Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Liwiusz o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o Atak serca ze strachu przed… a…
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Emilian58 o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Kojak o Atak serca ze strachu przed… a…
  semperparatus o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  NC o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Greg o Tajemnicze zjawisko ostateczne…
  Mietek o Aktualność geopolityki!?
  kontra o Wolne tematy (82 – …
  kontra o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Stany Zjednoczone – największy wróg świata

Posted by Marucha w dniu 2020-04-16 (Czwartek)

Istnieje wiele pozytywnych przejawów człowieczeństwa w Stanach Zjednoczonych; znakomite uniwersytety, wspaniałe życie artystyczne, myśliciele, krytycy – aż po godnie żyjących amiszów.

Słaby płomień kultury migoce jednak nawet pośród najbardziej nędznych narodów, mniejszości zaś nie są reprezentatywne dla żadnego państwa. O charakterze Stanów Zjednoczonych decydują przede wszystkim idee i cele rządu i prezydenta, organów państwowych wyłanianych i wspieranych w niezliczonych głosowaniach przez dużą większość ludności.

Możemy więc w sposób w pełni zasadny posługiwać się terminem „Stany Zjednoczone”, gdy mówimy o supermocarstwie będącym największym zagrożeniem dla światowego pokoju od czasów II wojny światowej. O państwie które tworzy, które już stworzyło, imperium, którego rozległość i odległość granic którego od metropolii, nie mają sobie równych, które już dziś przerasta nieporównanie dawne imperium brytyjskie i wywierany przez nie ucisk.

Gustaw II Adolf, Napoleon, Hitler i Stalin byli, w porównaniu z USA, pod tym względem, chłopcami w krótkich spodenkach.

Od dawna już w uścisku USA znajduje się cały ich własny kontynent; minęło też już nieco czasu, odkąd Halldór Laxness nazwał bazę wojskową USA w jego macierzystej Islandii „podłym diabłem z Keflaviku”.

Kontynent po kontynencie i kraj po kraju oplatały Stany Zjednoczone siecią swoich baz – nawet kraje na południe od Związku Radzieckiego, natychmiast po jego rozpadzie. Gdy nie pomagają dolary, w ruch idzie broń precyzyjna, jak ostatnim razem, podczas wściekłej wojny na wyniszczenie w Afganistanie.

Będąca dziś tematem dnia walka z Irakiem, nie przynosi tu nic nowego, będąc po prostu kolejnym rozdziałem w serii podobnych epizodów. Najbardziej interesująca jest reakcja reszty świata – i zarazem najbardziej szokująca. Nawet „gołębie” z poszczególnych krajów nie zwracają uwagi na szaleństwo całego przedsięwzięcia: nie pytają, dlaczego padło właśnie na Irak. Nie mówią wprost, że świat pełen jest dyktatur różnego stopnia i broni masowego rażenia wszelkiego rodzaju, i że Irak nie jest na tym tle żadnym nadzwyczajnym przypadkiem. Że istnieje spore grono państw posiadających broń atomową, ale Irak do niego nie należy.

Dlaczego Europejczycy nie domagają się poddania inspekcji arsenałów nuklearnych przez wszystkie państwa posiadające broń atomową, przede wszystkim, oczywiście, przez Stany Zjednoczone – jedyne państwo grożące jej użyciem, i jedyne które rzeczywiście jej użyło?

Ludzie o mentalności stadnej powtarzają za Stanami Zjednoczonymi ich bałamutną gadaninę i marszczą brwi w namyśle, „jak rozbroić Irak bez wojny?”. Dlaczego jednak właśnie Irak? Na czym polega szczególna wina Saddama?

Stany Zjednoczone rozpowszechniają tak fantastyczne historie na temat zbrodni jego rządu, że nawet małe dziecko powinno zrozumieć, że to toporna propaganda. Oczywiście, jest on dyktatorem, „tyranem”- dyktatura była modelem rządzenia na tym kontynencie od tysięcy lat. Uciska on Kurdów – podobnie jak robią to Turcja i Iran; taki już los Kurdów. Irak i Iran? Prowadziły ze sobą wojny graniczne, jakie prowadzone są w każdym zakątku świata. I jeszcze Kuwejt – każdy kto rzuci okiem na mapę, dostrzeże, że dla tego istniejącego tam dziś państwa-łacha, rządzonego w połowie przez amerykańskich potentatów naftowych, najbardziej naturalne byłoby stanie się nadmorską prowincją Iraku.

Nawet ropa nie ma nic wspólnego z obecną rozróbą w Iraku. Irak sprzedawał i będzie sprzedawał ropę (niestety) dokładnie tak jak wszyscy inni jej producenci na świecie.

Wyjaśnieniem – jedynym – dla którego nadano specjalny status właśnie Irakowi, jest to, że żyją tam ludzie i przywódca wystarczająco odważni, by otwarcie przeciwstawić się Stanom Zjednoczonym.

Ale dlaczego nawet kraje europejskie z długą historią przyłączają się do chóru USA – zamiast z podziwem dopingować Irak i Saddama? Nawet w Finlandii, która całkiem niedawno doświadczyła Wojny Zimowej, Lipponen i Halonen byli na drugim miejscu w lizusostwie wobec napastliwego supermocarstwa, zaraz po żałosnym Blairze z Wielkiej Brytanii!

Świat nie jest zwyczajnie wstrętny, jest po prostu odrażający. W polityce międzynarodowej nie znalazł się żaden nowy Olof Palme, który starałby się na poważnie wprowadzić zasady moralne do stosunków między narodami. No cóż, ostatecznie było to rozpaczliwe.

Mówi się, że historia się powtarza. Przypadki prowadzącego podboje na małą skalę Adolfa Hitlera i George’a Busha są osobliwie podobne. To Hitler połykał kolejno Austrię, Czechosłowację, polski „korytarz”, podczas gdy reszta świata przez długi czas jedynie kiwała głowami. Jak zauważył Timo Helle, podobieństwo sięga nawet dalej: zarówno naziści, jak i dziś Amerykanie, stworzyli na równi mit nadczłowieka. Choć, koniec końców, różnica między nimi polega na tym, że Niemcy mieli coś na jego poparcie.

Gdy zaś ostatecznie niemieckie dywizje pancerne ruszyły przeciw polskim szwadronom kawalerii, zachodnie mocarstwa się przebudziły i wypowiedziały Niemcom wojnę karną. Niemcy zostały wzięte na dwa fronty i ostatecznie rzucone na kolana.

Należałoby sobie życzyć, by obecna, analogiczna sytuacja, rozwijała się w tym samym kierunku. Jedynym zadowalającym rozwiązaniem byłoby, gdyby wszystkie europejskie i azjatyckie państwa ucięły wszystkie swe dyplomatyczne, handlowe i kulturalne stosunki ze Stanami Zjednoczonymi, pozwalając im kisić się w ich własnym sosie za oceanem. Gdy import ropy pozostanie na barkach osamotnionej Wenezueli, niszczyciel protokołu z Kioto, truciciel atmosfery, najgorszy wróg ludzkości i wszelkiego stworzenia, krater gospodarki rynkowej zionący ogniem i lawą, prawdopodobnie nieco ostygnie.

Pentti Linkola
Pierwodruk: „Elonkehä”, 26 lutego 2003
Źródło: A Collection of Essays by Pentti Linkola 1993-2006, [b.d.m.w.] s. 172-174.
Tłumaczenie z języka angielskiego: Ronald Lasecki

[1] Halldór Laxness (1902-1998) – islandzki pisarz, laureat literackiej Nagrody Nobla za rok 1955. Początkowo zwrócił się ku katolicyzmowi, następnie ku socjalizmowi i komunizmowi.
[2] Paavo Lipponen (ur. 1941 r.) – polityk Socjaldemokratycznej Partii Finlandii (Sosialidemokraattinen Puolue,SDP), od 1995 r. do kwietnia 2003 r. premier Finlandii.
[3] Tarja Halonen (ur. 1943 r.) – polityk SDP, na początku lat ’80 działała na rzecz przywilejów prawnych dla osób zboczonych seksualnie, prezydent Finlandii w latach 2000-2012, matka bękarta.

http://xportal.pl

Komentarze 24 do “Stany Zjednoczone – największy wróg świata”

 1. Kojak said

  Wreszcie za sprawa wirusa zydhitlerowcy z Usraela pojda nieodwolnie na dno ! Jak beda dziesiatki milionow bezrobotnych to zdegenrowane bydlo zwane USA sie bedzie rozlatywac w oczach Te Unwersyety to tez nierzadko mity . Wydzialy humanstyczne opanowali zydowscy zwyrodnialcy i kanalie szerzace lewacka zydowska wscieklizne ! Te rankingi Unwerstetow to tez czesto zydowski szwindel !

  ———–
  A co tam… napadną na jakieś panstwo, ograbią i poprawią budżet.
  Admin

 2. Longinus said

  BIC w NICH BIC BIC …………..A jesli nie chcecie to siedzcie sobie dalej .Az nas wszystkich zachipuja .My wolni obywatele mamy prawo ;;;;WYPALIC tej cholocie zwanej (rzad) PROSTO w LEB.To oni lamia prawo I to naturalne Co tu sie rozpisywac ludzie.Ludzie wladzy to nasi ;;SMIERTELNI WROGOWIE .

 3. Anucha said

  Krótka kołdra.
  Baronowie nakryli kołdrą głowy Chińczykom .
  Tym samym odsłonili giczały koniokradów , narażając ich na przeziębienie.
  Może to prawda, że chcą spacyfikować , najbardziej uzbrojone społeczeństwo na świecie.

 4. Joannus said

  ”Stany Zjednoczone – największy wróg świata”

  Również Pana Boga
  Polińscy jednakże mają zdanie przeciwne.dla nich to dobrodzieje

 5. bryś said

  „Wyjaśnieniem – jedynym – dla którego nadano specjalny status właśnie Irakowi, jest to, że żyją tam ludzie i przywódca wystarczająco odważni, by otwarcie przeciwstawić się Stanom Zjednoczonym.” – przydało by się wspomnienie o odejsciu od dolara w rozliczeniach.

 6. Yah said

  To nie jest takie proste ja komuś się może wydawać „Stany Zjednoczone – największy wróg świata” ok, nie można o Stanach powiedzieć nic dobrego. Powstało dzięki mordowi założycielskiemu na Indianach, światowy bandyta, handlarz narkotykami, zagłębie pornografii.

  Przeanalizujmy pewne fakty. Proszę uważnie czytać.

  Było nie było w jakimś stopniu, przynajmniej w niektórych kręgach strona jaką jest xportal w ogóle nie porusza tematu epidemii. Epidemii, która dla większości z nas tu bywających istnieje tylko w statystykach i nazywanie jej epidemia jest mocno naciągane.

  Na całym świecie wszystkie rządu uwierzyły w epidemie i wprowadziły ostre restrykcje i ograniczenia, a w mediach siana jest panika.

  Gwałtownie spadają ceny ropy naftowej co uderza w podstawy gospodarki amerykańskiej jaka jest petrodolar.

  Dyrektor WHO pochodzi z Etiopii, gdzie wpływy Chin są bardzo mocne. Cargo z Chin do Europy obsługuje Ethiopian Cargo.
  Promocja Pentii Likkoli w Xportalu, który opowiada się za solidaryzmem społecznym. Czyż nie w imię solidarności każą nam siedzieć w domach i nie wychodzić do parku ?

  I teraz najważniejsze pytanie czy sianie paniki, niepewności co do przyszłości, straszenie eksperymentalna szczepionką jest celowym kreowaniem chaosu w społeczeństwach Zachodu celem likwidacji gospodarki liberalnej ( wypowiedzi Dugina)?

  Czy przecieki i wprowadzane przepisy o powszechnej inwigilacji to tez element pogłębiania paniki czy celowe działania majace inwigiliację wszystkich oczywiście w imię solidaryzmu społecznego , bo każdy odpowiada za wszystkich?

  Czy ten obiecywany przez Morawieckiego rozkwit gospodarki nie będzie wynikał z tego o czym pisze, polecany przez Piskorskiego w jednym z ostatnich wywiadów, Song Hongbing?

  Czy Trump zorientował się na czym polega gra i dlatego zaprzestał finansowania WHO?

  Oczywiście powiązania trockistów w USA z Chinami są niezaprzeczalne. Związki czy Brusa czy Kissingera z Deng Xiaopingiem to ewidentnie potwierdzają. Nie mniej w tym momencie jesteśmy głupi, bo my domyślamy się przyczyn kolejnych kroków, natomiast ktoś te kroki, tak jak Pan Yagiel napisał, ma zaplanowane na 40 lat naprzód.

  Wszyscy z nas raczej oczekiwaliby pozostanie liberalnej, dotychczasowej gospodarki, ale bez Stanów zjednoczonych, jako światowego żandarma. Ale czy po wprowadzeniu drakońskich restrykcji, celem wywołania kryzysu i upadku USA, ktoś te restrykcje cofnie ?
  Chyba nie, dlatego, że to bardzo dobra metoda zarządzania nieprzewidywalnymi masami ludzkimi i wątpię , żeby jakiekolwiek władze z tego zrezygnowały.

  Ostanie 10 lat potwierdziły, że społeczeństwa można bezkarnie okłamywać i te kłamstwa wykorzystać do kierowania nimi.

  Więcej pytań, niż odpowiedzi. W tym momencie jesteśmy głupi, bo my domyślamy się przyczyn kolejnych kroków, natomiast ktoś te kroki, tak jak Pan Yagiel napisał, ma zaplanowane na 40 lat naprzód.

  Tylko czy to coś co obserwujemy ma cokolwiek wspólnego z chrześcijaństwem ? Chyba nie.
  Dobra doczesna w zamian za rezygnacje z wolności ….

 7. Zbyszko said

  Dołożę trochę od siebie :

  „Znakomite uniwersytety?” – a korupcja nauki to niby gdzie się zalęgła?, a gmeranie w Dziele stworzenia człowieka i tworzenie hybryd bez duszy i inne draństwa tej wspaniałej nauki, to też jest wspaniałe!?
  „wspaniałe życie artystyczne?” – ta zgraja degeneratów, dekadentów, bluźnierców Panu Bogu, to jest niby to wspaniałe życie artystyczne!?
  „myśliciele” – gdzie zaprowadziło ludzkość to myślenie wg myślenia „cogito ergo sum” (myślę więc jestem) tych całych myślicieli?, nie Pan Bóg, nie Prawo Boże a myślenie pseudointelektualnych degeneratów?!
  „krytycy” – ta zgraja płatnych klakierów dla tej całej zgrai powyższych „myślicieli” to też jest jakaś wspaniałość?!

 8. Jowram said

  Dr.J Zięba demaskuje testowe oszustwo!
  https://robertbrzoza.pl/post/testowe-oszustwo-swiata

 9. Longinus said

  Pytanie do gawendziarzy internetowych.
  Czy za tym;;;;;;;bandyta szumowski;;;;chodzi jakis platny samobujca..Prosze sobie posluchac to co powiedzial na TVP-info.Ze pandemia nie skaniczy sie dopuki wszyscy nie zostaniemy ;;;zaszczepieni.
  POLACY obudzcie sie I JAZDA Z NIMI………………ONI WSZYSCY MUSZA BYC ;;;;;;;;;;;ROZSTRZELANI;;;;

 10. Yah said

  Naprawdę trzeba być perfidnym i do szpiku kości złym geniuszem , żeby powszechne infekcje dróg oddechowych potraktować jako pretekst to kwarantanny, izolacji i zastopowania gospodarek. Oczywiście również to, ze podstawa określenia czy ktoś jest zdrowy czy chory określa nie samopoczucie tylko niesprawdzalne testy.

 11. Tatar said

  Nie odkryję Ameryki ale przypomne jeszcze raz, że Imperium Zła, kiedyś zakotwiczone w Sowietach, zmuszone zostało do ucieczki, za co cześć i chwała naszym wshodnim braciom i siostrom. Sztański pomiot znalazł i uwił swoje gniazdo w USA. Amerykanie są dziś terroryzowani tak, jak kiedyś byli ciemiężeni Rosjanie tyle tylko, że Pan Bóg nie dał im woli walki o wolność. Być może rozumu także. Moim zdaniem świat nie zmieni się dopóki dzieci szatana nie zostaną wyduszone, przy boskiej pomocy. Nie wykluczone, że musi nastąpić światowy kataklizm aby tak się stało.
  Poza tym uważam, że od mają 1926 roku Polską rządzą zdrajcy, szubrawcy, mniejszości narodowe i zwykła hołota.

 12. Siekiera_Motyka said

  San Francisco z bliska. Zombilandia będzie się rozszerzała.

  https://www.rightjournalism.com/video-here-what-is-happening-in-speaker-pelosis-tenderloin-zombieland-district-in-san-francisco-while-she-shows-off-her-expensive-kitchen/

 13. Greg said

  Nie Stany, a Szatany zjednoczone!
  Czeka nas rozpierducha jakiej Świat jeszcze nie widział.
  Za co ?
  Za grzechy i odejście od Boga.
  Bóg w świecie nie odbiera należnej Mu CHWAŁY !
  Dalsze istnienie Świata jest wobec tego bezcelowe !

 14. Piskorz said

  re art odkąd Halldór Laxness nazwał bazę wojskową USA w jego macierzystej Islandii „podłym diabłem z Keflaviku”. …wlk pisarz małej Islandii /Nobla dostał/. Piękna jego książka „Dzwon Islandii”. Nobla dostał po wojnie…wtedy to był „trochę inny Nobel”.

 15. Piskorz said

  re !!! W Kalifornii 2 trzęsienia ziemi /kilka dni temu….na Wschód od niej chyba 4. ps Naturo „tak trzymaj”.

 16. Piskorz said

  re !!! Dziś i wczoraj znowu trzęsienie ziemi w Kalifornii /dziś 3, wczoraj 1/, ale poniżej 4 w skali Richtera.

 17. Wielka Kopa Tatry said

  Amisze żyją, długo, zdrowo i mają dużo dzieci, czego można chcieć więcej? Niestety można, w ulubionym kraju Szatana, króluje kult pieniądza, najgorsze, że oni tym promieniuja na cały świat, co jest przyczyną nieszczęścia i pustki duchowej. Widać to coraz bardziej w Polsce. Jak ktoś ma nerwy i cierpliwość, to może obejrzeć ten film https://m.cda.pl/video/245207d5

 18. Ale dlaczego? said

  Rząd „nadzei białych i chrześcijan” niejakiego Trumpa nie widzi mordowanych przez bandy muzułmański chrześcijan w Afryce i Azji, za to dba o to, by nikt w kolonii nadwiślańskiej złego słowa nie powiedział na upośledzonych seksualnie:

  https://wrealu24.pl/usa-imperium-lgbt-znowu-ingeruje-w-sprawy-polski/

 19. JARNO said

  re.18>ALE DLACZEGO jest – jak napisał kiedyś postowicz Boydar – lekka trawestacja>
  ‚Niepoczytalny, (bo) brak zdolności do powiązania przyczyn ze skutkami.’
  przywołując mózgowców piśdzielskich z realu24>
  US-IMPERIUM lgbt znowu ingeruje w sprawy polskie!!
  jakby US-IMPERIUM LGBT nie było ‚największym sojusznikiem-ostoją wolności-demokracji-‚
  OD ZAWSZE – tj od 1945 a w 1989>przejęło kontrolę nad obszarem ‚oczyszczalnia ścieków=Polin’
  i stąd moja opinia o NIEPOCZYTALNOŚCI
  zarówno postowicza Ale Dlaczego jak i beztlenowców prawiczkowych z realu24.

 20. Ale dlaczego? said

  AD. 19
  A w domu wszyscy zdrowi?

 21. Marek said

  https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/

  Event 201.
  John Hopkins Bloomberg school…
  World Economic Forum
  Gates Foundation

  Centrum Bezpieczeństwa Zdrowotnego Johnsa Hopkinsa we współpracy ze Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów było gospodarzem wydarzenia 201 – ćwiczenia na wysokim szczeblu na wypadek pandemii w dniu 18 października 2019 r. w Nowym Jorku. Ćwiczenie pokazało obszary, w których partnerstwa publiczno-prywatne będą niezbędne podczas reagowania na poważną pandemię w celu zmniejszenia jej skutków gospodarczych i społecznych na dużą skalę.

  Oświadczenie dotyczące nCoV i naszych ćwiczeń na wypadek pandemii

  W ostatnich latach na świecie obserwuje się rosnącą liczbę zdarzeń epidemicznych, wynoszącą około 200 wydarzeń rocznie. Wydarzenia te nasilają się i mają destrukcyjny wpływ na zdrowie, gospodarkę i społeczeństwo. Zarządzanie tymi zdarzeniami już teraz nadweręża światowe zdolności produkcyjne, nawet przy braku zagrożenia pandemią. Eksperci zgadzają się, że to tylko kwestia czasu, zanim jedna z tych epidemii stanie się globalna – pandemia o potencjalnie katastrofalnych skutkach. Poważna pandemia, która staje się „wydarzeniem 201”, wymagałaby rzetelnej współpracy między kilkoma branżami, rządami krajowymi i kluczowymi instytucjami międzynarodowymi.

  Przetłumaczono DeepL.com/Translator

 22. witra99 said

  stany są spoko…natomiast zarzadcy stanow sa tej samej nacji co nasze rządy warszawskie….czarnoglowi na całym swiecie realizuja jedyna racje …stanu żmijowego…mają za pomagierow szabesgojow w postaci 5kolumny watykanczykow… …

 23. JARNO said

  re.20>ciekawski prostaczku (ale dlaczego!!)
  Se weź i rzuć okiem na stronę ambasady USA, stronę WIPO (world intellectual property organization) i tam się dowiesz KTO jest sponsorem LGBT i transgender>na świecie>USA i Deep Jewish State – tak jak w ‚oczyszczalni ścieków-Polin’ – tu za pomocą zjednoczonych prawiczków realizujących testament lecha Kaczyńskiego pod czułym nadzorem ‚prezia tysiąclecia’ i rąsiami Morawieckiego jr-Gowina-TVP INFO, etc.
  Co do USA> Oscar Wilde .https://www.britannica.com/biography/Oscar-Wilde a tu ‚jego’ oficjalna strona dzisiaj pro LGBT i Transgender (bo był homoseksualistą w UK, kiedy to było karalne)
  miał powiedzieć>
  America is the only country that went from barbarism to decadence without civilization in between.
  co na nasze:
  Ameryka jest JEDYNYM krajem, który przeszedl drogę od barbarzyństwa do dekadencji bez CYWILIZACJI między.

 24. Stany Zjednoczone – największy wróg świata?Tak jak Chiny czy Rosja?Pakistan,Indie,Francja,Wielka Brytania?
  Z bombami atomowymi i bronią biologiczną?

  Do 100 super miliarderów decyduje w USA,w Chinach,w Indiach,w Rosji,w Wielkiej Brytanii,we Francji.
  Administracja w USA wykonuje tylko rozkazy.
  Tak jak administracje w innych krajach.

  To jest wojna o zyski
  a nie o demokrację,którą mają
  w 4 literach,miliarderzy.
  Wielu z nich to są psychopaci.

  Cały aparat władzy wykonuje rozkazy
  grupy „despotów”,dyktatorów.
  Tak jak w przeszłości.

  Przestańmy sobie bajki opowiadać.Rosja i Chiny mają, swoje systemy przekazu pieniędzy ale inne kraje są zależne od administracji USA.
  Powtarzam.

  Skoncentrujmy się na swojej rodzinie i próbujmy ratować rodzinę tak jak cytowani”amisze”Najbliższa rodzina,własny klan to jest jeszcze szansa na przeżycie.Inwazja ciapatych trwa na zlecenie „klanów miliarderów”.

  Nawet w przeszłości nie było tak makabrycznej cenzury w mediach w EU i w USA.My,żyjemy w systemie makabrycznej,udekorowanej dyktatury.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: