Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Katolik przedsoborow… o Wolne tematy (68 – …
  Anucha o Na trupie Polski wejdziemy do…
  OutsiderR o Wolne tematy (68 – …
  Peryskop o AfD dostała wiatru w żagl…
  Peryskop o Iwan Iljin jako wyznacznik now…
  lewarek.pl o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Lily o AfD dostała wiatru w żagl…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Peryskop o W kierunku głębi
  Listwa o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Piotr B. o Zakłady zbrojeniowe Bumar-Łabę…
  Marucha o Tak kot przekazuje ważną wiado…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Jest coś, co łączy opozycję totalną i dobrą zmianę

Posted by Marucha w dniu 2020-04-29 (Środa)

Łączy „Krytykę polityczną” i „Gazetę Polską”. Oszukaliście nas PiS-owcy! Wstydzę się Was. Ośmieszanie, poniżacie Polskę i Polaków. Zachowujecie się po chamsku. Przyjdzie na was pora.

Są to wspólne śmichy-chichy z ludzi krytykujących sieć 5G. Taki nietypowy wspólny front, aby ludzie – czujący się kimś więcej niż konsumentami, bo obywatelami – nie śmieli zadawać trudnych dla władzy i mocodawców tych gazet pytań.

A gdzie debata i prawo do krytyki? Gdzie prawo do wątpliwości. Taka kampanie społeczne ośmieszające ludzi z innym zdaniem prowadzono już wielokrotnie. Ośmieszano tak krytyków umowy „okrągłego stołu”, ośmieszano wierzących w agenturalną przeszłość Wałęsy, ośmieszano przeciwników wstąpienia Polski do UE, czy ludzi zbierających się pod Krzyżem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Z ludzi, którzy obawiają się zmian w temacie norm pola energetycznego, zwiększanych w celu sieci 5G, media próbują robić polujących na czarownice ciemniaków. Niedługo, jak przekona się Czytelnik w poniższym opracowaniu, będą robić sowieckich trolli. Zastanawiający jest ten dziwny nacisk rządu na realizację sieci 5G.

Sieć 5G to przede wszystkim totalna kontrola i inwigilacja. Dziwne, że w zakresie norm 5G rząd PiS tłumaczy się normami Unii Europejskiej. Tu jakoś ich przestrzega.

„Komórkowa sieć czwartej generacji 4G zrewolucjonizowała mobilny dostęp do internetu. Użytkownicy mogą dzięki niej swobodnie korzystać z dowolnych aplikacji mobilnych, bankowości internetowej, oglądać strumieniowo filmy i słychać ulubionej muzyki. Możliwa też się zdalna, mobilna praca, również ta wymagająca przesyłania dużych ilości danych. (…) Drugą zaletą nowej technologii jest pojemność sieci. Do obecnie działających sieci LTE może się podłączyć jednocześnie do miliona urządzeń na każde 500 km². Sieć 5G pozwala zaś na połączenie do miliona urządzeń na 1 km² – to ogromna różnica. Dzięki temu możliwy będzie błyskawiczny rozwój technologii IoT, w tym przemysłowego internetu rzeczy. (…)

Działanie sieci 5G opiera się na gęstszej sieci stacji bazowych, które wyposażone w nowe typy anten kierunkowych, pozwalających na formowanie wiązki fal milimetrowych. Anteny te umożliwiają kierunkową propagację sygnału z zakresu częstotliwości od 3,4 do 3,8 GHz i 26 GHz oraz na obsługę technologii Massive MIMO, która pozwala przesyłać i odbierać dane od wielu użytkowników na raz bez zakłóceń” pisze Computerworld
>https://www.computerworld.pl/news/Co-z-tym-5G,415769.html

Dziwne, bo ja w telefonie mam 3G i też mogę korzystać z wymienionych powyżej zalet Internetu.

5G to utrata przez Polskę niepodległości informacyjnej. W dodatku sieć 5G ma być siecią komercyjną. Można powiedzieć, że Polskie (nie z małej litery: „polskie”) państwo wycofuje się, jak za rządów PO z… Polski. Pamiętacie, gdy krytykowano, że prezydent Komorowski miał siedzibę niedaleko ambasady rosyjskiej, co miało narażać go na inwigilację?

Mieszkanie prezydenta i premiera, siedziba rządu, ministra obrony narodowej, szefa dyplomacji, budynki, w których urzęduje ABW, CBA i BOR – to punkty znajdujące się na mapce, o której eksperci od bezpieczeństwa mówią wprost: strefa rosyjskich nasłuchów. Służby specjalne już dawno alarmowały w tej sprawie kolejne rządy. Bezskutecznie. Pozostaje pytanie – ile naprawdę wiedzą o nas Rosjanie?
>https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/rosjanie-podsluchuja-polskie-instytucje-rzad-prezydenta-sluzby/gw0pgxv

[A co Rosjanie mogą chcieć wiedzieć o takim państwie, jak Polska? Śmieszne… – admin]

W uniżoności wobec Izraela i USA rząd dobrej zmiany ocierał się o zdradę narodu. Dzisiaj mogę powiedzieć, również po bezczelnych poczynaniach rządu dobrej zmiany w sprawie koronawirusa, gdzie łamał zakazy, które sam ustanowił: rząd PiS właśnie zdradza Polskę i Polaków.

Zauważmy, że pod liniami wysokiego napięcia są znaki zakazu zatrzymywania się dla samochodów. O polu elektromagnetycznych wytwarzanym przez linie wysokiego napięcia można przeczytać na stronie portalu Wbudowie (materiał z 26 kwietnia 2018 roku):
>https://wbudowie.pl/linie-wysokiego-napiecia-w-jakiej-odleglosci-mozemy-wybudowac-dom
lub portalu Muratordom
>https://muratordom.pl/przed-budowa/dzialka/budowa-domu-kolo-linii-energetycznej-aa-JhAP-eMEa-DqX2.html

Na rządowej stronie „Serwis Rzeczypospolitej Polskiej”
>https://www.gov.pl/web/5g/czym-jest-pole-elektromagnetyczne cytuje WHO:
„Pole elektromagnetyczne to naturalne i zawsze otaczające nas zjawisko. Jest rezultatem działania podstawowych sił fizycznych”.

To proszę zapytać himalaistów, dlaczego opalają się na wielkich wysokościach, dlaczego noszą ciemne okulary, gdzie pole elektromagnetyczne – ultrafiolet – ma mniej gęstego powietrza do pokonania w atmosferze. Proszę sobie przypomnieć oparzenia słoneczne. Tak, to wszystko są naturalne oparzenia.

„Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) odnotowała w ciągu ostatnich 30 lat 25 tysięcy artykułów naukowych poświęconych efektom biologicznym i medycznym. Badacze jednak nie znaleźli wystarczających dowodów na związek pola elektromagnetycznego o natężeniu wykorzystywanym w telekomunikacji, a negatywnymi konsekwencjami zdrowotnymi”.

Wcześnie w tym samym materiale pisze:

„Sztuczne pole elektromagnetyczne powstaje wszędzie tam, gdzie płynie prąd: każde gniazdko elektryczne jest jego źródłem. A fale radiowe, które są falami elektromagnetycznymi, wykorzystuje się od ponad 120 lat do łączności: od bezprzewodowego telegrafu przez radio, telewizję aż po wifi czy bluetooth”.
>https://www.gov.pl/web/5g/czym-jest-pole-elektromagnetyczne

Autorka tej propagandy Kinga Graczyk może odpowiedzieć za nią nie tylko przed Bogiem. I prawdopodobna obrona jej i innych podobnych: „ja tylko wykonywałam polecenia (rozkazy)” będzie brzmieć, jak nowa Norymberga.

„W tej chwili polskie normy są jednymi z ostrzejszych w Europie. Maksymalny dopuszczalny poziom pól elektromagnetycznych w Polsce to 0,1 W/m kw., podczas gdy w większości krajów unijnych wynoszą do 2 W/m kw. dla częstotliwości w zakresie 10-400 MHz, między 2 a 10 W/m kw. dla częstotliwości w zakresie 400-2000 MHz i 10 W/m kw. dla częstotliwości w zakresie 2000 MHz – 300 GHz.

Z zapowiedzi przedstawicieli rządu wynika jednoznacznie, że normy te zostaną podniesione. O takiej potrzebie wielokrotnie mówił minister cyfryzacji Marek Zagórski, uzasadniając to rozwojem sieci telekomunikacyjnych. Chodzi zarówno o przepustowość obecnych sieci komórkowych, jak i wdrożenie sieci 5G. „Ten poziom norm, który mamy dzisiaj, jest blokujący dla rozwoju. Na całym świecie te normy są wielokrotnie wyższe, a w Japonii nawet 100-krotnie wyższe niż to jest w tej chwili w Polsce” – mówił Zagórski np. w rozmowie z PAP, zaznaczając, iż rząd chce dialogu społecznego w tej sprawie”.

Tak pisała Gazeta prawna.pl 10 października 2019 roku: >https://serwisy.gazetaprawna.pl/telekomunikacja/artykuly/1434233,mz-pracuje-nad-rozporzadzeniem-dot-norm-promieniowania-m-in-5g.html

Nie zauważyłem, aby był dialog społeczny w sprawie sieci 5G – dyskusje władzy ze społeczeństwem w tej sprawie. Z krytyków standardów magnetycznych sieci 5G próbuje się raczej, na szczęście nieudolnie, zrobić głupków lub chorych psychicznie bojących się tajemniczych „prądów”.

By wprowadzić sieć 5G grają również słuszną niechęcią do ZSRR i komuny:

„Rozporządzenie zakłada zwiększenie dopuszczalnych norm promieniowania pola elektromagnetycznego do 10 W na metr kw. (gęstość mocy) i 61 V na metr (składowa elektryczna) dla częstotliwości z zakresu 2 – 300 GHz. Taki poziom promieniowania to standard obowiązujący w Unii Europejskiej (m.in. w Niemczech i Szwecji), zgodny z zaleceniem Komisji Europejskiej i ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia, uznawany zatem za bezpieczny dla zdrowia.

W Polsce normy było dotąd stukrotnie niższe. Dopuszczalny poziom promieniowania pola elektromagnetycznego, dotyczący częstotliwości od 300 MHz do 300 GHz, obejmujący zatem sieci telefonii komórkowej, wynosił bowiem zaledwie 0,1 W na metr kw. Był to relikt czasów PRL.
– Normy te zostały wprowadzone w Polsce w 1984 roku na wzór tych z ZSRR – mówił latem 2018 na konferencji Mirosław Godlewski z działu technologii i telekomunikacji w firmie Boston Consulting Group, która przygotowała dla resortu cyfryzacji analizę na ten temat”.

Business Insider Polska, 31 grudzień 2019 roku:
>https://businessinsider.com.pl/technologie/nowe-technologie/normy-promieniowania-elektromagnetycznego-w-polsce-wyzsze-100-razy/dd7v9xl

Pachnie to obrzydliwą propaganda i grą skojarzeń – manipulacją. Czy Mirosław Godlewski, który tej manipulacji dokonał, wie, że komunizm podobno się skończył 30 lat temu i mamy obecnie, podobno, wolną Polskę? Mirosław Godlewski pracuje dla „The Boston Consulting Group (BCG) – międzynarodowa firma doradztwa strategicznego założona w 1963 roku przez Bruce Hendersona.
(…)
Biuro BCG w Warszawie działa od 1997 r. Zatrudnia obecnie około 100 konsultantów. Kieruje nim Oktawian Zając wspierany przez grono partnerów, do którego należą Franciszek Hutten-Czapski, Marcin Kotlarek, Norbert Dworzyński, Robert Stanikowski i Marcin Jędrzejewski. Z BCG w Polsce związani byli m.in. Wojciech Sobieraj, założyciel i prezes Alior Banku, Andrzej Klesyk, twórca internetowego banku Inteligo, były prezes PZU oraz Wojciech Sass, prezes Nationale-Nederlanden”/ Wikipedia.

Zagraniczna firma z kontaktami w świecie tzw. wielkiej finansjery przygotowuje raport dla polskiego rządu. Ciekawe… Wygląda na to, że komuna i ZSRR przewidziała telefonię komórkową, w tym technologię 4G, bo jak dotąd, normy te w Polsce wystarczyły.

Twierdzenie o radzieckich normach elektromagnetycznych w Polsce zaczyna być rozpowszechniane przez gloryfikatorów 5G. szkoda ich tu przytaczać, by nie zanudzać Czytelników.

Tak czy inaczej widzimy jawne próby zrobienia z krytyków radykalnego podwyższenia norm promieniowania elektromagnetycznego, głupków.

„Telefony komórkowe powodują bezpłodność? O sprawie pisał portal medyczny MEDONET 10 czerwca 2014 roku:

„Panowie, którzy noszą telefon komórkowy w kieszeni spodni, mogą nieświadomie zmniejszać swoje szanse na posiadanie potomstwa – potwierdza analiza, którą publikuje pismo Environment International. Mikrofale emitowane przez te urządzenia obniżają bowiem jakość spermy.
Telefony komórkowe emitują promieniowanie elektromagnetyczne – fale radiowe z zakresu mikrofal. Z tej przyczyny ich wpływ na ludzkie zdrowie jest w ostatnich latach przedmiotem intensywnych badań. Już wcześniejsze prace wskazywały, że mkirofale emitowane przez te urządzenia mogą mieć szkodliwy wpływ płodność mężczyzn.
(…)
Okazało się, że ekspozycja na fale emitowane przez telefony komórkowe obniżała ruchliwość plemników średnio o 8 punktów procentowych, jak również odsetek żywotnych plemników w ejakulacie. Wpływ tych urządzeń na liczebność plemników był mniej widoczny”.

>https://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci,telefony-komorkowe-powoduja-bezplodnosc-,artykul,1701290.html

Prof. Marek Zmyślony z Instytutu Medycyny Pracy (fragmenty):

„Pola elektromagnetyczne wytwarzane przez telefony komórkowe i stacje bazowe telefonii wpływają na pracę komórek organizmu. Wciąż jednak niewiele wiadomo, zwłaszcza odnośnie sieci 5G, czy ma to wpływ na zdrowie.

Wiemy, że pole elektromagnetyczne, z którym mamy do czynienia w telefonii komórkowej, działa na organizm człowieka i wywołuje skutki biologiczne. Nie ma natomiast jednoznacznych danych, pozwalających stwierdzić, czy ma to jakieś skutki zdrowotne. Z tego powodu, jeśli chodzi o normy dotyczące promieniowania, należy przyjąć zasadę ostrożności”.

Profesor mówi, że pojawił się dowód na rakotwórcze działania także „zwykłej” telefonii komórkowej:

„Choć wygląda na to, że ostatnio dowód ten się pojawił” – dodaje badacz, powołując się na wyniki dużego badania amerykańskiego, opublikowanego w 2018 r. oraz potwierdzającego te wyniki badania włoskiego. Ich autorzy wykazali, że u szczurów można wywołać nowotwór, narażając je na promieniowanie takie, jak z telefonu komórkowego.
Ekspozycja na promieniowanie stacji bazowej może trwać nieustannie całe dekady. Rozstrzygnięcie o wpływie na zdrowie tak długiej ekspozycji jest praktycznie niemożliwe w ramach rzetelnych badań naukowych”.

Materiał ukazał się na portalu Nauka w Polsce 30 maja 2019 roku: >http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C77249%2Cekspert-wciaz-malo-wiemy-o-ewentualnym-wplywie-promieniowania-sieci-5g-na

PS. Rozwój sieci 5G bardzo wspiera George Soros

PS. 2. Prawo i Sprawiedliwość robi niezłe świństwo, a o dialogu ze społeczeństwem nie ma mowy:

Rząd zdecydował o wprowadzeniu przepisów pozwalających na unieważnienie obecnego postępowania aukcyjnego na częstotliwości przeznaczone na potrzeby technologii 5G – poinformowało Ministerstwo Cyfryzacji.

„Intencją rządu jest jak najszybsze wprowadzenie do Polski komercyjnie funkcjonującej sieci piątej generacji (5G) i dotrzymanie terminów określonych w Europejskiej Agendzie Cyfrowej. Dlatego mając na uwadze możliwe konsekwencje, a także kwestie związane z bezpieczeństwem, podjęto decyzję o konieczności powtórzenia całego postępowania”

Dobra zmiana = dobra zdrada

Czy na zmianę „przepisów pozwalających na unieważnienie obecnego postępowania aukcyjnego na częstotliwości przeznaczone na potrzeby technologii 5G” miała wpływ rozmowa Andrzeja Dudy z ochrzaniającym go Donaldem Trumpem? Żenua pisowcy. Wstydzę się Was. Ośmieszanie, poniżacie Polskę i Polaków. Zachowujecie się po chamsku. Przyjdzie na was pora.

https://romualdkalwa.neon24.pl

Komentarzy 35 do “Jest coś, co łączy opozycję totalną i dobrą zmianę”

 1. Kojak said

  Cos ich aczy ? Toc to jedna odrazajaca kryminalna banda antypolaskich zydowskich kanalii ! Bandziory tylko maja rozpisane glosy aby skutecznie oglupiac polskich idiotow co jest dzecinnie latwe !

 2. Birton said

  Jest coś, co łączy opozycję totalną i dobrą zmianę:
  Mojżesz
  zgadłem?

 3. Yagiel said

  Po 1. w Polsce/USRaelu nie ma żadnej realnej opozycji – jest tylko teatrzyk dla przedszkolaków politycznych, tj. 95% polactfa.
  Być może Konfederacja nieco się wychyla, Braun mówi, że nie ma tzw. „pandemii”… Długo mówi, zawile, a oni proste maszty…
  Po 2. Polska to wewnętrzne i polityczne terytorium USRaela – tzw. Prezydent Polski to… NIC. Jeśli na terytorium USRaela coś musi być, to tym samym musi być w Polsce: 444, 5G.
  Po 3. Żadna pora nie przyjdzie na zdrajców/sprzedawczyków – umrą naturalnie. A że są kur.ami politycznymi i bagnem człowieczym… to są. Na masztach 5G nie zawisną.
  Po 4. PO-PiS+ srają na Polskę, a polactfo będzie sprzątać te gówna – już sprząta. I „Polska! Polska!” Flagi na maszty 5G.
  Po 5. Autor wie, co jest, ale pisze, jakby nie wiedział: człowieku, ty piszesz z sensem, a oni chamsko maszty stawiają.

  Ludzie cywilizowani to ulubione ofiary barbarzyńców.
  Od 10 tys lat. Jeśli nie dawniej.
  Wniosek?

 4. . said

  No właśnie co Konfederacja nt 5G?

  Owszem każdy maszt telefonii jakoś tam wpływa na zdrowie. Pytanie jak na zasięg, bo stojąc obok masztu z nadajnikiem tmobile/heyah mam ledwo 3 kreski i to w nowym smartfonie. I weź tu dzwoń, żeby nie przerywało! Jeśli chodzi o przesył danych internetu to ledwo się LTE włączy, czesto 3G.

 5. Ale dlaczego? said

  Roztropność.
  To jedna z cnót.
  Sam Jezus poświęcił jej sporo miejsca.
  Więc przed NIEZNANYM roztropność nakazuje nieufność i ostrożność.
  To ZWŁASZCZA dotyczy nowych, niezbadanych technologii.
  A co nam władze praktycznie na całym świecie szykują?

  Ludzi chorują i umierają masowo na nowotwory.
  I wygląda na to, że 5G będzie dużym „stymulatorem” właśnie nowotworów poprzez problemy ludzi (i nie tylko zapewne) na poziomie komórkowym. Jest trochę badań na ten temat.

  Inne zagrożenie niezdrowotne to kolejna kwestia… niedopowiedziana.
  PO CO tzw. „internet rzeczy”???
  PO CO szybszy internet?
  Oczywiście to pytania retoryczne.
  Politycy, sprzedajne k…wy, nie zadają takich pytań.
  A przecież i oni i ich rodziny też będą chorować.

 6. Ale dlaczego? said

  AD. 4
  Przy sieciach komórkowych 3G i 4G propagacja fal nie jest idealna, nie rozchodzi się równomiernie od nadajnika.
  http://old.niepoprawni.pl/blog/6583/czy-telefonia-komorkowa-szkodzi-czy-nie-szkodzi

 7. Ale dlaczego? said

  Tu jest ciekawy artykuł n.t. 5G, zresztą dość wyważony:
  https://www.dobreprogramy.pl/Telefonia-komorkowa-promieniowanie-elektromagnetyczne-i-nasze-zdrowie,News,69911.html

 8. . said

  Rozptropność do wszystkich nowinek czy tylko wybiórczo???

  3G to się nie rozchodzi nierównomiernie. To się nie rozchodzi w ogóle. Nie działa w całej wiosce, w której stoi maszt!

  No to masoni też dostaną raka od 5G. Tak samo od chemtrails którego nie ma. Nie są przecież z gumy ani plastiku. To ludzie tej samej tkanki co ty.

 9. . said

  I nie powołuj się na Pana Jezusa, bo ktoś kto wierzy w kosmitów w Pana Jezusa wierzyć nie może.

  Jak są kosmici to co? Pan Jezus będzie się rodził i dawał ukrzyżować na biliardach planet???

  Kosmitów nie ma. Wszystko z cyeilizacją zaczęło i skończy się tu na Ziemi. Tak jest napsiane w Piśmie Świętym. Reszta to new age’owskie, masońskie bajanie.

 10. Ale dlaczego? said

  😉
  To ciekawe. Może inny operator?

  Roztropność to roztropność.
  Nawet jak zobaczę UFO, to nie będę leciał z rozdziawioną gębą i machał jak pajac rękoma 😉
  A raczej schowam się i zobaczę, co się będzie dziać.

 11. Ale dlaczego? said

  Nie wierzę w kosmitów.
  Jedynie analizuję rzeczywistość.
  A ta jest taka, że WSKAZUJE na to, że Bóg istnieje i kosmici istnieją.
  Bo po cóż by Bóg stwarzał niezmierzony Wszechświat? Z praktycznie nieskończoną ilością gwiazd i planet? By go sobie człowieki oglądali przez teleskopy???
  Bez SENSU.

 12. . said

  To byłeś w kosmosie? Ja myślałem, że z Polaków to tylko Hermaszewski.

  Kto wie co tam jest i ile tego? Masońskie psy z NASA mogą nam robić wała.

  Bóg to stworzył żebyś podziwiał jego geniusz i to, że jest wszechmogący.

  Kosmici to nie UFO. Adaś Szicklgruber produkował pojazdy w kształcie UFO. Prawdopodobnie w Riese w Górach Sowich.

 13. . said

  Nie, nie inny operator. T-mobile. Ludzie się skarżą,dzwonią a oni nic nie działają z tym. To po kiego w wiosce maszt jak nigdzie na około telefony nie działają prawidłowo. Po kiego on stoi?

 14. Marucha said

  Re 11:

  A ta [rzeczywistość] jest taka, że WSKAZUJE na to, że Bóg istnieje i kosmici istnieją

  NIC nie wskazuje na to, że kosmici istnieją. Nie ma nie tylko żadnych dowodów, ale nawet i poszlak. Wszystko to są fantazje. Kosmos poraża ciszą.

 15. Ad. 4

  stojąc obok masztu z nadajnikiem tmobile/heyah mam ledwo 3 kreski i to w nowym smartfonie

  To się mniej więcej zgadza. Charakterystyka promieniowania anteny (nadajnik) nigdy nie jest kulista.

  http://tele-com.poznan.pl/porady/promieniowanie-radiowe-ochrona/

  Pierwszy rysunek (poglądowo) wyjaśnia, jak to działa.

 16. Ad. 5

  Politycy, sprzedajne k…wy, nie zadają takich pytań.
  A przecież i oni i ich rodziny też będą chorować.

  Nie będą. Tam, gdzie oni mają domy – 5G nie ma zasięgu.

 17. Ale dlaczego? said

  AD 12, 14

  Na temat „bycia w kosmosie” powiem tak. Jesteśmy wszyscy w kosmosie. Bo Ziemia jest w kosmosie.
  Powstała w nim i z materii kosmosu, a raczej materii wyrzuconej przez eksplodujące starsze gwiazdy.
  Astronomia zaś jest nauką już od tysięcy lat.
  Wystarczy się trochę zainteresować. I NASA nie jest tu ani straszną organizacją okłamującą DZIECI, ani nie jest jedyną wykładnią. Astronautyki. Tym bardziej astronomii.

  Jeszcze ponad 20 lat temu wielu astronomów twierdziło, że nie wiadomo, czy wokół każdej gwiazdy istnieją planety. Więc planet może być mniej niż gwiazd. Gwiazdy zaś z planetami w odległości, w której woda jest w stanie ciekłym to też znikomy %. Prawdopodobieństwo powstania życia zaś to tym bardziej znikome prawdopodobieństwo.

  Dziś wiemy, że Układ Słoneczny nie jest żadnym wyjątkiem, że praktycznie każda gwiazda ma wianuszek planet. Mało tego. W przestrzeni kosmicznej może być znacznie więcej planet wyrzuconych ze swoich macierzystych układów. Ale to jako ciekawostka, bo i tak życia tam nie ma.
  Krótko mówiąc. W naszej Galaktyce jest około 200mld gwiazd. Nawet podobnych do Słońca(+/- 50%) to około 2mld.
  Galaktyk w obserwowanym Wszechświecie są dziesiątki miliardów. I nie wiemy, czy nie jest ich znacznie więcej, a obserwujemy tylko nieduży wycinek Wszechświata, z którego światło zdążyło do nas dolecieć.

  Dzisiejsza opinia MAINSTREAMU nauki kwestionuje UFO z prostego DOGMATU. Tj. dogmatu niemożności poruszania się z prędkością większą niż światło. Co przy odległościach międzygwiezdnych wyklucza wg tego dogmatu podróże.
  Ale NIE WIERZĘ, by ludzka nauka była choćby w połowie wiedzy o rzeczywistości.
  Wystarczy wspomnieć tzw. ciemną materię i energię, Wielki Wybuch, istotę PRZESTRZENI, mechanikę kwantową. Sama teoria względności mówi m.in. o ugięci czasoprzestrzeni. Jest to też ewentualny sposób na ominięcie ograniczeń prędkości światła. Może są też inne, o których nic nie wiemy.

  Nie wypowiadam się w temacie UFO w kategoriach pewności, bo takiej nie mam. Ale jest tak dużo doniesień dość wiarygodnych, że to aż niemożliwe, by to był przypadek albo celowa konfabulacja.
  Najbardziej irytującym dla mnie jest fakt, że oficjalna nauka nie bada fenomenu UFO, ale za to wydaje olbrzymie kwoty na SETI.

  „Cisza kosmosu” zaś była by logiczną konsekwencją tego, że cywilizacje nie wysyłają żadnych sygnałów, bo niby po co, skoro można w różne miejsca dolecieć zdecydowanie szybciej. A sygnał radiowy leci setki, tysiące (czy miliony) lat do potencjalnych odbiorców.
  Jest jeszcze problem… roztropności.
  Wysyłając sygnały informujemy całą „okolicę” o naszym istnieniu.
  Czy to jest bezpieczne, jeśli nie wiemy, do kogo przekaz trafi?

  Nowy Testament, który jest dla mnie podstawą wiary, nic nie mówi o Wszechświecie ani tym bardziej kosmitach 😉
  Jeśli Bóg miałby stworzyć Wszechświat tylko dla człowieka, nie wystarczył by Układ Słoneczny?
  Czy nawet sama nasza Galaktyka? I tak gołym okiem widać tylko 2 tysiące gwiazd na niebie.
  A to, czy Jezus umierał na miliardach planet?
  Nie wiem.
  Za to wiem, że są astronomowie, którzy uwierzyli że Bóg istnieje, gdy zrozumieli, jakim CUDEM jest Wszechświat.
  Wszechświat był przez setki lat argumentem przeciw Bogu.
  Obecnie dla wielu naukowców i zwykłych ludzi jest wprost przeciwnie. Dla mnie też.

 18. . said

  Krzysztof M @

  To powiedz to całej wiosce, bo trzy kreski są przy maszcie jak i pół i kilometr dalej.
  Piszę po raz n-ty na choooj im taki maszt?

  Następnym razem napiszę po niemiecku.

 19. Ale dlaczego? said

  A, jeszcze jedna kwestia.
  Uważam, wiem, że szatan i demony istnieją.
  Ale to nie kosmici, jak próbują niektórzy wymyślać.

 20. Yah said

  Powyższe założenie zakłada, że nieistniejący kosmici, jakimś cudem przeskoczyli przez fazę porozumiewania się falami elektromagnetycznymi.

  Cudem jest przede wszystkim życia na Ziemi i człowiek bo …… jego istnienie jest splotem dziwnych przypadków. Gdyby nie te przypadki, ani życia, ani człowieka by nie było.

  W NT jest wyraźnie napisane, że dla Boga liczy się człowiek na Ziemi, a nie jacyś nieistniejący kosmici.

  „Jeśli Bóg miałby stworzyć Wszechświat tylko dla człowieka, nie wystarczył by Układ Słoneczny?”

  Oczywiście nie. Bo skąd by się wzięły metale budujące planety typu ziemskiego? One powstały jako efekt wybuchów supernowych w początkowej fazie formowania wszechświata, zaś same procesy gwiazdotwórcze, gwiazd podobnych do Słońca ( stabilnych i stosunkowo długo żyjących) mogły się odbywać tylko w galaktykach. Tak wiec wokół samego Układu Słonecznego nie uformowałaby się Ziemia, nie byłoby życia i człowieka.

 21. Yah said

  Tzw. kosmici to są demony.

  .http://www.monasterujkowice.pl/books.php?b=12&c=6

 22. leśnik said

  Hmmmm..Znamiona i pieczęcie zrozumiewacie dosłownie a niebo nie..?
  Obj 6.14

 23. Ale dlaczego? said

  AD. 20,1
  Gdzie to jest napisane w NT???

  Jeśli Bóg stworzył cały Wszechświat, czymże było by stworzenie Układu Słonecznego??? Bzdurą u Boga.

  Życie na Ziemi nie jest żadnym przypadkiem. Jest Dziełem Bożego Stworzenia. Zostało CELOWO stworzone. Cały Wszechświat jest tak skonstruowany, by powstawało życie. Nie tylko na Ziemi.

  A demony, a na pewno szatan nie jest z tego świata. Czyli są z czegoś, co jest poza Wszechświatem. Tak jak i Bóg.

 24. Ad. 18

  To powiedz to całej wiosce, bo trzy kreski są przy maszcie jak i pół i kilometr dalej.
  Piszę po raz n-ty na choooj im taki maszt?

  Spróbuję zapytać ludzi, którzy takie anteny montują.

 25. Yah said

  „Życie na Ziemi nie jest żadnym przypadkiem. Jest Dziełem Bożego Stworzenia. Zostało CELOWO stworzone. Cały Wszechświat jest tak skonstruowany, by powstawało życie. Nie tylko na Ziemi.

  A demony, a na pewno szatan nie jest z tego świata. Czyli są z czegoś, co jest poza Wszechświatem. Tak jak i Bóg.”

  Scjentystyczne bzdury

 26. Yah said

  A dlaczego, ty jesteś specyficzny w doborze tych twoich ekspertów. Wynajdujesz takich co ci pasują.

  Przypadki, które spowodowały że na Ziemi może istnieć życie ( jest ich więcej podaje tylko niektóre przytaczane przez astrofizyków.

  – pas, gdzie w Galaktyce może powstańczy życie ma szerokość około 50 lat świetlnych. Tylko tu jest wystarczająca ilość metali dla powstania planety typu ziemskiego i ryzyko wysterylizowania w wyniku wybuchu supernowej dostatecznie małe

  – rozmiar Słońca – idealny, mniejsze dostarczałoby zbyt mało energii, większe żyło by zbyt krótko;

  – Słońce jest pojedyncza gwiazdą bo Jowisz nie osiągnął zbyt dużych rozmiarów , a wtedy bylibyśmy w układzie podwójnym gdzie promieniowanie, siły pływowe uniemożliwiłyby powstanie życia;

  idealne rozmiary Jowisza i jego stabilna orbita , która stabilizuje orbity innych planet i ściąga większe komety lecące w kierunku planet wewnetrznych;

  – uderzenie w pra Ziemię planety wielkości Marsa utworzonej w jednym z punktów Lagrange co spowodowało zmniejszenie grubości skorupy i powiększenie metalicznego jądra;

  – duże metaliczne jadro lepiej chroni przed promieniowaniem kosmicznym;

  – cienka skorupa umożliwia spokojne uwalnianie energii wnętrza Ziemi. Gruba skorupę, tak jak pra Ziemia ma Wenus i co kilkaset milionów lat jest sterylizowana wulkanizmem;

  – w kredzie walnęło w Zatokę Meksykańska, nie niszcząc życia w Afryce. Jak to wpłynęło na świat zwierząt widać po ubóstwie gatunków ssaków w Ameryce Południowej.

  Brak jednego z tych czynników skutecznie uniemożliwiłby powstanie życia na Ziemi oraz istnienia człowieka. Oczywiście prawdopodobieństwo wystąpienie każdego z tych czynników jest bardzo, ale to bardzo małe.

  O oczywiście domorośli interpretatorzy NT uważają, że Pan Bóg stworzył wiele planet, zamieszkiwanych przez wiele cywilizacji, tylko nie raczył nas o tym poinformować, bo i po co.

  Takie myślenie zdradza wpływy wschodnich religii, gdzie kluczowe elementy wyznania nie są znane ogółowi ( tak jak w chrześcijaństwie) tylko przekazywane są przez guru wtajemniczonym.

  I to właśnie odróżnia religie wschodu, masonerię i innych od chrześcijaństwa , tu wszystko od początku do końca jest jasne i jawne. Bóg przed nami niczego nie ukrywa bo my to jego obraz i podobieństwo.

 27. Ale dlaczego? said

  AD. 26
  Po pierwsze to nieprawda że życie potrzebuje idealnych warunków.
  To jest LOGICZNA bzdura.
  A to dlatego, że nie znamy innego życia, a te wnioski wyciągane są na podstawie ziemskiego.
  Jest dokładnie na odwrót.
  Życie na Ziemi przystosowało się do zastanych i zmieniających się warunków.
  Bo tak się dzieje od co najmniej kilku miliardów lat.
  Ekstramofile natomiast są dowodem na to, że życie potrafi się dostosować praktycznie do każdych warunków, byle by białka mogły powstać i się utrzymać.

  Poza tym PRZYPADEK kłóci się ze sprawstwem Boga.
  Bóg nie stworzył tego wszystkiego PRZYPADKIEM, a dlatego, że miał taki zamysł, projekt.
  A nawet PROJEKT. Bo cały Wszechświat to PROJEKT.
  Wystarczyło by, by wielkości fizyczne materii były nieco inne (wielkość protonu, elektronu, neutrino, itd.), nie było by żadnych gwiazd i życia.
  Te same zaś warunki w praktycznie każdym miejscu we Wszechświecie (w skali galaktyk) sugerują, że życie ma wszędzie takie same możliwości.

  To co powyżej napisałem w żadnym miejscu nie kłóci się z NT i naukami Jezusa.
  Jedno i drugie uważam za spójne i logiczne.
  Nikomu zaś nie każę w to wierzyć, każdy ma za zadanie odkrywać PRAWDĘ swoim życiem.

 28. Yah said

  Potrzebuje. Pan się nie znasz na niczym. Żeby to zrozumieć potrzebna jest rozległa wiedza , a nie czytanie czasopism popularnonaukowych lub oglądanie Galileo.

  A to że jest pan tak tępy wynika z przypadku, zamysłu Boga czy pana wyboru ?

  Leć do Franciszka on mówił, że jest gotowy ochrzcić kosmitów 😀 😀 😀

  Zresztą z kim ja rozmawiam …..

 29. Yah said

  Ateiści dowodzą, że życie jest niczym wyjątkowym. Astrofizycy twierdzą, że wręcz przeciwnie. Jest popularne wytłumaczenie w książce Gribbina „Dlaczego jesteśmy”.

  Dla nas to przypadki, dla Pana Boga to plan. Niewiele człowieku rozumiesz … natomiast trzeba przyznać jesteś bezczelny i masz tupet, ot typowy współczesny człowiek. Im mniej wie tym więcej ma do powiedzenia.

 30. Ale dlaczego? said

  Ja pier…lę.
  Yah, nie masz żadnych argumentów, ani wiedzy, ale WIESZ LEPIEJ.
  Prymityw megaloman.
  😀 😀 😀

 31. Boydar said

  No mocne, Panie Yah. Może jeszcze będą z Pana Ludzie.
  Owo „może” to z uwagi na Pańskie przywiązanie do „stereotypów”. One czasem prowadzą w maliny. Nie bez przyczyny zresztą.

  No i jeszcze liczyć Pan umiesz 🙂

 32. Yah said

  E nie umiem Panie Boydar liczyć, stoi trzy razy napominać, a ja limit przekroczyłem 🙂

  Nie mniej pan ciekawski mógłby najpierw przejrzeć książkę, nim zacznie pisać o argumentach.

  Ale na to nie liczmy, jest współcześnie wybiórczy …. jak Franek 🙂

 33. JARNO said

  ten cały geszeft = ‚5g’ – to jest malutka cząsteczka CAŁKOWITEJ układanki świata wg Deep Jewish State>
  .
  Techno-Tyranny: US National Security State Using ‚COVID-19 Pandemic’ to ‚Copy China’ And Implement AI-Based ‚Do-Over’ of Western Civilization 5G-
  .https://www.sott.net/article/433040-Techno-Tyranny-US-National-Security-State-Using-COVID-19-Pandemic-to-Copy-China-And-Implement-AI-Based-Do-Over-of-Western-Civilization
  długie ale ‚udokumentowane’ linkami wylącznie >>USA
  i oczywiście Google-Soros, etc
  .
  PS. dudabus -który ‚wcześniej’ odwiedzil razem z Morawieckim jr – Silicon Valley>>.https://tvn24.pl/tvn24-news-in-english/andrzej-duda-polish-president-visited-the-silicon-valley-usa-ra945624-2311055
  w czasie trwania the Davos Economic Summit 2020 na imprezie ‚towarzyszącej’ w The Polish House ;https://www.youtube.com/watch?v=Oku3ttg5C-w
  .
  zapowiedzial< że Google i Astra Zeneca to strategiczni INWESTORZY w 'oczyszczalni ścieków=Polin'

 34. Ale dlaczego? said

  Rzont pisiorów zgarnie miliardy za 5G.
  I wszystko jasne. A zdrowie Polaków? Mają w życi:

  https://www.gsmmaniak.pl/1068838/100-krotnie-wyzsze-normy-promieniowania-5g-polska-zdrowie-przekroczenie/

 35. NICK said

  Te.
  Ale D.
  Wylecisz.
  Kwestia „czasu”.
  Jesteś Maćko?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: