Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Unijne środki cofnięte przez strefy wolne od LGBT?

Posted by Marucha w dniu 2020-06-03 (Środa)

Komisja Europejska wystosowała specjalny list do polskich samorządów, które sprzeciwiają się szerzeniu przez homoseksualistów propagandy w szkołach. Bruksela grozi w nim obcięciem dotacji na inwestycje i projekty infrastrukturalne jeśli dalej będzie dochodzić do „dyskryminacji” ze względu na orientację seksualną, czy też inne rodzaje odmienności.

Specjalne listy od władz Unii Europejskiej otrzymali marszałkowie województw lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego i podkarpackiego.

To właśnie samorządy w tych regionach przyjmowały uchwały dotyczące „Stref wolnych od LGBT”. W ten sposób samorządowcy sprzeciwiali się indoktrynacji ideologicznej w szkołach, które są coraz częściej obiektem zainteresowania ze strony organizacji homoseksualistów.

Ruch LGBT uzyskał więc wyraźne wsparcie Brukseli. Komisja Europejska ostrzega polskie samorządy przed przyjmowaniem podobnych uchwał, wspominając o płynących do niej skargach na temat „dyskryminujących” deklaracji, stanowisk i rezolucji. Bruksela przypomniała więc, że podczas przyznawania środków z europejskich funduszy strukturalnych i inwestycyjnych może wziąć pod uwagę swoje przepisy dotyczące poszanowania dla praw mniejszości.

List wspomnianego urzędu był związany z realizacją uchwały Parlamentu Europejskiego z grudnia ubiegłego roku. Wezwał on wówczas unijne władze do reakcji na pojawiające się przypadki „dyskryminowania” mniejszości seksualnych.

Na podstawie: dorzeczy.pl
http://autonom.pl

I tak to wygląda „nie mieszanie” się Unii do spraw obyczajowości, moralności itp.
Admin

Komentarzy 19 to “Unijne środki cofnięte przez strefy wolne od LGBT?”

 1. JerzyS said

  Skoro Komisja Europejska ostrzega polskie samorządy przed przyjmowaniem podobnych uchwał,
  to znaczy ,
  że Komisja Europejska depcze demokrację. i molestuje demokratycznie wybranych przedstawicieli ludu.
  Szntażuje Polski Naród

 2. wiwewe said

  Jewropejsata bolszewia pokazała diabelskiego ryja.

 3. Zbyszko said

  Najwyższy już czas, by samorządy, jeden po drugim wycofały poparcie dla uczestnictwa Polski w tym draństwie pn EU i przestały łożyć haracz dla tych gangsterów. Z tym tylko, że cały problem w tym, że wszyscy (prawie wszyscy) Polacy są przekonani, że te chodniki i przepompownie ścieków zostały nam podarowane przez Unię, bo przeciez tak pisze na tych tablicach postawionych obok tych chodników i przepompowni szamba, no i tak przecież powiedzieli w telewizorze

 4. bryś said

  Bardzo dobrze! Dotacje to narzędzie zadłużania gmin i naciągania na dodatkowe, często nie potrzebne wydatki. Przeważnie warunkiem otrzymania dotacji na cokolwiek, jest warunek skredytowania reszty. No i przecież dotacje trzeba wydać, więc koszty budowy dróg na przykład mamy już wyższy niż w Norwegii czy Szwajcarii.

 5. Ale dlaczego? said

  Celem unii jest rozwale ie państw narodowych i rodziny. By zniszczyć toźsamość narodową, społeczną i seksualną Europejczyków.
  Wszystko wg wytycznych m.in. komucha Spinellego, „ojca-założeciela” eurokołchozu.
  Za nasze i innych krajów pieniądze wpłacene do kasy eu.
  Polska zdaje się już więc3j buli niż dostaje z eurokołchozu?

 6. bryś said

  W czasie naszego członkostwa aż 97 proc. wartości inwestycji w Polsce zostało zrealizowanych za POLSKIE pieniądze.

  https://wsensie.pl/publicystyka/18-komentarze/32943-dotacje-naszym-przeklenstwem

 7. AlexSailor said

  @Bryś

  Dokładnie jest tak, jak Pan napisał. Te dotacje, to koń trojański. Nikt nie daje pieniędzy za nic. Finansowane są rzeczy głupie, mało lub niepotrzebne. Nie ma dotacji na fabrykę komputerów albo podobne rzeczy. Zawsze w tle jest kredyt wysokości 50% inwestycji zaciągany w bankach. Obecnie jeszcze oprocentowanie kredytów jest niskie, ale zawsze może skoczyć do 15% np. i Wtedy klapa.

 8. www said

  powinni odpisać : „pocałujta w dupę wójta”

 9. Listwa said

  Przybywa decyzji miłych Niebu
  Autor: Sacerdos Hyacinthus)

  „Jest rzeczą obiektywnie pewną, że Msza Święta w rycie rzymskim jest kultem katolickim, nieskazitelnym, miłym Panu Bogu.
  Msza Święta w rycie rzymskim jest Mszą Świętą własną Kościoła Katolickiego.
  Ryt rzymski Mszy Świętej jest rytem własnym Kościoła Katolickiego.

  Pan Bóg w każdej okoliczności znajduje drogę do duszy człowieka. Także w czasach zamętu powszechnego Pan Bóg woła dusze na drogę katolickiej wierności, prowadzącą do zbawienia.

  Skala odejścia od katolickiego depozytu wiary jest ogromna. Od kilkudziesięciu lat to jest jedno wielkie pobojowisko. W ostatnich tygodniach unaoczniło się ono z przerażającą dosłownością.

  Ale właśnie w ostatnich tygodniach kolejne dusze odnalazły drogę do nieskazitelnego, odwiecznego kultu katolickiego – Mszy Świętej w rycie rzymskim.
  Pan Bóg nie przestaje wołać dusz na drogę wierności katolickiej, prowadzącą do zbawienia. Są dusze, które na Boże wołanie odpowiadają.”

 10. Pamiętliwy said

  Bruksela ma długą tradycję w łagodnym podejściu do zboczeń i zbrodni seksualnych.
  Słynna była sprawa Marca Dutroux w 1996r. Dokonał on morderstw, które wstrząsnęły Belgią. Oskarżono go o sześć porwań i cztery zabójstwa.
  Gwałcił, torturował i głodził małe dziewczynki.
  W tamtych czasach w Belgii co roku znikały dzieci, a procedury poszukiwań były skandalicznie nieskuteczne.
  W niewyjaśnionych okolicznościach zginęło 20 świadków, którzy mieli zeznawać w sprawie domniemanej siatki pedofilskiej. Pierwszy z nich został otruty, drugi poćwiartowany, inni zginęli w wypadkach samochodowych lub po prostu zniknęli.
  Poginęły też kluczowe dla śledztwa dowody, np. testy DNA.
  Siatka pedofilska sięgała szczytów władzy.
  20 października odbył się biały marsz. 300 tys. osób zgromadziło się w Brukseli, by zamanifestować solidarność z ofiarami i ich rodzinami oraz zaprotestować przeciw korupcji i nieudolności organów ścigania….
  Dutroux został oskarżony m.in. o cztery morderstwa dziewczynek, dwa usiłowania, kradzież samochodu, porwania, molestowanie seksualne i trzy gwałty dokonane na Słowacji.
  Sąd przesłuchał ok. 450 osób. Po trzech miesiącach rozpraw i trzech dniach narad ławy przysięgłych zapadł wyrok. 17 czerwca 2004 r.
  Marc Dutroux został skazany na dożywotnie pozbawienie wolności,
  https://www.rp.pl/Historia/180519414-Marc-Dutroux-Potwor-z-Charleroi.html

 11. JARNO said

  uprzejma prośba aby NIE RŻNĄĆ GŁUPA>
  wg Deep Jewish State w krajach podporządkowanych czyli WASALNYCH prawa tzw. LGBT+transgender są pod ochroną>DEEP JEWISH STATE.!!
  „wpadnijcie’ sobie na strony internetowe czy ambasady USA czy np, WIPO>world organization of intellectual property
  i ograniczanie freedom od speech przez kryminalizowanie tzw, ‚hate speech’, ‚antysemityzmu’ >wg starej zasady DIVIDE et IMPERA
  i co QRWA NIE WIEDZIELIŚCI je……ne ‚patrioty’ zjednoczonoprawiczkowe.
  Tak jak nie wiedzieliście, że ówcześni zbawcy Balcerowicz i Walęsa> dzisiaj jak zawsze w ‚demokratycznej opozycji’ promują wolność i ostrzegają przed faszyzmem razem z zbrodniarką wojenną Madeleine Albright>
  Press briefing with the participation of Madeleine Albright, Lech Wałęsa and Leszek Balcerowicz >>”We promote freedom”
  .https://for.org.pl/en/a/6645,press-briefing-with-the-participation-of-madeleine-albrights-lecha-walesa-and-leszek-balcerowicz
  a ta stara pańcia-bylo nie było Żydówka z przedwojennej czechoslowacji raz, że ‚wciągnęła’ nas do NATO wpuszczając a maliny Polonię amerykańską (petycja, 9 mln głosów- a jak qrwa przyszlo do Act 447: morda w kubeł)
  ale przy okazji pytania o śmierć 500 000 dzieci w Iraku po wojnie w 2003 > dzięki SANKCJOM’ EU i ‚bratnich krajów’_w tym również WP wysłane przez Kwacha-Millera odpowiedziała
  WORTH IT-WARTO BYŁO>>
  .https://youtu.be/4iFYaeoE3n4
  Dzisiaj to ‚środowisko’>czyli Deep Jewish State -ręcamy ‚polonii amerykańskiej’ załatwia nam nowe buty: petycja do US Congressu aby uznać ‚zbrodnię katyńską’ w 1941 za zbrodnię ludobójstwa”
  Zaraz, zaraz: śmierć 23000 ‚military persons’ wziętych do niewoli po 17.09.1939 (nie wszystkie jak się okazało)
  to „zbrodnia ludobójstwa’ a śmierć 500 000 DZIECI po 2003 to wypadek ‚przy pracy’?
  NIE RŻNIEJCIE więc głupa ‚obalacze komuny’ aka ‚trzecie pokolenie patriotów aka trzecie pokolenie esbeków”

 12. 2003r. kard. J.Glemp:
  „Wierzę, że taka jest wola Boża, że Bóg chce, abyśmy weszli do wspólnej Europy. Byłoby źle, gdyby tak się nie stało. Wierzę, że to jest Boży zamysł.”

 13. Ale dlaczego? said

  AD.
  A, tak.
  Trzeba Zawsze pamiętać o zbrodniczym, pedofilskim obliczu „raju Zachodu” Szkoda że 90% Polaków nie chce o tym wiedzieć:

 14. Ale dlaczego? said

  Miało być AD 10

 15. Boydar said

  @ AD (13)

  Parafrazując psa z Psów – „po co oni szukają kto zamordował, w tym kraju tylko my mordujemy”, ja już dawno pisałem/radziłem – jeżeli zdarza się takie „cóś”, to nie szukać winnych. Wyekspirować wieczorem pięciu pierwszych z lokalnej górnej półki. Sprawcy mają się znaleźć i przynieść dowody w zębach. Jeśli jest opóźnienie – następnych pięciu, itd. aż do skutku. Nie ma obawy, że niewinnego się skrzywdzi, nawet najmniejszej.

 16. pisklaczek said

  Rodzice zabitych dzieci niech się jednoczą i idą w ostatni bój. Ja bym tak zrobił. Za taką krzywdę na moim dziecku stępił bym topór ścinając głowy pedofilom. Aż do mojej śmierci bym ścinał.

  czytajcie pedofile

 17. Listwa said

  @ 12 rzeczpospolitapolska

  I co z tego ze pan odkrywasz ciągle na nowo kilka wypowiedzi , jeśli przy tym wyciągasz idiotyczne wnioski i wypisujesz te głupoty gdzie sie tylko da.

 18. Listwa said

  Ad @ 17

  Żebyś pan nie wyskoczył z jakimiś cytatami z abp Zycińskiego albo ze swoimi głupkowatymi wnioskami odnośnie chrześcijaństwa , to kilka informacji nt. ks. Koczwary:

  „Ks. dr Stanisław Koczwara, rodem ze Stalowej Woli, stracił posadę adiunkta na Wydziale Teologii w Katedrze Historii Kościoła na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. – To konsekwencja odebrania księdzu misji kanonicznej przez abp. Józefa Życińskiego za nauczanie niezgodne z papieską wizją Kościoła i antysemickie wypowiedzi – powiedziała rzecznik prasowy KUL Beata Górka”.

  więcej:
  https://echodnia.eu/podkarpackie/kaplan-niezgodny-z-papiezem/ar/8211032

 19. piernik said

  Re.17
  Wszystko pięknie tylko Ks. Stanisław się myli (od 6:00 do 7:00 w zamieszczonym filmie). Zarządzający naszym krajem nie mają mentalności niewolników tylko są zydami, a to tłumaczy wszystko.

Sorry, the comment form is closed at this time.