Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o „Udu***y cię tak, że się…
  revers o Wolne tematy (23 – …
  matirani o Tortura nadziei
  Zbigniew Kozioł o „Udu***y cię tak, że się…
  Krzysztof M o Tortura nadziei
  Krzysztof M o „Udu***y cię tak, że się…
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  omega o Wolne tematy (23 – …
  Peryskop o Wolne tematy (23 – …
  lewarek.pl o Ukraina walczy z prawosła…
  Greg o Wolne tematy (23 – …
  minka o Wolne tematy (23 – …
  Voodoosch o Tortura nadziei
  JADAM o Tortura nadziei
  bladymamut o „Udu***y cię tak, że się…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wybory i pandemia

Posted by Marucha w dniu 2020-04-18 (Sobota)

Wczoraj odbyły się w Republice Korei wybory do parlamentu. Dla Polski ten przypadek jest o tyle ciekawy, że te wybory miały miejsce podczas epidemii koronawirusa.

Wskaźniki, odnośnie ilości zarażonych i zmarłych z tego powodu są tam podobne jak obecnie w Polsce (liczba zarażonych wynosi tam 10 tys., gdy w Polsce 7 tys., zaś liczba zmarłych 229, w Polsce 289).

Pomimo obaw co do możliwego wpływu głosowania na rozprzestrzenianie się zakażeń zdecydowano się w Korei przeprowadzić normalne wybory z głosowaniem w lokalach wyborczych. Frekwencja była wysoka (66,2 proc.). Była on nawet o 8,2 proc wyższa niż w poprzednich wyborach, które odbywały się w całkowicie normalnych warunkach. Obecne wybory wygrał rządzący blok, którego rdzeniem jest Partia Demokratyczna.

Jak widać, obecna sytuacja nie wpłynęła na zachowania obywateli Korei, którzy gremialnie poszli do wyborów, uważając, że zastosowane środki, czyli maseczki, dezynfekcja i zachowanie dystansu są wystarczające dla zapewnienia bezpieczeństwa.

Tymczasem w Polsce opozycja sieje panikę strasząc ludzi przed okropnymi ponoć konsekwencjami głosowania, nawet korespondencyjnego. Moim zdaniem nie chodzi tu o bezpieczeństwo ani o wymogi demokracji, ale jedynym motywem takich działań opozycji jest strach przed przegraniem tych wyborów, gdyż okazało się, że obecna sytuacja spowodowała wzrost poparcia dla rządzących [niestety… – admin] i jest to wykazywane w sondażach sporządzanych prawie we wszystkich krajach.

Jest normalne, że rozumni i odpowiedzialni ludzi, w takich sytuacjach jak obecna, skupiają się wokół odpowiedzialnych za państwo. Jest oczywistym, że nie zmienia się koni podczas przeprawy przez rzekę.

Trzeba też pamiętać, że Korea Południowa osiągnęła w ostatnich 30 latach bezprecedensowy na światową skalę sukces w rozwoju ekonomicznym, cywilizacyjnym i społecznym. Pokonała barierę wzrostu i startując z bardzo niskiego poziomu zrównała się pod względem dochodu narodowego na mieszkańca, z najbogatszymi krajami. Obecna Korea ma dwa i pół raza większy dochód na głowę niż Polska.

Nasz kraj, po wejściu do EU, początkowo na tym korzystał [??? – admin], ale obecnie unijna biurokracja oraz oderwane od rzeczywistości i motywowane ideologicznie koncepcje, które narzuca się krajom członkowskim, opóźniają rozwój tych krajów. Dlatego też z najwyższą ostrożnością należy podchodzić do gospodarczych i politycznych rad płynących z Brukseli i Berlina.

W sprawie wyborów prezydenckich w naszym kraju mamy cztery opcje: zmiana konstytucji i wydłużenie kadencji prezydenta o dwa lata oraz odpowiednie przełożenie wyborów, powszechne wybory korespondencyjne w maju, wybory w lokalach wyborczych w maju, oraz, jako ostatnia możliwość, wprowadzenie stanu klęski żywiołowej i odłożenie wyborów do czasu kiedy epidemia całkowicie wygaśnie.

Ta czwarta opcja jest według mnie najgorsza, gdyż, po pierwsze, według wielu poważnych [!!! – admin] opinii płynących z całego świata, nie ma widoków na to, że epidemia zakończy się całkowicie wcześniej niż za półtora, a może i dwa lata. Utrzymywanie przez cały ten czas Polski w stanie permanentnej kampanii wyborczej jest tym czego by chcieli tu nasi wrogowie. To jest bardzo szkodliwy pomysł, szczególnie teraz, w czasie gdy należy się skupić na ratowaniu gospodarki.

Opozycja powinna się zastanowić czy chce się wpisywać w taki scenariusz niszczenia Polski. Chęć zdobycia władzy nie może przeważać nad dobrem kraju i wszystkich jego obywateli. My w Polsce mamy szczególnie złe historyczne doświadczenia związane z lekceważeniem dobra wspólnego. Musimy o tym pamiętać.

Stanisław Lewicki
16.04.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 30 do “Wybory i pandemia”

 1. Mietas said

  Coś w temacie pandemii.
  Covid-19 jest znacznie bardziej rozpowszechniony niż sądzono.

  Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie Stanforda przetestowało mieszkańców Kalifornii i wykazało, że wskaźnik zakażeń Covid-19 jest prawdopodobnie znacznie wyższy niż zgłaszano, ale wirus może być również znacznie mniej śmiertelny niż się powszechnie uważa.

  Badacze wykorzystali 3300 mieszkańców hrabstwa Santa Clara do przeprowadzenia testów, które wykazały, że koronawirus mógł zainfekować znacznie więcej osób, niż podano w raporcie. Badanie odróżnia się od wcześniejszych badań Covid-19, wykorzystując dane dotyczące seroprewalencji, co oznacza poziom patogenu mierzony w strumieniach krwi określonej populacji.

  https://www.rt.com/usa/486183-stanford-coronavirus-infection-rate-higher/

 2. Marek said

  Pan Lewicki chyba odpłynął na lewą stronę dziadostwa do kwadratu.
  Wielka szkoda.

 3. mate29 said

  Kilka tygodni temu redaktor Michalkiewicz przewidział ,że kandydat na prezydenta Hołownia odegra ważną rolę w wyborach , bo w swoim sztabie ma jednego człowieka z NATO i jednego ze „starych Kiejkutów” . No i stało się. Trump jednym telefonem ( dzisiaj 18.04.2020r.) „załatwił” Dudę !!!

  Tajne służby rządzą !!!

 4. Mietas said

  Dla wszystkich, którzy myślą że wszystko najgorsze za nami, i można wracać do normalnego życia, w tym organizować wybory,
  Opinia specjalisty z Austrii.
  Oczekiwania wielu specjalistów liczących na wczesne zakończenie pandemii koronawirusa nie zostały spełnione przez kierownika oddziału chorób zakaźnych szpitala Kaiser, Franciszka Józefa w Wiedniu, Christopha Venisha.
  „Powrót do normalnego życia codziennego będzie możliwy nie wcześniej niż w 2022 r. Lub w 2023 r., Kiedy to zostaną przeprowadzone masowe szczepienia ludności” – powiedział lekarz na antenie kanału telewizyjnego Oe1.

  Według niego przedwczesne byłoby rozmawianie o innych opcjach. „Widzę duży problem z bezpieczeństwem, a wszystko, co należy dokładnie sprawdzić, wymaga czasu”, powiedział Venish.

  Austriacki lekarz widzi także sukces w opracowywaniu leków na koronawirusa. Jego zdaniem jednym z obiecujących obszarów jest amerykański lek Remdesivir, który obecnie przechodzi badania kliniczne. Sprawdził się w leczeniu ciężko chorych pacjentów z COVID-19. Wyniki badań powinny być dostępne w maju lub czerwcu. Po tym można powiedzieć: „czy medycyna uzasadni nadzieje świata naukowego”.

  Christoph Venish uważa, że ​​mieszkańcy dużych miast, w tym Wiednia, nie powinni zapominać o środkach zwalczania koronawirusa. Przede wszystkim chodzi o utrzymanie dystansu społecznego. To jest klucz do sukcesu.

  Tymczasem w Austrii zarejestrowano 14 595 potwierdzonych przypadków koronawirusa, odzyskano 10 214 osób, zmarło 443 osoby.

 5. Piskorz said

  re 1 ale wirus może być również znacznie mniej śmiertelny niż się powszechnie uważa. ..ALE WYSTARCZĄ INNE CHOROBY WIEKU STARCZEGO /I NIE TYLKO TAKIEGO/…i wirus to taki gwóźdź do trumny..

 6. Piskorz said

  re 4 Pardon ,,jako uzupełnienie. Nie x czytałem, że b. silne zanieczyszczenie powietrza ma znaczny wpływ na zwiększenie śmiertelności przy pomocy wirusa. ps Lombardia…tam wiele fabryk/zakładów przem itp.

 7. jazmig said

  Jest jedna istotna różnica między Koreą, a Polską. Tam oni poddali testom ogromną część mieszkańców, a w Polsce znikomy procent. Dlatego tam zarażenie było mało prawdopodobne, a w Polsce na pewno zaraziłoby się wielu ludzi.

 8. Marek said

  O zjadliwości tego wirusa, jednego z ok 100 koronawirusów, a 300 innych grypopodobnych świadczą liczby zgonów w danych krajach w porównaniu z latami ubiegłymi.
  Póki co trudno mówić o przekroczeniu jakiś tragicznych poziomów.
  Tragedia jest, ale w mediach. Które wiadomo przez kogo są zadaniowane. Kłamców i bandytów międzynarodowych.

  Ale walka z covid-19 może tak zająć służbę zdrowia, że za kilka miesięcy wreszcie przekroczone zostaną poziomy tragiczne wszystkich zgonów. I może właśnie o to chodzi.
  Co raz więcej mędrców prorokuje zakończenie zarazy po akcji masowych szczepień. Nasza nadworna Szumowina już wie, że zaraza rozwinie skrzydła na jesień, po prostu geniusz i jasnowidz.

 9. Mietas said

  Ad, Piskorz, nie tylko, można powiedzieć, że największą rolę w odporności na tego wirusa, odgrywają geny! Są przypadki że ludzie w wieku 100 lat pokonali tą chorobę, według mnie i tak większość musi się zarazić, żeby cała populacja nabrała odporności, a przy tym każdy z nas musi liczyć na łut szczęścia, że to, nie na niego trafi.

 10. mironik said

  U mnie w miasteczku znaleźli jedną zarażoną, po 3 badaniu

 11. Piotr Podgórni said

  Wirus z łac. oznacza truciznę a trucizną nie można się zarazić ale zatruć. Wódką się nie zarażamy ale możemy sie nią zatruć lecz najpierw musimy się „zaszczepić”.
  Ad.10. Badali aż do oczekiwanego skutku. Fragmenty DNA lub RNA koronowirusów ma praktycznie każdy.

 12. „Odpowiedni wielki kryzys” … 🙂 Miał być kryzys? To JEST.

 13. Józef Bizoń

  Filister Zakonu Maltańskiego Łukasz Szumowski
  objął Ministerstwo Zdrowia RP.

  A co teraz powie O. T. Rydzyk,
  który polskich katolików w to wywianował?

  [——————– Fragment ——————]
  „Z radością informujemy, że nasz Filister Łukasz Szumowski objął dziś Ministerstwo Zdrowia! Filistrowi gratulujemy i życzymy pomysłowości w realizowaniu nowych obowiązków! Veritate ac Labore!”

  „Drodzy Przyjaciele! W sobotę 6 kwietnia w Hotelu Polskim pod Białym Orłem odbyło się fantastyczne spotkanie dla sponsorów i partnerów Opłatka Maltańskiego! Przybyli goście z firm i instytucji wspierających mieli okazję zapoznać się z aktualną działalnością Zakonu Maltańskiego na świecie,
  ale także działalnością w Polsce, którą przedstawił prof. dr hab. Łukasz Szumowski Minister Zdrowia, będący jednocześnie członkiem Zakonu Maltańskiego.

  Najważniejszym momentem części oficjalnej było wręczenie dyplomów z podziękowaniem wszystkim zebranym gościom. Dyplomy wręczali: Prezes Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Krakowie dr Krzysztof Moczurad, Minister Zdrowia prof. dr hab. Łukasz Szumowski, członek zarządu Fundacji, inicjator akcji Opłatka Maltańskiego Jerzy Donimirski oraz kierownik projektu dr Hanna Wesołowska-Starzec.

  Po części oficjalnej goście uczestniczyli w koktajlu, po którym nastąpiła część trzecia wieczoru – wyjątkowy wernisaż p. Magdaleny Chmielek. Dochód ze sprzedaży dzieł zostanie przekazany na rzecz 18 edycji Opłatka Maltańskiego. Wernisaż na rzecz Opłatka Maltańskiego zorganizowała Zofia Weiss Nowina Konopka i Zofia Weiss Gallery. Za wszelką dotychczasową pomoc, obecność, owocne rozmowy i deklaracje dalszej współpracy serdecznie dziękujemy!
  Więcej zdjęć już wkrótce.
  Zdjęcia: Michał Zięba Studio Proste”


  W 2020 r. Filister Zakonu Kawalerów Maltańskich na Wielki tydzień i Wielkanoc (wraz z innymi duchownymi kawalerami) pod pretekstem koronawirusa poczęstował Polaków drakońskimi represjami (w tym pozamykane kościoły, a w innych mogło uczestniczyć w liturgii maksymalnie 5 wiernych).

  Czy w przyszłości w okresie wielkanocnym będziemy obchodzili Purim (najważniejsze święto Żydów) zamiast Bożego Narodzenia i Wielkanocy?

  Całość szokującego artykułu w swej przerażającej wymowie na:
  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/04/19/filister-zakonu-maltanskiego-lukasz-szumowski-objal-ministerstwo-zdrowia-rp/

 14. Jabo said

  Tak, panie Piskorz, jak nie było koronawirusa, to ludzie mimo wielu chorób nie umierali? Nie było gwożdzia do trumny? Jak na razie jest to tylko manipulacja statystykami. Nie wiadomo ile jest naprawdę zarażonych. Przetestowano niewielką liczbę osób testami, których skuteczność jest problematyczna. Pod śmierć z powodu Cov-19 podciąga się każdy zgon, byle ofiara miała dodatni test na obecność wirusa, a często i bez tego, byle nieboszczyk miał przed śmiercią problem z układem oddechowym. Dzisiaj nikt nie umiera z powodu zapalenia płuc, czy zwykłej grypy, chociaż wcześniej był to poważny odsetek przyczyn zgonów. Tak jak pisze pan Marek, niema wzrostu śmiertelności w stosunku do lat ubiegłych. To jedyny jak na razie wiarygodny wyznacznik, czy koronawirus jest tak grożny, jak to w histeryczny sposób chcą nam wmówić media. Media, których zupełnie nie wzrusza gwałtowny wzrost chorób nowotworowych, które są przyczyną setek tysięcy zgonów w samej tylko Polsce. Umierają ludzie coraz młodsi. Choroby nowotworowe uśmiercają coraz więcej dzieci.

 15. Joannus said

  Ad 12
  ”Miał być kryzys? To JEST.”

  Jak na razie to faza wstępna

  Koronaświrus osłabi odporność, następnie szczepionki zaaplikowane dla nasyconych aluminium i poddanych 5G dadzą obfite żniwo.
  Dojdzie do tego jeszcze faza zmodyfikowanej wersji tzw. rewolucji francuskiej.
  Pominę skutki gospodarcze i polityczne

 16. Ad. 15

  Jak rozwalić państwo?

  1. Przejąć rząd dusz – wpływać na to, co kochają miliony (jeansy, dobrobyt, Kaczor Donald, westerny).
  2. Przejąć funkcje elit – KOR.
  3. Związać długiem.

 17. walthemar said

  Wiadomość z drugiej ręki.
  Kolega pracuje w szpitalu w Londynie, a ze względu na swoje obowiązki, był w pokoju z słynnym wirusem
  Nie chcę was przestraszyć.
  Powiedział mi, że pacjenci leżeli pod respiratorami popuchnieci, a niektórzy ludzie krzyczą, że chca zobaczyć swoich bliskich. Następnej nocy, ta część się zmieniła.

  Wierzę w teorie spiskowe
  Amerykanka opatentowała ten wirus w 2007 roku, jak pamiętam do tej pory zadnych lekow nie wynalezli [śmiechu warte ]]
  W szpitalach stosuja tleno terapie [premier Jonson ] On sam powiedzial ze slabi musza umrzec
  Wiecej na ten temat bylo Tu w Gajowce

  O co tu chodzi???

  Odpowiedz pewnie o $$$$$$$$ £££££££

 18. Mari said

  Wczoraj był program w TVP, gdzie Rafał Brzozowski śpiewał stare piosenki (nie z nagrań, ale bieżąca produkcja).
  Podobała mi się ta ostentacja w zachowaniu orkiestry, chórku i solisty.
  Studio było duże, ale ludzie byli pogrupowani i stłoczeni.
  Dziewczyny z chórku odwracały się do siebie i śpiewały twarzą w twarz.

  Dla mnie ten przekaz był jasny:
  – Nie bójcie się, nie ma się czego bać. Wirus już jest niegroźny. Wybory nic wam złego nie uczynią. Chodźmy wszyscy głosować.

  —–
  Wirus się zezłośliwi i uzjadliwi po ogłoszeniu przez PKW wyniku wyborów.
  Będzie trzeba gawiedź znów zamknąć w domach.
  Tym razem bez możliwości wychodzenia bez zezwolenia.
  Bo inaczej wszyscy poumieramy.
  – Będziecie chcieli wszyscy odejść z tego świata? Chyba nie. 🙂

  Ach ta propaganda! Jaka ona jest fajna! A jaka prymitywna!
  Miłej niedzieli.

 19. sanning said

  Panie Stanisławie Lewicki!
  Wodę pan leje i kłamstwa pisze.
  Oszukuje pan siebie samego, swoja rodzinę i w ten sposób zarabia pan na chleb?
  Proszę wyciągnąć wnioski z następujących informacji:

  1. Dlaczego koronawirus nie spowodował prawie żadnej szkody w Hongkongu?

  .https://www.manager-magazin.de/politik/weltwirtschaft/hongkong-warum-das-coronavirus-hier-keine-schwere-pandemie-ausloeste-a-1306367.html

  2. Singapur miał przykładową odpowiedź na koronawirusa, potem sprawy się pogorszyły.
  Co się stało? Porównanie z Hongkongiem. Daje dużo do myślenia i daje przyklady, jaki błąd popełnił Singapur. Hongkong wzorem do naśladowania.

  .https://edition.cnn.com/2020/04/18/asia/singapore-coronavirus-response-intl-hnk/index.html

 20. Sarmata said

  Wynalazek masonerii, Łukasz Maseczka-Szumowski (patrz link na końcu) jest naprawdę zabawny. To fakt. Jednak wcześniej policzmy trupy … jak to jest od miesiąca na stronce Interii. Starajmy się też umknąć milicji PiS idąc po chleb bez „maseczki” z kalesonów i gumki od piżamy.

  Zwolennik szczepienia polacfa, Łukasz Maseczka-Szumowski (facet bez pochodzenia*) własnie przed chwilą w TVPINFO na pytanie dziennikarza „kiedy się skończy noszenie maseczek?” – skończy się, odpowiedział „kiedy będzie szczepionka”!!!
  Już wiecie o co chodzi i co jest grane? Jak jest to groźne dla Polaków?
  * – „Urodził się 3 czerwca 1972 w Warszawie. W 1997 ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie.”
  Są to autentyczne dwa pierwsze zdania życiorysu!
  Tak wygląda życiorys człowieka, który jak widać nie miał ojca, nie miał matki, nie miał 4 dziadków … ale za to potrafił zamknąć wszystkie Kościoły dla 35 000 000 katolików na Wielki Post i Wielkanoc … i nikt nawet słówka nie pisnął.
  Co za dumny naród ci Polacy …

  Arkonia to organizacja min. Łukasza Szumowskiego. Za Wikipedia Arkonia to:
  „Insygnia i Odznaki
  Barwy Arkonii to granat, biel i zieleń. Symbolizują one odpowiednio: wierność ideałom, prawdę oraz nadzieję.
  Dewiza Arkonii brzmi Veritate ac Labore (z. łac. Prawdą a Pracą).
  Herb Arkonii autorstwa fil. Tadeusza Zaleskiego, to trójpolowa tarcza podzielona ukośnie z lewej strony na prawą. Na polu granatowym znajduje się siedmioramienna gwiazda symbolizująca prawdę oraz mądrość. Na części białej, środkowej, widnieje tzw. cyrkiel, czyli monogram składający się z pierwszych liter zawołania “Arkonia vivat, crescat, floreat” (z. łac. Arkonia, niech żyje, rozwija się i kwitnie). Piramida, symbol pracy, zdobi pole zielone. Nad tarczą hełm w koronie, a nad nim dwa białe orle pióra. Pod tarczą szarfa z napisem Veritate ac Labore.
  Banda Arkonii noszona jest z prawego ramienia do lewego boku. Barwiarze i filistrzy noszą trójkolorowe bandy ozdobione herbem Arkonii. Fuksy noszą jednobarwne, granatowe bandy z cyrklem korporacji.
  Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
  „Podanie Stefana Kozłowskiego
  Podanie Stefana Kozłowskiego jest najstarszym dokumentem ideowym Arkonii, a zarazem pierwszym w dziejach polskiego ruchu korporacyjnego dokumentem ujmującym cele i zadania korporacji. Sformułowane w 1881 roku w postaci podania do Koła Arkonii, funkcjonuje jako deklaracja ideowa Arkonii, pozostawało ze względu na politykę zaborców, utajnione do roku 1920. Pomimo upływu lat oraz wypracowania, w miarę zachodzących zmian historycznych, kolejnych deklaracji ideowych, tezy w nim zawarte pozostaję dla członków Arkonii nadal aktualne.
  Podanie Stefana Kozłowskiego – Ryga, 1881
  ”Cel i moralne obowiązki członków Arkonii formułują się w ten sposób:
  Koło Arkonii ma za zadanie wykształcenie i dostarczenie Krajowi ludzi dobrze myślących, połączonych ze sobą solidarnie, dążących do polepszenia położenia Kraju pracą i postępowaniem opartym na pewnych przyjętych zasadach, a mianowicie: przez rozwijanie i popieranie czynnie samodzielnej pracy narodowej nad podniesieniem bytu moralnego i materialnego Kraju, wolnej od niechęci i uprzedzeń do jakichkolwiek warstw w społeczeństwie naszym i ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb mniej oświeconych warstw narodu.””

  tu widok dekla Arconii:
  http://arkonia.pl/Podstawy/Insygnia
  cyt. za stroną Arconii:
  „Dekiel barwiarza i filistra Arkonii to czapka studencka w barwach korporacji z wyszytą na denku siedmioramienną gwiazdą. Dekiel fuksowski posiada jedynie barwę granatową.”
  Siedmioramienna gwiazdka z dekla ewidentnie inspirowana Gwiazdą Dawida tylko bardziej „poplątana” tak jak jest poplątana kabała. Z boku „dekiel” wygląda jak czapka żyda ze wschodu przed 1939 rokiem.
  Wniosek: Arkonia to jakaś kolejna mutacja żydowskiej jaczejki, jakich masoneria ma wiele.

  Szumowski od lat wspomaga też kawalerów maltańskich i najważniejsze – od czerwca 2017 r. należy do szeregów Zakonu Kawalerów Maltańskich czyli katolickiej organizacji masońskiej.
  https://www.politykainsight.pl/_resource/multimedium/20133406

  Tak nawiasem to ciekawe ilu ludzi o słabym sercu i krążeniu umarło ostatnio przez pomysły tego masońskiego, rudego profesorka.

  Od czwartku żydostwo uatrakcyjni polskim gojom życie i naznaczy ich maseczkami tak jak Adolf Eichmann naznaczył żydów żółtymi gwiazdami w II WŚ.
  Ciekawe czy dumny naród polski to polubi?

  Przypomnę, że wszyscy bali się Antychrysta, który miał przyjść w grzybach atomowych, z hukiem … a przyszedł po cichu, od tyłu … jak Łukasz Szumowski, ostateczna zagłada Kościoła.

  Zapamiętajcie: sprytki pustynne zawsze dla jaj dobierają sobie odpowiednich podwykonawców: w PRL był Adam Glazur ministrem budownictwa, Leon Kłonica był ministrem rolnictwa.
  W III RP ministrem zdrowia jest Łukasz Szumowski, bo to wszystko opiera się na szumie i szumowinie.

  Zwrócę też uwagę i przypomnę, że skoro rząd PiS wmawia, że „mamy epidemię” (Holecka w Dzienniku 19:30 powiedziała: „mamy narodową pandemię”), to podczas każdej epidemii – od czasów wczesnego średniowiecza – wszystkie narody nie tylko „przyglądały” się bacznie sprytom pustynnym ze szczególną starannością ale też często robiły im bieg z przeszkodami czy inny maraton. Korzystajmy i my z tej nauki naszych przodków.

  Minister Łukasz Szumowski – człowiek bez życiorysu – (życiorys za Wikipedia: „Urodził się 3 czerwca 1972 w Warszawie. W 1997 ukończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie.”) już dobrze wie co go czeka od Karzącej Ręki Narodu Polskiego, bo poci się na treningach i w walce z wirusem!
  Wie, że służenie sprytkom pustynnym to równia pochyła i będzie z nim już tylko gorzej. Oni są tak głupi, że nie wiedzą, że nie pomogą im te ostatnie podwyżki po 700 zł dla policji i 1000 zł dla wojska. Podwyżki jak za komuny dla ZOMO.

 21. UZA said

  Ad.17) „Kolega pracuje w szpitalu w Londynie (…) Powiedział mi, że pacjenci leżeli pod respiratorami popuchnięci, a niektórzy ludzie krzyczą, że chcą zobaczyć swoich bliskich”
  Jak można wyczytać w Wikipedii: „nowoczesne respiratory pozwalają wtłaczać gazy oddechowe do płuc przez rurkę intubacyjną lub tracheotomijną”. To naprawdę ciekawostka : jak zaintubowany pacjent, któremu maszyna wtłacza przez rurkę powietrze do płuc, może krzyczeć ?
  „Nie chcę was przestraszyć”
  Mnie Pan nie przestraszył. Czytałam już o ugotowanych płucach, kolumnach wojskowych ciężarówek z trumnami oraz o chińskich miastach pogrążonych w czarnym dymie z krematoriów, więc okrzyki brytyjskich pacjentów i opuchlizna koronawirusowa nie robią na mnie wrażenia. Zastanawia mnie tylko, kto i po co tworzy takie miejskie legendy.

 22. Za_granicą_widać_Lepiej said

  panie lewicki – Republika Korei osiągnęła tak niezwykły postęp „cywilizacyjny”, że wskaźnik dzietności osiągnął poziom 1,05 (2017 r.) [teraz pewnie jeszcze niższy!] choć kiedy ja się rodziłem (w PRL, nie w Korei) było to 4,5. zaje…sty rozwój! jeszcze 5 pokoleń i wymrą ….

 23. Yah said

  Walthemar nie strasz , nie strasz bo się ze sz.

  Wiesz ilu tu takich było co miało znajomych …, pracowało jako ratownicy w szpitalach … i tez nie chcieli nas straszyć.

  A prawda jest taka, że wirus jeśli jest jest niegroźny i ilość zakażeń wynika z dwóch przyczyn:

  – klasyfikowania chorych jako chorych na wirusa tylko na podstawie wywiadu
  – wykrywania niegroźnego wirusa na śluzowce u chorych, którzy zgłosili się do szpitala z innymi dolegliwościami.

 24. Yah said

  Ad 21

  A tak w ogóle to skąd ten geniusz wziął opuchliznę jako skutek działania CoVid. No chyba , że lekarze z Górnej Wolty, nie umiejąc obsługiwać tych respiratorów napompowali pacjentów.

  Nie chce nas straszyc ale …. straszy naiwnie i głupkowato myśląc, że jak postraszy to będzie w tych 500 mln. przeznaczonych do przetrwania

 25. Yah said

  I jeszcze jedno jak człowiek z niewydolnością oddechową, że ich oddech musi być wspomagany przez respiratory, nagle mogą krzyczeć.

  No chyba że, satanisto walthemarze, twój kolega wykańcza tych ludzi …..

 26. Nie ma pandemii.
  Jest światowy atak masonerii z wykorzystaniem wymyślonej pandemii.

  https://jozefbizon.wordpress.com/2020/04/19/filister-zakonu-maltanskiego-lukasz-szumowski-objal-ministerstwo-zdrowia-rp/

 27. Joannus said

  Bizon tutaj ostatnio się uaktywnił, a swego czasu obsrywał Pana Gajowego.
  Taki obeznany i mądrala, tylko brak mu honoru. Widać nie ma już gdzie się popisywać.

 28. Listwa said

  @ 26 Józef Bizoń

  Pewnie fałszu odnośnie Bractwa Piusa X nie sprostował. Tylko zatwardziale tkwi.

 29. Lily said

  Jesli,ktos mialby ochote zobaczyc.
  Wpisac w wyszukiwarke youtube.

  Tajemnica Tajnych Stowarzyszen.
  Wyklad; prof.Walter Veith.

 30. Lily said

  Korea, mozna Im pozazdroscic,a jest czego.
  Zdrowa zywnosc,super opieka lekarska,
  bardzo wysoki poziom nauczania.
  Panstwo OPIEKUNCZE,ktore dba o swoich
  obywateli,od poczecia,az do smierci.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: