Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo”.

Posted by Marucha w dniu 2020-06-09 (Wtorek)

Część sympatyków PiS broniąc się przed dysonansem poznawczym dzieli sobie polityków partii rządzącej na tych ulubionych: Beata Szydło, Antoni Macierewicz, Jarosław Kaczyński oraz na tych „do dymisji”: Gliński, Czaputowicz, Gowin.

Tymczasem pomiędzy nimi nie ma istotnej różnicy. Postanowiłem przypomnieć to, co niedawno powiedziała Beata Szydło, mijając się z prawdą historyczną, ulubienica większej części elektoratu, na temat wspólnego państwa żydowsko-polskiego i relacji polsko-żydowskich.

Żydzi i Polacy, wspólnie razem, mieszkali tutaj, nad Wisłą, budowali polskie państwo, współpracowali, byli sąsiadami, żyło się im dobrze.

Ale wreszcie przyszedł ten czas terroru. Niemiecka okupacja, niemiecka bestialska wojna, która chciała przede wszystkim zniszczyć nasze narody, nasze państwo, nasze wspólne państwo.

Jesteśmy braćmi…

„Joachim Lelewel w roku 1832, a więc blisko sto lat przed odzyskaniem przez Polskę niepodległości, pisał do Żydów: W dniu zwycięstwa chcemy się dokładnie z wami obliczyć, każdy syn Polski, żyd czy katolik stanie tutaj, by złożyć rachunek z tego, co uczynił dla dobra ogółu, o ile się przyczynił do odbudowania ojczyzny.

Ponieważ Żydzi polscy – poza chlubnymi wyjątkami – odmówili wspólnej ojczyźnie krwi i majątku, gdy w dniu zwycięstwa 1918 roku przyszło do dokładnych obliczeń, stanęli przed Polakami z pustymi rękoma. Nie pomogły żadne tłumaczenia. Polacy – zgodnie z nakazem logiki prostych faktów – stwierdzili, że zamieszkujący od bez mała tysiąclecia ich ziemie naród żydowski nie zasługuje na zaufanie, pełnię praw, szacunek i solidarność odbudowanego Państwa Polskiego; stwierdzili, że Żydzi polscy generalnie są jednak cudzoziemcami na polskiej ziemi.

Mimo iż polscy Żydzi, parafrazując słowa Joachima Lelewela wypowiedziane w 1832 roku, nie mieli zbyt wiele do powiedzenia o tym, co uczynili dla dobra ogółu, o ile się przyczynili do odbudowania ojczyzny, bo przez 123 lata niewoli – poza symbolicznymi wyjątkami szacowanymi na nie więcej niż 1-2% – nie okazali Polakom solidarności i nie włączyli się w walkę o odbudowę wspólnego państwa, pierwsi stanęli w szeregu tych, którzy usiłowali sięgnąć po płynące z niepodległości profity, z żądaniem współwłasności Państwa Polskiego włącznie.

W ocenie pokolenia Polaków żyjących w dwudziestoleciu międzywojennym nie była to w żadnym wypadku postawa obywatelska; tak wobec odbudowanego Państwa Polskiego mogli zachować się tylko cudzoziemcy”.

https://www.ekspedyt.org/

Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu, w napadzie trudnej do wyjaśnienia prostoduszności, uważałem panią Beatę Szydło za najbardziej polską z grona łajdaków rządzących naszym krajem…
Admin

Komentarzy 40 do “Beata Szydło o wspólnym państwie żydowsko-polskim: „Nasze wspólne państwo”.”

 1. Kwal said

  Szanowny Panie Adminie ! Niech się Pan tak nie pognębia, ja też tak uważałem…myślę, że nie tylko my dwaj się zawiedliśmy…

 2. Sarmata said

  Spoko panie Admin
  „Pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu, w napadzie trudnej do wyjaśnienia prostoduszności, uważałem panią Beatę Szydło za najbardziej polską z grona łajdaków rządzących naszym krajem…”

  Też dałem się trochę nabrać, mimo, że od wyboru Wałęsy zachowuję czujność.
  Najbardziej zaważył na tej mojej zmyłce jej syn, student seminarium katolickiego, najbardziej mnie zmylił i nabrał na jej „polskość”.

  W PiS jest nie więcej niż 52 Polaków.

  Patrz na głosowanie (obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy …) nr 10 na 10 posiedzeniu Sejmu dnia 16-04-2020 o godz. 14:33:54
  Pkt 7. porz. dzien. Pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy o zmianie ustawy z dnia 7 stycznia 1993 r. o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży

  Głosowało: 450 Za: 68 Przeciw=375 Wstrzymało się=7 Nie głosowało=10
  Za:
  PiS = 52
  KO=0
  Lewica=0
  PSL-Kukiz = 5
  Konfederacja = 11
  niez.=0

  Przeciw:
  PiS = 177
  KO=128
  Lewica=49
  PSL-Kukiz = 20
  Konfederacja = 0
  niez.=1

  Wstrzymało się:
  PiS = 2
  KO=1
  Lewica=0
  PSL-Kukiz = 4
  Konfederacja = 0
  niez.=0

  Nie głosowało:
  PiS = 4
  KO=5
  Lewica=0
  PSL-Kukiz =1
  Konfederacja = 0
  niez.=0

 3. Kar said

  ..1918 roku przyszło do dokładnych obliczeń, stanęli przed Polakami z pustymi rękoma…
  _________________

  – a to dziwne, ze trzeba bylo czekac, az do 1918, zeby gada lico rozpoznac..(tyle wiekow po dupie obrywac, zeby obudzic sie w 1918 z reka w nocniku !?). A Dzisiaj to sie juz Rozlalo na 100%..nawet fachowa skrobanka bylaby bezsilna zeby intruza znieczulic

 4. revers said

  Po zamknieciu kopaln I ogloszeniu slaska koronowirusa w pandemi , oddaniu kopaln miedzynarodowej lichwie I handlarzy CO2 trzeba o czyms pie.lic I szykowac tubylcow do przyjecia ustawki 447.

  Nie na darmo cwiczyli broszke na Leaders buntustanu, takze w sytuacjach kryzysowych.

 5. Bezpartyjna said

  Nieszczęścia w naszym kraju nie chodzą parami lecz całymi stadami.
  W sejmie nie ma ani jednego uczciwego Polaka i Polki.

  Tfu! podła oborowa a tak się lansowała na patriotkę i matkę księdza o którym słuch zaginął.

 6. Lily said

  A ja NIE.
  NIGDY Jej NIE UFALAM.
  Komu MOZNA ZAUFAC, od 04.06.1989 r ?.
  Sa TACY,ktorym mozna zaufac,ale nikt ICH
  nie zaprasza do siebie. Tam tylko sami swoi.

 7. Boydar said

  Sokrates Starynkiewicz w zasadzie też był obcokrajowcem.

  Wqurwia mnie takie pisanie (artykuł). Bo okazuje się z niego, że żyd nie pomógł Polsce. A bezsprzeczny fakt, że wszystkie opresje sam spowodował schodzą na plan trzeci. Słowo opresja nie oddaje istoty zagadnienia, tak mi tylko wyszło.

  Pier*dolenie obywatelki Szydło, tak samo poprzecznej jak une wszystkie, ma jednak również dobre strony. Stawia bowiem jasno sprawę, że żyd to ewidentnie obcy pasażer, na gapę, i że wysysa nas już tysiąc lat. Mądrej głowie wystarczy.

 8. NICK said

  Adminie.
  Nie wierzę, że tak uważałeś

  —————–
  Sam się przyznałem.
  Dla wyjaśnienie: nie uważałem jej za propolską, a jedynie za taką, w której czasami, przypadkowo, może bezwiednie, zatli się jakaś iskra polskości.
  Admin

 9. Boydar said

  A Frank się nawet ochrzcił !

 10. ? said

  Re 9:
  Ale Franek to chyba nie.

 11. Sceptyk said

  Co tu komentować, nasuwa się jedno-
  Qrwa mać!

 12. Piotr Podgórni said

  Państwo jest tych, którzy rządzą. Jeśli ta talmudystka mówi „nasze wspólne państwo” to przyznaje, że zostało ono przejęte przez dwie grupy ttalmudystów współpracujących ze sobą: masonerię i podających się za żydów. To jest już ich państwo na naszym terytorium. Ale oni długo się nim nie pocieszą, jak jeszcze trochę porządzą to wyłączą prąd.

 13. Lily. said

  „Szydlo w Jerozolimie. Bedziemy walczyc z
  antysemityzmem.Jestesmy zdeterminowani,
  by walczyc z jakimkolwiek przejawem antysemityzmu,bo z tego wyrasta tylko i
  wylacznie zlo. Zapewniala premier B.Szydlo”.
  Zrodlo; gazetaprawna.pl.

 14. Boydar said

  Czy jak ja tym bardziej dobrze żydom życzę im są dalej ode mnie, to ja antysemita jestem ? Zaznaczyć pragnę, że punkt przegięcia charakterystyki to ca. 1234,5 km. W linii prostej.

 15. Olo said

  W szajkach i organizacjach przestępczych nie ma ludzi szlachetnych, prawych, porządnych czy uczciwych. Niezależnie od płci i wrażenia jakie robią, są oni trybikami przestępczej machiny, bez których nie mogłaby ona sprawnie działać, w tym przypadku zdradzać, grabić i niszczyć państwa i jego obywateli.

 16. Maverick said

  Uczestniczenie w takich nabożeństwach, to etap oswajania Polaków do akceptacji talmudzkiego wyznania nad Bogiem i Jezusem oraz naszym chrześcijaństwem. To grzech śmiertelny i straszne bluźnierstwo.

 17. Birton said

  Beata Żydło, zawsze w służbie Izraela, matka podnieconego Tymka i wszystko jasne

 18. Birton said

  ad 14
  na przykład półtora metra pod ziemią?

 19. Bogdan said

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/05/24-v-2020-o-tadeusz-rydzyk-dlatego.html

  Niedziela, 24 maja

  Zapisz dziecko
  – Tak to wygląda jak się domyśliłeś gdy idzie ojca Tadeusz Rydzyka. Jest pochodzenia żydowskiego (chazarskiego) co łatwo poznać po fizjonomii. Sprawa z jego matką takie miała przyczyny. Media liberalne swego czasu podgryzały ojca Tadeusza Rydzyka mówiąc i pisząc o tym iż zarządza wielkim majątkiem (majątek społeczny) w związku z Radiem Maryja a jego matka żyje w nędzy.
  Sam słyszałeś jak mówił, że to nie jest jego, to na Radio i dzieła związane. Gdyby wziął z tego choć grosz – byłby złodziejem. I to prawda. Jednakże ktoś taki jak ojciec Tadeusz Rydzyk cieszący się tak dużym zaufaniem w tym i wtedy Twoim { a także przecież wpłacałeś na to Radio do czasu Smoleńska ( i Twoja mama)} mógłby bez problemu zorganizować taką pomoc. Wystarczyłoby, żeby powiedział o tym prywatnie w gronie kilku osób, czy inaczej jeszcze – znaleźliby się hojni darczyńcy, którzy wsparliby jego matkę tak aby opływała we wszystko.
  Nie zrobił tego bo nie jest z jego krwi. Jest żydowską znajdą można by powiedzieć.
  Dlatego skazał na nędzę swoją matkę. Będzie mu to policzone i to, że nie jest to jego biologiczna matka nie będzie ulgą.
  – Czy dla niego jego krew żydowska (chazarska) jest ważna?
  – Jest rozdwojony, dziecko, natomiast szatan pilnuje osób o takiej krwi. Muszą się odcinać całkowicie od żydostwa, choćby wewnętrznie i pilnować się gdy służą Polsce, zwłaszcza jako politycy a także jako kapłani i przede wszystkim biskupi.

  Na tym zakończymy dziecko

  – Dziękuję Panie Jezu, chwała Tobie Chryste.

  Otrzymał Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski)

 20. Joannus said

  Zero zdziwienia

  Może ktoś wskazać przynajmniej jedną godną zaufania i nie obarczoną rolą do odegrania we wrażej robocie, którą by stręczył Polakom hipnotyzer i naganiacz polityczny , inaczej głosiciel nowej ewangelizacji z Torunia.
  Ja takiego przypadku nie stwierdziłem.

 21. wanderer said

  Czemu ci z tymi beretami jak na powyzszym zdjeciu siedza zawsze w pierwszych rzedach a reszta ma siedziec za nimi? Toz to dyskryminacja pozostalych nawet wedlug ich twierdzen. Do tylu z nimi!

 22. Makrysz said

  Biedna kobiecina najadla sie czegos na GMO wyhodowanego i majaczy.

 23. Melania said

  Wspólne państwo??? Teraz już nikt by ich nie ratował. Mają przesrane. Wystarczy, że raz się podwinie noga i nie będzie pomocnej ręki z nikąd. Dali się poznać od każdej strony.

 24. Re: Artykul…
  No jak zacznie sie jakas „zawierucha”, to zydzi beda sie walczyc do ostatniego Polaka… Podobnie jak ze wszystkim…
  ======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 25. UZA said

  ad23) „Teraz już nikt by ich nie ratował. Mają przesrane. Wystarczy, że raz się podwinie noga i nie będzie pomocnej ręki znikąd. Dali się poznać od każdej strony”.

  Przecież od wieków dawali się poznać, a Polacy i tak ratowali. I nadal będą ratować. Swoją drogą, to i tak cud, że zapatrzeni w Zachód i w Amerykę Rodacy jeszcze nie całują niczyich butów i nie przepraszają za … ratowanie.

  ————–
  Oczywiście, że Polacy będą znów ratować Żydów, bo nigdy niczego się z historii nie nauczyli. Nie wiem, dlaczego coś miałoby się zmienić.
  Admin

 26. lewarek.pl said

  Oczywiście, że Polacy będą znów ratować Żydów, bo nigdy niczego się z historii nie nauczyli. Nie wiem, dlaczego coś miałoby się zmienić.
  Admin

  Będą. Ale motywacja owego ratowania będzie zupełnie inna niż była w czasie II wojny światowej.

  ———-
  A jaki?
  Admin

 27. Birton said

  ciekawy komentarz internauty Jerzego J.
  „Dopóki element finansowy stoi ponad władzą państwową, założony przez hitlerowskich zbrodniarzy Bank Rezerw Federalnych a Amerykanie płacą podatki dla nielegalnej korporacji, dopóki istnieje nielegalny urząd podatkowy IRS, który, nierzadko za pomocą użycia siły, przemocy oraz ostrej amunicji, może wtargnąć do dowolnego mieszkania, bez zgody właściciela, zarekwirować co zechce, po czym pozbawić go uprawnień do wykonywania działalności gospodarczej na rzecz wygody i interesu rządu, bezpodstawnie obciążyć dodatkowym podatkiem, a w razie oporu, aresztować, a nawet odebrać dorobek życiowy [patrz: film „Ameryka od Wolności do Faszyzmu”], Stany Zjednoczone są państwem faszystowskim, ponieważ amerykańskie podatki idą do kieszeni korporacji, która obsadziła Hitlera i nigdy nie została za to rozliczona – do Nowojorskiego Banku Rezerw Federalnych! PS… Amerykańskie przedsiębiorstwa i elity, nie tylko przymykały oko na Remilitaryzację niezgodą z traktatem wersalskim (również kraje europejskie od okresu 20-lecia międzywojennego do II wojny światowej, gdzie nie chodziło tylko o łamanie Brianda Kelloga z 1928, ale fakt, że europejskie banki, w tym centralne – a więc z pełną świadomością zwierzchniej władzy państwowej, również należały do Rezerwy Federalnej, jak na ironię również francuski i brytyjski, z których kraje te pożyczały jednocześnie pieniądze podczas Kampanii francuskiej w 1940 do walki z Nazistami i Bitwy o Anglię, w której dodatkowo uzbrojenie Luftwaffe nie było możliwe bez IG Farben i też Rezerwy Federalnej) ale same stały za procesem przekształcania państwa w nazistowską III Rzeszą niemiecką, zapewniając Hitlerowi władzę dyktatorską poprzez bezpośrednie sponsorowanie przed i podczas wojny, a nawet finansowanie obydwu przeciwnych stron, od operacji fałszywej flagi, zawieszenia na czas masowej propagandy i donosicielstwa praw obywatelskich, indoktrynacji nazistowską ideologią śmierci (prekursor działalności ONZ, zbudowanego na gruncie Rockefellera, w ramach polityki NSSM-200 Kissingera), wysiłkowi wojennemu podporządkowującemu całą niemiecką gospodarkę, obniżając standard życia i godność mniejszości etnicznych do opłakanego stanu, aż do tragicznych w konsekwencjach obozów koncentracyjnych, skutkujących śmiercią milionów ludzi, których nikt nie chciał odbić, pomimo, że Amerykanie fotografowali obozy koncentracyjne z powietrza (które sami wybudowali), co „zainspirowało” ich do budowy nowych, amerykańskich obozów. Z niewielkiego odsetku owych funduszy, Hitler poświęcił środki finansowe na budowę nowych miejsc pracy i autostrad, zaś większość otrzymanych od Stanów Zjednoczonych poświęcił na wojnę i rozbudowę potęgi wojskowej nazistowskich Niemiec. Po zakończeniu wojny, na domiar wszystkiego, były wiceprezydent USA, Nelson Rockefeller, uwalnia skazanego w Norymberdze nazistowskiego zbrodniarza, Fritz ter Meer’a, (Bank AG, VIAG, Theodor Goldschmidt AG, twórca Codexu Alimentarius – Kodeks Żywnościowy) najwyższego rangą naukowca IG Farben, który 10 lat później zostaje prezesem Bayer, oddającemu się produkcji wojennego gazu bojowego (BST) oraz heroiny. Po wojnie zostaje sprowadzony za ocean również inny hitlerowski zbrodniarz: Generał Wehrmachtu Reinhard Gehlen zwerbowany przez CIA. Jakie konsekwencje mogą wypłynąć, jeśli ta sama finansjera oraz ich wnuki, pełnią najwyższe funkcje w Kongresie, Białym Domu, Wywiadzie marynarki wojennej, CIA niepodlegającemu rządowi, oraz kierują amerykańskim systemem bankowym do dzisiaj? Przywódcy krajów rozwiniętych w mniejszym stopniu, jak pokazuje nam historia, nigdy nie byli aż tak szaleni jak przywódcy Stanów Zjednoczonych, nieważne na którą wojnę z udziałem USA byśmy spojrzeli, a było ich oficjalnie aż 5 w przeciągu jednego wieku toczonych przez Stany Zjednoczone, za które nieraz płaciło się miliardy dolarów, zaś jedynie w roku 2004 Stany Zjednoczone prowadziły aż 12 tajnych operacji wojskowych na świecie. W ilu USA musiała brać udział w okresie wojny wietnamskiej, najbardziej „szaleńczym” i morderczym okresie swojej historii, możemy sobie tylko wyobrazić (wówczas na sam Wietnam zrzucono więcej bomb, niż w całej II wojnie światowej spadło na głowy milionów ofiar, łącznie z Hiroszimą i Nagasaki). Dla porównania, Polska od 996 r. (chrztu Polski) brała udział jedynie w 4 ważniejszych dla swojej historii wojnach. Amerykański Ambasador w Niemczech William Dodd w 1938 roku powiedział: „Faszyzm dzisiaj maszeruje w Ameryce. Milionerzy maszerują do jego melodii. Wejdzie do tego kraju, chyba że zostanie utworzona obrona przez wszystkie liberalne i postępowe siły…Klika amerykańskich przemysłowców jest zdeterminowana żeby zaprowadzić faszystowskie państwo w celu wyparcia naszego demokratycznego rządu, oraz ściśle współpracują z faszystowskimi reżimami w Niemczech i we Włoszech. Prominentne kierownictwo jednej z największych amerykańskich korporacji finansowych poinformowało mnie bez ogródek, że jeśli progresywny trend administracji Prezydenta Roosevelta będzie kontynuowany, będą przygotowani do podjęcia działań mających na celu zaprowadzić faszyzm w Ameryce.”

 28. Birton said

  Polacy tak kochają Żydów, jak Żydzi Polaków
  Polacy tak nienawidzą Żydów, jak Żydzi Polaków
  aksjomat

 29. Lily. said

  Re 17; Birton
  „Izrael,to cud naszych czasow,w tamtym rejonie”.
  Oswiadczyl J.K, szef B. Sz, i reszty.

 30. Lily said

  „NARODY GINA, jesli nie potrafia
  ODROZNIC ludzi ZLYCH od DOBRYCH”.

 31. Lolek said

  Nie dziwi nic…
  KTO wypłacał stypendium pani stypendystce ten ma ją w garści. Reguła wzajemności.
  Być może polega to na prostych mechanizmach psychologicznych wobec nieświadomych manipulacji osób. Takie mechanizmy opisał Robert Cialdini w książce „Wywieranie wpływu na ludzi”
  To jest oczywiście wersja soft.
  Wersją hard byłaby (oby nie) świadoma agenturalność takiej osoby.
  Stanisław Michalkiewicz zadaje pytanie „Czy w ogóle można u nas być skutecznym politykiem, nie będąc niczyim agentem?” Nie wiem. Ale chyba, na szczęście dla niej, pani Szydło nie jest skutecznym politykiem… http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3437

 32. Archiw said

  Do Lily Said
  JK mówił i czynił bardziej haniebne rzeczy: wielokrotnie powtarzał że z antysemityzmem i… antysyjonizmem trzeba walczyć 50, 100,500 i 1000lat. To oni przywracali zkazaną w 1938r Bnaj-Britch, budowali im MHŻ, nadawali wys odzn państw wydawcy kłamstw Grossa z „Pogranicza”,podwyższali o 100 euro renty ok 45 tys, Zydów nawet z Bolszewii, przyjęli do Polski największy złodz bank IP Morgan finansując 20 mln zł jego zainstalowanie w Warszawie. Ukoronowaniem jego czynów to pół mld euro na 2 wieże.

 33. Czytelniczka said

  Potwierdzam, że można się było na nią nabrać. Potęga marketingu.

 34. :) said

  Wszystko co się dzieje jest zgodne z bożym planem więc nie wiem jak można kwestionować jego wolę?

  „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg wyda tobie.
  Nie będziesz znał litości nad nimi.”
  Pwt 7, 2
  .
  „…wywyższy cię Pan, Bóg twój, ponad wszystkie narody ziemi”
  Pwt 28, 1
  .
  „Cudzoziemcy odbudują twoje mury, a ich królowie będą ci służyć, gdyż w moim gniewie cię uderzyłem, lecz w mojej łaskawości nad tobą się zlituję.
  I twoje bramy będą stale otwarte, ni w dzień, ni w nocy nie będą zamykane, aby można było sprowadzić do ciebie skarby narodów pod wodzą ich królów.
  Bo naród i królestwo, które tobie nie będą służyć, zginą, i takie narody będą doszczętnie wytępione.”
  Izajasza, 60, 10-12
  .
  “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
  Izajasza 61, 5-6
  .
  “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
  Izajasza 49, 22-23
  .
  “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
  Izajasza 45, 14
  .
  „Niech synowie Syjonu radują się swym Królem,
  Niech chwała Boża będzie w ich ustach,
  a miecze obosieczne w ich ręku:
  aby dokonać pomsty wśród pogan
  i karania pośród narodów;
  aby ich królów zakuć w kajdany,
  a dostojników w żelazne łańcuchy
  by wypełnić na nich pisany wyrok.”
  Ps 149 1-8
  .
  “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak będą tego pragnęli…”
  Jub. 32, 18-19

  Mateusza 24:14 A ta Ewangelia o królestwie/światowej religii
  będzie głoszona po całej ziemi, na świadectwo wszystkim narodom.
  I wtedy nadejdzie koniec.

  Mateusza 6:10 „… przyjdź Królestwo Twoje!” NWO

  „Tekst ten jest powtarzany przez miliardy Chrześcijan i niewielu z nich zdaje sobie sprawę z tego, że prosimy Boga o nadejście Jego Królestwa. Prosimy o to, aby owo Królestwo przyszło do nas.

  Tekst ten nie mówi – zabierz nas do Swego Królestwa, ale jest prośba o to, aby to Królestwo przyszło do nas, tutaj na ziemię. Głównym motywem działalności Jezusa oraz apostołów było i jest nadal Królestwo Boże.

  Termin ten został użyty w Ewangeliach 53 razy. Nie enigmatyczny rząd nad duszami w niebie ale rzeczywisty rząd tutaj na ziemi. Królestwo Boże nie istnieje w naszych sercach.
  Nie istnieje ono także w niebiosach po naszej śmierci.

  Królestwo Boże to przyszły realny rząd polityczny na ziemi pod władzą samego Zbawiciela. Rząd ten usunie fizycznie wszystkie rządy z powierzchni ziemi oraz je zastąpi.”

  „Przede wszystkim Jezus nigdy tych terminów nie rozróżniał ani nie podał nam różnicy pomiędzy nimi. Królestwo Boże jest dosłownym wyrażeniem rządu Boga na ziemi a termin – Królestwo Niebios wskazuje na pochodzenie niebiańskie tego rządu.”

  Objawienie 5:(10) i uczyniłeś z nich dla Boga naszego ród królewski i kapłanów, i będą królować na ziemi.

  „Rząd Chrystusa to rząd globalny.” = NWO

  Dla Polaków też mamy informację w Biblii.

  List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania

  13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
  1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga.

  2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu.
  Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia.

  3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego.
  A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę.

  4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga,
  [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle.

  5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie.

  6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.

  7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.

  „Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym.”( 1 P 2,18).

  „Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdybyście się mieli ludziom przypodobać, lecz w szczerości serca, bojąc się Pana.” (Kol 3,22; por. Ef 6,5n).

  „Każdy niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany do wiary jako niewolnik?
  Nie martw się! Nawet gdybyś miał okazję stać się wolnym, skorzystaj raczej z twego niewolnictwa [pozostając w tym stanie]” (por. 1 Kor 7,20n)

  Żaden chrześcijanin/neojudaista,nie ma prawa brać udziału w protestach przeciwko władzy
  ponieważ władza pochodzi od Boga.
  Jeśli ktokolwiek sprzeciwia się władzy syjonistów, banksterów, dyktatorów, totalitaryzmowi i NWO – sprzeciwia się woli Boga judeo-chrześcijan.

  To właśnie jest PRAWDZIWE judeo-chrześcijaństwo
  (a nie jakieś dyrdymały o miłości którymi się uwodzi naiwnych)
  bo nie ma innego niż to które jest w Biblii.
  Słowiański kraj żydowskie obyczaje.
  Ze mną można się nie zgadzać ale nie swoją świętą księgą.
  Taką macie rzeczywistość jaką sobie wymodliliście,jaką bóg Izraela obiecał swoim wybrańcom.

 35. Boydar said

  Przecież widać że gudła na pierwszy rzut oka, to co tu się można nabrać albo nie. Naszym problemem od niepamiętnych czasów jest fałszywe ale za to przemożne przekonanie, że żyd to taki sam człowiek jak my. A to taki ch*uj, Panie Radco !

  Niektórzy potrafią ładnie grać, ale skali porównawczej to nie mam.

 36. Lily. said

  Jaroslaw GOWIN.
  „JESTEM zwolennikiem strategicznego
  sojuszu Polski z Izraelem”,a Zydow
  uwazam za starszych braci w wierze”.
  Zrodlo; wprawo.pl

 37. chomik said

  Re.”Oczywiście, że Polacy będą znów ratować Żydów, bo nigdy niczego się z historii nie nauczyli. Nie wiem, dlaczego coś miałoby się zmienić.
  Admin”

  Wszystko się zmienia, nic nie jest takie samo jak kiedyś. Opinia o nich w świecie jest jedna, to opinia bardzo negatywna. Mówmy za siebie. Ja nie będę ratował. Może będzie okazja by się przekonać kto ma rację :).

  ——
  Powaliło mnie to „wszystko się zmienia”…
  Admin

 38. Chomik said

  Re. „Powaliło mnie to „wszystko się zmienia”…
  Admin”
  A oczywiście, że tak. Możemy tego niedostrzegać, ale w nieprzewidzianych sytuacjach, które mogą się wydarzyć w każdej chwili na Ziemi, wydarzenia mogą potoczyć sie zupełnie inaczej niż by się mogło wydawać. Nie jest możliwe kontrolowanie wszystkiego przez człowieka. Jest On za malutki, za słaby i za głupi. Namądrzejszy umysł na Ziemi jest w rzeczywistości bardzo prymitywną formą. Nie ma się co oszukiwać. Dużo pokory nam potrzeba. Nie jesteśmy stworzeni do zdobywania Wszechświata. Mamy swoją planetkę i gotujemy się we własnym sosie. Jeśli ktoś nas obserwuje to ma niezły ubaw, podobny jak My z obserwacji rybek w akwarium.

  ————–
  Rewelacja…
  Admin

 39. NICK said

  (25).
  Otóż to POKLACY.
  Dali się poznać… .
  Także od strony zwieracza od-bytowego.

 40. Chomik said

  Jeszcze dodam, że to schyłek okresu świetności talmudystów. To się niebawem rozsypie i już nie będą mogli tego przywrócić do poprzedniego stanu. Nurt życia jak nurt rzeki porwie ze sobą ich marzenia i nastąpi coś innego, tak jak w przyrodzie wszystko ulega przemianom. Talmudyści to nic innego jak ssaki tacy jak inni i podlegają tym samym prawom natury. Jesteśmy tylko pyłkiem na Ziemi, jedno kichnięcie i nie ma po nas śladu. Ale śmieszny jest upór z jakim niektóre człowieki próbują budować i realizować swoje idee jakby miały one trwać wiecznie. Zatracili sens życia i zajmują się głupotami, ale śmierć ich wyzwoli :).

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: