Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  osoba prywatna o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Boydar o Transmutacja biologiczna – ską…
  JackTheCrasher o Wolne tematy (08 – …
  bryś o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  brys o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Czytelnik z Północy o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Krystian Szeliga o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Anucha o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Anucha o „Hiszpańscy” nurkowie na…
  Sudbina Srba o Wolne tematy (08 – …
  Anucha o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Kojak o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  antoni o O paranoi giedroyciowych i bar…
  gnago o Transmutacja biologiczna – ską…
  4Kartofle o Transmutacja biologiczna – ską…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

USA – bastion bolszewizmu

Posted by Marucha w dniu 2020-04-27 (Poniedziałek)

Tak skończyła jedna z najbardziej plugawych kreatur w dziejach ludzkości.

Tytuł może niezorientowanych bulwersować. No jak to? „Największa demokracja w galaktyce” państwem bolszewickim? Otóż tak właśnie jest. Zmieniły się metody ale nie cele.

Pomysły rewolucyjne Lejby Dawidowicza Bronsztejna – Trockiego, zawodowego rewolucjonisty, znalazły naśladowców w rzekomo demokratycznych USA. Jest to bodajże najbardziej wpływowa grupa, zwana dla niepoznaki „neokonserwatystami”, która praktycznie definiuje politykę zagraniczną USA. Idea „permanentnej rewolucji”, której twórcą i realizatorem był Trocki nazwana została teraz globalizmem i przywódczą rolą Stanów w świecie.

Trocki uważał, że tylko „permanentna rewolucja co ogarnie cały świat” przyniesie szczęście ludzkości, podobnie uważają neokoni, używają jedynie innej terminologii.

Trocki zaczął już nawet realizować te śmiałe projekty, wojna 1920 r. miała być początkiem eksportu rewolucji, której ogniska były już w Niemczech czy na Węgrzech. Na szczęście zdecydowany i bohaterski opór Polaków sprawil, że cała awantura zakończyła się na linii Wisły. Sam Lejba Trocki też skończył marnie, wypędzony przez Stalina, który jednak nie był tak pazerny, został ubity w Meksyku z rozkazu tegoż samego Stalina. Sam Trocki zniknął ale jego idee przeżyły i znalazły gorliwych naśladowców właśnie w USA. W.Kristol, P.Wolfowitz czy R.Kagan to tylko niektóre postaci, które teraz mieszają w tym diabelskim kotle.

Skąd tak ogromne wpływy tej stosunkowo małej grupy? Powodów jest kilka ale najważniejsze to fakt, że neokoni to bardzo ważny element światowego syjonizmu, który dąży do władzy nad światem, taka odmiana „permanentnej rewolucji” zwanej kiedyś bolszewizmem. Przez ZSRR się nie udało więc płomień rewolucji poniosły dalej USA.

Bolszewizm, nie mylić z komunizmem, nie walczył bynajmniej o szczęście jednostki tylko o szczęście, bogactwo i władzę jednostek. Klasa robotnicza miała być jedynie środkiem do osiągnięcia celu. W oryginalnym zamyśle nieograniczoną władzę nad bydełkiem pracującym mieli mieć komisarze i komitety, teraz tę rolę spełnia oligarchia finansowa i zależne od nich korporacje. Czyli nihil novi sub sole.

„Pandemia”, która została zadekretowana na całym świecie to następny krok w stronę nowego, bolszewickiego porządku. Obnażyła przy okazji jak liberalny model gospodarki dba o ludzi. Najbardziej spektakularną porażkę państwa widać właśnie w USA, podczas gdy Rosja i Chiny, które neoliberalna propaganda każe kojarzyć z komunizmem i bolszewizmem radzą sobie o wiele lepiej.

Bolszewicy z USA nie chcą przyjąć do wiadomości, że ich projekt upadł. Obecny terror wprowadzony przez „medyków” (bo politycy stracili już wszelką wiarygodność) i podporządkowane media to chyba już ostatni zryw syjonistycznej hydry. Zniszczenie wszelkiej inicjatywy, likwidacja małych i średnich firm, likwidacja resztek klasy średniej i upodlenie reszty ludzkości jest celem tej syjonistycznej hucpy. Już nawet nie udają, masowe szczepienia, masowe szpiegowanie obywatela, niedorzeczne zakazy, to jest to co dla nas zaplanowali.

Ludzkość jest teraz na rozdrożu – albo oni albo my. W Polsce miłościwie nam panująca partia gorliwie wykonuje agendę nowych bolszewików. Czyż nie można nazwać ich po imieniu – bolszewicy?

Jarosław Ruszkiewicz
http://xn--niepodlegy-i0b.pl/

Komentarzy 35 do “USA – bastion bolszewizmu”

 1. Piskorz said

  re art Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości to polecam…”Spod znaku skorpiona” J. Lina.

 2. Katarzyna T said

  A nie mówiłam,że czarna bolszewia gorsza od czerwonej?Teraz ustalamy kto prowadził „permanentną rewolucje” w Polsce czyli kto jest trockistą. Wszak teraz ta wiedza to musztarda na deser.

 3. Birton said

  właściwie żydostwo stosuje dowolne metody: od kościelnych, gdzie ma swojaków, poprzez skrajną lewicę do skrajnej prawicy, ekologizmu, hippisów i kto się tam nawinie , ważny jest cel – zniewolenie nie-Żydów

 4. plausi said

  Bestia

  Bronstein (nazywany Trocki) został zlikwidowany, do jego kręgu przyjaciól w Meksyku należał Diego Rivera, żydowki malarz, któremu Rockefeller zlecił wykonanie wielkiego brazu naściennego, tzw. muralu. Jak widać tzw. lewica ma dość bliskie związki z największymi lichwiarzami.

  Lichwiarze opanowali w ostatnim półwieku także Watykan,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  to nie powinno nikogo dziwić, że lichwa kontroluje także taki kraik na rubieży jak Polska.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/#Polska

  za pośrdenictwem sego centrum na kontynencie amerykańskim.

 5. Yagiel said

  myślę, że Birton wskazuje na coś podstawowego dla naszych problemów:
  żydostwo – uproszczę wymienianie – odpowiedzialne jest za cały tzw. postęp w każdym zakresie; a raczej za cały pod-stęp.
  Po co im pod-stęp, tj. psucie świata innych kultur? Ano po to, żeby zmienić wyjściową sytuację, przykrą im:
  są marginesem świata, pustynnymi nomadami, błagającymi o łaskę nakarmienia PRZEZ NARODY OSIADŁE… Raz nakarmieni – „odwdzięczają się” FAKEpostępem – byleby nie zostało, nie wróciło CO BYŁO – ICH MARGINALNOŚĆ.
  Myślę też, że gdyby nie Chazarowie – nie byłoby tego problemu z żydostwem. Ale to tylko domysł…
  I jednak nadzieja: że Żydzi czują, że nie są Chazarami. Bo Chazarowie to zawsze wiedzieli i dlatego.

 6. Za_granicą_widać_Lepiej said

  a propos chazarskiej kreatury na obrazku – czytam właśnie trylogię zychowicza (celowo z małej) i nie mogę się nadziwić, że na co drugiej stronie wykrzykuje on z oburzeniem, że niemiecka propaganda stawiając znak równości między bolszewizmem a żydostwem to było „prymitywne kłamstwo”… [ tak wiem – nie każdy Żyd był bolszewikiem ale za to niemal każdy bolszewik był Żydem – a wśród bolszewickich decydentów to już chyba blisko 90 %)]. i jeszcze facio pod-tytułuje swe książki –> „niepoprawne politycznie”….

 7. Dziadzius said

  My wiemy jedno a to jest ze komunizm zostal wymyslony i popierany i kierowany przez wybrancow . Oni od dawna rozumieli ze pieniadz jest podstawa zycia w Zachodniej Kulturze i ze ta kultura rozwinela sie do tego stopnia ze zaczela kontrolowac swiat. Kontrole Swiata mieli wybrancy wiec oni musieli wymyslec jak ta kontrole wyrwac z rak Zachodu. Chciwosc jest jednym sposobem to zrobic. Pod parasolem ulepszenie zycia calego swaita przez rowny podzial dobrobytu wszyscy chetnie do tego sie przylaczyli. Dodac do tego opanowanie „informacji” i „nauki” i dzis mamy najsilniejszy komunizm na wszystkich universytetach USRaela– ot i Lenin nareszcie opanuje swiat.

 8. I*** said

  (2) Katarzyna T

  Polacy zwykle mówią: „musztarda po obiedzie”… pierwszy raz słyszę o „musztardzie na deser”. A może to własna „twórczość”! :-)))

 9. Joannus said

  To co wypróbowali na Rosji, realizują na całym świecie.
  Cała nadzieja w elektryku, zanim zejdzie jeszcze raz dokona obalenia tym razem większego, bo dla całego świata.

 10. witra99 said

  maja swoja nazwe i tam i tutaj LEWACTWO ..obrzydliwa nacja…ktora teraz toczy swoj boj ostatni…ogólno swiatowy..jesli wygrają a maja taką szanse…wprowadzą swoja psychopatyczną wizje świata ..przed ktorym szczepionka bedzie wybawieniem…

 11. I*** said

  (4) Plausi

  W uzupełnieniu – z Diego Rivera związana była Frida Kahlo, która w 1937 roku udostępniła swój dom Trockiemu i jego żonie. Jednak musieli sie oni z niego wyprowadzić do innej rezydencji, kiedy wyszedł na jaw romans Kahlo i Trockiego. Trzy lata później (1940 rok) Trocki został zamordowany (pomimo czujności, jaką zachowywał) – podobno było to na terenie posiadłości kochliwej Fridy. O samej Fridzie nakręcono parę lat temu głośny film (w jej rolę wcieliła się hollywoodzka gwiazda Salma Hayek) – dla feministek i ruchu LGBT Kahlo to ikona…

 12. Boydar said

  Mnie uczyła Pani Zofia od łaciny (i polskiego) że nihil novi ale być może była źle poinformowana, w przeciwieństwie do p. Ruszkiewicza pp.korektorów.

 13. Marucha said

  Re 12:
  Przegapiłem, bo bym poprawił. Ale nie jestem komputrem.

 14. Boydar said

  Paaanie Gajowy. Mnie razi, Pana razi, może jeszcze kogoś. Ale redakcji „niepodległy.pl” nie uwiera. Jak wisiało tak wisi, drugą dobę. Jeszcze rozumiem że „niepodległy”, ale po co to „pl” ?

 15. Katarzyna T said

  Ad.8 Bardzo „cenna” riposta na moją zamieszczoną myśl;. Tak, to zmodyfikowane przeze mnie powiedzenie jakkolwiek deser należy do obiadu.
  Myślałam ,że po tym tekście zacznie się w końcu dyskusja who is who także nad Wisłą.
  Trocki został zabity za pomocą czekana, narzędzia które ma w ręce sw chyba Małgorzata.utrwalona przez Wyspiańskiego na jednym z obrazów.(widziałam w muzeum taką postać i z tym skojarzyłam)
  „Czy Michaił Bułhakow miał na myśli Lebję Bronsteina, czyli Lwa Dawidowicza Trockiego, gdy w „Mistrzu i Małgorzacie” w świcie Wolanda umieścił niszczycielskiego demona Abbadona?.Kiedy w 1960 r. pojechałem po raz pierwszy do ZSRR, starzy intelektualiści opowiadali mi, że jak to dobrze, iż Trocki przegrał w walce o władzę ze Stalinem. Na moje pytanie dlaczego, odpowiadali, że gdyby Trocki wygrał, to wtedy dopiero byłaby apokalipsa.
  https://dziennikpolski24.pl/prof-smaga-lew-trocki-zgotowalby-swiatu-apokalipse-w-koncu-ta-wiara-w-marksizm-go-zgubila/ar/3876733
  Ps.Piłsudski kontaktował się z Trockim.

 16. Zrozumcie ludziska… Na początku było słowo. Co to znaczy? Ano znaczy to, że wszystko co JEST, winno być nazywane po imieniu. Najpierw jest BYT. Potem jest PRAWDA. Bez zrozumienia tych dwóch pojęć będziemy się kręcić, jak (…) w przerębli.

  PS. Przykład: Komunizm to idea z gatunku utopijnych. Komunizm nie istniał. Mówiło się o nim dużo. Ale on NIE ISTNIAŁ.

  PS.2. Wszelkie pojęcia nieostre, niejednoznaczne od złego pochodzą.

 17. wanderer said

  Zeby leczyc chorobe, leczy sie przyczyne, a nie skutki. Poki ludzkosc nie wezmie sie za przyczyne choroby swiata, poty bedzie ogladac skutki. I to sie nigdy nie zmieni samoistnie.

 18. Dinozaur said

  Trocki był krewnym Schiffów .

 19. BK said

  Trocki to był chłopak od donoszenia kasy.
  wielokrotnie już o tym pisałem cytując oficjalnych, nie „spiskowych” historyków – i Karola Marxa i Trockiego i bolszewię wykreowały banki by kontrolować ludność zamienioną w niewolników.
  Wystarczy poznać historię gospodarczą XIX w 3 zaborach żeby zobaczyć trzykrotnie ten sam proces – „wyzwalanie” ludności z faudalizmu, czyli zamiana ich w niewolników bankierstwa. A że niewolnikiem się pomiata i niewolnik nie musi mieć pieniędzy … to efekt mamy za oknem.

  Wrogiem ludzkości są bankierzy, Komuniści, faszyści czy mafiozi to ich (mniej lub bardziej) świadomi słudzy.

 20. Ale dlaczego? said

  Wszystko fajnie, tyle że autora poniosło.
  Że Rosja i Chiny nie zamykają gospodarki, itd.?

 21. glupich przemadrzan dosc said

  Nie ma w USA zadnego bolszewizmu, tak jak w Polsce nie bylo nigdy komunizmu. Byl socjalizm a teraz jest zydowizm, w USA tez.

 22. I*** said

  (18) Dinozaur

  O Trockim piszą (m.in. w internecie), że urodził się w rodzinie żydowskiego analfabety – a tu proszę, pokrewieństwo z bankierską rodziną żydowską Schiffów, która sfinansowała ten gudłajski przekręt stulecia zwany „rewolucją październikową”. Faktem jest, że Trocki wyjechał w tym celu (z Ameryki) do Rosji z walizką pełną pieniędzy…

 23. Piotr B. said

  Slusznie Wszyscy prawia o szydostwie,ale o trockim to juz niekuniecznie.Un byl tylko narzedziem (oczywiscie dla mamony) ale tylko slupem jakich dzisiaj dziesiatki.I tak Bill G.niby od komputerow a od szczepionek i znaku bestii.Soros od W Europy „fundowania”.I tak mozna wyliczac.
  Pani Katarzyno..Ziuk mial bezposrednie kontakty nie tylko z Trockim.Jego kontakty z dzierzynskim byly kolezensko rodzinne…un byl jednym z nich.A potwierdzil mi to moj wujek ktory byl jego kurierem z Pulaw do Kijowa i Lwowa przed bitwa warszawska.Dluga historia i dlugo mozna prawic.

 24. I*** said

  (23) Piotr B.

  Proszę podzielić się tą interesującą historią… jeśli można.

 25. MatkaPolka said

  Czy Warto było przelewać krew? Aleksander Jabłonowski

 26. MatkaPolka said

  Nie Tylko Trocki – I finansowanie rewolucji bolszewickiej przez USA

  MAPA GOMBERGA została przygotowana już w październiku 1941 – USA już postanowili
  Gdy Niemcy byli pod Moskwą – że Rosja ma wygrać – oficjalnie przyjęta do Kongresu w Marcu 1942. USA oddała dla Rosji całą prawie Europę – z Polską i Niemcami

  Jaki Holokaust żydów – żydzi mieli dostać państwo w Palestynie – Hebrew Land

  http://www.iluminaci.pl/info/mapa-gomberga

  OUR POLICY SHALL BE THIS:

  1. My, USA w kooperacji z naszymi aliantami, dla naszego bezpieczeństwa i dla międzynarodowej moralności, jesteśmy zdecydowani zmiażdżyć i zupełnie zniszczyć militarną moc agresorów Osi i ich satelitów bez względu na koszty, wysiłek i czas potrzebny dla osiągnięcia tego celu.
  2. Stary porządek świata, kolonialnej opresji, eksploatacji dominiów, (?) odpowiedzialny za obecny światowy kataklizm narażający nasze bezpieczeństwo i pokojowy postęp, nigdy nie podniesie się.
  3. Nowy Światowy Moralny Porządek stałego pokoju i wolności będzie ustanowiony po pomyślnym zakończeniu obecnej wojny.

  4. Ze względu na historię, strukturę gospodarczą, sprzyjającą geografię i dobrobyt ludzkości USA muszą altruistycznie objąć przywództwo nowo ustanowionego, demokratycznego porządku światowego.
  5. Aby zmniejszyć ciężar i marnotrawstwo środków na wydatki związane z uzbrojeniem na całym świecie, USA przy współpracy Ameryki Łacińskiej, Brytyjskiej Wspólnoty Narodów i ZSRR zobowiązują się do zagwarantowania pokoju narodom, które zostaną trwale rozbrojone i zdemilitaryzowany po zakończeniu obecnej wojny.
  6. Aby móc w pełni wywiązać się z naszych zobowiązań, skutecznie zapobiec możliwości ponownego wystąpienia kataklizmu na świecie, zasadniczą przesłanką będzie nietykalność USA jako siły wojskowej, morskiej i powietrznej.
  7. Dla realistycznych rozważań nad strategią i naszej niewrażliwości konieczne jest, aby USA uzyskały zrzeczenie się kontroli nad swoim mieniem od wszystkich Mocarstw obcych na całej Półkuli Zachodniej, jej otaczających wodach i strategicznych placówkach wysp, jak wskazano na towarzyszącej mapie.
  8. W celu rozważenia obrony półkuli oraz w duchu i tradycji nowej doktryny Monroe o solidarności półkuli i polityce „dobrego sąsiedztwa”, USA, za zgodą republik latynoamerykańskich, uzyskają kontrolę i prawa do protektoratu zrzeczone terytoria.
  9. Aby wzmocnić naszą pozycję w regionie Karaibów, która ma oczywiste znaczenie dla obrony półkuli, wszelkie możliwe zachęty zostaną zaoferowane naszym sąsiadom w Ameryce Środkowej i Indiach Zachodnich, aby ułatwić im wejście jako równe stany USA zgodnie z mapą.
  10. Aby wzmocnić polityczno-ekonomiczną jedność półkuli zachodniej, USA będą promować i wspierać zjednoczenie Ameryki Południowej w dobrze zorganizowanym, demokratycznym, federowanym „Stanach Zjednoczonych Ameryki Południowej”.

  11. Wyzwolone Gujany Brytyjskie, Francuskie i Holenderskie zostaną zreorganizowane jako jedno państwo Stanów Zjednoczonych
  12. Wszystkie mocarstwa ponownie przejmą kontrolę nad posiadaniem kolonialnym, mandatem i wyspiarskimi wyspami na całym świecie.
  13. Brytyjska Wspólnota Narodów, druga potęga militarna i morska ważna współpracująca w wiążącym porozumieniu z USA jako Mocarstwo na rzecz wolności, zachowa i przejmie kontrolę nad takimi terytoriami, bazami bezpieczeństwa pokoju i strategicznymi placówkami wyspowymi niezbędnymi dla utrzymanie światowego pokoju i wolności mórz zgodnie z planem.

  14. ZSSR (Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich) trzecia co do wagi militarna siła, w kooperacji z USA jako siłą dla wolności i utrzymania światowego pokoju, przejmie kontrolę nad wyzwolonymi, zdezorganizowanymi, przylegającymi do jej granic terenami, łącznie z Niemcami i Austrią, które będą reedukowane i w końcu zostaną dołączone jako równorzędne republiki USSR, jak w przybliżeniu zaznaczono na mapie.
  (***) – o wiele więcej

 27. MatkaPolka said

  MAPA GOMBERGA została przygotowana już w październiku 1941 – USA już postanowili
  Gdy Niemcy byli pod Moskwą – że Rosja ma wygrać – oficjalnie przyjęta do Kongresu w Marcu 1942. USA oddała dla Rosji całą prawie Europę – z Polską i Niemcami

  http://www.iluminaci.pl/info/mapa-gomberga

  OUR POLICY SHALL BE THIS:

 28. Ad. 22

  O Trockim piszą (m.in. w internecie), że urodził się w rodzinie żydowskiego analfabety – a tu proszę, pokrewieństwo z bankierską rodziną żydowską Schiffów

  Jedno drugiego nie wyklucza.

 29. toronto said

  ad 9.
  Koczowniki plemienne wywolywali rewolucje i wojny swiatowe:
  1640r w Anglii
  1789r we Francji
  1848r w Europie (Wiosna Ludow)
  1905r i 1917r w Rosji
  1914r I-sza w.s.
  1939r II-ga w.s.
  az po czasy wspolczesne.

 30. Toronto said

  ad 26 i 27

  Informacje o istnieniu Mapy Gomberga podal W.Wlazlinski z USA na swojej stronie internetowej ponad 20 lat temu – mapa znajdowala sie w bibliotece Kongresu Stanow Zjednoczonych i na mapie znajdowala sie pieczec Departamentu Stanu USA (US State Department) z data October 1941 (pazdziernik 1941r). Mapa przedstawiala powojenny podzial Europy na 2 strefy wplywow: sowiecka i amerykanska , zwazywszy na fakt, ze USA przystapilo do wojny dopiero w grudniu 1941r.

  Teraz powolujac sie na ustalenia historyka amerykanskiego prof. A.Suttona, ktory spedzil 5 lat w archiwach Instytutu Hoovera i mial dostep do tajnych dokumentow wywiadu amerykanskiego, Sutton tym samym potwierdzil istnienie tajnego spisku zydowskiego wymierzonego w panstwa i narody Europy, zwazywszy na fakt odbytego w 1897r pierwszego swiatowego zjazdu syjonistow w Bazylei (Szwajcaria), ktory odbywal sie corocznie po tej dacie – na zjezdzie byli rowniez obecni zydowscy delagaci z Polski pod zaborami, ktorzy byli takze czlonkami tajnych organizacji zydowskich jakie juz istnialy na obszarze Polski pod zaborami pod koniec lat 1880-tych (koncowka XIX wieku), co jednoczesnie dowodzi, ze plan opanowania panstw i narodow Europy przez zydow byl przygotowywany o wiele lat wczesniej, co ma rowniez zwiazek z niemieckim zydem K.Marksem (autorem Manifestu Komunistycznego – 1848r) , ktory w tym samym 1848r wywolal rewolucje w Europie pod nazwa „Wiosny Ludow”.
  Poprzez komunizm, zydostwo zaplanowalo przejac kontrole nad panstwami i narodami Europy, aby ostatecznie zaprowadzic komunizm na calym swiecie i przejac kontrole nad calym swiatem, co znajduje potwierdzenie w TALMUDZIE („pismo swiete” zydow) – szczegoly ujawnil amerykanski historyk dr M.Hoffman ponad 20 lat temu.

  Wracajac do ustalen A.Suttona, rewolucje w Rosji (1905r i 1917r) byly finansowane przez zydowskich bankierow z USA i Europy zachodniej (Niemcy i Anglia) i w rewolucji brali udzial specjalnie do tego przygotowani zydowscy terrorysci (grupa Lenina i grupa Trockiego) , ktorzy mieli takze poparcie okolo 1,5 miliona zydow zamieszkalych w Rosj w tamtym czasie i to swiadczy, ze zydzi masowo poparli rewolucje 1917r w Rosji.
  Zydowscy bankierzy i przemyslowscy z USA i Europy zachodniej finansowali i rozbudowywali takze potege zydo-bolszewickiego ZSRR w latach 1920-tych i 1930-tych !…. poniewaz ZSRR mial byc centrum komunizmu, skad mial rozlac sie komunizm na cala Europe – patrz powstale agentury komunistyczne w panstwach Europy zachodniej i wschodniej, w tym w Polsce, ktorych czlonkami byli glownie sami zydzi i troche gojow, takich jak W.Gomulka (czlonek zydowskiej KPP, ktora powstala w Moskwie w 1918r i wchodzila w sklad Kominternu).
  To dowodzi, ze zydzi zaplanowali, finansowali i brali czynny udzial w dokonaniu wielkiego przewrotu w owczesniej Europie, zwazywszy na fakt przejecia kontroli finansowej nad samym USA w 1913r (powstanie FRB – Federal Reserve Bank – bank rezerw federalnych) , o czym z kolei pisal w szczegolach E.Mullins w 1952r.
  Z kolei polski historyk prof. W.Konopczynski ukazal w swoim udokumentowanym opracowaniu historycznym pt. FRYDERYK WIELKI A POLSKA , jak podstepnie i perfidnie dzialali zydowscy bankierzy przeciwko Rzeczpospolitej w XVIII wieku w kolaboracji z wladca Prus Fryderykiem II, doprowadzajac jednoczesnie Rzeczpospolita do ruiny finansowej, ekonomicznej i gospodarczej, co jest znakomitym przykladem, ktory ukazuje bezwzglednosc zydostwa i szwabow w uprawianej przez nich geopolityce w/g hasla: PO TRUPACH DO SUKCESU – polski historyk i filozof prof. F.Koneczny okreslil ta azjatycka dzicz mianem „cywilizacji zydowskiej” i „cywilizacji bizantyjskiej”, ktore stanowia trwale zagrozenie dla Polski (cywlizacji lacinskiej).

  B.Freedman (byly zyd z otoczenia prezydenta USA F.D.Roosevelta, ktory przeszedl na katolicyzm i odcial sie od swoich syjonistycznych towarzyszy) ujawnil fakty dotyczace zaplanowanych przez zydow rewolucji i wojen swiatowych w ciagu ostatnich 250 lat w slawnym przemowieniu w hotelu Willard w Waszyngtonie w 1961r – pelna wersja przemowienia (ponad 2 godziny) jest dostepna na YT.
  Tym samym B.Freedman nie pozostawil zadnych watpliwosci co do tego, ze spisek zydowski przeciwko panstwom i narodom to niezaprzeczalny fakt, a sporzadzona przez zydow Mapa Gomberga z 1941r jest dowodem rzeczowym.
  Pomimo tego zydowski spisek przeciwko panstwom i narodom jest nadal kontynuowany w czasach wspolczesnych, o czym informowaly takie osoby, jak byly gen. amerykanski W.Clark oraz dziennikarz P.Giraldi (byly oficer wywiadu wojskowego i byly agent CIA), ktory z tego powodu stracil stanowisko redaktora naczelnego, a zarazem prace.

  Patrzac na wydarzenia jakie maja miejsce na arenie miedzynarodowej, nie widze nikogo, kto wzialby zydow za morde i roztrzaskal im lby.
  Nawet w Polsce nie ma nikogo, kto wzialby zydow u wladzy w Polsce za morde i wyrzucil ich z Polski.

 31. Toronto said

  ad 25

  Dlaczego reklamujesz tego blazna, ktory oglupia Polakow ?

  Ameryka zostala opanowana przez zydowskich bankierow w grudniu 1913r.
  F.D.Roosevelt, ktory byl prezydentem Stanow Zjednoczonych w latach 1933-1945 to holenderski zyd, ktory wczesniej nazywal sie Rosenfelt.
  Jak informowal B.Freedman (byly zyd, ktory przeszedl na katolicyzm) w otoczeniu F.D.Roosevelta bylo pelno zydowskich doradcow, ktorzy mieli powiazania z zydami z otoczenia Stalina i Churchilla i to oni decydowali jak ma przebiegac II w.s. , o czym pisal rowniez gen. amerykanski G.Patton (general 3 gwiazdkowy) i wybitny strateg wojskowy, ktory w 1943r przedstawil plan ataku armii amerykanskiej na pozycje armii niemieckiej od strony Bulgarii i Rumunii (plaskowyz) w celu rozpolowienia wojsk niemieckich i przebicia sie do Polski i do Baltyku z wykorzystaniem polskiego podziemia zbrojnego, ktore liczylo wtedy 350 tysiecy zolnierzy.
  To byl super plan gen. G.Pattona, ktory nie spodobal sie zydom z otoczenia Roosevelta, bo zmienial ustalony przez zydow plan przebiegu II w.s. , a zarazem zaplanowany przez zydow powojenny porzadek w Europie w/g mapy sporzadzonej przez M.Gomberga (zydowskiego zegarmistrza) na jesieni 1941r.
  Gen. Patton zostal zignorowany i popadl w nielaske Waszyngtonu , a w grudniu 1943r glownym dowodca wojsk amerykanskich w Europie zostal szwedzki zyd D.Eisenhower, ktory w grudniu 1941r byl zaledwie w stopniu pulkownika i zostal odeslany do Waszyngtonu przez gen. D.McArthura (dowodce armii amerykanskiej na poludniowym Pacyfiku) z powodu bycia niekompetentnym, poniewaz Eisenhower nie posiadal zadnego doswiadczenia bojowego i byl typowym zwolennikiem fotela, biurka i czterech scian.
  W czasie pobytu w Waszyngtonie, Eisenhower zostal mianowany generalem przez zyda B.Barucha (finansita i doradca F.D.Roosevelta), a pozniej kolejne awanse Eisenhowera poszly jeszcze szybciej, poniewaz Eisenhower zostal namaszczony przez zydow i wytypowany jako glowny wykonawca zydowskich planow, przeskakujac ponad 360 bardziej zdolnych i doswiadczonych dowodcow wojskowych, wlacznie z gen. G.Pattonem, ktory byl postrachem i ktorego panicznie bali sie dowodcy niemieccy.

  Konferencje w Teheranie, Jalcie i Poczdamie toczyly sie w/g zydowskiego scenariusza, a gen. G.Patton, ktory byl na przedmiesciach Pragi i w okolicach Berlina zanim dodarly tam oddzialy armii czerwonej, dostal rozkaz od glownodowodzacego Eisenhowera, zeby wycofal swoja armie z zajmowanych pozycji.
  W miedzyczasie zydowskie NKWD z udzialem armii czerwonej oraz udzialem zydowskiego UB i KBW dokonywaly czystek na obszarze Polski okupowanej przez armie czerwona z rozkazu Stalina, ktory w lipcu 1944r zamontowal swoj rzad w Lublinie zlozony z polskojezycznych zydow.

 32. Lily said

  JESLI,ktos mialby ochote,poswiecic troche
  swojego czasu.
  Wpisz w wyszukiwarke na youtube.Jack Otto.

 33. I *** said

  (30, 31) Toronto

  Amerykański gen. Wesley Clark to żyd (przechrzta)- w 1999 roku dowodził natowską operacją powietrzną Allied Force nad Jugosławią.

  Inna sprawa – czy to nie żydzi załatwili gen. Pattona (cały ten wypadek samochodowy, i to w przeddzień jego powrotu do domu, dość podejrzanie wyglądał)?

  Na marginesie – nie ma „byłych żydów”… żyd jest dalej żydem, nawet kiedy przechrzci się.

 34. nie mój gat muzyki said


  – DZIWNY KRAJ-

 35. Toronto said

  ad 33

  Jesli chodzi o okreslenie czyjegos pochodzenia/narodowosci to panuja rozne kryteria, np. po ojcu lub po matce , albo po sasiedzie/sasiadce lub po listonoszu, sprzataczce etc , ewentualnie w/g regionu zamieszkania (Slazak, Kaszub, Mazur, Tatar, Sycylijczyk, Baskijczyk etc).
  Np. „Polak” na kontynencie AP (USA i Kanada) znaczy „dumb” (glupek/tepak) i Polacy kojarzeni sa zazwyczaj z pijakami/alkoholikami, a nawet bydlakami, poniewaz wszczynaja awantury i co chwila slychac jest wyraz „qrwa”.
  Polacy to takze oszusci i zlodzieje, pomimo tego, ze statystyki mowia, ze 90 procent Polakow to katolicy i na szyi nosza metaliki i krzyzyki na lancuszkach ze zlota.
  Inne cechy charaktyerystyczne u Polakow/Polek to zazdrosc, obluda, plotkarstwo i obrabianie innym d*py oraz ciemnota i egoizm (wiara we wlasne ja) i niestety naiwnosc (zyciowa glupota).
  Dowodem na to co powyzej napisalem jest 75 lat zydowskich rzadow w Polsce (1945 – 2020) i konca nie widac.
  Pytanie:
  Kiedy Polacy zmadrzeja ?

  Ja tez jestem Polakiem z krwi i kosci, ale oprocz tego posiadam polskiego ducha narodowego i dlatego roznie sie od Polakow, ktorzy maja w sobie ducha niemieckiego, rosyjskiego, watykanskiego, koscielnego, zydowskiego, ateistycznego, kosmopolitycznego etc.

  Poza tym co ma wspolnego pochodzenie/narodowosc z faktami historycznymi podawanymi przez osoby polskiej lub nie-polskiej narodowosci ?
  Po prostu fakty sa faktami.

  Tak sie zdarzylo, ze w 2007r gen. W.Clark ujawnil i podal fakty o przygotowywanych 7 wojnach na Srodkowym Wschodzie i w Afryce przez zydowskich doradcow z otoczenia prezydentow USA i ja tez o tym pisalem na wielu grupach dyskusyjnych kilkanascie lat temu opierajac sie na informacjach podanych przez gen. W.Clark’a , ktore nastepnie sam weryfikowalem.
  Przy okazji dowiedzielem sie, ze Rosja i W.Putin oddali S.Huseina i M.Kaddafiego na pozarcie zydo-anglosaskiej mafii miedzynarodowej i analogicznie bylo w przypadku Serbii, ktora Rosja wydala na pozarcie NATO.
  Zwolennicy Rosji i W.Putina nigdy nie podali informacji o tym, ze Hussein, Kaddafi i Serbia zostali zdradzeni przez Rosje i Putina.
  Rosja i Putin oraz Chiny zdradzily Iran !…… i ostatecznie poparly zaostrzone sankcje ekonomiczne USA przeciw Iranowi – patrz Rezolucja Rady Bezpieczenstwa ONZ 1929 z 2010r.

  Zwolennicy Rosji i Putina nigdy nie podali do publicznej wiadomosci informacji o tym, ze W.Putin zapalal menore w synagodze w Moskwie !… ze Putin odznaczyl rabina Pewznera zlotym medalem za krzewienie judaizmu w St.Petersburgu, ze Putin wydal pozwolenie na wystawianie menory w miastach Rosji etc.
  W 2019r W.Putin oddal nawet czesc terytorium Syberii na chinskie osadnictwo i zezwolil na wejscie armii chinskiej na obszar Syberii – patrz protesty Rosjan na YOUTUBE i powstawanie rosyjskiej partyzantki na Syberii do walki z chinskimi osadnikami.
  Media rzadowe w Moskie milcza na te tematy.

  Jesli chodzi o B.Freedmana to ma zydowskie pochodzenie w sensie fizycznym po matce, bo zyd moze byc zydem tylko po matce, ale nie po ojcu.
  Poza tym mozna byc zydem jesli wyznaje sie judaizm i jest to warunek duchowy, w przeciwnym wypadku traci sie przywilej bycia zydem.
  Tak wygladaja zydowskie reguly.
  W zwiazku z tym B.Freedman jest bylym zydem, poniewaz odcial sie od judaizmu oraz informacje jakie przekazal nie-zydom o podlosci zydow i wrogich dzialaniach zydow wobec nie-zydow stawiaja B.Freedmana przed polskimi bohaterami narodowymi, ktorzy nigdy takich informacji nie podali do publicznej wiadomosci, poniewaz nie wiedzieli co dzieje sie w srodku spolecznosci zydowskiej.
  Np. wielki polski patriota R.Dmowski powiedzial, ze: POLSKA BEZ ZYDOW JEST JAK ZUPA BEZ PIEPRZU, BEZ SMAKU.
  Ja z kolei twierdze, ze zydzi sa zaraza w Polsce poza drobnymi wyjatkami.
  Pytanie:
  Czy opinia R.Dmowskiego o zydach czyni z niego filosemite ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: