Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

„Świat nie może oddychać!”

Posted by Marucha w dniu 2020-06-09 (Wtorek)

Stany Zjednoczone, państwo zbudowane na ludobójstwie i niewolnictwie.

Ten tekst chciałbym zadedykować wszystkim tym, którzy zachłystują się naszym „wiecznym sojusznikiem”. Zwłaszcza tym, którzy uciekając z Polski, z różnych powodów, ślubowali na wierność USA. Paradoksalne jest to, że to oni, czy to z USA, Kanady czy Wielkiej Brytanii, chcą nas pouczać jak mamy prowadzić nasze, polskie sprawy.

Oczywiście wydarzenia w USA mają także drugie i trzecie dno ale ich zasięg nie byłby możliwy w kraju, gdzie panują zdrowe stosunki społeczne i ekonomiczne. Tekst jest bardzo emocjonalny ale pisany przez renomowanego autora, który wie o czym pisze.

Andrédré Vltchek to amerykański analityk polityczny, dziennikarz i twórca filmowy, urodzony w ZSRR. Vltchek urodził się w Leningradzie, ale później został naturalizowanym obywatelem USA. Mieszkał w USA, Chile, Peru, Meksyku, Wietnamie, Samoa i Indonezji.

Więcej o Autorze: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Andre_Vltchek

*                        *                         *

Wychodzą na jaw ponad dwa wieki kłamstw. Dziwaczne opowieści o wolności i demokracji rozpadają się jak domki z kart. Śmierć jednego człowieka wywołała lawinę wściekłości u tych, którzy przez lata, dziesięciolecia i stulecia byli poniżani, rujnowani i eksterminowani.

Tak dzieje się zawsze w całej historii ludzkości – jedna śmierć, jedna „ostatnia kropla”, zdarzenie, które wyzwala cały łańcuch wydarzeń i nagle nic już nie jest takie samo. Nic nie może być takie samo. To, co wydawało się wczoraj niewyobrażalne, staje się „nową normą” dosłownie z dnia na dzień.

Przez ponad dwa stulecia kraj, który nazywa siebie ideałem wolności, był w rzeczywistości absolutnym przeciwieństwem tego; epicentrum brutalności i terroru. Od samego początku, aby „oczyścić przestrzeń” brutalni, bezwzględni osadnicy europejscy systematycznie likwidowali miejscową ludność kontynentu, co można z pewnością określić jako jedno z najbardziej oburzających ludobójstw w historii ludzkości. Kiedy biali chcieli ziemi, zabierali ją. W Ameryce Północnej lub w dowolnym miejscu na świecie.

W dzisiejszych Stanach Zjednoczonych miliony „tubylców” zostało zamordowanych, celowo zainfekowanych śmiertelnymi chorobami lub eksterminowane na różne sposoby. Ogromna większość pierwotnych i prawowitych właścicieli tej ziemi zniknęła. Resztę zamknięto w „rezerwatach”.

Jednocześnie „kraina wolnych” kwitła w niewoli. Europejskie potęgi kolonialne dosłownie ścigały ludzi na całym kontynencie afrykańskim, upychając je, jak zwierzęta, na statki, aby zaspokoić popyt na bezpłatną siłę roboczą na plantacjach Ameryki Północnej i Południowej. Europejski kolonialista, ramię w ramię, współpracował, popełniając przestępstwa, we wszystkich częściach świata.

Czym tak naprawdę są Stany Zjednoczone? Czy ktoś pyta, szukając swoich korzeni? Jedyna prosta, uczciwa odpowiedź: Stany Zjednoczone są potężnym potomkiem europejskiej kultury kolonialnej, jej wyjątkowości, rasizmu i barbarzyństwa . Ponownie proste fakty: ogromne części Stanów Zjednoczonych zostały zbudowane na niewolnictwie. Niewolnicy byli poniżani, gwałceni, torturowani, mordowani. Och, jaki to potworny sposób na napisanie pierwszych rozdziałów historii kraju!

Stany Zjednoczone, kraj wolności? Dla kogo? Poważnie! Dla białych chrześcijan? Jak pokręcona jest ta narracja! Nic dziwnego, że ludzkość stała się tak przewrotna, tak niemoralna i zagubiona, po tym, jak została ukształtowana przez narrację sfabrykowaną przez kraj, który eksterminował znaczną większość swoich rdzennych synów i córek, a jednocześnie stał się niesamowicie bogaty dzięki niewyobrażalnym kradzieżom, masowym morderstwom, niewolnictwu, a później – pół-niewolnictwu dzikiej dyktatury korporacyjnej!

Endemiczna, zinstytucjonalizowana brutalność w domu ostatecznie rozlała się na wszystkie części planety. Przez wiele dziesięcioleci Stany Zjednoczone traktowały cały świat jako osobisty rezerwuar rzeszy niewolników. Co oferuje nam wszystkim: ciągłe wojny, okupacje, karne ekspedycje, zamachy stanu, regularne zabójstwa postępowych przywódców, a także gruntowną grabież korporacyjną. Setki milionów ludzi zostało poświęconych na groteskowym amerykańskim ołtarzu „wolności” i „demokracji”.

Wolność i demokracja, naprawdę? A może po prostu ludobójstwo, niewolnictwo, strach i pogwałcenie wszystkich tych cudownych i naturalnych ludzkich snów i ludzkiej godności? Potem jedna śmierć człowieka, którego szyję zmiażdżyło kolano bezwzględnego gliniarza. I kraj eksplodował. Setki tysięcy bojowników i działaczy prodemokratycznych zalewają teraz ulice Minneapolis, Waszyngtonu, Nowego Jorku, Atlanty, Los Angeles i innych miast USA.

Śmierć pana George’a Floyda jest tak naprawdę symbolem, ponieważ czarnych ludzi morduje się w najbardziej nikczemny sposób, prawie codziennie. Na przykład od stycznia 2015 r. W naszym demokratycznym USA policja zastrzeliła 1250 obywateli afroamerykańskich

W „Kraju wolności” 2,3 miliona ludzi żyje w coraz bardziej sprywatyzowanych więzieniach. Wskaźnik ilości więźniów w USA jest najwyższy na świecie. Trzymanie ludzi za kratkami to wielki biznes. Mniejszości stanowią nieproporcjonalnie wysoki odsetek zatrzymanych. A to jeszcze nie wszystko. W rzeczywistości cały świat stał się już jednym wielkim więzieniem. Rozejrzyj się: cała planeta jest obecnie monitorowana, nadzorowana w ten bardzo szczególny i dokładny sposób jak w USA; kontrolowana, a jeśli odważy się zaprotestować – bezlitośnie karana.

Zasadnicze terminy są przekręcane. Kraj oprymujący własny naród, a także cały świat, jest definiowany przez własne korporacyjne środki masowego przekazu i system propagandowy jako „wolny” i „demokratyczny”. Narody, które bronią własne społeczeństwa przed brutalnym dyktatem imperium, są obrażane, zwane „reżimami” i „dyktaturami”.

Opisałem już to szaleństwo w mojej 800-stronicowej książce „ Exposing Lies of the Empire” , po tym, jak byłem świadkiem niektórych najbardziej śmiercionośnych trendów rozpowszechnianych przez Stany Zjednoczone w około 160 krajach. Morderstwo George’a Floyda wywołało opór; otworzyło wiele oczu. W Stanach Zjednoczonych i wszędzie indziej. Pan Floyd, Afroamerykanie, rdzenni Amerykanie i inni uciskani ludzie w Stanach Zjednoczonych są braćmi i siostrami tych miliardów mężczyzn i kobiet, którzy do dziś są skolonizowani, brutalizowani i mordowani przez Imperium na całym świecie. Niech to będzie początek nowej fali globalnej walki o wyzwolenie!

Teraz coraz więcej osób może wreszcie zobaczyć to, co niewielu z nas powtarza od lat: cały świat ma zgnieciony szyję amerykańskim butem. Cały świat „nie może oddychać”! I cały świat musi walczyć o swoje prawo do oddychania!

>https://ahtribune.com/us/americas-collapse/4204-a-country-built-on-genocide-slavery.html

tł. SL
https://spiritolibero.neon24.pl

Podzielam poglądy Vitcheka odnośnie USA, ich historii i polityki. Natomiast przypisywanie zwykłym łobuzom i bandytom, dewastującym otoczenie i mordujących przypadkowych ludzi jakichś głębszych politycznych motywów związanych ze śmiercią „pana” Floyda i okresem niewolnictwa, uważam za śmieszne. Zresztą na czym niby ma polegać rasizm w USA?
Admin

Komentarzy 19 do “„Świat nie może oddychać!””

 1. Maverick said

  Kabała znowu wykorzystuje kryzys, a tutaj prawdziwy rasizm.

 2. Maverick said

  Jak Amerykanom spadło IQ dowodzi kolejny filmik.

 3. Zbyszko said

  Przeklejam jeden z komentarzy pod oryginalnym tekstem :
  „Jakoś dziwnie te rozruchy wybuchły akurat za Trampa, który robi porządek z Deep State. Dlaczego za Obamy, Buszów, Clintonów itd nikt nie wszczynał takich wojen domowych, tylko właśnie teraz, gdy ktoś próbuje robić porządek?”

 4. Guzik said

  Dear Maverick,

  Czy moze Pan podac linki to dwoch filmikow w punkcie 1 i 2.

  Dzieki

 5. Maverick said

  Guzik tutaj jeden a drugi już usunięty.
  ____https://www.facebook.com/vitaliy.dzyuba/videos/10217440508261655/?t=0______ Jak chcesz zapodać chyba wystarczy zrobić prawym klawiszem myszy klik na obraz i wyświetli link.

  Pozdrówka.

 6. Maverick said

  _____https://www.facebook.com/garyfranchi2/videos/10222876713135395/?t=0_____ bez kreski znalażlem.
  kliknij na share lub udostępnij i da ci możliwość skopiowania linku .

 7. Guzik said

  re 6

  Dzieki,

  Na blogu u Maruchy te linki sa usuniete (sprawdzilem wszystkie webbrowsers). Sa tylko na iPhonie ale tam nie ma right click ani aby share video.

  Tak czy inaczej dzieki Panu zdolalem to poslac dalej.

 8. revers said

  Ten pierwszy film byl wczesniej udostepniony na facebooku , nikomu nie przeszkadzal, czy razil uczucia religije zwiazane z plakatem na ktorym razed zestawia sie postal chrystusa z szatanizmem.

  Do tego na pelnym filmie bloodynkacalujaca buty byla z osobaa towarzyszaacaa, bialym mlodym Facetem.

  Calosc wyglaada na chucpiataa ustawke szatanistow I talmudczykow.

 9. revers said

  plus odrocony krzyz w sekcie szatanistow i antychrystow robiacych za kanonizacja Floyda w kosciele Antychryta i Lucyfera

 10. wywrotowiec said

  …Szatany Zjednoczone i to by bylo na tyle….
  – pozostaje pytanie czy Pulaski i Kosciuszko byli by zadowoleni ze swojego udzialu tamtejszym Piekle?
  -dlaczego „nasi” musza wszedzie sie pchac?

 11. Leo said

  Trudno nawet skomentować ten stek lewackich kalek umysłowych. Sam mam najgorsze zdanie o USA, ale czy nie da się wyciągnąć im prawdziwych brudów zamiast tych rzydofskich bajek o „masowym ludobójstwie indian”? Niewolnictwo jako podstawa, na jakiej zbudowano to imperium? Autor zdaje się nie wiedzieć wiele o USA poza tym, czym nakarmiła go lewicowa propaganda. BTW Floyd kreowany jest na świętego rozpoczynającej się obecnie światowej rewolucji. Problem w tym, że ta rewolucja nie jest oddolnym ruchem i po niewyobrażalnej licznie ofiar, wyjdzie nam wszystkim gułagiem.

  Adminie, proszę takich rzeczy tutaj nie wrzucać, naprawdę trudno dostrzec jakąkolwiek wartość w tym pomieszaniu z poplątaniem.

 12. DO Admina i do Wszystkich majacych cos konkretnego do powiedzenia.

  Panie Gajowy, czy zechcialby sie Pan wypowiedziec na „zywo” bez zadnej cenzury w mizia-forum dzwoniac na podany numer telefonu na glownej stronie?
  (Szwecja – Niemcy)

  https://miziaforum.com/

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ja dzwonilem 2 razy i nikt mi nie przerywal (po 1/2 godz).

 13. revers said

  ad10

  o Kolumbie nie zapomniec bo okaze sie ze Kolumb do ameryki przyplynal na wyplonej desce, wczesniej Floyd na papirusowej tratwie,

  na razie niszczy sie obecnosc bialych na polkuli polnocnej ameryki, europy.

 14. wywrotowiec said

  do revers :….a wlasciwie to Kolumb co odkryl? hameryke poludniowa? przypomne co niektorym,ze do dnia dzisiejszego na „pamiatke” jego „pomylki” Trynidad i Tobago adresuje sie WEST INDIA .naprawde ciekawe rzeczy sa na tym swiecie, dlaczego nas uczyli izdaje sie nadal ucza ze to Kolumb odkryl hameryke skoro wiadomo,ze na dluuuugo przed nim
  wielu ja odkrywalo…..swoja droga ciekawym jest jak rysowali pierwsze mapy nie majac widoku z gory

  ——
  Odkrycie Kolumba miało wpływ na historię świata.
  Admin

 15. Marucha said

  Re 17:
  Bardzo dziękuję za zaproszenie… ale ja potrzebuję zawsze trochę czasu do namysłu, do czego niejako zmusiła mnie rola admina-moderatora gajówki. To się nie sprawdzi w takiej audycji na żywo.

 16. Re: 15: Marucha
  Tam dzwonia ciekawe postacie jak i rowniez mniej ciekawe, ale bez zadnego problemu i bez przerywania mowia do maja do powiedzenia wlacznie z „ostrymi slowami”…
  Jest ok.
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie wspomina o jakimkolwiek popieraniu czy sympatii dla prowadzacego, ale kazdy moze sie wypowiedziec do ok. 3000-4000 sluchaczy na „zywo”…

 17. revers said

  re14

  no wlasnie, co innego jest jakims trojmasztowcem doplynac na zaglach, lub 5 masztowcem i z 3 poklady zaglowca wg. obliczen Newton doplynac do nowego ladu, na poczatku odkrycia nowego swiata, lub ladu nie bylo nawet okreslen ameryka bo nie zanano zarysow wybzerzy od strony oceanu spokojnego, i od strony atlantyku a to byl lata1490-te.

  Co innego dzzonka lub szalupa, galeraa na wioslach.

  Lub inne analogie podboju kosmosu, czy chocby lot na Ksiezyc lub na Marsa roznymi statkami kosmicznymi jak Vojazzer, Appolo, Luna.

 18. wow said

  To, że czarni czy tam inni protestują czy robią zamieszki to do biedy mogę zrozumieć, w historii świata zawsze miały miejsce starcia narodowościowe, rasowe, klasowe, religijne itp. Ale ci biali liberalno -lewicowi durnie całujący murzynów po nogach, zwalający historyczne pomniki dziesiątkami (Lincolna, Churchila, a nawet Waszyngtona tez chcą zwalić) to przypomina te ilustracje z plądrowania Rzymu przez Wandalów. USA to taki późny Rzym, a Trump to taki Julian Apostata. Ja nie popieram USA, ale po prostu żal mi upadającej cywilizacji białego człowieka do której my Polacy tez po części należymy.

 19. JARNO said

  Oscar Wilde powiedział:
  “America is the only country that went from barbarism to decadence without civilization in between.”
  .https://www.goodreads.com/quotes/6851-america-is-the-only-country-that-went-from-barbarism-to
  czyli na nasze:
  Ameryka jest jedynym krajem, który przeszedl drogę od barbarzyństwa do dekadencji bez przejścia przez okres cywilizacji.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: