Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  wanderer o Wolne tematy (45 – …
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  Marucha o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Za_granicą_widać_Lep… o Rozbić system samowładzy
  revers o Czy Duda zatańczy kazaczo…
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  wanderer o Rozbić system samowładzy
  JARNO o Głowa Kolumba, czyli krótki es…
  Wandaluzja.pl o Wolne tematy (45 – …
  revers o Wolne tematy (45 – …
  NICK o Wolne tematy (45 – …
  revers o Po wyborach, czas na pleb…
  Boydar o Wolne tematy (45 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 517 obserwujących.

Wolne tematy (41 – 2020)

Posted by Marucha w dniu 2020-06-05 (Piątek)

Na najstarszej uczelni na ziemiach polskich — Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, studentka Wydziału Stosunków Międzynarodowych Agata Supińska napisała skargę na autora podręcznika bezpieczeństwa międzynarodowego Ryszarda Ziembę. Powód — zbyt pochlebne oceny profesora na temat Rosji.

Poprzednie: https://marucha.wordpress.com/2020/05/31/wolne-tematy-40-2020/
Następne: https://marucha.wordpress.com/2020/06/10/wolne-tematy-42-2020/

Gajowy Marucha

Komentarze 222 to “Wolne tematy (41 – 2020)”

 1. Wanderer said

  A z jakim miedzynarodowcem ona te stosunki studiowala?
  Szkoda ze nie pisza.

 2. revers said

  „””Listwa said
  2020-06-05 (Piątek) @ 15:20:17
  ad @ 212

  Trasa protestu …”””

  warto sprawdzic na trasie przemarszu prace budowlanne chodnikow i przejsc w poblizu, czy nie ma po wykopach w ziemii nie ulozonej kostki, lub ustawionych palet z kostkami chodnikowymi. Na kamerce udukomentowac do jednej sztuki.

  Takie pracki zostawiona dla tajnych sluzb, antif prawie w calej europie gdzie jutro beda przechodzily rozne dema od czarnej materii po ruchy anty szczepionkowe, anty 5G a za 2 tygodnie 5G w calej PL.

  wszystko leci wg. planu i watpie czy ktos, lub cos moglo by te nwo mateuszka zatrzymac, vide ostania wypowiedz w sejmie.

 3. OutsiderR said

  Kto uratuje chrześcijaństwo?
  Kto nas uratuje….

  .https://www.youtube.com/watch?v=YAO3QdYIFvA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1mO5GulPj-VWNXE3LKCRLkeUUkwapUCVH8HV21vmNRzANiXPp5Tqnxu84

 4. Piskorz said

  !!!! Tylko pochwalić….Nazywam się Justyna Ziembińska-Uzar, mam trzydzieści dwa lata i mieszkam w Poznaniu. Jestem żoną i mamą. Zawodowo zajmuję się marketingiem internetowym, copywritngiem i edytorstwem. Osiem lat temu – w 2012 roku – postanowiliśmy z mężem, że chcemy wspierać polską gospodarkę poprzez kupowanie rodzimych wyrobów. Mieliśmy jednak problem, by rozpoznać je w sklepach… Tak w dużym skrócie narodził się pomysł na blog Kupuję Polskie Produkty. Chciałam szerzej prezentować nasze polskie marki, ułatwiając zakupy osobom z identyczną motywacją.
  PS OKAZUJE SIĘ, ŻE MAMY CZYM SIĘ POCHWALIĆ, JEŚLI CHODZI….polskie zegarki.!!

 5. martino said

  Carreta Treme Treme
  Ciekawy eksperyment u Brazyli

 6. martino said

 7. UCHYLIŁ NIEBA ROMEJOM

  W latach 80. XIX wieku na wrocławskim Zakrzowie znaleziono Grobowce Wandalskie. Odatowano je na r. 332 ne, ale sprawą Załatwił tajny radca cesarski z Berlina, który sprawę Zakamuflował i kazał skuć z tarczy na zachodniej fasadzie Sukiennic DATĘ ze starego KATUSZA I Domu Kupców, przebudowanego w roku 1846. Grobowce te bowiem Wprowadzały Słowiańszczyznę do historii Powszechnej, z czym Niemcy Walczyli. Grobowce są wprawdzie SZKIELETOWE czyli Germańskie, ale nie ulega wątpliwości, że to są pochówki HANIEBNE.
  Konstantyn Wlk przeniósł stolicę do Aleksandrii Trojańskiej, gdyż chciał Wziąć Świat metalurgią armeńską, o czym myślał już Oktawian August wysyłając flotę na Taurygę-Krym, ale Leszek Chytry kazał Trakom z Aleksandrii Trojańskiej SKONFISKOWAĆ Największy Łup w Historii. Oktawian bił więc głową w ścianę: JOWE, ZWRÓĆ MI ZŁOTO EGIPTU. – OKRADŁEŚ RZYM. ZWRÓCĘ CI, JAK MI ZBUDUJESZ NAJWSPANIALSZĄ ŚWIĄTYNIĘ NA ZIEMI, więc Złodziejaszek musiał zakasać togę i budować Jove-Balla JUPITERA w Baalbeku.
  Świątynia Jupitera została zbudowana, ale złodziejaszek został uduszony poduszką a Aleksandria Trojańska została dana Rzymowi – ale czy ze Złotem Egiptu ??? Tego jednak do Modlina nie wywieziono, bo nie było pieniędzy na wykup jeńców z Bawarii.
  W r. 332 ne, podczas wojny Gockiej do Wrocławia przybyło poselstwo rzymskie z bogatymi darami dla młodego księcia. Książę z Księżną przyjęli łaskawie Poselstwo i DARY. W Miliczu zebrał się jednak pod pretekstem manewrów wandalski sztab generalny, który wysłał żandarmów, którzy zamordowali parę książęcą z dziecięciem. Sztab generalny oczekiwał żandarmów przy Wielkim Kamieniu. Gdy ci przygalopowali to dowódca komanda Śmierci wręczył Szefowi medalion z wizerunkiem Cesarza, który księżna miała na szyji. Medalion krążył w milczeniu z Rąk do Rąk, aż powrócił do Szefa, który Cisnął Go.
  Para książęca została pochowana w jednym z Haniebnych Grobowców na Zakrzowie. Misy były oczywiście pełne dukatów, których robotnicy nie oddali. Wobec czego Rzymianie z Kurska i Sambora-Kijowa UCIEKLI za Dunaj. Stepy pontyjskie zostały podzielone na 3 części: Między Dniestrem a Dunajem Wizygoci; między Dniestrem a Dnieprem Wandalowie a za Dnieprem Ostrogoci.
  Profesor Manteuffel zabawił się w Stańczyka mówiąc, że Bizantyjczycy chcieli Wziąć Świat Metalurgią Armeńską – dzięki której w skarbcach bizantyjskich znalazło się 3/4 Bogactw Świata ??? Bizancjum było Mocarstwem Technologicznym, która to Technologia została upowszechniona po złupieniu Bizancjum przez Wenecję w r. 1204. Bizancjum eksportowało Żelazo Armeńskie do Azji przez kanał Aleksandria-Suez. Ponieważ Metalurgia Armeńska pracowała na krzyworoskiej i kurskiej rudzie i donbaskim węglu, to wandalski książę przyjmując we Wrocławiu poselstwo rzymskie Uchylił Nieba Romejom.

 8. wanderer said

  Mnie sie te „stosunki miedzynarodowe” zawsze jednoznacznie kojarza ilekroc to slysze.

  Wam tez?

  Co tam mozna studiowac?

  Chyba robie sie stary i glupi.

 9. wanderer said

  „Przeszły dwie ustawy, w których pierwsza dotyczyła służb specjalnych (Grzegorz Braun zgłaszał poprawkę do pkt. 15, aby w służbach specjalnych mogły służyć osoby tylko narodowości polskiej mieszkające na terenie Polski), błyskawiczne głosowanie dało odrzucenie tej poprawki, jedyny głos prawdopodobnie Brauna, był za, cała reszta przeciw. Nie mamy już w parlamencie i rządzie żadnych Polaków, bo Polak by tak nie zagłosował. Ta ustawa powoduje, że w służbach specjalnych będzie mógł służyć ktokolwiek. Przygotowują zarząd pod to, aby przejąć Polskę, czego dowodem jest uchwalenie ustawy o prawie geologicznym i górniczym, gdzie sprzedano nasze zasoby naturalne.”

  https://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/155746,pilne-polska-sprzedana-hanba

  No, to teraz juz legalnie ukraincy i zydki beda mogli nas mordowac..

 10. wanderer said

  A to qrwy jedne zaklamane..

  „Szerzenia teorii spiskowych, wywoływanie chaosu informacyjnego, podważanie zaufania do instytucji państwowych, przygotowanie gruntu pod wydarzenia, do jakich może dojść w momencie wynalezienia skutecznej szczepionki na COVID-19, umocnienie ruchów antyszczepionkowych – na takie cele dezinformacji wymierzonej w Polskę wskazują służby. Takie aktywności odnotowano w sieci w większości krajów Europy, Rosji i Chinach. (…) Są rodzice, którzy zostali zainfekowani strachem – na szczęście tę chorobę daje się łatwo leczyć i my już wiemy jak. Nasze badania jasno pokazują, że grupa antyszczepionkowców jest w Polsce minimalna i raczej topnieje, znacznie więcej jest tych wątpiących rodziców, którzy po prostu nie mają wiedzy – mówił w styczniu Jarosław Pinkas, Główny Inspektor Sanitarny.

  Wedug danych GIS w ostatnim czasie zanotowaliśmy 7 procentowy wzrost wyszczepialności w Polsce. – A to najlepsze potwierdzenie, że ruch antyszczepionkowy jest w odwrocie. Zmalała także ich aktywność w mediach społecznościowych, co nas cieszy – podkreślał. ”

  https://www.tvp.info/48409722/dezinformacja-zogniskowana-na-polsce-celem-umocnienie-antyszczepionkowcow

 11. Ad. Doskonałe. Również o rozbrajaniu Polaków.
  >https://www.youtube.com/watch?v=99d-hoWDc1s&w=560&h=315

 12. Powyższy film – ad 3.

 13. OBIECALI ZROBIĆ Z HUNÓW PUPETY

  Publikowany Tu i Ówdzie SZCZEGÓŁOWY opis zdobycia przez Wandalów Rzymu odnosi się do najazdu na Italię Radagajsa. Świadczy o tym oblężenie Mediolanu, pod którym zniszczono Legiony Galijskie. Po tym zwycięstwie i wielkodusznym oszczędzeniu Mediolańczyków Wandalowie wg Wielkiej Kroniki Szwajcarskiej UCIEKLI, do Rawenny, która była Przedostatnią twierdzą broniąca Rzymu od Północy.
  Rawenna padła po półtoraroczym oblężeniu, po czym Wandalowie poszli na Florencję, która Podpisała Rozejm więc pod Florencją stanął garnizon wandalski, który to wzgórze Pokazuje się turystom.
  Oblężenie Rzymu okazało się bardzo trudne. W pierwszym ataku na Murzy doborowe jednostki wandalskie poniosły takie straty, że zostały wycofane, i dopiero Rezerwy po zawaleniu jednej z bram – prawdopodobnie Podkopem – wdarły się do miasta, gdzie trwały długie walki uliczne. Cesarz i senatorowie schronili się w Koloseum, które zostało zdobyte. Cesarz Padł na Kolana przed wodzem wandalskim, który WYGNAŁ GO Z RZYMU jako Niegodnego.
  Rzymskie opisy najazdu Radagajsa przedstawiają najazd jako Klęskę Najeźdźców, w co nie wierzyłem. KLĘSKA ta pochodzi stąd, że najazd Radagajsa został skontrowany najazdem Hunów i Bizantyjczyków na Panonię, co doprowadziło do bitwy nad Nysą, gdzie najeźdźcy SPALILI armię wandalską z jej Królem Osijem Pomorskim, od którego to wydarzenia miasto zwie się ZGORZELCEM.
  To identyfikune Radagajsa z Osijem Pomorskim, którego Brat prowadził „z powodzeniem” wojnę z Hunami i utrzymał KIJÓW. Prawda jest jednak taka, że ów Brat, którego imienia nie wymienia się, uznał się wasalem huńskim, i za cenę skarbca na Wolinie uzyskał zwrot Kijowa, czyli że Pokój z Hunami kupiły Wandalki. – Opis tego najazdu na Rzym, który był żertwą dla Prześmiewców i Szyderców ZNIKNĄŁ ze stron IN po wykazaniu przeze mnie, że to jest Raport z najazdu na Italię Radagajsa, co było LIKWIDACJĄ Imperium Zachodniorzymskiego.
  Przełamanie przez Wandalów granicy na Renie było skutkiem zniszczenia legionów galijskich pod Mediolanem, a podbój przez nich Galii, Hiszpanii i Afryki Północnej jest znany. Nie znane jest tylko to, że w akcie Pokoju z Hunami Wandalowie zobowiązali się do wyemigrowania całego ludu do Galii, ale odstąpili od tego na rzecz IV wojny z Hunami. Proponowali to już im Burgundowie, ale Wandalowie odpowiedzieli, „że dopóki żyje Attyla to jest niemożliwe”, wobec czego Burgundowie Zamordowali Attylę.
  Gdy do Kielc przybyło poselstwo z Budy z żądaniem zaległego trybutu to Wandalowie oderżnęli posłom żywcem ciało od kości, uwędzili i wysłali pupety do Budy z zapowiedzią, że „zrobią to wszystkim Hunom”.
  W bitwie nad Nedao-Nidą w r. 454 walczyło sto tysięcy Wandalów orzeciw 200 tysiącom Hunów. Bitwa została opisana dość dokładnie w Pieśni o Hunach. Ponieważ zginęli Król Wandalów i Następca Tronu to przy komendzie został tylko narzeczony Wandy Odyniec ze Szczecina – późniejszy Odoaker z Rawenny.

 14. osoba prywatna said

  Koronawirus w Norwegii. Premier Erna Solberg przyznała: spanikowałam w sprawie epidemii, obostrzenia były zbyt drastyczne
  https://polskatimes.pl/koronawirus-w-norwegii-premier-erna-solberg-przyznala-spanikowalam-w-sprawie-epidemii-obostrzenia-byly-zbyt-drastyczne/ar/c1-15000879

  Ziemowit Gowin rapuje przeciwko PiS. Syn Jarosława Gowina na YouTube. O czym rapuje syn Gowina? WIDEO i TEKST rap syna Gowina 6.06.2020
  https://polskatimes.pl/ziemowit-gowin-rapuje-przeciwko-pis-syn-jaroslawa-gowina-na-youtube-o-czym-rapuje-syn-gowina-wideo-i-tekst-rap-syna-gowina/ar/c1-15002341

 15. Lily said

  G.B.zadnej Ameryki nie odkryl,o Tym dawno
  informowali rzetelni blogerzy.
  NIC NOWEGO NIE / WNIOSL/ WNOSI.

 16. osoba prywatna said

  Teoria spiskowa Tomasza Adamka. Mocne słowa boksera o epidemii
  https://zestadionu.pl/tomasz-adamek-030620-bg-teoria-spiskowa-o-epidemii?fbclid=IwAR1Qgyk3sGBCSLnYTZeAxJEo55xCIZ5MkdWvFC9RmlGY1rHFcavIMj2tcYM

 17. osoba prywatna said

  ONZ stworzył stronę UNNWO.org poświęconą Nowemu Porządkowi Świata.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_stworzyl_strone,p828667438

 18. osoba prywatna said

  LIST DO DZIECKA, KTÓREGO NIE CHCIAŁBYŚ NIGDY NAPISAĆ.

 19. osoba prywatna said

  Dyrektor szpitala o epidemii strachu
  https://www.tugazeta.pl/1,dyrektor-szpitala-o-epidemii-strachu,39521.html?fbclid=IwAR1SPNVb3zzZ33o2lMNu1LuOUI5XopXuli3yyGlIge466-EVrqHwI7XR1R4

 20. osoba prywatna said

  ONZ chce globalnego, 10% podatku by walczyć z koronawirusem.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/onz_chce_globalnego_10,p1226313482

  Ryży gudłaj się zaszczepił na grypę. Z pewnością solą fizjologiczną, lub witaminą C. Niewykluczone, iż od Zięby.
  .https://www.youtube.com/watch?v=MLFFaVLQLOw&feature=emb_title

 21. revers said

  re11#
  cos jak Braun w komisji kryzysowo-pandemicznej i mossadu na rp. Szczesc Bosze.

  Po herbacie, w dodatku „zlo waszym dobrem cara Iwana” a nie ostatniego cara Mikolaja pochowanego z rodzina w szczatkach na szybko w 1998 roku, gdy w 1975 roku KC ZSRR nawet ostani dom pobytu rodziny cara przeznaczyl do rozbiorki by zatrzec slady historii.

  Dzisiaj to nawet pomnik Kolumba z krzyzem w amryce jest napastowany farba czerwona, nie tylko armii czerwonej dla czarnej materii a rzaadzi covid19 wirus, ktory powstal jako pochodna hiv, sars i srodowisk ktore sie duszpasterzy. Na terenie kraju wzystkie armie swita z ustawka 1066 jak sluzby specjalne sie rozbiegly , a nawet zgrupowaly wokool eksteryterialnych terenow w rp.

  Przez 5G wejdzie sie do kazdej duszenki rp, a postep i podstep szybciej nadchodzi.

 22. Ad. 11

  Ten człowiek budzi instynktowny szacunek…

 23. osoba prywatna said

  Nadchodzą narodowe bankructwa. Ponad 100 krajów zwróciło się do MFW o pomoc.
  http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/nadchodza_narodowe,p2002697842

 24. osoba prywatna said

  paziem
  5 czerwca 2020 o 20:32

  Słusznie zauważa prof. W.J.KATASONOW, że zaskakujące powodzenie globalnej manipulacji tzw. pandemią COVID-19 wynika z tego, że przez ostatnie 30 lat społeczeństwa poprzez upowszechnianie konsumpcjonizmu przygotowywane były do nie wyrażania sprzeciwu wobec konwersji wolności na komfort. Przewidywali ten proces najbardziej przenikliwi pisarze jak F. Dostojewski ( w legendzie o wielkim inkwizytorze w ” Braciach Karamazow”) a następnie już w wieku XX tacy wizjonerzy katastroficzni jak E. Zamiatin w swoim dziele „My”, a następnie A.Huxley w ” Nowym, wspaniałym świecie” i wreszcie G.Orwell w „Roku 1984”.
  Okazuje się, że na zniewolenie nie są odporne ani społeczeństwa wcześniej wychowane w systemie autorytarnym lub totalitarnym, ani społeczeństwa tzw. demokratyczne, gdzie zniewolenie uzyskuje się łatwo sposobem strachu przed utraconymi kajdanami konsumpcji i wygodnego życia.
  Ten miękki totalitaryzm jest nawet dużo efektywniejszy jak pokazuje zjawisko obecnej socjotechnicznej pandemii.
  Валентин Катасонов: Эра слабых людей
  .https://www.youtube.com/watch?v=GxcCd-Ks1Yg&feature=emb_title

 25. osoba prywatna said

 26. osoba prywatna said

 27. osoba prywatna said

 28. osoba prywatna said

 29. osoba prywatna said

 30. osoba prywatna said

 31. osoba prywatna said

 32. Gdy Król SŁOŃCE dowiedział się, że król Polski otrzymał do Szacha Perskiego Pawi Tron – jakiego Nie Było i Nie będzie – dla którego zbudował Specjalny Pałac, to zainteresował się Historią Persji. Dowiedział się, że Król Królów zapytał swych Doradców, CO ZROBIĆ, ŻEBY MIEĆ SPOKÓJ Z WICHRZYCIELAMI ???
  Ci odpowiedzieli mu: ZBUDUJ PANIE PIĘKNE MIASTO I ZBIERZ W NIM MOŻEBNYCH POLITYCZNIE. KAŻ IM SIĘ ZAJMOWAĆ MUZYKĄ I SZTUKAMI PIĘKNYMI, CZEGO CZASAMI POSŁUCHASZ I POOGLĄDASZ. – No i Król Królów zbudował Persepolis…
  Król Słońce kazał więc zbudować WERSAL, ale Możebni Politycznie Osrali ten Majestat NIEMOŻEBNIE…

 33. revers said

  rde30

  problem w tym ze wiekszosc polskich sklepow w tym „Zdrowie i Uroda” w starych galerich handlowych ala box, osiedlowych malych targowisk i zakladow uslugowych typu fryzjer zamknieto na korzysc wielkich koszernych sieci handlowych. 5000 zlp kryzysowych i to w formie kredytu bo moga zarzadzic zwrot juz sie wyczepalo po 3 m-cach pandemii bez konca, lub z malymi furteczkami.

  Wroci do normalnosci malo podmiotow gospodarczych, zwaracajac uwage ze juz 1 wrzesnia wraca druga fala pandemii i dotkliwsza bo podwojna.

 34. osoba prywatna said

  Covid 19 – Nowa doktryna szoku.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/covid_19_nowa_doktryna,p1797217602

 35. Żbik said

  śmieszki z NASA?
  Space shuttle Challenger Jan 28 1986
  załoga statku kosmicznego usa 30 lat później:  http://whale.to/c/space_shuttle_challenger.html
  https://www.disclose.tv/news/are_the_crew_members_of_1986_space_shuttle_challenger_stillalive/117392#ixzz3dCi57W3h

  http://whale.to/c/buzz_aldrin.html

  dlaczego isis używa pomarańczowych kombinezonów?
  bo zielone zlałyby się z zielonym tłem technologii greenscreen

  http://whale.to/c/blue_screen.html

 36. Lily said

  A co,o TYM myslicie.

  Zrodlo; A.B.

 37. osoba prywatna said

  Polska chętnie przejmie amerykańskich żołnierzy z Niemiec
  https://pl.sputniknews.com/polska/2020060612536479-amerykanscy-zolnierze-z-niemiec-przerzuceni-do-polski-jest-komentarz-polskiego-rzadu/

  Meksyk: zabity przez policję, bo nie nosił maseczki. Bunt w Guadalajarze
  https://strajk.eu/meksyk-zabity-przez-policje-bo-nie-nosil-maseczki-bunt-w-guadalajarze/

 38. revers said

  ad33

  z uzuplniniemniami ustaw towarzyszacych z dz.u. z dn.2 Marca 2020, ktore caly czas ulegaly modyfikacji, rozszerzeniom tylko 67 stron A4 po konwrsacji html->adobe pdf.

  https://www.portaloswiatowy.pl/organizacja-pracy/ustawa-z-dnia-2-marca-2020-r.-o-szczegolnych-rozwiazaniach-zwiazanych-z-zapobieganiem-przeciwdzialaniem-i-zwalczaniem-covid19-innych-chorob-zakaznych-oraz-wywolanych-nimi-sytuacji-kryzysowych-dz.u.-z-2020-r.-poz.-374-17802.html#

  piekne kwiatki ktorej zadna konstytucja nie oprze sie.

 39. osoba prywatna said

  Kto wie jak z nim jest naprawdę.
  .https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1229204400759713&id=100010104933626

 40. osoba prywatna said

  Cowboy Junkies – Rock and Bird (Official Video)
  .https://www.youtube.com/watch?v=6iMoS8KFq4I

 41. Piskorz said

  re 32 ze juz 1 wrzesnia wraca druga fala pandemii i dotkliwsza bo podwojna.” ??? Mówią o jesieni i wczesnej zimie…!!! 1.09. to dzieci zawsze do szkół szły po wakacjach..KTO MÓWIŁ O 01.09 ?!!

 42. Piskorz said

  re 30 SUPER. porozsyłam dalej..!! 1. Kredyty tylko na mieszkanie…W BANKACH SPÓŁDZ. .. jeśli można. 2. Kupie teraz polski zegarek…jest w czym wybierać .. /firma le temps szwajcarska…do każdego zegarka…daje gratis…maseczkę/. 3. Wciskać dzieciom i młodzieży….polską klasykę !!!

 43. revers said

  No na przelomie wrzesnia I pazdziernika pisali online rownie dobrze 30 wrzesien jak I 1 pazdziernik, niektore szkolki pomaturalne tak zaczynaja, a pisali o 1 wrzesniu geszefciarze od Szumowskiego.
  re41

 44. OutsiderR said

  .https://www.dobreprogramy.pl/Fala-podpalen-w-Holandii-od-kwietnia-wandale-zniszczyli-29-masztow-5G,News,108236.html

  W postępowej Europie szaleństwo. Ludziska się cieszą, że jest 5G. A u nas co?
  My jak zwykle za Murzynami. 100 lat, albo więcej.
  Trzeba gonić Europę, nie ma na co czekać…

 45. Lily said

  Re 37;Osoba Prywatna
  RZADY KACZYNBSKIEGO w III.R.P.
  Beda Ich CHRONIC,przed ZLYMI TUBYLCAMI.

 46. HOŁDOWNICY WANDY

  Międzynarodowy Instytut Cywilizacji Słowian przysłał mi protokół zwołanej przez cesarza chińskiego Ti konferencji w Wołgogradzie w/s Podziału Ziem Huńskich. Główną postacią tej Konferencji, poza Ambasadorem Chińskim TAJWANEM, był marszałek Kurska, który wykazywał też największą opozycyjność wobec Cesarstwa Ti.
  Ponieważ w wojnie huńsko-wandalskiej Lugiowie-Łużyczanie zachowali neutralność to po IV Zdobyciu Rzymu Wandalowie obarczyli ich Konytybucją w postaci Zdobycia Kurska, który nie przysłał Gratulacji po bitwie nad Nidą, uczestnicząc w niej.
  Ponieważ Łużyczanie nie zdobyli Kurska to po 2 latach zostali zesłani Karnie do Mongolii jako AWAROWIE a zdobycie Kurska powierzono, NOWEMU narzeczonemu Wandy, królowi Longobardów Rydygierowi, gdyż Odyniec zbuntował się i osiadł w Rawennie. Rydygier składając raport o Zdobyciu Kurska, po wypowiedzeniu formuły: WANDA NIECH ROZKAZUJE, NA ZIEMI, MORZU I W POWIETRZU, wyjął miecz i rzucił się nań.
  Wanda została królową, gdyż jej młodszy brat Leszek został oskarżony o „przyczynienie się” do śmierci nad Nidą starszego brata i wysłany z Awarami do Mongolii, skąd wypędził Hunów, ale mogli tam zostać ci, co zadeklarowali się jako TURCY. Potem przełamał ODBUDOWANY Mur Chiński, pojmał cesarza Ti i ściął go Publicznie, z czegi protokół przysłał mi też MICSł.
  Wanda MUSIAŁA upamiętnić bitwę nad Nidą Architektonicznie. Uważam, że PAMIATKĄ tego była Świątynia Ślężańską TĄPADŁO od Templum Pforte jako Imperialna. Miała ona 6 patrali – według mnie portyków – dla Hołdowników. z LONDYNU, PARYŻA, RZYMU, KONSTNTYNOPOLA, PEKINU I SZTOHOLMU.
  Prawdopodobnie Wanda dobudowała tylko portyki do Imperialnej świątyni Lubrana, który musiał podjąć konkurencję z Najwspanialszą Świątynia Oktawiana w Baalbeku, co zrobił w postaci POWIĘKSZENIA pałacu Olimpiady na Gargamellu, co okazało się Niewypałem. Wyjście z tego znalazła Wanda w postaci Sześciu Portyków.

 47. Zerohero said

  Ukamienowanie przypadkowego przechodnia w ramach „protestów”

 48. revers said

  Ad41,43
  Jak dobrze ynteres covidowy rozkreci sie to mozze wczesniej , bo w kazdym szpitalu, placowce leczniczej wymaga sie covidowskich oswiadczen inaczej wykluczony jest sie z swiadczen zdrowotnych.

 49. Lily said

  PRZEPOWIEDNIA pana Zbigniewa S,spelnia
  sie na Naszych oczach.
  OTO ONA.
  „NIKT WAS TAK NIE (slowo na w) jak Pis”.
  „Pis”,czyli rzady Kaczynskich / Kaczynskiego.
  Jedenascie LAT TEMU, J,KACZYNSKI
  oswiadczyl.”Wszystko na lewo od Pis,to sciema”.

  „ZA 100 LAT, SWIAT ZAPOMNI, ze KIEDYKOLWIEK ISTNIAL NAROD POLSKI”.
  KTOS,bardzo,ale to bardzo NIENAWIDZI
  NARODU POLSKIEGO. KTO?,widac TO.

 50. Piskorz said

  re 47 1. Cement and bricks have been placed strategically around cities for rioters…..
  2. Kto takie ścierwa na świat wydał..?!

 51. revers said

  a kto w czasie 11 dni od 25 Maja do 6 czerwca, potrafil cala prase nie koszerna uziemnic, lub rzucic na glebe az 300 niezaleznych dzienikarzy jak nie najlepsza demokracja na swiecie, od ktorej polacy dostaja orgazmow na sam widok amerykanskiego policjanta lub polityka z panteonow bialego domu?

  https://netzpolitik.org/2020/ueber-250-dokumentierte-uebergriffe-der-polizei-auf-die-presse/

  wlasnie pisze sie o 250 udokumentownych rzutow o bruk dzienikarzy i prasy z poza Murdochow glownych sciekow.

  W Kaliforni zass plona magazyny amazonu, zeby wlasciceil amazonu Berez nie myslal ze zlapal covid i dystrybucje kwarantowego zarcia za zlote rogi, lub niewspolmiernego zysku, stop zwrotu.

 52. Katastrofalny dla Bizancjum najazd Słowian na Bałkany w VI w. był skutkiem wojny wandalskiej Belizariusza – czego bez naszej narodowej Lechiady wyjaśnić się nie da. To że maleńka armia słowiańska ZAWALIŁA ŚWIAT RZYMSKI jest kazusem bizantyjskiej cenzury, która zakazała pisania o Wandalach, aby nie wywoływać paniki. Z tej racji szczegółowa relacja Prokopa z Cezarei o zdobyciu przez tą maleńką armię miasta Toperos nad Morzem Egejskim jest niekompletna, gdyż miasto było bronione przez regularną armię bizantyjską a Słowianie, po zdobyciu tej twierdzy, wymordowali 25 tysięcy mężczyzn – czego 2 tysiące desperatów dokonać nie mogło.
  Gerard Labuda zaprzecza jakoby Toperos leżało nad morzem, ale musiało tak być, gdyż owe 2 jedmostki słowiańskie, które dopiero po walkach przystąpiły do oblężenia Toperos, były armią rozpoznawczą, która umożliwiła desant flocie wandalskiej, która zdobyła Toperos i dokonała rzezi. Wg mnie jest to rzymska nazwa LabirynTHOS’u-Athosu.
  Wypędzeny przez Belizariusza z Kartaginy Moskwa dokonal najpierw podboju Ilirii zdobywając Singidunum, który przemianowali na BELGRAD, potem dokonali podboju Wysp Brytyjskich, zakładając tam Królestwo Murcji, aby powrócić nas Bałkany i zdobyć Athos-Toperos, co było wstępem do OBLĘŻENIA KONSTANTYNOPOLA. Dlatego właśnie w r. 550 przybyli na Śląsk starsi synowie Moskwy, Lech i Czech, żeby prosić sejm wandalski we Wrocławiu o pomoc przy oblężeniu Konstantynopola. Z Wrocławia odesłano braci do Legnicy, gdzie więc Dziadoszan wysłał armię pod Konstantynopol.
  Menander pisze o stosunkach w trójkącie Słowianie-Bizancjum-Awarowie. Konstantynopol został uwolniony w 558 r. przez I armię awarską w sile 60 tysięcy wojowników konnych, którzy przybyli z Azji Mniejszej przez most z galer. Moskwa wycofał się do Kosowa, ale armia bizantyjska ruszyła w górę Dunaju a Awarowie po przeprawieniu się przez Dunaj po moście z galer również poszli na zachód. Król Sklawinów Daurentios przyjął ultimatum awarskie ze śmiechem: TO MYŚMY ZWYKLI PANOWAĆ NAD INNYMI, i kazał posłów torturować. Ci ujawnili, że pomiędzy armiami awarską a bizantyjską PŁYNIE FLOTA BIZANTYJSKA, wobec czego Lech i Czech mieli Dzień na ewakuację Belgradu, a ponieważ Welina nie chciała o tym słyszeć to bracia zamordowali ją i babskim pagajem powieźli skarby w górę Dunaju.
  labuda odnosi ówczesną nazwę HUNOWIE do Kutrygurów, gdy byli to sprzymierzeni z Biznatyjczykami Awarowie, a nazwa Bułgarzy pochodziła od BELGRADU; VIDIVARI u Jordanesa to prawdopodobnie gdańskie Stegny.
  W internecie toczy się dyskusja o Antach, którą zakończyłem informacją, że po zamordowaniu przez Awarów Mezomira sejm kijowski przywołał Lecha Afrykańskiego. Lech dał Awarom nadwołżańskim ziemie za Oskołem i Kalmiusem, co było nowym zagrożeniem Konstantynopola, który musiał dać Antom twierdzę u ujścia Dniestru BIAŁOGRÓD i uznać się trybutariuszem Kijowa, czego efektem jest marynistyczna ceramika pieńkowska.
  Wg listu Międzynarodowego Instytutu Cywilizacji Słowian to w r. 2000 miała być opublikowana we Frankfurcie nad Menem mapa Polski z ROKIEM 565, ze stolicą w KALISZU i głównymi miastami Polski ze SMOLEŃSKIEM??? Odpisałem, że mapa jest poprawna, gdyż na mocy Pokoju w Adrianopolu w r. 568 cesarz dał Rusowi za ewakuację Bałkanów Włochy, które ten sprzedał Longobardom za naddunajską Bohemię dla Czecha, za co otrzymał od Lecha Smoleńsk. Mapa nie została jednak wydana, gdyż Niemcy zarzucili jej, iż ziemie na południe do górnej Wisły i Odry były okupowane przez Awarów, którzy wyprawiali się tędy na Paryż – ale była to okupacja a nie aneksja. Właśnie na mocy Pokoju w Adrianopolu Awarowie wycofali się za Ren, który w ten sposób stał się ZACHODNIĄ granicą Imperium Lechickiego ze stolicą w Kaliszu.
  W roku 617 dynastia Sui dokonała imwazji Korei siłą miliona stu tysięcy żołnierzy. Koreańczycy mieli jednak sojusz z Kitanami polskimi nad Bajkałem, których wódz TYGRYS dokonał najazdu na Chiny, zakładając dynastię Tang. Ten Tang dokonał potem z Astrachania oblężenia Kontynopola.
  Oblężenie przez Awarów, Słowian i Persów Konstantynopola w r. 626 Bizantyjczycy zażegnali OLBRZYMIM trybutem dla kagana. Na mocy traktatu beg awarski wyprawił się na Persów, ale poniósł klęskę pod Tyflisem i uznał się wasalem perskim. W r. 627 Awarzy properscy wygnali Awrów propolskich (Kubrata). Ci uciekli do Panonii, gdzie zostali pobici przez Awarów panońskich więc uciekli do Bawarii, gdzie zostali wymordowani przez Bawarów na rozkaz Dagoberta Wielkiego.
  To było powodem bitwiy pod Vogatisburgiem (Norymbergą) w r. 632, po której Dagobert został ubrany w kaftan bezpieczeństwa, obsługiwanym przez Karolingów, co nazywa się MAJORDOMATEM. Potem Wyzymir rozgromił Persów, którzy stali się łupem arabskim, oraz anektował Chazarię z Taszkentem.
  W r. 751 do Turkiestanu weszła 160 tysięczna armia chińska. Marszałek chiński – Koreańczyk – pokłócił się z polskim gubernatorem Taszkentu, dobył miecza i ŚCIĄŁ go. Skutkiem tego była bitwa pod Tallas k. Fergany, gdzie Polaków wspomagał 30 tysięczny korpus Abbasydów z Iranu. Po bitwie Tangowie chińscy zapłacili wielką kontrybucję, ale nie Polakom a Abbasydom, oddając im też Tybet. Na skutek tego Abbasydzi wygnali Omajadów na Zachód.
  Konytybucja chińska była zastrzeżona Antypolskim sojuszem chińsko-arabskim, który realizował marszałek arabski Ibn-Muslim, który ZDOBYŁ KURSK I KIJÓW. Zaprzestał jednak ofensywy, co pozwoliło Polakom na pozbieranie się. Czesi przysłali korpus kawaleryjski, w którym był syn chłopa spod Znojma Leszek, który wynalazł skuteczną acz plugawą taktykę walki z dromadnicą, wobec której kawaleria była BEZRADNA. Dzięki temu Polacy pobili Arabów nad Seretem i oblegli Tyflis. Ponieważ synowie witezia Przemysława polegli w walkach z Arabami to Leszek ożenił się z córką Przmysława i został witeziem jako Leszek Wyścigowy.
  Einhard napisał, że Karol Wlk zmusił do płacenia trybutu wszystkie ludy między Renem a Wisłą i między Oceanem a Dunajem, mówiące prawie jednym językiem. To nie jest prawdą, gdyż Karol Wlk przybył w r. 789 do Krakowa z KAPITULACJĄ i zostawił syna Ludwika z tytułem Króla Akwitanii jako zakładnika. Karol walczył jednak z Wieletami w interesie Leszka III, który wojny z Wieletami się bał i się jej wstydził, ze względu na sejm i opinię publiczną, toteż wygodniej mu było posłużyć się Karolem, który był szachowany zbiegłym do Polski palatynem Bretanii, strażnikiem skarbu Merowingów w Mont-Sanit-Michel, Rolandem II, który bronił tego skarbca przy pomocy floty skandynawskiej.
  Gdyby nie szczegółowy wykaz wschodniej granicy CELNEJ Karola z r. 805, na Łabie i Solawie, to Niemcy tłumaczyliby nam, że monarchia jego sięgała WISŁY. Roland był w GNIEŹNIE a Karol NAD WISŁĄ, więc wypada te dane odnosić do Szczecina, gdzie Roland I powinien być w r. 772 a Roland II w l. 786-789, zaś Karol był w Krakowie w r. 789, gdzie spotkał się z Leszkiem III i kalifem z Bagdadu.
  W Krakowie zawarto umowę polsko-arabską, że za wypędzenie przez Polaków Turków z Afganistanu i Indii Arabowie pomogą Polakom odzyskać zhołdwaną przez Turków Chazarię, co się stało. Jednak Leszek po powrocie z tej aleksandretty z CHIN został zamordowany przez niejekiego Karlomana pod Chebem. Wobec czegio Sejm spuścił z łańcucha Normanów i wysłał na Paryż Popiela I Gnuśnego z Ludwikiem, którego Popiel UKORONOWAŁ w paryskiej krypce Karolingów MIECZEM.
  Geograf Bawarski pisze o civitates czyli miastach, które należy rozumieć jako ośrodki OPOLNE, czasem warowne. Każde plemię miało kilkanaście opoli a plemiona łączyły się w ZWIĄZKI PLEMIENNE – jak Wieleci czy Obodrzyci, które to związki są wymieniane w Geografie jako POLITYCZNE, z podaniem ilości Miast. Wielkim związkiem byli w Rzeszy Popielidów GOPLANIE, którzy mieli mieć aż 400 miast. Tą jednostkę polityczną wypada rozciągać na Pomorze Wschodnie, Wielkopolskę, Kujawy, Mazowsze, Polesie i prawobrzeżne Naddnieprze. Bużanie to dorzecze Bohu i Bugu, a wymienieni już przez Ptolemeusza Stradowianie to dolne Powołże. Trudniejsza sprawa jest z SITTICI czyli Scytią, jako krajem „niezmierzonym”.
  U Labudy brakuje Kroniki Miśnieńskiej z zapisem, że w r. 882 cesarz Karol Gruby ZNISZCZYŁ DAWNE KRÓLESTWO POLSKIE, co interpretuje się jako najazd Świętopełka z Moraw, kojarzony z narodową baśnią O Popielu, „którego myszy zjadły”. Był to Popiel II, który jako Wojewoda Kij zdobył w 862 r. Konstynopol i Odbił Wiedeń, za co został regentem. Ożenił się z córką burgrabiego Wiednia Henryka V Pobożnego Ryksą, która została polską Lady Makbet. Gdy zjazd familijny Popielidów w Wideniu opowiedział się za następcą tronu Wisławem to Henryk OTRUŁ Stryjów winem, co SKOMPROMITOWAŁO Kija.
  To wykorzystał cesarz Karol III Gruby do wystosowania ULTIMATUM, zdobycia Sławy-Głogowa, pobicia bega Chazarów Prawdzica, zdobycia Płocka i wyniesienia Piastów.

 53. osoba prywatna said

  Hodują 500 KÓZ, produkują mleko i sery. Czy koza zeżre wszystko?
  .https://www.youtube.com/watch?v=qjU19cqfcWo

 54. Piskorz said

  !!! W Kalifornii /+Newada i Arizona/…ostatnio 9 trzęsień ziemi.!!

 55. Piskorz said

  !!!! Kiedyś był periodyk masoński „Ars Regi” /nie wiem jak teraz/, ale ponad 25 lat temu opublikował „Przesłanki i wytyczne ustrojowe”, gdzie mówi się o rządzie światowym i światowym „planowaniu gospodarki „i wtedy będą mogli dysponować surowcami o b. dużym znaczeniu gospodarczym. Bez komentarza..

 56. revers said

  Cholota nie ma glosu wg. naczelnika na temat wotum nie ufnosci dla ministra konskiego zdrowia z walkow Suwalskich.

  https://dziennik-polityczny.com/2020/06/05/ja-nie-jestem-holota-prosze-nas-przeprosic-awantura-po-slowach-kaczynskiego/?fbclid=IwAR1nTqEmFTQDMUWnGgTp0J0HvOVoxyzU2Gncj5u_wT8tmtYwljUguzIx13Q

 57. revers said

  Ciekawe na ile ubezpieczyl swoje amazonskie geszefty Berzos , po czym seie pala w Kaliforni jak pochodnie, covid to nie trzesienia ziemii, i 30 mld zysku dla Berzosa.

  ttps://www.youtube.com/watch?v=0wj7zcN_9lQ

 58. Jack Ravenno said

  @47 0H Straszne. Po prostu. Co za dzicz.

 59. osoba prywatna said

  Moim zdaniem jeden z najlepszych kanałów, o ile nie najlepszy na jutubie z tego tematu. Duża wiedza, świetny rzeczowy przekaz i co najważniejsze, bardzo pomocne porady, gdy
  ktoś zmaga się z bólem i problemami.
  .https://www.youtube.com/watch?v=zXa9_k3BkiQ

 60. Piskorz said

  re 59 Dzięki,nic o tym nie wiadomo, ale wiem, że b. dobrze robi dla narządów wewnętrznych….masowanie małżowin usznych oraz płatków !!

 61. Rzecznik Praw Goja said

  Rząd PiS-u tworzy państwową i finansowaną z podatków infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia, z której będzie można się dowiedzieć, w których szpitalach można dokonać legalnej aborcji (PiS robi to dlatego, że lekarze powołują się na klauzulę sumienia i odmawiają wskazania takiego miejsca, a nie da się ich zmusić ze względu na konstytucję).
  Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tego, że PiS to partia satanistyczna, to nie wiem, co jeszcze musi się stać, aby przejrzał na oczy. Gratulacje dla o. Rydzyka i całej Rodziny Radia Maryja za konsekwentne popieranie PiS-u przez kilkanaście lat oraz dla tych wszystkich Pospieszalskich, Terlikowskich, Lisickich itp., którzy od lat promują PiS jako partię katolicko-konserwatywną (macie krew na rękach!).
  https://medianarodowe.com/wiceminister-zdrowia-o-legalnej-aborcji-bedzie-sie-mozna-dowiedziec-na-infolinii-nfz/
  https://serwisy.gazetaprawna.pl/zdrowie/artykuly/1481149,szczurek-zelazko-legalna-aborcja-nfz.html

 62. D-T said

  „Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych jednostek” zginie do roku 2050 w wyniku lokalnych wojen, kontrolowanych epidemii, a także szybko rozprzestrzeniających się chorób i głodu. Najszybciej maleć będzie liczba ludności USA, Kanady oraz Europy Zachodniej, osiągając ostatecznie pożądany poziom 1 miliarda. Spośród tej populacji planowaną połowę mają stanowić Chińczycy i Japończycy”.

  https://www.polishclub.org/2020/06/06/nowe-wydanie-komunizmu-czesc-i/

 63. revers said

  Albo na organy pojdzie I to legalnie dzieki takin partiotom jak pis I obroncy zycia inaczej
  https://spoleczenstwo.plportal.pl/artykuly/ujawniamy-przeglad-prasy-swiat-spoleczenstwo-reszta-swiata/mordowano-dzieci-dla-organow?fbclid=IwAR084YvszPxNQaORm3GMdUziDJrM7OlwBP9L2MhrH4NgAqLXUa-nzDUqrKw

 64. Kompendium Wielkiej Lechii jest na stronie http://wandaluzja.pl/index.php?p=p_100&sName=28.-lechiada

 65. revers said

  Ad62

  Kolejne tsunami ekonomicne ida po europie, Wlochy Sa w plajcie, dolaczyly do Argentyny, Zimbabwe.

  ECB wypuscil obligacje bez porkycia ktore nikt nie chce kupic na rynkach kapitalowych. Teraz ecb je skupuje ale wiarygodnosc wlochow jest u miedzynarodowej lichwy zerowa.

  https://www.mmnews.de/wirtschaft/145773-italien-pleite-ezb-einziger-anleihenkaeufer?fbclid=IwAR1mXBcW1ENSpdRix09qK-QOuv_S5NFP2PjKaLYIGyV_baRuR6j9h5CggWc

  Czy pomogl w plajcie wlochom covid/?

  Podobna sytuacje ma Polska, NBP wypuscil Puste obligacje by ratowac sie przed covidem I terraz nbp skupuje te obligacje, ale wiarygodnosci to nie podwyzszy, choc plotka mowi ze skupuje polskie obligacje I Papier dluzny Chiny.

 66. Zerohero said

  @Jack Ravenno, 58

  Podpalili też dom wielorodzinny z dzieckiem w środku i zablokowali straż pożarną. Pobili kobietę na wózku inwalidzkim. Naprawdę dużo tych materiałów zebrało się w ciągu tych kilku dni.

  .https://www.youtube.com/watch?v=AEncQKV8k_0&feature=emb_title

  Na uniwerkach żądania aby murzyńskich studentów zwalniać z egzaminów (w jednym przypadku poparte przez władze uczelni). Wielkie napisy „Black Lives Matter” na ulicach. Zapraszani do TV aktywiści żądają aby białe dzieci przestały wyrastać w beztrosce i były od małego uczone poczucia winy za biały przywilej.

  oczywiście w tle kręcą się żydłaki ja ten

  jest naprawdę nieciekawie. Robią nam globalne RPA.

 67. osoba prywatna said

  PROTESTY W USA
  .https://www.youtube.com/watch?v=J8JQy37BSiE

 68. Jurek said

  Dzisiaj znowu widziałem kolejowy transport sprzętu wojennego z Iławy na wschód, w kierunku Olsztyna. Przedwczoraj podobny przejechał pomiędzy Olsztynem a Ełkiem, na wschód.

 69. upior said

  marucha .. jestes normalna cipa.
  to moj ostatni post tutaj
  cenzuruj se tam, moderuj.. dokladnie tak jak nasz pierdolony zydowski rzad

 70. revers said

  https://www.defenseworld.net/news/27146/Thousands_of_US_Troops_to_Leave_Germany_as_part_of_Trump_Drawdown_Campaign#.XtwZnIGbGfA

  10 tys jankeskich gm trzeba gdzies ulokowac

 71. revers said

  Re66

  Najciekawsze jest to ze black maters live w ameryce Sa tak samo najezdzami lub przymusowymi migrantami z afryki jak biali za czasow Kolumba.

  Jak juz to. Infdianie z rezerwatow , meksykanie powini uzywac hasel Gold Aztecs live.

  W Meksyku tez Kogos spacyfikowali a Brazylia wychodzi Z who.

 72. Gdzie błąd? said

  Gdzie błąd? o 2020-05-25 (Poniedziałek) o 20:29:07
  Nadal nie ma przejścia do „starszych tematów”. Gdzie jest błąd? U mnie czy w Gajówce?

  ————–
  Nie wiem, w ogóle nie przypominam sobie, by takie coś było w gajówce.
  Ale przecież jest archiwum…
  Admin

  ===============

  To jak Panie Adminie!?
  Nie wiemy co mamy w gajówce czy skleroza?
  Wlasnie na ‚urządzeniu mobilnym’ pojawił się ponownie, po 3-4 tygodniach nieobecności, niebieski przycisk „Starsze wpisy”.
  Ułatwia to nawigacje po stronach gajówki.
  Osobie, która to przywróciła serdeczne dzięki!
  Pozdrowienia dla Pana Admina!

  Umiarkowany Sklerotyk

 73. marteczka said

  na wesoło

  https://snippits-and-slappits.blogspot.com/

 74. WYBRYKI PIERDZIELA ROKEFELERA

  W roku 1995 Austriacy REWINDYKOWALI Pierdziela Rokefelera na Krakowskim Patencie Łukasiewicza. W Wiedniu została podpisana przez europejskich Ministrów Transportu, w obecności Ministrów Transportu Japonii, Kanaday, Rosji i USA, Europejska Konwencja Transportu Ekologicznego na Austriackim Silniku SUPEREKOLOGICZNYM. Konwencja miała wejść w Życie 1.I.1997, przez Bezpłatnie nabycie patentu ASSE, a jeśli któremuś z sygnatariuszy nie udałoby się uruchomić produkcji ASSE to Austria i Niemcy zobowiązały się dostarczyć ASSE po przystępnej cenie.
  Ja oczywoście Uznałem patent ASSE, ale pod warunkiem Uznania przez austriackie ministertwo Transportu mych praw autorskich VDTW i spłacenia aktywistów Turbinki Kowalskiego, na co konsulat Austriacki Nie Odpowiedział Mi. Pozostało mi więc śpiewanie Polskiego Hymnu Państwowego: POD ULM, POD ULM, POD AUSTERLITZ…
  EKTE upadła z powodu POBICIA konsula austriackiego z okrzykami TU JEST POLSKA, o co w Wiedniu oskarżono Polskich Nacjonalistów, więc 7.I.1997 miast EKTE była KAPITULACJA amerykańskiego przemysłu samochodowego przed Volkswagenem, który przyłożył Pierdzielowi Rokefelerowi pistolet VW-Lupo, palący w średnim litrażu 1,1 l./100km.
  W sprawie VW-Lupo korespondowałem z Kanclerzem Schroederem, domagając sie Spłacenia Aktywistów TK, czego dyrekcja VW Odmówiła, wobec czego VW został zaatakowany Setkami Pozwów, z których dowiedzieliśmy się, że to kapitał nie NSDAP, ale Juden SS Himmlera ??? W czerwcu 1999 na polsko-niemiecko-amerykańskiej konferencji na Najwyższym Szczeblu w gdańskim NEPTUNIE Amerykanie WYKUPILI Volkswagena-LUPO za koncesje dla niemieckiego kapitału asekuracyjnego, co nazywa się WTC.
  Wybryki Pierdziela Rokefelera są kazusem WERSALU Ludwika XIV.

 75. revers said

  Talmud raz jeszcze jako perfekcyjny rasizm, i smierc gojom , zwierzetaa….

  prawa jak szaria w islamie.

 76. Wielka Kopa Tatry said

  W grze Call of Duty M.W. z 2019 roku, zbrodnia dokonana przez lotnictwo amerykańskie, na szosie łączącej Irak z Kuwejtem, została przypisana…Rosjanom. A oto inny fragment tej gry –
  .https://m.youtube.com/watch?v=eSteYkvJw1E

 77. Anucha said

  Panie Wanderer
  Stosunki międzynarodowe , bardzo dobrze kojarzą się Panu.
  Mianowicie, goje rozkładają , a une wkładają.
  A potem , to już czysta fizyka.
  Czyli ruchy posuwisto-zwrotne.

 78. Wielka Kopa Tatry said

  „Wykonywaliśmy tylko swoje rozkazy” zbrodniatze zawsze tłumaczą się w ten sposób.

 79. osoba prywatna said

  III RP na jedynie słusznej drodze do chińskiego ładu
  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/155758,iii-rp-na-jedynie-slusznej-drodze-do-chinskiego-ladu

 80. osoba prywatna said

 81. Rzecznik Praw Goja said

  Kapitan Nemo Verne’a z „Dwudziestu tysięcy mil podmorskiej żeglugi” początkowo miał być Polakiem (byłym powstańcem styczniowym)
  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/1403617,Juliusz-Verne-kapitan-Nemo-mial-byc-Polakiem

 82. Lily. said

  G.B,w czasie swojej kampanii na stolek
  prezydenta ,zapytany przez dr. Miroslawa K.
  „czy jest prawdziwym Polakiem”,bo chce
  wiedziec na kogo glosuje. NIE OTRZYMAL ODPOWIEDZI. CO by nie powiedziec,to
  gadane ma,i na tym sie konczy.

 83. revers said

  https://www.pch24.pl/psychopandemia-strachu–od-smierci-czlowieka-do-smierci-spoleczenstwa,76418,i.html?fbclid=IwAR1ngaf3jLGoelPcjdSfQsHTuOGhshI-449MLvPjfZrCPV4kI_16Xu2eYac

  Psychopandemia strachu od-smierci czlowieka do smierci spoleczenstwa, j.w. w linku

 84. revers said

  re80

  w Euroreichu juz doszli do najlepszych przelicznikow klimatycznych, zapewne z Gretka i, femami, zielonymi co to nie wiedza skad prad sie czerpie, i bez kabli ciaagna prund.

  Tym razem wysokie female fatale gnostkowe unijne rzadaja 50 tys euro dla kazdek leciwej babie po 50-ce bezdzietnej tytulem zadoscuczynienia klimatycznego C02, innym slowem zydowskim handlem przeliczono CO2 na zycie czlowieka od poczecia po smierc, co ma bydz klimatyczna rownowaga w przyrodzie i srodowisku.

 85. osoba prywatna said

 86. osoba prywatna said

 87. Marucha said

  Re 72:
  Czy do WordPressa używa Pan normalnej przeglądarki (np. Chrome) czy mobilnej aplikacji?

 88. osoba prywatna said

 89. osoba prywatna said

 90. osoba prywatna said

 91. osoba prywatna said

 92. osoba prywatna said

  Za Moralność Waszą i Naszą…
  https://an40na.neon24.pl/post/155767,za-moralnosc-wasza-i-nasza

 93. osoba prywatna said

  Patrz, Kościuszko…
  https://chart.neon24.pl/post/155762,patrz-kosciuszko

 94. osoba prywatna said

  Bogata nasza kuchnia Polska
  https://radogost.neon24.pl/post/155735,bogata-nasza-kuchnia-polska

 95. Jakby ktoś miał potrzebę przyjrzeć się znaczeniu jakiegoś słowa w dawnej polszczyźnie, to „Encyklopedia staropolska” Glogera może w tym pomóc:

  http://web.archive.org/web/20100324073932/http://univ.gda.pl/~literat/glogers/index.htm

 96. osoba prywatna said

  Zupa z chrabąszczy majowych
  http://bushcraftwilson.blogspot.com/2015/05/zupa-z-chrabaszczy-majowych-witam.html

 97. osoba prywatna said

 98. revers said

  P.Piskorz martwii sie ze 2 fali pandemi nie bedzie w rp 1 wrzesnia, a to juz dzisiaj zaczela armia wirusowa z Israel’s i rp cwiczyc wojne Psycho pandemics na w rp na zywych ludziach I na ekonomii tubylczej I psychice tubylczej cebulakow.

  https://detektywprawdy.pl/2020/06/05/rzad-bedzie-robil-lapanke-na-badanie-przesiewowe/?fbclid=IwAR3ruABnZz_FPNWJ6j3ZjKRzNlRgHFopbtsk3ZcodSX8Ls7BoZPXcYsMjIE

  Dobrze ze jeszcze prywatni detektywii potrafia oceanic sytuacje prawno-administracyjna bo inaczej przymusowe badania.

  Do tego dzienna wykrywalnosc wirusa siega juz ok. 600 przpadkow pozytywnych na the sredniej europejskiej 60 przypadkow i o czy my mowa? Kto sciemia?

  Tak samo dema czy w Wawel czy na zachodzie jak Sa prowadzone za black mater to nie Ma niebezpieczenstwa wirusowego , mozna Stände demonstrowac, spulkowac, rabowac a jak Demo o prawa podstawowe to tylko ograniczone do 1000 osob I podielone na kwarantanny I kwartaly z dystansem 2 metrow o to demokracja I zycie na codzien.

 99. osoba prywatna said

  „Egzotyczna” Warszawa przez okulary cudzoziemca
  http://retropress.pl/panorama/egzotyczna-warszawa-przez-okulary-cudzoziemca/

 100. osoba prywatna said

 101. osoba prywatna said

  „Jeśli wpadniecie do sklepu sportowego, to noszę rozmiar 42”. Znany skoczek narciarski ODWAŻNIE o zamieszkach w USA
  https://nczas.com/2020/06/07/jesli-wpadniecie-do-sklepu-sportowego-to-nosze-rozmiar-42-znany-skoczek-narciarski-odwaznie-o-zamieszkach-w-usa/

 102. osoba prywatna said

  Do makabrycznej pomyłki doszło w Turcji. Cevher Tokta, były piłkarz klubu z tureckiej ekstraklasy, przyznał się do zamordowania swojego 5-letniego synka. Wcześniej lekarze twierdzili, że dziecko zmarło na koronawirusa.
  https://janusz.neon24.pl/post/155283,prokuratura-i-biegli-covid-19-zabija-szybciej-niz-kula

 103. osoba prywatna said

  AgnieszkaS 22:41:27
  Może nam pani napisze co słychać u banderowskiego rezuna z ATO Bogdana Wieczirko który kilka dni temu w Minneapolis usiłował rozszmalcować setki protestujących.

  nadużycie link skomentuj
  ikulalibal

 104. osoba prywatna said

  Ten też najpewniej zrobił to w geście solidarności z flojdem.
  https://nczas.com/2020/06/05/zboczeniec-wszedl-do-autobusu-i-zaczal-sie-onanizowac-ekshibicjonista-zajmie-sie-sad/

 105. osoba prywatna said

  Prof. Prokopowicz: Czarni w USA zaczynają się orientować, że ktoś ich próbuje rozgrywać.Lewica w USA
  .https://www.youtube.com/watch?v=v3WYM2LC6Vw

  ———–
  E tam.
  Admin

 106. Głos Prawdy said

  Zastanawiam się, że gdyby Polsce udało się wyłudzić odszkodowania za wojnę od Rosji, gdzie by poszły. Przecież dla żydów, Polacy by nic albo mało na tym zyskali

 107. revers said

  “Przykład Polski jest potwierdzeniem tej tezy.

  Po polskich salonach politycznych szwenda się jakiś przybłęda żydowski, izraelski sierżant o nazwisku Daniels!
  Środowiska i gminy żydowskie biorą z polskiego budżetu państwa tyle – ile im się podoba; chociaż bieda Polaków oraz zadłużenie Polski rośnie błyskawicznie!
  Polskie lotniska cywilne są przejmowane przez izraelskie wojska!
  Punkty ujęć wody dla dużych miast w Polsce są sprywatyzowane i kupione przez izraelskie biznesy!
  Główne sieci energetyczne są ”ochraniane” przez izraelskie agencje ochroniarskie!
  A polskie koszary wojskowe i magazyny amunicji są ochraniane i zarządzane przez agencje ochrony z siedzibą w Tel-Avivie.”

  https://globalna.info/2020/06/05/zagadkowe-mobilizacje-wojskowe-w-calej-europie-do-czego-szykuje-sie-armia-w-czasie-kryzysu/?fbclid=IwAR29-TNIYGYNknkg7StEJpFqaqRtNd0sg7VVtT-zMeFdIQNI60fXWUGtkHk

  Brakuje tylko informacji w tekscie ze OSCE slepych obserwatorow z miedzynarodowego biura obserwatorow bezpieczentwa zauwazylo podejscie jednostek armii ukrainskiej pod noworosje na wschodzie Ukrainy lamiac minskie umowy lini demarkacyjnej.

 108. Mamry said

  Biała Amerykańska idiotka zmuszona do klęczenia i przepraszania Murzynów przez terrorystów z sekty żydoamerykańskiej Black Lives Matter
  http://northerntruthseeker.blogspot.com/2020/06/is-this-what-america-has-become-video.html
  Former Black Lives Matter Organizer Explains How The Movement is Being Used by the Elite
  Były członek terrorystów z sekty żydoamerykańskiej Black Lives Matter Chaziel Sunz potwierdza że organizacja Black Lives Matter i Antifa jest zinfiltrowana i prowadzona przez agentów, służy celom oligarchów
  By Vigilant Citizen on June 3, 2020
  Vigilant Citizen – June 2, 2020
  In 2017, a former BLM organizer posted a video explaining how the movement was being used by the elite to recruit people and to do their bidding. Today, this video is more relevant than ever.
  http://www.thetruthseeker.co.uk/?p=208221
  Chaziel says: “they’re basically recruiting homosexuals, blacks, anybody who doesn’t like Donald Trump.”
  w usa powtórka z lat 1960tych
  There is a G Edward Griffin video that touches upon the same modus operandi occurring during the 60s civil rights:
  .https://www.youtube.com/watch?v=N9DIJm2DcuM
  Former Black Lives Matter Ferguson Organizer, Chaziel Sunz Exposes Democrats, Antifa, BLM & More
  https://www.bitchute.com/video/uWzjyM3Obds7/

 109. osoba prywatna said

  IV Międzynarodowy protest przeciwko przymusowi szczepień. 6.6.2020. Żywiec.
  .https://www.youtube.com/watch?v=IOa1RU3mIr0

 110. Piskorz said

  re 98 B. dziękują za link.!

 111. Piskorz said

  re 100 Super, dziękuję…ale opowiadania Filipowicza…gorąco polecam, wspaniała proza.!

 112. osoba prywatna said

  I ta szóstka na koszu i afroamerykanin flojd na tle piwa corona, przyszykowane cegły, prowokacje itd.
  https://www.bitchute.com/video/QM5ARCjV8znS/

 113. Jan said

  UMARŁ KRÓL. NIECH ŻYJE KRÓL. Podmianka na tronie w GB ?.KOMENTARZ NA CZAS KRYZYSU.

 114. Jan said

  KRÓL JOHN THE 3RD NEW KING OF ENGLAND

 115. Czy Andrzej Duda jest poczytalny?
  https://bgoczynski.wordpress.com/2020/06/07/prezydent-duda-a-szafa-pancerna/

 116. osoba prywatna said

  Bajka nie bajka – czy królową zastąpi król?
  .https://www.youtube.com/watch?v=M3VlEabDrU0

 117. D-T said

  Ad. 72 – „Gdzie błąd?”.

  ➡️ https://www.fotosik.pl/zdjecie/6294ef6e1e41d9cc
  ➡️ https://www.fotosik.pl/zdjecie/a63f684dfb17d8eb

  Jak widać – w aplikacji mobilnej (przeglądarka Opera) jest przycisk „Starsze wpisy”, natomiast na PC (Firefox) – „Poprzednie wpisy”.

 118. D-T said

  Proszę o korektę linków z #114.
  Powinno być:

  https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a63f684dfb17d8eb
  https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/6294ef6e1e41d9cc

 119. Lily said

  Re 109; Osoba Prywatna
  https://wellaware1.com/georgelloyd/
  Zrodlo; jak powyzej.

 120. revers said

  Do tego wszystkiego dochodzi czas ze w ramach pejsogermanskiej uni od 1 lipca przejmuja zydoszwaby rzaady w uni i beda przymusowe kwoty marokeskie, ponad narodowe, czy ponad wirusowe, ponad katolickie, czy ponad teczowe i sru
  wszyscy szczesliwi tyle mutli kulti , czarnej materii ze mozna juz placyki znajdywac na parkingach IKEI, Lidla do modlow do Allacha lub lezenia plackiem przed Floydsam i zwiazanymi z Floydsem zaprzyjaznionymi ambasadamii.

  https://www.epochtimes.de/politik/deutschland/seehofer-will-deutsche-eu-praesidentschaft-fuer-asylreform-nutzen-a3259399.html?fbclid=IwAR0h31BMI-8svCqdalVkEoksDnbOZ6P-kQ9BjvH1eUu1JeqVJwDx7NBB6rk

  A nawet wybrac sobie afrykanskiego kroola Waze IV na kroola opatrznosci najasniejszej jak to chcial sobie monarchicznie uzuporowac UPR i Wazy IV afrykanskiego 13 zon, komorek, i 13 po limuzyn zon, zonek, kochanek, naloznic, wirusow eboli mrowie.

 121. samanta said

  https://www.activistpost.com/2020/06/problem-reaction-solution-how-covid-19-leads-to-global-governance-complete-control.html

 122. W Warszawie, pod ambasada USraela, rownoczesnie z protestem SToP-NOP, odbyla sie zgodnie z rytuałem – podobnie jak w calym „demokratycznym swiecie”, demonstracja powiecona posmiertnie „wyswieconemu” na bohatera przez zydomedia kryminaliscie Georgowi Floydowi …..Ponoc popularnemu aktorowi tzw. fake news, a wczesniej porno. Zmontowane zbiegowisko glownie wizytantek Pantaleona (niestety bez Trzaskowskiego i Biedronia pomimo kilku teczowych flag niesionych pod ambasade), bylo raczej nieliczne (ok 100 osob ??) za to wyjatkowo piskliwe nawet gdy w pozycji wpol kleczacej u bram ambasady.
  https://polskatimes.pl/warszawa-protest-przed-ambasada-usa-w-zwiazku-ze-smiercia-georgea-floyda-dosc-rasizmu-i-przemocy-policji/ar/c1-15010660

 123. sam said

 124. osoba prywatna said

  Popularne modne melodje i tańce odpowiadają nastrojom najszerszych mas. – Menuet – taniec Francuzów, walc – Austrjaków i Niemców. – Jazz zapanował po wojnie światowej.
  http://retropress.pl/narodowiec/muzyka-wyraz-sytuacji-politycznej/

 125. Car said

  Bill Gates szczepionki które zmieniają DNA człowieka na zawsze  https://billgatesisevil.com/
  https://www.modernatx.com/modernas-work-potential-vaccine-against-covid-19
  https://www.armstrongeconomics.com/world-news/corruption/gates-admits-700000-people-may-die-from-his-vaccine/

 126. osoba prywatna said

  Suwerenność i „suwerenność”
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/155773,suwerennosc-i-suwerennosc

 127. Piskorz said

  re 125 B. dziękuję, dobry, ciekawy tekst.

 128. osoba prywatna said

  Wodorowęglan sodu, najtańsze lekarstwo na Świecie! Polski lektor
  .https://www.youtube.com/watch?v=KQz10aW1_XQ

  ————
  Czyli proszek do pieczenia.
  Admin

 129. revers said

  Pomniki w najasniejszej dla Floyda …

 130. Yagiel said

  nad Warszawą wreszcie burza – nie jakaś straszna, ale od rana się zbierała…
  zresztą piękny dzień w lasie – jaki chłodny i śpiewny ptakami! a teraz leje, grzmi – pięknie jest

 131. Piskorz said

  !!! Koronawirus wprowadził całą planetę w stan psychozy. I pewnie sam to zauważyłeś. Jest tak samo jak zawsze: po świńskiej grypie, ptasiej grypie, SARS… dzisiaj mamy do czynienia z kolejną pandemią, kolejnym zapaleniem płuc, tylko w nowej formie. Pamiętaj, kto w przeszłości korzystał z tych sytuacji, kto włożył miliardy do kieszeni – powiedział Łukaszenka, rozmawiając w sobotę z urzędnikami z obwodu mohylewskiego.
  ZNALEZIONE W SIECI…bez komentarza.

 132. Piskorz said

  !!! Uzupełnienie do wpisu pop. Białoruski prezydent stwierdził, że koronawirus przysłużył się najbogatszym ludziom i wielkim mocarstwom. Według niego wywołanie paniki miało im pomóc w zdobyciu gigantycznych sum. W tym tygodniu Institute for Policy Studies z siedzibą w Waszyngtonie ogłosił, że od połowy marca w samych Stanach Zjednoczonych miliarderzy dodali do swoich fortun 565 miliardów dolarów. Ich majątki wzrosły w tym czasie o 19 procent. W tym samym czasie 39 milionów Amerykanów złożyło wniosek o zasiłek dla bezrobotnych.
  ZNALEZIONE W SIECI…bez komentarza.

 133. Yagiel said

  dwie uwagi odnośnie do wystąpienia Aleksandra Jabłonowskiego w ramach STOP-NOP -przed Urzędem Premiera:
  1. wbrew sugestii podpisu pod filmikiem na YT – wyraźnie poparł Grzegorza Brauna/Konfederację: tylko oni w Sejmie i Senacie są wg mówcy niezaprzedani
  2. groźne jest powtórzone przez mówce wezwanie „Nie bójcie się umierać!” – typowe wobec Polaków wezwanie perfidne
  czekam na mówcę, który wezwie Polaków: NIE BÓJCIE SIĘ MYŚLEĆ! MYŚL JEST BRONIĄ PIERWSZĄ! nie jedyną, lecz – pierwszą
  No i jeszcze ta prawa wyciągnięta ręka – gest z pewnością zostanie wykorzystany do „obnażenia faszysty”… przyjrzę się jeszcze, czy gest ten zakończony jest dwoma palcami jak do przysięgi żołnierskiej…

 134. Slawek said

  https://pl.sputniknews.com/nauka-i-tech/2020053012498693-rosjanie-wymyslili-uniwersalny-akcelerator-do-leczenia-raka-sputnik/?fbclid=IwAR16iVWy3SbG6nx9PWhShlJ3lIu4H307eYXsMQGotKUsUKu7QFaDYy4ylb0

 135. wanderer said

  Jak zydzi handlowali mieszkancami Rzeczypospolitej:

  https://naszeblogi.pl/52715-handel-niewolnikami-zydzi-wysysali-z-mlekiem-matki

 136. revers said

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/142685/koronawirus-wsrod-zakonnikow-taka-grafike-pokazaly-fakty-tvn.html?fbclid=IwAR1ULPSAcTQ0-K7BdYCb3RMxZ5_7-8lCBY0IeCXOl5BhhuxLEx3dKvA5lE0

  Koscily zrodlem zakazen covidem …

  w synagogach, meczetach trwa ich radosna, tanczca , kiwajaca deaktywacja wirusa

 137. revers said

  od 8 latek wzwyz szykowac sie na terpaie, seksizm lbtq i Trzaskowskich, sorowskich NGO …

  https://www.odkrywamyzakryte.com/atak-na-polskie-dzieci/?fbclid=IwAR1X0C4PkMtaHXJxxirNK7xFAVHpzhUaYyiNNo5Bu8B8_WQPLsuST_nN8PM

  wg. nadchodzcego talmudu od 3 latek

 138. D-T said

  Zamykają kopalnie ze względu na zdiagnozowane przypadki fake-wirusa. Wszystkie rzekome zakażenia mają charakter bezobjawowy. Na taką wiadomość ja i moi znajomi dostaliśmy bezobjawowej biegunki.

 139. Wielka Kopa Tatry said

  Na Białorusi polowanie na „karalucha”

  https://strajk.eu/na-bialorusi-polowanie-na-karalucha-walka-polityczna-przed-wyborami/

 140. TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI Organizacji Narodów Zjednoczonych

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIA ta nazywa się Satelitarną Detekcją Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie me nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże. Moja http://www.wandaluzja.com// była Najpoczytniejsza i Najdroższa w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki od Protestu, ale sprzedano ją dla HUAWEI, gdyż wejście na nią było przez stronę Huaweia, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Darmowość. Huawei OKALECZYŁ mą Wandaluzję. Przy majstrowaniu przy nowym kluczu: https://www.wandaluzja.pl. wyskoczyła mi NIEMIECKOJĘZYCZNĄ Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę dla FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca.

  ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ, Uwolniło moje czeki Spod Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ, zignorowany przez śledztwo FBI, Interpol i ONZ.

  Ta IGNORANCJA jest zrozumiała, gdyż wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota jako intrygę. Ponieważ zrobiono to bez przesłuchania mnie w tej sprawie i BEZ Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więżień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorgnizowej ONZ było UZASADNIONE tym, że byłem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest prdukowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ, http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// oraz czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty nr ….. Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.

 141. osoba prywatna said

  PREMIERA Syrena Laminat – odnaleziony prototyp
  .https://www.youtube.com/watch?v=JSXeKe7lnmM

 142. osoba prywatna said

  Janek Kowalski
  7 miesięcy temu
  Niebawem beda nazy platnicze za wode deszczowa, rzad bedzie nam sprzedawal deszczowke. Ustawa juz jest , teraz tylko biurwy terzba wyszkolic. http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20170001566/T/D20171566L.pdf
  Juz sie spotkalem z pierwszymi represjami, gdzie nakazano producentowi drzwek (szkolka drzew) zamontowac liczniki do wody z wlasnej studni, odmowil , przyjechala policja i gruszka betonu i studni nie ma. Chlop dostal rachunek za zabetotonowanie studni. Tak sie skonczyla dyskusja z urzedem. A na miescie mowia, ze niebawem dostaniemy formularze, do wypelniania ile mamy m2 dachow i bedzie naliczona zaplata za deszcz. Jeszcze nie wiem czy jak bedzie susza to oplaty beda takie same , byc moze bedziemy wypelniac 20 kartek, zeby dostac ulge. Tak wiec „czlowiek mysli a rzad mu krysli”. W USA w niektorych stanach, juz jezdzi policja i za zbieranie wody z dachow placi sie kary, poniewaz jest to zakazane. A w koloniach USA tez chyba niebawem cos takiego bedzie. Zlosliwi ludzie tez glosza , ze niebawem w sklepach bedzie zakaz sprzedawania widel.
  Jak po wyborach PiS odda zydom sieci wodnokanalizacyjne, to faktycznie ceny wody skocza.Tam gdzie juz przejela Izraelska firma Tahal, woda skoczyla o 400 procent.

 143. solariz said

  pogoda wysmienita caly maj leje czerwiec tez pieknie pada aż miło…zapowiada sie deszczowe cieple lato super…a potem normalna jesień i sroga zima…..natura wraca do normy po niszczacym medialnym CO.ociepleniu.a w polsce wybory..juda -tragedia ..katastrofa trzask od kanalizacji…hołownia czy cos tam ..porazka..dlatego polacy glosowac z glową rozumem ..absolutnie nie opierac sie na mediach, sondażach , juz epidemią was w kozi rog wpedzili ….testami.

 144. Peryskop said

  Hanna Kazahari z Tokio 8.06.2020 o proteście przedwczorajszym w Warszawie przeciwko obowiązkowym szczepieniom, o wydarzeniach w USA i aktorach kryzysowych, o rzekomym biblijnym „okultyzmie”, oraz o liście do prezydenta Trumpa od b. nuncjusza w USA abp Carlo Maria Vigano

 145. TRYBUNAŁ SPRAWIEDLIWOŚCI Organizacji Narodów Zjednoczonych

  OSKARŻAM Jurysdykcję Republiki Federalnej Niemiec, Wydział Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ, Wydział Prawny ONZ, Wydział Karny ONZ, Sekretarza Generalnego ONZ i Ministerstwo Sprawiedliwości III Rzeczpospolitej Polski o Spisek, Zamach i Zbrodnię Przeciw Ludzkości. ZBRODNIA ta nazywa się Satelitarną Detekcją Złota.

  W początku marca 1989 r. wyjechałem do RFN, aby złożyć zeznania w sprawie Satelitarnej Detekcji Złota. Zeznanie me nie zostało przyjęte a ja zostałem ukarany przez MSW w Bonn grzywną 11 tysięcy DM za Kłamstwo Sądowe, którą to karę Potwierdził Najwyższy Sąd Administracyjny w Karlsruhe.

  Po przymusowym powrocie do Polski zostałem internowany w najostrzejszym rygorze, a reżim III RP oraz inne rządy kradły moje tantiemy, które są bardzo duże. Moja http://www.wandaluzja.com// była Najpoczytniejsza i Najdroższa w USA, ale nie płacono mi, gdyż była zarejestrowana jako SĄDOWA. Została ona ZLIKWIDOWANA po 10 latach na skutek śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, które UWOLNIŁO moje czeki spod Protestu, ale sprzedano ją dla HUAWEI, gdyż wejście na nią było przez stronę Huawei’a, choć zastrzegałem jej Nierejestrowalność czytelniczą i Darmowość. Huawei OKALECZYŁ mą Wandaluzję. Przy majstrowaniu przy nowym kluczu: https://www.wandaluzja.pl// wyskoczyła mi NIEMIECKOJĘZYCZNĄ Wandaluzja na serwerze w Hesji, o której nie wiedziałem. Oszusta Światowego można bowiem Okradać i Rabować.

  Sprawę UJAWNIŁ Bank Atlantycki w roku 2017, protestując czeki na kapitał mego ojca listą Oszustów Światowych ONZ. Bank Atlantycki przekazał moją sprawę dla FBI, gdyż kapitał został złożony przez marszałka Broz-Tito na paszport amerykański mego ojca.

  ROCZNE śledztwo FBI, Interpolu i ONZ uwolniło moje czeki od Protestu, ale zostały one Ponownie Zaprotestowane przez Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy, które NIE UZNAŁY śledztwa FBI, Interpolu i ONZ, powołując się na WYDZIAŁ NARKOTYKÓW I PRZESTĘPCZOŚCI ZORGANIZOWANEJ ONZ, zignorowany przez śledztwo FBI, Interpol i ONZ.

  Ta IGNORANCJA jest zrozumiała, gdyż wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ZAKAMUFLOWANO Satelitarną Detekcję Złota jako intrygę. Ponieważ zrobiono to bez przesłuchania mnie w tej sprawie i BEZ Powiadomienia Mnie to był to SĄD KAPTUROWY a ja zostałem w Polsce Ubezwłasnowolniony jako Tajny Więzień i poddany tajnej policji, która okrada mnie, rozpuszcza o mnie bezsensowne plotki i kradnie moje dokumenty.

  Wpisanie mnie do wydziału Narkotyków i Przestępczości Zorganizowanej ONZ było spowodowane tym, że byłem autorem minireaktora URSZULA SIPIŃSKA, który jest produkowany w kilku krajach Bez Mego Nazwiska. Sprawę tą załatwił agent KGB Kozina-Fanchini, który woził po Europie narkotyki TONAMI i kopulował Urszulę Sipińską, która mnie nie znała, na Moim Paszporcie.

  Załączam Pismo Przewodnie dla organów ONZ; http://www.turalinski.pl/blog-kazimierza-turalinskiego/81-prawo-i-przestepczosc/331-capo-di-tutti-capi-z-katowic-i-zabojstwo-jana-kuciaka// czek podpisany przez ONZ i FBI, aby nie został UKRADZIONY przez Nieuczciwych Urzędników Państwowych, jak Wy to nazywacie, oraz mój dowód osobisty nr ….. Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ to całą moją korespondencję MACIE.

  TAJNY WIĘZIEŃ Organizacji Narodów Zjednoczonych, Juliusz Prawdzic-Tell.

 146. bryś said

  Nad morzem już sporo przyjezdnych. Kopią dołki, rozstawiają parawniki, włączają radyjka i śmierdzą olejkami. Muszę zmienić rewir.

 147. osoba prywatna said

  Między nami rasistami.
  https://an40na.neon24.pl/post/155795,miedzy-nami-rasistami

 148. osoba prywatna said

  Łukaszenko, Białoruś versus demokracja w kagańcu
  https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/155789,lukaszenko-bialorus-versus-demokracja-w-kagancu

 149. osoba prywatna said

  Świat na krawędzi wielkiej wojny o skarby Morza Śródziemnego
  https://leonardo.neon24.pl/post/155786,swiat-na-krawedzi-wielkiej-wojny-o-skarby-morza-srodziemnego

 150. osoba prywatna said

  Skąd ta (niegdysiejsza) moc USA – 07.06.2020.
  https://zygumntbalas.neon24.pl/post/155784,skad-ta-niegdysiejsza-moc-usa-07-06-2020

 151. osoba prywatna said

  Czerwiec 2015 r., Nowy Jork. Donald Trump ogłasza start w wyborach. Zapowiada wzniesienie na granicy z Meksykiem muru, który powstrzyma napływ imigrantów „zabierających Amerykanom pracę”. Robi to w apartamentowcu, którego jest właścicielem. 35 lat wcześniej w tym miejscu protestują nielegalni polscy imigranci, burzący budynek, na którego gruzach powstanie Trump Tower. Pracują bez potrzebnych zabezpieczeń, od miesięcy nie dostają wypłat, przymierają głodem. W sądzie zeznają, że ludzie Trumpa grożą im deportacją, a biznesmen o wszystkim wie. (http://www.tvn24.pl)
  https://tvn24.pl/magazyn-tvn24/ryzykowali-zyciem-przymierali-glodem-jak-trump-oszukiwal-polakow,65,1381

 152. osoba prywatna said

  Trump nielegalnie zatrudniał Polaków. Gigantyczne odszkodowanie
  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/ugoda-za-nielegalna-prace-polakow-trump-zaplacil-13-mln-dol/elgvtfv

 153. Boydar said

  @ OP (150)

  Patrząc na dyskusię pod, to sprawy chyba zaszły dość daleko 🙂

  Aż dziwne, że Moja Kolega z Teksasu się nie wyprodukowała. Może zdrowie Mu szwankuje, swoje lata ma.

 154. Piskorz said

  re 152 . Gigantyczne odszkodowanie A KIEDY OTRZYMAJĄ ODSZKODOWANIE ….za ziemie na której powstało …Chicago /potomkowie Pułaskiego i tego drugiego też o imieniu Kazimierz, nazwiska nie pamiętam/ Bo ci dwaj panowie ustalili między sobą, że ten , który umrze pierwszy jego- dział przejdzie na drugiego.!! Sprawa, o ile wiem nie załatwiona..Tyle co pamiętam, to piszę.

 155. Piskorz said

  !!!!!!!! Na placu Hallera jest miejsce, gdzie można wziąć stare książki /jedno takie jest na ul. Międzynarodowej, było też na ul. Jagielońskiej /komuś przeszkadzało/.. i dziś „zdobyłem” tam opowiadania Szukszyna /w jęz ros/. i miałem wskoczyć na rower..i wróciłem się, i patrzę jest powieść Bedford „Dziedzictwo”, wyd Czytelnika. Teraz otwieram akurat na dialogu..-„Widział pan żydy się w to wmieszały.. – Jak zwykle skaczą na pochyłe drzewo…
  -Wojsko boi się im narazić, bo kontrolują cała stal. – Krupp przecież nie jest żydem. Ale wuj. Ma wuja żyda! – Żydzi mogą mu w każdej chwili odciąć kredyty. – No pewnie.” Koniec cytatu.!! Warto było być dziś na pl Hallera..choćby ..z powodu tego dialogu, a książka zapowiada się ciekawie.

 156. NICK said

  Kolejne wcielenie Kazika.
  Poprzednie 12 mln wyświetleń [okłamane]

 157. Wielka Kopa Tatry said

 158. Piskorz said

  !!!

  Un genou à terre, le maire de Minneapolis pleure devant le cercueil de George Floyd „… …Mer płacze przed trumną GF, klęcząc na ziemi >https://twitter.com/i/status/1268608170567532544
  p;s Mer b. wzruszony…aż sam się „wzruszyłem”..!

 159. Boydar said

  Jak chyba wszyscy w Gajówce już się zorientowali, o kocich sprawach wspominamy niezwykle rzadko i bardzo oględnie, trudno nawet powiedzieć dlaczego. Dlatego pozwalam sobie –

  https://pl.sputniknews.com/spoleczenstwo/2020052012446346-banda-kotow-sprawila-manto-psu-wszystko-na-oczach-wlascicielki–wideo/

  I wszystko byłoby w porządku gdyby nie użyte w tytule określenie „banda”. Jaka znowu banda !?! Zwyczajna, niewielka grupka kocich patriotów. W dodatku będąca na swoim terenie.

  —————
  Słuszna uwaga. Żadna banda. Po prostu porządkowi.
  Admin

 160. Wielka Kopa Tatry said

  Reakcja poszczepienna, której chłopcy z cia sie nie spodziewali 😉

 161. revers said

  Ale przed 2 miliardami szczepionek Billa to waatpie czy polacken obronia sie, jak wiekszosc ludzi uwaza Billa za dobrodzieja ludzkosci, filantropa , guru software z Microsoft porownuje do Mercedesa na rynku softu.

  https://de.sputniknews.com/wissen/20200608327330347-corona-impfstoffproduktion-finanzierung/

  W dodatku czesc szczepionek powstanie w Indiach, nibs taniej ale na pewno w obnizonych rezimach technologicznych.

  Czyli trujmy sie I szczepmy trucizna na schlachetne zdrowie.

 162. Boydar said

  One nie są przeznaczone dla Polacken. Daję Panu słowo harcerza.

 163. revers said

  Re 156, chyba buty nie od pary Kazik nosil na scenie, ale talkie czasy szewcy, krawce, fryzjerzy pozamykani.

  To trudno cos dobrac z butow w pary, nogawki na dlugosc wyjsc z rozmiarow s,m,l,xl,xxl Tu.skrocic na dlugosc nogawki spodni, rekaw plaszcza, kurtki, koszuli – doszyc wytworny kolnierzyk.

  Ulozyc wlosy w fale, z kancikim z tylu na szyi u fryzjera.

 164. Boydar said

  @ Pan NICK

  On to śpiewa całkiem serio. Zupełnie jak Czesław, gdy śpiewa, też.

  Ale łzy mi nie ciekną, chyba kiepski ze mnie katolik.

 165. Plrevers said

  Re148

  14 mld . Do tylu, ale ten wegiel nie zginie czeka na nowego wlasciciela, pewnie na nowych gornikow z imigracji marokeskiej.

  Az tym wirusem biegunkowym to nie taki bezobjawowy, siedzi sie calymi dniami na sedesie I to jest grypa zzollaadkowa. Charakteryzuje sie bardzo duzym odwodnieniem organizmu I juz po pierwszym dniu oprozniania wodnistym kalem mozna bardzo powaznie oslabnac, dzieci do 1,5 roku slabna w oczach wiotczeja, slaniaja sie przez reke, lub na plecy jak trzyma sie je wysoko na ramieniu. Z seniorami to samo w Wirkung powyzej 65 lat. Jak dla mine grozniejszy wirus jak covid, w dodatku czesciej wystepujacy w srodkach transportu medycznego, szpitalach I izbach przyjec szpitalnych.

  Tak ze mowa o srerylnosci resortu zdrowia Szumowskiego lub who to crystal theorized, w pratyce galopujaca od viruses zelladkowych biegunka wodno-kalowa, biegunka myslowa ministra I szefa who, I biegunka legistlacyjna.

 166. Plus said

  płeć to stereotyp – Kanada sekta zmiennopłciowców gender w szkołach w Toronto

  https://goodbyeamericainaphoto.wordpress.com/2019/02/15/all-child-psychological-abuses-are-welcome-here/
  https://goodbyeamericainaphoto.wordpress.com/

  https://goodbyeamericainaphoto.wordpress.com/2019/03/01/child-abuse-is-a-left-wing-specialty/
  http://www.presstv.com/Detail/2020/06/06/626857/Facebook-Iran-Russia-China-label-state-media-advertisements
  https://thefederalist.com/2020/05/27/mandatory-masks-arent-about-safety-theyre-about-social-control

  http://therealistreport.com/the-realist-report-mike-stone-covid-1984/
  https://americanfreepress.net/
  http://therealistreport.com/free-speech-is-fundamentally-anti-semitic/
  https://www.corbettreport.com/meet-bill-gates/
  [video src="https://www.corbettreport.com/mp4/ep380-meetgates.mp4" /]
  https://www.bitchute.com/video/DSvhPnUgyz8
  https://lbry.tv/@corbettreport:0/gates:d
  https://www.minds.com/newsfeed/1111303365509439488
  https://www.corbettreport.com/tag/rockefeller/
  https://www.corbettreport.com/tag/bill-gates/

 167. Piskorz said

  !!! 4 czerwca 2020 r. miała miejsce 60. rocznica śmierci gen. Józefa Hallera – dowódcy Błękitnej Armii w czasie I wojny światowej, uczestnika walk z bolszewikami, przeciwnika sanacji, ministra rządu na uchodźstwie, który swoje życie dla Polski zakończył na emigracji.
  + https://youtu.be/RSjoHPHSKWo

 168. Piskorz said

  !!! jedentakipan
  6 dni temu (edytowany)
  Panie Krajski, a co z tymi dawnymi polskimi kresami, które według Pańskich słów otrzymamy „za darmo”. Ja nie chcę żyć z Ukraińcami w „Wielkiej Polsce od morza do morza”, która będzie wstrzasana niepokojami. Mi wystarcza taka Polska jak jest teraz, ale bez imigrantów i farbowanych Polaków. Ta Polska jaka jest teraz, może być wielka. Ale Polska od „morza do morza” na pewno nie będzie wielka. Wielkie będą tylko biznesy tych którzy już dzielą skórę na „kresowym” niedźwiedziu, naród polski na tym tylko straci.
  ZNALEZIONE W SIECI…bez komentarza.

 169. Maciejasz said

  Przykład szaleństwa z mojego Olsztyna
  .http://gazetaolsztynska.pl/651308,Policja-przyjechala-na-sygnale-bo-pasazerka-nie-miala-maski.html

 170. wanderer said

  Maciejasz,

  Qrwy, debile i idioci. Teraz dopiero widac stan zidiocenia naszego spoleczenstwa.

 171. wanderer said

  Po to powstala „demokracja”, zeby tacy debile „glosowali” i mieli wlasne zdanie, a taki idiota jeden z drugim nie orientuje sie nawet w kierunkach swiata a co dopiero w otaczajacej go rzeczywistosci.

 172. wanderer said

  Oto przyklad poziomu polskiej polityki..
  (..) swieci dupa i prowokuje. To jest polityk! Jakby ktos nie wiedzial.

  https://nczas.com/2020/06/09/co-za-zdjecie-gwiazda-lewicy-prowokuje-blysnela-czterema-literami-foto/

 173. wanderer said

  Boze, czy nasz swiat moze jeszcze bardziej upasc?

 174. wanderer said

  Ta melodia kojarzy mi sie z jakze normalnymi jeszcze latami 70/80- tymi. Pamietam jak dzis jak leciala na starym jeszcze dworcu w Deblinie jak czekalem z Tata cala noc na przesiadke na pociag w kierunku Lukowa, jak jechalismy na wakacjach odwiedzic jego siostre. Pamietam gwiazdzista noc, zapach lak i parowozy ktore kursowaly z krotkimi skladami do Zajezierza. Na takiego mlodego czlowieka jakim wtedy bylem to wszystko robilo piorunujace wrazenie i pozostawilo niezatarte wspomnienia.

 175. ? said

  Pewien komentarz:

  Swego czasu amerykańskiej inwazji na Kubę omal nie zerwała sraczka, dziś wielka Unia zagrożona przez smarkanie… Potęga ludzkiej cywilizacji jest godna podziwu.

  https://pl.sputniknews.com/polityka/2020032712150577-sputnik-media-macron-oswiadczyl-ze-coVid-19-zagraza-istnieniu-ue-i-schengen/

 176. Lily. said

  Po szkoleniu w 2004 r,w panstwie za WIELKA
  WODA,zaproszona do PARTII blizniakow(2005r)
  https://www.ekspedyt.org/2019/01/29/beata-szydlo-o-wspolnym-panstwie-zydowsko-polskim-nasze-wspolne-panstwo/?cn-reloaded=1
  Zrodlo; jak powyzej.

 177. BATENBERG KUPIŁ OD ROKEFELERA FOLWARK ŻYDOWSKI ZA ZŁOTO INDII

  Ponieważ mój komputer jest monitorowany przez FBI i ONZ więc instytucje te posiadają zdjęcie EUFORII Kozaków Polskich na wieść o zdobyciu pod Orłem pociągów ze skarbami kilkuset rodów rosyjskich, które ZNIKNĘŁO z mego komputera. To się nazywa Paktem Piłsudski-Lenin, ale Piłsudski jest CZYSTY, bo kazał odczytać ULTIMATUM Poznaniakom, co jest Dowodem, że Inaczej Być Nie Mogło. Za Pakt Piłsudski-Lenin odpowiada Denikin, który zlekceważył Polaków.
  Ultimatum zostało wystosowane wobec wypędzenia przez Denikina Kozaków Polskich z Zadnieprza do Petlury, który zdradził Austriaków na Ukrainie Zachodniej i zajął Kijów. Ponieważ Polacy MILCZELI na PŁACZ Kozaków Polskich to ci wysłali Poselstwo Hołdownicze do Lenina, który nie przyjął go. Rozpytywali się więc o POWÓD jej Abnegacji i udali się do Trockiego, który Poradził im zwrócenie się do Woroszyłowa, który Mógł Pomóc Kozakom. Ten przyjął ich w towarzystwie Budionnego, którzy Ulitowali się nad Niedolą Kozaków Zadnieprzańskich, którym nie pomogła w potrzebie Pańska Polska i obiecali militarną pomoc i GWARANCJE, których odmówili Lenin i Trocki.
  To była podstawa polityczna Bitwy pod Orłem, gdzie Kozacy Polscy uderzyli na Tyły armii Denikina i zdobyli Skarby Rosji – do których kilkanaście lat temu zgłosili pretensje Żydzi z Odesy ??? na co musiałem odpowiedzieć Powyższym, ogłaszając, że każdy ród rosyjski, który utracił skarby pod Orłem musi się Zarejestrować U MNIE.
  Bitwa pod Orłem była Walnym zwycięstwem Czerwonych nad Białymi, ale w roli protektora Kozaków Zadnieprzańskich wystąpił Trocki, który wypędził Petlurę z Kijowa i rozgromił Wrangla na Krymie. Wtedy uderzył na sprzymierzonych z nim Kozaków Zadnieprzańskich, który dokonali NIEMOŻLIWEGO przechodząc przez broniony przez Bolszewików Perekop i przewożąc flotylla Skarby Rosji do Odesy. Gdy jednak flotylla kozacka zbliżyła się do Odesy to byli tam już Chińczycy Stalina, przed którymi Polacy UCIEKLI, wobec czego Kozacy skapitulowali przed armią rumuńską…
  Piszę o tym, gdyż jest pewna analogia między powstaniem Unii Sowieckiej a Unią Europejską. Unia Sowiecka była skutkiem Bitwy Pod Orłem, która była skutkiem Paktu Lenin-Piłsudski, natomiast Unia Europejska była skutkiem ZAKAMUFLOWANIA Satelitarnej Detekcji Złota wpisaniem mnie na listę Oszustów Światowych ONZ. Unia Sowiecka była państwem Niewolnictwa Państwowego czyli WSCHODNIEGO, natomiast Unia Europejska jest państwem HOLDINGOWYM a Holding jest reformą społecznego niewolnictwa rzymskiego na WŚCIEKLIZNĘ Rotszylda zwaną Talibanem. Na razie Wścieklizna ta przejawią się w walce z Wielką Lechia, z racji Babskiego Monopolu Złota.
  Według książki HITLER BYŁ AGENETEM BRYTYJSKIM to mamy w Unii Europejskiej następującą strukturę władzy: Bękarty królewskie rządzą pedofilami; pedofile rządzą homoseksualistami a homoseksualiści rządzą masonami, którzy KONTROLUJĄ Jurysdykcję, Policję i Wojsko. Jurysdykcja, Policja i Wojsko są zaś AWANSOWANE przez Pedofilów, z którymi kontaktu Nie Mają, wobec czego Jurysdykcja, Policja i Wojsko musi się PODLIZYWAĆ Homoseksualistom jako skoneksjonowanymi z Pedofilami.
  Jest więc pytanie, KOM SĄ BĘDARTY KRÓLEWSKIE, na co wypada odpowiedzieć, że Rostszyldami, którzy są Piastami z żydowskiego haremu Augusta Mocnego. Ponieważ Piastowie nie byli pederastami to Rotszyldy Nie Brzydzą sie Kobiet.

 178. Boydar said

  To nie jest klarownie napisane ale zagadnienie interesujące

  https://www.dobreprogramy.pl/Obawiano-sie-ze-deepfakes-zdominuja-swiat-polityki.-Internauci-wybrali-pornografie,News,108279.html

 179. Wielka Kopa Tatry said

  Jeśli ktoś widział ten fragment z gry Call of Duty (76), to tutaj jest odpowiedź Rosjan – https://m.youtube.com/watch?v=yRgygz9DOCA. 👍👏

 180. osoba prywatna said

  Zamieszki w USA. Spłonęła polska fabryka w Minneapolis. „Jesteśmy zdani sami na siebie”
  https://nczas.com/2020/06/09/zamieszki-w-usa-splonela-polska-fabryka-w-minneapolis-jestesmy-zdani-sami-na-siebie/

  Kiedy myślisz, że głupiej już być nie może… Prostytutki mogą wrócić do pracy, ale muszą zachować reżim sanitarny. Maseczki mogą zdjąć tylko w przypadku jednej usługi
  https://nczas.com/2020/06/09/kiedy-myslisz-ze-glupiej-juz-byc-nie-moze-prostytutki-moga-wrocic-do-pracy-ale-musza-zachowac-rezim-sanitarny-maseczki-moga-zdjac-tylko-w-przypadku-jednej-uslugi/

 181. Boydar said

  Trochę im zeszło; ale i tak nie wierzę. Ktoś ma przystawioną lufę, ot co.

  https://www.dobreprogramy.pl/IBM-porzuca-technologie-rozpoznawania-twarzy-jest-niemoralna-i-narusza-prawa-czlowieka,News,108286.html

  ciekawe, kto trzyma tego colta

  ——
  IBM porzuci, inni nie…
  Admin

 182. revers said

  Swego czasu ibm porzucil w 1995 roku system os2 na rzecz wieszajacego sie co chwile Os windows 95, co z tego wyszlo? Covid19 I kolejne szpiegujace windowsy

 183. Diana said

  Zmiany w prawie karnym. Aresztowanie na odległość w tarczy 4.0
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Tarcza-4-0-zmiany-w-prawie-karnym-aresztowanie-na-odleglosc-7898675.html?comments=1#boxArticleComment

 184. osoba prywatna said

  Te magi to też wiadomego pochodzenia.
  https://www.wilanow-palac.pl/magowie_dee_i_kelley_na_dworze_stefana_batorego.html

 185. solariz said

  wiecej juz niz pewne i to w 1 turze..namaszczony …gagatek…z zenskimi organami….z narodu wybranego…szkolony u angoli..zostanie prezydentem nibylandu ktory zgasi tutaj swiatlo…widzialem zamaskowane ledwo dychajace /gorąco/tlumy stojace w kolejce aby zlozyc swoj podpis…biedni… nie wiedza ze sa wpuszczani w kanał sciekowy…

 186. osoba prywatna said

  Teraz w Ameryce będzie tak samo dobrze jak w Afryce.
  Chyba się nie mylę?

  Obywatele RP już bez wiz ( sukces dyplomatyczny) będą jeździć do afroamerykańskiego ( poprawnie politycznie?) raju.
  https://zbigniew1108.neon24.pl/post/155797,teraz-w-ameryce-bedzie-tak-samo-dobrze-jak-w-afryce

  To było do przewidzenia zważywszy na to że nasze (polaków) wejście zapoczątkowuje „koniec przyjęcia”.
  Polak został papieżem-instytucja papiestwa wali sie na łeb na szyję
  Polska w NATO -organizacja zaczyna przeżywać najcięższe kryzysy od momentu swojego powstania.
  Polska w Unii Europejskiej-unijne struktury zaczynają padać jak karciany domek
  Polacy bez wiz do USA-USA sypie się w drebiezgi.
  nadużycie link skomentuj
  ikulalibal 08.06.2020 19:41:01

  ——
  Zbieżność czasowa nie implikuje związków przyczynowych.
  Admin

 187. osoba prywatna said

  Stany Zjednoczone, państwo zbudowane na ludobójstwie i niewolnictwie.

  Ten tekst chciałbym zadedykować wszystkim tym, którzy zachłystują się naszym „wiecznym sojusznikiem”. Zwłaszcza tym, którzy uciekając z Polski, z różnych powodów, ślubowali na wierność USA. Paradoksalne jest to, że to oni, czy to z USA, Kanady czy Wielkiej Brytanii chcą nas pouczać jak mamy prowadzić nasze, polskie sprawy.
  https://spiritolibero.neon24.pl/post/155804,swiat-nie-moze-oddychac

 188. Okadwa said

  A u Trzaskowskiego podpisów cały wór…
  Ino że jak mu rośnie to epidemia dawaj!… bierze i się rozszerza.
  No pewnie… będzie PiS władzę oddawał?… się dodrukuje wirusa i zbyte.
  Się ogłosi stan wyjątkowy na Śląsku i po wyborach… czyli po ptokach.
  A wyngiel?… a wyngiel je we wiosce.

 189. Lily said

  Nie tak dawno w internecie ukazalo sie
  zdiecie,znanej Nam osoby w stroju maltanskim.
  KIM SA.CZYM SIE ZAJMUJA.KOMU SLUZA.
  Ponizsze wideo,od min 58;06 do 1;01;19.

  Zrodlo; prof.Walter Veith.

 190. osoba prywatna said

  Polskie wybory – szarpanina kacyków zamiast wielkich decyzji
  https://wawel.neon24.pl/post/155801,polskie-wybory-szarpanina-kacykow-zamiast-wielkich-decyzji

 191. samanta said

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-swiatowego-forum-ekonomicznego-w-2030-roku-nie-bedziemy-mieli-prawa-do-wlasnosci

 192. osoba prywatna said

  „Ataki na Antifę są atakami na Żydów”. Szokujący artykuł w izraelskim „Haaretz
  https://wprawo.pl/ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow-szokujacy-artykul-w-izraelskim-haaretz/

 193. ? said

  Re 192:
  No bo wszystkiemu winni są biali:

  White Supremacy Is the Root of Violence Against Jews
  https://www.yesmagazine.org/opinion/2019/12/31/attack-monsey-antisemitism/

  https://jewsofcolorinitiative.org/white-supremacy-racism-anti-semitism-in-america-manhattan-jcc/

 194. osoba prywatna said

  Jerzy Zięba – OSTRO Szczepionki i Bill Gates

 195. osoba prywatna said

  Spływając do wody.
  .https://www.youtube.com/watch?v=J3amom2Nz_k

 196. NICK said

  Polskiej warszafki już dawno nie ma.
  Poznań chyba śpi.
  Ma nifa stańci.
  T o n i e byli Polacy.

 197. NICK said

  Alle.
  Primo nomine. (Wojciechu).
  To nie tak się robi.
  Czy przywołać twe opinie?
  Np. o Powstaniach?

  [biedny osa-dowski]

 198. osoba prywatna said

  „Polski” LEN, Aleksander Jablonowski o wyjątkowej formacji. 9.06.2020
  .https://www.youtube.com/watch?v=M5Glu1OwuI8

 199. ? said

  KORESPONDENCJA DO SEJMU
  KWIECIEŃ 2020 R.

  Click to access inf04_20.pdf

 200. Ad,187 Jak się okazuje z wpisów aktywisty komórki z okolic Powidza, na blogu u SpiritoLibero, podawanie czystych faktów związanych z wiekopomną rolą USA w rozpieprzaniu świata,jest wg jednego pana na blogu u SpiritoLibero…szczuciem na Amerykę.
  Tak sobie myślę, ze jednak coś złego dzieje się z niektórymi ludźmi.Takich „obrońców” wprowadzania „demokracji” na siłę i na chama,bombami z napalmem, białym fosforem i zabijania niewygodnych dronami… należałoby postawić przed tymi wszystkimi ludźmi którym wojsko USA zamordowało dzieci, żony, Rodziców, zrujnowało dorobek życia, ukradło wielowiekowe zabytki, złoto ,atrefakty… na całym świecie.Postawić przed osiwiałymi z rozpaczy i bólu matkami irackimi,przed zgwałconymi i pobitymi kobietami,przed syryjskimi rodzinami gdzie od wielu lat pokojowe bomby spadają na kraj.
  „Nie uznawałem Irakijczyków za ludzi” jak powiada jeden psychol z armii USA!Izgwałcił i zamordował dziecko!!I takich jest wielu.
  Należy „obrońców”tych amerykańskich „wartości” wysłać do rodzin irackich, syryjskich, palestyńskich żeby ich powiadomili i przekonali o tych wartościach!!Bo te goopki nie wierzą w tę dobroć!!
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-1340207/I-didnt-think-Iraqis-humans-says-U-S-soldier-raped-14-year-old-girl-killing-her-family.html

 201. A „dobroć” dla Polski ze strony USA, polegała na zorganizowaniu przejęcia Polski ,wyssaniu forsy z „transformacji ” dla amerykanskich funduszy inwestycyjnych rozmieszczonych w spółkach w Europie i na całym świecie/ za prof.dr hab.Arturem Śliwińskim/na wpychaniu najdroższego gazu i broni,i utrzymywania licznej armii USA w Polsce… na blokowaniu przez Mosbacher w imieniu „rządu” USA wszelkich działań gospodarczych w Polsce, na zmuszaniu do kupna najdroższych leków , odrzuconych wcześniej z listy NFZ.Na wymuszaniu niskich podatków dla firm z USA/ze stratą dla Polaków/na forsowaniu ideologi LGBT w Polsce i podpisaniu ustawy zmuszającej Polske do ustanowienia prawa, ułatwiającego zwrot „mienia bezspadkowego „ziomalom zięcia pana Trumpa.. i tak można wyliczać.

  Beneficjenci „transformacji ustrojowej w Polsce.
  Pod koniec artykułu:
  http://www.polishclub.org/2019/01/26/upadek-mitu-transformacji-ustrojowej-w-polsce-cz-1/

 202. Yagiel said

  Proponuję: posłuchajcie młodego! Cezary Graf (info@cezarygraf.pl) – prosto mówi
  Jeśli po wysłuchaniu go nie będziecie zajęci struganiem wioseł dla TITANIC-WORLD lub szalupki T-W/POLSKA…
  bo T-W już tonie i dorzucanie ton banknotów do kotłów da tyle, że… BUCH!!!
  co zostanie pławne – musi mieć sternika i wiosła
  a wiosła muszą mieć ręce w proporcji 1:1, no może 1:2
  jako sternika bardziej widzę/słyszę tego Cezarego, niż kogokolwiek z mówiących, co jest

  Szanowny Nick’u, rolą naszego pokolenia jest już tylko oficer K-O: dobre kawałki pamiętamy – oby rrryt!-miczne, rrryt!-miczne…

 203. bryś said

  „Zbieżność czasowa nie implikuje związków przyczynowych.
  Admin” – chyba że jest powtarzalna? Wiem że nie na temat, ale nie mogłem się powstrzymać. Koincydencja czasowa to najczęstszy wkręt przy NOP -ach.

 204. Jurek said

  Polecam rewelacyjny wykład !.
  Komu nie staje czasu , niech posłucha chociaż od 26 minuty do 32 minuty

  i

  od 1.10.00 do końca ( tylko 10 pięknych minut )

  . Jesteśmy stworzeni przez wirusy ! Chorujemy, gdyż poprzez sterylizację organizmu toksyczną żywnością, lekami, nadhigiena, elektromagnetyzmem itp, zaburzamy równowagę …. w świecie patogenów , których jest więcej w naszym ciele niz …. nas samych 🙂 Można by rzec, że to my jesteśmy pasożytem dla świata patogenów .
  ps. to dlatego diagnozuję biorezonansem u każdego zdrowego człowieka HIV, malarię, covid, WZW C, wszystko co jest zapisane w bazie danych urządzenia.

 205. Poziomka said

  Skarb dla każdego katolika, który z posoborowym kościołem Nowego Adwentu, promowanym przez JP II nie chce mieć nic wspólnego:

  .https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=8H-1brGy6SU&feature=emb_logo

  Odkryłem zupełnie niedawno i dzielę się tym cudeńkiem.
  Skarb.

 206. Jurek said

  mój dopisek

  do postu nr 128 zapodanego przez Osobę Prywatną

  ” Wodorowęglan sodu, najtańsze lekarstwo na Świecie! Polski lektor ”

  zapodam mój przepis na Uniwersalne lekarstwo na wszystko:

  powstanie , gdy do łyżeczki sody dodasz pół łyżeczki wodorowęglanu potasu, szczypę chlorku magnezu, 50 mg cynku ( np. glikonian cynku ), czczypuńkę boraksu, 5-10 kropel Lugola i 5-10 kropel DMSO + 1,5 szklanki wody
  3 x dziennie , 45 min przed posiłkiem.

  Po 15 minutach wypij sok z cytryny ( im więcej cytryn , tym lepiej ! ) + 5-10 kropel DMSO + pół łyżeczki miodu + trochę letniej wody do opłukania zębów

  po 15 min zjedz posiłek.

  Nie zalewaj sody gorącą wodą ! Wypieni się – i stracisz cenny dwutlenek węgla.

 207. revers said

  Re204
  Inne badania kliniczne wykazuja ze osoby z grupaa krwii zero saa malo podatni na wirusa sars w tym covida19.

  najwieksza zachorowalnosc dotyka osoby z grupaa krwi A, pokrewnych grup AB

  Zapewne niektore A1R2 genomow nie bierze ale tego slowianie nie uslysza od nakoffcow inaczej, tym bardziej kandydatow na prezydentow rp, Holowiny I Dudy ktorzy nie backache na grupy ryzyka zaszczepiaa wszystkich obowiazkowo ostatniego sortu szczpionkami przeznaczonymi dla bangladeszu.

 208. revers said

  https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2020.05.31.20114991v1

  Ad204,207

 209. Jurek said

  ad 207, 208 . Pan Revers
  to by się zgadzało wedle doświadczeń medycyny ludzkiej z przed kilku tysięcy lat.

  z moich notatek pozyskanych ze źródeł anglo ale tłumaczonych translatorem i nie korygowanych, z jednoczesną uwagą, iż sprawdza się u 95 % ludzi.

  Zalecenia dla grupy AB:
  (AB)
  Najrzadsza i najbardziej złożona kompozycja krwi, niewystarczająco aktywna odporność. Hormony pochodzące od właścicieli tej grupy krwi są podobne do tła osób z grupą krwi I (0), a zwłaszcza trawienia – do osób z grupą krwi II (A): zmniejszyła się kwasowość soku żołądkowego i enzymów jelitowych, w wyniku czego białka i tłuszcze są trawione niezbyt dobrze. Głównym źródłem białka powinny być ryby i soja, czasami – mięso (jagnięcina, królik, indyk). Ludzie z tą grupą krwi są bardzo zdrowi i bardzo słabi i boleśni. Mają wrażliwy przewód pokarmowy. Wyrażają tendencję do: choroby kamienia, niedokrwistości, nerwowości, depresji, raka (żołądka, okrężnicy itp.), Choroby serca, choroby nerek. Ciężkie bóle krzyża, ropienie w różnych zmianach u osób z tą grupą krwi są częstsze niż inne.
  Zalecenia dla osób z grupą krwi AB (IV):
  – Unikaj ostrych konfliktów, utrzymuj równowagę emocjonalną;
  – Zaplanuj działania (codziennie, co tydzień itd.);
  – Znajdź czas na samotność
  – Codziennie (co najmniej 3 razy w tygodniu) angażować się w medytację, jogę, ćwiczenia rozciągające i relaksację;
  – Ćwiczenia aerobowe dają się 2-3 razy w tygodniu przez 45-60 minut. ;
  – Zaangażuj się w jakieś hobby, lepiej w grupie (kółka, kluby itp.);
  Porady dotyczące żywienia:
  – Jedz mało, ale często nie głoduj;
  – Śniadanie powinno być głównym posiłkiem, zawiera dużo białka;
  – Głównym źródłem białka powinny być ryby, soja, rzadko – mięso;
  – Unikaj połączenia białka i produktów bogatych w skrobię (zboża, ziemniaki, makaron);
  – Unikaj kofeiny (!), Alkohol, napoje gazowane, mleko, produkty mleczne mogą sporadycznie;

  Grupa krwi A:

  Wyraźna predyspozycja do chorób sercowo-naczyniowych (choroba wieńcowa, zawał mięśnia sercowego, zakrzepica, zator, nadciśnienie tętnicze, miażdżyca). Wrażliwość przewodu pokarmowego, niedostateczna zawartość kwasów w sokach żołądkowych i enzymach biorących udział w rozszczepieniu oraz asymilacja białka i tłuszczu w jelicie. Trudna jest również asymilacja witamin i minerałów. Węglowodany są dobrze trawione i przyswajalne. Równowaga hormonalna jest niestabilna, podwyższony poziom kortyzolu. We krwi znajduje się nadmiar cholesterolu, który powoduje miażdżycę. Wyraźna tendencja do chorób wątroby i pęcherzyka żółciowego, cukrzycy, niedoczynności tarczycy, chorób krwi, skóry, nerek, onkologii (rak przełyku, żołądka, trzustki, okrężnicy, jajnika, macicy i ślinianek). Częściej niż inne, zdarzają się przypadki zapalenia wyrostka robaczkowego.
  Zalecenia dla osób z grupą krwi A (II)
  – Unikaj stresu;
  – Ustawić stały tryb dnia;
  – Zaplanuj aktywności (codzienne, tygodniowe, itp.);
  – Znajdź czas na zabawę w sztukę i pokazywanie emocji;
  – Podczas pracy, aby zrobić co najmniej dwie 20 minutowe przerwy, medytuj;
  – Co najmniej 3 razy w tygodniu, medytacja, joga, ćwiczenia rozciągające i relaksujące przez 20 -60 minut;
  – Ćwiczenia aerobowe poddawaj się 2-3 razy w tygodniu przez 20 -60 min.
  – Pójść spać najpóźniej do godziny 23:00, spać co najmniej 8 godzin, obudzić się, obudzić się od razu;
  Porady dotyczące odżywiania:
  – Nie jeść w stresie;
  – Dokładnie żuć jedzenie;
  – Jeść mało, ale często (do 6 razy dziennie), nie głodować;
  – Śniadanie powinno być głównym posiłkiem, zawierać dużą ilość białka;
  – Głównym źródłem białka powinna być ryba, soja, rzadko – mięso;
  – Unikać łączenia produktów białkowych i skrobiowych (zboża, ziemniaki, makarony);
  – Unikaj kofeiny (!), alkoholu, napojów gazowanych, mleka, produktów mlecznych może sporadycznie;

  By nie pomiąć zerówki :

  (0)
  Ludzie z tą grupą krwi są silni fizycznie i psychicznie. Nerwice i zaburzenia psychosomatyczne prawie nie występują. Odporność na stres jest wysoka, ale wyjście z stresu i regeneracja są bardziej trwałe niż inne. Długotrwały stres powoduje wyczerpanie neurologiczne nadnerczy. Aktywna odporność, zwykle są długowieczne. Bardziej niż inni, są podatni na alergie, astmę, wrzód żołądka i wrzody dwunastnicy, choroby układu oddechowego (zapalenie płuc, itp.), Choroby skóry, kiłę, zapalenie (zapalenie jelita grubego, zapalenie stawów, itp.). Na raka mają więcej wspólnego raka płuc, piersi i języka. Krzepnięcie krwi w nich jest zmniejszone, więc zatorowość, ataki serca, zakrzepica są rzadkie, ale są podatne na krwawienie, a zatem na udary. Schizofrenia, zaburzenie maniakalno-depresyjne, alkoholizm i narkomania są częstsze niż posiadacze innych grup krwi. Ze względu na nadmiar kwasu solnego w żołądku i wysoki poziom fosfatazy alkalicznej w białkach i tłuszczach jelitowych są dobrze trawione i wchłaniane, a także węglowodany.
  Zalecenia dla osób z grupą krwi I (0):
  – Nie jedz w biegu;
  – Nie głodować, jeść regularnie, żuć;
  – Poddaj się stresującej aktywności fizycznej;
  – Kiedy pragnienie alkoholu, tytoniu, cukru – daje sobie aktywność fizyczną;
  – Aktywność fizyczna dla grupy krwi 0 jest pokazana jak każdy inny, dla równowagi biochemicznej (co najmniej 3 razy w tygodniu, najlepiej w formie ciśnienia tętniczego (bieganie, aerobik) przez 45-60 minut;
  – Unikaj alkoholu, kofeiny, szczególnie pod wpływem stresu;
  – Unikaj diety wysokowęglowodanowej, jeśli chcesz biały chleb – zjedz coś białko;
  – Dieta powinna zawierać dużo białka;
  Wyłączone z diety: mleko i produkty mleczne, pszenica, ziemniaki, kawa, czarna herbata, alkohole, piwo, białe wino, pomarańcze, mandarynki, ciemna fasola, orzeszki ziemne, czekolada, kukurydza, nasiona słonecznika i olej słonecznikowy.
  Przydatne: mięso, prawie każdy drób, ryby, jajka, orzechy, gryka, ryż, owies, żyto, warzywa i owoce prawie wszystkie, oliwa z oliwek i olej rzepakowy, zielona herbata, przyprawy z korzenia imbiru, goździków, pieprzu, astragale, tymianek , rozmaryn, kurkuma, oregano.

 210. revers said

  Dodatkowe zakupy dla prewencji Policji za 30 mln. zlp, oj bedzie sie dzialo, szczepienia, ustawka 447, kryzys covidowy, zawpewne przekret wyborczy i inne przekrety spietrza sie ….

  https://nczas.com/2020/06/08/na-co-szykuje-sie-polska-policja-nowe-zakupy-za-miliony-granatniki-armatki-wodne-zagluszarki-tarcze-maski-przeciwgazowe-i-miotacze-pieprzu/?fbclid=IwAR2K-ED8i7BmzkSASyQJNPwz2b6B2xzkBbD1TCL2AA0czzhcP_IKsg3Rxl4

 211. Lily said

  Re 210; Re.
  A czy starczy KASY,na zakup osobostych
  kamer,dla mundurowych?.
  NIC NIE DZIEJE SIE BEZ PRZYCZYNY.
  „Najwazniejsza JEST UCZCIWOSC,o
  NIEJ STALE MUSIMY PRZYPOMINAC”.J.K.

 212. https://marucha.wordpress.com/2018/11/04/felieton-kataryniarski//

  14: Piwowar said
  „Katarzynę Niemkę? Polkę ze Szczecina?) ponoć uśmiercił polski inżynier budując dla niej sracz z automatycznie odpalanym ostrzem w desce klozetowej. O tej metodzie nadmienia Łysiak, o polskim inżynierze – nie pamiętam kto”

  Zachciało jej się TRONU JAGIELLONÓW to go dostała. Ciołek pamiętał jednak o klauzewicowskiej mądrości, że Bitwę wygrywa się PRZED BITWĄ.
  Chodzi o Tron Kazimierz Wielkiego, namalowany na UCZCIE KREMLOWSKIEJ w monastyrze w Mstiorze. Całe szczęście, że to nie był PAWI TRON Wielkiego Mogoła w WILANOWIE, bo ten został wywieziony przez Augusta Mocnego do Drezna. Ponieważ na Zamku Warszawskim był Tron KAZIMIERZA to Marysieńka musiała budować WILANÓW dla Pawiego Tronu z PAWIAMI.

 213. Yah said

  Rząd w zasadzie odwołał epidemię. Liderzy walki z chorobą COVID-19 stanęli niedawno w jednym z pustych szpitali jednoimiennych i podziękowali sobie za wspólny wysiłek. Czy była to wyborcza hucpa, czy też rząd uznał, że zagrożenie epidemią nie jest tak wielkie, jak miało się wcześniej wydawać? Warto podsumować, co tak naprawdę wiemy, albo czego nie wiemy po kilku tygodniach walki z koronawirusem.

  .http://www.bibula.com/?p=114739

  Dodam od siebie, że nastały czasy, kiedy nikt nie możne być pewnym przyszłości bo …. to co dawniej było podstawa funkcjonowania społeczeństw ( prawo, tradycja, rodzina) jest lekceważone i niszczone.

  Liczy się pokój i bezpieczeństwo ale …. definiowane przez satanistów. ” Nie idź tam … ”

  Dlaczego Pan Bóg dopuścił pandemię ? Ano po to, by nieliczna grupka wiernych posoborowych przejrzała na oczy i nie poszła za nowym humanizmem Franciszka. Podkreślam … nieliczna.

  W społeczeństwie polskim cały czas słyszymy – „tego nie zrobią”, „u nas tego nie będzie”. Niestety zrobią i będzie. Kształtowanie tłumów przez mass media pokazało wyższość nad zdolnością do krytycznego myślenia i nad instynktem samozachowawczym.

 214. Yah said

  Ad 209

  Z tym głodowaniem to coś nie tak.

  Jak idę robić w pole to mogę cały dzień nie jeść i czuje się świetnie. Pod koniec dnia mogę coś zjeść ale … symbolicznie. Oczywiście pamiętam o nawadnianiu – 3-4 wody bo sporo się traci przy wysiłku fizycznym.

  Najlepsza medytacja ? Plewienie 🙂 Ważny jest tylko ten rządek i nie myślisz , ze jest ich znacznie więcej 🙂 Aha najlepiej plewić …. na kolanach bo ta pozycja odciąża kręgosłup, a jak plewimy 4-5 godzin no to wiadomo ..

  Po zjedzeniu wysokobiałkowego śniadania jestem przymulony i nic mi się nie chce, a gdzie pracować.

 215. Boydar said

  @ Pan Yah (213)

  „… nastały czasy, kiedy nikt nie możne być pewnym przyszłości …”

  W.Sz.P. Agnieszka Sztajer cytuje poetę (Rybowicza) – „wolność jest tą pewnością, że przedmiot położony przez nas w stałym miejscu, będzie tam jutro”

  Ciekawe spostrzeżenie, jak na kobietę 🙂

 216. 192. osoba prywatna said – 2020-06-09 (Wtorek) @ 14:52:23
  https://wprawo.pl/ataki-na-antife-sa-atakami-na-zydow-szokujacy-artykul-w-izraelskim-haaretz/
  „Ataki na Antifę są atakami na Żydów”.

  Przy mnie niemiecka ANTIFA zamordowała policjanta, żeby puścić na pokojową demonstrację PRZECIW SYNAGODZE KATYŃSKIEJ I KATEDRZE HOLOKAUSTYCZNEJ Zbrojną Policję. Proces trwał 2 lata, ale moje zeznania odrzucono, bo policjanta zamordowano Za Miedzą.
  FASZYZM został sformułowany przez Keynesa i Paderewskiego PRZECIW Kapitalowi Anonimowemu, jako GROŹNIEJSZEMU od żydowskiego kapitału Kryminalnego. Już w XVIII wieku zastanawiano się, CO BĘDZIE, jeśli Kapitał – jako IV Władza – wymknie się spod kontroli politycznej i społecznej, i zacznie Rządzić Państwani Jak Folwarkami ??? co urzeczywistnili bankierzy Napoleona ROTSZYLDY.
  Niemcy mieli doktrynę Niemieckich Indii, którą miała być ROSJA. Zainstalowanie w Rosji rządu Lenina było właśnie tworzeniem Niemieckich Indii. Mauserom płacił niemiecki Rotszyld, który dogadał się z Francuskim jako HOLDINGOWYM Właścielem Chin. Paryski Rotszyld mówił do Orłowskiego: PANIE HRABIO, WY NAPOTKANIE NAS – NIEZWYCIĘŻONYCH ŻYDÓW – NA SWEJ DRODZE DO WILNA I LWOWA, NA ŚLĄSK AUSTRIACKI I PRUSKI… To było zrozumiałe, gdyż Wilno miało należeć do Rotszylda Niemieckiego a Lwów z Kijowem do Austriackiego, zaś Cieszyn do Czeskiego.
  Piłsudski kazał Rozstrzeliwać Mauserów, którym płacił Rotszyld Niemiecki, którzy z tej racji wymieniali karabiny z Rosjanami i dezerterowali. W bitwie warszawskiej uciekło ich do Prus Wschodnich ponad 30 tysięcy, ale zostali przewiezieni pociągami do litewskiego Wilna, skąd Litwini dostarczyli ich do koncentracji czerwonoarmijnej nad Niemnem.
  Po bitwie nad Niemnem, która otworzyła Polakom drogę Na Moskwę, Trocki musiał UWOLNIĆ Dzierżyńskiego, który ze Stalinem SPRZEDAŁ Południową Mongolię nacjonalistom chińskim a Północną Mandzurię Samurajom za najemników chińskich i japńskich, którym płacił Rokefeler przez Stalina – w jaki to sposób Pierdziel zabrał Rosję Rotszyldowi, robiąc z niej Folwark Żydowski.
  Doktryna faszystowska Keynesa-Paderewskiego była Antyrotszyldowska i Antyrokefelerowska. Keynes MARZYŁ o angielskim kapitale Ludowym, na wzór skandynawskiego, w której to intencji zlecił Tolkienowi napisanie Władcy Pierścieni na wzór Kalewali. Faszyzm stał się OBELGĄ na zasadzie ANTYTALIBAŃSKIEGO Wandalizmu, gdy Stalin pozlecił komunistom francuskim: WROGÓW NZYWAJCIE FASZYSTAMI.
  Kto lży od Wandalów jest Talibem, a kto od Faszystów to więcej niż Niewolnikusem i Lichwarzem, bo WŚCIEKŁYM PIERDZIELEM. Rokefeler został Pierdzielem przez wykupienie i Ukrycie silnika PANNA MERCEDES a Rotszyld to Piast LEOPOLD KONGIJSKI.

 217. Yagiel said

  W W-wie pada rzęsisty deszcz – pięknie! Pada jak za najgłębszej pamięci Wandaluzji/Prawdzica…
  Niech pada i pada – na pier.lone łby aktoreczków polskojęzycznych sejmowo-rządowych. Nie spłynie po nich, jak po kaczce czy gęsi – oni spłyną do ścieku… Kłamstwo ich.
  Im więcej deszczu – tym mniej tych popier.leńców. Gdybym miał zasięg do wajchy Spłuczki…!

 218. Wielka Kopa Tatry said

  „Nie bójcie się umierać!” Powiedział Wojciech Olszański. Na pewno nie chodziło mu o to, żeby ginąc bez sensu, za nie swoją sprawę, a to Polacy od wieków czynią.

 219. bryś said

  213 – Yah – dodał bym 6 punkt. Tragiczny stan umysłowy polaków. Bezrefleksyjność, egoizm i wyjątkową tępotę.

  Punkt 3 bym usunął. Im więcej testów tym więcej zakażonych się odnajdzie. Pomijając wiarygodność testów, możemy sobie robić krzywe jakie nam się zachce.

 220. Yah said

  Ad 215

  Panie Boydar, no to wolność nam się skończyła circa 1914. Przedmiot „położony przez nas w stałym miejscu” może będzie leżał ale …. czy to będzie ten sam przedmiot ? Nie. On będzie „lepszy”, „nowocześniejszy”.

  Moim zdaniem utrata wolności to nie tyle brak przedmiotu, co jego podmiana. Bo niby wszystko jest takie same ale …. inne. Powiem wiecej podmiana jest gorsza od kradzieży.

  Bo niby mamy państwo, władze, rodaków, rodziny …. niby …..

 221. Yah said

  Ad 219

  Tak Panie Bryś. W końcu wybrano wirus powszechnie występujący w populacji i ilością zakażonych można dowolnie manipulować zwiększając ilość testów w grupach, które chce się wyeliminować, albo uderzyć.

  Do baranów to i tak nie dociera, u myślących budzi niepewność jutra i to właśnie w myślących ma uderzyć.

 222. Kura domowa said

  Ad.214 pan Yah, zgadzam sie z Panem, ja kiedy idę na pole muszę być na glodniaka. Mam wiecej siły i głodu nie odczuwam. Dopiero po południu coś zjem. A kiedy zjem na śniadanie jajka lub ser nic mi sie nie chce robić i wtedy czekam ze 2 godziny, zeby mi ta niemoc przeszła. Dopiero wtedy mogę iść na działkę a i tak zbyt wielkiej chęci nie ma do pracy fizycznej.

Sorry, the comment form is closed at this time.