Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Polska wydaje kilka milionów dolarów na przestępczą organizację WHO

Posted by Marucha w dniu 2020-04-22 (Środa)

„Polska niepotrzebnie dotuje Światową Organizację Zdrowia (WHO) – ocenił we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak. Zaapelował też do polskiego rządu, by nie finansował WHO. Do budżetu organizacji przekazywane jest 17 mln zł. – Ta organizacja wielokrotnie była oskarżana o brak obiektywizmu – przekonywał polityk.

Krytykując WHO Bosak ocenił, że organizacja ta jest finansowana przez prywatne koncerny farmaceutyczne, które mają – jak mówił – bardzo konkretne interesy związane z sektorem zdrowotnym. „Światowa Organizacja Zdrowia wielokrotnie była oskarżana o brak obiektywizmu, o kierowanie się wytycznymi, które wynikają albo z ideologii, albo z interesów międzynarodowych korporacji” – ocenił.

Zwracał też uwagę na – jego zdaniem – pomyłki WHO dotyczące pandemii koronawirusa” – businessinsider.com.pl.

Można śmiało powiedzieć, że WHO to przestępcza organizacja, odpowiedzialna za śmierć wielu ludzi. To między innymi ona odpowiada za korporacyjną politykę leczenia na całym świecie. To ona wyznacza standardy leczenia: szczepionki, chemioterapie, leki z całą listą wykluczeń, kontrolę lekarzy itd.

Okazuje się, że ta organizacja jest potężniejsza od państw. Co z tego, że Donald Trump zawiesił finansowanie WHO, skoro ona dalej zarządza akcją koronawirusową.

Gdyby to USA decydowało o geopolityce, to jednym podpisem prezydent USA zlikwidowałby WHO. Niestety, nie może tego zrobić, ponieważ nad państwami są korporacje. To korporacje zarządzają WHO.

Jeżeli Polska przestanie finansować WHO, to te kilka milionów dolarów składki, pokryje byle jaki milioner. Jednak warto pójść ścieżką Trumpa i przedstawiać silne argumenty przeciwko tej organizacji.

Jeżeli państwa nie zjednoczą się, nie będą mówić jednym głosem, to korporacje znowu uderzą w narody, następną akcją koronawirusową.

Robert Brzoza
https://robertbrzoza.pl

Komentarzy 5 do “Polska wydaje kilka milionów dolarów na przestępczą organizację WHO”

 1. Stanisław Potocki said

  Oczywiścieże na WHO Polska nie powinna płacić złamanego grosza. Ta organizacja grabi sobie już od bardzo dawna,ale ta plandemia z koronaświrusem to przegięcie.
  Tymczasem kolejne ciekawe informacje. Przedstawiciel ulubionej nacji władców Polin Zuckenberg powiedział,że będzie banować na Facebooku wszystkie protesty przeciwko lockdownowi w związku z tzw. pandemią.
  https://anthonyblogan.com/zuckerberg-says-facebook-will-ban-lockdown-protesters/

 2. Tadeusz said

  Czekałem na to. Trump uderzył pięścią w stół , a kundle posłusznie zaczęły ujadać. Tak w praktyce wyglądają niezależni politycy w Polsce. Wstyd . Pomijam przy tym rzeczywistą anty działalność WHO

 3. www said

  „oskarżana o brak obiektywizmu”

  Jaki brak? Po prostu o klamstwa. Mów człowieku, jak się rzeczy mają.

 4. Lily said

  BOSAK nie tak dawno,razem z innyni”narodowcami” z Konfederacji,glosowal
  za oddaniem Polskich bogactw naturalnych
  zagranicznym korporacja.
  „PO OWOCACH ICH POZNACIE”,zrodlo;Biblia.

 5. Bohdan Szewczyk said

  sp dr Raun Klide w swej książce JASNE ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI TUNELU ogłasza to samo OD 5 LAT co podaje ten arytykuł. Dodaje do tego ONZ. w kontekście rozdzaiłu VII książki sp dr Rauni KIlde mamy dzisiej KORONAWIRUSA który spowodował panikę na całum świecie sp Dr Rauni KIlde została zamordowana w 2015 r i dlatego obecna psudopandemia doprowadziła do takiego nieszczęścia i ruiny gospodarkoi światowej. NIkt wspóczesny nie ma takiego autorytetu i wiedzy jaki miała dr .Kilde aby skutecznie stanąć w obronie ludzkości. Z pewnością
  można stwierdzić że teraz próba generalna się powiodła ! Po niej nastąpią przymusowe masowe szczepienia które w kilka lat zredukują ludność ziemską. www,infonurt3.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: