Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Pat Buchanan przeciwko Finland…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Prezydent Oświęcimia zakazał przemarszu w 80. rocznicę pierwszego transportu Polaków do Auschwitz

Posted by Marucha w dniu 2020-06-13 (Sobota)

Prezydent miasta Oświęcimia zakazał biało-czerwonego przemarszu pod bramę dawnego niemieckiego obozu koncentracyjnego. Roty Marszu Niepodległości, organizatorzy marszu i społecznych obchodów, mówią o skandalu i zamierzają odwołać się od tej decyzji.

W najbliższą niedzielę, w związku z 80. rocznicą pierwszego transportu Polaków do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz, w Oświęcimiu miały odbyć się społeczne obchody. Ich głównym elementem miał być marsz z polskimi, biało-czerwonymi flagami, od dworca PKP pod główną bramę obozu koncentracyjnego KL Auschwitz.

Wcześniej na budynku dworca miała zostać odsłonięta tablica poświęcona kolejarzom działającym w konspiracji i niosącym pomoc więźniom Oświęcimia. Przewidziano również przemówienia.

Organizatorem wydarzenia są Roty Marszu Niepodległości. Z okazji rocznicy nie przewidziano żadnych obchodów państwowych. Deklarowano też, że przewiduje się udział 150 osób, w związku z obowiązującymi obostrzeniami z powodu pandemii koronawirusa, zabraniającymi zgromadzeń powyżej 150 osób.

W środę późnym popołudniem prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot MN, Robert Bąkiewicz poinformował, że przemarsz pod bramę obozu został zakazany przez władze miasta.

„Właśnie dostałem informację, że prezydent Oświęcimia zakazał przemarszu w 80. rocznicę pierwszego transportu Polaków do Auschwitz, który jako Roty MN planujemy w tę niedzielę. Absolutny skandal! Czy to polityczny nakaz, aby nie mówić prawdy, że ten obóz powstał dla Polaków?” – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

Zapowiedział jednak, że jego środowisko nie rezygnuje z przygotowań.

„Szykujemy busy, zachęcamy naszych sympatyków do przyjazdu, nasi prawnicy już działają w tej sprawie. Nie ma opcji, abyśmy odpuścili. To zbyt ważna sprawa!” – podkreślił.

Jak poinformowały Media Narodowe, których szefem jest Bąkiewicz, podstawą do wydania zakazu zgromadzenia są przesłanki o charakterze formalnym. Dotyczyły one zakończenia zgromadzenia w miejscu, które znajduje się na terenie strefy ochronnej Pomnika Zagłady. Organizatorom zarzucono też, ze nie wskazali dokładnej liczby uczestników, co miałoby stać w sprzeczności z rozporządzeniem Rady Ministrów odnośnie organizacji zgromadzeń w czasie epidemii. Ci odpowiadają, że te argumenty są bezpodstawne, gdyż zgłoszono przemarsz właśnie na 150 osób.

Bąkiewicz zapowiedział, że Roty Niepodległości skorzystają z przysługującej im możliwości odwołania się od decyzji Prezydenta Miasta do Sądu Okręgowego w Krakowie.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku podczas obchodów rocznicy wysłania pierwszych Polaków do obozu koncentracyjnego Auschwitz doszło do zgrzytów i incydentów. Według relacji uczestniczki obchodów Joanny Płotnickiej, Polakom zabroniono wniesienia na teren dawnego obozu polskich flag na drzewcach. Jak poinformowano, „były takie sytuacje, że te flagi były zdzierane z drzewców”.

Ponadto, Andrzej Sznajder, historyk IPN z Katowic poinformował na Twitterze, że ich organizatorzy, czyli Muzeum Auschwitz-Birkenau, „nie widzieli potrzeby odśpiewania hymnu RP” przy budynku dawnego Polskiego Monopolu Tytoniowego [obecnie PWSZ im. rtm. Witolda Pileckiego – red.], w czym „wyręczyły ich Rodziny Polskich Ofiar Obozów Koncentracyjnych”. Muzeum twierdzi, że Hymn Polski został odtworzony i odśpiewany przez uczestników w Miejscu Pamięci. Również ministerstwo kultury zaznaczyło, że zapalenie zniczy przy Ścianie Śmierci w Miejscu Pamięci, gdzie wcześniej odegrano polski hymn, było „kulminacyjnym punktem wieńczącym obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady”.

https://kresy.pl/

Wygląda na to, że Oświęcim stał się terytorium zamorskim Izraela. Duży krok na tej drodze wykonał Największy z Rodu Polaków.
Admin

Komentarzy 81 do “Prezydent Oświęcimia zakazał przemarszu w 80. rocznicę pierwszego transportu Polaków do Auschwitz”

 1. Dziadzius said

  Jezeli jeszcze beda w Oswiecimiu wybory to ludnosc Oswoecimia bedzie wiedziec kogo z koryta wyrzucic – a jak juz nie bedzie wyborow to ludnosc Oswiecimia bedzie musiala sie zgiac do przodu bardzo i bardzo gleboko i pocalowac sie w dupe na dobranoc.

 2. Siekiera_Motyka said

  Hitmanq 2 dni temu

  @mocny_w_gebie: Od lat tam z tym obozem są skandale. Jak nie teraz burmistrz, to regularnie gruby, rudy dyrektor obozu coś odstawia. Jak nie chowanie wystaw i informacji o polskich więźniach, to zaniedbywanie (niszczenie) takich wystaw, jak nie chowanie wystaw o Pileckim, to zakaz wnoszenia czy pokzywania polskich flag, jak nie ustawianie zwiedzania dla wycieczek poza polskimi wystawami, to nie wpuszczanie polskich marszów na teren obozu (pomimo wcześniejszych ustaleń), albo nas tam regularnie obrażają itd. Tego jest masa. Jak grubas za peło odstawiał cyrki to pisdzielce mówiły, że trzeba zrobić porządek z rudym, a jak doszli do władzy to tam chuj, ważne jak ciemniaki zagłosowały i teraz można olać temat. Czy kiedyś ktoś zrobi z tym cyrkiem porządek? (sam sobie odpowiem – pewnie nie)

  KazPL 2 dni temu

  Abstrahując od źródła, które może być stronnicze lub może nawet celowo przeinaczać fakty: to jest skandal

  @mocny_w_gebie: Przecież to nie pierwszy raz cyrki są… już było przy jakiś obchodach że Stowarzyszenie Rodzin Więźniów Auschwitz nie zostało wpuszczone, innym razem nie pozwolono wnieść polskich flag, „bo drzewcami od flag mogliby narobić szkód”. Poszukaj w necie, są materiały filmowe z tych cyrków i oświadczenia…. Jonny Daniels, żydowska szara eminencja w Polsce mówił otwarcie o eksterytorialności obozu, ona już de facto jest, choć nieformalnie.

  aldi7x 2 dni temu

  zabroniono wnoszenia flag na drzewcach, a nie samych flag – zresztą żydzi z flagami Izraela na plecach chodzą

  @tajek: Trochę mijasz się z prawdą bo jak widać są wyjątki i „niektórzy” z flagami na drzewcach wchodzić mogą. Warto zauważyć pokrętną odpowiedź muzeum, mają ludzi za idiotów.

  @AuschwitzMuseum
  2 maj 2019
  W odpowiedzi do @PrawicaPolski
  Generalnie flag na drzewcach wnosić nie wolno. Na Marszu pojawiają się one, gdyż Marsz Żywych jest zgromadzeniem publicznym organizowanym ze zgodą Wojewody Małopolskiego. >Organizatorzy mają własne procedury i środki ochrony.

  Co ty na to? Pewnie nawet nie odpiszesz, bo logicznego wytłumaczenia na to nie ma.

  -https://www.wykop.pl/link/5548651/skandal-prezydent-oswiecimia-zakazuje-marszu-w-rocznice-pierwszego/

 3. Tadeusz said

  Tacy właśnie tzw. polasy dorwali sie do władzy. Brawo organizatorom Marszu

 4. Maverick said

  Obywatele nie muszą się nikogo o zgodę na marsz pytać w naprawdę wolnym i suwerennym kraju. No chyba że ta polska wolność i suwerenność to tylko kpina z ludzi umiejących samodzielnie myśleć.

  Policja powinna zapewnić przemarszowi bezpieczeństwo na drogach przemarszu, tymczasowo kierując ruch samochodowy na inne drogi. Taki spoczywa na nich obowiązek.

  Co z takim człowiekiem, który działa na przekór obywateli poprzez nich został wybrany aby im służyć?

  W takim przypadku nadzwyczajnym obywatele mogą go odwołać, i wywieźć na taczkach. Nawet marsz mógłby się zacząć pod magistratem miasta gdzie obywatele załadowali by na taczki i wieźli przed maszerującymi. Gdzie ci co obserwowali by marsz defilady mogliby rzucać w tego gnojka kabały, zgnitymi pomidorami i zbukami jaj kurzych.

  P.S. Zaraz ten sam wpis prześlę na pocztę magistratu miasta Oświęcim.

 5. Maverick said

  W takiej formie wysłałem to do urzędu miasta Oświęcim.
  Polecam robienie tego na wielu kanałach na youtube.

  Miedzy innymi u Maciaka.
  Panie Maciek Maciak, proponuję odcinek o zakazie przemarszu Polaków poprzez bramę do obozu niemieckiego Auschwitz z okazji rocznicy pierwszego transportu polskich więźniów. Może Pan powołać się na moją pocztę, którą tutaj zamieszczam a jednocześnie wysłałem do urzędu miasta Oświęcim.
  Odnośnie zakazu marszu do Oświęcimia wysłałem to również do urzędu miasta. Co polecam innym czynić.:

  Do prezydenta miasta Oświęcim. Z związku z przemarszem.

  Obywatele nie muszą się nikogo o zgodę na marsz pytać w naprawdę wolnym i suwerennym kraju. No chyba że ta polska wolność i suwerenność to tylko kpina z ludzi umiejących samodzielnie myśleć.

  Policja powinna zapewnić przemarszowi bezpieczeństwo na drogach przemarszu, tymczasowo kierując ruch samochodowy na inne drogi. Taki spoczywa na nich obowiązek.

  Co z takim człowiekiem, który działa na przekór obywateli gdy poprzez nich został wybrany aby im służyć?

  W takim przypadku nadzwyczajnym obywatele mogą go odwołać, i wywieźć na taczkach. Nawet marsz mógłby się zacząć pod magistratem miasta gdzie obywatele załadowali by go na taczki i wieźli przed maszerującymi. Gdzie ci co obserwowali by marsz defilady, mogliby rzucać w tego gnojka kabały, zgniłymi pomidorami i zbukami jaj kurzych.

  P.S. Zaraz ten sam wpis prześlę na pocztę magistratu miasta Oświęcim.

  Jak wrócę do Polski to stworzę taki ruch obywatelski aby usuwać takich bandytów i odbierać im prawo do emerytur, oraz karać wysokimi grzywnami za niespełnianie woli obywateli. Tek gnojek z niskim IQ musi być natychmiast usunięty i przykładnie ukarany.

  Ja wolny i suwerenny szeryf w USA. Gdyby to miało miejsce tutaj bym ciebie burmistrzu skułbym w łańcuchy, i zagonił do uczciwej pracy gnojku. Nadejdzie dzień kiedy za to zapłacisz.

  Proszę kopiować modyfikować i wysyłać do tego kundla antypolskiego. email: um@um.oswiecim.pl

  Proszę wysyłajcie na pocztę urzędu miasta i do komendanta policji w Oświęcimiu. Nie możemy milczeć gdy bandyci infiltrują urzędy.

 6. Zenon Oracz said

  Niech się odwołają do świni by nie jadła tego co ma w korycie.Idioci.

 7. Lily said

  WSZYSTKO to,pod rzadami Kaczynskiego partii.

 8. Maverick said

  Kaczyński to żydowska-chazarska onuca.
  Popatrz jak dwoje agentów kabały i byłych komunistów judzą Polaków do wojny:

 9. Anucha said

  Duża Palestyna.

  Z naszych ziem wywodzili się terroryści , którzy popełniali zbrodnie na Bliskim Wschodzie
  (tacy jak Abraham Stern)
  Z naszej armii dezerterowali okupanci i mordercy Małej Palestyny.
  Nasze Państwo szkoliło tych szubrawców.

  Teraz płacimy za przyzwolenie .

  Mają już nowy kibel.
  Tam nasrali i chcą uciekać .
  Tutaj znowu , znaleźli się chętni do podcierania im doop

 10. Anucha said

  Gwoli wyjaśnienia.
  Duża Palestyna.

  Przeszkadzała nam Mała Moskwa.

 11. Boydar said

  Zagrywka z zakazem uczczenia pamięci Polaków jest bardzo sprytna i wszechstronnie przemyślana, tak podejrzewam. W dodatku … potrzebna Polakom. Bo jeden marsz w tą czy w tamtą to nam już niewiele zmienia, ale pamięć wrażenia kto jest przeciw polskości i rzeczywistej historii – zostaje w głowach na dłużej.

  Co nie znaczy, że obywatela prezydenta Oświęcimia nie powinno jakoweś nieszczęście spotkać, nawet po sprawiedliwości tak wypada że o prawie nie wspomnę. Ale to już wymaga wyższego poziomu organizacji.

  A historii Oświęcimia (miejscowości i okolic, nie niemieckiego obozu) warto poszukać i zapoznać się, przynajmniej w zarysie. Głównie zaś struktury ludności na przestrzeni ostatnich stu lat.

 12. plausi said

  Inna śmierć: Auschwitz® podobnie jak Holokaust®

  są zarejstrowanymi nazwami dla wyłącznego użytku przemysłu holokaustu i jest zakazane używanie tych terminów bez opłaty na rzecz tego przemysłu. Dlatego pan prezydent Oświęcimia stanął na stanowisku ochrony praw przemysłu holokaustu, stąd nie może być mowy o „pierwszym transporcie Polaków do Auschwitz”

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/11/oduraczeni-w-stanie-bezbronnosci/#comment-904115

  Pan prezydent Oświęcimia stanął na stanowisku obowiązującego prawa ustanowionego dla Polaków w Wolnej Polsce, kótrego źródło najlepiej symbolizuje pomnik podboju i zwycięstwa nad Polakami w Warszawie.

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/11/oduraczeni-w-stanie-bezbronnosci/#comment-904115

  Naturalnie, podbite państwo i naród polski muszą być kontrolowani przez wojska okupacyjne, tę rolę powierzyli okupanci najemnikom z USA tzw US Army.

  Zresztą z badań pani Prof. Barbara Engelking-Boni wiemy od dawna, patrz w prawej spalcie tej strony: „Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna… śmierć, jak śmierć… A dla Żydów to …” HO; HO !!

  Polacy opłacają tego rodzaju badania „naukowe” i tolerują, że im na pyskach smaruje się tego rodzaju g…no, to jest bowiem Wolna Polska, w której przyszłość polskiego narodu dobrze oddaje niezbyt koszerna, za co przepraszamy predstawicieli tzw. „ludu wybranego”, karykatura:

 13. haha said

  Przecież Robert Bąkiewicz to zyd. Popatrzcie na jego zdjęcia w google.

  ——
  A jakieś inne dowody?
  Admin

 14. Pada deszcz. Co tam pada? Leje już od bardzo długiego czasu. Właściwie to już nikt z żyjących nie pamięta, kiedy się zaczęła ta ulewa. Ale pomimo tego…

  Odkrywacze:
  – O! Deszcz pada!

  Rozkminiacze:
  – Z nieba pada!

  _________________________________

  To nie ma już w Polszcze godniejszych tematów do rozpraw niże ciągłe odkrywanie na nowo, kto w kucki sra w tych parchatych latrynach. Ano… jedne take syny po ynnych synach.

 15. Barbara Chojnacka said

  Ad.13
  Lecz się, durny trollu

 16. Robić drzewce składane. Wędki można, to i drzewce można. 🙂

 17. Olo said

  Polacy chyba już zapomnieli, że głosując „za” i dając władzę żydobanderowskiemu reżimowi dobrej zmiany, tym samym poparli likwidację Polski, jej demontaż i transformację w antypolskie i antysłowiańskie POLIN. Byłe państwo Polska, a obecnie żydobanderowski twór geopolityczny POLIN, to jak słusznie zauważył Admin, już terytorium Izraela a nie Polski. Polacy nie mają tu nic do powiedzenia, niezależnie czy w małym Oświecimiu czy w dużej Warszawie. Wcześniej czy później podzielą los Palestyńczyków.

 18. Boydar said

  Panie Olo, Pan domniemasz, że głosowanie ma istotny wpływ na to kto jest u władzy. Nie ma, co najwyżej na personalną obsadę funkcji, czyli pro forma. Kaczysław jest „zwykłym posłem” a nawet Mój Ulubiony Stanisław, zorientowany niewąsko przesącza, że tylko on (JK) podejmuje decyzje. I coś w tym być musi skoro jego obstawa drożej nas wychodzi niż prezydenta.

  Przyjmijmy jednak Pańską sugestię; to z wachlarza kto niby byłby lepszy, tak według Pana ? Skoro imperatyw iskrówek pozostaje niewzruszony, to różnica jest li tylko estetyczna – cieszmy się, że po stołach prezydialnych nie skacze (np. aktualny pan prezydent) nawołując szoguna radośnie.

  Ja rozumiem, Pan mówił o partiach; a to jest jakaś różnica ? Biorąc najbliższe skrajności, to jak nie panseksualizm to chłopcy z żelaznymi rurkami albo zwyczajne pedalstwo. To wszystko jest jednym ch*ujem robione. Różnica polega wyłącznie, na jakiej (czyjej) strunie jest podwieszone.

  Jeśli nie potrafimy być prawi to bądźmy chociaż praktyczni.

 19. bryś said

  Dlaczego nie piszecie żew to Janusz Chwierut. Niech jego rodzina też będzie z niego dumna. NIGDZIE W ARTYKULE NIE MA ŻE TO JANUSZ CHWIERUT ZABRONIŁ!!!!! Prezydenta, to pełni Janusz Chwierut funkcję co najwyżej.

 20. Lily said

  Moze byc, juz TYLKO go..ej.
  W tym Zlym PRL-u,NIE do pomyslenia.
  A.D,osobiscie zlozyl kwiaty,mala wiazanke)

  Zrodlo; wRealu24.

 21. JADAM said

  Dzisiaj w Oświęcimiu pan prezydent Duda z a k o ń cz y ł swoją karierę ,
  jako Prezydent .

 22. Carlos said

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacek_Bartosiak

 23. JARNO said

  #12: Plausi,
  w ramach lokalnych grotesk, to najbardziej mnie śmieszy Bąkiewicz+te postowicze ‚odrealnione’ od rzeczywistości o jakiej Pan wspominasz:
  holokaust i Auschwitz >>ZNAKI TOWAROWE
  podlegające OCHRONIE prawa Deep Jewish State.
  Te pacany – i do nich należą też tzw. ‚osoby publiczne’> ELYTY
  o nienachalnej inteligencji i z trudem wiążący koniec z końcem z brarku kwalifikacji intelektualnych i ETYCZNYCH i uprawniających HIPOKRYZJĘ (no bo z czegoś trzeba żyć)>>POLITYKA HISTORYCZNA >WORTH IT (warto było)
  a że dzieci zmarly – tak jak dzisiaj giną w Jemenie i na całym świecie – bo ‚sankcje ekonomiczne’ – ukochana broń ‚wolnościowców’ jak Dudex (no bo w warsiawie 01.09.2019 – pod okiem PENCE’a+Mosbacher , Trzaskowski, Walęsa, Balcerowicz >wzywał do nowych SANKCJI
  SŁUSZNE
  bo ‚komuna’, ‚putin’, ‚chinole’, bo „putin’, wschodnia flanka NATO’ jako przedmurze chrześcijaństwa, etc, etc.
  .
  i wszyscy „WALCZĄ” w ‚granicach prawa’ a tzw. Antifa np w Europie czy UK ma to w głębokim poważaniu.
  Deep Jewish State w USA stać jest na ‚poczucie humoru’ bo w ramach ‚walki z rasizmem’ rzuca się hasła ‚wolnościowe’ jak DE-FUND POLICE
  ABOLISH POLICE, etc
  i mnie się np, BB PODOBAJĄ postulaty Stephena Lendmana:
  Defund, Reform or Disband US Police? What About the Pentagon, CIA, NSA, US Gulag, and Wall Street Owned Fed Etc!
  .https://stephenlendman.org/2020/06/defund-or-disband-police-what-about-the-pentagon-cia-nsa-us-gulag-and-wall-street-owned-fed-etc/
  czy
  Defunding the BBC an Idea Whose Time Has Come
  .https://stephenlendman.org/2020/06/defunding-the-bbc-an-idea-whose-time-has-come/
  z tym, że BBC jest jak TVN ze względu na wyłączna reprezentacje ‚interesów Izraela) a nie jak te cepy z TVPinfo.
  ALE ICC (International Criminal Court) chce badać zbrodnie WOJENNE USA i NATO w Afganistanie
  ICC Probe of US War Crimes in Afghanistan
  .https://stephenlendman.org/2020/06/trump-declares-national-emergency-orders-sanctions-over-icc-probe-of-us-war-crimes-in-afghanistan/
  i detal, że prez. Trump broni skóry USA ale
  w tych ZBRODNIACH WOJENNYCH
  brali i BIORĄ DO DNIA DZISIEJSZEGO
  udział POLSCY NAJEMNI (no bo im się płaci) ŻOŁNIERZE, począwszy od 1szej wojny ‚z terroryzmem’ w 2003: pierwszy raz w historii post1945: ŻOŁNIERZE WYNAJMOWANI przez Deep Jewish State biorą udział w tym procederze
  i ZERO REFLEKSJI>u BYDŁA (że posłyszę się narracją Admina).
  Rzygać się chce od tych ‚obalaczy’, ‚odzyskiwacza’, ‚obrońców wolności’ ‚miłośników żołnierzy wyklętych’, ‚miłośników LGBT+transgender’, ‚NATO jako cywilizacyjna misja’ (to dudex w Davos 2020) przy jednoczesnym Google-Microsoft-Astra Zeneca-5g>STRATEGICZNI ‚INWESTORZY’ w oczyszczalni ścieków=Polin.
  Stać mnie wyjącznie na w………inie
  Ukłony.
  .
  _________________________
  PS. >MAVERICK> p. Maciej Maciak – jak bb wielu ‚vlogerów’ – delikatnie mówiąc – nie przepada ani za Michalkiewiczem ani z Konfederacją, etc >czyli APELUJĄC do niego traktujesz go jako autorytet ale ze względu na ‚krytykanctwo’ Michalkiewicza – narażasz go Pan na ataki miłośników MUS’a.

 24. Boydar said

  O, tiu, sporo objaśnione

  https://sztetl.org.pl/pl/miejscowosci/o/546-oswiecim/99-historia-spolecznosci/137813-historia-spolecznosci
  https://turystyka.wp.pl/niemcy-nie-zbudowali-auschwitz-od-zera-co-wczesniej-znajdowalo-sie-na-miejscu-obozu-6517172190582401a

  O obywatelu Chwierucie nic nie piszą, ale dokumentacja fotograficzna jest ogólnie dostępna

 25. Maverick said

  Skomentowałem komuszków Targalskiego i stratega Bartosiaka judzących Poliniaków do wojny z Rosją. Może potraktowałem ich zbyt ostro co myślicie? Zamieściłem po ich dyskusją. Zasugorowałem aby Polonia wstrzymała się od wspierania tego kanału również wysługującego się kabale i illuminatom z NWO. Czy znależli by się naiwniacy aby stać się mięsem armatnim za tych judaszy.

  https://gloria.tv/post/VegXj7uZgf4Y1N4AuhJ3t1Jbs

  Ameryka zawali się pod ciężarem własnych długów, a wojnę z Chinami już przegrali, tylko o tym nie wiedzą bo to wyjątkowo upośledzeni umysłowo ludzie.

 26. Maverick said

  Ten filmik jest również na youtube:

 27. NICK said

  Lilly. Brawo.

 28. NICK said

  Ameryka się SYPIE.
  Maverick.
  To osobny jednak Rozdział.
  Za poetą; raz kolejny.

 29. Haha said

  Re.13 „A jakieś inne dowody?
  Admin”
  Re.15 „Barbara Chojnacka said – Lecz się, durny trollu”

  Niepotrzebne inne dowody. Każdy Polak to widzi. Cechą zvdow jest to, że myślą że są tacy sprytni, ale to bzdura. Mają tylko zielone światło by z Polski zrobić ruinę. Na szczęście zegar tyka, a czas płynie.

 30. Nina said

  Morawiecki w „Gazecie Polskiej”, cyt. :

  „Wspólnie z prezydentem Andrzejem Dudą udało nam się dużo zbudować – należy przypomnieć sobie szczyt NATO w Warszawie w 2016 roku, szczyt Trójmorza w Warszawie w 2017 roku czy zniesienie amerykańskich wiz w zeszłym roku”

  Mój ty panie Boże! To jest, proszę państwa w języku pisowskim : „duże budowanie”!

  „POLISH LIVES MATTER!”

 31. abc said

  Ciekawy artykuł o aktualnych zamieszkach w stanach i Europie:
  https://independenttrader.pl/chaos-w-usa-trwa-globalne-pranie-mozgow.html
  Polecam

 32. Carlos said

  re 25 Moj komentarz pod debata Targalki-Bartosiak, sugerujacy, aby zamknac obu panow, za podjudzanie do wojny -zniknal

 33. Lily said

  Re 30; Nina
  „Duze budowanie”.
  Dzieje sie na Naszych oczach.
  NOWY SWIATOWY PORZADEK”,= N.W.O.
  N = NATO.
  W = WHO.
  O = ONZ.
  Znaczy TO, calkowite zniewolenie.
  „Niech za……..ja za miske ryzu”.

  Jestesmy rozgrywani i rozkladani bez
  konwencjonalnej wojny, ZA pomoca wojny
  hybrydowej,wojny psychologicznej,wojny
  informacyjnej,wojny ekonomicznej.

 34. irtur said

  J(D)udasz wył z bólu pod tablicą na dworcu w Warszawie, upamiętniającą tak „haniebnie wypędzonych”

 35. Marucha said

  Re 29:
  Zazdroszczę panu tej pewności.
  Bo mnie jest coraz trudniej odróżnić Polaka od Żyda.

 36. Lily. said

  „Bo my bedziemy BUDOWAC razem
  mosty,na Lepsza przyszlosc”.Sz.Weiss.
  ZA ta „lepsza przyszlosc”
  Odznaczony Orderem Orla Bialego,przez
  prezydenta wszystkich Polakow A.Dude.

 37. Sarmata said

  Polacy to już nie jest naród. To społeczeństwo, chowane zagrodowo, po to by już tylko konsumować. Jak można takiego Dudę uważać za patriotę skoro on z tym drugim inteligentem żoliborskim nie pozwalają prawdziwym Polakom złożyć pamiątkowych kwiatów swoim rodakom wywiezionym do obozu i wysyłają na nich MILICJĘ!?
  Jak można na takiego Dudę oddać choć jeden głos?

 38. Sarmata said

  re 14. Haha said 2020-06-14 (Niedziela) @ 07:06:01
  Przecież Robert Bąkiewicz to zyd. Popatrzcie na jego zdjęcia w google.
  __________________
  Głupiś.
  Robert Bąkiewicz nie na ani jednej cech żydowskiej na twarzy ani w zachowaniu.
  Ani jednej!

  Podstawowe cechy jak kurze przyrośnięte uszy (tu semicki wzór – Gore, Klinton), łuki brwiowe (tu semicki wzór – Kaczyński, Smolar), nos (tu semicki wzór – Mazowiecki), budowa czaszki (tu semicki wzór – Tuwim) itd. są cechami semickimi. Problemem są oczy, bo faktycznie część semitów ma oczy „jak węgielki”. Jednak nie jest to klasyczny wzór semicki a raczej kaukaski. Klasyczne semickie oczy to takie, w których jest „40 lat pustyni”. Wzorcem są tu oczy Danuty Marii Hübner z domu Młynarska.

  Nie jestem antropologiem, ale w świetle powyższych ustaleń genotyp p. Roberta Bąkiewicza nie nosi nawet śladowych naleciałości żydowskich

 39. Boydar said

  Ja też odróżniam kota od kota z wielką trudnością, w nocy zwłaszcza, że o parapecie nie wspomnę. Z tym, że tu mam łatwiej – każdy kot ma inny charakter.

 40. Re: Artykul… No to wszystko na ten temat ponizej:

  Zydzi o “gojach

  Cheja, cheja, cheja,
  Zrobmy z “goja” geja
  Zrobmy oj da da dana
  Z goja narkomana

  Burdle i uzywki
  Zrobim z „gojek” dziwki
  Gojom „dopalacze”
  Na zdrowie …inaaaczej…

  W mediach zarciu smieci
  Popsujem im dzieci
  Tak podlozym mine
  Pod gojska rodzine
  Zniszczym domy gojskie

  I przejmiemy Polske
  Damy brac im dlugi
  Zrobim z gojow slugi

  Juz sa ich ulice
  Nasze kamienice
  Dla nich bezrobocie
  Dla nas geszeft w zlocie

  Ich strajk, lumpy, gangi
  Nasz Sejm, media, banki
  Jeszcze chlopow gojskich
  Trzeba poszczuc psami

  Ziemie wziac im
  Beda tu cudzoziemcami

  O pasterzach gojskich
  Krzyczmy jak najgorzej
  Wtedy „bydlo” samo
  Wejdzie nam pod noze

  Zrobmy zas im „cielca”
  Z najgorszego szmelca
  A autorytety
  Z najwiekszej tandety

  Przejdziem kazdy boj
  Zdzierzym kazdy znoj
  Zeby krolem gojow
  Zostal wielki huj

  Bo przy krolu huju
  Jest zawsze jest co urwac
  A krolowa gojow
  Tez ma byc tez kurwa
  Wtedy palac goja
  To kurewski dwor

  Rzadzi alfons, zlodziej
  Kurew caly chor
  No i to jest „cymes”
  Noo i to „choddzi”
  By gojem zarzadzal
  Huj, kurwa i zlodziej

  No, tylko zarzadzal…
  Cala gojska kasa
  Do nas przecie plynie,
  No coz, wyzsza rasa
  A wiec to jest „cymes”
  A wiec o to chodzi
  By gojem zarzadzal
  Huj, kurwa i zlodziej

  Wtedy goj glupieje
  Bo goj, to jest mul
  Nie wie co zlo, dobro
  Co w gore, co w dol
  Nie wie w lewo, w prawo
  Czy krzywo, czy rowno
  A przez kraj miast wody
  Plynie wielkie gowno

  Ono naszym celem
  Geszeftu uroda
  W nim sie dobrze lowi
  Zwiem je metna woda

  Niech bog „jahwe” broni
  Przed wody czystoscia
  Gojska tfu sanacja
  I solidarnoscia

  Co dla gojow swiete
  Ma byc wiec przeklete
  Wykpione, wysmiane
  Ciemnota nazwane

  Wtedy glupie goje
  Rusza w kazde bloto
  Za nami, bo przeciez
  Nie chca byc ciemnota
  Bo goj jest z natury tepy i zielony
  Tchorz, cwok przestraszony
  I tym bardziej glupi
  Im bardziej ksztalcony

  Bo goje jak dzieci, slepe, durne sa
  Swa wiedze i madrosc
  Z naszych palcy ssa
  Taki goj, czy spiewa czy warczy czy kwiczy
  Co mu sie nie zdaje, jest na naszej smyczy

  Trzeba mu tylko blysnac fleszem
  A mediami, idolem, sondarzem
  I tancem z gwiazdami..
  I wtedy polezie durny ale gladki
  Jak ostatnie ciele do rzezni do jatki

  Chwila dobrej gatki
  Zaprze sie swej matki
  Ciut sprytej lewizny
  Oj…zrzeknie sie Ojczyzny
  Ciut sprawnej perswazji
  Zechce eutanazji

  No i mamy z gory
  Ich emerytury
  Wiec jest jeszcze bracia
  Szczypta do zrobienia
  By na miejscu Polski
  Powstala Judea.

  Zatem cheja cheja
  Zrobmy z goja geja
  Zrobmy oj da dana
  Z goja narkomana…

  I to jest geszeft szczerze
  Jak goja pod huj sie bierze
  Odbierzem im wszystko
  Zostawim smietnisko…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 41. Haha said

  Re.35
  Współczuję Panu tej trudności. Podstawiony typ odstawia Polaka patriotę. Widać ich słabość, nie mają bardziej autentycznego człowieka do tej roboty. Ponadto mają tę samą przypadłość co podobno Polacy. Przed szkodą i po szkodzie głupi (tak naprawdę to nie polska cecha, a raczej właśnie ich, podobnie jak pijaństwo. Wśród zvdów jest przeogromne). Choć mieć tyle atutów w ręku i popełniać te same błędy, świadczy o jeszcze większej głupocie, a także lenistwie (to są 100% lenie). To jest jak wpychanie łap w ogień. Dzika pazerność i zachłanność przysłania im rozum, ale widocznie tak musi być, bo to bardzo prymitywny lud powierzchownie maskujący swoje cechy. Nacje bardziej rozwinięte duchowo i emocjonalnie od razu dostrzegają te ułomne odmienności. Jeszcze bym coś dodał, ale nie zrobię tego, bo oni też to czytają. Napiszę innym razem :), jak będzie na to odpowiednia pora.

 42. Haha said

  Re.38 „Głupiś.
  Robert Bąkiewicz nie na ani jednej cech żydowskiej na twarzy ani w zachowaniu.
  Ani jednej!”
  A Ty ślepyś. To jakie ma cechy, Nordyka, Słowianina, Chińczyka, Murzyna? A może Kaukaza??? Aborygena? Czejena? W zachowaniu także. Dobrze, że wygląda jak wygląda, przynajmniej wiadomo z kim mamy doczynienia.

  ——–
  Zero argumentów…
  Admin

 43. irtur said

  „Za co nie lubię Polaków? Ponieważ zdrajców i renegatów biorą za bohaterów i stawiają im pomniki” (
  Katarzyna II).

  „Wy, coście własny kraj zaprzedali,
  Coście Polaków zguby szukali.
  Wspomnijcie sobie na wasze czyny,
  Popierające myśli Katarzyny”
  („Do zdrajców..”.- początek anonimowego wiersza z XVIII w.)

  Dzisiaj, nic dodać, nic ująć

 44. I*** said

  Przecież Ruchem Narodowym rządzą żydzi – kierują nim i jednocześnie kontrolują (by nie rozwijał się)… i to skutecznie! Cała jego działalność w gruncie rzeczy sprowadza się do corocznych manifestacji (np. Marsz Niepodległości), z których nic nie wynika. Politycznie bez znaczenia (to tylko mydlenie oczu Polakom, że mają jakąś reprezentację) – za to paru żydów z RN dostało się do Sejmu a teraz jeden z nich startuje w wyborach prezydenckich. Winnicki, Bąkiewicz, Bosak… mają pierwszorzędne korzenie (jak to określa elokwentny red. Michalkiewicz). To widać i słychać (u Bąkiewicza problem z wymową, charakterystyczny dla żydów).

 45. Barbara Chojnacka said

  Ad haha
  Poznać trolla durnego po wpisach jego.
  Czy to wolontariat, czy na posadce jesteś
  Kreaturo ??

 46. NC said

  RE 21: O tym zdecydują inne czynniki, a nie Polacy.

 47. Boydar said

  @ Pan Jasiek

  Ładny wierszyk, taki prawdziwy, i w sumie zionie optymizmem – „… zostawim śmietnisko…”

  Ale nie wierzę, że zostawią, bo niby dokąd pójdą ? Tylko jedna opcja misię widzi, że do wapna.

 48. Haha said

  Re.45
  Przytoczę sam siebie „…bo to bardzo prymitywny lud powierzchownie maskujący swoje cechy.”. Kolejna zdemaskowana, proszę bardzo moi rodacy. Zobaczcie jakie to łatwe i proste. Słowianie zawsze byli mądrzejsi, ale przez to wykazywali znacznie większą łagodność. I to jest nasza bolączka. Uporajmy się z tym, a nikt nie będzie bruździł w Naszym kochanym kraju.

 49. Maverick said

  Żydki poliniackie już usunęły mój filmik z ripostą do Bartosiaka i Targalskiego. Został jednak na gloria.tv . Tym bardziej łatwo Sarmato usunąć komentarz. Kontrola narracji i ogłupianie idzie na całego. Jest oczywistym że oboje judzili do wojny co jest karalne w obecnej Polsce, ale nic im się nie stanie, bo na taką narrację jest przyzwolenie lucyferiańskiej kabały.

 50. Kula said

  Polacy rodacy .
  Trzeba brac sie za nazedzia I te ;;;;gnojowisko usunac do dola posypac wapnem .Ot co trzeba Polakom zrobic.Zadnego milosierdzia zadnej milosci zadnego wspolczucia.Jazda

 51. Boydar said

  Nie znalazłem nic lepszego, Panie Kula

 52. Re: 47 Boydar:

  Takie oto umiescilem „ogloszenie” na mizia-forum:

  jasiek z toronto
  15:44
  OGLOSZENIE: „Pilnie poszukiwani inteligentni I uczciwi Polacy na objecie Urzedu Urzednika Narodowego z godziwymi zarobkami (100 tys/ mc).

  Jesli Urzednik Narodowy ulegnie korupcji, oszustwa lub defraudacji srodkow finansowych publicznych I dopusci sie wydania zlych decyzji godzacych w interes Narodu Polskiego zostanie ukarany wiezieniem do 25 lat I calkowitym przepadkiem mienia prywatnego nalezacego do jego calej rodziny (bliskiej I dalekiej)”… Oferty kierowac na adres: jasiek80@outlook.com

  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Czekam na zgloszenia…

 53. Maverick said

  Dobre głoszenie nawet to samo powinno pozwolić im zrozumieć że mogą tego wymagać od pchających się do koryta.

 54. Maverick said

  Wojciech Olszański

  podsumowuje,

  I *** Said tak się składa że zawsze jakiś element udaje obronę naszych interesów, ale jak przyjdzie coś do czego to wtedy wszystko po staremu.

 55. Wolfgang Łabądź said

  Zero semickich cech? A kto powiedział, że une som semity, a nie na ten przykład chazary?

  ——–
  Czy używanie pięćdziesięciu różnych ksywek dodaje wiarygodności?
  Admin

 56. revers said

  W koncu wszystko co jakaas wartosc stanowilo jest przejete, co juz bardzo dawno temu pan Mordka w imeiniu gminy wlascicieli swiata, zauwazyl i pisal tutaj w gajowce .

  Pann Mordka, jako mosiek obyty, mial nawet jakaa propozcje s kahalu jaka nowa rewolucje dokonac na lichwiarski kredyt.

  Mysle ze ta blizsza rewolucja mult-kulti i lbtq juz na trwale jest wdraazona do rp, bo nawet wnuczka bylego premiera Leszka Milera oglasza sie publicznie biseksualaa i probuje wejsc w w klan celebrytow tej orientacji i profesji w trendzie.

  reszta to kosmetyka i gra aktorow, celebrytow, spin naukoffcow.

 57. Haha said

  Posłuchajcie o Bąkiewiczu jaki to patriota.

 58. Re: 53 Maverick

  Do gadania i pier…olenia, i ped do kasy (koryta) to sluszna wiekszosc posiada w swojej chciwosci i latwych zarobkow, ale za nic nie odpowiadac i wszystko zrzucic na „partie” czy „stowarzyszenie”… A tu sie tak nie da. Chcesz super zarabiac, to musisz super byc odpowiedzialny i to personalnie…wlasnym majatkiem i wlasna wolnoscia…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ja na razie zaden chetny do sprawowania wladzy Urzednika Narodowego sie nie zglosil.. I pewnie sie nie zglosi…, bo kasa tak, ale dalej to „pomrocznosc jasna”…

 59. Św mikolai said

  Niech ktoś mi powie że Polska to suwerenny kraj to mu napluje w pysk. Bo to co żydostwo odwala z Polakami przeszło wszelkie granice.

 60. Boydar said

  Płaci Pan Jasiek z góry czy jak Zulus Czaka ?

 61. gorącyschab said

  Re.59
  Minusują cały czas, więc dostaną cięgi i uciekać to już chyba do oceanu będą.

 62. Re: 60 Boydar:
  A Boydar jeszcze nie „pierdnal w stolek” a juz domaga sie wyplaty???
  A gdzie tak pracodawca placi z „gory” wyplate pracownikowi, ktory pierwszego dnia przyszedl do pracy???… Niech Boydar mnie „oswieci…”…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Ten co pyta o wyplate najsamwprzod, nie nadaja sie do niczego…Poprostu, nie beda przydatni…

 63. Wanderer said

  No i dupa. Pan Jasiek juz Pana Boydara nie zatrudni.
  A szkoda. Bo ja Panu Boydarowi bym dal sie wykazac. To szczegolarz wiec bylaby gwarancja , ze wszystko byloby dopracowane i przemyslane.
  Chociaz ja bym Go bardziej widzial w dyplomacji. Zydki by przy Nim nie nadazaly.

 64. Boydar said

  A ja chciałem Panu Jaśkowi promocję medialną zrobić, a nie się zatrudniać. I potrzebowałem danych do hasła reklamowego. Ale jak nie to nie, łaski bzzzz.

 65. Barbara Chojnacka said

  Ad haha

 66. Barbara Chojnacka said

  Ad haha
  Tutaj wyczerpująco o przebierańcu

 67. łabądź said

  Ad 55: Szanowny panie Gajowy.

  Nie dbam o wiarygodność. Dzielę się z Panem swoją refleksją..

  Jak będę miał coś wartościowego do powiedzenia, użyję podpisu, który Pan zna od lat. Obiecuję.

  Pozdrawiam

 68. Re: 64 Boydar
  W ramach sympatii, to moglbym Boydara zatrudnic, jako wolontariusza (do przyuczenia) bez prawa glosu (wydawania glosu) z najnizsza srednia krajowa, by mogl jakos funkcjonowac…, a potem zobaczymy co dalej.
  Warto przypomniec, ze posiadanie wladzy (tj. „wladza”) po tysiackroc bardziej niz alkohol uderza do glowy…I nie sa to zadne zarty…
  =====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  ——
  Ale Boydar wcale NIE Chce się u Pana zatrudnić.
  Admin

 69. Re: 66 Barbara Chojnacka
  A moze laskawie by pani zapodala zyciorys na audio lub video p. Patlewicza do kompletu…
  Zapewniam, ze p. Patlewicz ma bardzo „ciekawy” zyciorys…, wiec nie moge sie doczekac…
  ============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 70. Haha said

  Re.65
  Piertolenie, mamienie i bzdury bez znaczenia. Marsz Niepodległości?? Dla kogo, dla Polaków? Przecież nie jesteśmy niepodlegli. Obca nacja zarządza Polską. To powoduje uśpienie społeczeństwa w przeświadczeniu, że idziemy w dobrym kierunku, a będzie coraz gorzej. Żadne takie organizacje nic nie zmienią, bo i nie mają takiego zamiaru. Tylko społeczeństwo razem coś może zmienić. Bąkiewicz zvd chce ratować Polaków? To będzie pierwszym. Jakiś rabin skaże go za to na samobójstwo :). Oczywiście to się nie stanie, bo pieczołowicie wykonuje rozkazy rabina.

 71. Olo said

  Re. 18 (Boydar)

  Rozumiem Pańską argumentację, jednak ch*uj ten właśnie stworzył największego potwora w całej historii Polski, a otumanione polactwo wspuściło go do swoich domów za marne srebrniki, zamiast z nim walczyć i utopić go we własnej krwi. No to teraz polactwo zostanie utopione we krwi. Ch*uj będzie mógł sobie odpocząć i nic już nie robić.

 72. Haha said

  A gdzie moje wpisy z przed dwóch dni, w tym jeden do Chojnackiej? Cenzura prosydowska?

  ————-
  Nie inaczej, tępy baranie. Prożydowska.
  A teraz paszoł won.
  Admin

 73. Haha said

  Chwierut – zvdoska fizjonomia, ale to już pewnie wszyscy wiedzą.

 74. Ad Jasiek z Toronto
  Jest na jego kanale,

 75. Barbara Chojnacka said

  Wyczerpująco na temat endokomuna

 76. Listwa said

  @ Barbara Chojnacka  https://www.youtube.com/watch?v=yjBVjNYPZMo (calość od 22.00 .https://www.youtube.com/watch?v=oovl8Tl6-ac)

 77. Re: 76 Listwa.

  Nie nalezy sie przejmowac p. patlewiczem ani p. Barbara Chojnacka, ktora swoim „zwyczajem” podrzuca do Gajowki jakies „kukulcze jajeczko”… Ma kobieta specyficzny „talent”..
  =============================
  jasiek z toronto

  http://polskwalczaca.com

 78. Listwa said

  @ 77 jasiek z toronto

  Patlewicz to jakiś jątrzyciel, co mu słabiutko wnioski wychodzą, ale Panią Barbarą Chojnacką to się przejmuję. Jest super osoba, którą lubię (a wiem trochę o niej, chociaż ona o tym nie wie), i wolałbym żeby nie robiła błędów i niewłaściwych zapatrywań. Także Panie Jasku, spoko i luz jeśli chodzi o Panią Barbarę.

 79. Barbara Chojnacka said

  Ad.Listwa
  Pan Krajski nie jest dla mnie
  autorytetem, lecz asekuranckim nudziarzem, robiącym wypisy z wikipedii, w postaci książek, aby zarobić na chleb.
  Radosław Patlewicz faktycznie mógłby sobie darować odcinek z Góralami, to mi się nie podobało, nawet jeżeli taka prawda.
  Niemniej nikt nie ma ( jak na razie) takiego talentu jak on, do demaskowania endoturbolechickiejszuriokomuny, farbowanych lisów i cwanych przebierańców
  Pozdrawiam

 80. Listwa said

  @ 79 Barbara Chojnacka

  No właśnie widać problem jak na dłoni. Nie jest istotna Pani opinia o Krajskim jeśli mowa o Patlewiczu.
  Coś słabo Patlewicz czyta źródła historyczne, jeśli podaje sie za katolika i wychodzi mu, ze lewaczka i aborcjonistka to właściwa osoba do pokazywania w książce jako wielka.

  Co do ukierunkowania jego talentu w gadaniu to mam spore wątpliwości.
  Krajski pokazał fakty o tej książce, nawet jesli wyczytał to w wikipedii.

 81. Re: 68 Admin – komentarz…

  Jesli ktos pyta o czas zaplaty, to ma na uwadze ewentualne zatrudnienie…, wiec sila rzeczy pyta o prace…
  =========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  P.S. Nie bez powodu umiescilem takie „ogloszenie”…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: