Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Kajto o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  bryś o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Janekzlasu o Były prezes Legii ujawnia, jak…
  Boydar o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Novy o Nasza demokracja po „operacji…
  wildEast o Nasza demokracja po „operacji…
  Krzysztof o Tragedia Ukrainy
  Yagiel o Wolne tematy (38 – …
  Boydar o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Boydar o Wolne tematy (38 – …
  bryś o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  brys o Błogosławieństwo PRL-owskiego…
  Wywrotowiec o Ukrainiec odpowie za handel lu…
  Boydar o Tragedia Ukrainy
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zatrzymać Billa Gatesa – 20.04.2020.

Posted by Marucha w dniu 2020-04-21 (Wtorek)

Petycja do Białego Domu dotycząca Billa Gatesa za zbrodnie przeciwko ludzkości. Przewiduje się pół miliona podpisów.

Petycję “We the people” można podpisać wchodząc na podany site:
>https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity
Domaga się w niej dochodzenia w sprawie Billa Gatesa, którego oskarża się o zbrodnie przeciwko ludzkości i szkodliwe praktyki medyczne.

Bardzo zdenerwowani obywatele wnieśli już do tej pory trzykrotnie wymagana ilość podpisów. Zebrano 289 tysięcy podpisów i przewiduje się, że ilość podpisów może przekroczyć milion.

Petycja zwraca się do rządu, by Kongres rozpoczął dochodzenie w sprawie Fundacji Billa Gatesa i Melindy Gates – petycja domaga się, żeby zarówno rząd, jak i cała administracja nie zajmowały się niczym innym, jak tym śledztwem aż do jego zakończenia. Petycję, puszczona w obieg 10 kwietnia, podpisało już 100 tysięcy osób [obecnie ponad 385 tys, – admin], i obecnie portal z tą petycją jest bardzo popularny,

Petycja “We the people” podpisana przez przynajmniej 100 tys. osób, mianuje każdego amerykańskiego obywatela “agentem zmiany”; jeśli petycje podpisze 100 tysięcy osób w ciągu 30 dni, Biały Dom musi potraktować ją priorytetowo i poddać pod dyskusje odnośnym ekspertom.

Robert F. Kennedy junior, siostrzeniec byłego prezydenta USA,, Johna Kennedy’ego, ostro skrytykował Gatesa za „mesjanistyczne przekonanie, że to Gates jest przeznaczony do ratowania świata przy pomocy technologii”.

Pisze Kennedy: „Gates używa szczepionek pod przykrywką filantropii, która jednak przynosi mu niezłe dochody, pozwalające finansować mu prywatny biznes jak np. Microsoft, który ma służyć do globalnej kontroli obywateli świata. Daje to Gatesowi absolutną kontrolę globalnej polityki zdrowotnej i otwiera drogę do korporacyjnego neo-imperializmu”.

Szczepionkowa obsesja Gatesa nadmuchana jest mesjanistycznym powołaniem do zbawienia świata przy pomocy technologii i ‘boskie posłannictwo’ eksperymentowania życiem podludzi.

Pełny tekst petycji:

Wzywamy do przeprowadzenia śledztwa w sprawie medycznie szkodliwej działalności Fundacji Billa i Melindy Gates, a także zbrodni przeciwko ludzkości. Gdy chodzi o wydarzenia związane z pandemią COVID-19, pozostaje wiele pytań bez odpowiedzi.18 października 2019 roku, zaledwie kilka tygodni przez wybuchem epidemii w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa duże wydarzenia właśnie w Wuhan: jedno to “wydarzenie 201”, a drugie – „wojskowe zawody sportowe” – akurat oba te wydarzenia miały miejsce w Wuhan. I od tej pory datuje się wielki nacisk na światową szczepionkę i biometryczną rejestrację wszystkich obywateli planety. Na czele tej agresywnej kampanii stoi Bill Gates, który publicznie zgłosił wielkie osobiste plany… zmniejszenia populacji ziemi o 10-15 % PRZY POMOCY SZCZEPIEŃ.

Gatesa i ONZ-owskie organizacje: UNICEF I WHO już wcześniej oskarżono o celowe sterylizowanie dzieci w Kenii, używając ukryty antygen w szczepionkach przeciw tężcowi. Kongres i inne organizacje rządowe wstrzymają swoją działalność aż do zakończenia dochodzenia.

STOP BILL GATES: White House petition to investigate Bill Gates for crimes against humanity to hit 500,000 signatures – Fort Russ
https://www.fort-russ.com/2020/04/stop-bill-gates-white-house-petition-to-investigate-bill-gates-for-crimes-against-humanity-to-hit-500000-signatures/

Opracowała: Tiamat
https://zygumntbalas.neon24.pl

Komentarzy 30 do “Zatrzymać Billa Gatesa – 20.04.2020.”

 1. Anucha said

  Oby takie słowa padły w komitecie 300

  .https://m.youtube.com/watch?v=w6QN3EHSjVs

 2. Boydar said

  „… i obecnie portal z tą petycją jest bardzo popularny …” – zdanie z artykułu

  Osoba, twarz, miejsce zamieszkania etc. obywatela Gatesa, jeśli tylko zechce zna „każde dziecko”. Obywatela Kulczyka czy Adamowicza również. Kończy się dany odcinek serialu i postacie schodzą ze sceny.Gates też zejdzie. Niestety niekoniecznie od razu stąd do wieczności.

  A co ma z tym wspólnego popularność portalu ? Nic specjalnego, widać ta popularność niezbędna będzie Reżyserowi w następnym odcinku.

  Proponuje chrupki kukurydziane i krzynkę piwa.

 3. Maverick said

  Billy jest znany ze swojej podwójnej nowo-mowy z jednej strony udaje że chce ratować szczególnie dzieci, a wszędzie gdzie jego szczepionki trafią tam powstają plagi i epidemie.
  W Indiach 47 000 dzieczynek dostało od jego szczepionek polio, gdy w Afryce od szczepionek na malarię dzieci a szczególnie dziewczynki zapadają na raka lub sterylność.

  Zapewne szczepionka na korono-wirusa nie byłaby lepsza, a oznakowywanie ludzi jakimś tam tatuażem z paszportem to traktowanie nas jak bydło. Niestety w kabalistycznej TV poświęcają mu dużo czasu. Jakby starając się przekonać ludzi że to będzie konieczne.

 4. NICK said

  Wszystko byłoby dobrze.
  Gdyby.
  Rzeczywiście zeszli z tego świata.

  Zatem proponuję, odpowiednio, oczekiwać na coś w rodzaju szatańskiej reinkarnacji.

  Nikt normalny nie zna powyższych obywateli.
  Także miejsc.
  Gdzie przebywają.

  Gdyby było inaczej to kulczyk byłby wybawicielem dawnej Polski.
  Za. Obecnego życia.

 5. plausi said

  Skoro mowa o ZBRODNI

  to poruszano ten temat w forum

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/27/konwulsje-globalizmu-czyli-dwa-warianty-rozwoju-sytuacji/#comment-889823

  jak też o eutanazji

  https://marucha.wordpress.com/2020/04/20/wojna-ropa-i-pieniadze/#comment-895721

  Organizatorzy dwóch wojen światowych i licznych kryzysów, nie zadowolą się przecie bez uczty kanibali.

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/21/koronawirus-upiorny-fortel-fobokracji/#comment-888270

  To umiłowany przez wielu Polaków kapitał jest matką wszelkiej zbrodni, Gates jest jedynie jedną z wielu inkarnacji.

 6. Piskorz said

  re art A my podpisujemy też czy czekamy na oklaski ?!

 7. Boydar said

  Te „osoby”, Panie NICK’u, dostąpiły zaszczytu dawania twarzy różnym mafiom. Znaczy się nawet mafiom jest to do czegoś przydatne. Co nie znaczy, że wraz ze „zniknięciem” twarzy znika mafia; mafia tak naprawdę nie ma ludzkiej twarzy, jest jak kapitał.

  „mafia – tajna organizacja przestępcza; nazwa zorganizowanej grupy przestępczej o dużych wpływach, powiązaniach z osobami na różnych szczeblach władzy, policją, biznesem, prowadząca działalność gospodarczą finansowaną z przestępstw” /wiki/

  O twarzy czy narodowości nic tu nie ma. Tabu.

 8. Boydar said

  Ale tu (Rdz,4,15) jest. I tak jest.

 9. revers said

  raczej Gatesa konkurent z Appla Steve job mial inne przeslanie o zyciu i zdrowiu zwlaszcza ze dopadla go choroba nowotwora.

  a byl na tle wizjonerem komputerowym ze potrafil z Next komputerem Jobsa o epoke wyprzedzic Micosoft i jego pierdulki okienkowe, zreszta rowniz skradzione Applowi i implementowane w Widows grafika uzytkownika.

  latami trwaly saadowe rozprawy Micro-zlodzieja softowego Gatesa z Jobsem, czasami sie podgryzali, czasami Gates pomagal Jobsowi, ale nie na lozu smierci Jobsa.

  gates poszedl inna drogaa marketingowca i teraz oredownika deep state, widocznie rowniez potrzebuje andrenochronianu jak kazdy z jego paczki globalnych bogow i bossow, a nie zdrowia konkurencji.

 10. sanning said

  Jeśli ta petycja jest prawdziwa, to już wkrótce przekonamy się jak działa „wzór demokracji”.

 11. Urwis said

  Artykul

  oraz #2 Briton (Hipotezy polityczne na czas zarazy)

  Bill Gates nic by nie zrobil ze swoimi pieniedzmi zeby nie utalentowni kryminalisci, ktorzy te pomysly wcielaja w zycie.
  Duzo wiekszym zbrodniazem od Gatesa jest Tony Fauci.
  Gates jest teoretykim od mordowania ludzi ale Fauci to robi.
  To Fauci sfinansowal i ciagle finansuje oraz nadzoruje laboratorium w Wuhan. Pieniadze na to daje Bill and Melinda Foundation.

  —————-
  Fauci gówno by zrobił, gdyby nie pieniądze Gatesa i jemu podobnych.
  Fauci to pistolet, ale palec na cynglu nie jest jego.
  Admin

 12. Joanna said

  Stop mordom dzieci i dpopulacji narodów świata

 13. Sarmata said

  Kompletne pomylenie pojęć z tym Billem Gatesem i niepotrzebny szum mający przykryć działania miejscowych sprytków pustynnych.
  Polaków gnębi ich własny rząd różnymi milicjami jawnymi i tajnymi oraz dwupłciowymi (jak pisał Norwid) które z kilometra potrafią wypatrzeć brak maseczki nawet u dzieciaczka i wlepić mandat 500 zł a na stawiających opór mają kajdany, rzut na glebę … i Sanepid z karą 30 000 zł dla opornego Tubylca.

  To Wasz rząd, wybrany przez Was i Wasze rodziny i znajomych (jak nie z PO to z PiS w cyklu 8 letnim) gnębi ludność tubylczą a nie żaden Wiliam Gates. Wiliam Gates nie ma z tym nic wspólnego, że Wasz rząd zamknął Was w waszych mieszkaniach/celach w ramach samo-uwięzienia i jesteście w większości bardzo zadowoleni. Nie spotkałem jeszcze nikogo w moim otoczeniu co by to potępił czy choćby skrytykował.

  Jak będą szczepić przymusowo bydło w Polsce to zrobi to Wasz rząd przez Was wybrany a nie żaden Wiliam Gates ze swoją Pindą.

  Wróćcie do logicznego myślenia zamiast odbijać się od ściany do ściany tymi nadętymi przez propagandę głowami.
  Z serca Wam tego życzę, choć wiem, że raz wybite polskie geny w latach 1939 – 1963 nigdy nie wrócą i pewnie się nie odtworzą w formie tamtych dzielnych Polaków.
  Koniec kropka.

 14. Marucha said

  Re 13:
  Gates jest niewinny, czy tak?
  Jego wpływy, jakie ma na rządy państw, są bez znaczenia?

 15. Yah said

  Panie Sarmata, Pan ściemnia.

  Gates niewinny winne rządy. Rządy – my niewinni WHO zaleca – to „eksperci”. A kto finansuje tych „ekspertów” ? Gates

  A zwalanie wszystkiego na sprytków pustynnych to szczeniactwo. Winni są ci, którzy ulegli złu i kłamstwom – rządy, ludzie, naukowcy, politycy … całe tłumy.

  Zresztą fakedemia pokazuje jakimi ludzie naprawdę są, do czego są zdolni i co są gotowi poświecić dla świętego spokoju …. wszystko łącznie z życiem wiecznym.

 16. Sarmata said

  Do: Marucha said 2020-04-22 (Środa) @ 10:39:56 i Yah said 2020-04-22 (Środa) @ 10:53:43

  Zacznijmy od początku.
  To Sejm powołuje rząd a nie Bill Gates. Sejm wybiera miejscowy lud – w większości polski – więc kto odpowiada za każdy rząd powoływany przez Sejm?
  Lud miast i wsi odpowiada i zarazem ponosi konsekwencje swojej wyborczej głupoty popełnianej cyklicznie w co 4/5 lat w każdych wyborach.
  Nawet nie mogę napisać, że się Pan myli. Piszemy o zupełnie różnych kwestiach a dowodem na moją poprawność myślenia i pisania jest rząd Białej Rusi pana Aleksandra Łukaszenki.
  Bill Gates może mu skoczyć od 28 lat a Soros omija Białoruś szerokim łukiem. Wystarczy normalny prezydent patriota a wszystkie problemy występujące w III RP związane z identyeikacją „wybrańców” ludu z państwem nie występują. Białoruś jest tego wymownym przykładem.
  „Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami” – twierdził George Orwell. Te słowa też warto pamiętać.

  Nie ma Pan racji i tyle a w dodatku mówimy o różnych kwestiach.
  Winny wszystkiemu jest ciemny lud który od 30 lat miota się w każdych wyborach od ściany do ściany. Teraz też nasadzą go „na dudę” i będą mieli za 5 lat Polin.

 17. Marucha said

  Re 16:
  Nie wiem, co Pan zjadł czy wypił, ale nie było to dobre…

 18. NICK said

  Tak być może, Lubelaku alle.(7).

  Dlaczego Jarosław (świeć Panie nad duszą jego) nie popelnił sepuku, po „katastrofie smoleńskiej” lub nieco wcześniejszym unicztożeniu. Litwa albo cuś… .
  Dlaczego „pogrzeby” tych „osób” wyglądały podejrzanie a nawet śmiesznie. Zwłaszcza Kulczyka i Abramowicza. Dlaczego nie ma ewidentnych dowodów na śmierci tych osób i innych, podobnych.

 19. NICK said

  Sarmata.

  „Jak będą szczepić przymusowo bydło w Polsce to zrobi to Wasz rząd przez Was wybrany „.
  Będą szczepić. Nie jestem bydłem. Nie jest to Mój rząd. Nie ma czegoś takiego jak ‚wybory’, na które nie chodzę od referendum na temat akcesji do żydogermanoanglosyjonu; możesz czytać U.E. .
  Zatem niewiele rozumiesz.

  Kmiocie.
  Jestem delikatny, ty… .

 20. Sarmata said

  re. 19 NICK said 2020-04-22 (Środa) @ 12:12:14

  Goń się frajerze, bo nadepnę.

 21. NC said

  Re 6: Liczą się tylko podpisy obywateli amerykańskich. Pan może podpisać petycję do pana prezydenta Dudy.

 22. Janusz said

  No tak niby wszyscy wszystko teraz wiedzą.
  Ale
  – gdzie były i gdzie są służby polskiego wywiadu, jak działały i jak działają, że nic nie wiedziały i do teraz nie za wiele wiedzą [albo milczą jak beton].
  – dlaczego służby wywiadowcze nie sprawdzają wszelkich niejasnych powiązań ludzi, wszelkich niejasnych fundacji, ich finansowania i powiązania między nimi.
  – czy tak do końca wiadomo kto jest [był] kim w RP, w jej rządach i obecnie.
  – co rząd[y] wiedział lub wie ale nie chce wiedzieć.
  – czy rząd RP wie gdzie wpłaca kasę [fundacje i różne organizacje powiązane z niejasnymi ludźmi i ich finansowaniem.
  I tak można bez końca.
  Teraz gdy wyszło szydło z worka i okazało się, że BG to po prostu ludobójca czy rząd nie powinien z urzędu wszcząć dochodzenie w sprawie wszelkich
  fundacji i dziwnych powiązań i zawiesić finansowanie takich czy innych organizacji tak jak to zrobił Trump z WHO.
  Masakra. Jak na razie to nie wiemy kto , kiedy i jak nas sprzedał.
  Nie wiem na ile prawdziwa jest obecnie działalność QAnon, ale bądźmy dobrej myśli. To też się okaże.

 23. Walski said

  Świeże opracowanie o potwornych zamiarach (naprawdę warto przeczytać całość):

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/060606_microsoft_i,p310835743

 24. JARNO said

  ponieważ mój stosunek do DEEP JEWISH STATE>USA-IZRAEL-UN-NATO-WB-IMF-OECD-BIS-WHO-WTO-WIPO- jak źródła wszelkiego zła na świecie po1944 a szczególnie w Polsce jest jednoznacznie ABS WROGI>nie odpowiada mi ‚obowiązkowy’ udział w zbrodniach wojennych popełnianych przez DEEP JEWISH STATE worldwide czy w Chinach (300 000 ludzi w Nankinie zabitych przez Japs) czy zrzucania bomby atomowej na Nagasaki-Hiroszimie, czy zabójstwo 1 mln ludzi w indonezji (bo ‚komuniści’ a de facto, Chińczycy), czy śmierć 500 000 dzieci w Iraku poprzez sankcje tak ‚ukochane’ przez dudabusa/maciarewicza a co szmata ALbright skomentowała ‚WORTH IT” https://www.youtube.com/watch?v=4iFYaeoE3n4 – a teraz w Warszawie razem z Wałęsą-Balcerowiczem ‚ostrzega przed faszyzmem’ czy zbrodnie przeciw Iranowi Mossadeka w 1956, czy Chile-11/9/1973 czy udzial polskich sił zbrojnych-od 2003 – w zbrodniach DEEP JEWISH STATE po dzień dzisiejszy ‚ochraniając’ faszystowski Izrael mordujący Palestyńczyków od NAKBA-.https://en.wikipedia.org/wiki/1948_Palestinian_exodus
  PERMANENTNE wojny, śmierć, zniszczenia
  to oczywiście PODPISAŁEM a co więcej, rozesłałem do tzw. niezależnych-antysystemowców-etc i
  ZERO REAKCJI
  bo widzę/słucham co robią z tym fantem teraz
  w odróżnieniu od tego jaka jest reakcja na świecie.
  .
  Petycja jest do PREZYDENTA USA ws faceta, który jest częścią DEEP JEWISH STATE, który chce niszczy świat.
  Winą POTUS’a TRUMPa jest tylko to, że to ON jest dzisiaj ‚decision-makerem’ a którego 2ga kadencja jest – możliwe- zagrożeniem dla DEEP JEWISH STATE o czym ten gostek (Trump) ma świadomość, bo żyje w DEEP JEWISH STATE, które ubiło JF Kennedy’ego czy zrobił ‚pucz’ przeciw FD Roosevelta, czy zmajstrowalo 9/11 czy kocha ‚politykę’ REGIME CHANGE’
  .
  Nikt nikomu nie każe PODPISYWAĆ tej petycji
  – trochę tylko cywilnej odwagi (bo trzeba nazwisko, imię, mail) a nie tak jak byle GÓWNIANY post (wliczając niniejszy oczywiście).
  Czy Polactwo czy Poliniactowo??>
  WALI MI TO
  bo wychodzi mi na to, że mrożkowy „Ostatni husarz’ (.http://www.niniwa22.cba.pl/mrozek_ostatni_husarz.htm )
  ma się świetnie, przetrwał ‚komunę’, którą się udało ‚obalić’, ‚odzyskać niepodległość/wolność’ i funkcję=rolę przedmurza chrześcijaństwa w wersji Drang Nach Osten (nie rozumiem tylko, dlaczego się co poniektórzy gorszą Niemcami).
  i co się dziwić, że gdy lokalnym gojom plują w gębę czy Soros, Gross, Grabowski jak Morawiecki jr czy Kaczyński, maciarewicz, dudabus czy światowe żydostwo – nawet ‚dzisiaj’ np. obchodząc!!! 19.04.2020 rocznicę powstania w Getto Warszawskim mają w d…..pie REŻYM- w odniesieniu do lokalnych gojów – ‚coronawirusa’ to wszyscy morda w kubeł (wdzięczni, że pełen żarcia)>Kisielewski powiedział za komuny: to, że jesteśmy w ciemnej dupie to OCZYWISTE a najgorsze, że zaczynamy się w niej urządzać. Ponadczasowe w odniesieniu do lokalnych gojów.
  .
  Jesteśmy- my goje między Bugiem a Odrą – jak Palestyńczycy od 1989 a to, że tego nie chcecie czy nie potraficie widzić-słyszeć bo ‚koryto pełne żarcia’, bo ‚wolność’, ‚niepodleglość’, ‚dekomunizacja’, ‚wolny rynek’, ?!?!?
  NEC LOCUS UBI POLONIA FUIT>
  nie ma miejsca, gdzie Polska była.
  i sorki>ale najmniejszy pyłek – jak choćby podpisanie takiej petycji – a mającej na celu zniszczenie DEEP JEWISH STATE>>WORTH IT.
  Hegel charakteryzuje upadek cywilizacji jako
  – upadek prawa, etyki, religii
  i mamy to wszystko dzięki DEEP JEWISH STATE
  i całej reszcie mogę tylko zafundować powiedzienie Churchilla po konferencji monachijskiej miał powiedzić swoim, w UK: “You were given the choice between war and dishonour. You chose dishonour, and you will have war.’>dostaliście!! szansę wyboru między wojną a hańbą.
  Wybraliście hańbę a wojnę będziecie mieli’
  .
  Ale ten sam Churchill skomentował ‚wyczyny’ Becka z okazji Monachium (a od czego się zaczęła światowa opinia o rządach sanacyjnych-post1935, przedtem było w miarę, miarę)>
  .Greedy Hyena of Europe».https://orientalreview.org/2014/08/28/poland-and-ukraine-history-of-break-downs/

 25. MatkaPolka said

  Fauci mówił o pandemii dwa lata temu, Fundacja Rockefellera 10 lat temu.

  Bill Gates chce zaszczepić cały świat – w ten sposób ograniczyć populacje o 20% – NIECH ZACZNIE OD SIEBIE

  Spiskowców jest znacznie więcej niż Bill Gates – to uczestnicy tzw. EVENT 201, który zaplanowali tzw Pandemie

  Google L.L.C, Barack Hussein Obama, Joe Biden , Hunter Biden, Hillary Clinton, Eric Sch midt, Nancy Pelosi, John 0. Brennon, James Corney, Andrew McCabe, James Clapper, Facebook, Inc, DeepMind) Inc, Alphabet Inc, The World Bank, Neuralink Inc, Tesla Inc, Larry Page, Sergey Brin, Sundar Pichai, Mark l Zuckerberg , Elon M usk, Amazon, Jeff Bezos, Microsoft. Bill Gates, CISON PR NewsWire. CNN.- Cable News Network. Anderson Cooper, Don} Lemon. MSNBC, Rachel Maddow, James Clapper,) Washington Post. New York Times. Time Maganzine. Massachusetts Institute of Technology , Harvard. Adam Schiff, Wyss Institute, Daroer, Qualcomm. George Soros, – Soros Fund Management. Open Society Foundations. University of Vermont. Joshua Bongard and Sam Kriegman. Rockefeller Foundation. Huawei, Boston Dvnamics, Hanson Robotics. Didi Chuxina:. Megvli Face++. Alibaba, Sensetime, Carbon X, Festo,

  Dla Billa Gates i innych mamy uniwersalną i znaną szczepionkę,
  KTÓRA ZLIKWIDUJE Pandemie WIRUSA

  Szczepionka dla Bila Gatesa

  Neoasyryjski relief przedstawiający palowanie Żydów</B?

 26. MatkaPolka said

  Dla Billa Gates i innych mamy uniwersalną i znaną szczepionkę,
  KTÓRA ZLIKWIDUJE Pandemie WIRUSA

  Szczepionka dla Bila Gatesa

  Neoasyryjski relief przedstawiający palowanie ydów

 27. Urwis said

  re 11
  Comments od Admina

  “Fauci gówno by zrobił, gdyby nie pieniądze Gatesa i jemu podobnych.
  Fauci to pistolet, ale palec na cynglu nie jest jego.”

  Nie ma sie co spierac kto jest wiekszym bandziorem Gates czy Fauci.
  Ale wyglada na to, ze Pan sie nie orientuja kim jest Fauci.

  Prosze nie zapominac, ze to Fauci byl behind AIDS epidemic w latach 80 tych. To jest medyk z ogromnych doswiadczeniem. Nic dziwnego, ze dostawal ordery od kolejnych prezydentow.

  A co do Gates’a to on swoje pomysly o depopulacji wyniosl z domu.

  Jego matka, dlugoletnia pracownica IBM, zetknela sie z konceptem eugenics, ktory byl wyparacowywany przez IBM i Hitlerem jeszcze przed wojna.

  Co do ojca to on byl wysoko postawionym urzednikiem w organizacji zwanej Planned Parenthood.

  Bill Gates jest rowniez scigany w Indiach za miliony ofiar z powodu szczepionek.

 28. MatkaPolka said

  Moderują sie obrrazki z Wikipedii

 29. Marucha said

  Re 27:
  Widzę, że Pan ulega złudzeniu, iż ogólnie dostępna wiedza jest wiadoma tylko Panu…

 30. Agnieszka Krawczyk Jozefczyk said

  Nie mozna nikogo zmuszac , przeciez czujemy w wolym I cywilizowanym swiecie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: