Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Wladca o Premier wzywa do wojny z …
  Bezpartyjna o Premier wzywa do wojny z …
  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

ONZ w obronie Antify

Posted by Marucha w dniu 2020-06-20 (Sobota)

Organizacja Narodów Zjednoczonych postanowiła dołożyć swoje trzy grosze do działań podejmowanych przez kolejne państwa wobec Antify. ONZ jest więc niezadowolone z faktu, że chociażby Stany Zjednoczone poczyniły starania w kierunku uznania „antyfaszystów” za organizację terrorystyczną, która w ostatnim czasie jest współodpowiedzialna za zamieszki i zniszczenia w tym kraju.

„Eksperci ONZ od praw człowieka wyrazili ogromne zaniepokojenie wobec niedawnego oświadczenia Prokuratora Generalnego USA określającego Antifę i inne aktywności antyfaszystowskie jako terroryzm” – napisało na Twitterze oficjalne konto ONZ w szwajcarskiej Genewie. Organizacja uważa, że podobne działania są wymierzone w wolność ekspresji i pokojowych zgromadzeń w Ameryce.

Pod koniec maja amerykański prezydent Donald Trump oświadczył, że zamierza doprowadzić do wpisania Antify na listę organizacji terrorystycznych. Zdaniem tamtejszej prawicy jest ona odpowiedzialna za zamieszki i grabieże towarzyszące protestom po śmierci niejakiego George’a Floyda.

Jednocześnie Rada Praw Człowieka ONZ zapowiedziała wczoraj, że zamierza zintensyfikować działania skierowane w „rasizm systemowy”. Zaapelowała ona między innymi o utworzenie międzynarodowego zespołu, którego celem byłoby przygotowanie raportu na temat wspomnianego zjawiska, aby w ten sposób zbadać problem przemocy wobec Afrykańczyków na całym świecie.

Na podstawie: news.un.org, twitter.com.
http://autonom.pl

Komentarzy 9 do “ONZ w obronie Antify”

 1. Dziadzius said

  ONZ nie jest za niczym jest tylko za zamieszaniem bo podczas zamieszania mozna strachem i propaganda wprowadzic nowe prawa a ONZ ma wiecej praw niz iwrej wszy.

 2. Peryskop said

  Rozpierducha fullwypas.

  Kto miał ONZ za gołąbka z pokoju, to teraz ma za swoje.

 3. Maverick said

  Teraz rewolucja już sprowadziła się do obalania posągów pod rozwałkę już nie tylko idą generałowie południa, ale i świeci katoliccy w USA. Komuniści w celu stworzenia nowej historii próbują wymazać przeszłość, ale ci, którzy nie szanują historii, przekręcają ją i przepisują, nie będą mieli żadnej. Oni sami staną się ofiarami rewolucji. Jacobins rozpoczął rewolucje francuskie, a większość z nich, w tym Robespierre, skończyła na gilotynach. Przy okazji pamiętajmy że polskie lewactwo również niszczy pomniki żołnierzy armi czerwonej. Historii się nie wymazuje to komuszy zwyczaj. Rewolucją sowiecką kierowali z zachodu bansterzy zachodni. Ten eksperyment się nie sprawdził dobrze, nawet jeśli zabili w tym celu od 40 do 100 milionów ludzi, byli tak zajęci, że nawet nie prowadzili żadnych rejestrów, więc pod koniec lat 80. odwołali to żydowskie przedsięwzięcie. Teraz jest czas na nową rewolucję w USA. Niektórzy już nazywają USA amerykańskimi USSA czyli United Soviet State Of America.

  Niektórzy twierdzą, że tu się to nigdy nie wydarzy, ja nie jestem tego taki pewien, gdy obserwuję, co się dzieje na głównych uniwersytetach, to ogarnia mnie przerażenie zamiast edukować ludzi w przydatnych zawodach dającym im spełnienie się. To zamiast tego produkują rewolucjonistów a Polacy znowu ostatni się o tym dowiedzą za 30 a może 40 lat. Niektórzy udający, że są patriotami z USA, pokochali Boltona, a inni zalecali trockistów Trumpowi, którzy naprawdę reprezentują NWO i Deep State, nie mogąc odczytać intencji tych ludzi i nie rozpoznawali ich po czynach, polecili ich i Boltona Trumpowi. teraz w swojej książce Bolton pokazuje, gdzie jest teraz jego lojalność i po której stronie barykady.

 4. Maverick said

  Poprawione:

  Teraz rewolucja już sprowadziła się do obalania posągów pod rozwałkę już nie tylko idą generałowie południa, ale i świeci katoliccy w USA. Komuniści w celu stworzenia nowej historii próbują wymazać przeszłość, ale ci, którzy nie szanują historii, przekręcają ją i przepisują, nie będą mieli żadnej. Oni sami staną się ofiarami rewolucji. Jacobins rozpoczęli rewolucje francuską, a większość z nich, w tym Robespierre, skończyła na gilotynach. Przy okazji pamiętajmy że polskie lewactwo również niszczy pomniki żołnierzy armi czerwonej. Historii się nie wymazuje to komuszy zwyczaj. Co świadczy że Polacy nie wyleczyli się z choroby komuszej. Rewolucją sowiecką kierowali z zachodu banksterzy zachodni. Ten eksperyment się nie sprawdził dobrze, nawet jeśli zabili w tym celu od 40 do 100 milionów ludzi, byli tak zajęci, że nawet nie prowadzili żadnych rejestrów, więc pod koniec lat 80. odwołali to żydowskie przedsięwzięcie. Teraz jest czas na nową rewolucję w USA. Niektórzy już nazywają USA amerykańskimi USSA czyli United Soviet States Of America.

  Niektórzy twierdzą, że tu się to nigdy nie wydarzy, ja nie jestem tego taki pewien, gdy obserwuję, co się dzieje na głównych uniwersytetach, to ogarnia mnie przerażenie zamiast edukować ludzi w przydatnych zawodach dającym im spełnienie się. To zamiast tego produkują rewolucjonistów a Polacy znowu ostatni się o tym dowiedzą za 30 a może 40 lat. Niektórzy udający, że są patriotami z USA, pokochali Boltona, a inni zalecali trockistów Trumpowi, którzy naprawdę reprezentują NWO i Deep State, nie mogąc odczytać intencji tych ludzi i nie rozpoznawali ich po czynach, polecili ich i Boltona Trumpowi. teraz w swojej książce Bolton pokazuje, gdzie jest teraz jego lojalność i po której stronie barykady.

 5. wanderer said

  Skoro ONZ broni bandytow, to smialo mozna okreslic ze ONZ jest organizacja zbrodnicza.

 6. Piotr B. said

  Wreszcie onz zdjelo majtole i POkazalo czym naprawde jest….Dolaczylo tymsamym do komitetu noblowskiego i tych od wirusow,jako STEROWALNA BANDA SWIATOWA.

 7. JARNO said

  jakieś tam uzupełnienie:
  „Anti-Fascist Activists”: UN Declares Support For Antifa, While Pompeo Slams ‚UN Hypocrisy’
  .https://www.zerohedge.com/political/anti-fascist-activists-un-declares-support-antifa-unusual-statement
  i trzeba dodać, że tą ‚deklarację’ zlożyli ‚experci’ UN ‚human right industry”czyli pod nadzorem i za kasę WIPO.>
  .UN #HumanRights experts express profound concern over a recent statement by the US Attorney-General describing #Antifa and other anti-fascist activists as domestic terrorists, saying it undermines the rights to freedom of expression and of peaceful assembly in the country. pic.twitter.com/2Pz2dMyq8k
  — UN Geneva (@UNGeneva) June 19, 2020″
  proszę zwrócić uwagę „UN GENEVA”!!
  .
  I jak UN tak WIPO to część DEEP JEWISH STATE – jak ‚oczyszczalnia ścieków’ i tylko przytomny gostek z ‚One America News Network’ ale nie lewak, normalny człowiek, Jack Posobiec zatweetował:
  ‚The United Nations is running cover for an international extremist group that has conducted violent insurrectionist attacks across North America and Europe.” 
  “Antifa doesn’t exist and also the UN just endorsed them.”
  prawda jest taka, że DEEP JEWISH STATE ‚leje się do tyłka’ na całego.
  .
  CEO JP MORGAN-Jaimie Dimon wyraził swoje i całego teamu JP MORGAN współczucie #BLM za ‚rasizm i ‚ kneels in front of giant vault .https://www.rt.com/usa/491017-jpmorgan-jamie-dimon-kneel-blm/
  a jeszcze lepszy numer- kumpela marszałka senatu prof.’koperta’ grodzkiego razem z grupą US Dems >przyjaciól ‚demokratycznej opozycji” też wyraziła swój ‚ból’ by ‚kneeling’ za ‚rasizm’ tylko nie mogła wstać
  .https://www.breitbart.com/politics/2020/06/08/video-nancy-pelosi-cant-get-up-by-herself-after-kneeling-for-photo-op/
  .
  No i jak się dziwić , amerykańskim ‚deplorables’ – czyli ‚rasistów’ czyli poplecznikom Trumpa że jeżdżą po takich pacanach
  a przenosząc na lokalny grunt:tylko patrzeć że dudex-trzaskover-wałęsa-jarkacz+inni ‚obalacze komuny’
  zaczną klękać w imię #BLM czy LGBT-bo rasizm=faszyzm
  ale żaden BUC nie klęknie przepraszając za ‚rozwalenia’ Polski post1989.

 8. Lily said

  Organizacja Narodow Zjednoczonych.
  Co,o niej wiecie.Czym sie zajmuje,jej plany.
  A,czy o tym wiecie?.Od.min.12;24 – min.13;35.

  Zrodlo;prof.Walter Veith.

 9. JARNO said

  uaktualnienie na dzień 22.06.2020
  Watered-Down UN Resolution on Police Brutality and Racism
  .https://stephenlendman.org/2020/06/watered-down-un-resolution-on-police-brutality-and-racism/
  ‚Time and again, the UN Human Rights Council falls woefully short of its mandate.””
  ALE sprawa ma aspekt: EUROPEJSKI-NIEMIECKI i POLSKI:>
  ‚Arguing against naming names in the current UNHCR resolution, what aggrieved victims demand, Germany shamefully called for a draft “with a broader approach.”
  .
  The EU, Poland [zjednoczone prawiczki+’demokratyczna opozycja+tzw. lewica] and Australia made similar remarks. These nations have their own cross to bear internally and for supporting Washington’s imperial war on humanity.’
  .
  bo chodzi o jedno: DEEP JEWISH STATE to jedna wielka ‚rodzina’ >zbrodniarzy wojennych-rasistów-faszystów i to nas – zjednoczone prawiczki+’demokratyczna opozycja+tzw. lewica czyli dudexy-trzaskovery-wałęsy-michniki-morawieckie-czaputowicze-maciarewicze-sakowicze-błaszczaki-kwachy-belki-millery-biedronie-smolary-olechowskie – sikorskie dotyczy jak najbardziej bo jesteśmy posłusznym wasalem Deep Jewish State.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: