Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o BlackRock: 2 biliony dolarów…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  Tadeusz o Przez 37 lat, co dzień, wchodz…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  Krzysztof M o Dwa wektory hipokryzji
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Nie strasz, nie strasz, b…
  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Jak to było z zabójstwem Georga Floyda – widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2020-06-03 (Środa)

Notka jest polemiką z Panem Białasem na temat jego, a właściwie Pani Tiamat, komentarza do ostatnich wydarzeń w USA.

Zostałam poniekąd wywołana do tablicy przez Pana Zygmunta Białasa i Panią Tiamat, których komentarz do ostatnich wydarzeń w USA to stek bzdur powielanych przez propagandystów Deep State, oraz ostatnio bardzo wrażliwą rasowo, partię demokratyczną. Nie wiem, czy Pan Białas zdaje sobie z tego sprawę – myślę że najlepiej jest napisać, jak wygląda prawda o ostatnich wydarzeniach w USA.

Trzeba rozpocząć od okoliczności próby aresztowania afroamerykanina Georga Floyda, która to zakończyła się dla niego tragicznie. Policja wezwana do sklepu, w którym to rzeczony George Floyd usiłował zakupić towary, płacąc fałszywym banknotem. Rzeczony George Floyd, nad którym to Pan Białas i Pani Tiamat wylewają rzewne łzy, był skazany w 2009 roku za napad na prywatny dom.

Warto również wspomnieć Panu Białasowi, o czym wielokrotnie pisałam w swoich notkach, że w Ameryce najważniejsze są procedury. Zgodnie z nimi George Floyd musiał dać się skuć kajdankami bez stawiania oporu, spędziłby kilka godzin w areszcie do wyjaśnienia sprawy. Gdyby był uczciwy i niewinny, mógłby skarżyć z powodzeniem policję w Minneapolis o rasizm i wygrać niezłą sumkę pieniędzy od miasta Minneapolis za bezprawne aresztowanie.

Tymczasem zaczął stawiać opór, więc zgodnie z procedurami obowiązującymi w stanie Minnesota, policjant prawidłowo obalił go na ziemię i przepisowo zaczął go przyduszać, ułatwiając sobie skucie kajdankami. Dopiero dzisiaj władze stanowe zastanawiają się nad zmianą tych pechowych przepisów dotyczących przyduszania podczas aresztowania.

Dalej zgodnie z procedurami policyjnymi, po przyjeździe karetki zabrano Georga Floyda i sporządzono raport, z którego to wynikało że George Floyd jeszcze żył. Raport ten musiał podpisać policjant dowodzący akcją zatrzymania Floyda i lekarz karetki pogotowia.

Jest sporo kontrowersji, kiedy on zmarł. Postępowa lewica, oraz mainstreamowe media od razu obwinili o brutalne morderstwo z premedytacją policjanta. Sądząc po dynamice wydarzeń następnych dni, taka sytuacja mogła się wydarzyć w każdej amerykańskiej metropolii i to również byłoby przyczynkiem do rozruchów połączonych z rabunkiem sklepów i rozruchami ulicznymi.

Proponuję Panu Białasowi obejrzeć sobie filmiki na YouTube, jak wyglądały rozruchy w Chicago, a potem wypisywać głupoty z Panią Tiamat. Jak wiemy rozruchy rozpoczęły się w Minneapolis, i szybko rozlały się na inne stany. Nie wiem, czy Pan Białas zauważył, ale główne rozruchy połączone z aktami bezsensownego wandalizmu oraz grabieżami mienia prywatnych firm, wybuchły w stanach zarządzanych przez gubernatorów z partii demokratycznej, a więc w Californii, Illinois, New Yorku i Minnesocie, oraz w Washington D.C.

Tak samo jest z epidemią coronavirusową, 85% zachorowań w stanach zarządzanych przez demokratów, zaś 15% w stanach zarządzanych przez republikanów.

Ponadto warto wspomnieć o tym, o czym Pan Białas wraz z Pania Tiamat nigdy nie napisze, że ok. 80% osób biorących udział w zamieszkach, przybyło spoza stanów w których miały miejsce wspomniane tragiczne wydarzenia. Jak można łatwo zauważyć na filmikach z YouTube, większość rabujących sklepy, to afroamerykanie. Reporter sieci ABC odnotował jakiegoś czarnego z kilkudziesięcioma szminkami do ust, które to zrabował w pobliskim Wallgreenie.

O przygotowaniach do aktów wandalizmu i rabunku, świadczyć może ustawienie stosów cegieł na dwa dni przed rozruchami.

Trzeba również wspomnieć Panu Białasowi o zawodowych zadymiarzach, których również aresztowano i okazało się, że to są ludzie Antify. Prezydent Trump zagroził, ze umieści Antifę jako wewnętrzną organizację terrorystyczną ze wszystkimi tego konsekwencjami. Nie wiadomo jeszcze czym się to zakończy, gdyż środowiska lewicowe od razu podniosły wrzask typu „wszyscy jesteśmy Antifą”.

Burmistrz Chicago, niejaka afroamerykanka Lori Lightfoot, zachęcała do demonstracji, przypominając o konieczności noszenia maseczek przeciwko Covid, zaś po zakończeniu rozrób i aktów wandalizmu powiedziała do tychże uczestników zamieszek, by przyszli zbadać się na obecność Covid.

Na zakończenie Panie Białas warto wspomnieć, że te wszystkie akty wandalizmu są promowane przez partię demokratyczną, jako kolejny etap walki o prezydenturę w listopadowych wyborach. Jak można również zauważyć, najwięcej przypadków koronawirusa odnotowano w stanach rządzonych przez demokratów, w celu jak najpóźniejszego otwarcia gospodarek stanowych.

Warto również przypomnieć Pani Tiamat, że w 2017 roku, czarnoskóry, pochodzący z Somalii policjant, zastrzelił białą kobietę w Minneapolis i jakoś Pani nie uroniła łezki nad śmiercią białej niewinnej kobiety, a cóż dopiero pisać łzawy elaborat.

Natomiast nad murzynem to się jak najbardziej litują, przedrukowując i komentując totalne bzdury. Zastrzelona Pani Diamond wezwała policję, gdyż zauważyła akt przemocy. Czarny somalijski policjant podjechał i zastrzelił białą kobietę. Z tego powodu biali nie zaczęli mordować czarnych, ani organizować burd i rabunków.

Tak naprawdę mogę Pani Tiamat i Panu Białasowi podać dziesiątki przykładów, jak czarne, młode oprychy mordują białych wzdłuż i wszerz Ameryki. Pan Białas i Pani Tiamat popełniła akt tępej i prymitywnej propagandy. Myślę również że poprzecie obiema ręcami apel dziennikarza Washington Post który to wnioskuje, by wezwanie policji było nielegalne, kiedy czarni są zgłaszani jako agresywni, potencjalni przestępcy. Trzeba być konsekwentnym, Panie Białas.

Ślepa Mańka
https://slepamanka.neon24.pl

Pod oryginalnym artykułem ma miejsce ożywiona dyskusja.

Video dodane przez admina:

Komentarzy 21 do “Jak to było z zabójstwem Georga Floyda – widziane z USA”

 1. adsenior said

  Całkowicie zgadzam się z autorem. Na FB, pokazane jak to brutale policyjni, psikaja gazem na niepełnosprawną na wózku, potępiają policję. Nie obchodzi ich, że to „biedactwo” nakradło wiele rzeczy z plądrowanego przez motłoch sklepu, . Na końcu widać, jak miała nóż w ręku, gdyby któryś policjant zbliżył się do niej, to by go ugodziła!

 2. Za_granicą_widać_Lepiej said

  cyt: „… policjant prawidłowo obalił go na ziemię i przepisowo zaczął go przyduszać, ułatwiając sobie skucie kajdankami.” – to ja chyba oglądałem zupełnie inne wydarzenie …. facet leżał na glebie JUŻ DAWNO SKUTY a umundurowany bandzior jak gdyby nigdy nic siedział mu na szyi! murzyn był juz dawno obezwładniony i skuty! dlatego mówimy o zabójstwie (jeśli nawet nie morderstwie), a nie o „naruszeniu procedur”. ani mi [ten czarny] brat ani swat i wiem, że służba policyjna w USA to ryzyko – ALE MORDERCA TO MORDERCA, nawet jak nosi mundur.

 3. Siekiera_Motyka said

  „Tymczasem zaczął stawiać opór, więc zgodnie z procedurami obowiązującymi w stanie Minnesota, policjant prawidłowo obalił go na ziemię i przepisowo zaczął go przyduszać, ułatwiając sobie skucie kajdankami. Dopiero dzisiaj władze stanowe zastanawiają się nad zmianą tych pechowych przepisów dotyczących przyduszania podczas aresztowania.”

  Dodatkowo. W USA by skuć jedną osobę potrzebni są 3 policjanci i jeden dla obserwacji okolicy. Tak by akcja poszła płynnie i szybko bo czas to pieniądz.

 4. To informacje tak samo wiarygodne, jak zeznania podatkowe polskich polityków. 🙂

 5. MADE IN FRANCE said


  MADE IN FRANCE

 6. Anucha said

  Jestem pewien , że jeżeli dam w ryło albo kopnę w doopę, 10 czarnuchów na ulicy .
  To 9 z nich nie będzie inżynierami czy lekarzami i będzie miało pokaźną kartotekę policyjną.😀

 7. Zerohero said

  1. Przed rozruchami na ulicach były ustawiane palety z kostką brukową. Pozornie nonsensownie, bo nic nie wskazywało na remont.

  2. zadymiarze zamordowali już wiele osób, w tym czarnego policjanta. Jeszcze więcej skatowali.

  3. zdarzalo się, że czarny policjant mordował bez powodu białą kobietę. Praktycznie zero reakcji w światowych mediach.

  4. Niektóre media w USA, np. CNN wzywają do obalenia władzy.

  5. Zdarzył się przypadek zbiorowego klękania polichantów przed demonstrantami.

  ….czyli smrodek Majdanu

 8. Birton said

  proszę porównać:
  1:1 moim zdaniem

  https://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-wojsko-na-ulicach-waszyngtonu-kolejna-doba-z-protestami-po-brutalnej-smierci/7gmn3vw#slajd-2

 9. Slav said

  zamiast komentarza:
  .https://videos.utahgunexchange.com/watch/george-floyd-hoax-banned-video_nTO5gtaWdGCvTj9.html

 10. mario said

  No dobra, tez sie zgadzam z tym panem,.. nie glosowac na dude.. no to na kogo?
  Marucha nawet w ogole nie pojdzie glosowac, bo powie ze to nic nie zmieni…

 11. mario said

  Wszystko ustawione. Nie wierzcie ani slowu tej yebanej televizorni.
  Mieszkalem niedawno na Chicago South, 56 ulica w dol od zero. Ktos kto tam byl wie kto tam mieszka. Bialego nie zobaczysz.
  Jakkolwiek … w moim budynku odbywaly sie obrady brotherow, co pare tygodni … no powiedzmy ze handlem Kimchi.
  Wpadalo 50… 70 gosci, kupe samochodow. Same zayebiste wielkie gomuly. Oni fiatami pincetkami nie jezdza.
  problem z parkingiem oczywiscie. Mnie akurat nie bylo. Ale wsztscy wiedzieli ze tu Polak mieszka i tez parkuje.
  Zarabana cala okolica autami… tymi brudnymi krazownikami. A zaraz kolo domu jedno miejsce puste. I jeden bro siedzial i pilnowal.
  Przyjechalem jakies 40 minut po . Zaparkowalem i poszedlem do chaty.
  Pelny respect

 12. MADE IN FRANCE-o łańcuszkach ze said


  ad 6 Anucha
  -o łańcuszkach ze

 13. Marucha said

  Szwedzcy ubogacacze kultury też nie mogli stać na uboczu,.
  Zorganizowali zadymę w ramach solidarności z amerykańskimi murzynami.
  Uzyskali pozwolenie na 50 osób – przyszło wiele tysięcy. Przeważały liczbowo różne kobiety.
  Były incydenty, choć nie miał miejsca wszechogarniający wandalizm.
  Resztę poczytajcie sobie w prasie zagranicznej.
  Można też Googlem przetłumaczyć sobie np. artykuł:
  >https://www.nordfront.se/bisarra-scener-i-stockholm-nar-afrosympatisorer-intog-sergels-torg.smr

 14. revers said

  ad7

  to malo panie Zerohero ..

  9.byly tez okazje pobicia kobiet stajacych w obronie ich malych sklepikow, ale juz jak stali z giwerami wlasnymi biali, to zadnego ciemnego bojka nie bylo.
  10. dopadli tez bial kobiete ktorej kazali klekac na kolanach i blagac o zycie.

  a calos zamyka zniszczenie pomnika Tadeusza Kosciuszki, podpalenie polskiej szkoly i kosciola polskiego w Nowym Jorku.

  Oraz, sic! proba zniszczenia pomnika Waszyngtona w Faszingot DC, czyli praktycznie wprowadzenie bez kulturowosci amerykanskiej jaka by ona nie byla cos tam dolozyla do kultury swiatowej bialych, czyli szatanizm kulturowy im bliski.

 15. Rzecznik Praw Goja said

  Galeria najciekawszych wypowiedzi polskich nastolatek na Twitterze, dotyczących ostatnich wydarzeń w Stanach Zjednoczonych.
  https://www.wykop.pl/ramka/5532871/wstyd-mi-ze-jestem-biala-najciekawsze-wypowiedzi-polskich-nastolatek/

 16. MADE IN FRANCE said

  już zapomniały 100 KOBIET Simona-Mola
  ,https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/301099979-Wszystkie-kobiety-Simona-Mola.html
  „- Ofiary zarażeń to najczęściej młode, wrażliwe kobiety, które poznał w czasie wieczorków jego poezji, ale również dziennikarki zapatrzone w niego, piszące recenzje „

 17. Ale dlaczego? said

  AD. 15
  Noooo…
  Niezły przykład zjebania umysłowego gówniarzy.
  Niestety wygląda na to, że Armagedon MUSI zaistnieć. To pokolenie dzieciaków wyprane z rozsądku i świadomości kim są, doprowadzi do tego.
  Barbarzyńcy zjedza ich na śniadanie. A Bóg ześle Reset na nowy Babilon. Bo ten wcześniejszy w porównaniu będzie błachostką.

 18. Ale dlaczego? said

  Murzyn o rasizmie w USA: „to gówno prawda”

 19. revers said

  ad15,17

  na koncu zerznie sie jedna z druga z afromanem i bedzie spoko, odreaguje sie i poakze ze ciemne walki w doopie sa lub w ustach sa lagodniejsze, pozzaadane w kazdej okolicznosci i na zlosc polskim jankom.

  Juz ktos z gajowki na stale pracujacy w Lodynie zuwazyl to zjawisko w londynskich klubach nocnych, gdzie pogarda dla polonusow i wielbienie ciemynch walkow w ustach bylo trendy wsrod bialologowych z polin. Bedzie ze trend sie utrzyma w nowych pokoleniach polinek z wysublimowanymi emocjami na black mater.

 20. Boydar said

  To nie są polinki, Panie Revers; sorry …

  Statystyka (skądinąd bardzo miła pani) jest w tym względzie nieubłagana. Znam dobrze zez sześć, a po wierzchu będzie naście, bez ekierki nie podchodź. Inna sprawa, że moje QTH rzutuje na wyniki zasadniczo, bo niby kto miał stąd wyjeżdżać kiedy wszystkie kółeczka są tu kwadratowe.

 21. revers said

  No byl tez przyklad z lat 90 tych afropoety i szamana Simona Mola jak pol uniwerku warszawskiego zarazil afro poezja swoja i pol satnu panienek uw hivem, ale tylko okolo 40 panienek przyznalo sie do spolkowania z nosicielem hiva.

  Dzsiaj to juz przypadek Simona M. ujteto by w statystyce koronowirusa, pochodengo od hivu i stan pandemii by sie podniosl, wielu zostalo by sie zarobionych w $$$$ na maseczkach i respiratorach, testerach, lozkach szpitalnych dla wyznawcow cieplej poezji afrykanskiej Mola, pare doktoratow by sie napisalo i rzczpospolitaa hivowska umocnilo w prezkonaniu ze dobro plynie od Trzaskowkiego, Biedronia, Grodzkiej.

  Zreszta juz widze wiele panienek po polonistyce zwarlo szyki w ratowaniu swiata i beda glosowac na pana Trzaskowkiego, co przyjmie wszystkich teczowych i Moli z Afryki, po co jechac na seks wakacje jak paryzanki do Senegalu jak Senegalczycy z walkmi moga byc w okolicy na siegniecie reki. Nauki Mola i przedstawienei Floyda w hoaksie nie ida w las, ani w puscze, dzungle afrykanska ale pod polskie strzechy, biurowce i blokowce.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: