Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Voodoosch o Zagrożenia wynikające z elektr…
  revers o Unia prze do wprowadzenia tej…
  revers o Wolne tematy (45 – …
  rycho08 o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Dr,Ga, o Unia prze do wprowadzenia tej…
  bryś o Unia prze do wprowadzenia tej…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  Sołtys. o Perz Się Likwiduje (w skrócie:…
  nipies o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  Sara o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 516 obserwujących.

5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL

Posted by Marucha w dniu 2020-05-29 (Piątek)

Znakomite, przygotowane niezwykle profesjonalnie – dowodowo opracowanie naukowe o szkodliwości pól elektromagnetycznych, w tym zwłaszcza 5G i Wi-Fi dla wszelkiego życia na Ziemi. Należy tu zacytować wypowiedź z filmu Barie Trowera, eksperta od mikrofalowych broni, który stwierdził:

„Każdy kto zakłada Wi-Fi w szkołach, powinien być zamknięty do końca życia. Ta osoba nie powinna chodzić po powierzchni planety!!!”

Wszystko co mówią rządy, lobbyści i przedstawiciele firm telekomunikacyjnych na temat nieszkodliwości promieniowania elektromagnetycznego, w tym zwłaszcza 5G, dla ludzkiego zdrowia i życia, jest KŁAMSTWEM !!! WSZYSTKO !!!

Zawarty w filmie pesymistyczny scenariusz rozwoju wydarzeń został opracowany ponad pół roku przed fałszywą pandemia Covid-19, którego pojawienie się było zaplanowane dużo wcześniej przez globalnych satanistycznych psychopatów. Czy ten plan będzie zrealizowany, zależy to od szybkości i przyśpieszenia zmian świadomości ludzi w skali globu.

Przede wszystkim NIE NALEŻY SIĘ BAĆ, ponieważ właśnie STRACH W SKALI MASOWEJ, ZWIĘKSZA MOŻLIWOŚCI REALIZACJI TEGO LUDOBÓJSTWA. Także GNIEW ZWIĘKSZA TE MOŻLIWOŚCI.

Dlaczego, nie należy się BAĆ I WPADAĆ W GNIEW I ZŁOŚĆ ? Ponieważ, TO NIE CIAŁO POSIADA DUSZĘ, ALE DUSZA POSIADA CIAŁO, jako jeden z wielu skafandrów kosmicznych, we współczesnym przypadku, służącym do życia na Ziemi !!!

Jeśli zmiany świadomości będą niewystarczające, to jedynym wybawieniem od losu, jaki realizują dla ludzkości ciemne siły, może być przepowiadany od co najmniej kilku lat impuls słoneczny, który to zniszczy. Taki impuls w 1859 roku zniszczył sieci drutów telegraficznych na Półkuli Północnej.

Redakcja KIP

Za: Mind Wars PL

Serdeczne podziękowania dla twórców tego wspaniałego filmu, Sashy Stone’a i ekipy New Earth Project, za zgodę na opracowanie polskiej wersji. Jednocześnie, ze względu na wagę zagadnienia, prosimy o jak najszersze udostępnianie tego filmu.

Od Redakcji KIP:

Uzupełniający zestaw opracowań dokumentujący związek promieniowania elektromagnetycznego, w tym 5G, Wi-Fi i 4G z koronawirusem.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

Komentarze 22 to “5G APOKALIPSA – Wyginięcie – Lektor PL”

 1. Sarmata said

  Nosz, kurwa. jak to możliwe, że cyt.
  „Taki impuls w 1859 roku zniszczył sieci drutów telegraficznych na Półkuli Północnej.”
  skoro Graham Bell opatentował telefon dopiero 14 lutego 1876?

  Ktoś tu kogoś próbuje zrobić w ch…

  ——-
  Telegraf. Lata 1830-te.
  Admin

 2. bryś said

  Jeżeli chodzi o teorie „ludobujstwa” strasznie się spuszczają nad europą, która za 3-4 pokolenia sama wymrze. Jak nie szybciej.

 3. bryś said

  Podoba mi się ten fragment z wstępniaka o skafandrze kosmicznym.

 4. NICK said

  Bryś.
  DUSZA skafandrem kosmicznym?

  Fajne.

  Bardziej interesuje mnie, hi, hi, JAK bronią się przed 5G właściciele teraźniejszego i tu, świata.
  Hm?

 5. D-T said

  Głupi jestem, więc niech ktoś mnie oświeci. Skoro 5G jest zabójcza, to w jaki sposób chronią się przed promieniowaniem elektromagnetycznym autorzy i promotorzy tej technologii? Kto, jeśli nie autor tej technologii będzie mieć w tym temacie odpowiednią wiedzę?

 6. bryś said

  D-T – z tego co zrozumiałem, mały zasięg, dużo przekaźników, kierunkowe fale (?), słaba przenikalność. Więc duże zagęszczenie masztów będzie generalnie w miastach. Zobaczymy czy wiejską obstawią? Chociaż ten cały garnitur głupków jest łatwy do wymiany. Nie sądzę żeby kogokolwiek interesowało czy zdechną, czy nie.

 7. D-T said

  Moim zdaniem sama technologia 5G jest czymś zupełnie normalnym, biorąc pod uwagę fakt iż otaczamy się z własnej woli wszelkiego rodzaju komunikatorami Wi-Fi, Bluetooth, mobilnymi routerami i całą masą innych radiowych śmietników. Nienormalnym w w mojej ocenie jest fakt stukrotnego zwiększenia normy dopuszczalnej gęstości mocy tych nadajników, bez przeprowadzenia rzetelnych badań. Badań które powinni wykonać naukowcy z branży. Okazuje się że w Polsce najwięcej do powiedzenia w kwestii wpływu pól elektromagnetycznych w paśmie mikrofalowym ma mini-ster zdrowia – który z dużym prawdopodobieństwem nie odróżnia częstotliwości 14MHz od 14GHz i wykonuje zlecenia lobbystów. Z wojska pamiętam że obsługa stacji radarowych często chorowała na białaczkę i miała kłopoty z płodnością. Wynikało to głównie z przekroczenia dopuszczalnych gęstości mocy promieniowania mikrofalowego (tego które obecnie będzie używane do łączności 5G). Czy ci chciwi włodarze na łby poupadali? Wszystkie zdobycze technologiczne stosowane z umiarem będą nam służyły, jednak – jak w każdej dziedzinie życia – co za dużo to nie zdrowo.

 8. revers said

  dzieki G5 mozna spalic cale polacie upraw rolniczych ….

  wszystko pasuje do skordynowanej akcji zarzadcow globcia z deepestate i list forbesa, think tankow w fartuszkach, jak nie masowo zdrowotnie i szczepionkowo, to glodowo dojdzie sie do pol mld. zombies i niewolnikow.

 9. hermpl said

  Moim zdaniem najgorszym aspektem problemu 5g jest wysokiej jakości obraz ( manipulacja), który niczym potoki niagary będzie zalewał szambem już i tak ogłupiałe unysły.

 10. Yah said

  Subiektywnie. Z racji tzw. obostrzeń więcej niż zwykle pracowałem przez Internet. Oczywiście WiFi. Po dwóch tygodniach czułem , że coś nie tak. W końcu dostałem 😀 oczopląsu. Nic wesołego jedno oko w jedna stronę drugie w druga stronę. Po kilkunastu minutach wróciło do normy.
  WiFi wyłączone, Internet z kabla jest ok, powiedziałbym, że komputer mniej meczy.

  Po co Apple swoje pozbawił możliwości podłączenia do sieci LAN. No oczywiście dla bezpieczeństwa swoich użytkowników, bo to ( ha, ha, ha ) liczy dla Apple się najbardziej.

  Takie bajki Apple to McNamarze 😀

  Skoro WiFi tak działa to i 5G może.

  Dziwne,  że realizują 5G skoro ^G oparta na podczerwień jest już gotowa. Z tym że stacje bazowe 6G ustawia sam użytkownik w domu dla Internetu Rzeczy, bo zasięg tego jest mały, ale przy ogromnej przepustowości. Na zewnątrz się nie nadaje bo jest zakłócane przez wilgotność powietrza, mgłę etc.

 11. bryś said

  „Z wojska pamiętam że obsługa stacji radarowych często chorowała na białaczkę i miała kłopoty z płodnością. Wynikało to głównie z przekroczenia dopuszczalnych
  gęstości mocy promieniowania mikrofalowego” – mógłby Pan rozwinąć? Ile osób? Czy problemy z płodnością ustąpiły? Miał Pan z nimi kontakt po wojsku?

 12. D-T said

  Ad11;
  Dwóch z moich kompanów do dzisiaj (od 89 roku) jest bezpłodnych w wyniku złego stanu technicznego (rozszczelnienie) falowodu mobilnej stacji radiolokacyjnej w kabinie operatorskiej, kolejne trzy osoby – białaczka. Jeden z powodu tego nowotworu zmarł, dwóch pozostałych wyleczono. Przyczyny badała komisja techniczna w której składzie się znalazłem z racji kierunkowego wykształcenia. Lekarze nie mieli wątpliwości co do przyczyny zachorowań. Szweje zostali przedterminowo przeniesieni do rezerwy, jeden wykazał dość dużą determinację i wywalczył sobie spore odszkodowanie od MON-u. Nie utrzymujemy ze sobą kontaktów. Wiadomo – latka lecą i nie w głowach nam organizowanie jak kiedyś „zlotów”.
  Pozdrawiam.

 13. bryś said

  Dziękuję. Kuzyn jeździ. Dzieci brak. A chcą. Co zabawne, za młodu, zanim jeszcze trafił do tej kuchenki, to jesczcze jednego udało mu się machnąć.

 14. Ad. 11

  Znajomy służył w obsłudze stacji radarowej. Dyżur na stacji wymagał noszenia siatki metalowej na genitaliach.

 15. NICK said

  (14).
  Znaczy.
  Szumowski, Korwin (…) .
  Noszą siatkę?
  Hej.
  KrzysztofieM.

 16. Sarmata said

  ——-
  Telegraf. Lata 1830-te.
  Admin

  Tu na ten temat więcej (impuls słoneczny) tyle, że to są idiotyzmy a nie podejście techniczne. Wyjaśnienie tego zbyt dużo czasu by zajęło więc go nie będzie.

  https://expressbydgoski.pl/burza-sloneczna-cofnie-ludzkosc-kilkaset-lat-wstecz-kiedy-to-tylko-kwestia-czasu-twierdza-naukowcy/ar/c15-12607730

 17. osoba prywatna said

 18. AlexSailor said

  Nie mam pojęcia, w jakim stopniu nadajniki 5G szkodzą, lecz zamieszczony materiał filmowy jest beznadziejną propagandową gadzinówką. Po prostu bełkot i powtarzanie na zasadzie Goebbelsa, do tego podkład graficzny potęgujący grozę.

 19. Boydar said

  Panie Alex, tak po starej znajomości.

  Przypomnij mi Pan jakieś żydowskie przedsięwzięcie, które dało pożytek gojom ? Tylko nie mów Pan o holokauście, bo plan był dobry ale gów*no z tego wyszło.

  I na tym można by zakończyć. Są jeszcze wisienki.

  Jak to jest, że minister zdrowia ot tak na pstryk zmienia ramkę uwarunkowań kancerogennych; z nowotworem się ugadał ? Za ile ?

  Potrafi Pan odłożyć na chwilę smartfona ? No, bo jest Pan stary i durny. A młode mądre już nie potrafią, nawet ruchać się chcą przez WhatsAppa.

  Do czego Panu skarpetki, które przyślą Panu maila, że pora je postawić pod ścianą. Ja powącham, i też wiem, i nie muszę poczty otwierać.

  Proszę wymienić jedną korzyść którą odniesie Pan, przyjmijmy że Polak i katolik. No bo jeśli kłopocik, to raczej nie jest to nasz interes. A dobry interes wymaga, żeby kogoś w chu*ja zrobić. I ja nie chcę żeby mnie, a nawet Pana Aleksa, bo chrześcijan jestem.

  A te pierdoły to żyd osobiście wysmerfował, miał powód i pieniądze. Między innymi po to żeby Pan Alex sam, bez pomocy zauważył, że to pierdoły.

  Wszystko co mikrofalowe, szkodzi organizmom żywym. Nie tylko termicznie, co jako jedyne jest podnoszone. A jeżeli jeszcze jest specyficznie zmodulowane, to szkodzi niewyobrażalnie. A to znaczy, że nie bardzo możemy sobie tą szkodliwość dzisiaj wyobrazić. Podobnie było z biżuterią radową i wieloma innymi „gadżetami”. Z tym, że tam, ofiary umierały stosunkowo szybko i spektakularnie. Tu trzeba będzie chwilę poczekać, o ile jeszcze będzie komu.

 20. bryś said

  „Tu trzeba będzie chwilę poczekać, o ile jeszcze będzie komu.”

  „Lista śmierci” – GSM – Kraków – Szokująca lista zmarłych i chorych. Ciekawe czy to jedyny taki blok w Polsce.

 21. bryś said

  Jak nie ma Pan czasu na całość polecam od 1 h jest Gelzok. Konkretnie mówi w miarę.

 22. Greg said

  Re.18
  Bardzo mądry i wyważony komentarz.
  Każdy z operatorów komórkowych na Polskę…..mógłby spokojnie się pod nim podpisać,

Sorry, the comment form is closed at this time.