Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Gość o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  I*** o Opłakane skutki dezinformacji
  Lily o Opłakane skutki dezinformacji
  kontra o Wolne tematy (40 – …
  abdualiwisimulacha o Opłakane skutki dezinformacji
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  lewarek.pl o Wolne tematy (40 – …
  Olo o Przed Ukraińcami ukrywana jest…
  Krzysztof M o Kartka z kalendarza, ciepło o…
  revers o Kadyrow ostrzega: dla Polski w…
  corintians o Wolne tematy (40 – …
  Krzysztof M o Francuski ekspert: Zachód glob…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 612 obserwujących.

„Biedni zwykli Amerykanie”?

Posted by Marucha w dniu 2020-06-11 (Czwartek)

Czemu nie załamuję rąk nad losem “zwykłych Amerykanów” poszkodowanych w zamieszkach, których sklepy splądrowano itd.? Bo im za utracone dobra zostaną wypłacone pieniądze z ubezpieczenia, a nikt, niestety, na świecie nie ubezpiecza od amerykańskiego nalotu i inwazji.

Nie sposób współczuć narodowi, w którego imieniu spalono nie setki, ale setki tysięcy sklepów, mordując ich właścicieli i klientów, a miliony istnień pozbawiając środków podstawowej egzystencji.

Przyznam Amerykanom prawo do budzenia współczucia, gdy wypłacą odszkodowania za zniszczenie Syrii, Libii, Somalii i innych. Gdy odbudują domy tych, których próbowali zepchnąć do epoki kamiennej i gdy zajmą się wreszcie rozwiązywaniem własnych problemów zamiast być chorobą tego globu.

Dopóki to nie nastąpi – niech Ameryka płonie. I nieważne kto podkłada ogień. Bo co naprawdę można by powiedzieć tym “biednym Amerykanom w demolowanych sklepach“? Że Niemcy też byli bardzo biedni – Sowieci ich gwałcili, Brytyjczycy bombardowali, Czesi wypędzali… Cholera, to może nie trzeba było wcześniej głosować na NSDAP?

Nowa wojna o prawdziwe zasoby

A prawdę mówiąc powinni się raczej martwić jacy straszni terroryści już za chwilę napadną na USA, żeby się naród mógł znów zjednoczyć wokół swego Prezydenta…! Bo że jakąś kolejną operację Waszyngton postara się jak najszybciej wyciąć, byle tylko zwyczajowo odwrócić uwagę od problemów wewnętrznych – to można być zupełnie pewnym. Pytanie tylko na kogo wypadnie, bo na tego BUM!

Niestety bowiem, dopóki system amerykański nie załamie się na poważnie i ostatecznie – dopóty zawsze będzie zdolny przerzucać swoje problemy na resztę świata, tak na pokornych wasali, jak i częściowo nawet na państwa niezależne, które nieodmienne będzie starał się destabilizować.

Ciekawostką natomiast ostatniej fali zamieszek i konfliktu wewnętrznego w USA – jest to, że mamy do czynienia z ewidentnym starciem dwóch ośrodków na pewnych płaszczyznach rywalizujących o pozycję centrum kierowniczego świata zachodniego. Po raz kolejny blok nazywany umownie sektorem wojenno-przemysłowym (tym bardziej zachowawczym w treściach, tradycyjnie anty-chińskim) z twarzą Donalda Trumpa – znalazł się w defensywie w partii rozgrywanej pionkami na ulicach, a także szumem dezinformacyjnym w mediach i na platformach społecznościowych przeciw blokowi finansowemu (orientowanemu na pogłębienie i przyspieszenie dotychczasowej ścieżki globalizacji, postępowe hasła ideologiczne i anty-rosyjskość), za którego uosobienie uchodzi umownie George Soros.

Że nie chodzi ani o George’a Floyda, ani o tę parę telewizorów – to już właściwie przyznają niemal wszyscy, z obu stron rozgrywki. Obok kryterium ulicznego jesteśmy wszak także świadkami zaognienia nowej wojny o zasoby – te dziś najważniejsze: (dez)informację, rząd nad internetem, prawo do jego cenzurowania i dostęp do największego rynku na świecie, w którym towarem są sami odbiorcy/uczestnicy sieci.

Ta walka toczy się w Stanach, których Trump podpisując nowy Executive Order on Preventing Online Censorship, ale i w Europie i na całym świecie, gdzie własną formę cenzury (między innymi dla rosyjskiego SPUTNIKA, chińskiej XINHUA i irańskiej PRESS TV) wprowadza właśnie Mark Zuckerberg, którego imperium FB kojarzone jest z szeroko rozumianym kręgiem globalizacyjnym.

I żebyśmy to jasno i dokładnie widzieli – nie mamy do czynienia z konfrontacją czy sieć ma być wolna czy cenzurowana, tylko KTO MA TO ROBIĆ. Który ośrodek zdobędzie przewagę.

Czarne strachy na Lachy

Stąd właśnie nie ma sensu naiwne dywagowanie „czy lepszy Trump niż Soros” – czy odwrotnie. Tymczasem właśnie tak tłumaczą swoje oburzenie zamieszkami w Stanach zwolennicy amerykańskiej zależności Warszawy. Obok więc prób budzenia współczucia do „zwykłych Amerykanów” – mamy do czynienia także ze straszeniem Polaków w duchu opowieści jak to amerykańska policja dusi murzynów także w naszym interesie.

Szczególnie kuriozalny jest pochodzący właśnie z tej kuchni niby-argument, że “nie można popierać zamieszek w Stanach, BO MOGĄ SIĘ ROZLAĆ NA POLSKĘ!“. Ciekawe czy argumentujący mogliby przybliżyć zakładany przebieg protestów w jakże licznych w naszym kraju murzyńskich gettach?

Zaprawdę, też – czy straszący “lewactwem” w Polsce – faktycznie mają wizję wtargnięcia redakcji Krytyki Politycznej do MediaMarktu celem wyniesienia telewizorów? Przecież w rzeczywistości i “totalna opozycja“, i lewica kulturowa – to w naszych realiach parodia i mikroskala. Gdy bowiem się nas straszy, że np. Czarne Marsze zamienią się w protesty czarnych w Polsce – to pamiętajmy jak to dotąd wyglądało w realu. A wyglądało tak m.in., że moja koleżanka KODziarka wrzucała posty w stylu “Wprawdzie leżę na basenie na Cejlonie, lecz jakże bym chciała bronić wolnych sądów!”, a kolega z korpo w Australii wzywał “Pod Sejm, kochani, pod Sejm!“.

Doświadczenie historyczne jest nieubłagane – bogaci nie robią rewolucji (najwyżej na niej korzystają). Problem Polski polega zaś na tym, że niestety biedni też jej nie dokonają. Zresztą, kto miałby robić rewoltę dla polskich klas pożal się Boże posiadających, ci których uważają oni za “hołotę od 500+“?

Stany Zjednoczone są wrogiem Polski

Nie, Polsce nie grozi bynajmniej powtórzenia scenariusza z Minneapolis (choć i naszej policji przydałaby się lekcja praworządności, patrząc chociażby na występy funkcjonariuszy przeciw protestom Strajku Przedsiębiorców). Nie ma też wbrew pozorom aż takiego znaczenia dla Polaków który konkretnie ośrodek globalizacyjny akurat znajduje się w przewadze – ten kojarzony umownie z Trumpem czy ten od Sorosa, skoro skutki cywilizacyjne, świadomościowe, a zwłaszcza społeczno-ekonomiczne pozostają dla nas te same.

Niezależnie więc od tego kto i czy w ogóle wygra, czy też raczej spór ten będzie sobie nadal trwałej w permanencji na niektórych płaszczyznach (na innych zaś grupy te i tak będzie wszak współpracować) – najważniejsze byśmy sobie uświadomili, że przede wszystkim jasne sytuacje czynią przyjaciół. I pozwalają nazwać nieprzyjaciół. A zatem jasno, jako Polacy – winniśmy sobie powtarzać:

Stany Zjednoczone są wrogiem Polski.

Stany Zjednoczone są wrogiem, okupantem Europy.

Nic osobistego więc, bez emocji. Po prostu: YANKEE GO HOME. Idźcie do siebie, posprzątać burdel, który tam macie. A resztę świata, w tym i Polaków – zostawcie w spokoju. I jeśli krokiem do tego, choćby niewielkim, miałyby być pożary na ulicach amerykańskich miast – to niech one płoną. W końcu zwykli Niemcy patrząc na ruiny Berlina też zapewne uważali się za biednych. Ale wina jest winą, a amerykański interes i dobre samopoczucie – nie są polskimi.

[Gajowy podpisuje się pod tym rękami i nogami. – admin]

Konrad Rękas
https://konserwatyzm.pl/

Komentarze 22 do “„Biedni zwykli Amerykanie”?”

 1. MacG said

  Kol. Rekas jest takim konserwatysta jak z koziej d mandolina. Wg jego logiki zamachy terrorystyczne w USA nalezy popierac bo to oslabia US. serio?

  ——————-
  Kulego szanowny,
  Gdzie p. Rękas napisał o popieraniu? On tylko się z satysfakcją przygląda. Jego obchodzi Polska.
  Admin

 2. Maverick said

  Zabójstwo Floyda jest falą kulminacyjną a można powiedzieć apogeum dominacji białych i wiary chrześcijańskiej w USA. Jeżeli badacze historii kiedyś będą szukać tego punktu. To będzie można go sprecyzować w okolicy tego wydarzenia, chociaż ten powolny proces niszczenia chrześcijaństwa zaczął się dużo wcześniej wraz z rewolucją wolnego seksu i erą hippisowską i ćpania wszystkiego, teraz jednak widać tego powolnego procesu owoce i skutki. Wielką w tym rolę jak zwykle odgrywał Hollywood w rękach starszych i mądrzejszych promując te czy inne trendy. Teraz odbywa się ostatnia fala destrukcji chrześcijaństwa poprzez zastępczy proletariat jakim są zboczki, LBGT, czy pedofile. Amerykańskie uniwerki są pełne żydowskich enkawudzistów, którzy powoli z ZSSR się wynosili niby jako rzekomi jacyś refiuznicy systemu. Powoli przygotowując nowe kadry rewolucji. Zarówno Poliniacy jak i Amerykanie tak życzący Rosji rozpadu, nie zdają sobie sprawy jak bardzo stają się podzielone Stany Zjednoczone, dochodzi do tego że pewne stany zaczęły nakładać na siebie wzajemnie sankcje. Np. Kalifornia nakłada sankcje na konserwatywne stany, i odwrotnie. Lewackie stany prowadzą nierozważną politykę fiskalną, a koszty ponoszą wszyscy. Stany mogą się rozpaść na 5 czy 8 państw. Ludzie są tak poróżnieni poprzez judzące media, że nie ma żadnego dialogu pomiędzy partiami, ale jawne robienie na przekór. Jeżeli nie dojdzie do wojny domowej i tylko pokojowego rozwodu to będzie szczęście. Bo pewne frakcje mając dostęp do broni nuklearnej nie wiadomo co by z nią zrobili.

 3. Sceptyk said

  „Niech na całym świecie wojna,
  byle polska wieś zaciszna,
  byle polska wieś spokojna.”

  Stanisław Wyspiański

  —————-
  Nie inaczej.
  Admin

 4. wywrotowiec said

  bardzo dobry artykul -po prostu swietny ,nic dodac nic ujac moze za dopisaniem „oni wszedzie bombarduja,grabia i morduja od poczatku swego nieprawego poczecia,ciagle w stanie wojny z kims”,sankcje ,sankcje-no w kogo uderzaja zawsze sankcje-czy ekipe sankcjonowanego kraju???? no przeciez nigdy,zawsze j….bia w biedny proletariat i tak juz zawsze biedny byl , no „oni bombarduja” a Polska szczyci sie ile to milionow wydaje na pomoc np Syrii ,ktora to Szatany Zjednoczone zaprowadzaja „demokracje”,a Irak? odkad tam wjechali i odkad stamtad wyjechali nie ma dnia bez zamachu bombowego,wiec gdzie ta ich demokracja? nie wspomne juz nawet o bylej Jugoslawii,no sen wariata.
  Boze chron Polske
  Amen

 5. Maverick said

  Mój komentarz numer jeden zamieściłem także na Blogu Ryszarda Czerneckiego. Chyba posła euro-parlamentu nie pamiętam.

  P.S.
  Ciekawi mnie tylko w jakiej części Stanów mieszka pański kuzyn?
  Bo Stany są podzielone, wielkie miasta na wybrzeżach zdominowane poprzez komunisto-lewaków. NY. Los Angeles, Miami, Houston, Seatle, Portland Oregon, czy Chicago które nie leży na wybrzeżu morskim ale jest stolicą lewaków. Wnętrze jest dalej konserwatywne ale dość rzadko zaludnione. Ostatnio nawet Las Vegas zmieniło swój status na lewacki pod napływem kalifornijskiej emigracji.

  Dodam:
  Na tych polskich stronkach też panuje wybiorcza cenzura, nie zamieszczają wszystkich komentarzy, gdy robię referencję do ludzi typu Poliniaków, czy chazarków. Tam także komentuję jako Maverick.
  Ciekawi mnie czy poseł uszanuej moja wolną opinię czy nie też wyświetli mojego komentarza.
  Bo z tym wyświetlaniem na tym blogu jest gorzej niż za PRL-u. A niby wolna jest teraz Polska i każdy ma prawo do swojej opinii interpretacji wydarzeń .

  Tutaj link na ten blog.

  https://naszeblogi.pl/56257-list-do-kuzyna-w-usa

 6. Kojak said

  Polsce nie grozi powtorzenie scenariusza ? Juz jest ! Policyjne kurwy we Wroclawiu zamordowaly Igora Stachowiaka na komisarjacie poilcji ! Zostalo to wszystko zatuszowne przez rzadzacych bandziorow z PPYYYSS ! Tylko dziennikarz z TVN ujawnil sprawe ! Do dzis lajdak Ziobro pilniuje zaciekle zeby policyjni mordercy nie iuslyszeli prawdziwych zarzutow W Koninie chlopak zostal zostal zastrzelony strzalem w plecy przez picyjnego bydlaka Gnoje z tzw komendy glownej poicjij sprzciwili sie zeby go nawet zawiesic do czasu wyjasnienia sprawy. MordErca nadal pelni sluzbe i w zasadzie w sprawie nic sie nie dzieje bo udawanie przez lajdakow ze prowadza sledztwo jest tylko kpina w zywe oczy . Oczywiscie szeryf Zoibro dopilnuje zeby policyjny morderca byl bezkarny !

 7. Roman B said

  Z niemieckiej korporacji na oczach Polaków wylatuje kierownik (co ciekawe ludzki, normalny człowiek o zgrozo,ale też tacy się zadarzają!) Widzą to Polacy, widzą Ukraińcy… Ci ostatni już coraz śmielej głośno wyrażają swoje opinie „tyle już z wami robimy i dlaczego nie znacie jeszcze ukraińskiego?”
  Odpowiedzmy sobie jasno jaką rolę w Polsce sprawuje obywatel?
  a)Przez pandemię obywatel i jego prawa został spacyfikowany, również pod karą więzienia, karą pieniężną ,dekretami władzy pozbawiany ostatnich przywilejów min dotyczących Kodeksu Pracy.
  b) Władza wespół z opozycją organizuje wybory rezydenckie według scenariusza banksterów-wygra ten co ma wygrać!
  c)Kuratelę nad baranami w maseczkach sprawują realne wojska okupacyjne -Defender 20 i miliony Ukraińców, którzy chyba nigdy nie czuli się jakąśmniejszością a tylko równymi tubylcom (tak samo poniewieranym przez koncerny!)
  I jak to jest z tym wyglądaniem jutrzenki wolności?
  Staniemy ze sztandarem na zgromadzeniu bogatych modnisiów z KODu?
  Staniemy ze sztandarem na zgromadzeniu ANTIFY?
  Staniemy ze sztandarem na zgromadzeniu NARODOWCÓW od Bosaka, który już wie że 447 musimy płacić z automatu!
  Staniemy ze sztandarem na zgromadzeniu tęczowych miłośnikówrówności od Biedronia?
  A może zaufamy Kamyszowi co już był we wszystkich łożach, czy Hołowni jako połączonemu głosowi toryńskich Redemtorystów i amerykańskich Żydów?
  Ahh ta demokacja ciąglew „ciemnych okularach”…

 8. ? said

  Pamiętam polonusów, jak w czasie bombardowania Jugosławii mówili, że za Clintona było good, była robota.

 9. Leo said

  Następny tekst, w którym tylko zbrodnie amerykańskiego imperium są niekontroweryjną realnością zaś reszta, jak np. fragment o „lekcji praworządności” dla polskiej policji na wzór Minneapolis, traktowanie murzyńskich rozruchów w USA jako buntu przeciwko niesprawiedliwości, czy traktowanie jako niemożliwości „rozlania się rozruchów na Polskę” trącą naiwnością i brakiem orientacji w sytuacji. Tak, USA są okupantem, tak, są nam nie tyle wrogie, co realizują cele amerykańskiego rzydostfa, w sporej części pochodzącego z Polski…

  Ale nie, policja i praworządność to bajęda dla maluczkich. Policja to siłowy resort władz do spraw trzymania za mordę poddanych. Prawo to słowo rządzącego, czego mieliśmy codzienne dowody podczas korona-fakdemii.

  Rozruchy są organizowane w wielu państwach świata, w Anglii, Kanadzie, Australii i Skandynawii. W Polsce nie trzeba chwilowo, bo polskie elity siedzą po szyję w odbycie wuja sama, ale niech się tylko wychylą (a pani Żorżeta pilnuje), znajdzie się i bat na Polaków. Jakieś wątpliwości?

  I nie, Polska już nie jest biedna, jest co kraść, co nasi starsi bracia zauważyli w ustawie 447. I rewolucja nam zagrozi prędzej czy później. To, że nie ma jej jeszcze świadczy tylko o tym, że są od nas ważniejsze kraje, z białą ludnością z ciągle funkcjonującymi mózgami. Je trzeba zniszczyć w pierwszej kolejności. Nie bez przyczyny, gdy amerykańskie miasta płoną, FBI ogłasza, że najpoważniejszym zagrożeniem jest „white supremacism”. Jeśli spytasz „dla kogo” i przyjmiesz, że odpowiedź brzmi „dla rzyduf” to zobaczysz, że te oświadczenia wcale nie są tak wariacko oderwane od realiów, jak to na pierwszy rzut oka wygląda.

 10. Jack Ravenno said

  @3 Wywrotowiec Mało kto wie, że obecna flaga USA jest flaga czasów wojny. Na czsy pokoju USA mają inną flagę. Ciekawe – nie?

 11. sanning said

  Skandal: USA wprowadzają kolejne sankcje przeciw Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu.

  „Amerykański prezydent Donald Trump podpisał dziś dekret wprowadzający sankcje ekonomiczne
  przeciw sędziom Międzynarodowego Trybunału Karnego (MTK) z Hagi, którzy chcieliby prowadzić śledztwo
  przeciw armii amerykańskiej w Afganistanie i izraelskiej w Palestynie podejrzanych o zbrodnie wojenne i ludobójstwo.
  Już rok temu zabroniono pracownikom MTK przyjeżdżać do Stanów.”
  Poj..balo..im sie calkowicie. Na wszystkich nakladja sankcie, jesli nie idzie po ich mysli. Ciekwe czy doczekam tych czasow,
  kiedy swiat bedzie solidyrny i wystosuje sankcie przeciwko ban..dy..tom.

  .https://strajk.eu/skandal-usa-wprowadzaja-kolejne-sankcje-przeciw-miedzynarodowemu-trybunalowi-karnemu/

 12. revers said

  Czarne strachy na Lachy

  dywagowanie „czy lepszy Trump niż Soros”

  a nie Joe Biden? wlasnie Biden, Obama, Klintonowka, a nawet Powell podjeli temat black mater w staanch ale to jest element kampanii wyborczej, szukanie wsrod black mater wyborcow dla bin ladena, ktory oficjalnie zapowiada ze rozliczy sie z amerkanska historia jakaa znallo sie dotychczas.

  Juz znikaja w stanach kolejne pomniki konfederatow, bilasow za ytym stojacych, lacznie z liczowaniem pomnika Lincolna i Washingona, o pomniku Kosciuszce nie wspomne. powoluje sie kolejnego przywodce black mater Dr.Kinga, cos z anlogii do innego przywodcy afroamerykanow.

  te ruchy black master saa tez zywe w europie, a policja niemiecka juz kleka przed europejskimi „czarnymi panterami”.

  lub tu sie nie bije bialasow …

 13. Lily said

  Re 6; Kojak
  ” Nie licza sie slowa, tylko czyny”.
  Oswiadczyl p,Zbysiu Ziobro. (ulubieniec J.K)

  „Ciemny lud,wszystko kupi”.
  P.Jacus K. (kolejny ulubieniec J,K)

 14. Zbyszko said

  Każdy kto teraz atakuje Trampa, jest przeciwnikiem porządków które Tramp robi z tzw Deep State. Oczywiście Deep State, to zagnieżdżona po całym świecie wszawica i nie da się jej wyciąć jednym cięciem, ale tą akcję rozgniatania tych pluskiew patriotyczni generałowie przygotowywali praktycznie od zamachu na Johna F. Kennedy’ego, wraz z jego synem Johnem Kennedy jr. To właśnie ci generałowie wytypowali Trampa, jako osobę która jest w stanie firmować ten porządek, więc wszyscy którzy go teraz krytykują są albo ignorantami, albo w jakiś sposób są podłączeni do tej wszawicy Deep State.
  Zachęcam do polemiki z tym artykułem :
  https://gibson.neon24.pl/post/154773,us-marines-odbilo-z-niewoli-2100-torturowanych-dzieci
  Czy ktoś może rzeczowo zdementować te przedstawione tam fakty.

 15. Zbyszko said

  US Army zostało wprowadzone do Polski przez Deep State w celu wyrabowania wszystkiego co się da, ale jak teraz widzimy, patriotyczni generałowie, układając swój plan odzyskania USA, nałożyli go niejako na ten właśnie zbrodniczy plan Deep State. Juz podaję przykład, jak wiemy Deep State przygotował nam tzw obozy FEMA, które miały służyć w ich planach depopulacji świata. Patriotyczni generałowie brali udział w budowie tych obozów, ale z myślą wykorzystania ich do ulokowania w godzinie W tej likwidowanej przez nich wszawicy Deep State.

  Jak wiemy, US Army w Polsce zostało wzmocnione nowymi siłami, kto z nas może wiedzieć, czy czasami nie sa oni tu lokowani by robić porządek z wszawicą w Polsce? Generałowie wiedzą, że wszawicę należy wytępić do końca, bo rozlezie się na nowo, więc muszą robić porządki na całym świecie.
  Podobno w tych ćwiczeniach Defense 2020 skierowanych niby przeciw Rosji, Amerykanie ćwiczą podobno z Rosjanami, czy nie jest to więc tak, że w to wyplenianie wszawicy zaangażowani są juz nie tylko Amerykanie?
  Czy film Latkowskiego był tylko odwetem prawicy, czy zasygnalizowaniem tematu szerokiej opinii publicznej, że coś takiego w ogóle istnieje, bo do tej pory dysonans poznawczy kazał Polakom robić z pana Pawła Bednarza, oszołoma lub jak powiedział pan Grzegorz Braun człowieka lansującego się na temacie.
  Zachęcam więc do ostrożności w ocenia Trampa.
  Pan Rękaś nie wykazał się tutaj rzetelnością dziennikarską, co dyskwalifikuje ten jego artykuł całkowicie.

 16. Boydar said

  Nie wierzę w „patriotycznych generałów” tam, Panie Zbyszko. Bo patriotyzm w Ameryce sprowadza(ł) się do 5$ za skalp Indianki lub jej dziecka, schodząc w rozumowaniu do piwnicy.

  Wierzę natomiast, że są wśród nich tacy, którzy mają motywację opartą nie tylko na „tu i teraz”.

  Ale to moja, prywatna opinia.

 17. Siekiera_Motyka said

  Ad. 14 – US Marines ratują ??? A do czego są FBI i te dziesiątki 3 literowych tajnych organizacji które obserwują wszystko w USA ???

  Tu nie ma jak zdementować to co jest podane. Ale jest odrobina informacji jak bogaci się bawią co wyszło w sprawie Jeffrey Epstein. Sprawa która szybciutko znikła z ekranu zostawiając Prince Andrew i niby martwego Jeffa dla publicznej fascynacji sprawiedliwościom. Do końca nie wiadomo jak ta sprawa naprawdę wyglądała i co naprawdę się tam działo. A to tylko jeden przykład w morzu tych bogatych psychopatów.

  Coś śmierdzi z tym raportem. To że coś takiego może się dziać wydaje mi się logiczne tylko ze nie mamy szczegółów. Facet ma ten swój YT kanał by kręcić filmik pełne sensacji bez konkretnych dowodów. Bo jak by je miał to by go nie było. To myślę jest jak najbardziej logiczne.

  Temat tabu w USA.

  -https://ncmec.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=504833a14fcb42198d67a2c53fcbc96e
  -https://www.missingkids.org/gethelpnow/search

 18. Marucha said

  Re 15:
  Panie Zbyszko, nie pomogą tu żadne zakulisowe informacje, żadne „podobno”, żadne bzdurne nadzieje związane z Trumpem – nie zmienią one faktu, że od zarania swych dziejów USA to państwo bandyckie. I nic się pod tym względem nie zmienia.
  Nie ma żadnych patriotycznych generałów, mogą być tylko głupsi i mądrzejsi. „Mądry” nie oznacza wszelako „przyzwoity” lub „moralny”.

  I jeszcze do tego bezwarunkowe wspieranie państewka Iztrael kosztem amerykańskich podatników i życia własnych żołnierzy.

  Pan Rękas napisał bardzo dobry artykuł, gdzie niczego nie owijał w bawełnę.

 19. Birton said

  zgadzam się – z racji kierowniczej roli polakożerczego żydostwa w USA zarówno Izrael jak i USA są naturalnymi WROGAMI Polaki

 20. bryś said

  „Sowieci ich gwałcili” – panie Rękas, ubliżasz Pan pamięci ludzi którzy pod Rosyjskim sztandarem walczyli z niemcami, oddali życie (miliony z nich), także o nasz kraj (nawet jeśli to przypadek, dla niektórych).

 21. NICK said

  No bo co?
  „wybory”, Q.

  Trump….. i… inni… . TO jest holocaust. Ludzkości. Nie wybranej przez swych.

 22. Siekiera_Motyka said

  Większość ludzi nie jest w stanie pomyśleć o konsekwencjach danej decyzji dalej niż swój nos.

  „Liczba bezdomnych w całym hrabstwie Los Angeles podskoczyła w ciągu ostatniego roku o 12,7% do ponad 66 400, a władze obawiają się, że liczba ta znów wzrośnie, gdy odczuje się pełne skutki pandemii koronawirusa, poinformowali w piątek urzędnicy.”

  https://abcnews.go.com/Health/wireStory/la-area-homelessness-spike-worse-post-coronavirus-71213355

  No ale w Polsce to na pewno poradzono sobie świetnie mając te rożne „Tarcze”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: