Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Szambo próbuje go ośmieszyć

Posted by Marucha w dniu 2020-06-06 (Sobota)

Bez względu na ewentualne zasługi Donalda Trumpa dla Stanów Zjednoczonych, nawet na jotę nie zmieniam swego zdania o nim jako „przyjacielu Polski”, czy wręcz „ludzkości”, za jakiego uważają go Polacy.
Admin

Szambo próbuje go ośmieszyć tymczasem co on zrobił? Twoje media tego Ci nie powiedzą!

Podczas gdy media głównego ścieku niestrudzenie pracują nad tym, by Donald Trump stał się błaznem, w ciągu ostatnich dwóch tygodni prezydent USA podjął następujące działania:

 • Zapowiedział, że szczepionki będą wyłącznie dobrowolne, nieobowiązkowe. Wojsko zajmie się ich dystrybucją, sprawdzi laboratoryjnie czystość i rozprowadzi szczepionki.
 • Wypowiedział umowę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) na zawsze i chce zbadania jej działalności. Wszczęto śledztwo w USA.
 • Anulowano ustawę HR 6666 Demokratów, znaną jako ustawa TRACE Covid -19, która była podstawą projektu diagnozowania i śledzenia Billa Gatesa, który również został anulowany.
 • Anulowano projekt Billa Gates’a znany jako ID2020.
 • Otworzył platformę do skarg na media społecznościowe, aby zgłaszać cenzurę na Facebooku, Twitterze i YouTube. Wpływa masa skarg. Są dowody na bezprawną cenzurę.
 • Wstrzymał wdrażanie 5G w całym kraju.
 • Wydał nakaz ponownego otwarcia stanów dla obywateli: gubernatorzy, którzy odmówią ponownego otwarcia, zostaną pozwani do sądu federalnego.
 • Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych: które obejmą serwery internetowe, systemy nadawcze, systemy elektroniczne. To niebawem da mu możliwość czasowego wyłączenia komunikacji aby zdławić Deep State.
 • Wydał polecenie otwarcia miejsc kultu religijnego dla wszystkich obywateli „Essential Sevices”. Niektórzy burmistrzowie nakładają kary za chodzenie do kościoła.
 • Wspiera Australię i 116 krajów, które przyłączyły się do śledztwa w sprawie Covid-19, pomimo kilku gróźb ze strony Chin o odmowie eksportu.
 • A to jeszcze nie koniec. A dobra praca wciąż nadchodzi. Standard oparty na złocie jest w przygotowaniu i mówi się o Nesara / Gesara. Ten człowiek ma jaja!

Teraz rozumiesz skąd te zamieszki i próba wywołania wojny domowej w USA? Donald Trump próbuje zwrócić ludziom wolność … na całym świecie. On walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych.

Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?

Nie bądź obojętny. Przyłącz się do Globalnej rewolucji. Ten artykuł cytują nawet media w Afryce a czy u Nas to słyszałeś? Pomyśl teraz w jakim świecie żyjesz!?

Ernest Menzel
https://www.facebook.com

Komentarzy 56 do “Szambo próbuje go ośmieszyć”

 1. NICK said

  Słusznie Adminie.
  Dać się zwieść nie należy.

 2. UZA said

  Odnoszę wrażenie, że znaczenie i władza Trumpa są przez Autora przeceniane. To tylko „wybrany spośród mas administrator”, który powinien się odznaczać „ślepym posłuszeństwem” , jak to określa słynna fałszywka carskiej Ochrany. Gdyby taki administrator zapomniał o posłuszeństwie, System zna różne sposoby przywołania go do porządku – poczynając od medialnego hejtu, a kończąc na usługach snajpera. „Ten człowiek ma jaja!” Być może ma – w lodówce.

 3. Jan said

  Po ostrzeżeniu i III wojnie światowej
  Słowa od Ks. Michel Rodrigue :
  Ojciec powiedział mi, że dwudziesty pierwszy wiek to Jego wiek. Po Ostrzeżeniu nikt na Ziemi nie będzie mógł powiedzieć, że Bóg nie istnieje. Kiedy nadejdzie Ostrzeżenie, wszyscy rozpoznają Chrystusa i rozpoznają Jego Ciało, a Ciałem Chrystusa jest Kościół Katolicki. Będą wiedzieć, że muszą powrócić do Niego w sposób, jaki im pokażesz. Będą tam również księża, aby ich powitać. Nie będzie nas tam, aby ich osądzać. W tym momencie wszyscy będą chcieli służyć Panu. Każdy może powrócić do Kościoła, razem na ten czas, który wybrał sam Ojciec. Będziemy tam, aby służyć Panu.
  Po oświeceniu sumienia ludzkość otrzyma niezrównany dar: okres pokuty trwający około sześć i pół tygodnia, kiedy diabeł nie będzie miał mocy działania. Oznacza to, że wszyscy ludzie będą mieli pełną wolną wolę do podjęcia decyzji za lub przeciw Panu. Diabeł nie zwiąże naszej woli i nie będzie walczył przeciwko nam. Szczególnie pierwsze dwa i pół tygodnia będą niezwykle ważne, ponieważ diabeł nie powróci w tym czasie, ale nasze nawyki powrócą, a ludzie będą trudniej nawracać. I wszyscy, którzy otrzymali Jego pragnienie, poczucie, że potrzebują Jego zbawienia, zostaną naznaczeni na czole świetlistym krzyżem przez ich anioła stróża.
  Ale chcę wam powiedzieć, że każdy wierny i każdy, kto jest sługą Pana, został już naznaczony. Byłem w Rochester w Nowym Jorku i mieliśmy tam grupę modlitewną złożoną z dwudziestu ośmiu osób. Byliśmy w kuchni, a kiedy podniosłem oczy, zobaczyłem wszystkich naznaczonych krzyżem. Byłem tak zaskoczony. Jeden z nich miał specyficzny krzyż z trzema gałęziami, co oznaczało, że kiedy nadejdzie ten dzień, będzie on generałem armii Pana. Był na to przygotowany. Mamy jednego generała w każdym kraju. Wiem to. Zostali wybrani przez Pana. To niesamowite.
  Bóg nie dał nam trzech sposobów podróżowania, tylko dwa. Pomiędzy ścieżką zła a ścieżką Pana nie ma szarej strefy. Ci, którzy powiedzą: „Nie wiem. Nie mogę podjąć decyzji ”, nie będę w stanie pozostać obojętnym. Jak Bóg mówi w Księdze Objawienia (3:16):
  „Więc ponieważ jesteś letni, ani gorący, ani zimny, wypluję cię z moich ust”.
  Ludzie będą musieli dokonać decydującego wyboru, a zrozumiecie, dlaczego, ponieważ potem będą musieli ponieść konsekwencje swojej decyzji. Czas miłosierdzia dobiegnie końca i rozpocznie się czas sprawiedliwości. Jezus powiedział to św. Faustynie Kowalskiej:
  Napisz to. Zanim przyjdę jako sprawiedliwy sędzia. Przychodzę jako Król Miłosierdzia. Zanim nadejdzie dzień sprawiedliwości, ludzie otrzymają znak tego rodzaju w niebie. Całe światło w niebiosach zgaśnie, a na całej ziemi zapanuje wielka ciemność. Wtedy znak krzyża będzie widoczny na niebie, az otworów, w których przybite były ręce i stopy, wyjdzie wielkie światło, które oświetli Ziemię na pewien czas. Odbędzie się to na krótko przed ostatnim dniem.
  Jakiś czas po Ostrzeżeniu świat otrzyma cudowny znak. Będą w Garabandal w Hiszpanii sosny, gdzie po raz pierwszy się tam pojawiła. Jednocześnie będzie można go zobaczyć w Medziugorju, które również zostało obiecane. [Luz de Maria mówi, że będzie także na górze Tepeyac, gdzie Matka Boża z Guadalupe pojawiła się w Mexico City.] Znak będzie można zobaczyć i wyświetlić w telewizji. Stanie się to na początku ucisku.
  Dla was, wiernych katolików, Ojciec powiedział do mnie: „Odnówcie swoje poświęcenie Świętym Sercom Jezusa i Maryi”. To jest ważne. Wiesz, że jesteś już pobłogosławiony, ponieważ uświadamiasz sobie. Jak myślisz, dlaczego Bóg wybrał cię, abyś tu był * [lub przeczytał to]? Ponieważ masz misję. Kiedy wychodzisz, wracasz do domu [lub odkładasz tę książkę], poczujesz coś na swoim ramieniu. Co to jest? Ciężar Jezusa, który jest misją Pana. Jeśli On uświadamia wam teraz, co się stanie, dzieje się tak dlatego, że ludzie powrócą z mistycznego doświadczenia poznania Boga, szukania pomocy, nie wiedząc, co robić. Niektórzy będą się bali. Inni będą w szoku.
  Zostałeś wybrany na ten czas, aby poprowadzić tych ludzi do Kościoła katolickiego, aby otrzymać Dobrą Nowinę o Jezusie. Możesz być młody lub stary. Nie martw się, jeśli masz problemy z nogami, plecami. W niebie jest mnóstwo oparć, a Pan może cię odnowić lepiej niż jakikolwiek lekarz. Niektórzy z was udzielą krótkich instrukcji katechetycznych tym, którzy nie znają podstawowych zasad wiary katolickiej.
  Wszyscy więc jesteśmy wezwani, aby być gotowymi, gotowymi pomagać naszym braciom i siostrom, kiedy nadejdzie ten sześciotygodniowy okres, gotowi prowadzić ich do Kościoła, gdzie znajdą spokój serca i szczęście z Panem. Wszyscy jesteśmy powołani, aby być uczniami Chrystusa. Musisz mówić, musisz stać, musisz doradzać. Tak.
  Przede wszystkim ludzie będą musieli pojednać się z Bogiem, abyś przyprowadził ich do kapłana na spowiedź. Zapewniam was, kapłani, którzy nie są w stanie łaski, będą mieli ciężkie chwile, ponieważ będą długie kolejki na spowiedź – widziałem te linie! Będą potrzebować ochrony i pomocy. Proszę, przygotujcie kapłanom kanapki! Zapewniam cię, że jeśli ludzie nie zatrzymają linii, nie będziemy mogli pójść do łazienki! Pamiętajcie o Cure D’Ars, St. John Vianney, który był czasami w spowiedzi przez czternaście godzin.
  Jeśli ludzie nie zostaną ochrzczeni, przyniesiesz ich na przygotowanie chrztu, co nastąpi szybko, ponieważ czasu będzie mało. Chrzcimy masowo, tak jak to robili Apostołowie, skrapiając tłumy wodą i wydając oświadczenie: „Chrzczę was w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego”. Zapewniam cię – też to widziałem. Inni mówili o tych czasach, ale jestem odpowiedzialny tylko za to, że dzielę się tylko tym, co Ojciec mi objawił. Kiedy umrę, będę musiał odpowiedzieć Bogu, więc chcę Mu być wierny.
  Kiedy diabeł powróci po sześciu i pół tygodniach, przekaże światu wiadomość za pośrednictwem mediów, telefonów komórkowych, telewizji i tak dalej. Przesłanie jest następujące: zbiorowa iluzja wydarzyła się tego dnia. Nasi naukowcy przeanalizowali to i stwierdzili, że miało to miejsce w tym samym czasie, gdy rozbłysk słoneczny ze Słońca został uwolniony do wszechświata. Był tak potężny, że wpłynął na umysły ludzi na Ziemi, dając wszystkim zbiorową iluzję.
  Diabeł oszukuje nas nawet teraz przez nowych kapłanów świata: dziennikarzy telewizyjnych, którzy chcą, abyś myślał, co myślą, więc przedstawiają tylko wiadomości, które są ich opinią. Przekręcają prawdę, a ty jesteś zahipnotyzowany, zmanipulowany, byś im uwierzył.
  Podzielę się czymś, co prawdopodobnie Cię zaskoczy. Podczas drugiej wojny światowej naziści zostali wybrani i przeszkoleni do określonej roli. Hitler wielbił szatana, a żołnierze SS byli jego uczniami, dlatego naziści byli opętani. Armia niemiecka nie wiedziała o tym, ale ponieważ były pod władzą SS, wykonały rozkazy. Jeśli tego nie zrobią, zostaną zabici.
  Podobnie stanie się teraz. Istnieje Jeden Porządek Świata złożony z ludzi, którzy nazywają siebie Iluminatami i czczą Szatana. Mają teraz kukiełki na stanowiskach władzy we wszystkich krajach, które zobowiązują się czcić wraz z nimi szatana. Ich drugim ramieniem są międzynarodowe elity bankowe, które decydują, które pieniądze w poszczególnych krajach zostaną zdewaluowane, powodując bankructwo i które waluty będą się dobrze rozwijać. Nie jest to ustalone w kraju, ale poza nim. Trzecie ramię iluminatów to trzy główne kulty satanistyczne na świecie: kult Egiptu; kult Europy i kult wicca w Ameryce. Grupą, która działa pod nimi, są masoni. Jeden Światowy porządek przygotowuje grupy korpusów wojskowych w różnych krajach, które będą uczniami Szatana, bezpośrednio z nimi powiązanymi. Kiedy moc diabła powróci po Ostrzeżeniu,powstaną jako rząd Jednego Świata. Nawet teraz ich żandarmeria wojskowa jest na miejscu i czeka na rozkazy. Musisz to wiedzieć.
  Zobaczymy powtórzenie tego, co wydarzyło się w czasie drugiej wojny światowej, ale tym razem z uniwersalnym działaniem. Hitler rozpoczął w Niemczech, a następnie podbił inne kraje. Szatan nie ma już czasu. Rozpocznie wojnę nuklearną, która będzie globalna – trzecia wojna światowa – swoją wojnę przeciwko całej ludzkości. Diabeł zabije jedną trzecią ludzkości w tej wojnie i poprzez plagi i aborcję, tak jak jedna trzecia aniołów została zrzucona z nieba do piekła. Siedem pocisków nuklearnych będzie mogło uderzyć w Stany Zjednoczone z powodu ich obrzydliwości. Wiele pocisków nuklearnych zostanie odbitych przez Rękę Boga, ponieważ Ameryka odmawia Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Powiedział mi to Ojciec Przedwieczny.
  Fałszywy prorok, Antychryst, będzie próbował dominować nad światem poprzez Rząd Jednego Świata. Będzie wymagał od ciebie znaku (chipa), aby kupować i sprzedawać, a ci, którzy go nie przyjmą, będą ścigani tak, jak SS ścigało Żydów podczas II wojny światowej. Niektóre grupy w wojsku zostały wybrane do otrzymania chipa, co oznacza, że ​​będą miały w tym momencie specjalne i specyficzne funkcje. Ich rolą jest znalezienie opornego chrześcijanina, który odmawia uzależnienia od śmiertelnego. Żołnierze ci nie będą prowadzeni przez generała, lecz przez opętanego generała, księcia szatana. Ci, którzy zostaną schwytani, będą torturowani i męczeni, jeśli odmówią podporządkowania się nakazom Antychrysta i jednego rządu światowego. Wielu chrześcijan będzie zmuszonych wyznać swoją wiarę przed innymi i umrzeć jako męczennik;wiele innych będzie chronionych w schroniskach. Pamiętajcie jednak, że każdy niesie swój krzyż, a ten krzyż może być dla nas wielkim darem łaski, czynnikiem zbawienia wybranym przez Ojca. Musimy pocałować krzyż. Nie wybieramy naszego krzyża, ale akceptujemy ten, który do nas przychodzi. Taka jest wierność ludu Bożego.
  15 sierpnia 2018 r. Stałem przy wejściu do kościoła, witając ludzi przybywających, aby świętować radosne wydarzenie biskupa obrabowującego Bractwo Św. Józefa Benedykta Labre nowymi szatami. Przygotowywałem się do celebracji ze wszystkimi naszymi członkami, ponieważ biskup zatwierdził wszystko przez Kościół. Szaty były pierwszymi, które otrzymaliśmy na zamówienie. Biskup pobłogosławił szaty i dał mi ten pierwszy. Jest to ta sama ceremonia, w której słyszałem, jak Matka Boża mówi: „Wzywam apostoła czasów ostatecznych”, gdy biskup nałożył na mnie szatę.
  Gdy ludzie wchodzili do kościoła, nagle dostałem wizję wojny, która nadejdzie. To była wojna nuklearna, ale na początku tego nie rozumiałem. Widziałem tyle zniszczeń: ogień, bomby i wielu ludzi umierających, niektórzy już martwi. Każde zwłoki, które tam widziałem, były spalone, a ich ciała spalone. To było naprawdę duże. Zapewniam cię, że to mała wojna. To było bardzo destrukcyjne. Wszędzie zacząłem prosić o modlitwę. I wiem, że wojna nadejdzie z dwóch krajów: jeden to Korea, a drugi to Iran. Spotkają się, by zmierzyć się ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.
  Czułem się tak zaniepokojony, że zacząłem płakać i musiałem wrócić do zakrystii. Tam pojawiły się jeszcze dwie wizje. Widziałem ciało ludzi kapiące jak woda z ich ciał. To było tak przerażające, że powiedziałem: „Panie, proszę przestań. Muszę być z moim ludem, aby powitać ich dzisiaj z radością, a teraz po prostu płaczę. Nie mogę . . . ”
  Biskup mnie szukał, a kiedy znalazł mnie w zakrystii, zapytał: „Michel, co się stało?”.
  „Otrzymałem wizję od Ojca”.
  „Wizja?”
  „Widziałem wojnę”.
  „Wojna?”
  „Tak.”
  „O!” i wyszedł.
  Próbowałem wziąć głęboki oddech i wróciłem do kościoła, aby powitać ludzi. Patrzyli na mnie dziwnie, ponieważ moja twarz była czerwona od płaczu. Luke, jeden z przyszłych kapłanów zakonu, był tam i przedstawił mi czterech swoich przyjaciół – jedną młodą kobietę i trzech młodych mężczyzn. Kiedy uścisnąłem rękę jednemu z facetów, natychmiast znów zostałem przeniesiony na wojnę. Widziałem trzech mężczyzn tam zabijanych i byłem tam z nimi. Wtedy się rozejrzałem i zrozumiałem, że to wojna nuklearna. Każde ciało, które widziałem, zostało spalone; ich ciało zostało spalone. I wiem, że wojna nadejdzie z dwóch krajów. Jednym z nich jest Korea, a drugim Iran. Będą razem zmierzyć się ze Stanami Zjednoczonymi Ameryki.
  Facet, którego uścisnąłem rękę, widział wojnę w tym samym czasie. Wyglądał na zszokowanego. Byłem tak głęboko poruszony, że cofnąłem się i powiedziałem tamtym mężczyznom: „Gdy wrzucą cię do wojska, nie idź tam. Umrzesz. Chodź tutaj, a ja cię ochronię. ”
  Dwóch z nich natychmiast odpowiedziało: „Tak, przyjedziemy tutaj”. A ten, którego dłoni dotknąłem, był oszołomiony. „Och” mruknął, ale nie odpowiedział. Później powiedział do mnie: „Ja też przyjdę, ojcze”.
  Ojciec powiedział także, że poprzez modlitwę wojnę można zmniejszyć, ale nie można jej uniknąć. Wojna miała się rozpocząć już w 2019 r., Ale została przełożona przez modlitwę, różaniec. Jest to ważne, ponieważ wysłuchano ludzkich modlitw. Na początku 2019 r., Kiedy podróżowałem po Stanach Zjednoczonych, aby prowadzić rozmowy w siedmiu kościołach w Michigan i Nowym Jorku, przybyło tak wielu ludzi. Modliliśmy się do Dziewicy Maryi, aby zatrzymać wojnę, wojnę nuklearną, a ja doradziłem im o ich prezydencie.
  Powiedziałem im: „Wiesz. Ten prezydent nie jest świętym ”i śmiali się. „Ale Rząd Jednego Świata nie wie, co z nim zrobić, ponieważ pewnego dnia tańczy na jednej nodze. Następnego dnia tańczy na drugiej nodze. On równoważy każdy rodzaj planu lub harmonogramu, jaki stworzyli. Nie mogą go kontrolować. Właśnie dlatego ten facet jest dla nich takim zagrożeniem.
  To, co mogę powiedzieć o Prezydencie Trumpie, to tylko to, co powiedział mi Ojciec. Powiedział: „Wybrałem go. Nie mogą go kontrolować. Nie powiedział, że jest świętym. Nigdy tego nie powiedział. „Nie mogą go kontrolować. Nie wiedzą, na której nodze tańczy. Tak powiedział. „Z tego powodu nie byli w stanie wykonać swojego zadania.” Ojciec powiedział, że Trump został wybrany z powodu jego anioła, który zmodyfikował głosowanie. Został wybrany, ponieważ Pan zna jego temperament, swoje umiejętności, swoje czyny i swoją wolę. Został wybrany, aby zablokować Rząd Jednego Świata. Jest to ważne, ponieważ gdyby go nie było, zapewniam cię, że do tej pory miałby miejsce Jeden Światowy Rząd, który jest dziełem Szatana. I wiem, że mogę odpocząć od tego, co powiedziałem. Wszystko to powiedziałem biskupowi.
  Powiedziałem mieszkańcom Stanów Zjednoczonych: „Czasami Trump działa w sposób, którego nikt nie rozumie. Ale zapewniam cię, jesteś błogosławiony, że go masz, więc musisz się za niego modlić. Musisz teraz modlić się za swojego prezydenta, ponieważ będzie on w wielkim niebezpieczeństwie. Spróbują go zabić. Uklękli i wszyscy odmawiali Różaniec. Pewna grupa z nich zobowiązała się codziennie modlić za prezydenta, a kiedy ostatnio byłam w kaplicy, Pan powiedział do mnie: „Michel, słyszałem modlitwy mojego ludu w Stanach Zjednoczonych. Osiem miesięcy temu miała być próba zamachu. Nie odnieśli sukcesu. Był chroniony z powodu Różańca. ” Później otrzymałem kolejny znak. Ponownie Pan poprosił, abyśmy modlili się za tego człowieka, ponieważ spróbują go ponownie zabić ”. Musimy się modlić. Musimy odmawiać Różaniec.
  http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fchoosing-him.blogspot.com

 4. rycho08 said

  Szambo – to próbuje go bronić:

  – „Wykonał zlecenie na przejęcie przez Biały Dom wszystkich sieci elektrycznych:” – czy ktoś to rozumie?
  – co ma wojsko do szczepionek?
  – „umowę z WHO wypowiedziano” – bo mimo, że kanalie ale nie odważyli się tak jak chciał trampek obciążyć Chin wywołaniem pandemii.
  – i cała reszta bzdur wg. wytycznych pisiorów – jedynego rządu przyssanego do (…) trampka.

  Pewnie autor skacze z radości, że będziemy państwem atomowym i może dostąpimy zaszczytu zaatakowania Rosji.

  ———-
  Co gorsza, autor wydaje się skądinąd mieć rozsądne poglądy….
  Admin

 5. Zbyszko said

  Jeżeli Tramp przeprowadza właśnie coś takiego :
  https://gibson.neon24.pl/post/154773,us-marines-odbilo-z-niewoli-2100-torturowanych-dzieci
  i uda mu się to przeprowadzić, to przejdzie do historii, jako największy, najwspanialszy prezydent i człowiek na świecie i oby te jego porządki obejmowały także i Polskę.

  Tylko czy jest to prawdą? Jeżeli mógłby to ktoś potwierdzić, albo zdyskwalifikować to byłbym bardzo wdzięczny (pewnie nie tylko ja).

 6. Głos z Kociewia said

  PODPISAŁ 447. To go dyskwalifikuje jako przyjaciela nas – Polaków i potwierdza, że ślepo służy Żydom. Zresztą jego zięć to jego główny doradca. Pieniądz i ZYSK – TO MU PRZYŚWIECA. CEL. – Tramp to realista bez sentymentów. No, ale Obama, czy Klintonowa to było szambo dużo większe..

 7. Marucha said

  Re 6:
  Trump nie jest NICZYIM przyjacielem. Nawet „przyjaźń” z Żydolandią to czysty interes.
  Tylko polscy idioci myślą, że jest inaczej.

 8. revers said

  No podrzuci Trump jeszcze z ok. 10 tys Jankeskich GM do karmienia w rp I pilnowania przeksztalcen wlasnociowych pod kopaliny I 447.

  https://www.defenseworld.net/news/27146/Thousands_of_US_Troops_to_Leave_Germany_as_part_of_Trump_Drawdown_Campaign#.XtwZnIGbGfA

  Niemcom jak koniowi lzej bo moga sobie pozwolic na obnizenie podatku vat z 19% na 16% a w rp 23% jeszcze za Tuska tylko o 0.5% powyzszone na rok, a juz 10 lat lupienia vatem trwa no I oczywiscie Pathologie z zwrotem podatku.

  W dodatku po zagrozeniu przez Trumpa zakonczenia gazociagu Nordstream2 . Niemcy Coca wprowadzic cla na amerykanski gaz.

  Tak sie robi interesy z zydoamerykanami.

  W powstalej nowej armi unijnej nie ma miejsca na reszte eu srodkowowschonia.

 9. Birton said

  a co nam z tego Trumpa? teraz nowy kłopot – przemieszczenie wojsk USA z Niemiec do Polski i Polska na celowniku atomowym Rosji w ramach symetrycznej odpowiedzi;
  te żydoamerykańskie psy lubią wojować z dala od swoich granic – to nam z Trumpa

 10. Carlos said

  Warto przeczytac CHRYSTUS Z KARABINEM NA RAMIENIU Kapuscinskiego, to zobaczycie co zrobili jankesi , jak prezydent Gwatemali, chcial tylko wybudowac szkoly dla swoich chlopow. Zobacza Polacy, jak – jakims cudem- sie zbuntuja, co potrafia przyjaciele z usej

 11. Birton said

  ad5
  odpowiem twardo:
  gówno nas obchodzą amerykańskie dzieci, nas interesuje to, że Trumpowe wojska OKUPUJĄ Polskę i prowadzą nas do konfrontacji ze SPOKOJNĄ Rosją, przy okazji umacniając ochronę żydostwa wszelakiego w Polsce ( vide 1066 zwana zdradą stanu)

 12. Carlos said

  Komunisci,- z rozkazu poteg swiatowych-, siedzieli tu od 45-89 roku. Sami odeszli, zostawiajac nam fabryki razem z dyrektorami. Jankesi juz stad nie wyjda- ich okupacja jest dozywotnia, a debile w Polin sie ciesza, ze ruskie poszly. ja p……e

 13. Maverick said

  Wszystko wyglądałoby spoko, o tym Trumpie. Tyle tylko że nikt nie wdraża tego co on mówi. Jest otoczony agentami Deep State. Nawet ta cała operacja z coronawiruskiem, nie jest żadnym chińskim tylko stworzonym w USA i nazwanym przez operatora Deep state Mike Pimpeo ćwiczeniami na żywo. Chiny praktycznie wyprzedziły ekonomicznie USA, jeżeli stwierdzimy że 35% do 40% GNP w USA to fikcyjne rachunki medyczne w USA. Więc nie dziwmy się że pracują jak szaleńcy godzinami nadliczbowymi aby jak najdrożej, podliczać przypadki korona wiruska. Jego wojskowi obracają się przeciwko niemu, wygląda to na insurekcję. Jemu się wydaje że jest tak wielki że Deep State będzie robił wszystko w podskokach, co on im rozkaże albo wspólnie z nimi rozpracowuje w imię kabały swój własny naród. Przecież córka nie nadarmo przeszła na wyznanie talmudzkie i przyjęła imię Yeal. Cosik mnie śmierdzi to wszystko co Trump robi, bo mówi jedno, a czyni co innego i nikt jego punktów nie realizuje.

  Według mnie popełnił błąd i nie usuwał ludzi z bagna waszyngtońskiego i teraz chyba w nim utonie, to chyba że przyciśnięty do muru znowu rozpęta w imię kabały nową wojenkę.

  Przynajmniej tyle dobrego jest z tej rozróby że terroryści przycichli na całym świecie bez inspirowania ich poprzez MOSAD, MI6 czy CIA. Im dłużej będą trwać te rozruchy tym dalej odsunie to możliwość rozpętania tej wojenki, która może by nawet rozegrała się na terenie Polski.

 14. Maverick said

  Dla Trumpa nawet oczyszczono dojście do kościółka niedaleko Białego Domu z demonstrantów, aby mógł udać się tam niosąc Biblię, której nigdy nie przeczytał. Operacja podbudowy wizerunku wśród chrześcijan to tylko pic na wodę. Nigdy też nie powołał się na Boga w swoim działaniu. Trump na arenie międzynarodowej zachowuje się jak mafiozo a nie przywódca. Zezwala na kradzieże zasobów naturalnych innych krajów, ich rezerw zdeponowanych w USA, i używa system rozliczeń SWIFT do prowadzenia wojen ekonomicznych.

  Jak każdy agent kabały podobnie jak Duda również im się przymila.

 15. Maverick said

  Za szmal wyszarpany Polakom czy innym narodom posądzonym o przywłaszczenie sobie mienia bez spadkowego, kabalarze planują:

  1;Drukowanie nowej Biblii z eliminacją wszystkich referencji do żydów, jako morderców Jezusa, oraz referencji Jezusa o nich samych.
  2: Stworzenie nowej religii holocaustycznej gdzie to właśnie Polacy będą przedstawiani jako judasze, lekcje holocaustu to będzie główny temat zajęć historycznych na całym świecie, jest już wdrożone w ielu stanach w USA a szczególnie w Chicago głównego siedliska polskiej emgracji. Według tych założeń już Malowany Ptak jest lekturą obowiązkową w USA.
  3: Wprowadzenie praw noahickim ma zagwarantować uśmiercanie wszystkich co będą podważać dwa powyższe punkty.

  4: Dlatego podpisanie S 447 dokładnie ukazuje komu swoje serce oddał Trump.
  5: MOSAD prowadzi całą operację Q-anona aby spacyfikować patriotów amerykańskich jakimiś niby nadchodzącymi łapankami na Deep State i kabałe, czy pedofili.Ponoć ponad 40 000 nakazów aresztów czeka na rozkazy Marines aby ich aresztować. To wszystko bajki.

 16. Maverick said

  Amerika podsumowana:

  Nie ma drogi powrotu, ludzie zdesperowani jak stracą wszystko, to wtedy wszystko im jedno. Gdy ludzie coraz to bardziej zdesperowani, a Trump opowiada im bałwochwalcze bajki, o wspaniałym kraju, gdzie american dream dawno już zdechł. Nie dziwmy się że wszystkie high end sklepy na Manhattanie zostały rozkradzione i nawet bankomaty zostały rozbite i splądrowane.

  Jest zbyt wiele frakcji i aktorów w tym wszystkim co się dzieje.
  Ja przyjmuję swoją zasadę, i wszystko mnie jedno byle bym nie został martwym bohaterem. Polacy bardzo często lubią być wrobieni w bycie bohaterami, a masońska kabała nad tym pracuje, bo wielu moim rodakom brakuje świadomości i Boga w sercach.

 17. Maverick said

  Scenki z Los Angeles dzisiaj:

  Ulice i budynki mocno obstawione wojskiem i policją,

 18. Kapsel said

  Donald Trump nie wiedział o roszczeniach wobec Polski? Krzysztof Baliński: Jestem o tym przekonany

  Marian Rudzinski 2 dni temu
  Nareszcie ktoś wam dobrze wytłumaczył co tu się dzieje. Ja mieszkam w USA ponad 50 lat i widziałem już wiele wydarzeń. Trzeba tu mieszkać by zabierać głos co się dzieje naprawdę. Prezydent Trump jest prezydentem i patriotą USA, który jest bardzo niebezpieczny zakorzenionym i skorumpowanym mocom. Nie wiecie jak jest atakowany ze wszystkich stron w tym kraju nawet zanim jeszcze był kandydatem. Nie rozumiem wasze pretensje do prezydenta Trumpa, życzyłbym Polsce gdyby kiedyś dostała takiego prezydenta. Polacy dbajcie i walczcie o Polskę sami, nie szukajcie, by ktoś inny walczył o Polskę.

  ——-
  To samo niektórzy piszą o Dudzie i Morawieckim.
  Admin

 19. Zbyszko said

  Kapsel @16 wrabiając Trampa w 447, pewnie Deep State chciał go zdyskwalifikować w oczach Polaków dokąd część tej szumowiny się przeprowadziła się, bądź zamierza się przeprowadzić w związku z nagonka jaką Tramp (a raczej patriotyczni generałowie z Johnem Kennedy jr) im wyszykował.
  Wydaje się więc, że to całe 447 zostało wyszykowane po to by tzw polska opinia publiczna była przeciwna Trampowi i jego czystkom.
  Polska ma byc wolna od czystek robionych przez Trampa.
  Deep State już sobie pobudował w Polsce wiele klubów Pizzagate, niejeden właściciel firmy budowlanej mógłby sporo powiedzieć na ten temat, jak to budował (lub remontował jakieś zabytkowe obiekty z całą siecią podziemnych labiryntów z pomieszczeniami o jakimś ciemnym przeznaczeniu.

  Więc jeżeliby Polacy poznali całą prawdę o czystkach robionych teraz przez Trampa, to pewnie przyłączyliby się do tych działań i wskazaliby te ich nory służące do tych tortur pedofilskich.
  Wydaje się, że ta cała Zatoka sztuki z tymi płotkami, została spuszczona pospólstwu na pożarcie, a prawdziwe tortury pedofilskie z tym całym zwierzęcym kanibalizmem (także na żywo) odbywają się gdzie indziej, gdzie takiecelebryckie płotki telewizyjne nie mają wstępu.

  Zachęcałbym więc tutaj do wielkiej ostrożności w ocenie Trampa i tego co się teraz dzieje w USA.

 20. revers said

  ad13
  Ale juz Talmud jak Szaria w Islamie i Tora w judaizmie juz nie bajka ..

  a spelniona kabala.

 21. Carlos said

  Alez oczywiscie, Trump obiecuje rozprezenie i dobre stosunki z Rosja, przenoszac zolnierzy z Niemiec nad granice polsko-rosyjska. Z Syrii i Afganistanu juz dawno wyszedl , a Kadafiego i Sulejmaniego zabili agenci Putina. Pejsatym dal wiecej, niz jakikolwiek prezydent przed nim.Trzeba byc slepcem, zeby tego nie widziec. No, ale sa analitycy, fachowcy. A moze odwrotnie- atakuja go ,zeby uwiarygodnic? Czy miliarder zaryzykowalby zyciem swoim i rodziny, aby zbawic Ameryke i swiat? No i -oczywiscie- podpisuje nieswiadomie akt 447, nie wiedzac, jakie beda tego efekty. Zaczynam zalowac, ze kupilem ksiazke p. Balinskiego.

 22. Carlos said

  https://www.youtube.com/watch?v=mvPcV6axkMo nie wiem, czy juz bylo?

 23. Olo said

  Koniec Trumpa to także koniec skrajnie antypolskiego, antysłowiańskiego, bandyckiego reżimu dobrej zmiany, który niszczy Polskę i na jej gruzach buduje żydobanderowski kagnat POLIN, który ma być przyczółkiem dla aglosyjonistycznej agresji na Rosję i Chiny. Im szybciej ta świnia padnie, tym bliższy będzie koniec Kulawego Bandyty i jego szajki. Nie dajmy się zwieść różnym dziennikarzynom wychwalającym „zasługi” Trumpa, bo takich w ogóle nie ma, szczególnie dla Polski i Polaków.

 24. revers said

  Swego czasu film puszczono Hollywoodu produkcji pacyfikacja Los Angeles, a tam naprawde wprowadzono stan wyjatkowy, nie filmowy i na tym polega kabala, ze goje czy w rp, czy w stanach , eu niee odroznia fikcji od reali, zajeci maseczkami i drobnymi zakupami z bonusem w zydowskich geszeftach, ewentualnie branie plus500, plus1000, plusoczkowodne, plussamochodelektryczny, plus300 tys mieszkan dla kazdego.

 25. osoba prywatna said

 26. osoba prywatna said

 27. osoba prywatna said

 28. osoba prywatna said

 29. Olo said

  „Czy wyobrażasz sobie jakie siły, władza, korporacje i pieniądze stoją naprzeciwko jego rządu?”

  Jest wręcz odwrotnie. Te siły, władza, korporacje i pieniądze poczuły się zagrożone zamieszkami i początkami wojny domowej. Ponieważ updaną wraz z końcem bandyckiej Ameryki. Nie ma innej możliwości. Dlatego próbują odwracać kota ogonem. Trump nie walczy z niesprawiedliwością, obłudą, kłamstwem, lewactwem, pedofilią i mordowaniem niewinnych. On za tym stoi. Wspieranie antysłowiańskiego żydobanderyzmu na UPAdlinie, zabójstwo irańskiego generała, okupowanie i niszczenie Syrii czy koronawirusowy terror w Europie to niby nie jest dowód na kłamstwo, niesprawiedliwość, obłudę i mordowanie niewinnych?

 30. Anucha said

  A to się porobiło
  Pradziadek Icka , złapał na wędzidło w Afryce pradziadka Georga Floyda i przywlókł go do Ameryki .
  Teraz Icek każe klękać gojom przed czarnymi i przepraszać za niewolnictwo.
  A złoto pradziadka zamienia na cegły w centrach miast. 🤣

 31. osoba prywatna said

 32. revers said

  Black mater live w Warszawce prawie juz zaszczepionej …

 33. Jabo said

  Panie Anucha, to co Pan napisał jest kwintesencją ostatnich wydarzeń USA. Niestety, nie wielu to rozumie. Widocznie goje tak mają. Czyżby pasożyt uznał, że amerykański żywiciel został już zużyty i nie gwarantuje pomyślnej przyszłości? Czy został przygotowany już nowy, Chiny? Czy z związku zanikiem amerykańskiego parasola ochronnego, zamiast Izraela będzie Polin? Mnóstwo pytań, na które tylko czas przyniesie odpowiedź. Oj, w ciekawych czasach , niestety, przyszło nam żyć.

 34. osoba prywatna said

 35. Kapsel said

  Re 18 i 19

  Panie Gajowy , to prawda że papier nie od dzisiaj wszystko przyjmuje i można przeczytać najróżniejsze rzeczy. Panie Zbyszko ależ ja jestem ostrożny i to nie od dzisiaj a ten wywiad zapodałem na zasadzie …kupić nie kupić ,potargować warto….W wypowiedziach Pana Balickiego podoba mi się najbardziej to że wskazuje konkretnie na antynarodowe działania własnego nierządu i podaje konkretne fakty a między innymi politykę personalną , powątpiewanie czy Trump wie o tych wszystkich gierkach nie jest wcale takie bezpodstawne. To na dowód – zmiana i wspomniana osoba nowego konsula w Nowym Jorku .

  (…)

  Podczas uroczystości w Konsulacie RP w Nowym Jorku wiceminister Jabłoński wręczył nominację na Konsula Generalnego RP Adrianowi Kubickiemu.

  Relacje ze środowiskiem żydowskim

  Adrian Kubicki w rozmowie z Markiem Wałkuskim <zapowiedział, że jako Polska będą starać się nawiązać relacje biznesowe na linii Polska-USA-Izrael. – Łączy nas piękna przedwojenna historia, w której Polska była najbardziej tolerancyjnym krajem spośród innych krajów Europy, która pozwalała rozwijać się kulturze żydowskiej. To powoduje, że mamy na czym budować i chcemy się zwrócić do tutejszej diaspory żydowskiej, aby zacząć prace w trójkącie Polska-USA-Izrael nad rozwijaniem relacji biznesowych i współpracy w sektorze bezpieczeństwa – informował konsul.

  ***

  Adrian Kubicki we wrześniu 2019 roku został dyrektorem Instytutu Kultury Polskiej w Nowym Jorku. Przedtem przez ponad pięć lat pracował w PLL LOT. Najpierw był international PR managerem, a jesienią 2015 roku objął funkcję dyrektora wykonawczego ds. komunikacji, jednocześnie pełnił obowiązki rzecznika prasowego firmy.

  https://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/2469168,Konsul-Generalny-RP-w-Nowym-Jorku-najwazniejsze-jest-pokazanie-ze-Polska-jest-atrakcyjnym-krajem

 36. Piotr B. said

  Panie Kapsel…Trojkat Polin,USA ,Izrael to nie objawienie dzisiaj.Kiedy moj szwagier wrocil z placowki w Korei Pln.w 88 roku.Zadomowil sie w Warszawie na nowym -starym miejscu w palacu Mostowskich,popatrzyl w dokumenty i zauwazyl ze w samej tyko warszawce jest 2 tys izraelskich agentow ktorych adresy i telefony sa znane.Zapytal tylko swego szefa ktoregos z generalow …co ta ma znaczyc?Otrzymal odpowiedz.Dla wlasnego dobra polkowniku nie zajmujcie sie tymi spawami.To byl rok 88 tamtego stulecia…Minelo 32 lata Panie Kapsel.

 37. revers said

  re36

  dlatego polowe tzw. tajemniczych smierci opozycji bylo by przypisac mosadowi, ciaej na koszt polityczny kremla, lacznie z zabojtwem ks.Popieuszki – w koncu parasol ochrony byl za kazdej strony jak i tuby propagandowe, ustawione na zachod i wschod, innych duchownych uspionych ktorzy nie podporzadkowali sie mosadowi w pore, nie tylko kemlowi rowniez gineli w tajemniczych okolicznosciach jak sw.p.Lepper ktory w tym samym czasie 1988 wystartowal z solidarnoscia rolnicza, potem samoobronaa.

 38. Kapsel said

  Re 36

  Jasne że to nie objawienie,Panie Piotrze B , rzecz w tym że cały czas to kontynuacja. Do tych 32 lat należy dodać i wiele lat poprzednich a generałowie i pułkownicy którzy coś wiedzieli z obawy o własne życie udawali że nic się nie dzieje.

  Tajemnica śmierci szyfranta Zielonki. Miał dostęp do największych sekretów państwa. Jego ciało znaleziono nad Wisłą w kwietniu 2010 r.

  https://niewygodne.info.pl/artykul8/03727-Tajemnica-smierci-szyfranta-Zielonki.htm

  Samobójstwo wykluczone

  44-letni major Marek K. z Biura Ochrony Rządu, którego ciało znaleziono w podwarszawskich Ząbkach, był zaangażowany w organizację lotów do Smoleńska – ustalił „Nasz Dziennik”. Na dziś prokuratura wyklucza samobójstwo.

  Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/91339,samobojstwo-wykluczone.html

 39. JARNO said

  Panie Admin,
  wytlumacz mi Pan dlaczego Trump ma być ‚przyjacielem’ Polski, która – wg klasyka Sikorenko – ‚robi loda’ Ameryce?
  Zwykle jest tak – klasycznie – szanuje się tego, kto sam się szanuje
  i jeżeli możesz Pan powiedzieć, że polskie watahy post1989 z nadanie Deep Jewish State SIĘ SAME SZANUJĄ, to chyba różnimy się dramatycznie w postrzeganiu rzeczywistości.
  Otwórz se Pan TVPinfo-TVN24-POLSAT czy tzw. ‚niezleżne ‚ media’-obojętne czy ‚zjednoczeniowoprawiczkowe’ czyli patriotyczne-czyli katolickie czy ‚demokratyczna opozycja’ i patrz Pan-słuchaj Pan co te kretyny-PISZĄ- MÓWIĄ
  Czytaj Pan te posty powyżej i sam sobie Pan oceń CONTENT>
  Sam Pan pisze:
  „90% Polaków daje się poszczuć. Głupie bydło”
  jeżeli sam Pan Marucha pisze-przy innej okazji:
  ‚Red. Michalkiewicz jest realistą (!!!!-jarno) i wie, że tak czy owak jesteśmy kurwieni i nie ma siły, która by nas z burdelu wyciągnęła, bo sami tego nie chcemy. Więc niech chociaż nam trochę za kurewstwo płacą. Może to nie jest zbyt etyczne..”><ROBIMY LODA – en mass!!
  Trump ma wystarczająco ARGUMENTÓW na to – aby dzięki dzialaniom czy 'opozycji demokratycznej' czy 'niepodległościowej' w tym WLICZAJĄC emigrantów 'politycznych' post1981 ABY mu wystarczało szacunku na pozwolenie robienia mu loda. Tylko.

 40. Maverick said

  Junior partner Izraela i USA w tłumaczeniu dla polskich niekumatych znaczy wasal czy chłopiec na posyłki. W doktrynie wojskowej tłumaczone jest jako pionek w obronie interesów seniora. Którego zawsze można poświęcić i nawet nie zauważyć że go się straciło. Niestety Poliniakom taka rola odpowiada. Zachłystują się szczekaniem na Rosję, na Białorusi sponsorują jakiś wywrotowców tylko ich prawdziwi Słowianie nie słuchają i w dupie mają Poliniaków.

  Panowie i Panie Trump dobrze wie co robi w imię wielkiego Izraela, dobrze wie po co zostało podpisane s 447. Tak samo twierdzi że o wirusie nie słyszał aż do marca, co w takim układzie robi jego wywiad że nie wie że to operacja Deep State cały ten wirusik, tylko ten gain of function jakoś szybko traci siłe i Fauci powoli odwołuje jego powrót, a wytresowani i posłuszni duszą się w maseczkach. Kabała wszystko rozpracowała, a co do powyższych wpisów o milach MOSADU w Polsce, najgorsze jest to że opłacają ich sami Polacy są na etatach polskich ministerstw, służb, linii lotniczych etc.

  Ta fotka powyżej sił specjalnych antify przedstawia właśnie wdrażacza praw noahickich na Poliniakach i goim.

 41. revers said

  wschodnie celebrytki i coki magnatow medialnych szybko nadrabiaja trendy Floydowskie i juz nie wyjda z loozzek swych nowych przydupasow …
  https://gramho.com/media/2287932237915715594

 42. Marucha said

  Re 39:
  Nie mam zamiaru tłumaczyć się z tego, czego nigdy nie powiedziałem.

  Ja tylko uświadamiam (bezskutecznie) polskim tumanom, że Trump jest WROGIEM Polski, jak każdy Żyd albo człowiek opętany przez Żydów.

  A także zwracam im uwagę na to, że gdy Trump pieprzy o „przyjaźni” z Polską i wychwala Polaków oraz nasz kraj, to kłamiąc cynicznie gra na naszej bezdennej głupocie, która każe nam cenić pozory bardziej, niż fakty.

 43. Maverick said

  Taki mniej więcej zarzut pod adresem amerykańskiego prezydenta padł z ust arcybiskupa Waszyngtonu Wiltona Gregory’ego po tym, jak szef amerykańskiego rządu odwiedził wczoraj waszyngtońskie Narodowe Sanktuarium św. Jana Pawła administrowane przez Rycerzy Kolumba (oni też zostali skrytykowani przez wspomnianego hierarchę). Złożył tam kwiaty przed pomnikiem papieża, wszedł do środka i na chwilę przyklęknął do modlitwy (nieopodal była kopia Cudownego Obrazu z Jasnej Góry). Po powrocie do Białego Domu D. Trump podpisał rozporządzenie o wzmocnieniu gwarancji dla wolności religijnej w USA.

  Faryzejskie gesty? A może należałoby zadać pytanie, dlaczego tylko Donald Trump, którego wizyta w tej świątyni już dawno była planowana, odwiedził to miejsce? Dlaczego nie było innych, ważnych amerykańskich polityków – w tym katolika (in name only) Joe Bidena, głównego konkurenta D. Trumpa w nadchodzących wyborach? Dlaczego trzeba było czekać aż postać Jana Pawła II upamiętni amerykański prezydent, przyznajmy – daleki od ascetycznego trybu życia, a nie zrobili tego amerykańscy biskupi? Może za bardzo zawadza tradycyjne nauczanie Kościoła przypominane przez polskiego papieża o związku między wiarą a rozumem oraz prawdą i wolnością?

  Dlaczego ci, którzy tak dużo mówią o ekumenizmie, nie widzą jego pięknego przykładu w tym, że ważny protestancki polityk składa kwiaty przed pomnikiem papieża? Czy tzw. dialog ekumeniczny należy tylko wieść z ożenionymi w „małżeństwach” jednopłciowych szwedzkimi „biskupkami”, które szczerze, bez obłudy deklarują swoim życiem jak bardzo w głębokim poważaniu mają wszystkie przykazania i rady ewangeliczne?

 44. revers said

  Wracajac do pomnika Floyda w Poznaniu juz zbiera sie wazna rada cooltury swiatowej …

  pod przewodnictwem pani Lodzi, pana Szczurka ktoe to towarzystwo doceni i upamietni wyczyny pana Floyda.

  Szkoda ze nie pana Watersa z Pink Floyd.

  Bo w tym samym czasie w Bristolu usuwa sie pomniki osob zasluzonych dla uk lub topi sie w kanale.

 45. Maverick said

  Polacy nie rozumieją że Dudę taki Trump widzi poprzez pryzmat polish jokes.

  Przyzwyczaił się że kiedyś Polakom za pracę na swoich budowach nie płacił, to i teraz wasali w Polsce opłaci judaszowskimi srebrnikami a oni dadzą mu się i kabale obłowić na ustawce s 447 i poprzez przejęcie polskich przemysłów strategicznych, lasów, i zasobów mineralnych.

 46. revers said

  Nie mowiac ze rozne stany kryzysowe wprowadzi sie do rp ala usej, majdan , o ktorych mowi Braun …

 47. revers said

  „Takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie!”.

 48. revers said

  https://www.spiegel.de/politik/ausland/colin-powell-ex-aussenminister-und-republikaner-will-fuer-joe-biden-stimmen-a-07fe12bb-7886-46ff-a4b1-83f332c1bb73-amp

  To Ma zagwuzdke Trump, juz nawet z je go republikanskiej paki neokonow jak wicek spraw zagranicznych stanow Powell jest przeciwko Trumpowi I pracuje dla Demokratow co rozwalili swego czasu Jugoslawie I Irak.

  Pewnie idzie o grubsza sprawe i przspieszenie rozwalki Iranu, Wenezuelli, oslabienie Chin, Uni 4 armii, przywrocenie porzaadku wewnetrznego bez zamiszek black maters.

 49. AlexSailor said

  Ad 7 @Marucha

  Myślenia na poziomie dziecka we mgle nie da się łatwo zmienić. Trump pilnuje interesu swojego i amerykanów, a jeśli polskiego, to tylko przy okazji. Polski rząd pary z ust nie puścił w sprawie ustawy 447, no to dlaczego Trump miał jej nie podpisać. Ba nawet torpedował wysiłki Polonii. Raczej pretensje do samych siebie, że wybrany został taki polski rząd, a przecież była alternatywa. Zwłaszcza w ostatnich wyborach.

  ————
  Ja pretensji do Trampka w zasadzie nie mam. Jeśli już, to o całkiem inne rzeczy, niż „przyjaźń” z Polską.
  Ja staram się tłumaczyć polskim idiotom to, co chyba Steve Wonder gołym okiem by zobaczył: że Trump jest WROGIEM Polski.
  Admin

 50. AlexSailor said

  @Jan

  Czy pan wie, co Biblia nakazuje robić z fałszywymi prorokami?
  Nie wie pan?, to sobie proszę przeczytać.
  A i co tam z tym fałszywym i durnym proroctwem podawanym przez pana, jakoby mały szary zwykły miał w maju zejść i to miało wszystko zmienić przy wyborach, które miały się odbyć w maju? Według fałszywego proroctwa publikowanego tu przez pana. Fałszywego, bo się nie spełniło.

 51. Lily said

  Re 47;Revers
  TAM wszyscy kieruja sie.
  WYSOKA MORALNOSCIA w codziennym
  POSTEPOWANIU.
  A wiecie dlaczego,naczelnik jest taki nerwowy/
  wybuchowy/wulgarny?.BO jest niskiego wzrostu
  i ma serce blisko,ach sami sobie dopowiedzcie.

 52. Głos z Kociewia said

  Ad Admin. Czuję się bardzo dotknięty, mocno urażony Pańskim bezpośrednim komentarzem (mój nr 6, Pański nr 7). Cóż : niechże Pan nazywa innych na ulicy : polskimi tumanami ( 7, 42), idiotami (49) itp. zaś ja sobie oszczędzę zdrowia rozstając się z tą stroną . Pan nazywa Trampa WROGIEM i ma Pan prawo do tego. Nikt tu Pana za to nie nazwał polskim tumanem, – Co ja tuman mam tu dalej szukać ? Aż się boję cokolwiek skomentować. Ajschylos w „Orestei” powiedział o sobie „Inaczej od innych, po swojemu myślę”. Wymiana poglądów z poszanowaniem zdania interlokutora – to chyba stopień osiągalny dla człowieka, zwłaszcza Rodaka ? Np. taki Cejrowski też z Kociewia, a smuci mnie jego bezkrytyczny podziw dla Trampa i kryptosymatia dla Żydów. Wyjaśnię Panu co myślę o Trampie ( jednak nie w charakterze usprawiedliwiania się [ bo mnie, kto raz dotknie, to z takim kończę znajomość ], – Otóż Trapuś w mojej ocenie to takie ZABORCZE (MEGA IMPERIALISTYCZNE, KAPITALISTYCZNE , podstępne płynne goowno. Bo albo mówisz „prosto z mostu”, a zwięzłość (gr. akrybija) i jasność wypowiedzi przyświeca ci ” na każdym kroku” (kath hekaston bejma), albo azjańskim (kwiecistym) stylem poruszasz, delektujesz ucho słuchacza i…. ZNIEWALASZ NARODY. Prawdą jest,że wielu z naszych drogich rodaków potrzebuje ( jakby to powiedział św. Augustyn) „mleka, a nie twardego pokarmu”, ale żeby bliźnich, ziomków, krajanów nazywać „polskimi idiotami, tumanami”. – Ta zniewaga krwi wymaga. – Zaś jeszcze raz dwa słowa o TRAMP’polin’ie : ten biznesmen od wszystkich chce ciągnąć Geld.Wszyscy są winni Ameryce ( Jełropa z Deutsch’ami (Dojczami) na czele.I to akurat,ze zadał bobu Helmutom, to mi się u niego podoba, bo w Niemcach widzę WROGÓW number one. – Lecz, gdy patrzę na jego imago (twarz),kwadratową, kartonową, rudą, pełną buty,pychy( hybris),wyniosłości głowę to wybucham śmiechem, i … żal mi tego dziwadełka , – przypomina mi postać z hamerykańskich kreskówek dla dzieci. Czemu też taki sztuczny + wypudrowany wyraz twarzy jest prze cały świat niezauważalny ? Niechże ktoś, jakieś dziecko, krzyknie mu wreszcie, jak – w tej bajce – w oczy „Widzisz siebie ?”:”król jest nagi!” Demon „Zaślepienie” to ATE. Zarozumialstwo gubi każdego, tak prezydentów jak i takich prostaczków, jak ja. Tu , na Marucha stronie dużo naczytałem się też obrzydliwego słowa :”polactwo”. Znaczy mamy dychotomiczny podział społeczeństwa albo łajdacy, zdrajcy i sprzedawczyki albo polactwo,m polskie tumany i polscy idioci. W żadnym wypadku jest to dla mnie nie do zaakceptowania. Żegnam.

 53. Marucha said

  Re 52:
  Niczym Panu osobiście nie ubliżyłem i nie wiem, dlaczego czuje się Pan urażony w imieniu wszystkich Polaków.
  A co do poglądów… nie każde poglądy szanuję. niektórymi pogardzam i nie mam zamiaru się z tym ukrywać.
  Poza tym – niech Pan robi, jak chce.

 54. Boydar said

  Jeżeli mogę się wtrącić …

  Wydaje się, że Pan Głos (z Kociewia) poglądy ma prawidłowe. To znaczy się opinie zbudowane w oparciu o spostrzeżenia.

  I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie okoliczność, że … chyba lekko ślepawy jest. A co za tym idzie, jego spostrzeżenia są „nie do końca prawdziwe”.

 55. Głos z Kociewia said

  Re 53 i 54 -//- Ad 53 (Marucha) Dziękuję za odniesienie się do mojego postu. Bardzo niewiele wiem, nie aspiruję do tego,by moje słowa traktował adresat (kimkolwiek jest ) jako radę, lecz jako świadectwo tego, co ja myślę na ten, czy inny temat. Celem głównym moich wypocin jest pomoc drugim w całościowym ( panoramicznym ) postrzeganiu niektórych tematów, Każdy ma inny ogląd tego samego wielopłaszczyznowego kryształu. Jeszcze raz proszę,by nie nazywać otumanionych tumanami. Otumaniona część Rodaków, Polaków widzi lekarstwo dla Narodu polskiego w tym, co jest jego zgubą, czyli pozbawieniu Narodu własności, w tym ,że Naród nie jest już więcej posiadaczem dóbr duchowych i materialnych, a są nim wrogo nastawione do polskiego Narodu korporacje ( w takim np. Michniku i jego antynarodowej truciźnie, Żydach z pod znaku Polin, połowie Episkopatu, czy w kolejnych kanclerzach Niemiec). Otóż errare humanum est ( błądzić jest rzeczą ludzką). Opętani potrzebują pomocy, a obraźliwe -różnymi epitetami – nazywanie ich zwyczajnie nie przystoi dobrze wychowanemu człowiekowi.a za takiego uważam Pana i większość tu bywających . Zatem życzmy sobie, by niedoinformowanych, źle poinformowanych, omamionych, zwiedzionych określano mianem ofiar propagandy Złego, a nie polskimi tumanami,polskimi idiotami, debilami, czy polactwem ) . No przecież np. własnej matki, ojca powtarzając -ej/-ego to, co w telewizorni usłyszeli, nikt nie nazwie tumanem,polactwem, czy idiotką. Konsekwentnie tak samo inne matki,ojców inne nie moje rodzeństwo, czy nie moje dzieci. Ci potrzebują pomocy odpowiedniego lekarza dusz, kogoś, kto się nad nimi pochyli, a nie na dzień dobry złai, dotknie do serc ich głębi. Namowa, perswazja, cierpliwe przekonywanie argumentami to jest tu wskazane. To tyle drogi Panie. Dodam,że robisz dobrą robotę, a czy tu się na nowo odważę na moją grafomanię, tego to nie wiem. Trzymaj się, powodzenia ! -//- Ad 54 Również Panu dziękuję za ocenę. Polecam posłuchać ździebełko „muzy” młodych na you tube : SŁOWA PIOSENKI ZESPOŁU „AKURAT ” : „Każdy myśli to co myśli, myśli sobie :” moja głowa” MOŻE W KOŃCU MI SIĘ UDA WYPOWIEDZIEĆ PROSTE SŁOWA.”. Prawda jest prosta.- zgodność rzeczy z rzeczywistością jest prosta. Szatan posługuje się półprawdą.- Życzę zdrowia i dużo dobrego..

 56. Boydar said

  No to źle napisałem; nie ślepawy tylko jeszcze wszystkiego nie widzi. Kiedyś zobaczy.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: