Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Polaków czekają przymusowe szczepienia przeciwko COVID-19? Rząd poparł unijny program!

Posted by Marucha w dniu 2020-06-23 (Wtorek)

Jak poinformowała komisarz ds. zdrowia Stela Kiriakidu, wszystkie państwa unijne poparły przedstawioną przez Komisję Europejską strategię w sprawie szczepionki na koronawirusa. W praktyce oznacza to, że przyspieszy opracowanie, produkcja i dystrybucja preparatu.

Projekt zakłada również zabezpieczenie wytwarzania szczepionki na terenie UE oraz przenosi część ryzyka z producentów na podatników.

Bruksela ma podpisać w imieniu państw członkowskich umowy z poszczególnymi producentami. W zamian za prawo do zakupu określonej liczby dawek w określonym czasie KE sfinansuje część kosztów początkowych producentów.

– Tak długo jak nie ma szczepionki nikt nie jest właściwie bezpieczny, wirus wciąż krąży, dlatego KE chce realizować strategię dotyczącą szczepionek – przekonywała Kiriakidu w poniedziałek na posiedzeniu komisji ochrony środowiska naturalnego i zdrowia publicznego Parlamentu Europejskiego. [Głupa eurokurwo, nikt nie będzie nigdy bezpieczny na nic! – admin]

Komisja Europejska chce przeznaczyć na ten cel lwią część środków Instrumentu Wsparcia Kryzysowego opiewającego na 2,7 miliarda euro.

– Mogę potwierdzić, że wszystkie 27 państw wyraziły wsparcie dla tej strategii i obecnie współpracują nad wspólnym podejściem – powiedziała komisarz ds. zdrowia.

Kiriakidu stwierdziła też, że należy zmaksymalizować dostęp do szczepionki i rozwinąć produkcję na odpowiednią skalę. Jak dodała, inwestycje w opracowanie odpowiedniego preparatu i jego produkcję muszą być dokonywane wcześniej niż zwykle. Przyznała, że niesie to o wiele większe ryzyko dla tych, którzy prowadzą prace badawcze i przyszłych producentów.

– Chcemy zagwarantować scentralizowane podejście europejskie dotyczące dostaw szczepionek. Musimy wspierać producentów, by mogli jak najszybciej rozwinąć swoje moce produkcyjne na jak najszerszą skalę. To wymaga zwiększonej solidarności także między państwami członkowskimi – zaznaczyła komisarz. Oświadczyła też, że celem instytucji unijnych jest produkcja szczepionek w uproszczonym procesie, co dałoby tańszy efekt. [Czyli bez testowania – admin]

– Wniosek Komisji oznacza, że w ciągu kilku tygodni można podpisać odpowiednie umowy z producentami – powiedziała Kiriakidu.

Na początku maja premier Mateusz Morawiecki wziął udział w międzynarodowej konferencji na rzecz opracowania szczepionki przeciwko COVID-19. Jak poinformował szef polskiego rządu, nasz kraj przekaże na ten cel 750 tys. euro.

– Każdy kraj V4 przekaże identyczną kwotę. W sumie cała Grupa Wyszehradzka zadeklarowała 3 miliony euro – poinformował premier. Morawiecki zapewnił w ten sposób o włączeniu się Polski w prace nad stworzeniem preparatu.

[Po ch… te psudoszczepionki, skoro istnieją tanie lekarstwa na Covid? – admin]

– Mam nadzieję, że ten wkład będzie znaczącym krokiem w naszym wspólnym, europejskim zwycięstwie nad pandemią i da podwaliny dla przyszłej współpracy w podobnym sprawach zapowiedział szef polskiego rządu. Premier zaznaczył również, że szczepionka, kiedy zostanie wynaleziona, musi być zapewniona dla wszystkich ludzi na świecie, a nie tylko dla wybranych, co oznacza, że powinna mieć przystępną cenę.

Stanowisko Morawieckiego było tożsame ze słowami, które wcześniej powiedział w rozmowie z telewizją TVN minister zdrowia Łukasz Szumowski. Stwierdził on wówczas, że będziemy musieli żyć z epidemią, dopóki nie wynaleziona zostanie na nią szczepionka. Jego zdaniem, walka z koronawirusem nie zakończy się szybko.

– Będziemy żyć z epidemią rok, 1,5 roku, może dłużej. Dopóki nie będzie szczepionki – mówił szef resortu zdrowia. Jego zdaniem, wszystko zależy od powstania preparatu, który uodporniłby społeczeństwo na działanie wirusa. Szumowski dodał ponadto, że taka sytuacja będzie trwała dotąd aż „nie zaszczepimy wszystkich Polaków”. [Żebyś zdechnąć nie mógł, łobuzie… – admin]

Stanowisko polskiego rządu i przedstawicieli pozostałych krajów Grupy Wyszehradzkiej nie było odosobnione podczas poniedziałkowej konferencji. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen zapowiedziała przekazanie 1 mld euro na opracowanie szczepionki. Dodatkowo, Francja zadeklarowała 500 mln euro, a Niemcy 525 mln euro na ten cel oraz na opracowanie kuracji przeciwko COVID-19. Celem globalnej konferencji darczyńców na rzecz opracowania szybkiego dostępu do szczepionek przeciwko koronawirusowi było zebranie łącznej kwoty 7,5 mld euro.

PZ
Źródło: rmf24.pl, TVN
https://prawy.pl/

Ciekawe, jak się zachowa nasz niepokorny, miłujący wolność naród.
Admin

Komentarze 73 do “Polaków czekają przymusowe szczepienia przeciwko COVID-19? Rząd poparł unijny program!”

 1. Kwal said

  Idąc za Michalkiewiczem Narodu Polskiego juz nie ma…jest Polactwo, a to zachowa się jak stado pozbawione samodzielnego myślenia i ubezwłasnowolnione….

 2. gbkweb said

  Rozumiem, że rząd zapłacił już za moją dawkę tej szczepionki. Z przyjemnością oddam ją jako darowiznę panu premierowi Morawieckiego, bo jak rozumiem jego odporność wzrośnie wtedy dwukrotnie. Mam nadzieję, że inni Polacy będą równie wielkoduszni i wspomogą polskie władze celem zwielokrotnienia przeżywalności ich członków. Wzywam do solidarności z naszymi władzami, przetestujmy szczepionki na nich samych… nawet jak mielibyśmy zapłacić podatek od tej darowizny.

 3. Jack Ravenno said

  To są zwykli bandyci – bardzo złe istoty, bo ludźmi trudno toto nazywać. Daj Panie Boże z łaski swojej wolność od tych morderców! Niech ich plany rozbiją się o skałę Twojej woli. To co te gnijące ścierwa kombinują wiedzie wprost do bestii.

 4. Jerzy Gore said

  SKANDAL, protestujmy przeciw przymusowemu zaszczepianiu, wybór leczenia jest zależny od woli pacjenta a nie od administracji rządowej !!!

 5. revers said

  W Berlinie wprowadzono 50 euro mandat za uchylanie się od maseczek. Podejrzewam ze za uchylanie się od szczepionek podobna x10 wartością będzie się karało.

  A w Polsce już sanepid z policja zajmie się uchylającym. Cześć tubylców poleci sama ochoczo zaszczepić się bo za darmo i takie europejskie.

  Innych zaszczuja somsiady , jak po tajniacku wykryją brak szczepienia, lub zahejtuja.

 6. NC said

  Na początek powinni sie zaszczepić wszyscy funkcjonariuszy EU i europosłowie z dziećmi i wnukami.

  Jest możlwe, że sami wpadna na pomysł, ze taka demonstracji będzie użyteczna i zaczną sie demonstracyjnie „zaszczepiać” przed kamerami TV w celu przekonania mas, że to bezpieczne.
  Zapewne będzie do woda z cukrem., ale nie da się tego stwierdzić.

 7. #4, Protestujmy ???? Pan sobie raczy zartowac…Jakie poparcie dostal IV STOP NOP 6-tego Czerwca br. Zalamac sie mozna ..i?????? Wstyd i hańba !!!!!!
  Moze juz lepiej jak pisal Gałczyński:
  „Kiedy się wypełniły dni
  i przyszło zginąć latem,
  prosto do nieba czwórkami szli
  żołnierze z Westerplatte….”.
  Ostanie chwile by reaktywowac Panstwo Podziemne Narodu Polskiego !!

 8. Uciekam z Unii. Nikt mnie nie zmusi brew mojej woli

 9. maasteer said

  Ad 2 Gbkweb
  Dobrze powiedziane. I oby tak się stało. Ja też oddam unym swoją dolę i jeszcze dopłacę za następne – oby tylko je sobie zapodali …

 10. sanning said

  Obowiązkowych szczepionek nie będzie, przynajmniej w niektórych krajach zachodnich.
  Społeczeństwo jak było to widać, jest coraz bardziej solidarne i nie zgodzi się na to.

  Mam w organizmie /w żołądku i jelitach/ wiele bakterii pozytywnych i też patogennych,
  mam też kilka wirusów, ale mój system obronny, jak dotychczas radzi sobie bardzo dobrze i zwalcza
  je w dzień i w nocy, dzięki czemu moje wszystkie funkcje metabolizmu / hormony, enzymy itd./ nie są leniwe
  i pracują na właściwym naturalnym poziomie.

  Moje antyciała wytworzone przez mój organizm chronią mnie przed wirusami, bakteriami patogennymi i innymi gadzinowymi, zabagnionymi mediami. Moją szczepionką jest mój system obronny mojego organizmu, a inne szczepionki mam po prostu w du .. pie i nikt mnie nie zmusi do żadnej zmiany mojego naturalnego DNA i RNA. Ci, co chcą to niech i mają, a ja mam te wszystkie media, co piszą na ten temat i innych kundli w dup..skim poważaniu.
  Nie oglądam od dawna TV, a od czasu do czasu zajrzę do Gajówki, aby nie stracić kontaktu z rzeczywistością.

 11. Czaruś said

  p. 6/ ONI się zaszczepią? Chyba wodą destylowaną, udając że to szczepionka!!!

 12. revers said

  Jak na razie austraicy szybko zareagowali anty szczpionkowo i w kolka dni zebrali 100 tys podpisow antyszczepionkowych.

  https://www.politaia.org/wird-es-eine-impfpflicht-geben-mehr-als-100-000-unterschriften-oesterreich-wenigen-tagen/?fbclid=IwAR0XXMHiHLKu5zONYOEf_hFRiBd1sAG2-dZynu6XiWDLXx-Aeuyh8Rpraf0

  Czy protesty antyszczpionkowe droga petycji pojda do kosza? zadecyduja nastepne 2 -mce.

  Co niektorzy virusolodzy przewiduja druga fale pandemii wirusa2 juz za 2 m-ce.

 13. Listwa said

 14. Wanderer said

  Na ch..uj mi szczepionka jak ja juz na te gowno „chorowalem” i kompletnie nic mi nie bylo? Ja juz mam przeciwciala tak jak miliony innych ludzi. Trzeba chyba bedzie sprawy wziasc w swoje rece i cale te talatajstwo udajace rzad polski pogonic bo po dobroci to te gnoje nie zrozumieja ze kazdy ma niezbywalne Boze prawo decydowac o swoim ciele i ma dana przez Boga wolna wole. Z szatanem sie nie dyskutuje szatana wali sie zelaznym pretem w leb.

 15. Wanderer said

  Ma babeczka jaja. Spojrzcie na to, oczywiscie calej prawdy nie napisza te zaklamane ch..je.

  Jest nadzieja, ze ludzie sie nareszcie budza. Oby tak dalej!:

  https://www.tvp.info/48659310/aktorka-grozi-oskalpowaniem-premierowi-morawieckiemu

  ——————-
  Pokrewna mi dusza…
  Admin

 16. Maverick said

  Na grypy nie ma szczepionki i nigdy nie będzie. Naiwniacy co w to wierzą dają sobie wszczykiwać, bakterie, metale ciężkie i nawet komórki abortowanych dzieci. Grypy tak szybko się mutują a organizm każdego człowieka jest inny. Tutaj chodzi po ciskaczom szczepionek o zrobienie kasy i być może podtrucie sporej części ludzkości.

 17. Lily. said

  POWIEKSZYLAM zdiecie,zeby przyjzec
  sie UWAZNIE urodzie tej osoby. NO COZ,
  sprawdzcie sami.
  MOWIA obeznani w temacie,ze U.E,to
  najwieksza i najliczebniejsza KOLONIA ……ka.

 18. Yah said

  Proszę pamiętać, że to co przedstawiają jako szczepionkę, typowa szczepionka nie jest. Typowa szczepionka ma stymulować powstawania przeciwciał zwalczających wirusy tymczasem …

  Aleksandr Ginzburg dyrektor Centrum Badań Epidemiologii i Mikrobiologii im. Gamalei:

  „Według naukowca ta szczepionka ochroni osobę, która ją otrzymała przez okres dłuższy niż dwa lata. Wyjaśnił zasady jego używania. Lek wykorzystuje pojemniki adenowirusowe do dostarczania genów, które kodują białko wieńcowe w koronawirusie. Szczepionka zostanie podana ludziom dwa razy. Ten sam gen jest wprowadzany na różnych nośnikach, co pozwoli uzyskać ochronną odporność ochronną i na dłuższy okres czasu.”

  .https://3rm.info/main/80700-tak-nas-ne-140-millionov-dlja-vakcinacii-rossijan-ot-koronavirusa-potrebuetsja-do-70-millionov-doz.html

  Wynika z tego jasno, że nie jest to żadna typowa szczepionka tylko zainfekowanie organizmu ludzkiego innym wirusem, który ma zwalczać koronawirusa. Oczywiście osoby, które maja minimalną znajomość genetyki powiedzą. Zaraza zaraz, a do czego my stosujemy adenowirusy. Ano do terapii genowych. W związku z czym adenowirus może dostarczać to kodujące białko zarówno do koronawirusa, jak i do DNA człowieka powodując określone i zaplanowane zmiany w genotypie człowieka. Jakie ? Nie wiemy i nie jesteśmy tego w stanie sprawdzić , polegając na „słowie” takich Ginnzburgów i Kiriakidek.

  Sądzę, że podanie tego typu szczepionek jest celowym działaniem mającym na celu dokonanie zmian w genotypie zaszczepionych ludzi.
  W 3rm zastanawiają się czemu tylko 70 mln szczepionek , a nie 140 mln. Nie chodzi tu o to, że w Rosji żyje tylko 70 mln osób, chodzi o to, że tylko 70 mln jest przeznaczone do przeprowadzenia na nich tego genetycznego eksperymentu.

  Adenowirusy są opisane jako metoda uodparniania, ale również element terapii genowych i terapii walki z rakiem:

  .https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4507798/

  Odległe skutki tej nie sprawdzonej masowo i mocno ryzykownej, z uwagi na praktycznie nie poznane sprzężenia w genotypie ludzkim metody mogą być kompletnie nieprzewidywalne.

  Roundap miał być tez ekologicznym herbicydem tracacym ( ha, ha , ha ) fitotoksyczność przy kontakcie z gleba. Fitotoksyczność może i traci , ale toksyczny dla ludzi pozostaje.

 19. seler said

  Data premiery: 23 maj 2020
  Słowa Edyty Górniak, dotyczące przymusowych szczepień, które padły w Realu24 sprawiły, że część ludzi otworzyło oczy, inni zaś zaczęli się zastanawiać. Jak to w tym świecie judzących kreatur jest urządzone…

  Edyta Górniak, Aleksander Jabłonowski – Refleksja

  ___________

  Edyta Górniak u Roli: „Dopóki żyję nie dam się zaszczepić”! O pandemii strachu, wierze i polityce!
  .https://www.youtube.com/watch?v=C09mxxwbex8&feature=emb_logo
  _________

  seler: – przymusowe wstrzyknięcia są bardziej „humanitarne” aniżeli przystawienie lufy
  pistoletu do potylicy, …bo mózgi ofiar nie rozbryzgują szie na rękach oprawców,
  za co podziękował im ostatnio biskup Antoni Długosz przed „św. obrazem”
  i nie zauważono by na ikonie powieka zadrżała…

  Ewangeliści: Morawiecki i Szumowski

 20. Siekiera_Motyka said

  Nie ma szczepionki na SARS i MERS od ponad 20 lat . Nie będzie nic na SARS-CoV2 poza truciznom.

  Śmiertelność dzieci w czasie Świrusa Wirusa w USA,

  w tym samym czasie trend ilości szczepień dane dzieciom

  „Korelacja nie oznacza związku przyczynowego”, prawda. Ale ….

 21. Yah said

  Ad 17

  Panie SM, nie ma szczepionki … prawda. Ale im nie chodzi o szczepionkę, tylko o masową zmianę w genotypie człowieka przy użyciu adenowirusów jako wektorów.

  Mój wpis wyjaśniający w czym rzecz moderuje się.

 22. UZA said

  „Jak dodała, inwestycje w opracowanie odpowiedniego preparatu i jego produkcję muszą być dokonywane wcześniej niż zwykle. Przyznała, że niesie to o wiele większe ryzyko dla tych, którzy prowadzą prace badawcze i przyszłych producentów”.

  To niesie największe ryzyko dla przyszłych ofiar szczepień. A tymczasem Pani Komisarz ds. zdrowia martwi się o producentów. Swoją drogą , to ciekawe gdzie oni wynajdują takie okazy do tej swojej Komisji.

 23. seler said

  Tragi_Komedia wstecz i cała naprzód:
  w roli głównej sobowtór ministra od depopulacji na terytorium poliN, bardzo słusznie
  zwanym „zdrowia” jego exceLencja, profesor ewangelista zrehabilitowany,
  dr Ukasz Szumowiński z „homilią” do TU-TAM-bylców… klęknijmy

  [1] Minister Zdrowia otwiera lasy! – kabaret Czesuaf
  .https://www.youtube.com/watch?v=2SUPF6KeNgc
  [Vlodek Lukasz 3 tygodnie temu
  Na jesieni świrus wróci i PiS zamknie powietrze i rozda ludziom butle z tlenem.]

  [2] Minister Zdrowia odpiera zarzuty! – Kabaret Czesuaf
  .https://www.youtube.com/watch?v=kH2zC5BcYmE
  [adoptio 2 tygodnie temu
  Narzekaliście na obowiązkowe noszenie maseczek ? cieszcie się ze brat Szumowskiego nie handlował cewnikami.]

  PO WYSZCZEPIENIU STADA nastąpi – prawdopodobnie – proces beatyfikacji oprawcy…

 24. Siekiera_Motyka said

  Z ciekawości popatrzyłem dla kogo Pani Kiriakidu pracuje. Jest to Niemka Pani Ursula von der Leyen która według Wiki ma to co dla innych znaczyło by koniec kariery,

  „Oskarżenia o plagiat

  W 2015 r. Naukowcy współpracujący z VroniPlag Wiki przeanalizowali prace doktorską von der Leyena w 1991 r. I twierdzili, że 43,5% stron pracy doktorskiej zawiera plagiaty, aw 23 przypadkach wykorzystano cytaty, które nie weryfikowały twierdzeń, za które zostały wydane. [31] [ 32] Wielu znanych niemieckich naukowców, takich jak Gerhard Dannemann [de] i Volker Rieble [de] publicznie oskarżyło von der Leyena o zamierzony plagiat [33]. Wyższa Szkoła Medyczna w Hanowerze przeprowadziła dochodzenie i stwierdziła w marcu 2016 r., że chociaż jej praca zawiera plagiaty, nie można udowodnić chęci oszukiwania.”
  https://en.wikipedia.org/wiki/Ursula_von_der_Leyen

  Widać że jest to nowa kategoria oszukiwania, „nie chętne oszukiwanie”.
  😦

 25. Kar said

  ..Ciekawe, jak się zachowa nasz niepokorny, miłujący wolność naród.
  Admin
  ___________________

  – poleci z zadartym ogonem wycalowywac z dziekczynieniem ten piekny rozbuchany okazaly nochal..tej na glownym planie

 26. bryś said

  O! Obudziliście się? Przecież mali Polacy są szczepieni przymusowo od dawna, każdego dnia. Tak więc co? Tamte szczepioneczki cacy, a ta be?

 27. wywrotowiec said

  na necie dostepny formularz z pytaniami do lekarza ktory zechce kogos zaszczepic oraz formularz zgody lekarz ze bierze odpowiedzialnosc za ewentualne powiklania rowniez konstytucja glosi zakaz eksperymentow medycznych i zmuszania do czegokolwiek w razie czego lapowka dla dochtora i/lub ucieczka na Bialorus.
  Jesli ktos nie zna tematu szczepionek i szczepien polecam:
  – Dorota Majewska neurobiolog
  -dr Jaskowski
  -dr H Czerniak
  – fundacja Kennedyego jr

 28. Ada said

  Jeszcze możemy coś zrobić, żeby się obronić. Mamy kartki wyborcze ! Trzeba zagłosować na tego, kto jest przeciwko szczepieniom i ma największą szansę na wygraną. Czyli na Krzysztofa Bosaka. W tej chwili szczepienia, to jest najważniejsze kryterium przy wyborze.

 29. Ada said

  Mamy możliwość, żeby się obronić, a mianowicie wybory prezydenckie!
  Trzeba zagłosować na kandydata, który ma największe szanse i jest przeciwko szczepionkom. A jest to Krzysztof Bosak!
  Inne sprawy schodzą na plan dalszy, bo co nam po nich, jak stracimy zdrowie lub życie ?

 30. Dr.Ga. said

  O szczepionkach było j.w. O implantach poniżej.
  .http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,441237?fbclid=IwAR0aQHeSScdhU3n3-X5Sw7QVUN_9o1aKOvimdxwtnOnqEpM9PxCdTVHjbVM#hyxq68qa41

 31. bryś said

  Ada – co do tej pory konkretnie zdziałał Bosak i tysiące ludzi z jego sztabu jeżeli chodzi o przymusowe procedury medyczne? Politycy zawsze mówią w czasie przyszłym, to nic nie kosztuje.

 32. bryś said

  Stanowisko Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w kwestii obowiązku szczepień zostało wyrażone w orzecznictwie:

  Trybunał jednak przypomina, że życie prywatne obejmuje integralność fizyczną i psychiczną osoby (nr 32647/96, decyzja 07.01.98, DR 94, s. 91–93). W związku z tym Trybunał zbadał wniosek na podstawie artykułu 8 Konwencji, który stanowi, co następuje:
  1. Każdy ma prawo do poszanowania swojego życia prywatnego i rodzinnego, swojego mieszkania i swojej korespondencji.
  2. Władza publiczna nie może ingerować w korzystanie z tego prawa, z wyjątkiem przypadków zgodnie z prawem i koniecznych w demokratycznym społeczeństwie z uwagi na bezpieczeństwo państwowe, bezpieczeństwo publiczne lub dobrobyt gospodarczy kraju, na ochronę porządku i zapobieganie przestępstwom, ochronę zdrowia i moralności lub ochronę praw i wolności innych osób. Trybunał uważa, że obowiązkowe szczepienia jako przymusowe zabiegi medyczne oznaczają ingerencję w prawo do poszanowania życia prywatnego, gwarantowanego przez art. 8 § 1 (Matter v. Słowacja wyrok z 5 lipca 1999 r., § 64, niepublikowany).

  https://warszawskagazeta.pl/felietony/justyna-socha/item/5519-przegrali-w-nsa-w-sprawie-szczepien-ida-do-trybunalu-praw-czlowieka

 33. bryś said

  Tuż lepiej Sochę na prezydenta!

  https://stopnop.com.pl/

 34. Sarmata said

  TRZEBA STANĄĆ DO WALKI A NIE PIERDOLIĆ W KOŁO TO SAMO!
  Tak czy siak, PiSiorom trzeba spuścić tęgi wpier…., za tę „pandemię” zamordyzmu.
  Cele agendy 2030 są jasne.
  Żydowscy starcy postanowili ją wdrożyć.
  Pytanie (i wybór) jest czy to oni wymordują świat czy też świat wymorduje ich…
  Najwyższy czas wydać ludziom broń. Polakom potrzebna jest broń a nie ten wiszący na państwowym garnuszku, tłuk Szumowski.
  Każdy Polak ma mieć swobodny dostęp do broni jaką lubi i na jaką go stać na podstawie czystego rejestru karnego. Każdy!
  Co za debilizm aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego “psychologa” decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest! Idiotyzm i tyle.
  Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków którym żyd wmówił, że jakby posiadali broń to by się pozabijali nawzajem.
  To jest dopiero problem.
  Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni pojawiły się wraz z wprowadzeniem żydo-masońskiej formułki “Równość-Wolność-Braterstwo” zamiast “Bóg-Honor-Ojczyzna”.
  Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta “panie władzo”. Zapamiętajcie to! To taki znacznik.
  A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.
  W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Pierwszym wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.
  III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym. Bez broni jesteś dla wroga nikim, bo nie możesz się bronić i może z tobą zrobić wszystko – patrz los polskich żołnierzy niezłomnych po ’44 roku w łapach żydo-bolszewii.
  Dlatego żyd zawsze rozbraja teren swoim bełkotem (obecnie op. polit-poprawnym) i swoimi talmudycznymi “prawami”. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zarządzenie o zdaniu im wszelkiej broni – w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 – co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

  Trzeba postępować wg wskazówek Józefa Mackiewicza. Jak postępować z ludźmi sowietu to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

  „- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
  – Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
  Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
  – Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
  – W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
  – Więc jaki? Powiedz.
  – Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
  Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
  – Jak to, strzelać? Do kogo?
  – Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

  (P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

 35. Ada said

  Bryś, Bosak jednoznacznie w debacie odpowiedział na pytanie o szczepionki – NIE.
  Oczywiście lepiej byłoby zagłosować na Sochę, tylko, że ona nie startuje !
  Sprawa jest bardzo poważna i nie powinno się lekceważyć żadnej szansy na uchronienie się przed szczepieniami: z czipem, kwantowym tatuażem Bila G. oraz substancją modyfikującą genetycznie.

  Bil zapowiedział, że na początku może umrzeć z powodu powikłań ponad 700 tyś osób i że rządy powinny być na to przygotowane. Nie wspomniał ile ofiar będzie później.
  Ochotnicy pewnie zagłosują na Dudę lub Trzaskowskiego albo w ogóle nie pójdą do wyborów.
  Jak to mówią raz kozie (czy baranowi) śmierć :).

 36. bryś said

  W debatach to oni cuda mówią. Co zrobił w tej sprawie do tej pory wraz z tysiącami pomocników? A po za tym jako prezydent nie ma żadnych możliwości prawnych na działania legislacyjne. Zwłaszcza w „tych trudnych czasach”. Veto prezydenckie może być oddalone 3/5 głosów, a już widzę jak wetuje ustawę zmuszająca do szczepień pod zdjęciem z małymi trumienkami.

  Socha startowała do parlamentu w 2019 i dostała 0,75 procent poparcia od poznaniaków.

  Trochę konkretów z wielkiego świata o szczepionce covidowej:

  https://stopnop.com.pl/szczepionka-covid/

 37. Ada said

  To co Pan Bryś konkretnie proponuje ?
  Nakryć się białym prześcieradłem i wejść pod stół ?

  Istnieje nadzieja, że jak wygra Bosak, to przynajmniej będzie można protestować.
  A jak kto inny, to pewnie wyśle policję z gazem pieprzowym, a może i wojsko na oponentów.
  KAFTANY BEZPIECZEŃSTWA JUŻ NA POLAKÓW CZEKAJĄ
  .https://www.youtube.com/watch?v=Wr2jGOmEH5w&feature=youtu.be
  .https://www.bitchute.com/video/IaUFyb5NtFhz/

 38. revers said

  Juz Sakowicz i jego Gazeta dla Polakow, znalazla w Rosji rodzine Bosaka.

  To chyba jednoznacznie skazuje Bosaka na niebyt polityczny i niepowodzenie w wyborach.

  Wszystko polak wezzmie – szczepionki, podwyzki, kwarantany, depopulacje przyjmie na klate byle nie agent ruski Bosak wysoko w urzedzie.

 39. seler said

  Re: 34 Sarmata

  „TRZEBA STANĄĆ DO WALKI A NIE PIERDOLIĆ W KOŁO TO SAMO!”
  —————-
  oczywiście, my to wszystko wiemy… broń, powiadasz,
  a masz namiary na dealera ? – chętnie kupię kawałek karabinu i wiadro naboi,
  hasło: – PREPARAT DO USUWANIA CHWASTÓW, odzew: – KOLEKCJONER

  to, co ze zwykłymi ludźmi robią, było zaplanowane dziesiątki lat wcześniej…

  Opublikowany 30 maj 2013 !!! – 7 lat temu
  Szach Mat dla Ludzkości [PL] [720p] – napisy

  .https://www.youtube.com/watch?v=iYJtlCs5iYk

  od 4. minuty jest o sterowanej pandemii – „na pilota”,
  a wcześniej o pseudo liderach pseudo opozycji i wystawionych przez zbrodniarzy
  kandydatach na wybory do kneSSejmu lub komendantów obozu zagłady…

  popierdolił sobie seler…

 40. Yah said

  Ad 26

  Panie Bryś, Pan przeczyta mój wpis 18.

  To nie jest ŻADNA SZCZEPIONKA. W porównaniu ni tym co wyprodukowali rtęć i aluminium w obecnie używanych szczepionkach to pikuś.
  Wykorzystując wymyślona „pandemię” chcą przeprowadzić masowy eksperyment genetyczny na ogromnej populacji ludzi.

  To nie szczepionka tylko zainfekowanie adenowirusami, które będą dostarczały jakieś geny tam gdzie trzeba. Teoretycznie do C, a naprawdę gdzie, jak Pan sprawdzi.
  W konsekwencji porównanie tej szczepionki do zwykłych szczepień może skutkować tym, że ludzie zaczną ten EUGENICZNY EKSPERYMENT bagatelizować, jako jeszcze jedna, kolejną szczepionkę.

  ATO NIE JEST ŻADNA SZCZEPIONKA !!!

 41. revers said

  … oraz czeka polakow przymusowe rozlaki w najblizszej rodzinie, najwazniejszym czasie relacji matka-dziecko zabiera sie dziecko matce po porodzie bo moze falszywy test na covid w 80% wyszedl pozytywnie.

  https://www.gloswojewodzki.pl/2020/06/raciborz-matka-rozdzielona-z.html?fbclid=IwAR14WJhY0GOSmytJP5SSMUM3xpmjIBlUjktbLWuDFFrOfxLA1OX8iu9RWHM&m=1

  no tak bywalo tylko wobozach zaglady. No ale nase nadgorliwce przescigna niedlugo Mengli, Himmlerow, Frankow na euro GG.

 42. Yah said

  Ad 65

  „Bil zapowiedział, że na początku może umrzeć z powodu powikłań ponad 700 tyś osób i że rządy powinny być na to przygotowane.”

  Czyli norma w przypadku szczepień za którymi stoi psychopata Gates. W wyniku powikłań umrze więcej osób niż dotychczas niby na CoVid ( 480 tys.).
  Przecież ci psychopaci z niczym się nie kryją. Zbaraniałe i zidiociałe społeczeństwa, których eliminacja jest celem eugeników, pomimo oczywistych faktów radośnie pójdą się zaszczepić. Do nich nie dociera, że ryzyko nieodwracalnych zmian w organizmie w wyniku tych „szczepień” jest miliony razy większe od śmierci w wyniku powikłań przy zakażeniu wirusami z grupy korona.

  I taki jest pewnie I etap przewietrzania planety Ziemia. Wyeliminowania idiotów, którzy dobrowolnie się zaszczepią. II etap to eliminacja tych co dobrowolnie się nie zaszczepią. Oczywiście im więcej padnie podczas I odstrzały, tym łatwiej pójdzie drugi odstrzał.
  Stad nerwowa reakcja Szumowskiego na wypowiedzi Górniak, bo to jednak psuje tym psychopatom, w pewnym stopniu, szyki.

 43. Isreal said

  ad6
  6 czerwca był w Wa-wie marsz protest przeciwko przymusowi szczepień. Jak co roku byłem z najbliższymi (żona , dzieci, wnuki) – jak byłoby takich rodzin tylko tysiąc, byłoby nas 8 tysięcy, ale nie było ….

  a Ty byłeś (byłaś?)? ….

  wszystko ma miejsce w czasie …..
  potem już jest tylko przeczekane ………. i blada du…pa

  powinno nas być setki tysięcy!!!!! , a może i miliony!!!
  a tak nawet nie pis-nęli słówka w „mediach”
  przemilczeli i zamilczą – niebyt medialny to niebyt

 44. Ada said

  Jeszcze przez mamy jeden atut, kartę wyborczą.
  I właściwie nie tyle kandydat się liczy, co nasze zdrowie.

  Więc trzeba zagłosować na tego, kto jest przeciwny szczepieniom i ma największe szanse w wyborach. I taką osobą jest K. Bosak.

  Inne kryteria w takiej sytuacji są mniej istotne.

  ————–
  Pani Ado, przecież tak śmieszna figura, jak „prezydent Polski” nie ma NIC do powiedzenia w żadnej ważnej sprawie.
  Rządzi – w uproszczeniu – Georgette Mosbacher i Jojne Daniels.
  Admin

 45. Marucha said

  Re 43:
  Gdy chodzi o zorganizowanie marszu przeciwko przymusowi szczepień, przeciwko aborcji, przeciwko coraz jawniejszym prześladowaniom Kościoła, przeciwko pedalskim „rodzinom” – to nie ma chętnych…

  Natomiast poparcie dla zboczeńców gromadzi dziesiątki tysięcy ludzi.

  Dlatego nazywam polskie społeczeństwo kupą nawozu właśnie.

 46. seler said

  Re: 44 Ada

  „Więc trzeba zagłosować na tego, kto jest przeciwny szczepieniom i ma największe szanse w wyborach. I taką osobą jest K.

  Bosak.”
  ——————

  czy, przykładowo już wybrany, prezydent K.Bosak, postawi szie korporacjom, big pharmie lub „władcom tego świata”
  [czytaj: satanistom] ??? – śmiem wątpić…
  jemu też jest życie miłe i jest jeszcze młody i nie chciałby szie …powiesić jak Andrzej Lepper,

  po drugie – jak zobaczy, że lemingi [dawniej pelikany] biegiem i z radością – dzięki mendiom – dadzą ciała
  pod igłę, by mieć „święty spokój”, to taki Bosak rozłoży ręce i oznajmi:
  – No, przecież „naród” ode mnie tego oczekuje, a nawet wymaga !”
  czy obecna służba depopulacji roztkliwia szie nad niepożądanymi odczynami poszczepiennymi NOP ? – nie zauważyłem…

  dla świadomych i opornych wyprodukują w drukarce 3D pistolet szczepienny działający na odległość,
  podobnie jak Indianie stosowali strzały nasączone kurarą… nawet nazwa podobna do covid
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Kurara_(toksyna)

  proszę sobie zagłosować na K.Bosaka… pogadamy za kilka miesięcy… nadzieja umiera ostatnia,
  pozdrawiam – seler

 47. bryś said

  Ada – szanowna Pani Ado, są ludzie którzy od lat robią i działają jak mogą, jednocześnie często targając swoje okaleczone dzieci.

  O proszę, może szanowna Pani zacząć np. tutaj:

  https://stopnop.com.pl/zostan-czlonkiem/

  I czytać, edukować się, a może się komuś pomoże.

 48. bryś said

  Yah – rozumiem. Też jestem pełen obaw, i uważam że należy korzystać z wszelkich środków aby się chronić. Co nie zmienia faktu że to wielkie zło, nie powinno nam przesłaniać tego co już się dzieje dziś. W wolnych tematach jest link pokazujący o ile spadła śmiertelność niemowlaków w usa, od kiedy jest mniejsza wyszczepialność. Może to nie mieć związku, może są i inne przyczyny, i tym się właśnie powinni zająć ci z katedrami i tytułami, a nie wmawiać nam że brudna szmata założona na nos chroni od czegokolwiek.

 49. seler said

  ad 44 Ada – dopisek

  zapytasz szie Ada, i słusznie, co w związku z tym proponuję ?
  Gajowy Marucha podsunął mi podpowiedź:

  „Re 43:
  Gdy chodzi o zorganizowanie marszu przeciwko przymusowi szczepień, przeciwko aborcji, przeciwko coraz jawniejszym

  prześladowaniom Kościoła, przeciwko pedalskim „rodzinom” – to nie ma chętnych…
  Natomiast poparcie dla zboczeńców gromadzi dziesiątki tysięcy ludzi.”

  czyli – frekwencja wyborcza powinna być podobna do frekwencji przeciwko, zacytuję Maruchę:
  „…przymusowi szczepień, przeciwko aborcji, przeciwko coraz jawniejszym prześladowaniom Kościoła, przeciwko pedalskim

  „rodzinom” – to nie ma chętnych…”
  i parafrazując:
  „Natomiast poparcie dla… wyboru OBOZOWYCH [też zboczeńców] gromadzi dziesiątki tysięcy ludzi.”

  no, właśnie… gdyby Polacy olali wybory, to oprawcy nie mieliby mandatu do zniewalania,
  nie zrobią jednak tego bo zaprogramowano im „obowiązek”… to dlaczego tego obowiązku wobec narodu nie stosują oprawcy ?
  trzeba by szie zapytać Bosaka po kilku miesiącach „morderczej” służby, by… zachować koryto

  naprawdę nie wiem już, jak szie bronić przed zwyrodnialcami – KURARĄ ?

 50. Listwa said

  „Ano do terapii genowych”.

  – w praktyce nie ma czegoś takiego jak terapie genowe. Gen jest to zespół informacji zapisanych i przekazywanych drogą chemiczną. Problem jest w tym, ze jeśli jest jakaś anomalia zdrowotna wywołana błędem w DNA, to dzisiejsza medycyna może ewentualnie naprawiać tylko te przypadki, za które odpowiada tylko jeden gen. W porywach, gdy mają szczęście to skorygują dwa geny, może trzy.

  Gdy za jakiś proces odpowiada 10, 20 , 70, 90, a nawet 140 genów (bo i takie przypadki występują) lub 4, to dzisiejsza medycyna jest bezradna. Nawet nie są w stanie podać prognoz kiedy coś będą mogli więcej.

  Tak bardzo jest skomplikowany DNA i procesy zachodzące pod jego kierunkiem przy wykorzystaniu informacji zawartych w genach i DNA.

  Natomiast opanowali technikę (prymitywną w stosunku do złożoności systemu i prymitywną samą w sobie) dającą możliwość ingerencji w DNA i zmiany w strukturach informacji. Oczywiście nie są w stanie przewidzieć skutków ingerencji, zwłaszcza w kolejnych pokoleniach i w dłuższym okresie. Zespoły informacji zwane genami są złożone, człowiek posiada ok 25 000 genów.

  Tą technikę ingerencji nazwali „Metoda CRISPR/Cas”.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Metoda_CRISPR/Cas

 51. revers said

  Dr.Mrtynowska Nie mamy do czynienia z pandemią, ale z obłędem”. Izba Lekarska wszczela postepowanie dyscyplinarne …

  https://wprawo.pl/dr-martynowska-nie-mamy-do-czynienia-z-pandemia-ale-z-obledem-izba-lekarska-wszczyna-postepowanie/?fbclid=IwAR1MvO1n563daPxKAhTetkOAVwScFYECqW88erPN7OMIHWB9NCd875nsoXQ

 52. Birton said

  ależ ludobójcza żydomasoneria sobie wymyśliła, zabić ich i zakopać w dole świniami to mało

 53. Yah said

  „Gdy za jakiś proces odpowiada 10, 20 , 70, 90, a nawet 140 genów (bo i takie przypadki występują) lub 4, to dzisiejsza medycyna jest bezradna. Nawet nie są w stanie podać prognoz kiedy coś będą mogli więcej.

  Tak bardzo jest skomplikowany DNA i procesy zachodzące pod jego kierunkiem przy wykorzystaniu informacji zawartych w genach i DNA. ”

  I dlatego podawanie „szczepionek” z adenowirusowymi pojemnikami, które gdzieś tam coś zmieniają jest tak niebezpieczne.

 54. UZA said

  ad.34) „Najwyższy czas wydać ludziom broń”

  Postulat wydaje się słuszny , bo bezbronnych ludzi władza się nie boi. Właśnie dlatego jednak, żeby się nas nie bać, oni nam tej broni nie dostarczą , ani nawet nie pozwolą na jej posiadanie. Zresztą w sytuacji, gdy władza wie , kto ma broń, to wie też komu ją można odebrać. A jak nie wie, to czuje się niepewnie. Tymczasem wszyscy ciągle apelują o legalny dostęp do broni, czyli o coś, czego się nigdy nie doczekamy.

  Przykład Amerykanów jest o tyle nieprzydatny, że oni od początku byli uzbrojeni , zanim ich państwo okrzepło. A kiedy okrzepło, to nie miało już odwagi odebrać ludziom broni, z której ci ludzie mogli zrobić użytek.

  Ciekawa rzecz, że w czasie niemieckiej okupacji, kiedy Polacy w swoim kraju nie mieli żadnych praw, wielu ludzi posiadało jednak broń. Przecież ci chłopcy, którzy dokonali zamachu na Kutscherę , z czegoś tam strzelali i jakoś poradzili sobie bez formalnego pozwolenia.

 55. Peryskop said

  Yah ma rację, że szykowana jest nie szczepionka, ani środek „terapii genowej”, lecz narzędzie destrukcji genotypu człowieka. I to w masowej skali.

  Byłem na marszu STOPnop 6.06.2020. Było nas parę tysięcy – od dzieci na wózkach, po seniorów z laskami. Był też Cejrowski i zadeklarował do kamery NTV Zagórskiego swój sprzeciw wobec przymusu szczepień. Ale na zapowiadane przez Justynę Sochę wystąpienie końcowe już nie dotarł.

  Szkoda.

  Bo przecież w obecnej sytuacji ogromne znaczenie ma demonstrowanie otwartego sprzeciwu, jak zrobiły to Edyta i Viola. Także działacze StopNOP, rodzice pokrzywdzonych dzieci, zasluzony mecenas, Jabłonowski-Olszański, Braun.

  Ada powyżej zapewne też chce dobrze. Ale tym kapiszonem trudno lawinę powstrzymać.

 56. Peryskop said

  Re 24

  Nie wszyscy wiedzą, że plagiatorka, czyli oszustka, Ursula Gertruda van der L. jest z wykształcenia lekarzem.

  Natomiast Cypryjka Stela Kiriakidu jest wykształconą w UK psychiatrą dziecięcą.

 57. seler said

  dużo na temat bezpodstawnego skazania dr Huberta Czerniaka – kolejna odsłona Polin

  WIEKA PORAŻKA B. GATES w Sądzie Amerykańskim – WHO bez USA – w/g WHO maski nie są konieczne
  .https://www.youtube.com/watch?v=dH6ntcB5vsg
  _______________

  w Częstochowie, niektórzy kierowcy autobusów MPK nie wpuszczają lub unieruchamiają pojazd
  gdy ktoś nie ma „szmaty na twarzy” – namordnika, zwanego maseczką – czyli terror,
  wynika z tego, że poszedł przekaz biskupa A. Długosza dla baranów,
  jakoby winniśmy być wdzięczni zbrodniarzowi ministrowi,
  który oficjalnie nie odwołał obowiązku noszenia
  bo jak durne, to niech noszą, a brak tlenu
  powoduje kretynizm – i o to chodzi…
  __________

  Sarmata [34] – masz już te namiary do dealera ?!? …nie będę przecież z siekierą do autobusu wchodził…

 58. seler said

  Chichot Historii ? …nie, …Kabareton Przedwyborczy

  7 lat wstecz…
  Jarosław Kaczyński – marsz „Obudź się Polsko”
  [tfuuu…]

 59. Isreal said

  ad55 Cejrowski doszedł do siedziby morawera i sobie poszedł …. mógł choć pierdnąć do mikrofona ….

  „Yah ma rację, że szykowana jest nie szczepionka, ani środek „terapii genowej”, lecz narzędzie destrukcji genotypu” – szczepieniami!!! robią to od lat a teraz dołożą coś ekstra …..

  byłem i patrzyłem na miny policajów jak Pani Justyna Socha powiedziała im , że oni są w pierwszej linii do szczepienia i cipowania …
  chyba troszkę do nich dotarło …..

 60. revers said

  Pisze sie na TVP stronie ze Duda zalatwil u Trumpa te upragnione szczepionki przeciwko covid.

  W Afryce juz szczepia na covid jak leci.

 61. Sarmata said

  re 39 i 57 Seler

  „TRZEBA STANĄĆ DO WALKI A NIE PIERDOLIĆ W KOŁO TO SAMO!”

  – to dla Ciebie może znaczyć np. przekonać do Bosaka 12 osób z Twojego otoczenia i rodziny.
  Nie trzeba od razu strzelać. Są lepsze metody walki. Ucz się od żydów.
  Karabin to dla człowieka broń ultymatywna i nie ma co nim tak wywijać.
  Rozumiesz już więcej?

 62. seler said

  Re: 61 Sarmata
  „– to dla Ciebie może znaczyć np. przekonać do Bosaka 12 osób z Twojego otoczenia i rodziny.”
  __________

  Sarmata, ja Cie bardzo przepraszam, ale ja pierdolę wybory,
  jestem cyganem – Romem – nie wtrącam szie,
  kocham Polskę bo tu mieszkam
  i krzywdy od Polaków
  nie doznałem
  i nie będę głosował na żadnego pierdolonego żyda Bosaka…
  weź no…szie uspokój….
  [Ada szie załamie]

  ale giwerę możesz mi przyłatwić w końcu, czy nie ?
  nie możesz ? – to, koorwa, nie agituj do rewolucji,
  bo to szie robi po cichu, a nie blogu Maruchy,
  zrozumiałeś ?

  pozdrawiam serdecznie -;) – WALCZ

  Dragan Gagi Jovanović – Ružo rumena (Veče sa Ivanom Ivanovićem)

 63. revers said

  z relacji poszczepionkowych …

  NA OCZACH MATKI PRZEMOCĄ ZASZCZEPIONO NIEMOWLĘ – CHWILĘ NIE ODDYCHAŁO‼️
  Lekarka uderzyła matkę ! Takiej chcecie przyszłości dla swoich dzieci ???
  Dzisiaj w Białymstoku posiedzenie sądu dotyczące historii opisanej przez mamę dziewczynki:
  „W luty przyszłam na umówione wcześniej szczepienie z trzymiesięcznym dzieckiem. Pani doktor miała już wcześniej w karcie moje oświadczenie, że wyrażam zgodę na jedną szczepionke w tygodniu (NFZowską).
  Dlaczego szczepiłam ? To był kompromis. Byłam naciskana ze strony rodziny na szczepienia, mimo, że moje stanowisko było takie, że najchętniej w ogóle bym nie szczepiła.
  Dowiadywałam się u znajomych w sanepidzie jakie jest w tym momencie najmniejsze zło dla dziecka. Zadawałam pytanie „jakimi oni szczepieniami w takiej sytuacji by zaszczepili”. To tłumaczono, że każdą szczepionkę oddzielnie, abym mogła obserwować każde działanie szczepionki. Aby nie obciążać dziecka jednego dnia wieloma patogenami jednocześnie.
  Także dlatego, zdecydowałam się na nie, że na temat szczepień które były 20 lat temu są jakieś w miarę wiarygodne dane, czy badania, a dotyczące szczepień 5 czy 6 w jednej nie ma. Ponadto dużo osób po fachu (jestem fizjoterapeutką) mówiło mi, że ma dzieci do leczenia właśnie po skojarzonych szczepionkach, a nie po NFZ-owskich.
  Mam przypadek w rodzinie że po szczepieniach skojarzonych dziecko ma problemy zdrowotne. Od czasu gdy weszły jest znacznie więcej powikłań ze strony układu nerwowego, jak i autyzmu, co też zaobserwowałam będąc na uczelni rozmawiając z rodzicami, ale i już jako fizjoterapeuta.
  Tuż przed szczepieniem, przyszła pani doktor oswiadczyła, że ją nie obchodzi, że ja wybrałam jedną szczepionkę i wbrew mojej decyzji zrobi tyle ile zostało do zrobienia, a następnym razem moje dziecko dostanie ich cztery albo nawet pięć na raz.
  Do tej pory zawsze dziecko podczas szczepienia trzymałam na rękach i zażądałam aby w tym przypadku też tak było, by dziecko czuło się bezpieczniej.
  Położyłam je na przewijaku w celu poddania badaniu. Gdy zakwalifikowano je do szczepienia wzięłam na ręce bo zaczęło płakać. Pani doktor na początku kazała mi położyć dziecko. Gdy kolejny raz stanowczo powiedziałam, że chce aby dziecko było na rękach, wyrwała mi je kładąc na przewijaku. Zaczęła ciągnąć za nóżki na siłę prostując. Zaczęło płakać, napinać się, prężyć. Chciałam wziąć je na ręce widząc co się dzieje, ale zostałam uderzona przez lekarkę w ręce. Lekarka krzyknęła do pielęgniarki „to rób ten zastrzyk” i nadal ciągnęła płaczące, prężące się dziecko za nóżki. Pielęgniarka nie miała jak dojść do dziecka i zrobiła zastrzyk na oślep trafiając w boczną, a nie przednio boczną stronę nóżki. Dziecko przestało oddychać…
  Chciałam je odebrać celem przywracania jej oddechu i zostałam kolejny raz uderzona. Lekarka zaczęła trząść dzieckiem, po czym uderzyła je w pupę. Po ok. 20-30 sekundach dziecko odzyskało oddech. Szybko znów położyła je na przewijak mimo, moich protestów, że żądam oddania dziecka po czym zostałam udepchnięta i uderzona kolejny raz. Lekarka zaczęła znowu krzyczeć do pielęgniarki „no rób szybko ten zastrzyk”. Podała kolejną dawkę szczepionki…
  Zastrzyk został zrobiony, mimo, że dziecko przeraźliwie płakało i wcześniej był brak oddechu przez dłuższą chwilę. Zabrałam tak szybko jak tylko mogłam. Z obecną w przychodni matką nie mogłyśmy dojść do siebie przez dłuższy czas, a dziecko przeraźliwie płakało. Nigdy nie słyszałam takiego płaczu u niej. Noga zaczęła puchnąć, przestała nią ruszać. Pobiegłam na SOR, informując o całej sytuacji dyżurnego i prosząc, aby w dokumentacji napisał przebieg sytuacji.
  Niedowład nóżki utrzymywał się ok 3-4 dni. Poza tym od tamtej pory ma krótkie bezdechy, jak zaczyna płakać czy mocniej się denerwować. Ma problemy ze spaniem, budzi się z płaczem dość często i odgina się w łuk. Ponadto płacz jest zupełnie inny.”
  za: Agnes WT

 64. revers said

  ad52, fartuszki w najasniejszej maja sie bardzo dobrze …

 65. Yah said

  Ad 62

  To tylko potwierdza to, o czym wielokrotnie pisałem. Lekarze ( poza wyjątkami ) to nie lekarze tylko dystrybutorzy trucizn produkowanych przez BigPharmę, zwanych dla niepoznaki lekami.
  Ważne jest nie wyleczyć chorobę tylko podać,szczepionkę, wypisać i sprzedać lek pomimo, skutki uboczne są groźniejsze niż chorobą, z którą „lekarz ” „walczy”.

  I oni sie z tym nie kryją, bo na ulotkach wszystko jest napisane.

  Wypisz wymaluj szczepionki Gatesa na CoVid, które spowodują więcej zgonów niż sam wirus kataru.

  Uczestniczymy w zabawie, która urządzili nam NWOscy psychopaci. Sprawdzają jaki procent populacji myśli, czyta ze zrozumieniem i nie jest podatny na manipulację mainstreamu. Po co ? Zobaczymy, choć pewnie gdzieś tam już to opisali.

 66. Listwa said

  Szczepionka jest to preparat który oddziaływuje na układ immunologiczny.
  Gdy coś chce wpływać na DNA szczepionką nie jest.

  Nie jest istotne jak preparaty są podawane.

 67. Listwa said

  Nie bądźmy antymurzynscy, puśćmy przodem.

  „Melinda Gates: Szczepionka przeciw COVID-19 najpierw dla czarnoskórych”

  https://www.fronda.pl/a/melinda-gates-szczepionka-przeciw-covid-19-najpierw-dla-czarnoskorych,146360.html

 68. revers said

  No nie waidomo co sie kryje po tym puscmy ich pierwszymi, gdy jednoczesnie dzialaja mosty przerzutowe do europy migrantow z afryki, a nawet dalej bo juz farncuska straz przybrezna przezuca swoich afroludkow przez kanal La Manche.

  Rownie dobrze taka szczpionka gatesa, moze byc dla afroludka przepustka do lepszego zycia w europie, gdzie faktycznie beda wolne miejsca parcy dla zaszczpionych i przezywajacych 1 szczepienia bezobjawoawo. A BLM w europie roniez ma sie dobrze, a moze lepiej niz w stanach.

  jest co plaadrowac w sklepach wielkich miast zachodnich Brukseli, Paryza, Stuttgarttu, Wiednia, Berlina-Karl Marx Strasse.

 69. Isreal said

  ad67
  to kurczę możemy się załapać jak nic …..

  że też matka tej paniusi musiała donosić ….

 70. Sarmata said

  Prezydent Andrzej Duda kupi jako pierwszy „szczepionkę”.
  Pytam w jakim celu to kupi i po co tak się spieszy?
  Do depopulacji Polaczków coby posiąść ich ziemię i przekazać pustynnym sprytkom.
  Ciekawe jest to jego niezrozumiałe zaangażowanie?

  P.S. Przypomnę, że jak mówią lekarze na COVID-19 zmarło w Polsce 200 – 250 osób.
  Pomyślcie w tym kontekście o tych deklaracjach Dudy.

 71. Listwa said

  @ 70 Sarmata

  Może ta Gatesowa ma na myśli nas, tylko chciała powiedzieć niewolników w kolonii?

 72. Lily said

  MONEY nad POWER is the NAME of the GAME.

  http://xdisciple.blogspot.com/2012/03/great-vaccination-hoax.html
  Zrodlo;jak powyzej.

 73. NICK said

  Listwa. (13).
  „Violetta Villas” jest postacią TRAGICZNĄ. A Józef Oleksy „modlił” się u Pani Jasno! Górskiej.
  Aaa.
  Gocłowskiemu naplułem ww..
  Gdy szedłem za nim przed Matką Najświętszą.
  Na Clara Montana.
  Życiński rzucił na mnie swe diabelskie oczęta podczas Pasterki roku pewnego.
  Widział.
  Nienawidził Krwi Maryi Płaczącej we lubelskiej Kate-Drze.

  Gdy.

  Wszyscy.
  GO.
  Hołubili.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Cud_lubelski

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: