Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Katon o Wolne tematy (25 – …
  Novy o Jak zostałam sąsiadką „M…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Instagrammerzy o „ratowaniu świata” przez Gatesa

Posted by Marucha w dniu 2020-04-26 (Niedziela)

Profil Billa Gatesa na Instagramie jest zalany komentarzami o postawieniu go przed sądem za ”zbrodnie przeciwko ludzkości”!

Plan Billa Gatesa, aby „uratować świat” poprzez wprowadzenie potencjalnie obowiązkowej szczepionki przeciw koronawirusowi – i sugerowanie, że nikt nie będzie mógł wznowić „normalnego życia” i podróżować bez „cyfrowego certyfikatu” potwierdzającego, że został zaszczepiony – okazuje się być niezwykle źle widziany, negowany wśród użytkowników Internetu.

Instagrammerzy atakują Billa Gatesa i bombardują jego posty tysiącami gniewnych wiadomości, które mówią mu, aby przestał eksperymentować ze zdrowiem „zwykłych ludzi” lub spodziewał się, że zostanie oskarżony o „zbrodnie przeciwko ludzkości”.

„Pieniądze nie dają żadnych praw wobec ludzi. Powinieneś zostać oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości” – napisał schizandramaier w komentarzu, który zdobył setki lajków.

„Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć twój proces!” – stwierdził ccseyanelee w komentarzu, który również zebrał setki polubień.

Wielu użytkowników skomentowało również fakt, że Bill Gates usuwa komentarze ze swojej strony.

„Powodzenia w usuwaniu komentarzy, Billy Boy, one będą przychodzić i przychodzić … tak jak wirusy komputerowe, które tak bardzo kochałeś!” – napisał aleiorgu.

Szczepionki są dla Billa Gatesa strategiczną filantropią, która „karmi” wiele firm związanych ze szczepionkami, w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się wakcynologią. Dałoby mu to dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem „mniejszych ludzi”.

Źródło:
>https://newspunch.com/bill-gates-instagram-page-flooded-people-calling-his-arrest-crimes-against-humanity/(link is external)

Appendix.

Przypominam dane ujawnione na Instagramie przez adwokata Roberta F. Kennedy Juniora o „strategicznej filantropii” Billa Gatesa, m.in. o:

 • spowodowaniu epidemii polio w Indiach (496.000 dzieci) na skutek zastosowania programu szczepionek Gatesa – w efekcie „eksmitowano” Gatesa jego kumpli z z indyjskiej Narodowej Rady Doradczej; WHO w 2017 roku niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio jest głównie szczepu szczepionkowego (3/4 globalnych przypadków polio),
  najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa,
 • w 2014 roku Fundacja Gatesa finansowała eksperymentalne szczepionki przeciwko HPV; programem objęto 23000 dziewcząt – u około 1200 z nich wystąpiły ciężkie zaburzenia niepożądane (autoimmunologiczne i płodności, 7 zmarło) – rząd indyjski przeprowadził dochodzenie, w którym oskarżono badaczy Gatesa o naruszenia etyczne (nęcenie rodziców, presja na dziewczęta z wiosek, podrabianie formularzy zgody, odmowa opieki medycznej); sprawa jest w SN Indii,
 • w 2010 roku Fundacja Gatesa finansowała próbę eksperymentalnej szczepionki na malarię GSK, zabijajac 151 afrykańskich niemowląt i powodując niepożądane skutki (paraliż, napady i drgawki gorączkowe) u 1048 dzieci na 5049 zaszczepionych,
 • w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gatesa podczas kampanii MenAfriVac silą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych – między 50-500 dzieci zostało sparaliżowanych – protestowały media południowoafrykańskie i prof. Patrick Bond – b. ekonomista zatrudniony u Nelsona Mandeli – uznano działania filantropijne Gatesa za bezwzględne i niemoralne,
 • w 2014 roku Katolickie Stowarzyszenie Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych Kenijczyków fałszywą kampanią szczepionki przeciwko tężcowi (w 2010 roku Gates przeznaczył dla WHO 10 miliardów dolarów obiecując zmniejszyć populację, częściowo przez nowe szczepionki),; niezależne laboratoria znalazły formułę sterylizacyjną w każdej badanej szczepionce – WHO przyznało, że opracowuje szczepionki sterylizujące od ponad dekady,
 • podobne oskarżenia pochodzą z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin,
 • badanie z 2017 roku (Morgensen et. Al 2017) wykazało, że popularna szczepionka DTP zabija w Afryce bardziej, niż choroby, którym ma zapobiegać – zaszczepione dziewczynki ucierpiały na skutek 10 x większej śmiertelności niż dzieci nieszczepione, mimo to Gates i WHO odmówiły odwołania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza rocznie u milionów afrykańskich dzieci.

Źródło: numer „Warszawskiej Gazety” z 17-23 kwietnia str. 34 – artykuł Justyny Sochy
>https://iczytamy.pl/2020/776-warszawska-gazeta-162020.html (link is external)

https://rebeliantka.neon24.pl 

 

Komentarzy 10 do “Instagrammerzy o „ratowaniu świata” przez Gatesa”

 1. Maverick said

  Jeżeli szczepionka Billy Gates-a ma być zbawieniem ludzkości, to niech mnie ktoś wytłumaczy jak ona działa, że nieszczepieni będą uznani za zagrożenie dla zaszczepionych i powinni nie otrzymać paszportów, i elektronicznego tatuażu. Czyżby ta szczepionka nie działa i nie broniła zaszczepionego a była tylko przykrywką dla jego cynicznych planów kontroli populacji????? Jeżeli działa to dlaczego strach przed niezaczepionymi???

 2. Zerohero said

  sam bym wykopał stołek spod nóg tego pana. Oczywiście po sprawiedliwym procesie. Gates bywał w towarzystwie pedofila z Mossadu, J.Epsteina. Gates promuje taką „artystkę”


  to znaczy, promuje ją J.Rothschild, a Gates jakby z automatu.

 3. Piskorz said

  re art Tego super-skurwysyna trzeba po prostu zlikwidować.! I byłoby to ostrzeżenie dla jego naśladowców..!! Innej drogi nie ma, to są tylko półśrodki.

 4. revers said

  Greta jest sexi, lub pi.ol klime …

 5. . said

  Piskorz @

  Gillów Batesów w lożach tysiące. Nawet jakby jednego kropnęli to i tak będą robić swoje.

  Swoją drogą w niektórych krajach np. USA ludzie mają broń, a nikt nigdy żadnego Rockefellera czy bilderbergów nie odstrzelił, ani jednego.

 6. gnago said

  To zrozumiałe nie jest zaszczepiony , to dać mu koktail jego zdrowych szczepionek i przetrzymać tydzień aby nie poszedł na detoksykacje. I niech szczęsliwie zyje

 7. Moher49 said

  Tzw. ministrowie zdrowia wielu krajów też pod sąd.

  Taki sąd, jak nad małżeństwem Ceaușescu.
  Admin

 8. Mari said

  „… w 2014 roku Fundacja Gatesa finansowała eksperymentalne szczepionki przeciwko HPV; ” – a u nas będą szczepić?
  Artykuł poniżej:

  ———————————————————-
  HPV
  6 grudnia 2019

  Minister zdrowia obiecał, że od 2021 roku szczepienia na HPV wejdą do kalendarza szczepień ochronnych. Pięć lat później szczepieni mają być również chłopcy.

  Na pytanie ISBzdrowie, czy ministerstwo już policzyło koszty zmiany kalendarza, Łukasz Szumowski odpowiedział, że wstępnie koszt wyniesie 90 mln zł dla jednego rocznika. – To wszystko zależy, czy w pierwszej kolejności zaszczepimy jeden czy dwa roczniki – wyjaśnił.

  Jest 150 typów HPV chorobotwórczych dla człowieka, wśród których typy 16 i 18 odpowiadają za zmiany przedrakowe szyjki macicy i raka szyjki macicy. Do zakażenia wirusem brodawczaka ludzkiego dochodzi drogą płciową, najczęściej na początku aktywności seksualnej (czytaj również: Szczepionki przeciwko HPV są w pełni bezpieczne). W ciągu swojego życia 50–80% aktywnych seksualnie kobiet i mężczyzn było lub będzie zakażonych wirusem. Zakażenia te mogą prowadzić również do raka odbytu, przestrzeni ustno-gardłowej, pochwy, sromu i prącia.

  Sądzi się, że wszystkie przypadki raka szyjki macicy są poprzedzone przewlekłą infekcją HPV (czytaj również: W aptekach zabrakło szczepionek przeciwko HPV). Dziś szczepienia są dostępne w ramach programów bezpłatnych szczepień finansowanych przez samorządy.
  Źródło: IK/ISBzdrowie

  https://mgr.farm/aktualnosci/w-2021-roku-dziewczynki-beda-obowiazkowo-szczepione-przeciwko-hpv/

  ———————————————————-

  Szczepienia mają być obowiązkowe. To już zostało podpisane i wpisane do tzw. „kalendarza szczepień”.
  Bez komentarza.

 9. Boydar said

  Czasem warto czegoś konkretnego nauczyć się od wroga, konkretnie od żydoszkopa i ich Bundesligi. Mówię o piłce kopanej. Grają do ostatniej sekundy. Zdarzało się, że mieli trzy do zera w plecy. A jednak wynik końcowy brzmiał cztery do trzech, dla żółto czarnych. Szerszeń to szerszeń.

  Wytrzymajmy do końca.

 10. Piskorz said

  re art https://pdsnpsr.ru/uploads/post/image/1/104/10466/medium_001%D1%81.png Maseczka z kłódką..!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: