Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

„Dzieci nie należą już do rodziców”, czyli Hiszpania pod panowaniem ideologów z LGBT

Posted by Marucha w dniu 2020-06-16 (Wtorek)

Każdy, kto szuka przykładów potwierdzających, że za ruchem LGBT stoi nie tylko ideologia o cechach najzupełniej totalitarnych, ale też potężna władza – powinien zerknąć na Hiszpanię.I nie chod zi tu o żadną „retorykę homofobiczną”, czy wietrzenie spisków, a zwyczajne, smutne fakty, których codzienność na Półwyspie dostarcza nieustannie.

Ponad rok temu byłam świadkiem tygodniowego, medialnego linczu na historyku i dziennikarzu, który ośmielił się wypowiedzieć jedno, dawno już zapomniane zdanie w Hiszpanii: „Naturalna rodzina to związek mężczyzny i kobiety”.

Zdawało się, że ziemia zadrżała od tej herezji, a komisarze nowej hiszpańskiej inkwizycji rzucili się instalować tryby sądu kapturowego z zaciekłością nieznaną chyba nawet Torquemadzie. W każdym liberalno-lewicowym medium, czyli we wszystkich głównego nurtu, z obrzydzeniem odmieniano jego nazwisko przez wszystkie możliwe przypadki (najczęściej w wołaczu: „O! Homofob! I Faszysta!”).

Fernando Paz, bo o nim mowa, na swoje nieszczęście zdążył jeszcze wypowiedzieć zdanie, które było już na granicy paragrafu kodeksu karnego: „gdybym miał homoseksualnego syna, rozważałbym pomoc dla niego, przecież są terapie”. Tego, co mógłby zaoferować własnemu synowi, już mu nie darowano w ramach tak dobrze znanej nam tolerancji. Grillowanie Fernando Paza na wolnym ogniu inkwizycyjnego stosu trwało chyba miesiąc ku przestrodze wszystkich, którzy ośmieliliby się powtórzyć za nim podobne herezje.

Przynajmniej cztery regiony autonomiczne Hiszpanii mają w swym prawie zapis przeciwko LGBT-fobii, który każe ścigać z urzędu osoby lub instytucje oferujące terapię dla zgłaszających się dobrowolnie osób homoseksualnych pragnących zmienić swoje życie. Przepisy te uznają realizację tych kursów za bardzo poważne wykroczenia, a wysokość zasądzanych kar wynosi od 20 000 do 120 000 euro.

Chociaż, jak na razie, tylko w czterech regionach zakaz jest wyraźny i podlega sankcjom (Madryt, Walencja, Aragonia, Andaluzja), to inne regiony autonomiczne także są uprawnione do wszczęcia postępowania w ramach swoich kompetencji sanitarnych. Wszystko to oczywiście z troski o zdrowie publiczne, bo uznano, że sesje rozmów z homoseksualistami chętnymi do zmiany swoich praktyk powodują „stany lękowe, depresje i samobójstwa”.

Hiszpania stanowi wyjątkowe laboratorium hodowli nowego społeczeństwa i to już od najmłodszych lat. Gdy w styczniu tego roku pani minister edukacji Isabel Celaá na konferencji prasowej wydała komunikat: „Nie możemy w żaden sposób myśleć, że dzieci należą do rodziców” na sali konferencyjnej podniósł się szum i niedowierzanie. Rzecz dotyczyła inicjatywy konserwatywnej partii VOX, aby pozostawić rodzicom możliwość odmowy uczestniczenia ich dziecka w edukacji seksualnej (tzw. „pin parental”).

Jak doprecyzowała, jednak minister do spraw równości płci Irene Montero: „Dzieci maczystowskich ojców i matek mają takie samo prawo, jak reszta dzieci do edukacji w zakresie wolności, feminizmu i równości”. Poza tym, jak dodała dobitnie: „Dzieci homofobicznych matek i ojców muszą wiedzieć, że mogą kochać, kogo chcą, jak chcą i kiedy chcą ponieważ edukacja w duchu równości jest jednym z filarów demokracji i tego rządu”.

Dlatego też nie tylko dzieci w szkołach publicznych, ale też społecznych (tzw. concertadas) poddawane są specyficznej „obróbce” ideologicznej, która nie stroni także od praktyk i warsztatów najzupełniej perwersyjnych (techniki masturbacji, nauka wzajemnych pieszczot). Juan Carlos Corvera, prezes sieci szkół stowarzyszonych wokół fundacji rodzin chrześcijańskich „Educatio Servanda”, wyjaśnia:

„Ustawodawstwo przyznało swobodny dostęp kolektywu LGBT do szkół, aby mogli oni prowadzić rozmowy promujące praktyki homoseksualne. Mogą też opracowywać programy nauczania w zakresie przedmiotu „gender”. Zachęcają nieletnich uczniów do denuncjowania rodziców jeśli ci popełniają przestępstwa homofobiczne a nawet oferują nieodwracalne leczenie hormonalne i to bez wiedzy rodziców lub przy ich zdecydowanym sprzeciwie. Oczywiście rodzice, opiekunowie lub ośrodki, które sprzeciwiają się takiej działalności kolektywu LGBT lub krytykują ideologię gender publicznie lub prywatnie mogą podlegać sankcjom i grzywnie w wysokości od 200 do 45 000 euro tak jak to było w przypadku kary nałożonej na Carlosa Martíneza, dyrektora szkoły Jana Pawła II za krytykowanie ideologii gender w okólniku skierowanym do rodziców”.

Fernando Paz był jedną z wielu ofiar bezlitosnych ataków ze strony ideologów i mediów subwencjonowanych przez ośrodki władzy socjalistyczno-komunistycznego rządu Sancheza. Poprosiłam go dziś o komentarz w tej sprawie: „Oni zawsze postępują tak samo, czyli ukazują się jako ofiary. Nasza epoka już nie chce bohaterów, ale promuje ofiary. Wystarczy spojrzeć, co robią w Zachodniej Europie: „ofiary” przekształciły się w prawdziwych tyranów. Polacy: NIE POZWÓLCIE, aby u Was stało się to samo. Jeszcze macie czas.

https://dorzeczy.pl/

W Polsce jest to samo. Plugawa kurwa, która zrodziła bydlaka Biedronia „walczy” o to, by… nie prześladowano i nie dyskryminowano jej dzieci.
Biedny, prześladowany gównojad Biedroń…
Admin

Komentarze 34 do “„Dzieci nie należą już do rodziców”, czyli Hiszpania pod panowaniem ideologów z LGBT”

 1. ? said

  „na sali konferencyjnej podniósł się szum i niedowierzanie”

  A powinna być seria z kałacha albo, ostatecznie, zwyczajny wpierdol.

 2. harpun said

  Będzie wojna i rzeź, oj będzie się działo. Różne lgbt wypalimy gorącym żelazem.

  ——
  Kto to zrobi? Spiczniali Polacy?
  Admin

 3. bryś said

  Grupa Ponton działa od 2002.

  http://ponton.org.pl/o-pontonie/

  —–
  Niedopierdolone pedofilki.
  Admin

 4. Adrem said

  Nikt ich nie prześladował za PRL -u i później.
  Chyba że się rżnęli w wagonach na bocznicy, to ich Sokiści zlali pałami.

  Ja miałem w 2 różnych firmach 2 szefów homosiów.
  Wszyscy ni to wiedzieli, ni nie. Nikt się nie oburzał ani ich nie dyskryminował.
  Nie było jakichkolwiek dyskusji na ten temat. Chyba ze cichcem kolega nowemu koledze powiedział. Obaj mieli stałych partnerów i wszyscy wiedzieli kto to, a niby nie wiedzieli.
  Obaj byli dobrymi dyrektorami, nikogo się nie czepiali ani nikt ich.

  Ale nie chodzili w sukienkach ani z różowymi czubami na łbach.
  Ani nie organizowali żadnych happeningów przeciw dyskryminacji.

  Nie żądali od wszystkich przymusowej nachalnej akceptacji w stylu:
  „Zobacz jak jestem totalnie popierdolony i musi ci się to podobać, bo jak nie, to jesteś nietolerancyjny i nas dyskryminujesz”.

 5. pos_ergo said

  To się dzieje.

  https://wszczecinie.pl/aktualnosci,rektorzy_zut_i_akademii_sztuki_potepiaja_mowe_nienawisci_wobec_spolecznosci_lgbt,id-34904.html

  Cyt. z ww źródłą – słowa rektora akademii sztuki:

  „Osoby LGBT+ są wśród nas. To studentki i studenci, wykładowczynie i wykładowcy, pracowniczki i pracownicy naszej Uczelni. To my. W tych trudnych dla nich dniach zwracam się do wszystkich Was z gorącą prośbą – pokażmy, że jesteśmy prawdziwą wspólnotą. Dajmy dobry przykład – czytamy w liście podpisanym przez prof. dr hab. Dariusza Dyczewskiego, rektora Akademii Sztuki…”

  Bez komentarza.

 6. plausi said

  Dzieci niewolników

  nie należą do rodziców, a więc z tego wynika: „Dzieci nie należą już do rodziców”,

  https://marucha.wordpress.com/2019/11/23/masturbacja-z-holokaustem/#comment-867940

  Jest „nauczanie seksualne najmłodszych dzieci szkolnych wcale logiczną konsekwencją polityki UE”, w końcu dzieci powinny poznać przynajmniej podstawy praktyk seksualnych, aby mogły służyć, gdy przjdzie na to ochota komuś w Hiszpani czy Wolnej Polsce.

  Jak akcja „me too” potwierdziła, jedną z form pełnienia władzy jest egzekwowanie usług seksualnych, tylko osoby niezwykle naiwne sądzą, że Weinstein jest przypadkiem odosobnionym, to jest reguła. Sprawujący władzę może ustalać, jak osoba mu podległa ma uprawiać seks, a nawet z kim lub z czym i kiedy.

  LGBT jest jedynie oznaką sprawowania władzy, która ustala, jakie praktyki seksualne należy szczególnie cenić, dokładnie jakie praktyki mają być udziałem niewolników.

  Ktoś, kto nieco itneresował się demokracją starożytną nie przeoczył, że w tej demokracji praktyki LGBT były czym nie tylko powszechnym ale nawet szczególnie cenionym. Tę demokrację wywalczyli Polacy z niezwykłym oddaniem

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  dziś otrzymują owoce tego sukcesu.

  Nie od rzeczy jest przypomnieć tym, którzy zapomnieli, że niewolnictwo jest od swych początków nierozerwalnie związane z demokracją.

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

 7. Maverick said

  Progress oczywiście idzie z zachodu, przecież oni tacy wspaniałomyślni, przynajmniej w opinii wielu Polaków co się tym zachodem zachłystują.
  Mieszkam tutaj 40 lat i z roku na rok osiągamy nowe doliny moralności czy etyki. oraz szybko zbliżający się upadek cywilizacji chrześcijańskiej.
  Często przy biernej akceptacji nas wszystkich, będących powoli do tego przyswajani poprzez media, Hollywood, amoralnych polityków opłacanych
  poprzez Soroso-podobne fundacje. Walka lewaków ze zdrowym rozsądkiem, z prawami bożymi i natury toczy się na wielu frontach. Nie wspomnę o infiltracji
  kościoła agentami do rozbijania go od środka. Media socjalne zamiast promować prawdę, promują fałszywe informacje i ideologię zboczonych.
  W ciekawych czasach przyszło nam żyć. W Seatle radykalni rewolucjoniści stworzyli część miasta wolną od policji, początkowo nazywali ją CHAZ, wczoraj zmienili ją na CHOP
  nie wiem co naprawdę znaczy, ale słowo chop, znaczy podzielić coś czy pociąć, czyżby przymierzali się do wprowadzenia gilotyn dla ludzi konserwatywnych i chrześcijan, bo kilku mówców jawnie o tym wspominało. Cała ta ideologia gender to czystej maści lucyferianizm, bez tolerancji i respektu dla tradycji i kultury.
  Jeżeli już tak chcą uprawiać swój wypaczony seks niech robią to pomiędzy sobą w zaciszu swoich domów a nie publicznie, i będzie to ocenione poprzez Boga a nie nas.

  Stonoga zrobił dobry filmik o zboczkach w polskim K.K.

  Jak wiemy mafie w polskim rządzie prześladują samego Stonogę.

 8. Marucha said

  A nie mówiłem?
  https://nczas.com/2020/06/16/prezydent-duda-znow-na-kolanach-ambasador-mosbacher-szybko-ustawila-go-do-pionu-albo-przeprosi-lgbt-albo/

 9. Harpun said

  Re.2 „Kto to zrobi? Spiczniali Polacy? Admin”
  Ty to zrobisz, albo wpierdol.

  ——
  Od kogo? Od ciebie, dziewczynko?
  Admin

 10. Wanderer said

  Prorok jaki, czy co?

  😁

  Tak Panie Gajowy. Mial Pan racje. Ale czego moglismy sie spodziewac jesli nie calkowitej spolegliwosci z jednej i szarogesienia sie z drugiej strony.

 11. Kojak said

  szkoda ze ta kurwe nie pierdzielnal lepiej kiedys tym krzeslem bo by wyciagnela kopyta i bylby dzis spokoj !

 12. Wanderer said

  Cos sie harpunowi pozajaczkowalo?

  Adminowi grozi?!

 13. zenobiusz said

  Panie Gajowy, po co od razu od gównojadów ich wyzywać. Lepiej nazwać ich koprofagami. Ręczę, że żaden z nich nie wie co to znaczy i to samo dotyczy portali głównego ścieku. Komentarze przechodzą bez cenzury i jest ubaw po pachy. A nie posądzam ich o to, aby zechcieli poszukać co to słowo znaczy. Zabijemy ich śmiechem 😀

 14. Piskorz said

  !!!! CARLIN o systemie, co trzyma nas za jaja..https://www.youtube.com/watch?v=q-p2XUh4EQc

 15. bladymamut said

  Ekstremalnie lewicowi kolektywiści wzdragają się przed porównaniem ich z narodowymi socjalistami, więc przeanalizuję źródło eugenicznego rozumowania Hitlera, kolejnej idei „nie do pomyślenia” przerobionej na „braną pod uwagę” dzięki poddaniu amerykańskiej opinii, ostrożnym manipulacjom opiniotwórców na początku XX wieku. Należy pamiętać, że wszystkie programy eugeniczne w końcu stały się przymusowe, gdyż nie udało się przekonać społeczeństwa do dobrowolnej akceptacji śmiertelnych założeń zaproponowanych przez władze państwowe i samozwańczych obrońców dobra publicznego.
  https://pubmedinfo.org/2017/02/06/rodzina-czy-panstwo/?sfw=pass1583050412

 16. Dinozaur said

  Nie zapominajmy : W latach 80-tych i na początku 90-tych nazywało się to LGBT+P.

 17. wywrotowiec said

  wyglada to bardzo zle,a nawet tragicznie od ok 100 lat ciagly progres w dol w tej materii,ale mam nadzieje,ze Polacy po raz pierwszy beda madrzejsi przed szkoda,moze eurokolchoz rozleci sie na kawalki i nie beda nas molestowac o wszystko co zle
  raz sieprem raz mlotem czerwona holote !

 18. Leo said

  …dzieci należą do aparatu urzędniczego. Taka jest nowoczesna demokracja. Kryjąc się za hasłami dobra i praw, czyni ludziom co najgorsze. Ten system musi upaść albo upadnie nasza cywilizacja.

 19. MM said

  @ 15
  Dokładnie tak! Gdy juda, lub inni politycy, mówą, że ~dzieci, rodzina, macierzyństwo to nasza przyszłość/wspólna przyszłość to dokładnie to ma na myśli – dzieci należą do państwa.
  LGBT to sposób na sterowanie i rządzenie ludźmi i jest na rękę niemal każdej władzy.

 20. AlexSailor said

  @Marucha – WAŻNE

  Trochę nie na temat, ale jak to działa.
  Otóż w Polsce w 2015r. zmienił się ustrój polityczny państwa polskiego.
  Zakazano zakupu, sprzedaży, obrotu ziemią Polakom.
  To jest podstawowa sprawa ustrojowa i aż się dziwię, że do mnie też to dotarło z opóźnieniem.

  Na temat.
  Tak to właśnie działa.
  Dzieci przestały być własnością rodziców, radością, zabezpieczeniem na starość, przedłużeniem życia rodziny. Stały się własnością aparatu urzędniczego, to jest władzy, którą stanowią Służby, Mafie i Loże.
  I nikt nie zauważył takiej zmiany ustrojowej, pozbawienie podstawowej własności rodziców-niewolników.

  Działa to na zasadzie gotowanej żaby i znanych, wielokrotnie przedstawianych w Gajówce technik sterowania ludźmi.

  W Polsce nic tego nie zatrzyma, a jedyne nasze szczęście, to czas, którego mamy jeszcze 5, 10 maksymalnie 20 lat więcej niż w Hiszpanii czy we Włoszech.

  Po prostu przegramy, wdepczą nas w ziemię, i tylko ślepy nie rozumie, w jakim kierunku to zmierza.
  No, jest jeszcze szansa na wielki cud – weźmiemy się do roboty, lub nieco mniejszy – bezpośrednią interwencję Pana Boga, np. na prośbę Jego Matki.
  Ale to tylko szansa. A interwencja taka wcale nie musi być bezbolesna – patrz Potop czy PRL początki.

  W skrócie celem jest ograbienie nas z majątku (w tym dzieci), uczynienie z nas niewolników, i pewnie wybicie w różnych sposobach niepotrzebnej części.

  Pomijając zakaz gotówki i czipowanie dla innych rozważań, celem jest wprowadzenie pozwoleń na płodzenie i rodzenie dzieci (pozwoleń na dzieci) i zakaz stosunków heteroseksualnych.
  Rodzone dzieci mają być w całkowitej władzy biurokracji maskującej władzę (patrz s-m-l), do jej dyspozycji pod każdym względem, itd.
  Prawdopodobnie małżeństwa w rozumieniu mężczyzna-kobieta-dzieci mają zostać zakazane i okrutnie karane.
  A w ogóle związki monogamiczne mężczyzn i kobiet surowo karane.

  Np. obecnie w Chinach, na skutek „polityki jednego dziecka” jest za mało bab i władze kombinują, jak zalegalizować i rozpropagować małżeństwa pooligamiczne, to jest wielu mężczyzn – jedna kobieta.
  Zatem czegoś nieakceptowalnego na zasadzie Biblii.

 21. AlexSailor said

  @Marucha – aneks

  W okresie przejściowym będą najpierw propagowane, później prawnie nakazane jako jedyne możliwe związki międzyrasowe, oczywiście w wyłączeniem białych heteroseksualnych mężczyzn.
  Proszę się zastanowić w kontekście „protestów” w Stanach, czy dużo do tego brakuje.

 22. Marucha said

  Re 12:
  I potem takie bydlątko skarży się po internetach, że gajowy cenzuruje „za poglądy”…

 23. Kar said

  ..Ty to zrobisz, albo wpierdol…
  _______________

  – Gajowy lekcewazy powazne ostrzezenie..one/ona potrafia kopac kulasami po waginach niczym wsciekle mulice.., wala sie po cyckach w szale/amoku piesciamy po cyckach…pluja na sie odlegle tak jak to robi wielbladzica w ZOO (swiadkowalem nie x nie 2 naocznie zaraz po wyjsciu z pubu, kiedy zalatwialy miedzy sobia osobiste porachunki)

  – trzym sie Gajowy bezpiecznie-uwazaj ..(potrafia sprytnie zlapac przeciwnika za pukiel..ten gorny, i ciagnac po ziemi dookola Magistratu!…lysych nie dotyczy)

  —————-
  Jeśli zacznę zwracać uwagę na takich napinaczy internetowych, to chyba czas na wykopanie sobie dołu.
  Admin

 24. Piskorz said

  re 3 Grupa Ponton działa od 2002 roku na rzecz rzetelnej edukacji seksualnej młodzieży. Określamy się jako młodzi doradcy i młode doradczynie. Obszar naszego działania to przede wszystkim edukacja seksualna oraz poradnictwo dla młodzieży w sprawach szeroko pojmowanej seksualności. GRUPA PONTON, ha ha ha..!!! ps A jak się szczeniaki określają..!! Ha Ha Ha.

  ————–
  To są zwyczajne pedofilki. Kręci je „uświadamianie” dzieci, pokazywanie im pornografii, namolne rozmawianie o tym itp.
  Ech, w Rosji by im taki wpierdol spuścili…
  A Polactwo to pizdy.
  Admin

 25. Syriusz said

  AlexSailor said
  2020-06-17 (Środa) @ 09:40:33
  @Marucha – WAŻNE

  Trochę nie na temat, ale jak to działa.
  Otóż w Polsce w 2015r. zmienił się ustrój polityczny państwa polskiego.
  Zakazano zakupu, sprzedaży, obrotu ziemią Polakom.

  Nie jest to prawda
  W ubieglym roku bylem w Kraju po raz trzeci od 30 lat
  i zakupilem dzialke rolno budowlana – 0.5 Ha,
  mozna kupic do 1 Ha
  Mam zamiar powrocic i zbudowac jakas chalupke

  —————
  To mi wygląda na zakup działki rekreacyjnej, a nie ziemi.
  Ale cieszę się, że Pan jest zadowolony.
  Admin

 26. plausi said

  Solidarni z setkami tysięcy dzieci rodzin heteroseksualnych

  no bo tylko tak mogą dzieci powstać,

  tu przytoczymy kolejny przypadek „Solidarności”, cytuje się za linkiem zamieszczonym przez 5, Pos_ergo:

  „Akademia Sztuki solidarna z osobami LGBT ”.

  No dobrze, z LGBT są „solidarni”, to ma już wieloletnią tradycję w Polsce ze znanymi skutkami:

  https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  LGBT to jednak pewien margines społeczny, ale nam chodzi o milionową rzeszę ludności Polski, czy Akademia Sztuki byłaby w stanie ogłosić równie ochoczo swą „Solidarność” „z setkami tysięcy dzieci rodzin heteroseksualnych”, które z racji zepchnięcia ich rodzin do najniższych warstw społecznych, są pozbawione dostępu nie tylko do „Akademii” i „Sztuki”, ale w ogóle dostępu do jakiegoś lepszego wykształcenie, bo po prostu ich na to nie stać. Ta najniższa warstwa, z reguły 1/3 całego społeczeństwa w demokratycznym państwie

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/12/co-by-bylo-bez-mudzynow-w-ameryku/#comment-904274

  musi się zadowolić w najlepszym przypadku kloaką, jaka tryska na nich z takich źródeł „kultury”, chciało by się rzec „paryskiej”, jak TVP, NVT i podobnego kulturalnego szambo.

  Wg naszych obserwacji po okresie ukulturowienia Polaków w PRL, przynajmniej do lat 70-tych, podjęto w Wolnej Polsce wielki program schamiania Polaków, że starsi bracia naszego papieża mogą śmiało powiedzieć, cóż można innego robić z tym polskim bydłem ?

  https://www.youtube.com/watch?v=2JlqE5UYsa8

  Po reżymie PRL należała Polska wg oficjalnych publikacji CIA tzw. Fact Book do niewielkiej grupy państw, u których sama CIA diagozowała 0% analfabetów, wysiłkom wyznaczonych do sprawowania władzy w Wolnej Polsce zawdzięczamy, że ten wskaźnik rośnie i wynosi na dziś 0,2%, patrz pod „People and Society – Literacy”, Literacy jest odwrotnością analfabetyzmu:

  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/pl.html

  Inna lista, udział wydatków na szkolnictwo, gdzie III. RP znajduje się na środkowej, 84. pozycji krajów świata

  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/pl.html

  Interesujące jest, kto jest na pierwszej ? Nikogo nie zdziwi, że 33. Izrael znajduje się przed III: RP, ale także Togo, Zimbabwe czy Wenezuela.

  Można wręcz rzec, że członkowie NSZZ „S” „temi rencami” wywalczyli prawo do wolności schamieniea i ci sami bohaterowie NSZZ przyglądają się cierpliwie i chyba z zadowoleniem z dokonanego dzieła, jak Polska jest nie tylko plądrowana ale także odkulturowiana.

  Chyba najlepszym sposobem społeczeństwa, aby dowieść głębokiej degeneracji, jest demonstrować, że bardziej ceni się LGBT niż heteroseksualne modele życia, naturalnie model LGBT nie jest modelem życia lecz śmierci społecznej.

 27. ted said

  Ja uważam , że pedały mają rację ……

 28. NICK said

  Syriusz.
  Nie wiem co i jak Pan kupił.
  Wiem, że nie na własność.
  Nie ma pan „uprawnień”.
  Do kupna ziemi we polin.
  Mają je jeszcze resztki Polaków; pod obostrzeniami.
  Było we Gajówce.

 29. Piskorz said

  re 24 A Polactwo to pizdy.
  Admin PANIE MARUCHA…p. Pająk w jednym ze swoich rozdziałów…kończy go w ten sposób…”BĘDĄ POLACY MIELI TO, NA CO ZASŁUGUJĄ”…..ps Tylko szkoda tych, którzy na to nie zasługują!!

  ——
  Pewnie, że szkoda. Nic innego nie głosiłem.
  Admin

 30. NC said

  „…najczęściej w wołaczu: „O! Homofob! I Faszysta!”).
  To w mianowniku.
  W wołaczu to byłoby: „Homofobie! Faszysto!”

 31. Ale dlaczego? said

  Szwtańskie skurwysyny.
  Homosie pojeby myślą, że robią sobie dobrze. A tylko są narzędziem w rękach globalistów majàcych za cel likwidację narodów, rodzin, tożsamości każdrgo pojedynczego człowieka. By rządzić bezmyślnym bydłem.
  Kolejny cel to zmniejszenie liczby ludności.
  Nie mają pojęcia, że sami skazują siebie na potępienie.

  Więc…
  To jest to o czym można przeczytać w Apokalipsie.
  Nadchodzi wielki ucisk.

 32. JARNO said

  #26: Plausi, jako uzupełnienie: ‚pandemia’ została wywołana sztucznie, m.in. dlatego, żeby kierując się ‚naukami’ Emanuela ‚Dancer’ Rahm’a.
  .https://en.wikipedia.org/wiki/Rahm_Emanuel
  .
  „”Nigdy nie pozwalasz, aby poważny kryzys zmarnował się. I mam na myśli to, że jest to okazja do robienia rzeczy, których wcześniej nie mogłeś zrobić.””
  a wszystko to tylko dlatego że zbrodniarz wojenny Kissinger – eksponent Deep Jewish State (z moim podkreśleniem ‚jewish’) w 2016 roku (po wyborze Trumpa) powiedział:
  Trzeba ten świat na nowo poukładać
  bo układanka DEEP JEWISH STATE z lat 1944-1949 ‚nie wypałiła’ i ‚pandemia’ jest przydatna bo już zapowiedział 03.04.2020>
  “The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order”.
  .https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005
  ale – wg mnie – Deep Jewish State uznał, że ‚tempo’ jest zbyt ‚wolne’ i trzeba się zdwoić wysiłki i stąd te ‚us riots’, BLM etc, ect no i trzeba Trumpa uwalić bo stanowi ZAGROŻENIE dla Deep Jewish State
  w odróżnieniu od lokalnego dudex’a czy jeszcze bardziej lokalnej Ursuli von ..+Lagarde +Soros, etc.
  I bb charakterystyczny jest głos Abp Vigano-jego list otwarty do Prez. Trumpa:
  Archbishop Viganò’s powerful letter to President Trump: Eternal struggle between good and evil playing out right now
  .https://www.lifesitenews.com/opinion/archbishop-viganos-powerful-letter-to-president-trump-eternal-struggle-between-good-and-evil-playing-out-right-now
  ale tam nie ma nic o ‚komuchach’,’trzecim pokoleniu ubeków’, ‚masonach’, illuminatach’, ‚ubeckich onucach’, ‚dekomunizacji’, etc. czy ‚łacinnikach’ wg ‚lokalsów’ jak Braun, Gryguć, Mossakowski>> i WSZYSCY – tzn. zjednoczone prawiczki” plus tzw. ‚indyferentni zaangażowani’ jak Kurwin vel Mikke czy MUS’a – między Bugiem a Odrą>MORDA W KUBEŁ wg zasady (jak u Mleczki>bo pełen żarcia’)
  Ukłony.

 33. Syriusz said

  Dzialke rolna-budowlana kupilem na wsi w poblizu malego miasteczka od rolnika. Moglem ten zakup zrealizowac u Notariusza dopiero po 20.06.2019.
  dlatego, ze zmienialy sie przepisy i nie moglem kupic wiecej niz 1Ha a dokladniej to 0,99Ha. Mam akt wlasnosci na ta ziemie.
  Z pozdrowieniem

 34. Birton said

  z internetu:
  LGBT = Lepiej Gdy Będzie Trzaskowski

Sorry, the comment form is closed at this time.