Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Adidas wprowadza odzież dla…
  osoba prywatna o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (39 – …
  revers o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  Carlos o TVP ruszy z programem hołubiąc…
  Kula o Ile za ciało? Ile za dusz…
  revers o PiS już wybrał: nie zdrowie, a…
  Ewelina Anna (@AnnaK… o Ile za ciało? Ile za dusz…
  revers o Wolne tematy (39 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 518 obserwujących.

Fanaberie polskich elit. Polska staje się stanem USA.

Posted by Marucha w dniu 2020-05-12 (Wtorek)

Chociaż nowy termin nie został jeszcze ogłoszony, jedna rzecz jest znana – Amerykanie będą kontynuować okupację naszego kraju zgodnie z własnym planem i nawet nie ma znaczenia kto zostanie nowym prezydentem Polski.

Pretendenci do urzędu prezydenta w zasadzie się nie różnią gdy twierdzą, że wydatki na wojsko nie powinny być mniejsze niż 2 proc. PKB (tegoroczny plan zakłada 2,1 proc. PKB), a wojska amerykańskie powinny być w Polsce (chociaż Krzysztof Bosak uważa, że ich liczba nie powinna się zwiększać), nie podważają też sojuszu z tym krajem.

Kandydat na prezydenta Władysław Kosiniak-Kamysz jest zwolennikiem zwiększania wydatków na armię do ustawowego poziomu 2,5 proc. PKB w 2030 r., a Mirosław Piotrowski stawia na umocnienie sojuszu z USA w ramach NATO. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na urząd prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska uważa, że wydatki na zbrojenia powinny się docelowo zwiększyć do 2,5 proc. PKB do roku 2030. Według jej, też powinna się zwiększać obecność wojsk amerykańskich w Polsce, bowiem ich obecność „jest elementem tworzenia trwałego systemu bezpieczeństwa naszego kraju”.

To nie tajemnica, że Polska jest „centrum przyciągania” wojsk Stanów Zjednoczonych, oraz krajem, który demonstruje „gotowość pójścia na wszelkie amerykańskie awantury”. Jesteśmy „najbliższym sojusznikiem” Trumpa, ponieważ posłusznie spełniamy oczekiwania USA w kluczowych kwestiach (zwiększania wydatków na obronność, zakupów bardzo drogiego uzbrojenia i innych).

Od lat obserwujemy zaostrzający się konflikt Europy z USA ze względu na różnice interesów Europejskich członków NATO i Stanów Zjednoczonych. Problem polega na tym, że najbliższy sojusznicy USA wolą nie ryzykować, a Amerykanie chcą prowadzić własną politykę w Europie.

Najbardziej jaskrawym przykładem tego są manewry Defender Europe 2020, rozpoczęcie których ujawniło, że USA zawsze dbali tylko o swój interes, a wszyscy inni byli wykorzystywani do ich celów. [Ujawniło? Czy to nie było oczywiste od zawsze? – admin]

Niemcy, Francja krytycznie odniosły się do manewrów, określając ich jako jakaś amerykańska fanaberia. Co dotyczy Waszyngtonu, z powodu pandemii koronawirusa w Europie, Amerykanie wykorzystują sytuację w celu realizacji wspólnych planów rozmieszczenia dodatkowego kontyngentu wojskowego USA w Polsce. Obecnie w Polsce znajdują się ok. 8,5 tys. amerykańskich żołnierzy (stacjonuje ogółem ok. 4,5 tys. żołnierzy, oraz ok. 4 tys. amerykańskich żołnierzy i 1550 jednostek sprzętu, którzy przybyli w ramach ćwiczenia Defender).

Jak widzimy, narracja polityków USA o „zagrożeniu rosyjskim” i wzmocnieniu wschodniej flanki NATO to jedynie kamuflaż, który ma przykryć prawdziwy cel Waszyngtonu – czyli „militaryzację kraju oraz wzmocnienie kontyngentu wojskowego NATO”. Europa zachodnia powoli dystansuje się widząc, że jej interesy nie są tożsame z amerykańskimi.

W Niemczech na nowo wybuchła dyskusja dotycząca wycofania z kraju amerykańskiej broni jądrowej. Prominentni przedstawiciele niemieckiej partii SPD stwierdzą, że pieniądze lepiej przeznaczyć na walkę z nierównościami społecznymi i edukację, a broń masowego rażenia nie stanowi wkładu do pokoju. W związku z tym USA mogą wykorzystać nasz kraj jako bazę dla swojej broni jądrowej. O możliwości rozważenia takiego rozwiązania mówił ówczesny wiceszef MON Tomasz Szatkowski.

Niemcy jak widać zdają sobie sprawę z faktu, że nuklearne odstraszanie na dzisiejszym poziomie techniki w przypadku konfliktu grozi wymazaniem z powierzchni ziemi całego narodu. Niestety pretendenci do urzędu prezydenta wyraźnie pokazują, że polska elita polityczna nie umiała i nie umie myśleć o polityce międzynarodowej w kategoriach gry własnych interesów i własnego bezpieczeństwa.

Nie ma znaczenia kto zostanie nowym prezydentem Polski, po wyborach nic się nie zmieni: nasi politycy będą toczyć dialog z Waszyngtonem w taki sposób, żebyśmy to my zabiegali o względy USA, a nie USA o nasze.

Hana Kramer
https://ndp.neon24.pl

Komentarzy 37 to “Fanaberie polskich elit. Polska staje się stanem USA.”

 1. Birton said

  żołnierze z żydoameryki są tutaj najpierw po to, aby, gdyby Polacy podnieśli głowę, zabijać ich wspólnie z silami (oddziałami, służbami) wiernymi żydowskim rządom z warszawki , a potem, żeby szachować Rosję i urwać zza Buga co się uda.

 2. ? said

  „Fanaberie polskich elit. Polska staje się stanem USA.”

  A nie lepiej tak: „Owoce żydowskiego przewrotu w 1989. Polska kolonią Izraela.”

 3. Rok temu Duda usłyszał od Trumpa, że Polska będzie mieć wspaniałe relacje z Rosją, co było oficjalnym, publicznym i całkowitym podważeniem propagandowego fundamentu III-z-do RP. USA chce tu mieć swój rygiel przeciw osi Berlin-Moskwa-Pekin, ale nie dla wywoływania żadnej wojny, tylko dla narzucenia im warunków tak w polityce jak i w gospodarce.

  Polska elita (gdyby istniała) powiedziała by Trumpowi wprost: będziemy lojalnym sojusznikiem, ale mamy jeden warunek, który musi zostać spełniony – rozmawiamy bezpośrednio, bez żydowskiego middlemana. Nie ma tu nic z „antysemityzmu”, tylko czysta pragmatyka – chcecie mieć trwałe relacje, musicie nawiązać je z narodem i jego prawdziwymi elitami, pośrednik was i nas prędzej czy później, ale na pewno sprzeda.

  Celem w polityce międzynarodowej powinno być osiągnięcie przy pomocy USA pozycji takiej jaka ma Japonia. Póki jest na to szansa, bo to jest ostatnia szansa na powstrzymanie całkowitej bastardyzacji narodu i bandytyzacji naszej pospaństwowej rzeczywistości.

  —————-
  Liczenie na USA, które są regularnie nielojalnym sojusznikiem i łamią wszelkie prawa (nawet własne), umowy i pakty – to kretynizm.
  Obiecają, zdradzą, oszukają…
  Admin

 4. Yagiel said

  Przepraszam, kto to jest Hana Kramer?
  Pytam nie/tylko/ ze względu na nie-typowo polskie imię i nazwisko Autorki, bardziej ze wzgl. na polskawą polszczyznę tekstu.
  Począwszy od 1. zdania: Chociaż nowy termin [wyborów?] nie został jeszcze ogłoszony…
  Potem: kandydatka MK-B uważa… Według NIEJ… Nie jej[!] w składni: Według jej też powinna się zwiększać obecność sił amerykańskich w Polsce… Oraz udział składni polskiej w tym tekście.

  I zaraz: USA zawsze dbali… Stop! USA, tj. Stany Zjedn., zawsze DBAŁY… Ewent. Amerykanie zawsze dbali…

  I jeszcze takie zdanie polskawe: „Niemcy, Francja krytycznie odniosły się do manewrów, określając ich jako jakaś amerykańska fanaberia.” Po polsku jest tak: Niemcy i Francja krytycznie odniosły się do manewrów [Def.2020], określając JE jako jakąś amerykańską fanaberię.

  Oczywiście ważniejsza – ważna: że Polska=54USofA – jest treść krótkiego tekstu HK, niemniej szkoda, że jego polskawa stylistyka podsuwa nieprzyjemną zgoła myśl, że Autorka to… niedawna Polka? Ona i ja nie mieścimy się w tym samym „my/Polacy/”. Chyba że wziąć pod uwagę wpis ?@1 o Polsce jako kolonii Izraela… Ale jeśli już, to poproszę o wypowiedź osobę szanującą polszczyznę – wiele jest takich w Izraelu. A nawet w Polsce.
  Mogę /jeszcze/ ?

  Skoro Polska spisana jest na straty – barykada między USA/NATO a FR – to niekoniecznie polszczyzna, Mowa nasza…
  A swoją drogą zabawne, że Izrael bardziej troszczy się o Polskę/Polin?/, niż Polacy u władzy, zwani polskimi politykami ! Co chyba naturalne: jeśli Izraelczycy czują się właścicielami Polski/Polin, a Polacy zw. pp – tylko chłopstwem pańszczyźnianym… Ok, zespołem pieśni i tańca!

 5. Bili de kid said

  @3 >Liczenie na USA, które są regularnie nielojalnym sojusznikiem i łamią wszelkie prawa (nawet własne), umowy i pakty – to kretynizm.
  Obiecają, zdradzą, oszukają…Admin

  Mają zabrać stąd pośredników, a jak tego nie sa w stanie zrobić to znaczy, że g*wno mogą i wtedy trzeba zwrócić się do Moskwy i Pekinu, żeby USA z Europy wypie*olić i układać wszystko po swojemu, bo nie ma na kogo się oglądać. I ten warunek trzeba USA postawić teraz, kiedy jest na tapecie 447.

  I nie USA jest problemem tylko to, że nie ma zorganizowanej, polskiej, do bólu pragmatycznej elity, zdeterminowanej do realizowania polskiego narodowego interesu. Po prostu tutaj nie ma z kim rozmawiać, dlatego w akcie desperacji wyrzeźbili sobie z g*wna Hołownie.

 6. Boydar said

  Elit … hłe hłe !

  .https://www.youtube.com/watch?v=28vjeo1VukI

 7. Kar said

  …Amerykanie będą kontynuować okupację naszego…
  ________________________

  – nie je taki diaboł straszny jak maluja..popieszcza, wyłuskaja co trzeba i oddadza w arende nastepnym (prawdopodobnie tym co byli poprzednio-patrz mapa Gomberga plan)..a propos’, dokladnie sytuacja jak z Afganistanem.

  Rule of thumb; słabys-bedziesz ruchanym z dwoch stron..

 8. Lily said

  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY !.
  Po wygranych wyborach,w 2005 r,bracia
  latali naprzemian do USA i IZRAELA.
  O,tym informiwaly Zach.media.
  W czasie kampanii wyborczej, w 2015 r,
  Jaroslaw Kaczynski,deklarowal.
  „JESLI WYGRAMY WYBORY,TO BEDZIEM KONTYNUIWAC POLITYKE MOJEGO BRATA”.
  Kaczynski,wygral wybory,nadal lataja do
  USA i Izraela,ale w innej obsadzie.
  J.Kaczynski.
  DOTAD BEDZIEMY,WYPROWADZAC NA
  ULICE,TEN OGLUOIALY NAROD, (o”gorszym
  sorcie”) AZ DOPNIEMY SWEGO”.
  A,Duda.”Polin”.Co ma oznaczac”Tu spoczniesz”.

 9. Yagiel said

  „elity polskie” opisane i po Wojnie
  Teatrzyk Zielona Gęś – Dymiący piecyk
  Gałczyński w 48 ?
  no to ponad 50 lat NA NIC

 10. Kojak said

  Fanaberie polskich ellit ? No nie ! To najczesciej koszerne kurwy bedace kolonialna administracja zydohitlerowcow z Usrela !

 11. gnago said

  No cóż kraj który potrafi likwidować własnego prezydenta i udowodnił wielokrotnie że poluje na cudzych. Osobiście będąc kandydatem też ukrywałbym zamiar wykopania jankesów. Dopóki nie miałbym zaufanej kompetentnej ochrony osobistej i lojalnej doskonale uzbrojonej obrony plot. A takiej nie mamy nawet w zamiarach , bo kombinujemy z przestarzałą jankeską

 12. ożeszty said

  Panie Znak Zapytania. Z klawiatury żeś pan mi to wyjął. O stan trzeba dbać, dotować, dostarczać amerykańskie emerytury, budować drogi i mosty. Kolonię się tylko doi. Naiwnota mieć nadzieję być aż stanem. Zatem zamiast komentarza link:

  „Ajwaj, magadaskar”

  .https://www.youtube.com/watch?v=AIpYxfFToSg

 13. Singbad said

  Jeśli USA ruszą na Rosję i będą chciały wciągnąć w to Polaków pod przymusem, to Rosjanie mogliby uzbroić Polaków chociażby w dobre karabiny. Wtedy sami rozprawimy się na własnym podwórku, a mamy dużo rachunków do wyrównania u siebie.

 14. brys said

  Kar – patrz Palestyna.

 15. Marucha said

  Re 2, 12:
  Bardzo słuszne uwagi.
  Polska to kolonia Usraela. Taka kolonia gorszego sortu. Bo o kolonie też jakoś tam dbano…

 16. Bohdan Szewczyk said

  Info2 : Dlategp twierdze że Polska powinna być krajem neutralnym. Wtedy zarówno USA , Rosja jak i Chiny będą zabiegać o nasze względy . Wojska USA tak jak dawne z ZSRR ( Rosji) won z naszego kraju -zwłaszcza ich broń jądrowa . Nawet Rapacki z PRL walczył o strefę bezatomową!. . Trzeba też aby nasze 6 milionów Zydów przestało udawać Polaków i wyjechało do Nowego Yorku gdzie oczekuje na nich od 65 lat 6 milionów braci w wierze. Tu mogą skorzystać z tanich masowych pochówków lub z ostatnio zatwierdzonego kompostowania zwłok i na nawóz do ogródkow działkowych. Co za cudowne oszczędności.Istan taniocha!Polska ma położenie strategicznie o niebo lepsze niż Szwajcaria. Oczywiście przynależność do EU nie miałaby żadnego sensu co widać już dziś po zderzenie z fałaszywą pandemią koronawirusa. ( Piszę fałszywą bo w zeszłym roku śmiertelność w Polsce w pierwszym kwartale była wyższa od obecnej. A ponadto obecnie w 13 województwach spadła tak że grabarze się martwia że grozi im bezrobocie!)Żaden z tzw „mężów stanu” starających się na stołek prezydenta RP uparcie o tym nie wspomina.

 17. Marucha said

  Re 5:
  Po pierwsze – nie ma siły, by USA wyeliminowała swoich „pośredników”. Warunki to my możemy sobie stawiać…
  Po drugie – nikt nie przyjdzie Polsce z pomocą, bo jest to państwo niepoważne, pozbawione etyki i traktowane z niechęcią przez cały chyba świat.

 18. Marucha said

  Re 13:
  Rosjanie nie uzbroją Polaków. Dlaczego mieliby uzbrajać wrogów, do tego durnych?

 19. wow said

  W czym niby „Europa zachodnia dystansuje się od USA”? Jedynie Niemcy dystansują się w kwestii rurociągu i paru innych drobnych kwestiach.

 20. lewarek.pl said

  16.
  Panie Bohdanie, niech Pan spojrzy na mapę. Czy państwo leżące między dwoma sąsiadami, mającymi ambicje imperialne, może być neutralne? Czy ktoś mu na to pozwoli? Czy ktoś uszanuje jego neutralność?
  No i jeszcze to: historia magistra vitae est.

 21. revers said

  jak izrael aneksowal stany, to automatycznie i rp

  https://www.unz.com/pgiraldi/israel-to-annex-the-united-states/

 22. lewarek.pl said

  Kiedy byłem młody, wzdychałem w gronie kolegów do swobód, które mieli ludzie na zachód od Łaby. Znaliśmy oczywiście sposób, żeby je zdobyć: Polska powinna wypowiedzieć wojnę Stanom Zjednoczonym, a gdy Amerykanie nas najadą – poddać się. To był żart, z kategorii tych absurdalnych…
  Nigdy ani przez moment nie przypuszczałem, że ten absurdalny żart stanie się rzeczywistością i że ja tego dożyję.

 23. Rafal Cz. said

  Wojska amerykanskie w Polsce to przyczulek przed atakiem na Federacje. Czekaja na odpowiedni moment. Nie maja wyboru, Sojussz Chin i Federacji zagraza ich dominacji w zwiazku z tym musza zniszczyc Federacje a pozniej zabrac sie za Chiny.

 24. Rafal Cz. said

  Ad 23
  I dlaczego tak? ano dlatego USA otoczyly Federacje ze wszystich stron a Chin nie (jeszcze).

 25. Piskorz said

  re 3 Garnizon Armii USA, Japonia
  9 Oddział Wsparcia, Camp Zama, Japonia (były IX Korpus)
  10 Okręgowa Grupa Wsparcia, Okinawa, Japonia
  Inżynieryjny Korpus Armijny Stanów Zjednoczonych, Japonia
  pozycji takiej jaka ma Japonia””..A NIE ZA DUŻO ICH TAM…w tej Japonii?

 26. Piskorz said

  re 23 Sojussz Chin i Federacji zagraza ich dominacji w zwiazku z tym musza zniszczyc „”…I BEZ FEDERACJI…USA CZUŁY SIĘ „ZAGROŻONE”..W KSIĄŻCE J. LONDONA…pisanej w 1911 r. chyba….że zaatakowały Chiny jakimś wirusem. Ten London..to jakiś super-prorok. ps A J. Londona to ponoć wujek Hycler b. chętnie czytał.

 27. Piskorz said

  re 22 P. Lewarek..no widzi pan jak to jest, gdy się wywołuje wilka z lasu?! ps Niemcy mówią „malować diabła na ścianie”.

 28. Piskorz said

  re 24 …i jeszcze amerykańskie szczekaczki szczekają, że Federacja…tak blisko ich pokojowych baz ..umieściła swój kraj!

 29. Piskorz said

  re 15 . Bo o kolonie też jakoś tam dbano…” Panie Marucha,kto dbał, to dbał. Najlepiej chyba Portugalia i częściowo WLK. Brytania. /np. administracja w Indiach/.

 30. Bili de kid said

  @Marucha 17 Najważniejsze pytanie dla przyszłości Polski brzmi: dlaczego nasz naród nie potrafi stworzyć własnej elity. Grupy ludzi, myślących racjonalnie, rozumiejących nasz narodowy interes i zorganizowanych na zupełnie podstawowym poziomie, bez wielkich haseł i zadęcia.

  Moja odpowiedź brzmi: Ponieważ ci, którzy mają PRZYRODZONE (moralne/intelektualne) predyspozycje do stanowienia elity od małego wciągani są w utopię, w świat idealistyczny, który „zmaterializować” się ma dopiero po śmierci. I całe życie tracą na wygrzebywanie sie z tego bagna, dodatkowo jeszcze cały czas podjudzani do sporów przez wrogów (co z resztą jest banalnie proste). Właśnie tą drogą kroczymy. Drogą samozagłady w poczuciu fałszywej „moralnej wyższości”.

  A nasi wrogowie myślą i DZIAŁAJĄ prosto.

 31. JARNO said

  ADMIN (vide #3 ‚koment’>
  pimpek Pompeo>gostek, który rules w ‚oczyszczalni ścieków=Polin’ (zapytajcie Czaputowicza) no bo jest Sekretarzem Stanu US ‚odpowiedzialnym’ za politykę zagraniczną USA swego czasu powiedział>
  Mike Pompeo Says ‚We Lied, We Cheated, We Stole’ in CIA>>.https://www.msn.com/en-us/video/c/mike-pompeo-says-we-lied-we-cheated-we-stole-in-cia/vp-AAEKX5N
  a źródlo chyba wiarygodne.
  .

 32. Birton said

  to nie sa polskie elity ale polskojęzyczne żydostwo antypolskie podstępnie zawiadujące Polską

 33. Grażyna said

  Prezydentem, czy gubernatorem?

 34. gnago said

  Ani tym ani tym. Marionetką czy zautomatyzowanym manipulatorem długopisu do kreslenia podpisów

 35. Lily. said

  Re 32;Birton
  TAK zw. POP -y.
  P = pelniacy
  0 = obowiazki
  P = Polakow

  Przyklad. Naczelnik,o sobie.
  „Jestem Polakiem z krwi i kosci”.
  „Po owocach,ICH poznacie”.Cytat z Biblii.

 36. USA jest QURWĄ żydoskiej bandyckiej mafii i PROSZĘ NIE pozwólcie, aby Polska stała się taką samą QURWĄ ! said

  To QURESTWO tak najogólniej polega na tym, że ten czarny rasista obama na zamówienie żydo-masońskiej mafii NEOKONÓW (Deep State) skorumpował i BEZPRAWNIE dopuścił się oczywistego PRZESTĘPSTWA zmuszając siłą swojej pełninej funkcji urzędowej, aby „siłowe resorty” FBI, CIA i „prokuratura federalna” pracowały w INTERESIE bandycko-złodziejskiego LEWACKO-żydoskiego gangu tzw. „partia demokratyczna” oraz dla tej skorumpowanej OSZUSTKI prostackiej uzurpatorki hilary …

  Chodziło o to, aby te „siłowa resorty” w czasie prezydenckiej kampanii wyborczej w 2016r INWIGILOWAŁY i zrobiły dosłownie wszystko co jest w ich mocy, a zwłaszcza knuły kryminalne wstrętne INTRYGI, tak aby D.Trump został całkowicie OŚMIESZONY w oczach amerykańskiej i światowej publiki, tak aby SFABRYKOWAĆ fałszywą hucpę, że się NIE nadają się na prezydenta USA, oraz aby nawet został OSKRŻONY, osądzony i następnie skazany na długoletnie więzienie wg. „praw” które sam ubzdurał ten czarny bezkarny kryminalista wariat obama.

  Aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi zapoznaj się z opiniami opisanymi tutaj:

  „It’s Important to Expose What Obama Did Even If He Never Gets Punished For It”
  May 13, 2020

  https://www.rushlimbaugh.com/daily/2020/05/13/its-important-to-expose-what-obama-did-even-if-he-never-gets-punished-for-it/

  oraz tutaj:

  ‘Obamagate’ Isn’t A Conspiracy Theory, It’s The Biggest Political Scandal Of Our Time
  by John Daniel Davidson
  May 13, 2020

  https://thefederalist.com/2020/05/13/obamagate-isnt-a-conspiracy-theory-its-the-biggest-political-scandal-of-our-time/

 37. Z mego ADMINISTRATORA zdaje się Wynikać, że Po Zwycięstwie Trumpfa moją IN Wandaluzję kupił od Departamentu SPRAWIEDLIWOŚCI USA państwowy HUAWEI chiński, który zaczął mnie Cenzurować. Wobec jednak MYCH ataków na Huawei’a odsprzedał go Izraelowi, który Okaleczył IN Wandaluzję Cenzurując ją i Blokując.
  Wobec jednak mojego postu:

  Izrael MUSIAŁ oddać IN Wandaluzję dla Pompeo, który ma Wandalów W DUPIE, jak Bush-Junior mego Aerobusa ze ŚMIGŁAMI W DUPIE.

Sorry, the comment form is closed at this time.