Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Krystian Szeliga o Szymowski prześwietla premiera
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Porzućcie wszelką nadzieję

Posted by Marucha w dniu 2020-04-21 (Wtorek)

„Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy wchodzicie” – Dante „Boska komedia”, „Piekło”

O tym, ze tzw.”pandemia” świrusa koronnego to wielka, światowa operacja inżynierii społecznej pisałem jako jeden z pierwszych na tym portalu. Z upływem czasu coraz więcej piszących zaczęło zamieszczać teksty w podobnym tonie i teraz jedynie niereformowalne pisiory piszą peany na cześć rządzącej kliki.

O katastrofie gospodarczej, którą nam zafundowano z powodu ok 300 zmarłych, podobno na tego świrusa, też napisano już sporo więc nie będę się powtarzał. Jak jest każdy widzi. Mało jednak mówi się o innych, katastrofalnych skutkach ograniczeń narzuconych społeczeństwu przez serwilistyczny rząd gorliwie wykonujący agendę globalnych ustawiaczy świata.

Nawet jeśli początkowo min. Szumowski powiedział niechcący prawdę, że maseczki do niczego nie są potrzebne to szybko musiał zmienić zdanie robiąc przy okazji z siebie wariata. Teraz obowiązek noszenia maseczek to już rzeczywistość. Wczoraj idąc do sklepu z przyjemnością oddychałem rześkim, wiosennym powietrzem, maseczkę miałem w kieszeni bo musiałem ją mieć, żeby wpuszczono mnie do sklepu, trudno.

Kilku przechodniów, obowiązkowo zamaskowanych, spojrzało na mnie jak na terrorystę z pasem szahida. Najzabawniejszy był jednak widok piesków machających wesoło ogonem, które prowadziły na smyczy swoich panów, oczywiście z obowiązkowymi namordnikami na pysku.

Odizolowano nas, jednego od drugiego, nastawiono wzajemnie przeciwko sobie. Podziały, które w ostatnich latach zafundowali nam politycy to pikuś mały w porównaniu z tym co mamy teraz. Teraz naprawdę każdy Polak już jest Polakowi wilkiem bo skutecznie mu wmówiono, że każdy bliźni to potencjalny wróg, który może nas śmiertelnie zarazić. A wszystko dlatego, że zmarło 300 osób.

Oczywiście cała złość została przekierowana na bliżej niesprecyzowanego wroga – Chinczykow, Putina czy innych kosmitów. Rząd wychodzi w tym kontekście na bohaterów bo robiąc z nas niewolników „ratuje” nasze zdrowie i życie. Czyż to nie genialne?

Służby porządkowe otrzymały uprawnienia (niekonstytucyjne) z których gorliwie a właściwie nadgorliwie korzystają. Przy okazji władze pokazują swojemu „suwerenowi” gdzie mają własne zarządzenia, chyba po to żeby „suwerenowi” we łbach się nie poprzewracało.

Dziadków lepiej nie odwiedzać bo to grupa „podwyższonego ryzyka”. Założę się jednak, że ci dziadkowie woleliby spędzić jednak ten czas co im został w otoczeniu dzieci i wnuków, a nie w samotności przed telewizorem, który nakręca spirale paniki. To samotność i depresja ich zabije, nie jakiś świrus koronny.

Każda istota ludzka potrzebuje kontaktu z drugą osobą, podać jej rękę na powitanie, przytulić się, pójść za rękę na spacer. Każda normalna osoba chce żyć a nie być zamknięta w klatce z niewidzialnymi kratami. Te kraty wtłoczono nam do mózgu i to jest genialny ruch ustawiaczy świata, bo zabić społeczne, międzyludzkie relacje to jak zabić człowieka przekształcając go zombi.

Owszem, obiecują jakieś pieniądze, żebyśmy z głodu nie zdechli, przynajmniej nie od razu. W zamian za bezwzględne posłuszeństwo i przyzwolenie na powszechną inwigilację, oczywiście „dla naszego dobra”.

Nie chciałem w tej notce poruszać kwestii politycznych czy pastwić się nad obecnym rządem bo jestem przekonany, że każdy inny robił by mniej więcej tak samo. Przez lata narzucono nam sprzedajne, serwilistyczne „elity” i to przy naszej akceptacji, bo głosowanie na jedną czy drugą gałąź drzewa o zgniłych korzeniach jest uznaniem tego stanu rzeczy.

Gdzie ten dumny, polski naród, który potrafił czynnie protestować przeciwko opresyjnej władzy? Został spacyfikowany i skundlony. O ile jeszcze kiedyś wierzyłem w Polaków tak teraz coraz mniej. Skoro to psy wyprowadzają nas na spacer to czego oczekiwać?

Zwykle starałem się kończyć notkę jakąś pozytywną nutą, dziś nie potrafię.

Jarek Ruszkiewicz
https://spiritolibero.neon24.pl

Komentarzy 8 do “Porzućcie wszelką nadzieję”

 1. emta said

  Tylko Bóg, tylko modlitwa. On sprawi, że obudzimy się ze snu. American Dream – bo trzeba spać, by w niego wierzyć.

 2. NICK said

  „American Dream „?
  Posłowie Anglosyjonu?
  Co to za opinia?
  (1)
  Tylko podkreślam. Emta. Opinię.

 3. lewarek.pl said

  Sprawy wyglądają źle. Chociaż widzę całkiem sporo osób bez maseczek, to czuję też na sobie potępiający, żeby nie powiedzieć zabójczy wzrok tych, którzy chodzą w maskach. Czekam tylko na to, kiedy padnę ofiarą tzw. obywatelskiego zatrzymania jako zbrodniarz zarażający swym skażonym oddechem zdrową tkankę społeczeństwa. Tę w maskach.

 4. I*** said

  Nie jest tak źle red. Ruszkiewicz – wczoraj w rozmowie z sąsiadami „nadawaliśmy na tych samych falach” („zwykli” ludzie, ale zorientowani, że ta tzw. „pandemia” to oszustwo etc.)!

  Poza tym ludzie mają już, excuzes le mot, w dupie tzw. social distancing – wychodzą na powietrze, na ławeczkach siedzą obok siebie…

  Szkoda tylko, że tak mało osób (na razie) korzysta z „furtki” w przepisach o maseczkach (wyjątki od obowiązku ich noszenia – problemy z oddychaniem etc.) i nosi te, szkodliwe dla zdrowia, „namordniki”.

 5. Tadeusz Jarmołowicz said

  Próbowałem wprowadzić ten artykuł na FB – nie przyjęli.Nie lubią was po tamtej stronie ekranu,oj nie lubią

 6. Marek said

  Szkoda tylko, że tak mało osób (na razie) korzysta z „furtki” w przepisach o maseczkach (wyjątki od obowiązku ich noszenia – problemy z oddychaniem etc.) i nosi te, szkodliwe dla zdrowia, „namordniki”.
  ===
  Nie ma wyjatków na okoliczność problemów z oddychaniem.
  Skad wiem, bo przeglądnąłem dokument na str MZ:

  Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie obowiązku zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych – konsultacje robocze
  https://www.gov.pl/web/zdrowie/rozporzadzenie-rady-ministrow-ws-obowiazku-zakrywania-ust-i-nosa-w-miejscach-publicznych

  Po pierwsze, dokument opublikowany, to są tzw konsultacje robocze.
  Po drugie, dziennikarzyny wrealu24 pierdzielą i wprowadzają w błąd słuchaczy.
  Póki co, policjant wlepi mandat za brak maseczki komuś, kto powoła się na problemy z oddychaniem.

  ===
  Żeby nie było, że jestem za maseczkami, nie jestem.

 7. I*** said

  (6) Marek

  W razie wątpliwości zawsze można powiedzieć policjantowi (nie wchodząc w szczegóły), że „stan zdrowia nie pozwala mi na noszenie maseczki” – przy czym żadne zaświadczenie nie jest wymagane prawem (choć, co prawda, zasadność i legalność tych przepisów „epidemicznych” jest przez znanych prawników podważana).

 8. . said

  4 @

  To ciekawe, bo mnie koledzy nie chcieli ręki podać, bo się boją wirusa. A za winnych uważają chińskie laboratoria. Taka „mądrość” rodaków.

  Mało tego. Mnie ktoś z rodziny powiedział, że USA sprzeda nam supernowoczesne samoloty. Odpowiedziałem, że to buble i że dla jaknkesów jesteśmy tylko mięsem armatnim. To w odpowiedzi usłyszałem, że skoro NATO i USA ma w Polsce swoich to tymbardziej dadzą Wojsku Polskiemu nowoczesny, drogi sprzęt.

  Powiem wam, że wielu ludzi, którzy rokowali się na samodzielnie myślących dołączyło do lemingów. Może lepiej siedzieć w domu i z głupimi nie gadać? Albo samotnie się przejść przez las? Dzisiaj dzikom zdjęcia robiłem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: