Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Andrzej o O paranoi giedroyciowych i bar…
  lesnick o UE chce „położyć łapę” na lasa…
  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Pandemia, czyli zarządzanie strachem

Posted by Marucha w dniu 2020-06-17 (Środa)

Pandemia koronawirusa wprowadziła w nasze życie szereg ograniczeń, słowem wywróciła nasz indywidualny porządek rzeczy. Nagle trzeba było przestawić się na pracę i naukę „zdalną”. Podobnie było z uczestnictwem w Mszach św., konferencjach itp. Ale przy okazji uaktywniły się ośrodki, których głównym zadaniem są działania w zakresie inżynierii społecznej.

Także po raz kolejny okazało się, że WHO w obliczu pandemii ogarniającej świat [??? – admin] nie bardzo wie co robić aby to zjawisko ograniczyć. Zaskakuje za to swoimi głębokimi przemyśleniami. Zapowiada bowiem, że nawet jeśli choroba zostanie powstrzymana, to na pewno powróci. Konieczne są szczepionki, ale… nawet one nie będą gwarantować ludzkości względnego bezpieczeństwa. Bo przecież mogą nadejść kolejne pandemie, zatem konieczne ich zdaniem jest podtrzymywanie „stałej gotowości”. Bo jak twierdzą specjaliści z WHO: „Nie można ot, tak sobie wyjść z kwarantanny”.

To stanowisko, a w zasadzie jego brak, WHO pokazuje, że w obliczu zagrożenia zdrowia ludzkości organizacja ta nie wie co robić, a ponoć w tejże organizacji pracują światowe tuzy nauk medycznych i biologicznych. Owszem, organizacja ta w przeszłości popisała się kuriozalną decyzją skreślając z listy chorób zachowania homoseksualne, ale… nie był to efekt wnikliwych badań specjalistów seksuologów i psychiatrów, ale głosowanie, w którym co interesujące nie brali udziału lekarze, ale wyłącznie politycy.

Ponieważ WHO po raz kolejny, mówiąc kolokwialnie, dała ciała – zareagował Prezydent Donald Trump.

Przede wszystkim oskarżył WHO o sprzyjanie i uleganie interesom chińskim, przez co opóźniono informacje o rozprzestrzenianiu się i zasięgu korona wirusa. W ślad za tym oskarżeniem poszły decyzje USA o wstrzymaniu finansowania WHO. Czy za tym pójdą inne kraje? Trudno dziś jednoznacznie to stwierdzić, ale pojawiły się głosy, że WHO musi ulec głębokiej sanacji. Przede wszystkim takiej, która ustawi tę organizację dla służenia zdrowiu, a nie politycznym, przede wszystkim lewicowo- liberalnym interesom, czego m.in. przykładem jest wspomniana powyżej decyzja o wykreśleniu homoseksualizmu z listy chorób.

Wracając do obecnej pandemii, to przy długim milczeniu WHO w tej sprawie zaczęły się pojawiać głosy różnych, najczęściej nieznanych, a ponoć o międzynarodowym znaczeniu organizacji, które publikowały swoje oceny o zakresie epidemii i katastrofalnych skutkach, jakie w zakresie jej zwalczania przyjęło wiele krajów. A rządy różnych krajów zaczęły stosować środki bardzo daleko ingerujące w życie prywatne obywateli.

Dobrym przykładem wykorzystywania przez rządy pandemii do kontrolowania społeczeństw może być fakt zobligowania sieci komórkowych do udostępniania organom państwa aktualnych lokalizacji użytkowników telefonów. Przy pomocy kart bankomatowych zaczęto kontrolować zakupy indywidualne. Jednocześnie usiłuje się wyeliminować transakcje gotówkowe. Zaczęto coraz głośniej mówić o konieczności wszczepiania ludziom czipów, ponoć dla ich bezpieczeństwa, ale tak naprawdę, aby kontrola ludzi była bardziej skuteczna.

Przede wszystkim koronawirus unaocznił nam w jakim kierunku idzie globalizacja w swej najgorszej dla człowieka wersji. Zmierza bowiem do powszechnej kontroli zachowań człowieka bez żadnej odpowiedzialności nadzorujących. Powstaje zatem pytanie- czy w efekcie obecnej pandemii, która pokazała słabość globalizacji w jej obecnym kształcie, choćby na przykładzie WHO, nastąpi odwrót od globalizacji?

Moim zdaniem odwrotu od globalizacji nie spowodują nawet nie ukrywane już dziś zakusy poszerzenia kontroli ludzi. Globalizacja po pandemii wejdzie w szybkim tempie na wyższy poziom, w którym dokonana zostanie fuzja świata wirtualnego ze światem fizycznym.

Rewolucja światowa postępuje do przodu i nie ma co liczyć na to, że jej funkcjonariusze zrezygnują z władzy nad światem. Mimo, że zbankrutowała rewolucja oświeceniowa, która szerzyła wiarę w nieograniczony postęp ludzkości to próby stworzenia nowego człowieka trwają nadal. Jak dotychczas żadnej z rewolucji, począwszy od rewolucji francuskiej nie udało się wytworzyć tak mocnych emocji, które porwałyby całą bez wyjątku ludzkość. Niczym nie udaje się zastąpić nadziei na to, że będzie lepiej.

Zatem globalistom pozostaje szerzenie strachu i zarządzanie nim. Kiedyż straszono ludzi wojna gazową, ale nie użyto go na polu bitwy w czasie ostatniej wojny. Potem pojawiło się straszenie wojną nuklearną a później wszechobecnym terroryzmem. Ale straszenie tymi zjawiskami nie odnosiły zamierzonych skutków. Z różnych powodów.

Optymalnym do osiągnięcia celów globalistów okazał się strach przed pandemią. Ludzie panicznie boją się nie tylko śmierci, ale nawet samego zachorowania. Ale strach przed zachorowaniem jest wstępem do alienacji i atomizacji społeczeństwa. To z kolei wydaje bezbronnych z powodu swojego strachu ludzi na pastwę sprawujących władzę. Krańcowym efektem staje się depresja i rozpacz słabszych ludzi.

A wtedy ludzie łatwiej ulegają psychomanipulacji i są skłonni uwierzyć w każdy program polityczno-społeczny oraz bez szemrania są w stanie podporządkować się każdemu systemowi. Czy naprawdę tego chcemy?

[Ja tego nie chcę, autor też zapewne nie… ale większość Polaków godzi się na każde, nawet najbardziej absurdalne, wręcz małpio złośliwe ograniczenia wolności, byleby nie dostać kataru. – admin]

Ireneusz T. Lisiak
13.06.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 17 do “Pandemia, czyli zarządzanie strachem”

 1. NICK said

  Niezłe.
  Ale jak mantrę.
  Autorze.
  Winieneś napisać:
  Nie ma epidemii/pandemii.

  ” skreślając z listy chorób zachowania homoseksualne,”
  To był krok milowy!
  To był wstęp do Sodomy i Gomory, niestety.
  Owoce widać.

 2. revers said

  Juz 27 czerwca rusza CDC manifestacja milosci inaczej w Berlinie, podobnie jak w BLM zagrozen i restrykci pandemii nie ma …

  lub inni szefowie hucpy pandemii.

  dodac nalezy ze europejska, potem globalna aplikacja trackowania przez smartfona bedzie obowiazkowa w calym eu,

  Do tego wylonily sie koncorsja szczepionkowe anglo-szwedzkie, niemiecko-francuskie i inne z 400 mln sztuk szczepionek produkcji docelowej dla kazdego eurokolchoznika od oseska po stracow nad grobem.

  Zarowno apliakacje trakujace, jak i szczepionki beda korelowaly z soba w lapaniu osob bez szczepionkowego dowodu identyfijkacyjnego.

  Brak takiego dowodu szczepionkowego bedzie oznaczal trudnosci z podrozowaniem, bo nawet do tramwaju, autobusu mozna byc nie wpusczonym a co dopiero do samolotu.

  Brak dostepu do swiadczen zdrowotnych i socjalnych.

  Brak mozliwosci wejscia do sieci handlowych w centrach handlowych.

  Praktycznie prawie ze wykluczenie z zycia spolecznego, lub znak bestii biblijnej.

 3. NICK said

  Oj.
  Auła.
  Boli!!!

  Stękanie nie pomoże.

  Chcesz?
  Stękać więcej?

  Do bram piekieł. Idź.
  [to tak ogólnie; prawie we trumnie]

  Nie chcesz?
  Chcesz porady?
  A czy wierzysz?

  Zaraz ci poradzą.
  Stworzyliśmy cHRYSTUSA.
  Un jest naszą władzą.

  Wtedy?

  Pójdziecie na czorty.
  Wszelakie kohorty.
  Zginiecie.

  NIE odpuszczajcie religii Prawdziwie Katolickiej.

 4. revers said

  Takze wszyscy szczesliwi posiadacze karty kredytowej MasterCard, beda inwiligowani od strony zdrowotnej oraz identyfikacji biometrycznej, Mastercad weszla w przedsiewziecie ID2020

  http://n23.tv/mastercard-unterstuetzt-id2020-zur-weltweiten-registrierung-aller-menschen/?fbclid=IwAR202YYpG789hjjO-BigFM06ppK705vdQ640uD95rQ5B8wS1c6tda3UPgZw

  wszystko w centralnym rejestrze nwo.

  Reszte moze pan Jasko dopowie jak zyc bez pejs karty w globalnej lichwie.

 5. NICK said

  Oj.
  Auła.
  Boli.
  Stękanie nie pomoże.

  Chcesz?
  Stękać więcej?

  Do bram piekieł. Idź.
  [to tak ogólnie; prawie we trumnie]

  Nie chcesz?
  Chcesz porady?
  A czy wierzysz?

  Zaraz ci poradzą.
  Stworzyliśmy cHRYSTUSA.
  Un jest naszą władzą.

  Wtedy?

  Pójdziecie na czorty.
  Wszelakie kohorty.
  Zginiecie.

  NIE odpuszczajcie religii Prawdziwie Katolickiej.

 6. revers said

  balanga …

 7. Zerohero said

  Przecież z tym szefem WHO to tylko pozorne podobieństwo.

  a poza tym polecam serię artykułow o koronce podpisanych przez niejakiego Gajowego Maruchę z S24. Rozumiem, że to inny Marucha niż ten nasz.

  https://www.salon24.pl/u/nowanienormalnosc/1044930,komu-potrzebna-jest-legenda-o-potworze-koronawirusie

  ———–
  Nie mam z tamtym „Maruchą” nic wspólnego.
  Admin

 8. revers said

  Pozorne podobienstwa szefem WHO?

  Na razie to ma 5 zarzutow w niby alternatywnych mediach, do tego nie lekarz nie mikrobiolog.

  O ile zarzut scislej wspolparcy z Chinami a nie z Billem i jego Fundacja mozna odrzucic, to juz dzialnosc w etiopskiej otganiazcji ktora zostala wpisana na liste terrorystow juz nie jest pisana na rozowo, czy niebiesko.

  A tak poza tym za mikrobiologia pana szefcia WHO ida kolejne laboaratoryjne cuda gen fun, genrtyki funkcjonalnej, ktore wcielane przez rozne walki z virusami, superwisorami z who, mastercard, szczepieniami, moga na trwale doprowadzic do zmian genetycznych ludzi, w rodzaj zombiies, obejow.

  To juz jest niestety nie naukowoscc ale zabawa w Boga.

 9. Birton said

  ad 7
  to jest sprawa niebezpieczna – rożne żydo-lewactwo pisuje pod nawą „Birton”, z rzadka co prawda, rożne komentarze na rożnych forach, ośmieszające lub dezawuujące , jak to żydostwo

 10. Siekiera_Motyka said

  7 maja, 2020

  Wywiady z ekspertami

  Profesor John Ioannidis ze Stanford mówi w wywiadzie dla CNN, że Covid-19 jest „powszechną i łagodną chorobą” dla większości społeczeństwa, porównywalną z grypą, natomiast pacjenci w domach opieki i szpitalach powinni otrzymać dodatkową ochronę.

  Profesor Scott Atlas ze Stanford wyjaśnia w wywiadzie dla CNN, że „pomysł zatrzymania Covid-19 stworzył katastrofalną sytuację zdrowotną”. Profesor Atlas twierdzi, że choroba jest „ogólnie łagodna” i że powstały irracjonalne obawy przed nią. Dodaje, że „absolutnie nie ma powodu” do szeroko zakrojonych planów masowego testowania społeczeństwa. Testy są konieczne tylko w szpitalach i domach opieki społecznej. Profesor Atlas napisał pod koniec kwietnia artykuł zatytułowany
  „Oto dane – Zatrzymaj panikę i zakończ całkowitą izolację”, który otrzymał ponad 15 000 komentarzy.

  https://swprs.org/szwajcarski-lekarz-o-covid-19/

 11. Siekiera_Motyka said

  Cena Plan-demicznych leków,

  https://marucha.wordpress.com/2020/06/17/kot-bob-ktory-uzdrowil-narkomana-bedzie-mial-swoj-pomnik/#comment-904728

 12. MG-42 said

  Ludzie wadzy sa poprostu do ODSTRZALU jak dziko=drapiezne zwierzeta.Ale jacy obywatele swiata to zrozumia?Obudz sie NARODZIE BO GINIEMY.

 13. Do 2….Tylko spokojnie..Pan ma rację tylko że ja mam kontakty..do Chin.Chiny jeszcze nie otworzyli granicy.Tylko milionerzy ,miliarderzy lub studenci mogą natychmiast odwiedzić Europę lub USA.Nie będzie tak jak Pan podaje.To są iluzje .Nie Pana tylko mediów.Ja mam nadzieję na tylko 100 milionów Chińczyków w Europie.Szczególnie …na przyjazdy Chinek…Skończy się cyrk o którym Pan pisze.Nastąpią zmiany społeczne i populacje.Sorry ale dla mnie, bliżej polskiej mentalności… są Chinki..Nie będzie islamizacji Europy,gdy Chinki będą w Europie.Każdy Polak i Pan również jest zwariowany gdy widzi piękną,Chinkę.Chyba nie muszę tłumaczyć jako Facet….dlaczego…Pozdrawiam.

 14. Kar said

  Lipski/34, lobuzie jeden; widzialem cie jak zes sie obnosil z plakatem „blacklmatter” k. Berlin hauptbahnhof, i nie przeginaj z Chinkami. ..swego nie znacie, cudze chwalicie..mniemiec jezdes, i czytasz der spiegiel draniu..stad te banialuki

 15. Siekiera_Motyka said

  „Członkowie parlamentu Brazylii włamali się do szpitala, który twierdził, że ma 5000 zakażonych i 200 zgonów z powodu COVID19 i przyłapał ich na gorącym uczynku, że nie ma ani jednej osoby, oszukali ŚWIAT !!”

  https://www.liveleak.com/view?t=CNXNf_1592358354

 16. Siekiera_Motyka said

  Burundi wydala urzędników WHO

  14 maja 2020

  Burundi wydalił czterech urzędników ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), ogłaszając ich persona non grata i nakazując im opuszczenie kraju do piątku, ujawnia wyciek z ministerstwa spraw zagranicznych.

  Prezydent Burundi Pierre Nkurunziza umiera na „zatrzymanie akcji serca” w wieku 55 lat

  BBC • 9 czerwca 2020 r

  Prezydent Burundi, Pierre Nkurunziza, lat 55, zmarł po ataku serca, mówi rząd.

  Został przyjęty do szpitala w sobotę po złym samopoczuciu, jego stan poprawił się, ale w poniedziałek miał zatrzymanie akcji serca, a próby ożywienia go nie powiodły się, mówią urzędnicy.

  Po 15 latach panowania Nkurunziza miał ustąpić w sierpniu.

 17. Jan_S said

  Pomóż nam wszystkim obalić religię opartą na Micie Zabójczych Wirusów na którym to rozwinęła się Rockefellerowska Medycyna Śmierci z jej zabójczymi szczepionkami i trującymi chemicznymi lekami.
  Nie było w historii człowieka żadnej epidemii, one wszystkie były sfingowane, ponieważ wirusy i choroby zakaźne po prostu NIE ISTNIEJĄ i są na to dowody!

  Każda zwiększona umieralność ludzi ZAWSZE była i jest efektem działań społeczności medycznej podległej koncernom farmaceutycznym i chemicznym.

  W związku z tym nie stworzono też w żadnym laboratorium żadnej nowej odmiany „wirusa” stworzono tylko fałszywe, straszące historyjki o tym, nawet przyznane wiruskom patenty miały za cel utwierdzenie/pogłębienie WIARY w nie, taki cel miały również wszystkie filmy, również te pozornie dokumentalne o „straszliwych zarazach” jakie w przeszłości (lub wyimaginowanej przyszłości) dziesiątkowały ludzkość – po prostu byśmy w te WIRUSKI uwierzyli i z tego też powodu się szczepili uczestnicząc tym samym w planie depopulacji ludzkości konsekwentnie realizowanym przez światowe elity/arystokracje (zwyrodnialców/ dewiantów/ satanistów/ globalistów) z Billem Gatesem i jego WHO włącznie.

  Realizują też przy pomocy technologii biblijne zapisy o tzw. apokalipsie – generując chaos, anomalie pogodowe, powodzie, susze, tsunami, trzęsienia ziemi (CHEMTRAILS, HAARP/LOFAR itp.) – co dla chrześcijan jest dowodem na realizowanie się przepowiedni.

  Gdy zgłębisz temat, gdy zapoznasz się i przestudiujesz informacje zawarte w tekście i wszystkich odnośnikach poniżej zrozumiesz jak bardzo byliśmy okłamywani, jak wielkim bestialstwem były szczepienia naszych dzieci, ale również zwierząt, bo wszystkie szczepienia są absolutnie bezzasadne, bo nie dają żadnych prozdrowotnych efektów, lecz zawsze dokładnie odwrotnie.
  Jeśli jesteś lekarzem/pielęgniarką i szczepisz nie swoje dzieci, lub tylko zalecasz szczepienia, propagujesz je, to wiedz, że uczestniczysz w ludobójstwie, kolaborujesz z przestępcami/zwyrodnialcami oprzytomniej póki jeszcze możesz!

  „Wirus-mania jest chorobą społeczną naszej wysoko rozwiniętej cywilizacji. Aby ją wyleczyć, niezbędne będzie pokonanie strachu. Strach jest najbardziej zabójczym, zakaźnym wirusem, najefektywniej przenoszonym przez media.” – Etienne de Harven

  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wirusy-najwieksze-klamstwo-brudnej-rockefellerowskiej-medycyny-2020-06

  Co wiemy a czego nie wiemy o „wirusach”
  https://magdalenadembowska.com/co-wiemy-a-czego-nie-wiemy-o-wirusach/

  Co wiemy a czego nie wiemy o „wirusach” PDF

  Click to access co-wiemy-a-czego-nie-wiemy-o-wirusach.pdf

  MINISTERSTWO ZDROWIA odpowiedziało nam w sprawie Koronawirusa:
  – zdjęcie wirusa nie jest informacją publiczna!!! PDF

  Click to access 1987426-2.pdf

  NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI O WIRUSOLOGII – LUDOBÓJSTWO!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: