Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Aktualność geopolityki!?
  revers o Aktualność geopolityki!?
  bbebebe o Wolne tematy (82 – …
  kfskenve o Wolne tematy (82 – …
  Lily o „Papież Franciszek”jest naszą…
  revers o Nie strasz, nie strasz, b…
  AlexSailor o Kupiłeś „elektryka”? No to cię…
  Andy o Nie strasz, nie strasz, b…
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  Yagiel o Wolne tematy (82 – …
  Lily o Wolne tematy (82 – …
  CBA o Wolne tematy (82 – …
  bryś o Nie strasz, nie strasz, b…
  Szczepan Zbigniewski o Ameryka potępia Rosję za proje…
  Boydar o Wolne tematy (82 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 625 obserwujących.

Podzwonne Ameryce i koronawirusowi?

Posted by Marucha w dniu 2020-06-03 (Środa)

Od tego jak potoczą się losy amerykańskiej rewolucji/wojny domowej/powstania, zależeć będą losy Ludzkości.

Obecne rozruchy w Stanach Zjednoczonych wydają się być logiczną konsekwencją pierwszej tury „pandemii”. Jej rezultaty rozczarowują sprawców afery.

Syntetyczny wirus wypuszczony w taki czy inny sposób w Chinach, okazał się „cherlakiem” jak wszystkie sztuczne produkty broni biologicznej. Z jakichś powodów nawet najbardziej złośliwe syntetyczne wirusy tracą swą moc w kolejnych mutacjach. Stąd też, z jednej strony niekończące się próby stworzenia produktu bardziej trwałego w ewentualnym konflikcie, a z drugiej nagła potrzeba zagospodarowania owoców pierwszej tury pandemii, gdyż druga może się nie powtórzyć.

Głupota zachodnich społeczeństw, jakkolwiek gigantyczna, nie jest jednak bezgraniczna i ponieważ miast obiecywanych setek tysięcy ofiar koronawirusa, z dużym trudem udało się naciągnąć dane statystyczne na pojedyncze tysiące, to opór przed kolejną odsłoną „terroru sanitarnego” może okazać się zbyt wielki do zainicjowania drugiego jego aktu.

Należy więc kuć żelazo póki gorące, w momencie kiedy katastrofalne efekty ekonomiczne „dławienia gospodarki” i „dystansu socjalnego” już zaczęły dawać znać o sobie. Zamieszki w Minneapolis spowodowane były demonstracją ludności przeciw powyższym pociągnięciom.

Stan Minnesota zamieszkiwany jest głównie przez ludność białą pochodzenia niemieckiego i na filmach z bezzałogowych samolotów widać wyraźnie, że skład etniczny protestantów odpowiadał demografii stanu. Trudno było zauważyć wśród protestujących kolorowych. A jednak udało się władzom znaleźć jakiegoś murzyna i pozbawić go życia w komisariacie, powodując tym samym wybuch nienawiści w całym kolorowym społeczeństwie USA.

Przy czym użyty termin „władza” nie jest jednoznaczny. Na obecnym etapie rozpadu Stanów, nie ma już jednego centralnego jej ośrodka. Funkcjonują niezależnie różne odłamy deep state, oraz przypadkowa zbieranina otoczenia Trumpa, któremu te pierwsze nie mogą dać spokoju ze względu na zajęcie przezeń stanowiska prezydenta, które w „wolnych amerykańskich wyborach” przeznaczone było innej marionetce.

Tak czy inaczej korzyść z zamieszek już teraz jest widoczna. Poszczególne stany mobilizują Gwardię Narodową i proszą rząd federalny o „pomoc” militarną, która jest sprzeczna z Konstytucją Stanów Zjednoczonych, zabraniającą używania wojska w celach policyjnych na terytorium kraju:
>https://www.militarytimes.com/news/your-military/2020/05/30/minnesota-governor-orders-full-guard-mobilization-asks-pentagon-for-additional-help-with-civil-unrest/
>https://news.antiwar.com/2020/06/01/esper-calls-on-states-to-dominate-the-battlespace-trump-deploying-heavily-armed-troops-in-dc/
>https://www.nbcnews.com/politics/politics-news/trump-considering-move-invoke-insurrection-act-n1221326).

Oficjalnie zaczyna się też prowadzić elektroniczny monitoring ludności, również formalnie niezgodny z obowiązującym prawem. Innymi słowy, rządząca de facto oligarchia finansowa, chce wdrożyć już teraz wszystkie posunięcia zaplanowane na drugą turę epidemii.

Nie będzie wyolbrzymieniem stwierdzenie, że od tego jak potoczą się losy amerykańskiej rewolucji/wojny domowej/powstania, zależeć będą losy Ludzkości.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 34 do “Podzwonne Ameryce i koronawirusowi?”

 1. revers said

  specnaz usej juz strzela, tak ze zamordyzm bedzie niemozliwy, inaczej skrajnie mozliwy …

  https://vk.com/video-632045_456240115?list=71e47b9dbbd2894042

 2. oto słowo moje said

  Rzekome zabójstwo czarnoskórego człowieka przez białego policjanta to kolejna operacja fałszywej flagi. Okazuje się, że obaj pracowali razem w klubie nocnym jako ochroniarze. Cała ta chucpa doczekała się już wielu analiz i komentarzy w alternatywnych mediach nie tylko w USA. Zdumiewa, że jeszcze o tym nie wiecie. Elity wyorkiestrowały następną prowokację, aby stworzyć rzekomy problem (zamieszki, rozruchy, niepokoje) i zaoferować „rozwiązanie” – czyli jeszcze większa kontrola, inwigilacja, może powszechna konfiskata broni z rąk prywatnych. Bardzo wątpię, aby czarna ofiara tego spektaklu rzeczywiście zmarła. Jestem gotów założyć się o każdą sumę, że na jego pogrzebie nie będzie otwartej trumny i natychmiast zwłoki zostaną „skremowane”, aby nikt nie mógł w przyszłości zweryfikować tej historii np. ekshumując trupa. Typowe dla masonów, coś jak rzekome „zabójstwo” prezydenta Gdańska Adamowicza.

 3. Ktoś said

  Syntetyczny wirus wypuszczony w taki czy inny sposób w Chinach, okazał się „cherlakiem” jak wszystkie sztuczne produkty broni biologicznej. Z jakichś powodów nawet najbardziej złośliwe syntetyczne wirusy tracą swą moc w kolejnych mutacjach.

  nie „CHERLAKIEM” a „ZMUTOWAŁ” w NIEPOJMOWALNY SPOSÓB (stad taka nagonka byłą na „badanie genomu także u mengele z UJ)

  Oryginalny SZCZEP amerykański czyli ten jakim ZAATAKOWANO Chiny od tego jaki Chiny OCALIŁ czyli SZCZEP B różni się jednym ISTOTNYM SZCZEGÓŁEM

  BRAKIEM 100 nukleotydów w SZCZEPIE B (tj późniejszej chińskiej mutacji) czyli BRAKIEM BIAŁKA ODPOWIEDZIALNEGO za jego LAWINOWE NAMNAŻANIE a warunkującym jego ZJADLIWOŚĆ….

  Szczep B jest istotnie bardziej ZARAŹLIWY ale MNIEJ ZJADLIWY i zwyczajnie WYPARŁ oryginalną amerykańska broń biologiczną przez co w Chinach pandemii nima… za to jest OPORNOŚĆ na SARS, MERS, HIV i inne antyżółte „probówki”.

  Bo SARS v2 miał MORDOWAĆ tylko ŻÓŁTYCH o czym Chiny mówiły w mediach…. stąd w styczniu i w lutym cały świat DRWIŁ z CHIŃSKIEJ PANDEMII licząc na to LABORATORYJNE ZABEZPIECZENIE

  a czego zachodni świat Chińczykom WYBACZYĆ NIE MOŻE gdyż obecnie świat ma do czynienia z:

  Trump & przyjaciele ( 2019 r. ) : ” Chiny stały się zbyt potężne i zrobimy wszystko aby wciągnąć je do wojny i zniszczyć by raSSija NIEPODZIELNIE RZĄDZIŁA w Euroazj„

 4. revers said

  Czyli zbrodnia doskonala …

 5. Anucha said

  Kiedyś dedukowałem , że Kitajce też są w łapach Rothschildów .
  Gospodarz wtedy pytał , dlaczego tak sądzę

  „ MIGDAŁOWE SNY LADY LYNN
  Jak stwierdziliśmy, lady Lynn wyruszyła energicznie na podbój Chin. Jakie są jej atuty? Zasygnalizowana wcześniej mefistofeliczna propozycja – według Lynn nie do odrzucenia: Uczynimy z was wielkie mocarstwo na skalę planetarną, zajmiecie miejsce Stanów Zjednoczonych. Staniecie się modelem nowego kapitalizmu – „inkluzywnego”, kapitalizmu „dobrego”, tj. kapitalizmu stworzonego przez Rothschildów”

 6. revers said

  To jest Dzicz, nie demostranci …

  pan Mochalkiewicz ma glos w mediach narodowych …

 7. Dr.Ga. said

  Teatrzyk dla ludu skonstruowany po to aby wywołać reakcję.
  „Zamordowany” ma się całkiem dobrze.
  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=W7eAmuK8D0g&feature=emb_logo
  https://www.bitchute.com/video/QM5ARCjV8znS/

 8. Chyba cienki pismaku nie wiesz, że istnieje specjalna ustawa z 1807 r. zwana Insurrection Act pozwalająca Prezydentowi na użycie wojska na terenie kraju w celu przywrócenia porządku. Była wykorzystana przez prezydentów 2x. Pierwszy raz po zabójstwie Martina L. Kinga i drugi raz w 1992 r podczas rozruchów po aresztowaniu w LA Rodney’a Kinga, czarnego handlarza narkotykami i przestępcy. Nie mieszaj durniu ludziom w głowach

  ————
  Spokojnie, bo Panu żyłka pęknie albo zwieracze puszczą…
  Admin

 9. Globalne operacje

  nie są prowadzone przez jakieś tam państwa, tylko przez władze globalne, które jedynie posługują się państwami, czy też swymi agentami politycznymi, jak choćby w świeżym przypadku operacji o kodzie operacyjnym „Pandemia”, w której zarządzający narodami zostali wezwani do internowania zarządzanych przez nich społeczeństw. Jak wiemy wykonano to polecenie na CAŁYM świecie, a więc globalnie. Najchętniej wskazuję pytany o inicjatorów takich operacji globalnych na MWF

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  nie mylić z MFW/IMF z racji podobieństwa nazwy, MFW/IMF jest jedynie operatywnym organem MWF.

  Globalne operacje są przygotowywane przez sztaby fachowców i uzgadniane w czasie narad w rodzaju narad Bilderbergów. Jest przeciek, że operacja „Pandemia” została opracowana przez Johns Hoppkins University (JHU), narada z symulacją pandemii pod nazwą „Event 201” miała miejsce krótko przed ogłoszeniem pandemii przez WHO, JHU był w tym wiodący. JHU powierzono przy tym zadania nadzorcze w trakcie operacji „Pandemia”, prowadzi ewidencję operacji i nadzoruje stopień realizacji zadań. B. Gates występuje w operacji „Pandemia” jako jeden z jej ambasadorów, jego zaangażowanie w „Event 201” i inne prezentacje medialne oznaczają, że powierzono mu takie zadanie w tej operacji, podobnie jak w operacji „Desant migrantów na EU”

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/17/376oper/

  podobną funkcję miał Soros.

  Czy operacja „Pandemia” i operacja „George Floyd” są podzwonnym dla USA jako centrum globalnego imperium ? Naturalnie NIE!

  Wymiana centrum globalnego imperium jest procesem długotrwałym i ma wiele etapów, podmiana Wielkiej Brytanii przez USA n.p. wymagała dwóch wojen o dominację w imperium, nazwanych światowymi, co prawda ChRL ma niezłe referencje, aby stać się centrum globalnego imperium,

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/18/386number1/

  ale potęga gospodarcza,i technologiczna to nie wszystko, ważne są także struktury społeczne, a tu przeciwko ChRL przemawia liczba ludności. Co prawda ChRL zademonstrowało przy okazji inicjacji operacji „Pandemia”, w której odegrała wcale niemałą rolę (sic!), że z populacją radzi sobie znakomicie, ale MWF jest świadoma, że nie gwarantuje to żadnej trwałej stabilności, a poza tym taki reżym nie ma tej pięknej wzrocowej dla świata cechy uniwersalności jak „prawa człowieka” w systemach „demokracji”.

  Pewne aspekty globalnego imperium omówiono też w

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  wydaje się, że takie podejście do zagadnienia, jakie stosuje w swej analizie Petrov, pozwala zinterpretować dość skutecznie zjawiska globalne.

  @6, Revers: „To jest Dzicz“

  Każde spontaniczne wystąpienie ludu wymaga dobrej organizacji, im lepiej zorganizowane i opłacone, tym bardziej spontaniczne, zadaniem fachowych prowodyrów jest zmobilizować tłum, aby wykonał swoją część roboty, nie wiedząc po co to czyni, co znamy przecie z własnego podwórka

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  „nie demostranci„ , no to ciekawe, kiedy są prawdziwi demonstranci, jeśli ci nie są.

 10. UZA said

  Ad.2) „Bardzo wątpię, aby czarna ofiara tego spektaklu rzeczywiście zmarła. Jestem gotów założyć się o każdą sumę, że na jego pogrzebie nie będzie otwartej trumny i natychmiast zwłoki zostaną „skremowane”, aby nikt nie mógł w przyszłości zweryfikować tej historii np. ekshumując trupa. Typowe dla masonów, coś jak rzekome „zabójstwo” prezydenta Gdańska Adamowicza”.

  A ja bardzo wątpię, żeby masoni czy inni ludzie złej woli robili sobie kłopoty i narażali się na koszty (nowa tożsamość, operacja plastyczna itp.) z powodu jakiegoś biedaka. Bardzo możliwe, że mu to obiecali (tak jak Scarpia obiecał Tosce w sprawie Cavaradossiego), ale egzekucja była prawdziwa. Biedny Murzyn krzyczał, że nie może oddychać, bo pewnie myślał, że to wszystko na niby. Niestety, umarł naprawdę . Tak się zawsze wychodzi na interesach ze Złym, a jednak głupi ludzie ciągle się nabierają. Im są biedniejsi, tym łatwiej ich nabrać – dla paru groszy zgodzą się na wszystko. Nic dziwnego, że System działa na rzecz postępującej pauperyzacji, a jednocześnie kusi konsumpcją.

 11. rycho08 said

  @UZA

  „Nic dziwnego, że System działa na rzecz postępującej pauperyzacji, a jednocześnie kusi konsumpcją.”

  Powoli wracamy do XIX wiecznych stosunków społecznych. Hrabiowie, baronowie… i …śmieci ludzkie.
  Dzięki Stalinowi (przeciwko , któremu rozpętano II WŚ) ludzie zaczęli być traktowani jak ludzie – ale to już koniec!

 12. Godne uwagi

  @4, Revers

  Istotnie, tytuł wideo „zbrodnia doskonała” jest dobrze wybrany, dodać trzeba, że byłby to

  doskonała zbrodnia przeciwko ludzkości

  bowiem tacy dzielni aktywiści jak Soros i Gates stają w jednym szeregu z takimi zbrodniarzami jak Hitler czy Dżugaszwili (Stalin), ale

  Wracając do wideo, interesujące uwagi n.t.

  1. istoty tej operacji „Pandemia”

  https://www.youtube.com/watch?v=Gq__O4BuZTg&?t=25m

  2. istota funkcji hierarchii Kościoła Katolickiego

  https://www.youtube.com/watch?v=Gq__O4BuZTg&?t=38m10s

  która została zdominowana przez obcą agenturę, o czym wiadomo zresztą od dziesięcioleci

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  3. podporządkowania Kościoła Katolickiego obcym i wrogim siłom przez aktualną hierarichię

  https://www.youtube.com/watch?v=Gq__O4BuZTg&?t=41m35s

  po prostu wierni KK został wydani w obce ręce.

  Na to bluźnierstwo muszą wyznawcy Chrystusa zareagować, i pociągnąć zdradliwą i zdegenrowaną hierarchię do odpowiedzialności, pierwszą reakcją musi być odmowa zasilania pieniędzmi tej bandy sprzedawczyków z kurii biskupiej z prymasem na czele, to są kolejne kanalie po tej, z której uczyniono nawet świętym. Te wydarzenia w KK nadają koncepcji

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/wybrane-tek/#Toledo

  szczególnej wiarygodności.

 13. Uzpełniając

  obcięte w powyższym tekście:
  ” tacy dzielni aktywiści jak Soros i Gates stają w jednym szeregu z takimi zbrodniarzami jak Hitler czy Dżugaszwili (Stalin), ale największymi zbrodniarzami wobec ludzkości, są naturalnie od wieków:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  to nie powinno ujść naszej uwadze, kiedy podniecamy się takimi agentami jak Gates, czy Hitler, w których cieniu ma wg. koncepcji zawsze pozostać największa zbrodnia. W końcu nie bez przypadkowo za początek tej operacji „Pandemia” wyminia się

  *2010 – Na stronie Fundacji Rockelfellera pojawiają się pierwsze wzmianki o pandemii koronawirusa*

  https://stowarzyszenierkw.org/spoleczenstwo/inteligentne-kalendarium-koronaswirusa/

 14. Marucha said

  Ordynarne kłamstwa żydowskich mediów powtórzył Moravetzky w telewizorze: Szwecja żałuje, iż zastosowała swój własny model walki z „pandemią”.

  Jest to gówno prawda. Sam dopiero co słuchałem wypowiedzi naczelnego epidemiologa Królestwa Szwecji, pana o nazwisku Anders Tegnell, członka Królewskiej Akademii Wojskowej.
  Niczego nie żałuje, uważa, że jego model jest dobry.
  I jedynie w odpowiedzi na pytania dziennikarzy „Czy nie dałoby się czegoś zrobić lepiej?” odpowiedział, jak każdy rozumny człowiek, że być może by się dało. Rozumni ludzie mają wątpliwości, kretyni nigdy.

  Oczywiście, są w Szwecji ludzie, którzy domagają się, by wszystkim nałożono namordniki, kajdany i kombinezony, zakazano wychodzenia z domu itp.

 15. revers said

  w pl to samo, to lezenie plackiem przed pomniakmi w pozaniu i oddawaniu holdow za floyda z nikad, za gre kryzysowch aktorow za 2 stowki baksow godzina.

  https://www.facebook.com/photo/?fbid=2508101346120239&set=a.1579527728977610

 16. por. Borewicz said

  „Chauvin and George Floyd worked security together for at least a couple of years at the El Nuevo Rodeo nightclub.

  „This club was allegedly a front for money laundering and its ownership was a shady network of companies that might connect to one or more US intelligence agencies.”

  Operacja George Floyd
  https://www.winterwatch.net/2020/05/glaring-anomalies-obvious-agendas-in-the-case-of-george-floyd/
  George Floyd w kajdankach przenoszony z cichej ulicy zatrzymania na bardziej uczęszczaną przez świadków żeby sobie ponagrywali

  „Floyd was cuffed at his car, on quiet street. Then he was held briefly on a sidewalk, before being perp walked to a cruiser.

  „But instead of going into nearest cruiser, No. 830, he’s taken to an opposite corner on a busier street to a second cruiser, No. 320, and in view of an audience.

  „He’s then choked in full view, slowly over many minutes, while shouting that he can’t breathe.”

  sąsiedzi policjanta Derek Chauvin nie wiedzą że był policjantem bo był pośrednikiem nieruchomości:)

  The Daily Mail talked with Chauvin’s neighbors. The neighbors states, “We had no idea he was a cop. We thought he was a realtor.”

  The George Floyd protests appear to be yet another Vladislav Tserkov-style “shiftshaping” operation.

  ‚For background on such “political technologists” it is best to watch Adam Curtis’s 2016 film “Hypernormalisation.”

  ‚The idea is to turn politics into a sort of shape-shifting theater, where nobody knows what is true and what is fake.’

  https://northerntruthseeker.blogspot.com/2020/06/the-murder-of-george-floyd-was-set-up.html

  https://aanirfan.blogspot.com/2020/05/minneapolis-riots-george-floyd-staged.html
  https://www.veteranstoday.com/2020/06/01/george-floyd-just-another-war-of-the-walls/

  http://chrisspivey.org/think-floyd/

  https://www.trunews.com/stream/troops-in-the-streets-trump-nullifies-radical-dems-civil-war-schemes

  Also a link exposing a Jew / communist head of Antifa:
  https://dailycaller.com/2018/12/18/antifa-leader-violent-communist/

  https://www.globalresearch.ca/video-how-to-start-a-riot-police-provocateurs-dressed-up-as-activists-at-anti-war-rally/5714468

  http://82.221.129.208/.vl1.html

  So the Floyd family is apparently so rich they can afford someone like Michael Baden, who is Jewish btw?

  foxnews.com/us/george-floyd-family-enlists-dr-michael-baden-to-perform-second-autopsy

  nagranie policji z 26 maja
  Why is the date on the body camera indicate 26 of May?

  .https://m.youtube.com/watch?v=pFZa4yW-Sx0

  Is it because they had to shoot the scene more than once or is it because the camera is linked to the Tel Aviv time zone?

  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=208221
  żyd Michael Baden (exhumacje smoleńskie? ) zrobił autopsję Floyd
  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=208151

  https://off-guardian.org/2020/05/31/the-george-floyd-protests-20-unanswered-questions/
  http://www.occidentaldissent.com/2020/06/01/jew-york-city-gives-rioters-the-palestinian-treatment/
  https://thefreethoughtproject.com/u-s-police-routinely-travel-israel-learn-methods-brutality-repression/
  http://historyreviewed.best/index.php/why-all-whites-must-die-the-intense-jewish-hatred-of-the-white-race-what-jews-openly-say/

  Np. płytkie operowanie pojęciem “biały” utożsamiające “białego” z wyzyskiem kolorowej ludności, czy to autochtonów czy przywiezionych czarnych niewolników.

  Przede wszystkim, chcąc dyskutować o historii Ameryki czy choćby tylko Stanów Zjednoczonych nie sposób zrozumieć jej bez udziału handlarzy niewolników, czyli tej grupy kupców w większości zdominowanej przez diasporę żydowską.

  Podobnie, wywody Autora w sprawie Indian, są dość płytkie. Tutaj również mamy odwołanie się do historycznych manipulacji zrzucających winę za ich “holokaust” na “białego człowieka”, zupełnie nie widząc roli np. misji katolickich wśród Indian. To dopiero łamanie przez protestanckich barbarzyńców i przez wysłanników rządowych zawieranych z Indianami umów, wytworzyło niechęć do “białego” również wśród “czerwonej” ludności. Zbyt łatwo wszystkie winy zwala się na “białego”, podczas gdy to specyficzne grupy religijno-etniczne były odpowiedzialne za taki a nie inny kierunek kształtujący historię Stanów Zjednoczonych.
  http://www.bibula.com/?p=114571

 17. Nowe i nowe stare twarze i coraz lepsze komentarze. Nareszcie. Brawo! Pierwsze musiało być przebudzenie. Teraz idzie pobudzenie. Proszę się nie zniechęcać. Nigdy! Uważajcie też na garbulskich podpuszczaczy. Nie pękajcie żyłek. Nie popuszczajcie bezmyślnie zwieraczy. Obserwujcie rozumnie a bacznie, bo niedługo się zacznie. Zacznie siem ychnie mściwe zemsty napoczęcie. Spokojna głowa, uny nie dadzą za wygraną, póki ym czosnku nie zbraknie. A przede wszystkiem une nie odpuszczom dopóki dycha jeszcze jakieś puł tałzena wierchnych psychopatów. To som te garbulce, co to siem byli onegdaj podmienili z baranami w rajtuzach i peruczkach, co to im żonki nawet zapładniali, lub swoje poprzeczne im podrzucali, produkując arcyłotrów, baronami siem samomozwoncymy. Moim marzeniem niedoścignionym jest, żeby ychni kóniec był taki prawdziwie ychni, żeby sami wynieśli się z tego świata i jeszcze za to podziękowali. Żeby nawet ychniego smrodu po unych nie pozostało, nawet wspomnienia, ani swędzenia. Nic, nul, zero, pusto i głucho wszędzie po wszelkim neandertalskim obłędzie. Dopiero wówczas można będzie zacząć uczłowieczać naszą planetę.

 18. Boydar said

  Panie Hulajdusznik, a muzycy ? Co z muzykami ?

 19. JARNO said

  dr Nowopolski bredzi: Gwardia Narodowa w USA jest ‚w zarządzie’ władz Federalnych a nie stanowych i tak np.
  AG Barr personally gave the order to clear WH area of protesters:
  .https://www.sott.net/article/435644-AG-Barr-personally-gave-the-order-to-clear-WH-area-of-protesters
  ja rozumiem, że ‚lokalsom’ zarówno zjednoczonoprawiczkowy czy ‚demokratycznej opozycji’ JE….IE się cała narracja post1989: odzyskanie wolności/niepodległości/dekomunizacja/dezubekizacja /socjalizm BE ale kapitalizmu będziemy bronić jak niepodleglości/przedmurze przed Putinem/ etc.
  i parę podrzuca Susan Rice>
  Susan Rice Goes Full Conspiracy Rant On CNN: ‚Russians Behind Race Protest Mayhem!’
  .https://www.zerohedge.com/political/susan-rice-goes-full-conspiratorial-madness-cnn-russians-behind-race-protest-mayhem
  i najładniejszy numer: w usa w obronie Floyda Petersona i ‚black lives matters’ szedł Tarantino! robił filmy ‚dla’ Weinsteina – sexual harassment aktorek-jak u nas Holland jest frontwoman ‚opozycji demokratycznej’.
  W USA jest jeszcze sprawa tzw. OBAMA-GATE>szpiegowania-prowokacji obywateli amerykańskich przez administrację (intelligence community) Obamy na rzecz ‚liary Clinton’ , russian meddling in 2016 election
  i się uruchamia w US Senacie>
  .
  no i złapią trochę pary co nie zmienia postaci rzeczy, że jesteśmy
  w CIEMNEJ D…IE
  i nie wiedzą glupki (lokalsi) ‚co dalej’ a w USA chodzi o jedno>uwalenie Prez. Trumpa>
  Are we about to see a Color Revolution in the US aiming to oust Trump? i tam cytaty-linki do Guardiana, WaPo, Roberta Reicha
  .https://www.sott.net/article/435595-Are-we-about-to-see-a-Color-Revolution-in-the-US-aiming-to-oust-Trump
  bo przy okazji JE……IE się cała ‚narracja’ coronowirusowa>kretyństwa Morawieckiego +dudexa+ ‚demokratycznej opozycji’
  bo>
  ‚It’s All Bullsh*t” – Three Official Leaks That Sink The Covid Narrative
  .https://www.sott.net/article/435486-Its-All-Bullsht-Three-Official-Leaks-That-Sink-The-Covid-Narrative
  i tam są linki źródel z Niemiec. Danii, Norwegii (w odniesieniu do każdego z tych krajów)
  .
  Jedno słowo wyjaśnienia>WHO zarządziło ‚pandemię’ i rangę międzynarowodą jej nadało tzw. oświadczenie grupy G20 w trybie tzw. in aria>
  .https://g20.org/en/media/Documents/G20_Extraordinary%20G20%20Leaders%E2%80%99%20Summit_Statement_EN%20(3).pdf
  a i wszystkie tzw. obostrzenie, lockdowny i rangę są wg przepisów>
  Coalition for Epidemic Preparedness Innovations
  .https://cepi.net/ albo
  .https://en.wikipedia.org/wiki/Coalition_for_Epidemic_Preparedness_Innovations
  i
  Global Preparedness Monitoring Board
  .https://apps.who.int/gpmb/index.html
  no a my mamy ‚prawo międzynarodowe, sojusze, traktaty,et)
  i wszędzie BYŁO tak samo no chyba, że rządy były ‚przytomne lub nie”>
  ale tzw. CORPO-MEDIA+presstitutes świadome tego że BURDEL skonstruowany przez Deep Jewish State na całym świecie w każdym aspekcie cywilizacyjnym (świat jest zadłużony na
  ‚estimated two quadrillion of derivatives and debt in the global financial system” KWADRYLION =10 do 24tej
  i jest to dług NIE DO SPŁACENIA
  „You Can’t Avoid The Final Collapse” SWISS
  .https://www.zerohedge.com/markets/von-greyerz-you-cant-avoid-final-collapse
  i cała ‚akcja’ rozpoczęła się nie jak wcześniej sądzono 14.sierpnia 2019>
  >Evidence Suggests U.S. Financial Crisis Started on August 14, 2019 >>>swiss timeline VOLCKER rule_Glass-Steagall
  .https://wallstreetonparade.com/2020/05/evidence-suggests-u-s-financial-crisis-started-on-august-14-2019/
  .
  ale ciut wcześniej, ca 4 miesiące wcześniej, w maju 2019
  .U.S. Debt Crisis Comes into View as Fed’s Balance Sheet Explodes Past $7 Trillion
  .https://wallstreetonparade.com/2020/05/u-s-debt-crisis-comes-into-view-as-feds-balance-sheet-explodes-past-7-trillion/
  i jak np. na temat ‚coronawirusa’ wypowiadali się np. Szwajcarzy (niezależni)>
  Swiss Propaganda Research: Facts About Covid-19
  .https://www.sott.net/article/432441-Swiss-Propaganda-Research-Facts-About-Covid-19
  .
  i teraz jest prowadzona akcja ratowania skóry Deep Jewish State i nasze głupki (obie watahy)-jako wasal Deep Jewish State bredzą jak bredzą.
  i te akcje mają ten sam koloryt (arabska wiosna, kolorowe rewolucje, NGOs, Soros, a więc i pochodzenie.
  Ktoś bardzo ładnie powiedział:
  LIBERALISM ALWAYS COURTS FASCISM AS CAPITALISM FAIL.
  i oczywiści uruchomiono szołbiznes-‚blacklivesmatter’-‚faszyzm’jak US NSA szpiegował Merkel
  .Citing privacy concerns, Pompeo gaslights German cooperation with Huawei, forgets NSA spied on Merkel
  .https://www.sott.net/article/435531-Citing-privacy-concerns-Pompeo-gaslights-German-cooperation-with-Huawei-forgets-NSA-spied-on-Merkel
  to co im tam: stąd Wałęsa TW Bolek>tera walczy z faszyzmem razem z Balcerowiczem i Albright ale również wspiera ‚demokratyczną opozycję’ mógł sobie olać wyrok sądu, że był ‚TW”>liczy się że jest US proxy (jak prof. ‚koperta’ Grodzki,)
  jak już NSA> to za kwestię ‚co-jak-gdzie-kiedy-dlaczego’ w kwestii coronawirusa-pandemii ‚zabraly’ się służby wywiadowcze ‚five eyes’>US-UK-Nowa Zelandia-Australia-Kanada >.https://en.wikipedia.org/wiki/Five_Eyes
  to się od razu sprawa ‚zaostrzyla’ na linii US>CHINY
  czy EU vs Rosja
  i oczywiście nasze watahy jako wasale Deep Jewish State>stoję po stronie ‚prawdy’ ale jak kiedyś powiedział ks. prof. Tischner: jest ćwierć prawda, półprawda i g….o prawda.
  Będzie się działo, oj będzie i sugeruję zamiast narzekać na Papieża Franciszka >zacząć modlić żeby jakiś kretyn nie nacisnął ‚przypadkowo’ spustu> wredny Putin nie dość, że wy…..ł z FR agendę EU pod nazwą EEED-European Endownment for Democracy to jeszcze na dokładkę zmienił ‚doktrynę’ militarną Rosji: odpowie atakiem nuklearnym na atak konwencjonalny (a co się będzie pie….ił, z wojskami NATO w Polsce) to jeszcze Czajniki tj. Chiny, po tym jak Soros nazwał KPCh ‚reżym’ (jak w 2015 nazwał ‚zjednoczonych prawiczków) a Wałęsa się wybierać wyzwalać Hong Kong (przypadkowo, takie same protesty jak US dzisiaj) ALE chinole ‚podskakują” i mówią ‚ ‚wolnemu światu” WALCIE się;
  CHCECIE HANDLOWAĆ-BĘDZIEMY HANDLOWALI a CHCECIE WALCZYĆ-BĘDZIEMY WALCZYLI
  chyba post1989 te nasze watahy obstawiły ‚kiepskią szkapę’ a jeszcze na dokładkę OBIE zachowaly się wobec Prez. Trumpa jak ostatnie CIULE (z podpuchy oczywiście Michników-Sorosów-Lejbów Fogelmanów-Turskich-Kwachów-Maciarewiczów-Naimskich i oczywiście obu kaczorów).
  W fizyce ‚teorii wszystkiego’ (tzn. ‚scalenie’ w całość fizyki klasycznej, falowej i fizyki kwantowej) raczej nie doczekamy się NIGDY chociażby cała PAN +wszystkie polskie profesory prawa, historii, politologii,etc zes….li)
  ale powyższe to jest
  MOJA TEORIA WSZYSTKIEGO ws. ‚oczyszczalni ścieków-Polin’ +++++++
  i jak mówil Karol Marks: możecie mi wierzyć lub nie, macie swoje oczy.
  Nie sądzę – samochwała w kącie stała- aby ktoś pobił moją chutzpah>jest prawie jak chucpa morawieckiego-dudexa-michnika-maciarewicza-czaputowicza-kaczora-gowina-kwacha, etc

 20. Marucha said

  Re 19:
  Dr Nowopolski wcale nie bredzi.

  National Guard Bureau (federalny organ dowodzenia Gwardią) skupia 54 „lokalne” Gwardie Narodowe, a są to: GN każdego z 50 stanów, GN Dystryktu Kolumbii, GN Portoryko, GN wyspy Guam, GN Wysp Dziewiczych USA.

 21. NICK said

  ” Z jakichś powodów nawet najbardziej złośliwe syntetyczne wirusy tracą swą moc w kolejnych mutacjach.”
  Taka ich NATURA.

  Mutują się jak… chyba…. nikt.

  To jest i dobrze i źle?

  A, może, jawią się narzędziem lucyferianizmu.
  Tego typu wirusy.
  TEGO TYPU.
  Typ jest ważny.
  Typujcie dalej… .

  Te „zabójcze” wirusy to jest NIC.
  Te pandemie/epidemie to jest NIC.

  Aaa.
  Co jest?

  Operacje flagi fałszywej.
  Upieczenie na „pandemii” tysiąca spraw.
  Spraw obcych Nam.
  I Panu Bogu.

  Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  Przyczyna?

  Wszystko to już było.
  We Gajówce… .

  Pozdrawiam; szczególnie Gospodarza.
  Jełopom tutejszym współczuję.

  P.S.
  Idźta.
  Na „wybory”!!!
  Całą durną ferajną ‚polską’.
  Znowu i wciąż wierzycie w.

  CO?

  Stalin Was nie nauczył?
  Q.

 22. wanderer said

  … za to jest OPORNOŚĆ na SARS, MERS, HIV i inne antyżółte „probówki”.

  Sliski temat jak to stwierdzil Pan Boydar. Ja juz pare tygodni temu poruszylem ta kwestie.
  Wydaje mi sie, ze wlasnie dlatego wszystkie nierzady tak panicznie chca „wygasic” tego wirusa, zeby jak najmniejsza liczba osob miala z nim kontakt. Chodzi o odpornosc na HIV i przy okazji na caly szereg sztucznych wirusow hodowanych jako bron biologiczna.
  To byl wypadek przy pracy. A moze nie wypadek, tylko celowe, swiadome ratowanie ludzkosci?

 23. revers said

  bedzie ze znowu zabronia lektury w Pustyni i Puszczy Sienkiewicza, czy udanej ekranizacji filmowej jakko hitu kinomatograficznej sztuki, bo kali nie taki i podobny do floyda.

  https://www.magnapolonia.org/nauczycielka-zada-usuniecia-w-pustyni-i-w-puszczy-z-listy-lektur-to-ksiazka-rasistowska-kali-ma-twarz-georgea-floyda/

  A to co dzieje sie na wokool wplywowego goowno wirusa i wplywowej czarnej materii mozna przedstawic rowniez wplywowaa kobieta umazanaa w goownie.

  lub inne wplywowe szamboglowie, np. po awarii kolektora sciekowego Czajka na Wisle.

 24. Boydar said

  „Szambogłowie” … jestem pod wrażeniem 🙂

 25. wanderer said

  Bo przeciez nawet gdyby gdzies wybuchla prawdziwa epidemia tyfusu lub dzumy, to nikt nie zamykalby calego swiata.

  (pomijam tutaj inne pieczenie pieczone przy okazji na tym ogniu)

 26. wanderer said

  Ta nauczycielke powinien przebadac psychiatra.

 27. NICK said

  I.Pytanie.
  Filozoficzne.
  Jak przemówić, że nie tędy Droga.

  Władcy/bogacze… .

  Bo, po ludzku i Bożemu.
  Szanse wasze TO.

  Rozpacz/piekło.

  Dzisiaj? Wściekłość!!!
  ???

  Jutro?

  Sąd Ostateczny.

 28. revers said

  lub w obrazach hiszapanskiego malarza Juana Lucena

  https://imgur.com/gallery/fWa2KTf

  jak widac juz tylko szklana niewidoczna granica w postaci szyby pancernej dzieli seniorow z rodziny, babcie u chodzkow, dziadkow skazanych na smierc systemowa od wnukow i dzieci w ostanim pozegnaniu przed smiecia systemowa z powodu stanu pandemii i wirusa, ktory nie ma ani opracia w medycynie klinicznej ani w zadnym prawie podstawowym, tylko urzedowych procedurkach.

  przy czym te dzieci tez moze spotkac nieznane z molocha ofiary calopalne z dzieci.

 29. UZA said

  ad.17) „Moim marzeniem niedoścignionym jest, żeby ychni koniec był taki prawdziwie ychni, żeby sami wynieśli się z tego świata..”

  Skoro Pan Hulajdusznik dał dobry przykład, ośmielę się i ja przedstawić moje marzenia. Otóż marzę sobie, żeby Oni się nigdzie nie wynosili, tylko zostali tutaj ( razem ze swoimi przekonanymi zwolennikami, umazanymi gównem). W ciągu ostatnich stuleci tak przekształcili ten świat, że może on z powodzeniem robić za Piekło ( z naszego punktu wiedzenia, bo dla Nich to Raj) . Niech więc siedzą w tym swoim Raju – wśród nadajników 5- , 6- , 7- i 8 G, turbin wiatrowych i plantacji genetycznie modyfikowanych roślin ( bez jednego ptaka i bez jednej pszczoły, ale za to z wielką liczbą kleszczy i nanorobotów ). Niech się szczepią, skrobią, czipują, modyfikują klimat, zmieniają płeć i donoszą na siebie. Jak o mnie chodzi, to mogą tak sobie żyć wiecznie, tylko nie powinni się już rozmnażać (niewinne dzieci nie zasłużyły przecież na pobyt w piekle, w gronie potępionych).
  A ludzi, którym nie odpowiada ichnia „nowa normalność” i tęsknią za normalnością normalną, Pan Bóg mógłby umieścić w alternatywnym świecie – urządzonym zgodnie z Jego pierwotnym zamysłem.

 30. Panie/Pani UZA,

  Jakie by te sposoby na unych się nam nie marzyły, jaki by scenariusz ym nasza tęknota za ludzkim światem nie pisała, to efekt jest jeden i ten sam – nasz świat bez ychnich psychopatów. My, ludzie świetnie sobie bez unych poradzimy – une bez nas zdechną i nawet ym kopulacja w celach rozmnożeniowych nie pomoże. Oby ych wykurwiło z tej Ziemi w niebyt razem zez wszystkiemi pojebanymi lodziarzami, zdrajcami ludzkiego gatunku i całem ich „yntektualnem dorobkiem” oraz ychnimi „wynalazkami”. Daj Boże! Amen!

 31. A muzyków i śpiewaków to mamy swoich i to utalentowanych. Wew nadmiarze ich mamy. I nie rachuję tu promowanych, reklamowanych i pompowanych przez unych w ychnich środkach zmasowanego przekazu rzępołów, wyjców i innych beztalentów.

 32. UZA said

  Ad.30) Amen!

 33. UZA said

  ad.28) Obraz Juana Luceny robi wrażenie i komentarz też. Szkoda, że nie wszyscy zobaczą i przeczytają.
  Ja nigdy nie słyszałam o tym malarzu i gdyby nie Gajówka, dotąd bym nie wiedziała o Jego istnieniu. Tym bardziej dziękuję za link.

 34. JARNO said

  #20: SzPanie Marucha, będę się jednak upierał przy swoim>US Gwardia Narodowa jest częścią US Dept.of Defence czyli Pentagonu czyli WŁADZ FEDERALNYCH a nie stanowych i niech dowodem będzie ‚opis’ organu zarządzającego czyli National Guard Bureau
  .https://en.wikipedia.org/wiki/National_Guard_Bureau
  gdzie pisze jak drut>
  ‚The National Defense Authorization Act for Fiscal Year 2008, elevated the National Guard to a joint function of the Department of Defense.’
  i jako uzupełnienie-anegdota: nikt nie zauważył w oczyszczalni-ścieków=Polin o ZAANGAŻOWANIU armii w ‚zwalczanie coronawirusa’. Kto może decydować między Bugiem a Odrą o ‚użyciu’ wojska?
  i tylko upierdliwość zachodnich mediów wyszło na jaw że:
  Polish Minister of Defense Mariusz Blaszczak has already announced the existence of a secret document:
  “The use of the Armed Forces of the Republic of Poland in anti-epidemic, sanitary and hygienic measures, the provision of medical care and the elimination of biological pollution and infections.”
  .https://www.zerohedge.com/geopolitical/defender-europe-2020-cannot-be-cancelled-due-covid-19
  .
  slyszał SzPan aby ktoś podniósl jakieś wątpliwości w ‚oczyszczalni ścieków-Polin’?

  ————
  Powiedziałem swoje, nie mam nic do dodania.
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: