Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Enya o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  marcinxw o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Boydar o Wolne tematy (10 – …
  Enya o Wolne tematy (10 – …
  Listwa o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Liwiusz o Dlaczego kobiety w średnim wie…
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Yagiel o Wolne tematy (10 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (10 – …
  Peryskop o Dlaczego kobiety w średnim wie…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Wojsko dostanie radary izraelskie zamiast polskich

Posted by Marucha w dniu 2020-04-27 (Poniedziałek)

Rozpoczęto pracę nad przeciwlotniczym systemem rakietowo-artyleryjskim PSR-A, docelowo mającym trafić do jednostek Wojska Polskiego. Do jego budowy zostaną użyte między innymi izraelskie systemy radarowe ELM-2106NG.

Tym samym Ministerstwo Obrony Narodowej postanowiło zrezygnować z radarów mających być sztandarowym produktem polskiego przemysłu zbrojeniowego.

Inspektorat Uzbrojenia w listopadzie 2016 roku podpisał odpowiednie porozumienia z Polską Grupą Zbrojeniową. Polskie konsorcjum zgodnie z umową miało dostarczyć polskim siłom zbrojnym sześć baterii PSR-A Pilica o wartości blisko 635 mln zł. System rakietowo-artyleryjski PSR-A jest dziełem Zakładów Mechanicznych Tarnów S.A. oraz spółek PCO i PIT-Radwar.

Rozpoczęcie prac nad systemem oznacza, że po ich zakończeniu nastąpi przekazanie systemów do jednostek Wojska Polskiego. Wciąż nie wiadomo z jakich danych radiolokacyjnych będzie korzystał nowy system. Wpierw mówiono o stacji radiolokacyjnej wstępnego wykrywania Soła, z kolei później o stacji radiolokacyjnej Bystra.

Ostatecznie okazuje się, że w skład systemu Pilica wejdą systemy produkcji izraelskiej, a nie polskiej. Siły zbrojne będą więc korzystały w przyszłości z syjonistycznego radaru SRL-97, w skład którego wejdzie sensor radarowy ELM-2106NG.

Portal internetowy pisma „Nowy Przemysł” zauważa, że minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak zapowiadał szerokie wykorzystanie potencjału polskiego przemysłu zbrojeniowego. Tymczasem zdecydowano się na izraelskie radary, choć te produkowane przez PIT-Radwar są niezwykle nowoczesne. To właśnie te zakłady są zresztą uważane za technologiczne zaplecze Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Według pojawiających się informacji Wojsko Polskie miało zdecydować się na syjonistyczną produkcję, ponieważ polskie radary miały być zbyt duże i skomplikowane. WNP.pl zauważa jednak, że rządzący chcieli, aby wojskowa radiolokacja stała się jednym ze sztandarowych produktów naszego przemysłu zbrojeniowego, których ogólnie rzecz biorąc nie ma zbyt dużo.

Na podstawie: wnp.pl
http://autonom.pl

Importujemy żydowskich sierżantów, będziemy importować radary, potem majorów i generałów.
Admin

Komentarzy 12 do “Wojsko dostanie radary izraelskie zamiast polskich”

 1. Birton said

  wojsko powinno dostać też bojowe modlitwy po hebrajsku i mycki pod hełm czyli 2in1

 2. JARNO said

  Admin>’Importujemy żydowskich sierżantów, będziemy importować radary, potem majorów i generałów.’ i małe uzupełnienie.
  Wystarczy
  JEDEN sierżant Jonny Daniels+Michnik+Borowski+Gross+Grabowski-Engelking+Morawiecki jr (w końcu ma się ‚żydowskie’ korzenie) +kilku szabesgojów tzw. dwużydzianów polskich (Niemojewski, pocz. XX)
  i po cholerę nam radary, majorowie, generałowie
  żeby trzymać gojów w oczyszczalni-ścieków=POLIN ‚w ryzach’ czyli za pysk.

 3. Wszelkie zobowiązania, i ustalenia „polskiego” rządu na temat spłaty nieprawnych uroszczeń będą skrzętnie ukrywane i pozostaną utajnione dla narodu.Takie „przymusowe” zakupy są i będą na porządku dziennym.Plus dalsze zadłużanie państwa.
  Czym się kończą takie zdradzieckie poczynania- wiadomo.Żądaniem wykupu weksli a jak nie …to :udziały jeszcze większe niż dotychczas w spółkach Skarbu Państwa, Lasy, rezerwy walutowe, ziemia.Na końcu serca i nerki niewolników!!Dla światowego potentata w handlu organami.

  https://pbs.twimg.com/media/EWmnQWpWkAAZz1T?format=jpg

 4. . said

  „Importujemy żydowskich sierżantów, będziemy importować radary, potem majorów i generałów.
  Admin”

  Wyborca PiS powie, że to dobrze, bo przecież i tak jest sojusz z USA, a więc z Izraelem więc co szkodzi mieć polskiemu wojsku supernowoczesny złom, ups sprzęt 😉
  A zwłaszcza broń, której kody będą w tychże krajach.

 5. revers said

  Tu zamiast masczek chusty arafatki trzeba by bylo kupowac, zalozyc organizacje Front Wyzwolenia PL, nawiazac wspolprace z IRA, a nawet z eskimosami zeby wykorzystac jaki zimny podmuch historii z polnocy,.

  Byle w terrozyzm sie nie wciaagnacc, nie dac sie sprowokowac, lub inna anty narodowaa nagonke pejsatych okupantow, no i praca u podstaw, Dmowski i ks.Natanka Rycerze Chrystusa lub ks. Piotr Skarga od nowa.

 6. Zenon K. said

  Wobec takiego obrotu sprawy, jarmułek dla Wojska Polskiego (w panterkę) już nie wypada nam robić własnym przemysłem. MUSIMY je importować.

 7. matołek said

  Jak się wychodzi na broni szydowskiej przekonała się Gruzja w 2008 roku. Wystarczy jedna komenda i radary są wyłączone lub będą pokazywać głupoty .

 8. Potulni kumotrzy dalej nie rozumieją, co jest grane? 🙂

 9. Ale dlaczego? said

  A w Kurwizji teraz nin stop propaganda PRZEDWYBORCZA o kupowaniu POLSKICH PRODUKTÓW.
  W 2015 też ściemniali patriotycznych Polaków w sumie bardzo ważnych hasłem. Po wyborach zapomnieli…
  Poza tym.
  Interes polski to jedno. Ale dla pisiorów jest przecież interes nadrzędny. Ale też mogę się założyć, że tzw. opozycja tego nie wykorzysta, choć to przecież oczywisty „prezent” przed wyborami.

 10. Birton said

  ad 9
  nie ma opozycji i rządu, są tylko dzieci koszernych matek, a wszyscy oni udają to patriotów, to ekologów, to katolików, to Polaków itd. , wszystko co trzeba i jak trzeba udają, po czym ewentualnie wymieniają się kluczowymi stanowiskami, zachowując nieujawnianą publicznie koszerność wrodzoną, a Polacy, jak gęsi, to kupują -ot i cała tajemnica

 11. Ale dlaczego? said

  AD. 10
  Dlatego napisałem że tzw. opozycja.
  Niestety Polacy w 90% dają się kiwać. I napuszczać na siebie. Nawet dziś w „realu” miałem tego przykład…

 12. Re: 10 Birton

  Wypadaloby postawic pytanie: „Jak, lub w jaki sposob daloby sie zarzadzac sluszna wiekszoscia „skurwioniona i zdemoralizowana polska gawiedzia???”…
  (tak przyjmnajmniej mysle, ze jest jeszcze „polska gawiedz…”…, ktora wciaz nie zdaje sobie sprawy, ze jest naznaczona przez zydow na calkowita likwidacje…wlacznie ze wszystkimi sluzbami…mundurowymi i tajnymi…)…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: