Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  AlexSailor o Rosyjska agencja regulacyjna z…
  Zerohero o O tych, którzy się na niemieck…
  corintians o O tych, którzy się na niemieck…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  Yagiel o Wolne tematy (09 – …
  minka o Czterech pancernych i Ukr…
  Szczepan Zbigniewski o Trucie kurczaków w USA?
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Peryskop o Wolne tematy (09 – …
  Mafiozi przestępczeg… o Wojna nie rozpoczyna się od cz…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  UZA o Czterech pancernych i Ukr…
  okon o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ludzie chipowani jak bydło

Posted by Marucha w dniu 2020-05-31 (Niedziela)

Magdalena Ziętek-Wielomska: 10 maja portal http://www.bankier.pl opublikował komunikat Giełdy Papierów Wartościowych dotyczący spółki-emitenta Hemp & Wood S.A., w którym m.in. czytamy:

„Zarząd Emitenta informuje, że w dniu 10 maja 2020 roku zawarł z amerykańską firmą Alivecel LLC. (dalej „Alivecel”) umowę Memorandum Of Understanding (dalej MOU) na podstawie której Emitent oraz Alivecel przystąpią niezwłocznie do określenia warunków uczestnictwa w spółce joint venture z siedzibą w Polsce (dalej „JV”).

Celem JV będzie oferowanie systemów monitorowania zdrowia w postaci implantu wszczepianego użytkownikom w dłoń między kciukiem a palcem wskazującym. JV prowadzić będzie badania (R&D) w zakresie produkcji żywych komórek w celu pomiaru i wykrywaniu białek wytwarzanych przez wirusy COVID/SARS/MERS, a także markerów glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i innych.

Monitorowanie „in vivo” będzie się odbywać w czasie rzeczywistym. (…) Zgodnie z ustaleniami Alivecel LLC zajmie się komercjalizacją technologii przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy Emitent będzie mieć wyłączne prawa do dystrybucji produktów w Polsce i na rynkach europejskich”.

O chipowaniu ludzi mówi się od dawna, ale do tej pory mało kto traktował to poważnie. Ostrzeżenia takie dezawuowano jako „teorie spiskowe”, w które poważni ludzie nie wierzą. Od dawna też było wiadomo, że możni tego świata umiejętnie wprowadzą taką technologię – ponieważ to już nie czasy, że ludzi się do czegoś zmusza siłowo, wiadomo było, że ludzie sami dobrowolnie poddadzą się takiej procedurze.

Sytuacja „pandemii” oczywiście bardzo sprzyja takim działaniom. Wskazane w komunikacie markery to będzie pierwszy krok do wprowadzenia pełnego „pakietu”, który zawierać będzie informacje zawarte w naszych dokumentach, który zastąpi karty bankomatowe i kredytowe, GPS, i tak dalej i tak dalej. A wszystko to oczywiście dla … naszego bezpieczeństwa.

Adam Wielomski: Jest faktem, że przy okazji tzw. pandemii – piszę „tzw.” ponieważ do tej pory, przez dwa miesiące, zmarło na nią ok. 900 osób w Polsce, czyli mniej niż umiera w naszym kraju osób jednego dnia – uaktywniły się dziwne osoby z dziwnymi pomysłami.

Pod pretekstem obrony przed tzw. pandemią minister zdrowia chce nas przymusowo szczepić, a minister finansów przymusowo wprowadzić pieniądz wirtualny. Równocześnie znany propagator doktryny depopulacyjnej, wedle której na ziemi nie powinno żyć więcej niż 300 milionów ludzi, Bill Gates dał się poznać jako zwolennik przymusowych szczepień na COVID.

Gdy do przymusowego szczepienia nawołuje jeden z najbardziej wpływowych ludzi na ziemi, a jest on zwolennikiem jej depopulacji, to aż prosi się zadać pytanie: czy szczepionka na COVID nie będzie, przy okazji, zawierała jakiś substancji negatywnie wpływających na płodność? Trudno nie odnieść wrażenia, że przy okazji przyszłej szczepionki zostaniemy zaszczepieni i na koronawirusa i na wielodzietność, a wprowadzając obowiązkowy pieniądz wirtualny zostaniemy dokładnie opodatkowani, gdyż wtedy nie da się zapłacić bez VAT nawet za przystrzyżenie trawnika sąsiadowi.

A przeznaczonych do depopulacji i opodatkowania helotów nie będzie trzeba zmuszać do zaszczepienia się, gdyż media przekonają ich, że to wszystko dla ich dobra i bezpieczeństwa. Każdy, kto będzie się sprzeciwiał będzie traktowany jak bluźnierca, tak jak dziś traktowane są osoby wchodzące do sklepu bez maseczki. Przed punktami szczepień będą się ustawiały kolejki sfanatyzowanych przez media ludzi, a samodzielnie myślący będą się musieli ukrywać przed ogłupiałą masą.

Wszystkim, którzy ufają tej propagandzie zadam pytanie: czy pożyczyłbyś (pożyczyłabyś) ministrowi Szumowskiemu 200 PLN? Jeśli po pewnych wahaniach odpowiesz „nie, bo nie znam”, bo „nie mam zaufania”, etc, to zadam drugie pytanie: jeśli nie powierzyłbyś mu 200 PLN, to dlaczego powierzasz mu swoje zdrowie?

Myśl Polska, nr 23-24 (24-31.05.2020)
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 16 do “Ludzie chipowani jak bydło”

 1. Isreal said

  bydło to bydło , tylko jest kilka procent którzy dostają na zasadzie gdzie dwóch się bije tam i trzeci skorzysta i tych szkoda bo hurt to hurt …..

 2. Isreal said

  , https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/a.1023386391022122/3566561370037932/?type=3&theater

 3. Isreal said

  .https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/a.1023386391022122/3566561370037932/?type=3&theater

 4. Isreal said

  . .
  .https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/a.1023386391022122/3566561370037932/?type=3&theater

 5. Isreal said

  to ciekawe

  .https://www.facebook.com/stowarzyszeniestopnop/photos/a.1023386391022122/3566561370037932/?type=3&theater

 6. Isreal said

  bardzo przepraszam za to co powyżej – miało być raz , a że nie wchodziło to podjąłem kilka porób – rzecz jest ważna – obraz absurdu jaki nam zapodano …

 7. Za_granicą_widać_Lepiej said

  młodszy rebe patchlewitz nie jest najmądrzejszym człowiekiem na świecie i w pierwszych 6 miliardach też się nie znajduje – ale tę „gówno-aferkę” rozgryzł w kilka godzin i ośmieszył w kilka minut. a tu – profesorostwo…. żenada…
  .https://youtu.be/zWM4DlHYG7U

 8. Sarmata said

  7,5 mld ludzi wcale nie musi się szczepić, bo wystarczy, że ich przedstawiciele z jajami, zrobią to, co w zagrożeniu swego życia zawsze robili ludzie od stworzenia świata, czyli utrupić swoich prześladowców. Przypominam rodakom zamach żołnierzy oddziału specjalnego Kedywu Komendy Głównej AK „Pegaz” na dowódcę SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa Franza Kutscherę, dokonany 1 lutego 1944 w Alejach Ujazdowskich w Warszawie. „Kruszynka” przebiegł dookoła niemieckiego samochodu i oddał w Kutscherę serię z automatu i … już po było po wielkim dowódcy SS i Policji na dystrykt warszawski Generalnego Gubernatorstwa Franzu Kutscherze. Komórka egzekucyjna AK „Pegaz” składał się z 12 dzielnych Polaków. Bez obaw. Znajdzie się i teraz 12 dzielnych Polaków. To oni mają się bać.
  Proste?
  I historycznie dowiedziona skuteczność 😉
  W razie czego, gdyby jakiemuś narodowi zabrakło własnych kozaków, to zawsze można poprosić o pomoc Murzynów z Minneapolis.
  Nie traćcie nadziej tylko się gotujcie na spotkanie. Dobrym słowem i pistoletem załatwisz więcej niż samym dobrym słowem.
  To ONI MAJĄ SIĘ BAĆ!

 9. plausi said

  „inwentarz kolczykowany to bydło, …”

  https://marucha.wordpress.com/2020/03/07/orwell-w-hiszpanii/#comment-885442

  a propos PESEL

  http://teresagarland.neon24.pl/post/155588,handel-ludzmi-poprzez-nr-pesel-i-firme-poland-republic-of

  globalny numer Polaka w globalnym imperium, aby broń Boże nikt nie został pomylony, chip ułatwi niebywale.

 10. plausi said

  My też mamy PESEL

  https://plausi.wordpress.com/2020/06/01/czlowiek-to-brzmi-dumnie#NaszPESEL

  nie tylko Polacy, także bydło.

 11. Ad. 8

  Dobrym słowem i pistoletem załatwisz więcej niż samym dobrym słowem.

  Dobre słowo, to w tym przypadku „Więcej amunicji!” 🙂

 12. JARNO said

  re;10>PLAUSI
  no przecież nie na darmo Dudex razem z Morawieckim ‚załatwili’ nam, że Google i Microsoft (4 duże bańki USD-taka kroplówka) i Astra Zeneca BĘDĄ STRATEGICZNYMI inwestorami w ‚oczyszczalni-ścieków=Polin’
  .https://www.youtube.com/watch?v=Oku3ttg5C-w
  oraz wykonując polecenie Deep JEwish State>
  >>>PM Morawiecki signs 5G declaration with US Vice-President Pence
  .https://polandin.com/44201574/pm-morawiecki-signs-5g-declaration-with-us-vicepresident-pence
  i pypciutko ‚zalatwił’ Ericssona>
  >>>Ericsson plans 5G project in Poland: Polish PM 29.08.2019
  .https://polandin.com/44148945/ericsson-plans-5g-project-in-poland-polish-pm
  >>>Ericsson rolls out 5G with Polkomtel (Plus) in Poland Feb 12, 2020
  .https://www.ericsson.com/en/news/2020/1/polkomtel-plus-5g-in-poland-with-ericsson
  i oczywiście sprawą się zajął ‚przedsiębiorca’-POLSKI
  !!>Business Leaders Zygmunt Jozef Solorz>> .https://en.wikipedia.org/wiki/Zygmunt_Solorz-%C5%BBak
  a nasze cepy stosownie ‚dostosowały’ prawo – z udziałem Konfederacji olewając powszechne na świecie DRAMATYCZNE ostrzeżenia>
  WSU prof warns 5G ‘will utterly destroy us’ as Ericsson predicts 45% adoption in 5 years
  .https://sociable.co/technology/wsu-prof-warns-5g-will-utterly-destroy-us-as-ericsson-predicts-45-adoption-in-5-years/
  ‚Martin Pall, Professor Emeritus of Biochemistry and Basic Medical Sciences at Washington State University, is one of the signatories on the International Appeal to Stop 5G on Earth and in Space.
  ill effects of Electro-Magnetic Field (EMF) radiation, he says, “We will be completely and utterly destroyed because our brain function will be destroyed, our reproductive function will be destroyed, our DNA and essentially every other biological process in our bodies will be attacked.”
  ale wszystko ma swoje wytłumaczenie i tu jest to detalicznie opisane czyli WYOŚLONE>
  .
  Techno-Tyranny: US National Security State Using ‚COVID-19 Pandemic’ to ‚Copy China’ And Implement AI-Based ‚Do-Over’ of Western Civilization
  .https://www.sott.net/article/433040-Techno-Tyranny-US-National-Security-State-Using-COVID-19-Pandemic-to-Copy-China-And-Implement-AI-Based-Do-Over-of-Western-Civilization
  ale tam nic na temat: dekomunizacji-dezubekizacji-tropienia TW-trzecich pokolenia ubeków-jeszcze bardziej trzecich pokoleniach patriotów, przedmurza chrześcijaństwa,
  i to by było na tyle.

 13. Piskorz said

  !!!! O czipowaniu…b. dobry artykuł w ostatnim numerze „Warszawskiej Gazety”…polecam + dr H. Czerniak.

 14. Boydar said

  Panie Piskorz. Jeżeli „Warszawska Gazeta” protestuje przeciwko czipowaniu, to znaczy się tylko, że żyd tutejszy i nie tylko, skumał, co im starsi i mądrzejsi przyszykowali. Bo nie o dobro goja tu się rozchodzi i nigdy nie rozchodziło.

 15. Lily. said

  RZECZPOSPOLITA POLSKA, zostala
  zarejestrowana jako spolka w USA, w
  dniu 26.06.2002 r.
  BYLY to RZADY SLD, prezydentem byl
  Aleksander Kwasniewski,a premierem
  Leszek Miller.
  Byla to podczas drugiej kadencja Aleksandra Kwasniewskiego.
  UWAGA.Jako jedyny prezydent
  wozil sie z malzonka w papa-mobile, na
  zaproszenie (tak mowia) m.S.DZIWISZA.

 16. wnikliwymokiem said

  Ja jestem jeszcze pod wrażeniem komentarza, w którym była mowa o tym, że zamiast w niechcianych szczepionkach podrzucono ludziom jakiś syf aplikując go do przymusowych maseczek.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: