Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (48 – …
  Jabo o Wolne tematy (48 – …
  Listwa o Wolne tematy (48 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (48 – …
  Sołtys o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  NyndrO o Wolne tematy (48 – …
  Boydar o Wolne tematy (48 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

Ambasada USA w Polsce upomina się o prawa osób LGBT

Posted by Marucha w dniu 2020-05-18 (Poniedziałek)

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie postanowiła rozpowszechnić informację o odbywającym się dzisiaj „Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii”.

Wraz z innymi placówkami dyplomatycznymi wezwała ona nasz kraj do „poszanowania praw” przedstawicieli mniejszości seksualnej, wpisując się wprost w propagandę ruchów LGBT.

Specjalny materiał wideo z tej okazji został umieszczony przez amerykańską placówkę na jej koncie w portalu społecznościowym Twitter. Na slajdach można przeczytać, że „prawa człowieka są uniwersalne i przynależne wszystkim”, w tym również przedstawicielom społeczności LGBT. Z tego powodu USA domagają się wprowadzenia pełni praw dla członków mniejszości seksualnych.

Na materiale zamieszczonym przez Ambasadę USA widoczna jest ambasador Georgetta Mosbacher z tęczową flagą ruchów LGBT, a także przedstawicieli innych zachodnich placówek dyplomatycznych wspierających dewiacje seksualne. Wszyscy oni wzywają jednocześnie do „przerwania milczenia” na ten temat.

„W Międzynarodowym Dniu Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii, Ambasada USA razem z placówkami dyplomatycznymi z innych krajów w Polsce opowiada się za godnością i równością wszystkich ludzi, niezależnie od orientacji seksualnej, identyfikacji płciowej czy cech płciowych” – można więc przeczytać na materiałach rozpowszechnianych przez przedstawicielstwo dyplomatyczne Stanów Zjednoczonych.

Propagandowa agitacja ze strony Amerykanów nie powinna szczególnie dziwić. W czerwcu ubiegłego roku Mosbacher i jej pracownicy udekorowali swój warszawski budynek tęczowymi flagami, aby w ten sposób dołączyć do międzynarodowej kampanii na rzecz LGBT prowadzonej wówczas przez prezydenta Donalda Trumpa.

Na podstawie: twitter.com
http://autonom.pl

Komentarzy 13 to “Ambasada USA w Polsce upomina się o prawa osób LGBT”

 1. Anucha said

  Jeden z tęczowych herbicydów , który otulił żółtą rasę w Wietnamie , truje do dzisiaj-Agent Orange.
  Teraz tęczową zarazę ,zrzucili na cały świat.
  Pierdo.ona burdelmama.
  Jakiej jest nacji ta maszkara, przypomnijcie mi.

 2. Boydar said

  Jak ja bym był kulawy to też bym o uszanowanie i tolerancję dla kulawych krzyczał, to co się dziwić jakiejś ambasadzie a juesej zwłaszcza. Uważam tylko, że nie każdy żyd czy protestant jest pedałem, natomiast odwrotnie to wyjątkowy wyjątek.

 3. ? said

  Dzieci diabła.

 4. Yah said

  Do refleksji nakłoniła mnie obserwacja zorganizowanych społeczeństw jakimi są rodziny pszczele. Ingerencja w strukturę zupełnie zmienia ich zachowania.
  Normalnie bronią zajadle swojego gniazda i magazynów miodowych. Wystarczy jednak by poprzez nalot pozbyć się pszczół starszych , czyli pozwolić rządzić młodym, obrona ustaje.
  Pozbawienie rodziny matki, która przecież decyduje o jego być albo nie być, ie wpływa negatywnie na prace starych pszczół byleby założyły matecznik i miały dopływ nektaru. Będą pracowały do upadłego zapełniając magazyny miodowe, pomimo że jeśli matka się nie zapłodni, rodzina ulegnie zagładzie, a jedynym , który zyskał, jest pszczelarz.

  Co to wszystko ma wspólnego z Polska, a właściwie ze wszystkimi tzw. liberalnymi demokracjami ? Okazuje się , że bardzo dużo, ale najpierw należało by zmienić paradygmat postrzegania demokracji liberalnej.
  Zmianę postrzegania ułatwiło mi odkrycie przez internautów tego, że Polska jest firma zarejestrowana w USA. Zaraz zaraz …. firmą ? Tak więc analizować zdarzenia należy nie tak, jakby Polska była suwerennym demokratycznym państwem prawa ( nie analizuje tych sprzeczności, bo wiele już na ten temat pisano) tylko firma, która dobrze zarządzana ma przynosić zyski właścicielowi.

  Tak więc konstytucja, ustawy są respektowane tylko wtedy, gdy nie stoją na przeszkodzie celom właścicieli. Gdy stoją , są po prostu ignorowane. A wybory ?
  Wybory to moment, w którym ustala się skład zarządu firmy Polska.
  Niektórzy z nas wielokrotnie się zastanawiali – „jak to możliwe, żeby działania rządu, posłów były tak jawnie sprzeczne z polska racja stanu/”
  Gdyby Polska była suwerennym państwem byłoby to rzeczywiście dziwne. Gdy Polskę zaczniemy traktować jako firmę, zdziwienie znika.

  Podczas wyborów pretendenci do zarządu firmy, poprzez obietnice lub poprzez przekupstwo, jak się ostatnio dowiedzieliśmy, finansowane przez właściciela firmy nazywanej Polską, celem maksymalizacji zysków tegoż właściciela dochodzą do władzy.
  W momencie dojścia do władzy wszystkie przepisy prawa , które mogą przeszkadzać w maksymalizacji zysków właściciela, przestają się liczyć. Ministrowie podejmując nieracjonalne decyzje, a posłowie wygłaszając bezsensowne z punktu widzenia społeczeństwa, ale sensowne z punktu widzenia właściciela firmy starają się udowodnić swoja przydatność to zarządzania firmą. Żeby informacje do właściciele sprawnie docierały , pomija się dziennik ustaw, a informacje są przekazywane przez twittery i facebooki.

  Tak więc próbując zrozumieć to co się dzieje powinniśmy próbować dopatrzyć się celów jakie zostały wyznaczone zarządzającym firma „Polska”. Bo wszystko właśnie temu jest podporządkowane. Co nie przeszkadza od czasu do czasu pozwolić zarządowi na zrealizowanie jakiś małych zysków dla siebie.
  W dyskusjach na temat sceny politycznej w Polsce pojawia się często taki argument, że PO była gorsza. Czy była ? Stopień nepotyzmu i prywaty był spory, ale pewnych granic PO jednak nie przekraczała. I te właśnie hamulce, które wielu POwców miało, sprawiło, że pomimo uczestnictwa PO w festiwalu rusofobii, w związku z konfliktem w Donbasie, do zarządzania firma Polska został wybrany kto inny. PiS – partia ludzi o zawęrzonych horyzontach z poczuciem misji, którą , w przypadku szarych członków, łatwiej manipulować, celem osiągnięcia pożądanego rezultatu.

  No ale co to wszystko ma wspólnego z pszczołami ? Wiele.
  Kryzys pandemiczny pokazuje, że ignoruje się głosy osób starszych. Do głosu dopuszczani są naiwni czterdziestolatkowie i to oni nadają ton. Zresztą tak jest od 1989 roku, a nawet trochę wcześniej.

  Rzad dba o dopływ nektaru, dla najliczniejszej grupy wyborców, co skutkuje tym, że negatywne skutki zarządzonej odgórnie pandemii, ta wyborcza większość zupełnie nie odczuwa.
  Kiedyś napisałem, że Polaków ruszyłyby puste półki w sklepach ale … pustych półek nie będzie, natomiast jak pokazał casus namordników , ograniczenia wolności, nie są czymś co spowodowałoby, że Polacy wyjdą na ulicę, zmieniając zarząd firmy Polska.

 5. JARNO said

  generalna uwaga dla populacji postowiczów powyżej>
  PROSZĘ NIE RŻNĄĆ GŁUPA>>
  jak się ‚obalało komunę-odzyskiwało wolność/niepodległość’+dekomunizacja-dezubekizacji+żołnierze wyklęciniewyklęci>’wy od 1945 do 1989 > marząc aby wpaść w łapki DEEP JEWISH STATE
  TO SIĘ JEST
  w łapkach DEEP JEWISH STATE
  >włącznie z ambasadą USA, LGBT, transgender-własnością prywatną, wolność wg zasady ‚róbta co chceta’, etc.
  Że co, ‚nie wiedzieliście
  Macie zjednoczonych prawiczków aka ‚patrioci’
  w sejmie, senacie, dudex też z ‚waszej parafii’ a poza tym pozostają kościółkowi jarosławowie
  jako LAWMAKERS>RULERES
  no to róbcie ‚COŚ”, prostestujcie, wychodźcie na ulice,’przedsiębiorcy’ pod opieką czy Brauna czy ‚totalnej opozycji’ >MORDA W KUBEŁ??
  No niespodzianka!!!!
  Wg lewackich standardów – tych od Sorosa, etc
  istnieją dwie zasady:
  A) istnieje coś co się nazywa>PLAYBOOK ‚co-jak-gdzie’ albo HOW-DO
  B) a jak jest już struktura wg A to zarządza się tym SIECIOCENTYCZNE>
  i czy to było , za tzw. komuny, ‚pełzająca kontrrewolucja’ (w czechach 1967-68), czy ‚konwergencja’, ‚prawa człowieka’, ARAB SPRING, Otpor (przetestowany w Serbii po rozwaleniu Jugosławii), etc.
  TO WSZYSTKO JEST opisane>>
  Dzisiaj macie w Warsiawie zarówno wizytę Clintona (po aferze Jeffreya Epsteina) czy kiedy Balcerowicz+Albright+Wałęsa ‚walczą’ z faszyzmem a Wałęsa wybiera się ‚wyzwalać’ Hongkong i Ujgurów.
  TO JEST WSZYSTKO opisane w ogólnodostępnych ‚językach’, min. polskim:
  -Tajna historia świata lat osiemdziesiątych CIA i „Solidarność”
  .https://abelikain.blogspot.com/2014/01/victory-czyli-zwyciestwo.html
  +CIA i Solidarność
  .https://cia.media.pl/cia_i_solidarnosc

  W 2018 ukazała się książka>> Seth G. Jones
  .
  https://spectator.us/covert-action-reagan-cia-poland/
  a autor>czyli Seth G.Jones>>to ‚pióro CIA”-jest taka instytucja-
  czyli, że ‚wolność/niepodległość/wolny rynek/>>komuś zawdzięczamy a ten KTOŚ>ma w zwyczaju>BRAĆ WSZYSTKO i wyjątkowo nie lubi, jak mu się odbiera zasługi.

  >Operacja „QRHELPFUL”, czyli 40 mln dolarów dla „Solidarności” – Wiadomości
  .https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/operacja-qrhelpful-czyli-40-mln-dolarow-dla-solidarnosci/vpej2f4?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
  i na koniec>macie w Warsiawie pomnik sklerotyka Ronnie Reagana i ‚osobiście’ aktywnych Maciarewicza i Naimskiego a w Toruniu ojdyra z tv trwam i naszym dziennikiem>>
  .https://piotrbein.files.wordpress.com/2016/08/nasz-dziennik.jpg
  NIE RŻNIJCIE GŁUPA,
  nie trzeba bo jesteście GŁUPAMI >postowiczowe zjednoczonoprawiczkowe trolle.

 6. JerzyS said

  Popatrzmy na sprawę Mateusza Piskorskiego
  Praworządność i Sprawiedliwość

  Tu ambasada USA nie reaguje!

  Prezydent Polin śpi , a minister sprawiedliwości drzemie.

 7. Marucha said

  Re 5:
  Niech Pan łaskawie napisze wyraźnie, kogo ma Pan na myśli wykrzykując „wy głupy, trolle itp.”, bo nie wiemy, kto z nas ma się obrażać.

 8. gnago said

  Niepotrzebne dywagacje i rozprawki . Wg konstytucji obywatele są równi wobec prawa. zatem jakiekolwiek dodatkowe prawa przydzielane podług orientacji seksualnej są zamachem na konstytucję i porządek prawny. nawołujący do zmian karani , a z immunitetem pouczani po dwugodzinnym poczekaniu w pokoju bez krzeseł, foteli czy nawet poduszek. Oczywiście przez zaufaną pomoc gabinetową przy porządkowaniu gabinetu Prezydenta RP

 9. wanderer said

  O co ten krzyk. Przeciez maja rowne prawa. Moga sie uczyc, pracowac, korzystac z dobr ogolnych jak inni obywalele Wiec niech nie dra ryjow, i skoro chca poszanowania praw to niech je szanuja na rowni z innymi obywatelami, w taki sam sposob, bez zadnych wyjatkow.

 10. wanderer said

  Co za qrwa zaklamanie..

  „prawa człowieka są uniwersalne i przynależne wszystkim”, w tym również przedstawicielom społeczności LGBT. Z tego powodu USA domagają się wprowadzenia pełni praw dla członków mniejszości seksualnych.”

  A to oni nie maja tych samych praw co inni?

  A moze extra prawa maja im sie nalezec, ktore przecietnych obywateli maja niedotyczyc, co pani mosbacher?

 11. Martusia said

  Upominaja sie o prawa mniejszosci, czyli wtykaja palce w oczy demokracji, ktora jest Stanow sztandarem we wszystkich wojnach, ktore w jej obronie rozpetali.

 12. JARNO said

  re.7: SzPanie Marucha>że strawestuję Rostkowskiego (zobowiązanie obowiązuje tego, kto CZUJE się zobowiązany)
  .
  OBRAŻENIE obowiązuje tego, kto czuje się obrażony
  tym co napisałem (1)
  .
  a poza tym, to ja protestowałem i będę protestował natarczywie, przeciw nazywania moim ziomków> polactwem, poliniactwem czy Pan ma tam swoje określenia, nie pamiętam (nie chcę pamiętać).
  Sądząc po Pana komentarzach czytasz Pan posty, niektóre Pan komentujesz>to sądzę, że ma Pan ‚wyrobione’ zdanie o ich autorach.
  Zauważylem dość dwie ‚dziwne’ rzeczy:
  1. znikają z Gajówki postowicze jak np. Troll Polonii czy Plausi
  2. z rzadka komentuje się informacje jakie podaję przywołując źródla ‚obcojęzyczne’ co sprawia wrażenie, że SIĘ NIE ROZUMIE tego co się ‚tam’ podaje’ (tzw. ‚czytanie z zrozumieniem’) co niewątpliwie wywołuje moją frustrację.
  Jerzy Pilch, z moich stron czyli człowiek ‚stela’, mówi: żeby napisać książkę, trzeba kilka ksiązek przeczytać
  i jak mam tak samo>lenistwo intelektualne mnie wq….wia.
  Ukłony.

  —————
  1. Nikt stąd nie wypraszał ani Trolla, ani Plausi’ego.
  2. Pana komentarze są często niezbyt zrozumiałe.
  Admin

 13. JARNO said

  re.12>czy ja kogoś oskarżam, że ‚znikają” czy Troll polonii czy Plausi>bardziej mnie martwi moja obawa, że zniechęcenie swoim pisaniem (a Plausi wcześniej ‚ukarany’ przez gugla) stwierdzili,że szkoda czasu pisząc – jak się ‚okazuje’ – nie trawia w gusta innych postowiczów.
  Klasyka:prawo Kopernika: zły pieniądz wypiera dobry (palant angielski Gresham się tylko ‚dopisał’)

Sorry, the comment form is closed at this time.