Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  sanning o Centrum Głupoty w Lublini…
  Zerohero o Łukaszenka do Macrona: Sam pow…
  Maverick o Jaki sens ma presja na Łu…
  NyndrO o Wolne tematy (66 – …
  Piskorz o Jaki sens ma presja na Łu…
  revers o Wolne tematy (66 – …
  JMP o Historia Batalionów Chłopskich
  Janeczka o Polska przyciąga coraz więcej…
  Niedźwiedź o Wolne tematy (66 – …
  Takisobieczlowiek o Jaki sens ma presja na Łu…
  Birton o Klasyk manipulacji
  revers o Wolne tematy (66 – …
  Tafor o Hunwejbini wracają na wie…
  Niedźwiedź o Na marginesie dyskusji o Zjedn…
  Konar o Wolne tematy (66 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 525 obserwujących.

Casting do polskiej edycji afery Jeffreya Epsteina

Posted by Marucha w dniu 2020-05-28 (Czwartek)

W USA i na całym świecie szerokim echem, przynajmniej do pojawienia się COVID-19, odbijała się sprawa Jeffreya Epsteina, który zorganizował przestępczą sieć, gdzie udostępniano różnym celebrytom usługi seksualne niepełnoletnich dziewcząt.

Była to sprawa o zasięgu międzynarodowym, a wśród klientów Epsteina mieli być bardzo znani ludzie, w tym ważny członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Wygląda na to, że w Polsce powoli rozwija się afera, której podłoże i funkcjonowanie jest odzwierciedleniem sprawy Epsteina.

Film Latkowskiego wywołał szok wśród celebrytów, którzy nagle zrozumieli, że te sprawy, jakie działy się w sopockim klubie Zatoka Sztuki i które zdawały się już całkowicie wyciszone, zgodnie z przyjętym w III RP modelem polegającym na tym, że jak jest jakaś wielka afera, to typuje się jednego, który bierze całą winę na siebie, nikogo on więcej nie obciąża, a w zamian dostaje jakiś śmiesznie mały wyrok i wszyscy są zadowoleni, teraz mogą mieć inne zakończenie. [Wątpię… – admin]

Przy każdym następnym razie ten model postępowania się powtarza, a działająca solidarnie żulia, mająca się za elitę, kpi sobie ze sprawiedliwości, której organa wydają się być prawie na jej usługach.

Jest takie ludowe przysłowie: dopóty dzban wodę nosi, dopóki się ucho nie urwie. No i właśnie wygląda na to, że ucho się urwało. Nie da się już załatwić sprawy tak jak poprzednio. Nie da uniknąć wskazania innych winnych, tych co korzystali z tego ohydnego procederu, ale też tych co widzieli, wiedzieli, ale nie puścili pary z gęby.

A to, co miało miejsce w Sopocie, pod względem drastyczności przerasta sprawę Epsteina. Tam gwałty nie miały raczej miejsca, a jedyny przypadek śmierci dotyczył samego Epsteina, który jakoby rzekomo popełnił samobójstwo w celi objętej monitoringiem.

W Polsce śledztwo w sprawie tego co działo się w klubie Zatoka Sztuki podjęto dopiero po tym , jak samobójstwo popełniła jedna z ofiar gwałtu, 14-letnia Anaid z Gdańska. Trzeba będzie w tej aferze wykorzystywania seksualnego nieletnich dziewcząt, pokazać palcem wszystkich winnych, zarówno organizatora tego procederu, polskiego odpowiednika Jeffreya Epsteina, jak i tych co korzystali z jego usług. Bez klientów nie byłoby dostawcy.

Wszyscy oni powinni być, co najmniej, skończeni w swojej publicznej działalności. To dlatego taki popłoch powstał wśród wielu celebrytów, artystów i autorytetów medialno-moralnych. Rozbiegli się oni jak karaluchy w pokoju gdzie nagle zapalono światło. Ci których Latkowski wskazał, niejako nominował do ról w tej układance, krzyczą i lamentują, że nic z tym nie mieli wspólnego, że Latkowski dokonał na nich linczu.

Wygląda na to, że tym razem sprawa nie zakończy się jednak tak, jak dotychczas, czyli niczym. Już odezwało się kilka osób, które potwierdziło, że w tym klubie działy się okropne rzeczy. Będą przesłuchania, konfrontacje. Zmieniło się podejście do takich spraw i obecnie nie akceptuje się już takich wyjaśnień, jakie zaserwowała ongiś pewna pani z tych kręgów celebrycko-artystycznych, która stwierdziła, że „13-latki same pchają się do łóżka”. Używając takich „argumentów”, ta pani usiłowała bronić Polańskiego, i dodała jeszcze: „Jestem skłonna uwierzyć w to, że Polański został uwiedziony przez 13-latkę”.

I o czym rozmawiać z takimi ludźmi? Najlepiej określił podobne przypadki jeden z ministrów: „to zboczone świnie są, a nie żadni artyści”. To trzeba wypalać czerwonym żelazem i mam takie przekonanie, że tym razem czyny, słowa i osoby zostaną ujawnione, napiętnowane i ukarane.

Inne jest też podejście władzy. W Ministerstwie Sprawiedliwości zadecydowano o powołaniu specjalnego zespołu śledczych w Prokuraturze Krajowej. Tym razem można oczekiwać, że reakcja władz będzie odpowiednio ostra, a nie taka jak byłe polityczne deklaracje pana Tuska, który obiecywał kiedyś, na fali politycznego wzmożenia, „chemiczną kastrację pedofili”.

Oczywiście, nic z tego nie wyszło, tak samo jak i z innych obietnic idących z tego politycznego obozu. A teraz jeszcze okazało się, że to w mateczniku właśnie tej opcji cała rzecz miała miejsce. To oni tam od bardzo wielu lat sprawują niepodzielnie władzę w samorządach i zasilają też szeregi prawniczych korporacji i innych instytucji. Może dobrze by było spojrzeć na sprawę także z tej strony.

Nie powinno też być tak, że w przypadku gdyby obecnym oskarżonym w procesie, stało się coś złego, pomimo monitorowania cel, to sprawa zostałaby umorzona. Trzeba zabrać taką nadzieje tym co, być może, liczą na takie rozwiązanie. I tu także należy skorzystać z doświadczeń amerykańskich. Tam, pomimo że główny oskarżony jakoby popełnił samobójstwo, śledztwo nie zostało zakończone a proces i tak rozpoczął się w pięć miesięcy po jego śmierci. Ustalenie okoliczności i ujawnienie oraz potępienie wszystkich zamieszanych, może być nawet ważniejsze, w tym przypadku, niż kwestia formalnej winy i odpowiedzialności.

Stanisław Lewicki
Za: FB
https://konserwatyzm.pl/

Komentarzy 25 do “Casting do polskiej edycji afery Jeffreya Epsteina”

 1. Yah said

  A czym się politycy różnią od celebrytów ? Już o aferze podkarpackiej zapomniano ? Bo 13 -latka z Ukrainy to dorosła kobieta , tak ?

  Jak zwykle ta „afera” ma przykryć co innego ? Co ? Dotacje Szumowskiego.

  Taki stały element gry, ile razy można się na to samo nabierać.

 2. Boydar said

  Panienka Geimer mając lat trzynaście rżnęła się jak doświadczona dwudziestolatka, i nie tylko z Polańskim. Ale nie w tym rzecz. Skoro miała ile miała, to była pod prawną i faktyczną opieką swojej burdelmamy. Skoro zaś burdelmama zdecydowała że ma być ten klient a nie inny to pretensje nie do klienta. O żadnym gwałcie mowy być nie może, złamane zostało tylko prawo, nic więcej.

  Poza tym, żydzi mają swoje prawa lewa i swoje sądy, tak było zawsze. Bywają strasznie oburzeni gdy goje próbują się wtrącać. Więc nic nam do tego.

  ————–
  Nie inaczej.
  Odrzucam brednie o „małej, zgwałconej dziewczynce”.
  Admin

 3. NC said

  Re 2: Tą burdelmamą była rodzona mamusia Samanthy Geimer, która przywiozła ją na „sesję zdjeciową” z Polańskim dodomu Jacka N icholsona, który w tym czasie był na nartach w Kolorado. Obecna w domu konkubina Nicholsona, Anjelica Husto, opuściła dom, by nie przeszkadzać w sesji.
  Itd.

 4. Yah said

  „A to, co miało miejsce w Sopocie, pod względem drastyczności przerasta sprawę Epsteina. Tam gwałty nie miały raczej miejsca, a jedyny przypadek śmierci dotyczył samego Epsteina, który jakoby rzekomo popełnił samobójstwo w celi objętej monitoringiem.”

  A skąd autor wie skoro:

  „Epstein, 66, was arrested and charged this week with operating a sex trafficking ring out of New York and Florida that primarily involved girls younger than 18, with some as young as 14.”

  Czyli gorszy jest gwałt 10 lipca 2020 roku na dziewczynie urodzonej 10 października 2006 roku od handlu dziewczyną , która się urodziła np, 1 stycznia 2006 roku, handlu, który również mógł prowadzić do gwałtów.

  A to że:

  „Epstein’s island was reportedly part of the sex trafficking ring but that has never been officially confirmed.”

  potwierdza raczej oskarżenie niż uniewinnia Epsteina.

  Tak więc gradacja drastyczności jest zabiegiem czysto talmudycznym. Zarówno Pedo Island jak i Zatoka sztuki są JEDNAKOWO drastyczne.

 5. Raymond Thierry Liebling zwany Romanem Polańskim ma wiele tajemnic. Jak każdy żyd. Czy tak jak każdy żyd ma też wiele zboczeń do ukrycia? Nie wiem. Nie widziałem. Inni widzieli i nawet nagrywali. Dla mnie to nieistotne. Dla mnie to nie są ludzie. To hybrydy neandertalczyków. I nie mam zamiaru przykładać się do wybielania jakiegoś żyda, bo jest „prześladowany” przez innych nochalofagusów. Żyd żydowi nierówny i kiedy zdarzy mu się zahaczyć swoim nochalem o nie jego jenteres to mu te jinne pokarzom, gdzie jego mniejsce. Przyjechał taki z jakiegoś zadupia, robił karyjerę, zaczął zadzierać z jakimiś szatanistami, no to mu zamordowali żonę w 9 miesiącu ciąży. Nie był potulny, zapomniało mu się po czasie, no to mu dali list gończy za gwałt na drogę. Tylko że ten list to tylko taka żydowska banicja zez Szatanów Zjeboczonych, gdzie był sobie pozyskał wpływowych wrogów. Nie utożsamiajcie sobie listu gończego wystawionego za żydem z listem wystawionym na goja – to są zupełnie inne rzeczy. Z takiego Zjeboczonego Kurestwa na przykład lata sobie dwa razy w tygodniu samolot transportujący poszukiwanych polskich gojów, którzy dopuścili się kradzieży chleba, kartofli lub (co gorsze) nie spłacali długów zaciągniętych w żydowskich instytucjach. W całej historii Polski nie było jeszcze tak długiego okresu bez żadnej amnestii, jak ten ostatni, z górą 30 lat reformowany.

  A taka psychopata jak Epstein chciała się wzbogacić kosztem braciaszków. a to jezd u unych niedozwolone, więc dopadł go samobójca. Za drugim podejściem. Skutecznie. Bez udziału osób trzecich go dopadł. O drugich osobach nic nie wiadomo.

  „A to, co miało miejsce w Sopocie, pod względem drastyczności przerasta sprawę Epsteina”. – pisze Lewicki.

  Lewusiu, idiota z ciebie, czy żyd?

 6. Zbyszko said

  Swego czasu kupowałem polskie filmy na DVD… będę to draństwo ostentacyjnie łamać i wrzucać do śmietnika, tam gdzie jest miejsce tej zboczonej pornografii, okładki zaś będę będę ostentacyjnie palić przed tm śmietnikiem, po jednej i wrzucać do oplute do kosza!!! . W każdym filmie, który powstał w tej „wolnej” POlsce, wciśnięta jest jakaś pornografia i jakieś podłe wulgaryzmy, które kształtowały świadomość i powierzchowność kolejnych młodych pokoleń, a filmy „Testosteron” i „Lejdis”, wyznaczyły kanon zdziczenia obyczajów.
  No, ale jaki naród, takie celebryty

 7. Moher49 said

  Są takie środowiska, gdzie młode, zamiast uczyć się informatyki, szukają miodu, pchają się do celebrytów, aby być aktorkami, modelkami i zarabiać kręceniem d.. Nikt ich na ulicy nie łapał i przemocą nie wciągał. Potem jęczą, że był gwałt.

 8. Witek said

  Afera z panem Marszałkiem Sejmu nie daje podstaw by PIS zechciało się na poważnie zająć tą sprawą.
  W Talmudzie zapisano, że mozna obcować już z 5 letnią dziewczynką…
  Całemu towarzystwu blizej do tej księgi niż do Dekalogu.

 9. Piotr B. said

  Ku…kwie..lba nie urwie.Zyd zydowi tez.Pracowalem z nimi 20-lat.Napatrzylem sie ile bylo do napatrzenia.To inny swiat od naszego…
  Moze to jest prawda ze sa inna generacja neandertalczykow.Ale nie ta PO stronie DOBRA ale ZLA.Przykadow znam.. z tysiac.

 10. Za_granicą_widać_Lepiej said

  Polański już zapłacił za swój błąd. Ofiara (ofiara???) mu też wybaczyła. Alfonsiarę amerykański system prawny powinien był skazać, skoro tak się nie mógł doczekać wymierzenia sprawiedliwości… A Polański należy do tych nielicznych, zupełnie wyjątkowych chazarów pochodzących z terenów Polski, którzy na Polskę i Polaków nie srają! – pewnie dlatego ma tylu wrogów…(ale dlaczego tylu polaczków tak uparcie szczeka na niego – świętsi od świętej Weroniki [ patronki praczek]…

  Bo Polacy to w dużej mierze kurwy są.
  Admin

 11. JanuszT said

  Ad. pan Marucha

  .Dokładnie takimi są jak pan pisze gospodarzu, dodam: super kurwami.

  ——————
  Nie jest mi lekko tak ciskać prawdą w ślepia Polakom. NIC na tym nie zyskuję, prócz rosnącej liczby wrogów. Pociesza mnie fakt, że ci wrogowie to idioci.
  Admin

 12. Maverick said

  W USA rocznie ginie ponad 400 tysięcy dzieci, wielu z nich było towarem Epsteina. Elity nie tylko mordują je ale i wykorzystują organy, ale torturowane przed śmiercią dzieci dostarczają im eliksyru młodości, często piją ich krew lub robią sobie transfuzje, aby przedłużyć sobie życie. Na wysepce Epstaina nawet istniały krematoria do pozbywania się ich ciał. Czy Epstein na pewno popełnił samobójstwo? Tego nikt nie wie. Mosad chyba swoich agentów nie morduje. Mogli upozorować to wszystko. W końcu swoich ludzi mają wszędzie. Jeżeli go poświęcili to tylko aby wyciszyć całą sprawę.

 13. NICK said

  „Polański” to Polański tamto… .

  Nie róbcie z niego bożka żydowskiego lub innego.
  Kawał (…) co maczał macę w wielu miejscach.

  Po co znowu wraca.
  Jak chcecie to zapamiętajcie jego filmy.
  Sobie.
  Jego życiorys?
  Też sobie zostawcie.

  Dlaczego un tak często TU powraca, Boże mój, z którym ten (…) nic nie miał wspólnego.
  Jak czytam „polański” mam odruch wymiotny.
  Zostawcie tego (…) Sądowi Ostatecznemu.

  Groteska, delikatnie pisząc.
  Poziomu średniego.

  ————-
  Nie „bożka”.
  Oddajemy mu sprawiedliwość. Przy okazji zauważając, iż był wobec Polski uczciwy.
  Admin

 14. JARNO said

  #10: ADMIN>’Bo Polacy to w dużej mierze kurwy są’
  .
  Wal się Pan od POLAKÓW w każdej miarze.
  Mamy wystarczająco
  EGZYSTENCJALNYCH-CYWILIZACYJNYCH
  zagrożeń sprokurowanych przez lokalnych przedstawicieli DEEP JEWISH STATE między Bugiem a Odrą.
  .
  TAK JAK NA CAŁYM świecie. WARA!!

  ————–
  Panie Jarno, Pan jako obrońca honoru Polaków?
  Nie rozśmieszaj mnie Pan, bo się przepukliny nabawię 🙂
  Admin

 15. Boydar said

  To jest katolicka witryna – forum. Znaczy się, każdy, nawet kurwa, złodziej czy bandyta, nawet żyd, ma prawo spodziewać się tu uczciwego procesu. Jak sobie to odpuścimy to ch*uj z nas a nie katolicy.

  A uczciwość mówi, że to była żydowska młodociana ladacznica kierowana przez własną mamełe. Są na świecie społeczności, w których nawet młodsze mają po dwoje dzieci. Przykładamy w emocjach niewłaściwą miarę do rzeczy.

 16. egon said

  Szanowny Maverick.Jakim cudem w USA ginie rocznie 400 000 dzieci?Jesteś chłopie najebany?Podziel 400 000 tysięcy przez 365 dni.Wychodzi ci synku 1095 dzieci DZIENNIE!!!Czy ty qrwa widziałeś w polin jak ginie czterolatek (JEDEN) i szuka go cała milicja i w mediach jest rejwach.
  Albo jesteś zjebem albo trolem.
  To gdzie te 1095 dzieci dziennie w USA?

 17. NICK said

  Nie.
  Stanowcze.
  Nie.
  Gospodarzu. (13).

  Niech „polański” dożywa tak, dokładnie tak, jak zasługuje.
  Nic mi do niego.
  Nic.
  Skąd miał kasę na swe produkcje?
  Resztę życia miał uczciwą?

  Rzekłbym; Sakramentalną?

  Zostawmy, proszę… .

  Na zawsze.

 18. Pan Demic said

  Re: 10 co tam admin dopisał. Prawda totalna.
  Fajną dziewczyne kiedys poznalem. Kochala mnie. chyba. A ja ją. Pare lat mineło .. i co sie okazało ?
  zwykła kurwa.

 19. Boydar said

  „… nic mi do niego …”
  vs.
  „… skąd miał kasę na swe produkcje? …”

  To skoro nic, to dlaczego coś ? A pytanie wątpliwej jakości – nie wie Pan NICK skąd żydzi mają pieniądze ? Przecież, że od innych żydów, pecunia nie śmierdzi. A użył ich jak uważał i mógł, jakiś pożytek Polska z niego dostała. Niewielu takich było.

  I jeszcze coś. Polański miał rodzinę. Próba oceny (jej) nie wypada najgorzej na tle, wręcz przeciwnie.

 20. NICK said

  MYLISZ się, Lubelaku.
  Robił dla kasy i kina światowego i dla zdrożnych przyjemności.
  https://synonim.net/inaczej-zdro%C5%BCny
  Zatem, jeszcze delikatnie piszę.
  Zostawcie temat „polańskiego”.
  Q.
  Przeczytawszy powyższe komentarze.
  Nie rozumiem.
  CO zrobił dla Polski?
  Konkretnie proszę.
  [poza tym, że Polską się podpierał, ewentualnie]

 21. Boydar said

  Pokazał (w Pianiście) że to żyd je*bał żyda najbardziej. I tego nikt już nie wygumkuje – „rzeczy nie nazwane nie istnieją”. I on właśnie nazwał, tak jak mógł i potrafił.

  Gdyby nic dla Polski nie zrobił, nie ścigaliby go jak ścigają. Gdyby w międzyczasie nie zmieniła się mądrość etapu, skończyłby tak jak żona albo Klenczon.

 22. NICK said

  Basta!

  (…)
  Nie jestem cenzorem.
  ‚Róbta co chceta’.
  Dla mnie „go” nie ma.

 23. NICK said

  A Ty to się musisz.
  Przypodobać.

  Wszystkim.

  Niejeden TU był.
  Basta.

 24. Boydar said

  Mylisz się. Jestem tylko sprawiedliwy. Właśnie po polsku. I nie mam niskiej samooceny, żebym musiał się przypodobywać.

  Najłatwiej przypier*dolić słabemu.

 25. Piotr B. said

  Nie jest to tak Panowie.Obaj macie duzo racji,ale Prawda lezy obok.Wiemy ze wsrod nich sa stronnictwa.Krotko….Znam conajmniej dwa.Jedno zwalczy z drugim.Polanski prawdopodobnie nalezy do tych co walcza z syjonozmem i Izraelem,a ze sa to rozgrywki na „wysokich
  stolkach” to rabia go ci drudzy ile wlezie.A maja za co.Z p….rzyl im cala zabawe przyprawiania MORDY Polakom ….w „Pianiscie”.I nie moga sie z tym POgodzic….A to msciwy ludek.

Sorry, the comment form is closed at this time.