Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  revers o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  minka o USA nastawiają przeciwko sobie…
  Kojak o USA nastawiają przeciwko sobie…
  minka o Wolne tematy (24 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (24 – …
  Catolicus o Zielone ludziki
  Kojak o Jak rosyjska ropa umknęła…
  prostopopolsku o Zielone ludziki
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Krzysztof M o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
  Marucha o Rcchiladze: Dla Gruzinów Kaczy…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Zachód poświęcił starszych ludzi

Posted by Marucha w dniu 2020-04-29 (Środa)

Szeroko pojęty Zachód nie ukrywał nawet lekceważenia sytuacji, w której znaleźli się ludzie starsi. W wielu krajach testów u osób przebywających w domach starości w ogóle nie wykonywano, bo na przykład w Stanach Zjednoczonych uznano to za marnotrawienie pieniędzy.

Powszechne stało się nieuwzględnianie w statystykach zgonów w placówkach przeznaczonych dla emerytów.

Na łamach portalu internetowego „Rzeczpospolitej” o zachowaniu Europy Zachodniej i USA pisze dziennikarz Jędrzej Bielecki. Wiele mówi już sam tytuł jego publikacji, czyli „Europa poświęciła najstarszych. »To była prawdziwa rzeź«”.

Autor zajmujący się przede wszystkim tematyką francuską zwraca uwagę na zachowanie właśnie tego państwa, które przez większość pandemii koronawirusa w ogóle nie zajmowało się sytuacją ludzi starszych.

Dopiero na początku kwietnia Francuzi zaczęli w ogóle uwzględniać w statystykach osoby chore i zmarłe w domach spokojnej starości „Ephad”. Według najnowszego bilansu śmierć poniosło w nich prawie 8,8 tys. osób na ogólną liczbę 23,2 tys. zmarłych w wyniku koronawirusa. Najprawdopodobniej statystyki te są zaniżone, ponieważ w placówkach dla ludzi starszych wykonywano bardzo małą liczbę testów.

„Francja w żadnym wypadku nie jest jednak w Europie wyjątkiem. Raczej częścią szerokiego zjawiska pozostawienia w trudnym momencie najstarszych własnemu losowi. Nastawione na beztroskie życie społeczeństwa od dawna masowo wysyłały babcie i dziadków do domów opieki” – pisze Bielecki.

Publicysta podaje statystyki dotyczące liczby pensjonariuszy domów starości – Niemczech znajduje się więc w nich blisko 830 tys. osób, w Wielkiej Brytanii 400 tys., natomiast w Hiszpanii 380 tys. Osoby skupione w jednym miejscu stały się tym samym niezwykle łatwym celem dla COVID-19.

W Hiszpanii umrzeć miało 15,3 tys. osób, a choćby w Wielkiej Brytanii w domach opieki dla osób starszych zarażonych zostało blisko 2/3 pensjonariuszy. Najgorsza sytuacja panowała jednak we Włoszech, które miały podejść do sprawy w wyjątkowo brutalny sposób. Kontrolerzy mieli sprawdzić już około 600 tego typu placówek i w co szóstej odnotowano złamanie najbardziej podstawowych zasad walki z koronawirusem. Tym samym w jednym miejscu mieszkały zarówno osoby chore, jak i zdrowe. Dyrektor jednego z luksusowych ośrodków został już nawet oskarżony przez prokuraturę o nieumyślne, zbiorowe zabójstwo. Dodatkowo nakazał on swoim pracownikom zmowę milczenia.

Obecnie podobna sytuacja ma miejsce w Stanach Zjednoczonych. W oficjalnych statystykach nie uwzględnia się więc osób starszych, które zmarły na koronawirusa w domach spokojnej starości. Amerykańskie media informują już o 11,2 tys. zgonów, tym niemniej władze twierdzą, że szkoda pieniędzy na testowanie najstarszej części populacji.

Na podstawie: rp.pl
http://autonom.pl

Komentarzy 25 do “Zachód poświęcił starszych ludzi”

 1. Zajrzyjcie na:

  https://www.twitch.tv/mforum

  Warto posluchac…

  =================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 2. Mietas said

  Przecież u nas ludzie wypowiadają się podobnie, czyli, kogo obchodzi ten wirus, i po co tyle krzyku, przecież umierają sami starzy!!.
  Co do statystyk zachodnich, to wszystkie są grubo zaniżone, spokojnie do każdego z tych krajów, można dodać drugie tyle.
  Cieszyć się i tak nie ma z czego, wszystko wskazuje na to, że i tak wszyscy musimy się zarazić, żeby większość mogła przeżyć.

  ————-
  Statystyki są ZAWYŻANE, gdyż leży to w interesie Big Pharma i Gatesów.
  Admin

 3. Yah said

  Ale o co chodzi autorowi artykułu ? Chyba o to, ze przez zaniedbanie testowania w domach opieki „wyniki” fakedemii są gorsze niż zakładał ten psychopata od okien ?

  Przecież tych gó….jadów dziennikarzy nie da się czytać, to umysłowe szambo ..

 4. Mietas said

  Ponieważ pandemia COVID-19 trwa w USA, uzyskanie dokładnego zestawienia przypadków i zgonów staje się coraz większym wyzwaniem.

  Liczba zgonów może być niedoszacowana z powodu kilku czynników. Niedobór personelu i biurokratyczna biurokracja związana z dostępem do akt zgonów w niektórych stanach również przyczyniły się do tego problemu, powodując opóźnienia w zgłaszaniu najnowszych danych stanu do amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC).

  Ale wiele osób potencjalnie zarażonych umiera w domu. Te zgony są obecnie nieznane z powodu braku badań przed ich śmiercią.

  W kilku obszarach metropolitalnych państw o ​​najwyższych wskaźnikach śmiertelnych w kraju odnotowano gwałtowny wzrost liczby ofiar śmiertelnych w domu, które mogły pochodzić z COVID-19.

  https://www.newsweek.com/us-coronavirus-death-toll-may-only-tip-iceberg-says-cdc-advisory-council-member-1498352

 5. Yah said

  Rozumiem, że tym zachodnim eugenikom szkoda, że zbyt małej ilości osób starszych nie zapewniono „właściwej opieki medycznej”, która by zagwarantowała ekspresowa wyprawę na tamten świat.

  W Polsce niższa niż w analogicznym okresie roku ubiegłego ilość zgonów świadczy o tym ,że w szpitalach ma miejsce planowa eutanazja poprzez stosowanie wobec osób starszych takich procedur, które maja doprowadzić ich do śmierci. Dla własnego i rodziny radzę wszystkim stosować zasadę bardzo ograniczonego lub wręcz braku zaufania do medyków.

  Przykładem wysyłania na tamten świat podczas zabiegów chirurgicznych jest delikatne nakłucie aorty powodującej krwawienie wewnętrzne, które pozostawione sobie prowadzi do śmierci. Stosują to …. często.

  Drugi sposób to dawanie osobom starszym z niewydolnością wątroby lub nerek wysokich dawek tramadolu ….. skutek niewydolność wielonarządowa, problemy z oddychaniem, kwasica metaboliczna i śmierć.

  To tylko dwa przykłady, a jest ich wiele.

 6. MatkaPolka said

  TO JUŻ PO NAS

  WYKRYTO NOWĄ MUTACJĘ! Nadciąga COVID-20!

  https://tylkotata.pl/wykryto-nowa-mutacje-nadciaga-covid-20/

  Według najnowszych informacji, nawet 30 milionów Polaków może być już zarażonych. Tylko niewielka część rokuje na całkowite wyzdrowienie. W skali świata liczba ofiar to już miliardy

  Szacunkowa liczba zakażonych:
  Połowa populacji świata i 70% ludzi w Polsce.

  ————
  Wszyscy umrzemy na jakiś Covid. Jak nie teraz, to za kilkadziesiąt lat.
  Admin

 7. Yah said

  Tak się czasem zastanawiam czy pierwszym celem tych NWOowców nie maja być właśnie ci, którzy wierzą w te brednie. Ich będzie przecież najłatwiej wyeliminować. Oni przecież wierzą w lekarzy, naukowców, ekspertów.
  Trochę wiecej zabawy beda mieli z ta nieufna mniejszością 😀

 8. Mietas said

  A co myślicie o tym?.
  Podczas regularnej odprawy prasowej w środę rzecznik chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Geng Shuang powiedział, że Pekin jest zaniepokojony amerykańskimi laboratoriami badawczymi w krajach byłego Związku Radzieckiego, popierając oskarżenia poczynione we wtorek przez rzeczniczkę rosyjskiego MSZ Marię Zakharową.

  „Przyjęliśmy do wiadomości oświadczenie rzecznika rosyjskiego ministerstwa spraw zagranicznych” – powiedział Geng dziennikarzom, według wspieranego przez państwo kanału informacyjnego CGTN . „Stany Zjednoczone utworzyły wiele laboratoriów na terytorium byłego Związku Radzieckiego, co budzi poważne obawy społeczne w zainteresowanych krajach sąsiednich”.

  „Lokalna opinia publiczna domaga się, aby te obiekty były zamknięte” – dodał. „Mamy nadzieję, że strona amerykańska wykaże odpowiedzialne podejście, weźmie pod uwagę oficjalne obawy społeczności światowej i podejmie prawdziwe kroki w celu wyeliminowania takich obaw”.
   
  https://www.newsweek.com/china-russia-unite-condemn-hazardous-american-laboratories-former-soviet-states-1500952

 9. Mietas said

  Warto przeczytać!
  Koronawirus potrzebował trzech miesięcy, aby zmienić świat. A to dopiero się zaczyna.

  https://www.politico.eu/article/the-next-pandemic-rising-inequality-coronavirus-covid19-economic-turmoil-lockdowns/

 10. Po to ten artykuł, Panie Marucha?
  W Anglii i wielu krajach (https://covid1984pl.wordpress.com/zgony-na-covid-19/) wiadomo, że naciąga się te zgony „na COVID-19”. Teraz to już żniwa „lockdownu”: ludzie w domach starców i w domach umierają (z powodu paniki, odwołanych operacji, samotności, etc.) i tych dodają do całkowitej liczby. Dokładnie tak, jak w Nowym Jorku (patrz NY Times i Politico z 14 kwietnia: sami się przyznają, że dodali 3 czy 4 tysiące zgonów z domów opieki i domów prywatnych bez żadnego testu, bez żadnego dowodu na COVID-19).

  ————
  Po co? Pod dyskusję. Jak zawsze.
  Admin

 11. UZA said

  ad. 7″Tak się czasem zastanawiam, czy pierwszym celem tych NWOwców nie mają być właśnie ci, którzy wierzą w te brednie”.
  Oby ! Skoro wierzą, niech się szczepią (oczywiście dobrowolnie) – chcącemu nie dzieje się krzywda. Nie mówię tego z okrucieństwa, ale raczej z bezsilności. Tacy ludzie nie pozwalają sobie pomóc, nie sposób im niczego wytłumaczyć. Wierzą w pandemię żarliwą wiarą , którą można wręcz porównać do wiary pierwszych chrześcijan . Tyle tylko, że chrześcijanie wierzyli jednak w Boga (i się nie bali).

 12. Ad. 3

  Przecież tych gó….jadów dziennikarzy nie da się czytać, to umysłowe szambo ..

  Pan nie przeczyta, bo pana odrzuci. Ale dwustu innych przeczyta. I kto będzie miał rację? Proszę zauważyć, że rację ma większość… 🙂

 13. Marcin said

  Domy starców to takie przedsionki kostnicy i chyba są wytyczne, że takie mają być.

  Po pierwsze: nikt w nich nie dba o zbalansowana dietę dla seniorów, która odpowiednio dobrana wzmacnia system immunologiczny a co za tym idzie wydłuża życie.

  Po drugie: szczepi się tych ludzi p.grypie nawet wtedy kiedy przechodzą przez różnego rodzaju infekcje.

  Po trzecie: w tych domach jest notoryczny problem z zapewnieniem odpowiedniej ilości personelu, zarobki są kiepskie, biurokracja i wymagania ogromne, cięcia kosztów itd. co odbija się na jakości udzielanych usług.

  I tak to mniej więcej wygląda.

 14. sanning said

  Szpitale w Niemczech, w Hiszpanii innych krajach mają bardzo mało pacjentów.
  W tej sytuacji personel szpitali pracuje na pół etatu.
  Zaczyna się duży problem.

  Ludzie stracili zaufanie to tych, co przy korycie, do lekarzy, do mediów itd.
  Ludzie teraz zostają w domu i lecza się sami.
  Kryzys na każdym miejscu, gdzie tylko popatrzeć.

  Firmy bankrutują, a te, co jeszcze są błagają, aby im pomoc finansową , udzielić kredytów lub znacjonalizować.
  W bardzo dziwnym i ciekawym świecie żyjemy. Codziennie cos się zmienia.

 15. Jurek said

  ad 6 Matka Polka.

  Wykonuję różne eksperymenty techniką biorezonansu NLS. Jeszcze nie spotkałem osoby, u której urządzenie nie wykryło koronavirusa.

  Akurat miałem okazję być w Azji ( Tajlandia, Malezja ) w lutym i marcu br, w czasie gdy rozpętano tam wojnę. I również nie znalazłem osoby bez korony.
  Najważniejszy wspólny mianownik – to to, iż wszystkie osoby miały wirusa „pod kontrolą organizmu !. Wiek osób testowanych – 38 -72 lata. Energiczne, aktywne, świadome zagrożeń ze strony żywności i środowiska.

  Jedyną osobą, która miała – według urządzenia – aktywnego wirus , spotkałem w Polsce w styczniu br i na początku kwietnia – tak , to ta sam osoba, wiek 38 lat, kobieta, raczej ze słaba odpornościa , z przynajmniej jedną w roku infekcją górnych dróg oddechowych. Po kilkudniowej suplementacji sody, vit. C i węgla drzewnego, symptomy w płucach zaczęły zanikać , a wskaźnik z aktywnego przeszedł do „pod kontrolą” po tygodniu.

  Przydbajmy o odporność. Są fantastyczne rośliny np. jeżówka jako silny środek oraz w codziennej diecie : czosnek, czarny bez, imbir, chrzan, dzika róża, cebula, pokrzywa, nagietek i inne.

  a przede wszystkim soda i magnez w krótkich terapiach ( 2 tygodnie ) dla przywrócenia tzw. biokomunikacji i przypomnienia organizmowi, że powinien leczyć się sam. Po to został wyklepany w sposób idealny..

  Proszę Matko Polko, bębnij Polakom, by przygotowali się do jesiennej wojenki prawie na serio, nieco wcześniej ( jeżówkę np. trzeba pobierać przynajmniej 3 tygodnie przed ) i uświadomić, że można zwyczajowe epidemie , nawet te okraszone przez genetyków, kontrolować samemu i zrezygnować z masowych szczepień. Szczepionka covid, a zwłaszcza covid22, może być ostatnim koniem trojańskim.

 16. Anucha said

  Każdy mieszkaniec wioski po skończeniu siedemdziesięciu lat odbywa podróż na szczyt góry, by tam doczekać swojej śmierci.

  „Ballada o Narayamie”

  Może nasi synowie , jeszcze nie wyniosą nas na plecach do lasu.
  Ale nasze wnuki , zrobią to z naszym potomstwem.

 17. plausi said

  <RFN: Według Federalnego Trybunału Konstytucyjnego nie można ogólnie zakazać mszy
  z powodu pandemii koronawirusa

  30 kwietnia 2020 r

  Tak postanowił Federalny Trybunał Konstytucyjny. W środę wieczorem w Karlsruhe
  ogłosił trybunał, że zakazy kultu stanowiły poważną ingerencję w swobodę wyznania.
  Wobec tego powinno być możliwe w indywidualnych przypadkach po dokładnym zbadaniu
  uzyskanie specjalnego zezwolenia. Warunkiem jest istnienie koncepcji ochrony
  i ich przestrzeganie.

  Decyzją druga izba pierwszego senatu uwzględniła wniosek w trybie pilnym
  stowarzyszenia muzułmańskiego z Dolnej Saksonii. Uzasadniło ono, że w trakcie modlitwy piątkowej
  w meczecie można podjąć takie same środki ochronne, jak w sklepach.

  Az. 1 BvQ 44/20

  Patrz też u u Plausi

  Można śmiało przyjąć, że kuria ograbiła wiernych z ich prawa do mszy i świętowania Wielkiej Nocy.

  Powyższy tekst może być publikowany bez ograniczeń, jedynie ze wskazaniem źródła

 18. plausi said

  Jeszcze raz Gojom w pysk

  Za
  https://www.deutschlandfunk.de/covid-19-gottesdienste-duerfen-laut.1939.de.html?drn:news_id=1125955

  RFN: Według Federalnego Trybunału Konstytucyjnego nie można ogólnie zakazać mszy
  z powodu pandemii koronawirusa

  30 kwietnia 2020 r

  Tak postanowił Federalny Trybunał Konstytucyjny. W środę wieczorem w Karlsruhe
  ogłosił trybunał, że zakazy kultu stanowiły poważną ingerencję w swobodę wyznania.
  Wobec tego powinno być możliwe w indywidualnych przypadkach po dokładnym zbadaniu
  uzyskanie specjalnego zezwolenia. Warunkiem jest istnienie koncepcji ochrony
  i ich przestrzeganie.

  Decyzją druga izba pierwszego senatu uwzględniła wniosek w trybie pilnym
  stowarzyszenia muzułmańskiego z Dolnej Saksonii. Uzasadniło ono, że w trakcie modlitwy piątkowej
  w meczecie można podjąć takie same środki ochronne, jak w sklepach.

  Az. 1 BvQ 44/20

  Patrz też u u Plausi

  Można śmiało przyjąć, że kuria ograbiła wiernych z ich prawa do mszy i świętowania Wielkiej Nocy.

  Powyższy tekst może być publikowany bez ograniczeń, jedynie ze wskazaniem źródła

  proszę skasować wersję 17, Plausi, nastąpił błąd

 19. Yah said

  „Tak postanowił Federalny Trybunał Konstytucyjny. W środę wieczorem w Karlsruhe
  ogłosił trybunał, że zakazy kultu stanowiły poważną ingerencję w swobodę wyznania.
  Wobec tego powinno być możliwe w indywidualnych przypadkach po dokładnym zbadaniu
  uzyskanie specjalnego zezwolenia. Warunkiem jest istnienie koncepcji ochrony
  i ich przestrzeganie.

  Decyzją druga izba pierwszego senatu uwzględniła wniosek w trybie pilnym
  stowarzyszenia muzułmańskiego z Dolnej Saksonii. Uzasadniło ono, że w trakcie modlitwy piątkowej
  w meczecie można podjąć takie same środki ochronne, jak w sklepach.”

  Problem jest znacznie głębszy niż się może wydawać. Bo co to znaczy koncepcja ochrony ?

  Kto się boi fakewirusa, niech nie chodzi. Kto się nie boi i wie , że to kłamstwo niech chodzi i bez żadnych środków ochrony.

  Przecież widać, że jest to metoda usuwania chrześcijan z normalnego życia, jako osób stwarzających zagrożenie dla tzw. normalnych.

  Przecież to stopniowe pogrążanie się w kłamstwie. Najpierw kłamstwa dotyczyły polityki, ale to nie wpływało na nasze życie. Teraz pojawiły się kłamstwa dotyczące życia codziennego. Większość ulegnie i pojawia się nowe bujdy.

  Obrzędy w maseczkach to jawne przyznanie sie do tego, że tzw. eksperci, a nie Bóg ma rację i że Pan Bóg przed niczym nie może nas uchronić.

  Czyż nie jest to pokłon szatanowi ?

  Czytając o możliwościach wpływu DNA zawartego w szczepionkach lub w wirusach na zachowanie człowieka, staje się jasne dlaczego tak ostrzega się przed znakiem bestii.

  Gdyby to był tylko zwykły biochip do indetyfikacji to były to pikuś. Wycinasz , albo wypalasz go rozgrzanym nożem i po filipku.

  To nie na tym polega, tu będzie wszczepione coś co zmieni nieodwracalnie nasza osobowość pozbawiając wolnej woli, a więc człowieczeństwa.

  Nie wiem czy szczepionka przeciwko fakewirusowi to już to, czy to powolne przyzwyczajenie ludzi do nowej formy szczepienia aby po jakimś czasie zaimplantować to co zaplanowano.

  To sianie paniki ma na celu jedno. Przekonanie ludzi , że szczepionka jest jedynym co może ich uratować i przyjęli ja DOBROWOLNIE.

  Nie beda nikogo, początkowo siła szczepić, po prostu odetną ci drogę do szkoły, do pracy, do biura, nic nie kupisz i nie sprzedasz bo nie wejdziesz do sklepu i na targ.

 20. sanning said

  Ad: 15 Jurek
  Bardzo dobry komentarz Panie Jurek. Milo czytać takie właśnie komentarze oparte na prawdzie,
  a nie na manipulacji, zastraszaniu, kłamstwie i manipulowaniu. BRAWO. Gratuluje!!!

  Tak trzeba pisać i uświadamiać, a nie straszyć, jeśli jesteśmy po stronie dobra, prawdy, a nie po stronie zła i diabła.
  W naszym organizmie mamy bakterie patogenne i wirusy i to one wpływają, uaktywniają nasz system obronny,
  który jest w ciągłym aktywnym pogotowiu. Dzięki nim możemy przetrwać i żyć.

  Mutacje bakterii i wirusów jest ich cechą naturalną i dlatego lepiej jest, kiedy organizm sam np. poprzez wzrost
  temperatury ciała zwalcza te wirusy. Używanie antybiotyków umacnia bakterie i wirusy, które staja się
  coraz silniejsze, ulegają mutacji i w ogóle nie reagują już na niektóre antybiotyki.

  Dzisiaj to właśnie /dzięki koronie wirusowi/ stara naturalna tradycjonalna chińska medycyna sięgająca
  ponad 2000 lat udowodniła zdecydowana wyższość nad zachodnimi metodami zwalczania wirusa
  opartymi na produktach farmakologicznych i celach naczelnych, jakim jest zysk,
  zysk i profit, a człowiek jest wykorzystywany do uzyskania jedynie tych celów.

  Prawdziwe dzisiaj informacje są kwestią życia lub śmierci.
  Dbajmy wiec i umacniajmy nasz system obronny organizmu.
  Zwalczajmy obłudę, kłamstwa i manipulacje.
  To dewiza na lepszą przyszłość naszą i naszych dzieci.

 21. Zerohero said

  W USA lekarze dostają najwyższe premie za…śmierć na covid19 pod respiratorem. To prawie 40tys $. Aż się prosi o zabawę w łódzkie pogotowie.
  We Francji za POTWIERDZONY przypadek covid19 uznaje się każdą infekcję górnych dróg, o ile w budynku domu starców u kogoś wcześniej zdiagnozowano covid19.
  Wystarczy teraz po prostu wybijać stada starych gojów, tak jak wcześniej zmniejszano pogłowie świń.
  Bezużyteczny goj jest utylizowany, a statystyki rosną ku chwale masowym szczepieniom i chipowaniu. Sytuacja typu win win.

 22. Piskorz said

  re 5 Dla własnego i rodziny radzę wszystkim stosować zasadę bardzo ograniczonego lub wręcz braku zaufania do medyków.” O TYM PISAŁEM..wynika to z lektury książki patologa sądowego „Jak nie umrzeć”.

 23. JARNO said

  a admin przy jakimś tam felietonie skomentował>
  ‚TEN ‚NAROD’ nadaje się do utylizacji’
  co jak widać ma miejsce przy okazji ściemy jaką jest ‚corona-wirus’ zorganizowany przez Deep Jewish State
  bo świat ‚trzeba na nowo poukładać’ jak powiedział zbrodniarz wojenny kissinger w 2016 po wyborze Trumpa na POTUSa i dzisiaj ‚dał’ sygnał do ‚nowego układania’ swoim op-ed w The Wall Street Journal>The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order>.https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005
  i jego koncept>’trzeba dużo zmienić, żeby nic nie zmienić’ (Książe o rewolucji w Lamparcie>Tomaso di Lampedus)
  i oczywiście ‚prace’ nad nowym porządkiem trwały>>The Trilateral Commission: Using Crisis As An Opportunity To Reform
  .https://www.zerohedge.com/geopolitical/trilateral-commission-using-crisis-opportunity-reform (i tylko trzeba dig po podanym linku)
  bo CAŁE ‚OPRZYRZĄDOWANIE’ – traktaty, konwencje, prawo międzynarodowe>>DEEP JEWISH STATE>US-IZRAEL-UN-NATO-EU-WB-IMF-BIS-ECB-WTO-WHO-WIPO ma w swoich łapkach
  czy>>
  Techno-Tyranny: US National Security State Using ‚COVID-19 Pandemic’ to ‚Copy China’ And Implement AI-Based ‚Do-Over’ of Western Civilization
  .https://www.sott.net/article/433040-Techno-Tyranny-US-National-Security-State-Using-COVID-19-Pandemic-to-Copy-China-And-Implement-AI-Based-Do-Over-of-Western-Civilization
  a świat jest zadłużony na ‚estimated two quadrillion [USD] of derivatives and debt in the global financial system”>kwadrylion>>to 10 do 24tej
  .https://www.zerohedge.com/markets/world-cannot-be-saved-von-greyerz-warns-global-financial-system-broken-bankrupt
  a jak historia pandemii – realnych a nie wymyślonych jak corona – dowodzi: bogaci stają się bogatsi – vide poniższe- a biedniejsi-jeszcze bardziej biedni albo umierają >zostają ‚utylizowani’
  .
  America’s Super-Rich See Their Wealth Rise $282 Billion In Three Weeks Of Pandemic
  .https://www.zerohedge.com/markets/americas-super-rich-see-their-wealth-rise-282-billion-three-weeks-pandemic
  i na szczęście
  >Błaszczak>czujnie „Szef MON o „fabrykach trolli” ze Wschodu” .https://marucha.wordpress.com/2020/04/30/szef-mon-o-fabrykach-trolli-ze-wschodu/
  a Soros + Wałęsa >wybierają się obalać KPChin (w Chinach i poza nimi>np w Europie-Ameryce-etc)>
  .https://www.zerohedge.com/news/2019-01-26/china-responds-george-soros (to o Sorosie)
  .https://www.washingtonpost.com/opinions/2019/11/25/he-helped-end-soviet-empire-now-lech-walesa-wants-help-hong-kong/ >>a to o Walęsie>wyzwala Hongkong i Ujgurów w Xinjiang province
  a przy okazji, Wałęsa razem z Balcerowiczem+Madeleine Albright ‚bronią’ świat przed faszyzmem>w Warsiawie>https://for.org.pl/en/a/6645,press-briefing-with-the-participation-of-madeleine-albrights-lecha-walesa-and-leszek-balcerowicz
  i na szczęście słucham właśnie jak dudabus w rozmowie z Papieżem Franciszkiem ‚poinformował’ o sukcesach ‚w walce z koronawirusem’ (ciekaw jestem co powiedzą zwolennicy fsspx. czy ‚łacinnicy’ oczywiście ‚niezwolennicy Papieża Franciszka)
  .
  OK>all old people – starsi znaczy się – szykujcie się qrwa do ‚utylizacji’ >i do ‚wyboru’ mamy>
  albo
  KANIBALIZM>(w ramach ‚walki o klimat’)>
  .https://www.sott.net/article/419407-Embrace-cannibalism-to-fight-climate-change-say-two-British-psychology-professors
  albo
  KOMPOSTOWANIE zwłok, jak w US stanie Washington>
  .https://www.nbcnews.com/news/us-news/washington-could-become-first-state-legalize-human-composting-n952421
  to oczywiście koncepty lewactwa ale jak inne pomysły lewackie realizowane przez zjednoczonych prawiczków realizujący testament lecha kaczyńskiego (LGBT, transgender, act447, ‚głosowanie koresponendencyjne’>.to ‚patent’ SOROSa dla USA-czy ustawa o zwalczaniu ‚przemocy domowej’ Ziobry czy zadłużanie Polski przez morawieckiego w ramach kolejnych tarcz czy kolejnych etapów ‚powrotu do normalności’ >>hihi

 24. revers said

  Falszywa pandemia, lekarze przerywaja zmowe milczenia, …

  .https://www.youtube.com/watch?v=E5BXIqk7UT8

  Faktycznie w usej specjalnie powyzszano cisnienie podawanego sztucznie powietrza w respiratorach by usmiercic szybciej pacjentow

  https://www.dailymail.co.uk/news/article-8262351/Nurse-New-York-claims-city-killing-COVID-19-patients-putting-ventilators.html?fbclid=IwAR317Z0yBZhEaZfz91fbcYB78c9tFHXFpl1pVFj-Z8vvE3PREQojyydDxk4

 25. @Revers (24)
  Masz to po polsku tutaj: http://ram.neon24.pl/post/154963,covid-19-w-szpitalach-nowojorskich-chorych-zabija-sie.
  Niech Marucha wrzuci na pierwszą stronę.

  Od dawna wiadomo, że używanie respiratorów w cięższych przypadkach COVID-19 mija się z celem i w większości przypadków przyczynia się do zgonu. Jak nie natychmiast, to w późniejszym terminie:
  https://covid1984pl.wordpress.com/respiratory/

  (A filmik to tych lekarzy „przerywających zmowę milczenia” już usunięty, zgodnie z wytycznymi WHO z lutego. Swoją drogą, nie ma się co eksytować „przerywającymi zmowę milczenia”, skoro od początku specjaliści różnych dziedzin zwarali uwagę na tę histerię: dr Wodarg w Niemczech, dr Montanari we Włoszech już na początku marca bili na alarm, nie przed wirusem, ale przed manipulacją medialno-rządową.)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: