Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  szary4aequitas o Kłamstwo założycielskie czyli…
  Homolka o Soros i Biden kontra Neta…
  Lily o Soros i Biden kontra Neta…
  kot policyjny o Psy policyjne w Kalifornii oka…
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Gość o W Konfederacji każdy ma r…
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  MatkaPolka o Wolne tematy (25 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Będziemy drugą Japonią?
  JW o Będziemy drugą Japonią?
  Maverick o Wolne tematy (25 – …
  Krzysztof M o Kłamstwo założycielskie czyli…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Inteligencja a koronawirus i co z tego wynika

Posted by Marucha w dniu 2020-04-28 (Wtorek)

W tym dziele, finansistom asystują nie tylko globalistyczne „elity” z ich nadania, ale rzesze urzędników, policjantów, medyków, a zwłaszcza tabuny podłych i pokrętnych „dziennikarzy”, którzy bez wytchnienia wtłaczają masom propagandowe kłamstwa.

Tak jak doświadczenia nie można nikogo nauczyć, bo zdobywa się je stopniowo przez całe życie, tak inteligencji nie da się przekazać. Otrzymuje się ją jako dar Boży. Tą ostatnią można jednak u człowieka zabić.

Z tym ostatnim zjawiskiem mamy do czynienia w ostatnich dziesięcioleciach „wieku informatycznego”. Naćpani geniusze informatyki koncentrują całą swą energię na przestawianiu ikonek i zakładek w kolejnych bezsensownych edycjach, równie niedorzecznych „aplikacji”, zabijając w tym procesie swoją i swych odbiorców inteligencję.

Szczególnie, dramatyzm osiągniętych w tym procesie rezultatów ukazuje afera koronawirusa. Na polecenie władz wysługujących się de facto globalnej oligarchii finansowej, obywatele poszczególnych państw nie wychodzą z domów, nie pracują, nie leczą się w zakładach opieki zdrowotnej, które to z polecenia tychże władz przemieniono w narzędzia terroru sanitarnego. Ile zgonów wynikło z tej przyczyny nie liczy nikt!

Po ulicach przemykają „młodzi, wykształceni” z kagańcami na otworach gębowych i komórkami przed ślepiami, nie zdając sobie nawet sprawy, że popełniają powolne zbiorowe samobójstwo. Gdyby to było osiągalne w zakresie fizjologicznym, na polecenie swych władców, przestaliby nawet oddychać, bo przecież mityczny wirus przenosi się drogą oddechową!

Gdyby analogiczna sytuacja miała miejsce nawet w najbardziej zacofanym społeczeństwie niepiśmiennych chłopów pańszczyźnianych, to nie udałoby się osiągnąć takiego sukcesu!

Nawet najgłupszy parobek, za pomocą instynktu, zwanego wśród ludzi „zdrowym chłopskim rozsądkiem”, bez wahania pojąłby, że o ile mityczna plaga, której efektów nie widać w jego otoczeniu, może go zabić, to siedzenie w chałupie, nieuprawianie pola i niedoglądanie inwentarza, zabije go z całą pewnością. Ignorowałby on polecenia swych władz i pracował, jak należy. Natomiast wszystkie sanitarne ekspedycje karne wysyłane przez władców spotykałyby się ze zbrojnym oporem chłopów uzbrojonych w kosy „na sztorc”.

W „nowoczesnym” współczesnym społeczeństwie takie wyrafinowanie intelektualne jest nie do osiągnięcia. Według oficjalnych zapewne przesadzonych „statystyk”, w Polsce na mitycznego wirusa zmarło około 500 osób. Wystarczyło to jako pretekst do całkowitego zdławienia gospodarki!

Co roku na polskich drogach, będących karykaturą nowoczesnego systemu komunikacyjnego, giną dziesiątki tysięcy osób, a setki tysięcy zostają rannymi i kalekami. Pomimo to nie skłoniło to władz, tak dbających o dobro obywateli, do zakazu ruchu kołowego w III RP. Mało tego, w zaraniu III RP zlikwidowano bezpieczny, ekologiczny i tani transport kolejowy, znów na polecenie zagranicznych „sponsorów”. Teraz na polskich drogach szaleją zachodnioeuropejskie „zmywaki” siejące w swych mercedesach śmierć i zniszczenie. I nikomu to nie przeszkadza!

Niezmierzoną bezmyślność ludzi rozumie doskonale globalna oligarchia finansowa i rozzuchwaloną nią dławi coraz bardziej gospodarkę, wpędzając całe państwa i społeczeństwa w jeszcze większe długi i niewolnictwo finansowe, a poszczególnych obywateli w nędzę i beznadzieję. Równolegle pośpiesznie konstruuje globalne państwo policyjne.

W tym dziele, finansistom asystują nie tylko globalistyczne „elity” z ich nadania, ale rzesze urzędników, policjantów, medyków, a zwłaszcza tabuny podłych i pokrętnych „dziennikarzy”, którzy bez wytchnienia wtłaczają masom propagandowe kłamstwa. Przy czym myślą oni jedynie o zachowaniu swych synekur. Na skonstatowanie oczywistości, że wraz z ginącymi społeczeństwami, zginąć muszo oni sami, czasu, rozumu i inteligencji już nie starcza.

Ignacy Nowopolski
http://drnowopolskiblog.neon24.pl

Komentarzy 16 do “Inteligencja a koronawirus i co z tego wynika”

 1. Adrem said

  „inteligencji nie da się przekazać ”

  Owszem.
  Inteligencję dziedziczy się podobnie jak kolor oczu, czy włosów: po rodzicach.
  Tyle że inteligencję to głównie po matce.

 2. bryś said

  Tak myślałem o Szwecji i braku obostrzeń. Widocznie mają tam już wszystko co chcą. Materialnie jak i duchowo.

 3. Wacław Lubi. said

  Nic dodać. To przerażająca prawda.

 4. bryś said

  Na wsi praca wre. Na ile może. W pracach wymagającej więcej ludzi, jak warzywne i wkrótce owoce jest deficyt ludzi z u-krainy. Chociaż jak kierowniczki zmian z salonów modnych chińskich kolekcji odzieżowych przyciśnie bieda, szefowe zmian pizzeri i restauracji Berlin Kepap, może wrócą na wieś do roboty. A jak nie, to ceny będą, że proszę siadać.

 5. Ola said

  jak Chiny opanowaly pandemie covida. I pograzyly czy jednak uratowaly gospodarke?

  .https://www.youtube.com/watch?v=FbfcEz8kxRs

 6. . said

  „Inteligencję dziedziczy się podobnie jak kolor oczu, czy włosów: po rodzicach.
  Tyle że inteligencję to głównie po matce.”

  A ja to się zastanawiałem dlaczego na 7 dzieci 2 jest inteligentnych, a 5 to debile. Albo dlaczego dziadek i wnuki mądre, a rodzice głupi.

 7. ? said

  „Co roku na polskich drogach, będących karykaturą nowoczesnego systemu komunikacyjnego, giną dziesiątki tysięcy osób”

  W 2019 roku na polskich drogach doszło do 30 tysięcy wypadków, w których zginęło 2 897 osób, a ponad 35 tysięcy zostało rannych – to wstępne dane policji, które w czwartek przekazał PAP podinsp. Radosław Kobryś.
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Prawie-3-tysiace-zabitych-w-wypadkach-drogowych-w-2019-roku-7797838.html

  Gdzie Autor ma te dziesiatki tysięcy zabitych? Kto z kogo durnia robi?

 8. JW said

  Na podstawie dzisiejszych i wczorajszych obserwacji własnych z przejażdżek po Warszawie mam dobre wieści polegające na tym, że nieco więcej ludzi olewa rozkaz noszenia naryjników. O ile jeszcze tydzień temu byłem jednym z naprawdę nielicznych, którzy się na to odważali, to w tych ostatnich dniach zrobiło się jakby lepiej. Chociaż stada bezmózgów oczywiście nie poznikały. Najlepsi są człekokształtni uprawiający jogging czy jazdę na rowerze, podczas których to zajęć pozostają okutani od czubka głowy po szyję 🙂

 9. Sarmata said

  Wiem, że już normalnym Polakom ulewa się ta żydowska papka zwana „pandemią”, ale skoro są ludzie ‚pędzący srala’ jak to się mówiło w mojej dziecięcej bandzie, to podaję ciekawe opracowanie, do którego ktoś się bardzo przyłożył.
  Podaję łącze, bo może ono uspokoi kogoś z tych rozedrganych TVP INFO „pandemią”:
  https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

 10. Miss Analizy said

  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-branza-funeralna-nie-wierzy-w-zabojczy-efekt-epidemii-spadek-liczby-pogrzebow-6504770253785217a

 11. Ad. 8

  nieco więcej ludzi olewa rozkaz noszenia naryjników

  To dlatego, że patroli jest znacznie mniej, niż wcześniej.

 12. Kura domowa said

  Nie czytając artykułu, stwierdzam, że najmądrzejsi są ci, którzy nie mają magistra.
  Im bardziej wykształcony tym głupszy.

 13. Kura domowa said

  Rozmawiam z różnymi ludźmi, i tymi wykształconymi i prostymi. Dochodzę do wniosku, że ci prości ludzie mają więcej rozumu zdroworozsądkowego.

 14. JW said

  @ Krzzysztof M: Też prawda. Ciekawe, czy to stan przejściowy, czy też nasi właściciele doszli do wniosku, że jesteśmy już tak zbydlęceni, że będziemy nadzorować się nawzajem bez konieczności angażowania do tego tłuków w mundurach.
  @ Kura Domowa: Błąd. Nie żadni „wykształceni”, a dyplomowani. To olbrzymia różnica. Obecnie dyplomowanych jest coraz więcej, a prawdziwie wykształconych ubywa, na co jednym z dowodów jest zachowanie wspomnianych przez Panią ludzi.

 15. Leo said

  Dla pocieszenia dodam, że odmówiłem zakładania kagańca, chodzę bez i nikt nie zwraca mi uwagi. Zauważyłem też paru niezamaskowanych, nieco więcej niż przed paru dniami. Może ta prawdziwa „wielka” Polska nie jest tak zbydlęcona jak wymieszane narodowościowo regiony (?) I hope so.

 16. JARNO said

  Inteligencja a …..i co z tego wynika.
  co do ‚inteligencji’ władz>
  Nietzsche powiedział>
  WŁADZA CZYNI GŁUPIM
  .
  a co do inteligencji jednostek składowych populacji>
  TO NIE OD INTELIGENCJI ZALEŻY DO CZEGO UŻYJESZ INTELIGENCJI i od tego są stare zasady:
  CUI BONO czy CUI PRODEST czy FOLLOW MONEY.
  .
  PS. Angole wyrażenie ‚military intelligence’ – wywiad wojskowy ale też inteligencja wojskowa>mówią, że to wyrażenie wewnętrznie sprzeczne.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: