Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Kura domowa o Reforma posoborowa
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  CzŁ o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Obserwator o Wolne tematy (39 – …
  Obserwator o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  bez loginu o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  Ewa-Maria o Coraz mniej szczepień w Polsce…
  Zbigi o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Liwiusz o Marsz Tuska, czyli myślenie…
  poko o Puste hasła
  Mietek o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  poko o Wolne tematy (39 – …
  poko o Kto zniszczył tamę w Nowej…
  Maciek o Puste hasła
  Anteas o Puste hasła
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tradycja. Duda leci tuż przed wyborami po pomoc do USA.

Posted by Marucha w dniu 2020-06-19 (Piątek)

Duda leci po pomoc i wskazówki tuż przed wyborami prezydenckimi w Polsce do Waszyngtonu. Kiedyś latano do Moskwy teraz latają po wytyczne i wsparcie do Waszyngtonu. Tradycja !!!

Biały Dom potwierdził, że A. Duda wkrótce spotka się ze swoim amerykańskim odpowiednikiem Donaldem Trumpem w Waszyngtonie. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem wizyta planowana jest na najbliższą środę.

Kontakt odbędzie się przed wyborami w Polsce i w czasie, gdy Warszawa pracuje nad wzmocnieniem amerykańskiej obecności wojskowej w Polsce i kiedy Waszyngton ogłasza plany zmniejszenia liczby wojsk amerykańskich w Niemczech.

Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu o wizycie, 28 czerwca, Polacy mają głosować w pierwszej turze wyborów prezydenckich, w których Duda, sojusznik prożydowskiej i pro neobanderowskiej Partii Konserwatywnej Prawa i Sprawiedliwości i jej rządu, startuje w wyborach.

Czy jesteś zaskoczony, że Donald Trump złamał zasady dyplomatyczne i postanowił zainterweniować w kampanii wyborczej, zapraszając Andrzeja Dudę do Białego Domu na tydzień przed głosowaniem w Polsce ?

W końcu wygrana Dudy leży w interesie prezydenta USA.

Duda jest posłuszny i pokorny – nawet był przez Trumpa traktowany jak sługa który stoi obok biurka Trumpa gdy Trump siedzi i każe Dudzie podpisać dokumenty.

By było jaśniej to należy przypomnieć, że Polska za sprawą PIS kupuje nadwyżkę sprzętu amerykańskiego i zasila miliardami dolarów budżet USA. To on wraz z PIS zorganizował na terenie Polski konferencję antyirańską i nie był przeciwny, kiedy ambasador USA zażądała, aby podatek cyfrowy nie został zatwierdzony – i inne posunięcie wymuszone przez USA mające wpływ na amerykańskie firmy.

Taki sojusznik jest skarbem dla Ameryki. A Polska to kraj który jeszcze płaci Ameryce za chęć spełnienia przez amerykański reżim, swoich żydowskich i banderowskich antypolskich życzeń .

Oczywiście Polska za sprawą Dudy zrobi wszystko, co chce USA. Nawet jeśli jest to sprzeczne z naszymi interesami.

Trump i Duda prawdopodobnie negocjować będą o relokacji części amerykańskich żołnierzy z Niemiec do Polski. Co nie poprawi to w żaden sposób polskiego bezpieczeństwa a wręcz będzie jeszcze bardziej narażać Polskę na atomowe unicestwienie w razie gdy USA zaatakuje Rosję. Logicznie następstwo tych antypolskich działań Dudy i PiSu będzie to, że taka postawa Polski w NATO, wzmocni nastroje antyamerykańskie w Rosji i tylko zaszkodzi Polsce. Ale wiadomo, że dla Dudy i PiSu kompletnie nie jest  istotny los Polski i 38 milionów Polaków.

Biały Dom pomoże kolesiowi wygrać wybory na prezydenta, bo taki posłuszny prożydowski wasal jest jak najbardziej potrzebny Ameryce i Trumpowi.

Obawy o porażkę Dudy w nadchodzących wyborach, doprowadziły Dude do ​​szukania wytycznych i pomocy u wuja z za oceanu mimo że ustawa anty POLSKA – 447 – dotycząca możliwego odszkodowania za byłe bezspadkowe mienie żydowskie jest dla USA a konkretnie dla Żydów głównym celem.

Jednocześnie Polska jest jedynym krajem w regionie, który uprawia tak bezwstydnie służalcze, ohydne wasalstwo i na szerokim froncie antyrosyjską nagonkę, retorykę ciągłej wrogości do Rosji i propagandę ciągłego strachu, wmawiając Polakom wyimaginowaną agresje Rosji przeciwko Polsce.

A dzieje się to kosztem wydatków na zakupy amerykańskiej broni za miliardy dolarów, która w razie sprowokowanej przez USA wojny z Rosją na nic Polsce się przyda – kosztem dobrosąsiedzkich kontaktów z Rosją i wymiany handlowej i zakupów ważnych dla Polski surowców energetycznych w Rosji.

Jednak konserwatywny prawacki rząd uważa kwestię miliardowych strat z powodu załamania się eksportu do Rosji za nie istniejący problem, byle tylko żydzi, neobanderowcy i amerykańskie firmy zbrojeniowe były zadowolone.

A to wszystko kosztem bezpieczeństwa i dobrobytu Polski i Polaków na rzecz zysków i zachcianek „sojusznika” z Waszyngtonu.

Tak to właśnie w rzeczywistość wygląda, gdy jest się sługą swojego amerykańskiego pana.

Monaco
https://fakty-kontra-news.neon24.pl/

Bycie sługą Trumpa jest mimo wszystko trochę mnie upokarzające, niż być popychadłem bajzelmame albo sierżanta Jojne Danielsa….
Admin

Komentarzy 18 do “Tradycja. Duda leci tuż przed wyborami po pomoc do USA.”

 1. Rzecznik Praw Goja said

  Przypadek, że leci akurat teraz? Bo właśnie został opublikowany ten raport na podstawie ustawy 447 (tyle, że ukryty w raporcie o wolności religijnej) o „zwrocie” przez RP „mienia bezspadkowego” Żydom. W Polin o tym cichutko.

  PS. Mam nadzieję, że Trump tym razem udostępni Judzie krzesło, ewentualnie Juda może zabrać ze sobą takie małe rozkładane, jakie wędkarze zabierają na ryby, żeby znowu nie musiał stać oparty o biurko.

 2. Rzecznik Praw Goja said

 3. NyndrO said

  Biedroń nie leci.

 4. plausi said

  Jakie tym razem ekskrementy

  przywiezie od Trumpa pan Duda, poprzednio sięgnął głęboko do muszli klozetowej Trumpa i naszej kieszeni, to mu nawet pozwolił stanąć obok niego na baczność do zdjęcia

  Pan Duda nie jeździ do USA z pustymi „temi rencami”, jest mowa, że 447 jest intensywnie dyskutowany z USA.

  Czy ma jeszcze ktoś wątpliwości, kto wypchną tego parobka na urząd prezydenta, niezależnie co tam Polacy by nie głosowali ?

 5. NyndrO said

  Z tym, że „popchnął”. No starajmy się. Tu wchodzi wielu wrogów i się podśmichują.

 6. Boydar said

  „… bycie sługą Trumpa jest mimo wszystko trochę mnie upokarzające …” – Pan Gajowy

  Otóż i to właśnie. Z artykułu wynika, że żydy tutejsze mają poważną srakę przed zagramanicznymi. I to wszystko.

 7. chronolog said

  Pojechał po wskazówki. Widocznie naprawia zegar (historii).

 8. Kojak said

  Bycie sluga Trumpha jest mniej ? On nie jest zadnym sluga jest zwyczajnym smieciem na posylki ! A Trumph to zydowska menda i lajdak ! Majatek odzidzyczyl po tatusiu ! ILosc jego interesow biznesowych zakonczonych klapa jest trudna do zlczenia ! TEn Tramek jest zydowkim lajdakim i gnojem budzacym odraze ! Czesto nieodpowiedzilny wariat ktory moze podpalic swiat !

 9. Birton said

  https://pl.sputniknews.com/polska/2020061912611726-duda-polska-zbliza-sie-do-absolutnej-niezaleznosci-od-rosji/
  sabaka Duda i wszystko jasne – służalec żydoamerykanów, dupę żydowską liżący

 10. Marucha said

  Panie Jarno,
  Widzę, że olewa Pan moje nalegania.
  W takim razie stawiamy sprawę inaczej.
  Jeszcze raz wymieni Pan Michalkiewicza jednym ciurkiem z jakimiś podejrzanymi typami… i będzie ban.

 11. NyndrO said

  Brawo, Mistrzu.

 12. dorsz said

  Birton: Po co Polska kopie kanał? To proste jak obręcz. Po to, zeby pobierać drakońskie myta za przejazd przez most wzwodzony od wczasowiczów jadących do i z Krynicy Morskiej i Piasków. Inne przyczyny jakoś nie przemawiają.

 13. Wladca said

  Polska nie Ma Elit.Wszyscy co cokolwiek znaczyli zostali wymordowani,Wywiezieni lub uciekli zPolski.To co jeszcze pozostało ,to pokolenie stracone -postpeerelowskie ,bądź tez ludzie kompletnie młodzi i niedoświadczeni wychowani przez ulice i media a nie przez rodziców .Rozne zagraniczne mocarstwa chcą upiec swoje bułeczki w Polsce,wykorzystując do tego zagubionych i ogłupionych propaganda ludzi.Pozostali tzw. Politycy ,to w większości zwykli cwaniacy i osoby o wybujałych ambicjach.I tak dobrze ,ze Duda tylko służalczo stał przy stole Trumpa.Co zrobi teraz?Nawet nie chce myśleć o tym.Os RadioMaryja – PiS Jest amerykańsko – żydowskim tandemem wykorzystującym ordynarnie religijność i polityczna naiwność prostych ludzi.Dla obecnych kandydatów na prezydenta RP nie ma alternatywy.Taki prezydent jakie elity.Obojetnie kto wygra te wybory ,to my Polacy będziemy przegrani.Ale historia kołem się toczy i przyjdzie moment pozytywnej zmiany.Trzeba mieć uszy i oczy szeroko otwarte.Zmiana już nadchodzi i na pewno nie będzie ona wynikała ze scenariusza ,jaki usiłują nam wcisnąć inni z tylnego siedzenia.Odwagi!

 14. Boydar said

  Moja Teksańska Kolega RomanK pisał wielokrotnie – elity rodzą się przez cały czas, wystarczy ich nie zabijać.

 15. Bogumił said

  Ciekawe czy prezydent Duda wziął ze sobą krzesło do Białego Domu, warto Mu to przypomnieć… Bogumił

 16. Maverick said

  Tematów do rozmów będzie wiele twierdzą niektórzy. Nie będzie żadnych rozmów będą natomiast dyrektywy dla junior partnera czyli wasala.
  Stany to bardzo szybko upadające mocarstwo, a jak historia uczy Polacy lubią popełniać te same błędy z oczekiwaniem innych rezultatów. Co zostało zdefiniowano już dość dawno jako chorobę psychiczną. Zawsze po złej stronie historii z masońskimi hasełkami za wolność waszą i naszą, gdy historia uczy że w świecie nie ma miłości tylko są interesy.
  Polacy mają tak niską wiarę w siebie samych a jeszcze gorszą mają świadomość poczucia dobra interesów własnego kraju. Polska to taka zakała plemion słowiańskich wykorzystywana poprzez intrygantów zachodnich do poróżniania Słowian. Polacy nawet nie zauważają że Trump otwarcie wspiera LBGT {nigdy nie narazi się kabale) gdy Duda ostatnio krytykuje, ale chyba tylko aby pozyskać głosy katolików. Lider ma jednoczyć kraj wokół idei dobrobytu a nie narażać go na kolejne wojny, czy marnować duży kapitał na wątpliwej jakości uzbrojenie.
  Gdy upada przyrost naturalny Polaków zachłyśniętych płytkim materializmem, że powoli zatracają chęć przekazania swoich genów przyszłym pokoleniom, to nie będzie potrzebna żadna wojna, a nasza populacja może spaść do zera w połowie 23 wieku. Napływowi na pewno nie będą zainteresowani dbanie o naszą historię, język czy kulturę.
  Czyli Polacy poprzez własną głupotę sami się wynarodowią wasaląc się innym i na dodatek z tego są dumni.
  Wybierają ludzi na pozycje społeczne podstawionych im ludzi, którzy robią wszystko aby ich wynarodowić. Taki Kwaśniewski po decyzjach KOR czyli obrońców robotników doprowadzili do emigracji milionów a nie obronili żadnej fabryki. To była zaplanowana akcja antypolska. Dzisiaj Trzaskowski zapowiada uruchomienie emigracji do Polski, gdy widać do czego doprowadza to w USA, gdzie płoną sklepy, policyjne radiowozy, biali przepraszają za niewolnictwo myją nogi czarnym całują buty, w Londynie gangi czarnych biją na ulicach przypadkowych białych, w RPA mordy na farmerach są niezauważone od lat. A tutaj kolejny jegomość bez wizji przyszłości chce robić na przekór Polsce i Polakom. Czyli wybór z tych dwóch Duda czy Trzaskowski to żaden wybór, to sznur na szyję naszej egzystencji.

 17. Paliglup@op.pl said

  Przecie to H..i Po mordzie widac ze to bezczelna kreatura uwieszona przy kieszeni zydowskiej.
  Czyli ;;;;;;;;;;;;;;;;kukielka pajac;;;;;;;;;;;Nic wiecej.

 18. Kar said

  do zdjecia gl. u gory (Mr Duda), bierze w facjate botox w nieodpowiednie miejsca. Gemba/leb „idzie” ku skrajnie niekontrolowanym niebezpiecznym kierunku. Niedlugo zmieni sie na szaflik rozmiar..kiedy wroci z US, to na granicy PL immigration bedzie mial problem z identyfikacja wiarygodnosci osobnika..z botox nima zartow-patrz skutki uboczne!

  – powinien lepiej skopiowac z Putina, ktoremu lepiej sie udaje-uprzystojnianie..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: