Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Krzysztof M o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Sudbina Srba o Zełeński niszczy Ukraińską Cer…
  I*** o O paranoi giedroyciowych i bar…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Aleksis o Polskość czarnych Polaków na…
  Zbigniew Kozioł o Nieukiem Polska stoi
  Aleksis o Polskość czarnych Polaków na…
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Siekiera_Motyka o Polskość czarnych Polaków na…
  corintians o Izolacja Zełenskiego
  Carlos o Wolne tematy (08 – …
  Mietek o Izolacja Zełenskiego
  PK o Ekspert: wysłanie Abramsów prz…
  Szczepan Zbigniewski o UE chce „położyć łapę” na lasa…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Rasistowski atak na białego Irlandczyka. Media milczą!

Posted by Marucha w dniu 2020-06-09 (Wtorek)

W mainstreamowych mediach zapadła prawdziwa zmowa milczenia po brutalnym ataku czarnoskórego nożownika, do którego doszło w minioną sobotę w Irlandii. Ofiarą napaści był młody mężczyzna, któremu napastnik rozbił głowę butelką, a następnie wielokrotnie dźgał ostrym narzędziem.

Wkrótce do sieci trafiło mrożące krew w żyłach nagranie z całego zdarzenia. Po publikacji filmiku różne organizacje pozarządowe dwoiły się i troiły, żeby przedstawić atak na Adama Noonana jako coś innego niż rasistowski. Zażądały ponadto, aby ludzie przestali go udostępniać. Ich zdaniem, takie działanie jest wyrażeniem braku szacunku do ofiary i jego rodziny. [sic!!! – admin]

Atak na Irlandczyka miał miejsce w sobotę, 6 czerwca 2020 r. Adam Noonan, spacerując ze swoją dziewczyną po Carrigalino około wpół do dziesiątej wieczorem, natknął się na grupę czarnoskórych młodych mężczyzn. Jak informuje Irish Times, usiłowali oni dostać „pieniędzy na autobus”.

Kiedy Irlandczyk odmówił, sytuacja natychmiast wymknęła się spod kontroli. 17-letni Stephen Yamslaw najpierw rozbił głowę Noonana butelką, a następnie zaatakował go nożem. Na opublikowanym w sieci nagraniu wyraźnie widać Yamslaw, który nieustannie dźga na wpół martwego Noonana. Dramatyzm całej sytuacji podkreśla fakt, że w tym samym czasie dziewczyna Irlandczyka próbowała zasłonić go własnym ciałem, a Maxwell Idouzee, jeden z kolegów Yamslawa sfilmował to wszystko, zuchwale się przy tym śmiejąc.

„To szaleństwo” – słychać głos Idouzee komentujący to, co się dzieje. Inni krzyczą „on nie żyje! On jest martwy! Przestań! ” Te hasła nie zrobiły żadnego wrażenia na czarnoskórym napastniku. Postanowił dźgnąć Noonana jeszcze kilka razy w plecy i pod żebra.

Noonan został następnie zabrany do szpitala, gdzie był operowany. Z nagrania wynikało, że otrzymał on poważne rany. W szpitalu zostały one jednak opisane jako „niezagrażające życiu”. Według diagnozy lekarzy, stan zdrowia Irlandczyka powinien być stabilny w niedzielę.

Policja znalazła Yamslawa z telefonem Noonana niedługo po incydencie. Został aresztowany na miejscu. Śledczy zwrócili się do wszystkich naocznych świadków brutalnego ataku o zgłoszenie zbrodni. Natychmiast okazało się, że Yamslaw był nie tylko potencjalnym zabójcą, ale także sprzedawcą narkotyków.

Media głównego nurtu zignorowały wiadomość o ataku nożownika w Carrigalino. Jeszcze więcej do myślenia daje fakt, że w Irlandii istnieją liczne powiązania między różnymi organizacjami pozarządowymi w Irlandii oraz gigantami internetowymi i mediami. W związku z tym, została uruchomiona aktywna kampania, aby jak najszybciej zapomnieć o brutalnej napaści na Noonan. Jest to przykład jawnej cenzury poprzez przemilczenie.

Zmowa milczenia przejawia się np. w tym, że wspomniany wyżej film jest nieustannie usuwany na YouTube i innych mediach społecznościowych. Na Reddit post o ataku na Noonan został niedawno zablokowany, a zdecydowana większość komentarzy została usunięta. Wygląda na to, że poruszanie tematu zostało zakazane.

To jednak nie wszystko. Ludzie szczerze współczujący Noonanowi otworzyli dla niego stronę internetową z możliwością przekazania dla niego darowizny. Była ona dostępna na serwsie GoFundMe, czyli amerykańskiej platformie crowdfundingowej, nastawionej na zysk, która pozwala ludziom zbierać pieniądze z różnych okazji. W przypadku zbiórki na rzecz Irlandczyka, strona została wkrótce usunięta.

Próby przemiczenia zbrodni z Carrigalino kontrastują z kuriozalnym zachowaniem środowisk lewicowo-liberalnych na całym świecie po śmierci czarnoskórego George’a Floyda w Minneapolis, do której przyczynili się policjanci. W różnych krajach, w tym w Polsce, odbywają się liczne protesty, których uczestnicy „wyrażają wstyd, że są biali”. W wielu miejscach demonstracje mają agresywny charakter i przybierają postać zamieszek. Podobnymi deklaracjami, związanymi z pedagogiką wstydą, „postępowa” młodzież dzieli się w mediach społecznościowych. Można powiedzieć, że niemal cały lewicowy świat przeprasza za śmierć Floyda.

Na tym jednak nie koniec. W poniedziałek radni miasta Minneapolis zadecydowali o likwidacji policji w tym mieście. Stało się to po licznych naciskach ze strony protestujących.

– Zobowiązaliśmy się do likwidacji policji w takiej formie, jaka jest obecnie i do odbudowania wspólnie ze społeczeństwem nowego modelu bezpieczeństwa publicznego, który byłby rzeczywiście skuteczny – mówi Lisa Bender, przewodnicząca rady miasta Minneapolis, uzasadniając tę decyzję.

Inna przedstawicielka rady, Alondra Cano, stwierdziła, że policji w Minneapolis nie da się w obecnych warunkach zreformować.
– Dlatego chcemy zmienić system utrzymania porządku publicznego – stwierdziła Cano. Jak napisała na Twitterze, decyzja została podjęta przez wystarczającą większość radnych, aby „uniknąć weta”.

PZ
Źródło: medianarodowe.com, interia.pl
https://prawy.pl/

Komentarze 4 do “Rasistowski atak na białego Irlandczyka. Media milczą!”

 1. Maciejasz said

  Ciekawe, że praktycznie nie da rady znaleźć info na ten temat po wpisaniu w Google imioienia zaatakowanego. Dopiero po wpisaniu nazwy miejscowości wyskoczyły mi linki do anglojęzycznych stron informacyjnych. Po pobieżnym przejrzeniu wyników wyszukiwania nie znalazłem ani jednego polskiego artykulu.

 2. To nie są środowiska lewicowo-liberalne w EU czy USA.One nic nie mają wspólnego z socjalistami.To są zorganizowane,opłacane,grupy terrorystyczne ,które chcą gigantycznych zmian w USA,w EU.
  Cel?
  Zyski z burdelu społecznego na …giełdach.Zyski z walut wirtualnych w miliardach Euro.Wystarczy sprawdzić..na MT5,przez Handy.Atak na Europę,USA….aby potem…na spokojnie można było zaatakować Rosję,Chiny,Singapur,Malazję i kraje bogate w złoża jak w Afryce.

  W Chinach….buntuje się muzułmanów.W Afryce Południowej i centralnej morduje się chrześcijan i wprowadza burdel między muzułmanami.

  W Rosji ..ataki terrorystyczne wzrastają.Do tego corona,NATO z obsesją przeciw Rosji ale Musk wraz z NASA….współpracują z Rosją.

  Czasy trudne.Szpicel na szpiclu..Zachować spokój.Nie panikować.Bronić siebie i rodziny.Nie daj się nabrać na pseudo liberałów,pseudo socjalistów.Oni mają forsę i mają Ciebie w 4 literach.

 3. Moher49 said

  Biała rasa się kończy. Białe baby nie chcą rodzić. Klękają przed czarnuchami i proszą o przebaczenie. Na całym świecie będzie wkrótce RPA.

 4. Tadeusz said

  Już zapomnieliśmy jak Polaka na lotnisku w Kanadzie czarny policjant zabił paralizatorem???

  ——-
  Zapomnieliśmy, a jakże… dopiero co o nim dyskutowaliśmy…
  Admin

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: