Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  niepostepowyoszolom o Polska wzywa do demilitaryzacj…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  ojojoj o Afera
  Jack Ravenno o Wolne tematy (38 – …
  Jack Ravenno o Co właściwie napisał Mora…
  zorard o Premier wzywa do wojny z …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  Mietek o Kreml nigdy się nie naucz…
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
  revers o Kreml nigdy się nie naucz…
  Listwa o Wolne tematy (38 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 615 obserwujących.

Sodomici przejmują rząd dusz

Posted by Marucha w dniu 2020-06-20 (Sobota)

Już tylko dni dzielą nas od wyborów prezydenckich, chociaż pojawiły się fałszywe pogłoski, że jeśli Naczelnik Państwa utraciłby wiarę w zwycięstwo pana prezydenta Andrzeja Dudy, to nakaże premieru Morawieckiemu ogłoszenie stanu klęski żywiołowej chociaż na jeden dzień, a wtedy, zgodnie z art. 228 pkt 7 konstytucji, w czasie stanu nadzwyczajnego oraz w ciagu 90 dni po jego zakończeniu, nie mogą być przeprowadzone wybory prezydenckie.

W takiej sytuacji wybory mogłyby zostać przeprowadzone dopiero pod koniec września, kiedy już to i owo mogłoby się wyjaśnić. Ale nie ma w tym pewnie ani słowa prawdy, bo prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump najwyraźniej głęboko wierzy w zwycięstwo pana prezydenta Andrzeja Dudy już teraz – bo czyż w przeciwnym razie zapraszałby go do Białego Domu, żeby dać mu się ogrzać w jego cieple i pokazać, że to on jest jego duszeńką?

Na taką możliwość wskazuje dodatkowo sprzeciw szefa komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów USA Eliot Engel, który nie szczędzi prezydentowi Trumpowi gorzkich słów nie tylko dlatego, że wizyta polskiego prezydenta odbyć się ma na cztery dni przez wyborami w Polsce, ale również dlatego, że prezydent Duda ma “tendencje autorytarne”, że podważa niezależność polskiego sądownictwa, obsadza stanowiska w armii i mediach bez akceptacji Salonu, a przede wszystkim – Judenratu “Gazety Wyborczej”, a w dodatku promuje “przerażające homofobiczne stereotypy”.

Jak widzimy, nazbierało sie tego sporo, ale nie to jest ważne, tylko to, że stosunki polsko-amerykańskie oparte są na bardzo niepewnych podstawach. Nasi Umiłowani Przywódcy ze Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego opierają bezpieczeństwo naszego nieszczęśliwego kraju na założeniu, że w razie czego polskich interesów do ostatniej kropli krwi będą bronili Amerykanie.

Tymczasem to wcale nie jest takie pewne, skoro niedawno Bardzo Ważny Amerykański Generał John R, Evans dowodzący tamtejszymi kadetami, forsuje znaczenie sodomitów, gomorytów – i tak dalej – dla potencjału obronnego Stanów Zjednoczonych, więc jeśli polski prezydent dopuszcza się myślozbrodni w postaci “przerażających homofobicznych stereotypów”, to mogą pojawić się w Ameryce wzruszające wątpliwości, czy jest sens wspomagania takiego odrażającego narodu, czy nie lepiej przekazać go pod kuratelę złowrogiego Putina, który zrobić z nim porządek, a Stany Zjednoczone będą wtedy uroczyście przeciwko temu protestowały i za pośrednictwem “Wolnej Europy”, którą w tym celu trzeba będzie reaktywować i która będzie nas podtrzymywała na duchu, podobnie jak to było za komuny, pod której kuratelę trafiliśmy po konferencji w Jałcie.

W tej sytuacji możliwe, że chociaż pan prezydent Duda będzie się w Białym Domu składał jak scyzoryk i wszystko prezydentowi Trumpowi obieca, to tamten może go ofuknąć i powiedzieć surowo: “wy Duda, wy u nas bardzo uważajcie!” Najlepiej będzie, jak wyjdziecie tu na ulicę, klękniecie przed sodomitami i murzyńskimi lesbijkami, bo ja też mam w listopadzie wybory i nie chciałbym ich przegrać przez wasze wariactwa. Jak już bez tych wariactw nie możecie wytrzymać, to dobrze, wariujcie sobie, ale wariujcie tak samo, jak wariujemy my! Kto to widział, żeby nasi sojusznicy wariowali sobie tak, jak im się podoba!”

Okazuje się, że sodomici, gomoryci, rozpustnicy, to znaczy ci, co to rżną się, z kim popadnie, a także osobnicy jeszcze nie zdecydowani, do której z 77 płci mają się przyznawać, stanowią sól ziemi czarnej. A przecież są jeszcze onaniści, zoofile, nekrofile – i tak dalej, więc jeśli chcemy dotrzymać kroku Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi by maszerować z nim ramię w ramię aż do ostatecznego zwycięstwa, to nie ma rady: musimy poddać się rządowi dusz sprawowanemu przez zboczeńców.

Rozumie to najwyraźniej pan Rafał Trzaskowski, który sprawia wrażenie, jakby w każdej chwili gotów był sodomitom się nadstawić, więc czy przypadkiem z punktu widzenia Naszego Najważniejszego Sojusznika nie byłby on lepszym prezydentem? Zresztą nie tylko z tego punktu widzenia, bo oto pan Michał Żebrowski twierdzi, że “zna księży”, którzy 28 czerwca zagłosują na pana Rafała Trzaskowskiego. Nie ulega wątpliwości, że tak jest, po pierwsze dlatego, że pan Żebrowski coś tam przecież może wiedzieć, a poza tym – na kogo mają głosować księża-sodomici i pedofile?

Jestem pewien, gdy gdyby teraz Stalin zmartwychwstał i przy okazji wskrzesił Bolesława Piaseckiego, to nie byłoby najmniejszych trudności ze zorganizowaniem potężnego ruchu księży-patriotów, którzy tylko musieliby się trochę inaczej nazywać, żeby było wiadomo, że nie o żaden “patriotyzm” tu chodzi, bo potrzebny on dzisiaj, jak psu piąta noga, tylko że oni też “me too”, znaczy się – sodomickie dzieci Boże.

W ten sposób nie tylko zniknęłyby dysonanse między naszym nieszczęśliwym krajem, a Naszym Najważniejszym Sojusznikiem, ale mogłoby się też okazać, że te stosunki są otoczone szczególnym błogosławieństwem Bożym.

Czy tak będzie w przypadku wyborczego zwycięstwa pana prezydenta Andrzeja Dudy? Jak wspominałem, nie jest ono pewne tym bardziej, że ten cały Eliot Engel, co to jest reprezentantem komunistycznego skrzydła Partii Demokratycznej, wezwał prezydenta Trumpa, by prezydenta Dudę, za karę za sprzeciwianie się sodomitom i gomorytom, odprosił. Kto wie, czy do tego nie dojdzie, bo przecież i prezydent Trump musi przed wyborami podlizywać się każdemu, a sodomitom w szczególności, skoro podlizują się im nawet Najważniejsi Generałowie.

Byłby to obciach niesamowity i nóż wbity w plecy pana prezydenta Dudy – ale – jak zauważył Voltaire – “kiedy Padyszachowi wiozą zboże, kapitan nie troszczy się, jakie wygody mają myszy na statku”, toteż i prezydent Trump może pana prezydenta Dudę odprosić – ale jeśli go nawet nie odprosi, to może go potraktować ozięble i nawet nie pozwolić mu usiąść w swojej obecności – jak to już kiedyś się zdarzyło.

A co będzie, jeśli w listopadzie wybory prezydenckie w Ameryce wygra ten cały Biden ze swoimi komunistami z Partii Demokratycznej? Wtedy Naczelnik Państwa znajdzie się w sytuacji tego rabina Ben Ali ze Smyrny: “Był sobie rabbi Ben Ali ze Smyrny, tak na honory wszelakie pażyrny, że gdy go grzeszna wabiła pokusa na katolicki dwór Constantinusa, wyrzekł się wiary ojców i Talmudu I zaczął kochać bliźnich – nie bez trudu.”

Aliści stało się, że cezarem obwołano Apostatę, “który całe rzymskie państwo z chrześcijańskiego obrócił w pogaństwo. Rabbi się tedy modli do Zeusa, uczy się mitologii lecz psikusa los powtórnego sprawił neoficie, bo Apostasta w Persji stracił życie. Więc wrócił Kościół i rządy biskupie, a neofita znów dostał po dupie.”

Stanisław Michalkiewicz
https://www.magnapolonia.org

Komentarzy 17 do “Sodomici przejmują rząd dusz”

 1. Birton said

  a nie zapomnijcie się, Duda, dobrze wypiąć jak koło 5th Avenue będziecie przechodzić

 2. Marek said

  No i bez dowodu, ale na czuja, przyklejono Piasecekiemu mordę.
  Piasecki miałby błogosławić i promować księży zboczeńców?
  Bo?
  Bo nie lubimy Piaseckiego, Panie Staniisławie, tak po poprostu i bezinteresownie?

 3. revers said

  oraz covid przejal rzond dusz, na 309 pilgrzymke na Jasna Gore poszlo tylko 50 osob pod zaostrzonym rygorem SANEPID-u, kwarantanny wielotysiecznej pielgrzymki,

  No cud kolejny nad Wisla.

  Po co wysylac armie konna Budonniego, jak mozna blokade i podbuj dusz zalatwic koronkowo wirusem.

  https://episkopat.pl/glowny-inspektor-sanitarny-wydal-wytyczne-dla-organizatorow-pielgrzymek-podczas-stanu-epidemii-covid-19-w-polsce/?fbclid=IwAR3V4uclBBbyN8Cq50w5ydH6hho4WVRuhLIo07Rh7gN_iOUedhPCJH0K4mU

 4. UZA said

  Nie chciałabym, żeby to wyglądało, że się czepiam , ale ten artykuł skłonił mnie do pewnych przemyśleń i wywołał wątpliwości, które ośmielam się poniżej wyrazić.

  ” prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump najwyraźniej głęboko wierzy w zwycięstwo pana prezydenta Andrzeja Dudy już teraz – bo czyż w przeciwnym razie zapraszałby go do Białego Domu, żeby dać mu się ogrzać w jego cieple i pokazać, że to on jest jego duszeńką?

  Nie bardzo rozumiem w jakim to cieple miałby się teraz Duda ogrzewać i po co. Wprawdzie Ameryka , jak słyszymy, płonie, ale co można zyskać ogrzewając się w takiej pożodze ? Ciekawi mnie też, gdzie Prezydent Trump przyjmie Prezydenta Dudę , czyżby w tym schronie, w którym się chowa przez zbuntowanymi współobywatelami ? Sądzę, że w obecnej sytuacji ewentualne wsparcie Trumpa może się okazać dla kandydata PISu pocałunkiem Almanzora, a nie żadną pomocą.

  „sprzeciw szefa komisji spraw zagranicznych Izby Reprezentantów USA Eliot Engel, który nie szczędzi prezydentowi Trumpowi gorzkich słów nie tylko dlatego, że wizyta polskiego prezydenta odbyć się ma na cztery dni przez wyborami w Polsce, ale również dlatego, że prezydent Duda ma “tendencje autorytarne”, że podważa niezależność polskiego sądownictwa, obsadza stanowiska w armii i mediach bez akceptacji Salonu, a przede wszystkim – Judenratu “Gazety Wyborczej”, a w dodatku promuje “przerażające homofobiczne stereotypy”. ”

  Głosy dochodzące z Waszyngtonu zaczynają coraz bardziej przypominać te, dochodzące z Brukseli. I jak tu wierzyć w stronnictwa pruskie oraz żydowsko-amerykańskie, kiedy widać i słychać, że to wsio rawno ? „Bo przecież i prezydent Trump musi przed wyborami podlizywać się każdemu, a sodomitom w szczególności, skoro podlizują się im nawet Najważniejsi Generałowie”.

  „Jestem pewien, gdy gdyby teraz Stalin zmartwychwstał i przy okazji wskrzesił Bolesława Piaseckiego, to nie byłoby najmniejszych trudności ze zorganizowaniem potężnego ruchu księży-patriotów, którzy tylko musieliby się trochę inaczej nazywać, żeby było wiadomo, że nie o żaden “patriotyzm” tu chodzi, bo potrzebny on dzisiaj, jak psu piąta noga, tylko że oni też “me too”, znaczy się – sodomickie dzieci Boże”.

  No tu to już Mistrz mocno przesadził. Różne rzeczy można powiedzieć o Stalinie czy Piaseckim, ale trudno wyobrazić ich sobie w roli organizatorów ruchu „sodomickich dzieci bożych”.

 5. revers said

  ad3

  ops

  .. podbooj dusz przez covida19 z wlasciwym linkiem ..

  https://www.radiomaryja.pl/kosciol/w-ramach-309-warszawskiej-pielgrzymki-pieszej-na-jasna-gore-pojdzie-50-osob/?fbclid=IwAR0FKqJkOgGGAP9LoaP7s9c3yqG2j-8E8FxwtkCWex7tgyEKFAtIaiYKXes

  A Trzaskowski ma sie dobrze ma szanse zebrac duzo glosow, oddac w dogrywce Dudzie, w drugiej turze, bo watpie czy Bosakowi.

 6. jok said

  Mistrz mistrzem, ale czy trochę w piętkę nie goni?

  1. Odnoszę wrażenie, że Tru i Du mają swoich suwerenów, mają przed kim klękać,ale raczej tu widzę „wspaniałą etnę” – całą, ale w szczególności tych w wydaniu „prawicowym” , a nie „sodomitów.

  2. „Mistrz” dostrzega wartość koniecznego kompromisu chwaląc Petaina, a nie atakując zgodnie z regułami „prawidłowo-poprawnego spojrzenia na wojnę i jej przyczyny”.
  Jednocześnie atakuje ostro Piaseckiego, widocznie uznając iż: „narodowiec poddający się komunie, ale w celu jakiegoś kompromisu, jakiegoś przechowania wartości w tym politycznych, w czasach super-wywyższenia żydokomuny” jest gorszy niż „super-wywyższenie żydokomuny”. Rozumiem że STM zarzuca BP rozbijacką robotę wobec Kościoła, ale moim zdaniem, przesadza i w ocenie BP i przede wszystkim w ataku na kogoś, komu „członkowie mniej więcej rzeczonej ż-muny” zamordowali syna (jak wskazuje np. książka P. Reiny).

  Ostre ataki na Piaseckiego i na paxowców chwalących się – rzekomo – na imprezach w czasach stalinowskich, że w czasie wojny zabijali Żydów (co osobiście uważam za klasyczną zagrywkę propagandową ż-muny, szczególnie w zakresie, że się głośno chwalili), prowadził też – być może ceniony przez STM – „prawicowiec” „etniczny” Tyrmand.

  3. Niektórych komentarzy nie rozumiem (tu „bronię” Mistrza:))..
  Nie muszę się z StM zgadzać, ale STM sugeruje, że ktoś taki jak np kiedyś to zrobił Piasecki, mógłby zorganizować jakiś ruch księży na potrzeby dzisiejszej polityki, ruch oderwany nieco od oficjalnego Kościoła. Sugeruje, że tak jak kiedyś był tak zorganizowany przez Pias. ruch „księży patriotów”, tak teraz mógłby ktoś zorganizować ruch „sodomowe me too”.
  Piasecki służy tu mniej więcej za przykład organizowania księży, trochę poza lub obok Kościoła

  W żadnym miejscu STM nie pisze, że Piasecki mógłby zorganizować „ruch księży sodomitów”. Doprawdy nie wiem, jak można to tak odczytać….

 7. Trzeba Dudzie teraz patrzeć na ręce, co w ostatniej chwili podpisze…

 8. Piotr B. said

  Panie UZA 4.Ameryka nie plonie tylko sa barbarzynskie wybryki czarnych w kilku miastach.To nic nowego,po smierci M.L.Kinga bylo gorzej i zostalo wyciszone w „rty miga”.Mieszkam blisko najwiekszego centrum medycznego w Ocean City.Podlewalem zony ulubiony klomb przy skrzynce pocztowej i przechodzila Murzynka daleka sasiadka z dziecmi,lekarka w tym centrum.Sama mnie zagadnela na temat tych rozruchow i wirusa.Powiedziala mi ze pochodzi z newolnikow angielskich ona i jej maz.To taka najwyzsza kasta wsrod nich.Mowila ze to sam miod dla zwyciestwa Trumpa ktorego popiera ona i wszyscy ktorych ona zna…A „socjal” jak sama ich nazwala…musi sie ukazac nagi i to nastepuje szybciej niz myslala.

 9. Ale dlaczego? said

  AD. 4
  Ogrzać, ogrzać.
  Polactfo kocha co najmniej od dziesięcioleci miłością bezwzględną choć nieodwzajemnioną Amerykę i wszystko co amerykańskie.
  Taka choroba umysłowa Polactfa…
  A raczej choroba genetyczna, odnawiająca się od pokoleń.
  Zapewne jak nas nowi Krzyżacy zbombardują, to część Polactfa nadal będzie im dziękować..

 10. UZA said

  ad.6) „W żadnym miejscu STM nie pisze, że Piasecki mógłby zorganizować „ruch księży sodomitów”. Doprawdy nie wiem, jak można to tak odczytać….”

  Tego nie da się inaczej odczytać, skoro mowa jest wprost o wskrzeszeniu Piaseckiego , a nie o znalezieniu kogoś takiego jak On, kogoś podobnego, naśladowcy. Nie wiem też, dlaczego uważa Pan, że ów ruch dowcipnie określony przez Pana jako „sodomowe me too”, trzeba by organizować „trochę obok Kościoła” . Współczesny Kościół Pachamamy pod wodzą imć Buona sera ( „kimże ja jestem, żebym mógł oceniać”) jest otwarty jak wrota stodoły i bynajmniej nie dystansuje się od ruchów sodomowych – tak, jak Kościół Katolicki dystansował się od PRLu. Wtedy trzeba było organizować księży patriotów trochę obok i poza, ale teraz ?

  ad.9) „Polactfo kocha co najmniej od dziesięcioleci miłością bezwzględną choć nieodwzajemnioną Amerykę i wszystko co amerykańskie. Taka choroba umysłowa Polactfa…”

  Z bólem przyjmuję ten argument, chociaż chciałabym móc zaprzeczyć. Niestety, chyba ma Pan rację.

  Ad. 8 „Ameryka nie płonie tylko są barbarzyńskie wybryki czarnych w kilku miastach.To nic nowego,po śmierci M.L.Kinga było gorzej i zostało wyciszone w „rty miga”.

  Teraz to jednak nie są tylko wybryki czarnych. Na filmach i zdjęciach widać rzesze białych, którym nowomodna edukacja mocno zryła berety. Po śmierci pastora Kinga białym sympatykom Jego osoby i dzieła nie przyszło do głowy, żeby całować buty Murzynów. Swoją drogą, im dalej od zniesienia niewolnictwa i segregacji, tym większe poczucie winy i krzywdy z ich powodu…
  Dawniej Policja nie bała się rozrabiaków i nikt nie rozważał Jej likwidacji. Teraz natomiast do hejtu na Policję przyłączają się czynniki oficjalne. Obecna Ameryka to już inna Ameryka niż ta w latach 60… i 70… Wtedy dzieło destrukcji dopiero się zaczynało , ale było jeszcze wiele do zrobienia. Teraz zdrowej substancji jest już dużo mniej. Może nawet za mało, żeby uratować kraj.

 11. Piotr B. said

  10….”Na filmach i zdjeciach widac rzesze bialych..”Tak,tylko ze to juz bialy socjal tz.biale smiecie…Jest tego spory % ale zeby mieli cos do gadania to watpie.Sa uzywani…dlatego ta Murzynka o ktorej pisze pod # 8 tak wyraznie mi dala do zrozumienia ze oni tez czarni ale z tym socjalnym smieciem nie maja nic wspolnego.A jest ich spory % i maja duzo do zaoferowania,bo sa wyksztalceni i na stanowiskach.

 12. Birton said

  żydomasoni mówią: „Ktokolwiek nie wygrałby w Polsce – MY wygraliśmy” ( tzn. dalej rządzimy). a więc równie dobrze mógłby pojechać do Trumpa Hołownia, a wygrać wybory Tanajno, czy jak mu tam

 13. Birton said

  jestem pewien , że nowo wybrany prezydent składa cichą przysięgę na wierność żydomasonerii, po czym jest przestrzegany , że gdyby ją złamał to skończy w prezydenckiej toalecie na zawał pęcherza, a jego rodzina gdzieś w płytkim ruczaju podczas puszczania wianków

 14. UZA said

  ad. 11.) ”Tak,tylko że to już biały socjal tzn.białe śmiecie…Jest tego spory %, ale żeby mieli coś do gadania, to wątpię. Są źżywani…dlatego ta Murzynka o której piszę pod # 8 tak wyraźnie mi dala do zrozumienia że oni też czarni ale z tym socjalnym śmieciem nie mają nic wspólnego.”

  Szanowny Panie, już Mammy z wyklętego ostatnio „Przeminęło z wiatrem” gardziła białą hołotą, chociaż formalnie była niewolnicą. To nic nowego. A ci biali na ulicach, to jednak nie jest żaden socjal, tylko „kwiat” amerykańskiej młodzieży , nowe pokolenie tamtejszych „demokratycznych” elit – młodzi wykształceni (na renomowanych uniwersytetach), z wielkich miast .
  W tzw. protestach brała czynny np. udział córka burmistrza Nowego Jorku. Ta rodzina chyba nie korzysta z socjalu.
  Rozumiem, ze Pan zna inną Amerykę, ja też wiem o jej istnieniu, ale nie można zamykać oczu na fakty: nieprzyjaciele ludzkości wykorzystują młodzież jako janczarów – do niszczenia własnych ojczyzn. Tak dzieje się wszędzie i USA nie stanowią wyjątku.

  ad.13)” jestem pewien , że nowo wybrany prezydent składa cichą przysięgę na wierność żydomasonerii, po czym jest przestrzegany , że gdyby ją złamał to skończy w prezydenckiej toalecie na zawał pęcherza, a jego rodzina gdzieś w płytkim ruczaju podczas puszczania wianków”

  Co do zasady ma Pan Birton rację, ale nie sądzę, żeby praktykowano jeszcze przysięgi – to jest pozostałość dawnego świata, w którym liczyły się takie rzeczy jak honor. Teraz po prostu woła się osobnika i mówi mu się co ma robić i co będzie , gdy przestanie rozumieć powinność swej służby.

 15. Piotr B. said

  14 Napisalem „Sa uzywani” a Pan tego nie przyjal.Dlatego napisze szerzej.Tak sie sklada ze 2 razy w tygodniu musze przejezdzac obok masonsonskiej temple w Rahway N.J.W ubiegla srode widzialem jak tlumy czarno-bialej cwiczyli… z „dostojnikami”antytrumpowskie okrzyki.
  Zauwazylem tylko majora i zastepce gowernera ,ale byla tam spora grupa innych,,,.Ja taka znam Ameryke.

 16. JARNO said

  nie za bardzo rozumiem bo:
  sprawę Piaseckiego >.https://en.wikipedia.org/wiki/Boles%C5%82aw_Piasecki
  przed wojną ONR czyli ENDEK ‚dogadał’ się z Sierowem a co było i jest ‚nie w smak’ tzw. dzisiejszym zjednoczonym prawiczkom aka patriotom i oczywiście tzw. ‚demokratycznej opozycji’ a ten absmak bierze się z DEEP JEWISH STATE zasad jakie wprowadzono post1989.
  Ani Stalinowi ani Sierowowi a tym bardziej Piaseckiemu do głowy by nie przyszło – tak jak dzisiejszej endecji czy nacjonaliści- solidarnie tępionej przez jarkacza-morawieckiego-wałęsę-trzaskovera – ‚dogadywać się’ w sprawach ‚sodomii’.
  Poza tym Piasecki ‚zaplacił’ życiem swojego syna za ‚umowę z Stalinem-Sierowem’ czy zorganizował PAX – jako przedsiębiorstwo o bb. znaczącym potencjale gospodarczym jaki został zniszczony przez Deep Jewish State ‚po obaleniu komuny-odzyskaniu wolności, etc) post1989.
  Środowisko Piaseckiego jak cała endecja czy dziedzictwo Dmowskiego-Konecznego-post1989 jest przedmiotem ataków dzisiejszych ‚zjednoczonych prawiczków’ czy ‚liberaltarian’ >bo
  te ‚środowiska’ nie mają  żadnego ‚dziedzictwa’ czy ‚paradygmatu założycielskiego’ jako ‚prawica’ a przez ‚demokratyczną opozycję”+”lewica’ bo ‚nacjonalistyczne’>bo obie watahy to Deep JEWISH STATE.
  .
  Dość klasyczną narrację w obronie Piaseckiego i ENDECJI jest uprawiana przez Wojciech Olszański na youtubie i jest to dość klarowna narracja:
  INTERES NARODU-jego przeżycie i rozwój-to naczelna zasada
  i ta sama idea przyświeca środowisku nasza-polska.pl
  Groteskowe jest sugerowanie, że ‚Naczelnik państwa mógły nakazać………..’ i tym samym rozwodzenie się na tym ‚co mógłby Naczelnik państwa’ nakazać byłoby równie groteskowe.
  .
  Jedna zasadnicza uwaga: Piasecki – jak cała endecja (mam na myśli liderów) z czasów IIRP ale dzisiejsi eksponenci ‚endecji’ – byli ludżmi znakomicie WYEDUKOWANYMI o nieskazitelnym kręgosłupie ETYCZNYM czego totalnie nie można powiedzieć o dzisiejszych watahach i ich eksponentach.

 17. UZA said

  ad.15) ” Napisałem „Są używani” a Pan tego nie przyjął”
  Po pierwsze, nie jestem żadnym Panem tylko babą, muszę to w końcu wyjaśnić, bo głupio się czuję uchodząc za faceta.
  Po drugie, wcale nie neguję, że uczestnicy ulicznych awantur są używani. Chciałam dokładnie przytoczyć Pańską wypowiedź, ale wyszła literówka (błąd) i wyraz „używani” okazał się nieczytelny. To nie znaczy, że cokolwiek odrzucam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: