Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Józef Bizoń o Obywatele mają być tak zajęci,…
  revers o Wolne tematy (67 – …
  Józef Bizoń o Pesymizm realizmu politycznego
  Marucha o Obywatele mają być tak zajęci,…
  revers o Operacja na Ukrainie a globaln…
  Józef Bizoń o Pesymizm realizmu politycznego
  revers o Koniec „Sług Ukrainy”?
  Anzelm o Edward Snowden otrzymał obywat…
  JanuszT o Edward Snowden otrzymał obywat…
  Peryskop o Pesymizm realizmu politycznego
  kontra o Wolne tematy (67 – …
  Józef Bizoń o Czy Bóg jest egoistą?
  Józef Bizoń o Edward Snowden otrzymał obywat…
  kontra o Wolne tematy (67 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Wielomski: Formujemy się w czworoboki i idziemy głosować na Krzysztofa Bosaka!

Posted by Marucha w dniu 2020-06-26 (Piątek)

Tekst ten będzie na naszym portalu ostatnim przed ciszą wyborczą. Trudno więc byłoby mi pisać o czymś innym, jak tylko o problemie dlaczego należy iść i głosować? I dlaczego głosować na Krzysztofa Bosaka?

Powód jest właściwie tylko jeden, ale istotny: od 31 lat czekamy na wybory, w których zostanie przełamany monopol polityczny stronnictw styropianowo-post-solidarnościowych, który w ostatnim okresie panuje na scenie politycznej jako PO-PiS. Wybór pomiędzy kandydatami PO-PiSu jest zupełnie jałowy, gdyż wszyscy oni już rządzili i pokazali co umieją, a właściwie, to czego nie umieją.

Wybór pomiędzy urzędującym prezydentem Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim to wybór całkowicie pozorny. Tłumaczy się nam, że walka PiS z PO to zasadniczy spór o kształt Polski, że są to dwa rzekomo nieprzystające do siebie światy ideowe i polityczne. Tak? Fałsz tego zobaczymy już po nazwiskach: prezydent Andrzej Duda – były członek Unii Wolności; Mariusz Morawiecki – były doradca Donalda Tuska; Jarosław Gowin – do niedawna prominentny działacz PO; Piotr Gliński – były członek Unii Wolności. A kieruje nimi wszystkimi Jarosław Kaczyński, o którym Rafał Ziemkiewicz słusznie przed laty napisał, że założył Porozumienie Centrum, gdyż koledzy z KOR-u nie traktowali go poważnie i nie dali mu przewodzić środowisku ROAD, czyli później UD i UW.

A naprzeciwko tego obozu, reprezentowanego przez byłego członka UW, kolejna mutacja ROAD-UD-UW-PO, czyli Koalicja Obywatelska, wystawiła Rafała Trzaskowskiego. Jednym słowem, czy zagłosujesz na Dudę czy na Trzaskowskiego, to wyskakuje na końcu ś.p. Bronisław Geremek.

Rzeczywista zmiana w Polsce wymaga rzeczywiście nowych ludzi, spoza układu styropianowo-post-solidarnościowego, którzy nie mają za sobą etosu „kombatanctwa”, którzy potrafią coś więcej niż organizować strajki, demonstracje i sypiać na styropianie. Polska nie potrzebuje już konspiratorów, wywrotowców i rewolucjonistów, ale budowniczych, którzy mają nam do zaproponowania pozytywne idee, nowe wizje, nowe konstelacje międzynarodowe, nowe projekty ekonomiczne, polityczne, społeczne.

Mamy dość oglądania w kółko tych samych twarzy, znaczonych przez skrajną niekompetencję i serwilizm wobec zagranicy, klęczących czy to przed Berlinem czy Waszyngtonem i Tel-Avivem. Dość, po prostu dość! Nie da się już na was patrzeć, słuchać waszych przepychanek o stołki, demagogii, haseł o wolności i demokracji. Dość tego politycznego bełkotu!

W tych wyborach gra toczy się o początek wymiatania solidarnościowej elity politycznej, która nie zdała egzaminu z zarządzania państwem, uwikłanej w niejasne związki z wywiadem amerykańskim i niemieckim jeszcze z okresu przed „obaleniem komunizmu”.

Gra toczy się o wymiecenie tych, którzy drżą przed telefonami z amerykańskiej ambasady, którzy zawsze i wiecznie ulegają przed naciskami zagranicznych lobbies finansowych, korporacji, wielkich banków.

Chcemy wszystkich was wysłać na emerytury! I to nie na „godne” emerytury, ale na takie, które zafundowaliście przeciętnym Polakom. Tak jak w 1989 roku Polsce potrzebna była dekomunizacja, tak dziś nasze państwo potrzebuje desolidaryzacji. Bo trzeba zrobić miejsce dla nowych ludzi, dla nowego pokolenia, które zbuduje nam nową Polskę i nowy świat ideowo-polityczny.

Spośród jedenastu kandydatów na urząd Prezydenta RP warunki te wydają się spełniać jedynie Krzysztof Bosak, Stanisław Żółtek i Marek Jakubiak. Pozostali kandydaci nie wyglądają nie tylko na poważnych, ale i chcących cokolwiek zmienić. To kandydaci wielkich sieci medialnych, grupek dziwaków, mastodonci socjalizmu lub osoby niewyraziste.

Tak naprawdę to źle się dzieje, że w wyborach tych – obok Krzysztofa Bosaka – startują Żółtek i Jakubiak. Ich miejsce było w Konfederacji, a nie znaleźli się w niej (Żółtek) lub z niej wyszli (Jakubiak) z powodu uwarunkowań personalnych, towarzyskich i historycznych. Obydwaj powinni dziś wspierać Bosaka z ław sejmowych Konfederacji.

W mojej ocenie Krzysztof Bosak prowadzi sprawną i dobrą kampanię, nie popełniając większych błędów. Tłumy walące na spotkania z nim w całej Polsce pokazują przebudzenie się w naszym kraju prawicy, która czeka na alternatywę dla zapyziałego PO-PiSu. Na spotkania walą tysiące osób, które mają już dość głosowania na „mniejsze zło”, w sytuacji gdy zło „mniejsze” niczym nie różni się od „większego”.

Muszę też Krzysztofa Bosaka pochwalić za prezentowaną linię ideową. Wbrew temu co niektórzy spodziewali się i przepowiadali, że wybór Bosaka na kandydata Konfy to zwycięstwo „socjalizmu” w narodowej wersji, nasz kandydat podkreśla elementy wolnościowe i wolnorynkowe, przedstawiając program politycznie konserwatywny i ekonomicznie wolnorynkowy, taki „narodowy liberalizm”, jaki do 1926 roku przedstawiała w Polsce endecja.

Głosując 28 VI na Krzysia Bosaka mamy szansę na odbudowanie przedwojennej sceny politycznej: po lewej centrolew (SLD-PSL-PO), w bagiennym centrum neosanacja (PiS), na prawicy endecja (Konfederacja). Stajemy przed szansą wskrzeszenia na polskiej scenie politycznej autentycznej prawicy, a nie jakiegoś wyleniałego centro-czegoś tam. Mamy przy tym kandydata, który wzniósł się ponad podziały narodowcy i liberałowie, przedstawiając wspólną dla wszystkich środowisk narrację.

I jeszcze jedno na koniec: mamy zakaz spekulowania kogo Krzysztof Bosak i Konfederacja poprą w II turze. Nie walczymy dziś ani o czwarte, ani o trzecie miejsce. Walczymy o zwycięstwo, gdyż ten kto nie walczy o zwycięstwo, ale o trzecie miejsce, już jest przegrany.

Krzysztof Bosak jest na fali wznoszącej się. On sam i my – jego wyborcy, musimy wierzyć w jego zwycięstwo. Lider zawsze może się przewrócić, a wice-lider zostać zdyskwalifikowany za falstart. Tylko ten, kto wierzy w sukces, w to, że ma dość woli zwyciężyć i zmienić świat, ten tylko wygrywa. Naprzód Polacy, idziemy ławą głosować na Krzysztofa!

Adam Wielomski

https://konserwatyzm.pl/

Komentarzy 79 do “Wielomski: Formujemy się w czworoboki i idziemy głosować na Krzysztofa Bosaka!”

 1. Waldi said

  Jakim totalnym debilowatym szabasgojem trzeba być żeby brać udział w tej ustawionej wyborczej żałosnej farsie ?, a jaką chazarską szmatą trzeba być aby oddać głos na żyda i pedała udającego narodowca mordechaja jajko, pseudonim operacyjny krzyśia bobas.

 2. Zbyszko said

  Z tej całej Konfy, to taka endecja jak ze mnie Kosmonauta.
  Wolnorynkowiec, tak, tak… Do sprzedania na tym „wolnym” rynku (a raczej czarnym rynku) pozostała już tylko flaga Polski i Godło, bo cała reszta jest już w prywatnych obcych rękach, łącznie z naszymi Polaków majątkami. Naiwni jeszcze wierzą, że mają jakiś majątek. A bilionowe długi w przeliczeniu na tych kilkadziesiąt, może kilkaset tysięcy frajerów, którzy uwierzyli w tą „wolność” i wypruli płuca na tym „wolnym” rynku, by postawić jakiś dom, to nie łaska przeliczyć? No bo przecież nie będą tego długu spłacać okupanci, nie po to go zaciągali.
  Tym Polakom którym się udało umknąć uwadze „wolnego” rynku i wyskoczyć z jakimś biznesem ponad przeciętność, czasami grubo ponad przeciętność, można tylko powiedzieć, że marka Mercedes Benz, itd, itp także była kiedyś marką rodzinną, do czasu… dopóki rodzina nie dostała propozycji nie do odrzucenia…
  Kwestia czasu.

  Zachciało się frajerom wolnego rynku. Źle im było za PRL-u, gdzie mogli sobie bezpiecznie to prywaciarstwo, badylarstwo itd uprawiać, to zachciało im sie kapitalizmu i wolnego rynku… no to dostaną.
  Ale ci ludzi są naiwni…

 3. rycho08 said

  Wielomski rai nam bosaczka bo przegrała z nim prawybory jego żona.

  „Stajemy przed szansą wskrzeszenia na polskiej scenie politycznej autentycznej prawicy..”
  Czy Wielomski nie wie, ze prezydent to sobie może wskrzesić – zwłaszcza mając błaznów za pomagierów – Braun, JKM i cała reszta.

  Następny do kolekcji – probanderowiec – z kaczorkiem będą na wyścigi „wspierać” oprawców – kto da więcej, byle dołożyć Rosji.

 4. Marek said

  Panie Waldi ma pan coś na potwierdzenie swoich oszczerstw, czy tylko tak z miłości do żydów obrzuca Bosaka goownem?

 5. rycho08 said

  Admin,
  Proszę poprawić: zamiast post- wpisać probanderowiec.
  Dziękuję.

 6. Leo said

  Głosować? A kto liczy głosy?

 7. Carlos said

  Panie Wielomski ! Glosowalem na Konfederacje tylko po to ,byscie ujawniali przekrety i beznadzieje polityki PO i PIS. Wiedzialem, ze nie zdobedziecie duzego elektoratu, ale zaglosowalem, myslac ,ze troche namieszacie w Sejmie. No i mieszacie, tyle,ze po to ,by lansowac siebie ( Braun, Winnicki, Korwin). Wyslalem linki do p. Brauna, w sprawie niesprawiedliwego ucinania emerytur polsko-amerykanskich. CISZA. Ale, zrobiliscie w korytarzach sejmowych konferencje dla dziennikarzy w tej sprawie. I dalej CISZA. Zaczynacie wiele watkow, by pokazac, jak bardzo dbacie o ludzi i…. na tym koniec. Oprocz lansu, nic nie robicie. I zamiast wystawic kandydature pana zony, wyslaliscie na bitwe chloptasia, ktory- nawet jak czasami mowi logicznie – to wyglada tak, ze elektorat inteligentny i srednio inteligentny i srednio glupi, nie zaglosuje na Bosaka. Chocby dlatego, ze nie wyobraza sobie rozmowy waszego kandydata z Trumpem lub Merkel, a o Putinie nie wspominajac. Winnicki w debacie telewizyjnej oglasza ,ze nie ma nic przeciwko amerykanskiej broni atomowej zainstalowanej w Polsce i oczywiscie nie ma nic przeciw obecnosci wojsk usraelskich. Czy Wy quzwa oszaleliscie? Idzcie Wy w p….u , zebym was na oczy nie widzial. Dziwie sie,ze calkiem inteligentne malzenstwo, dalo sie wciagnac w te gre. A sobie tez sie dziwie, ze – naiwnie myslalem ( marzac) – ze sa jeszcze Polacy w Polsce.

 8. bryś said

  Ma ten człowiek jakiś staż pracy gdziekolwiek? Tak z ciekawości pytam.

  Z informacji dostępnych w internecie wynika, że „jedynka” na warszawskiej liście Konfederacji i jedna z głównych twarzy tego komitetu wyborczego, od 2012 roku nie ma źródeł utrzymania. Zapytaliśmy zatem Krzysztofa Bosaka gdzie pracuje i z czego żyje.
  Polityk w informacji przesłanej portalowi niezalezna.pl podał, że czerpie dochody z pracy w sztabie Konfederacji (komitet powstał cztery miesiące temu) oraz dla posła Roberta Winnickiego. Nie jest jednak jasne, na jakiej zasadzie i od kiedy Bosak miałby zarabiać u Winnickiego.

  Do dnia dzisiejszego poseł nie zgłosił tego faktu Kancelarii Sejmu. Jeśli zatem poseł Winnicki wypłacał liderowi Konfederacji i swojemu koledze pieniądze przeznaczone na działalność jego biura poselskiego, to czynił to pozaprawnie. Sam Winnicki nie chciał z nami dziś o wypłatach dla Bosaka rozmawiać. Domagał się byśmy skierowali do jego biura pytania na piśmie. Co oczywiście zrobimy.

  https://niezalezna.pl/269638-z-czego-zyje-krzysztof-bosak-niejasne-zrodla-dochodow-lidera-konfederacji

  Taki tam szczegół. Na prezydenta sam raz. Kompetentny, uczesany i z poglądami.

 9. bryś said

  Brat lidera Konfederacji Krzysztofa Bosaka („jedynki” na liście do Parlamentu Europejskiego) należy do kadry zarządzającej w firmie, która jest częścią imperium rosyjskiego oligarchy. Marek Bosak to dyrektor ds. Public Relations w firmie Vivus, która zajmuje się w Polsce udzielaniem tzw. „chwilówek”. Większościowym udziałowcem holdingu 4Finance, do którego należy Vivus, jest Oleg Wiktorowicz Bojko. Przedstawiany jako rosyjski biznesmen, oligarcha z ogromnym majątkiem.

  Jak Rosyjski oligarcha, i to od Putina to zagłosuję. :)))))

  https://niezalezna.pl/269588-firma-oligarchy-z-rosji-wsrod-dyrektorow-marek-bosak-brat-lidera-konfederacji

  Proszę mi nie pisać że źródło szmaciane, brat to brat, dochody to dochody.

 10. Razem z rodzicami zastanawiamy się nad głosowaniem. Właśnie mój 7 letni syn spytał mnie, czy są wśród kandydatów Polacy. Powiedziałam że są,ale nie są wypromowani. Syn powiedział, że lepieiej nie głosować.

 11. Ralal C. said

  Ad 2
  Panie Zbyszku ja tez to zauwazylem.
  Pojawili sie zebracy, mieszkania kosztuja krocie. Kapitalizm to dyskryminacja finansowa.
  „Miales chamie zloty rog, ostal ci sie jeno……”

 12. Boydar said

  Wyście wszyscy chyba ochu*jeli; obywatel Wielomski robi sobie mega kwadratowe jaja a Wy dajecie się wkręcać jak młode pelikany.

  Tylko jeden, ewidentny fragment na poparcie – „… Polska /…/ potrzebuje /…/ budowniczych …”

  Myślę, że nawet za grubą kasę obywatel Wielomski nie wskaże, co wybudował obywatel Bosak.

  Ja natomiast, za zupełnie niewielkie pieniądze, mógłbym wskazać kto i czym wybudował Bosaka.

 13. Nina said

  W czworoboki mówisz pan. Czyli co? Iść do „zamaseczkowanej” komisji w przestarzałym szyku bojowym i szturmem coś zdobyć? A dla kogo? Dla pana Jajko?

  Kto ma tworzyć te czworoboki? I kto później – tymi czwórkami – ma iść do nieba? Bo przecież nie żołnierze z Westerplatte.

  Ot, wzięło pana na poezję.

 14. Yah said

  Demokracja to dykta , która zabito okna w pokoju, w którym siedzą prawdziwi władcy świata – właściciele korporacji.
  Kogo by nie wybrać, linia korpo będzie w Polsce i w każdym innym kraju świata ( za wyjątkiem Iranu i Białorusi) bez przeszkód realizowana.
  Oczywiście wszystko okraszone NWOskim sosem powszechnej szczęśliwości, solidarności dla dobra wszystkich mieszkańców planety z wyjątkiem …. zwykłych ludzi.

  Tak sobie myślę, że do polityki celowo dopuszcza się takie osoby, żeby tzw. wyborcy z ulgą i nadzieją zgodzili się ( oczywiście ich zgoda nie jest do niczego potrzebna, ale tak ładniej w TV wygląda) na zarządzanie przez sztuczną inteligencję.

  A ilez kożyści dla korpo-rzadów. Przecież:
  – sztuczna inteligencja nie może się mylić i ma zawsze rację;
  – pociągający za sznurki jeszcze sprawniej będa mogli realizować swoje interesy;
  – sztuczna inteligencja nie człowiek, tak więc jej nie obowiązuje prawo naturalne, moralność , sumienie i takie tam inne rzeczy, na które pewna część społeczeństwa zwraca uwagę.

 15. Kura domowa said

  Głupie baby z Opolskiego zagłosuja za Trzaskowskim. A wiecie dlaczego? Bo jest przystojny.
  Przypomina mi się kampania wyborcza Pana Kwaśniewskiego, tez głupie baby głosowały bo miał niebieskie oczy.

 16. Dinozaur said

  Dinozaurowi zdarzyło się być w Warszawie w czasie wyborów prezydenckich 1995.
  Paniusie z wyższego towarzystwa mówiły wszystkie jak jeden mąż (żona ?): My będziemy głosować na naszego Olesia , on jest taki śliczny …

 17. Raynold said

  A nie lepiej od razu idąc na niego głosować uformować się w gwiazdę? Będzie wiadomo od razu co nastąpi!

 18. Boydar said

  @ (15), (16)

  W tzw. demokracji nie ma obowiązku oddawania głosu po żadnym kryterium, także po rozumie. Nie ma też żadnej odpowiedzialności za wkład własny do „wspólnej” decyzji.

  Wspomniane w komentarzach paniusie (s)korzystały natomiast z przywileju konsekwencji, im po prostu Oleś NIE WADZIŁ, wręcz przeciwnie. Co rzuca światło kim faktycznie były/są.

  W każdym razie, starożytne Greki zdawały sobie sprawozdanie, że kobiet nie należy dopuszczać do decydowania o przyszłości, co ma również przełożenie w zakazie sprawowania przez nie kapłaństwa.

  Przy tej okazji nasuwa się spostrzeżenie, że forma rządów jest mniej istotna dla rządzonych niż okoliczność do czego rząd dąży i kto rządzi rządem.

  My natomiast w swych milionowych dysputach, taktownie tą zasadniczą kwestię staramy się pomijać, bo gdyby nie, to szybko okazałoby się, że du*pę mamy gołą, zmarzniętą i obsraną.

 19. Moher49 said

  No to się całe szambo z Gajówki na Bosaka wylało.
  Brat pracuje dla ruskiego oligarchy, pewnie żyda.
  Zapominają ile to węgla, gazu od Rosjan kupuje cały świat.
  Wszystkim wolno, tylko nie Bosakowi i KONFEDERACJI.
  Najgorsze, ohydne oszczerstwo to nazwać Bosaka banderowcem.
  Co do wykształcenia:
  – przedwojenny dwukrotny premier Polski Wincenty Witos był samoukiem,
  – Lech Wałęsa skończył zawodówkę,
  – Aleksander Kwaśniewski to omc magister.
  Zapomniały wstrętne komuchy powojenne hasło – nie matura, lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.

 20. Lily said

  Wyborca Pis-u.
  „ZAWSZE bede glosowal na Kaczynskiego
  partie,bo sa Oni pobozni,bardzo pobozni,
  tacy jak my”.
  Kaczynski, wie co robic.zeby od ponad 40-tu
  lat byc na garnuszku podatnika.
  „STAN sie jak oni,mow Im to co chca uslyszec”.

 21. A tłum i tak zagłosuje na prześladowców swoich. 🙂

 22. Birton said

  wygrał Bosak , czyli my , żydomasoni , i tak wygraliśmy, jak mawia Jojne Daniels

 23. Kar said

  Kura 10

  – widzi mi sie, ze juz mamy potencjalnego kandydata. Bo 7letni ma wiecej umu nizli ta cala reszta wsiowych wypomadowanych mydlkow..Wyslac go, do Trumpa, i nie ubierac w oslizly wazeliniarski niebieski uniform kolor…nie czynic, nie robic pseudo-Moher z mlodej krwi, prosze

 24. wow said

  Każdy ma swój rozum, ale ogólnie zarzuty wobec Bosaka są śmieszne, więc warto je wyjaśnić

  -„zyd” – jakaś bzdura kompletna wyssana z czyjegoś brudnego palucha

  – „ruski agent” jak wyżej – powodem jest to, ze ma brata pracującego w firmie z rosyjskim kapitałem i na jednym z wieców Konfy pozwolił sobie na umiarkowanie prorosyjskie wystąpienie z byłym europosłem Tomczakiem. Chyba normalne, ze ktoś komu zależy na polskim interesie szuka partnerów nie tylko w USa, UE czy Izraelu? To ten zarzut?

  -„na pewno pedzio bo nie ma żony” – o już ma i niektórzy zamknęli japy w tej kwestii

  -” nie ma wyższego wykształcenia” – za to Traskowki i Duda maja nawet doktoraty, zawsze jest alternatywa w postaci takich kandydatów. Swoją drogą Bosak ostatnio mówił, że zamierza dokończyć któryś z kierunków, które kiedyś rozpoczął i porzucił. I pewnie to zrobi żeby wybić argument z ręki choć brak mgr przed nazwiskiem bynajmniej nie czyni go gorszym kandydatem.

  – „nic nie osiągnął” – ma 37 lat, jak na razie doprowadził do powstania formacji która ma w końcu szanse przełamać rządy PO-PIS-SLD-PSL, ale niektórym też mało

  Mam wrażenie, że u niektórych ujawnia się typowe polskie pieniactwo i warcholstwo. Każdy ma wolny wybór, ale krytykowanie w czambuł bez argumentów to nie jest ani pro-polskie ani chrześcijańskie.

 25. wow said

  Jest jeszcze zarzut iż „nigdzie nie pracował”, z tego co wiem nie ma w Polsce obowiązku pracy na etacie. Bosak jednak pracował był min instruktorem windsurfingu, parał się publicystyką itp. . Był też w końcu posłem, miał zapewne jakieś oszczędności. Jeżeli prowadził biuro Winnickiego to też była praca. Ciekawi mnie czy innych kandydatów też tak panowie i panie prześwietlają gdzie i kiedy pracował i za ile?

 26. Yagiel said

  na straganie w dzień targowy…

 27. klaczka said

  Ja zagłosuję tylko na Polaka! Nie ma Polaka? Nie głosuję.

 28. Sarmata said

  Demokracja jest to metoda (metoda a nie ustrój) wymyślona przez żydów po to, aby bezboleśnie dymać frajerskich gojów i to ich własnymi rękoma.

  W pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż« ks. profesor cytuje żydowskie źródło:
  „Czym jest demokracja dla żydów, to najlepiej to wyjaśnia żydowskie pismo
  pt. „Napiink”, wychodzące w Rumunii, gdzie powiedziano:
  „Nie można zaprzeczyć, że stosunek żydów do światowej demokracji jest
  zawsze jak najprzychylniejszy. My żydzi jesteśmy jak najgłębszymi wyrazicielami
  tej demokracji. Musimy być także jej wytrwałymi obrońcami. Żydzi
  w Nowym Yorku słusznie uczynili, oświadczając, że 5 milionów żydów może
  znaleźć jedyny ratunek walcząc o prawdziwą demokrację, organizującą cały
  świat”
  A zatem „Demokratyczny front” niczym innym nie jest jak tylko agenturą
  żydowską, kierowaną przez masonerię i żydów.
  Nadto rolę oddziałów pomocniczych przygotowujących narybek dla masonerii
  spełniają towarzystwa: okultystyczne, mediumistyczne, teozoficzne,
  związki wolnomyślicieli, „Rotary Club’y”, których członkowie nie zdają sobie
  często sprawy z tego, gdzie się znajdują, bo zawsze podaje się im wyższe
  i wzniosłe cele, a zataja się przed nimi cele właściwe. Ogólna jednak atmosfera
  oparta na liberalizmie i internacjonalizmie ma ich przygotować do przyjęcia do
  masonerii. Tworzą one jakby przedszkola, tej mafii i dlatego wszystkie razem
  z masonerią powinny być bezwzględnie zakazane jako obce agentury, bo ich
  władze naczelne, skąd dostają rozkazy, znajdują się poza granicami Polski.
  Mimo maskowania się odkrywają czasami niektóre z wymienionych organizacji
  swe właściwe oblicze i cele, jakim służą. Tak na przykład zdemaskował
  się „Pen Club” na Kongresie zakończonym 2 lipca 1938 r. w Pradze, gdzie
  w organizacji tej międzynarodowej, a z założenia literackiej, wystąpiono
  w obronie komunistycznej Hiszpanii, przeciw antysemityzmowi i rasizmowi.
  Sprawę tę podniósł i odpowiedni wniosek postawił delegat żydowskiego Pen
  Clubu z Warszawy Noach Pryłucki. Zgłosił on rezolucję w języku żydowskim
  przetłumaczoną później na język francuski. Kongres rezolucję tę przyjął, potępiając
  antysemityzm i rasizm i wzywając swych członków do energicznego
  zwalczania tego barbarzyństwa!
  Natomiast nie poddano pod głosowanie polskiej rezolucji, domagającej się,
  by na Kongresach Pen Clubów nie zajmowano się wcale kwestiami politycznymi.
  Z tego widzimy, że Pen Club jest tylko agenturą żydowską, w taktyce zaś
  naśladuje masonerię, służąc żydom ukrywa swe właściwe cele i podszywa się
  pod cele inne, pod cele literackie.
  str. 170
  ”436.
  _________________________________________________________
  436) Cfr. Nar. Ag. Inf. z 19 maja 1938 r.

  Tak więc demokracja to groźna choroba roznoszona (na siłę) po całym świecie przez żydów.
  Demokracja wynosi tumanów na piedestał jak wzburzona woda szumowinę. Demokracja to choroba. Roznoszona na siłę po całym świecie przez żydów.
  Stan aktualny jest taki, że żyd ma Twoje pieniądze (83 – 87%) – Ty człowiecze masz gówno i czekasz kiedy Ci raczy dać jakieś 500+!
  Pan Stanisław Michalkiewicz ujął istotę rzeczy: „Wolność gospodarcza i własność prywatna zapewniają autonomię wobec władzy” Ja powiem jeszcze prościej – broń i pieniądze zapewniają autonomię wobec władzy. I dlatego nie macie Państwo ani jednego – ani drugiego.
  Tenże pan Stanisław Michalkiewicz często pokazuje nam jak winny wszelkiemu złu jest socjalizm. Ja powiem tak: żydom wcale nie chodzi o żaden socjalizm tylko o ubezwłasnowolnienie człowieka na poziomie jednostki, pozbawienie jej swoich pieniędzy i pozbawienie broni aby już o nic nie walczył. Socjalizm, komunizm, demokracja to jest tylko marka handlowa zależna od aktualnego etapu.
  Nie chodzi wcale o żadne -izmy tylko o to, aby pozbawić Cię efektów Twojej pracy człowiecze.
  Zrozumcie to wreszcie, że żyd Józef „ten trik” zastosował w Egipcie już 3700 lat temu!
  Pamiętajcie, że „demokracja to wytrych do włamania się do cudzego domu”.
  To tyle. Pokłony,
  Króluj nam Chryste

  Stanisław Michalkiewicz:
  „Ale zabobon, jak to zabobon. Toteż nic dziwnego, że nawet pasterze Kościoła padli ofiarą politycznych gangsterów i własnych błędów sądząc, że ludzie tęsknią za demokracją. Naprzeciw tej rzekomej tęsknocie wyszedł II Sobór Watykański, w którym można było dostrzec tendencję sformułowaną w krótkich, żołnierskich słowach Mikołaja Gomeza Dawilę, że „Kościół utraciwszy nadzieję, że ludzie będą postępować zgodnie z jego nauczaniem, zaczął nauczać tego, co ludzie robią”.”

  Konkluzja: Demokracja to była szlachecka. W demokracji szlacheckiej, to nawet na koń, po lepszych karkach wsiadali panowie bracia, niż ci obecni wybrańcy Ludowego Suwerena.

 29. Boydar said

  To nie są de facto zarzuty do Bosaka, Panie Wow. Bo to rzeczywiście byłoby śmieszne, jak pretensje do konia, że nie śpiewa.

  Zarzuty na swe puste głowy ściągają ci, którzy stręczą nam jednego żydka w rzekomej opozycji do drugiego.

  Przecież un jeden z drugim nie deklaruje wyborczo, że będzie prezydentem wszystkich żydów w Polin, tylko że Polaków. A może ja nie chcę, żeby Polskę reprezentował żyd, nawet nie mający nic specjalnego na sumieniu ? No ale na to obywatel Bosak nic poradzi, jest koniem który nie śpiewa. I jedyne co może zrobić, to nie wychodzić na scenę z zamiarem śpiewania.

 30. Mari said

  Każda partia jest pilnowana. Pilnowana jest tym skrupulatniej, im jest bardziej uwierająca dla ludzi trzymających władzę. Ja nie mam złudzeń.

 31. kazdego said

  tak sobie mysle czy pan bosak prawie 40 letni facet aspirujacy do rzadzenia calym naszym narodem zdaje sobie sprawe ze sam poki co dorobil sie raptem 10 000 zl oszczednosci ?? wynika to z jego oswiadczenia majatkowego .czy to ma byz wg zasady ze najlepiej zadzi sie czyjas kasa ??

 32. revers said

  Bosak na spotkaniu wyborczym, chlopak i dziewczyna to moja rodzina?

  lub zamalowany antifa mikrobus Bosaka w Torunia, to sie naparacowali kochasie Biedronia,

 33. Zbyszko said

  Revers @32
  „mądry Polak po szkodzie, ale jak przed…”
  Słuchamy tego samego co 4 lata :
  .https://www.youtube.com/watch?v=kf-Syd-M-WA
  i niczego to nas nie uczy… Przecież starte już do bólu POPIS musiało być czymś zastąpione. I to coś nazywa się teraz Konfederastia. Problem polega na tym, że tych kolejnych dokładanych przez KAŻDĄ ekipę cegiełek, za każdym razem nie przeżywa kolejna spauperyzowana przez poprzednią ekpię grupa społeczna, zawodowa itd… Gdzie są ci dumni kiedyś robotnicy którzy wynieśli na piedestał tą zbrodniczą Solidarność?… Już dawno ich nie ma, bo teraz tworzyliby tylko koszty emerytur i rent. Zresztą Konfederastia w ramach walki z komuną:-) zapowiada likwidację ZUS-u, co ogłupiona gawiedź już przyjmuje z wielką aprobatą:-)… Gawiedź nie wie, że nie dożyje wieku emerytalnego, wiec dlatego ZUS nie będzie potrzebny. Gawiedź nie wie, że ZUS to także różnorakie zasiłki, takie jak np pogrzebowe… Też nie będą potrzebne, bo meneli (jak tych dawnych kiedyś robotników nazywa jeden z Konfederastów) chowa się po kosztach, gdzieś pod płotem.
  P.S. osobnik z powyższego filmiku jak tylko doszedł do władzy, od razu obniżył ten zasiłek pogrzebowy, jako kolejna już likwidacja niepotrzebnych obciążeń budżetowych, więc już ledwo wystarcza na tani pogrzeb.
  Ale obłupiona gawiedź pochwala tą zapowiadaną przez Konfederastię likwidację Państwa Polskiego i prywatyzację wszystkiego, łącznie z prawem.
  Gawiedź za podpuszczonym kiedyś biednym panem Kononowiczem, powtarza, że „nie ma być niczego” i tak będzie dobrze.
  No i niech tak będzie…

  Panu Bogu jednak chyba brakuje już jednak cierpliwości :
  .https://www.youtube.com/watch?v=MZwpwOIxmVE&t=291s

  Więc zamiast na wybory, to ratuj się kto może, ale tylko i wyłącznie w.. konfesjonale, bo tylko tam jest ratunek, a nie w żadnej polityce. Tylko POKUTA I NAWRÓCENIE…

 34. Jan said

  Duda z polecenia Boga przeklęty przez proroka Cypriana Polaka, za to, że sprzedał Polskę w USA!

  https://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2020/06/26-vi-2020-klatwa-rzucona-na-prezydenta.html#comment-form

 35. Olo said

  Polactwo nie potrzebuje żadnego propolskiego kandydata, bo po tylu latach ogłupiania i prania mózgów przez żydowskie media stało się skrajnie antypolskie. Jestem przekonany, że gdyby pojawił się kandydat wprost odwołujący się do antypolskiego banderyzmu, który chciałby zastąpić polską flagę tęczową flagą i jeszcze do tego obiecał każdemu młodemu hulajnogę w prezencie, to miałby blisko stuprocentowe poparcie.

 36. wanderer said

  Po pierwsze, chcialbym zobaczyc jakis dowod ze Bosak jest rzydem. Naprawde. Kazdego zydzi moga wtopic, najwiekszego patriote polskiego, wystarczy ze grupka stanie do zdjecia z ich flaga i haslem „zydzi popieraja Xksa” I juz czern da sie nabrac ze to pewnie zyd, bo zydzi go popieraja i juz jest skompromitowany.. Widzial ktos jakis jeden chocby dowod? A moze byl na Gajowce tylko ja nie widzialem? Uswiadomcie mnie prosze.
  To ze sie kiedys nazywal jajko, mlecz, kamyk, wrobel nie jest zadnym dowodem. Znalem goscia ktory sie nazywal Kucias i tez zmienil nazwisko. Obszczymurek byl i zlodziejaszek ale nie byl zydem.
  Wiec jesli sie tylko domyslamy, albo zaslyszelismy ale nie widzielismy wystarczajacych dowodow nie szastajmy nadaremnie slowami bo mozemy komus zrobic krzywde.

  Nie mow falszywego swiadectwa przeciwko blizniemu swemu

  Na argumenty ze mlody, dziecinny, niepowazny – na idiotyzmy odpowiadac nie bede…

  W tej grupie, powtarzam w tej grupie kandydatow to jedyny w miare rozsadny glos zeby probowac rozj..bac cholote karmiaca sie nasza krwawica od czterdziestu lat. Moze i on nie 100% Polak, moze on i jego poglady nie sa idealne ale innego bardziej rozsadnego w tej grupie nie ma. Tez bym wolal innego, ale nie ma..

  Jesli w tej sytuacji komus glosowac sie nie chce czy nie godzi, to ma do tego prawo i jest to jego indywidualna rzecz.

  Wiem, ze Wam tak jak mi zalezy na wolnej i dostatniej Polsce. Ale przy tym rozdaniu kart za duzo zrobic nie mozemy. Co najwyzej wywrocic stolik do gory nogami. Ale to rozwiazanie radykalne i na chwile obecna nie ma z kim tego zrobic.

 37. wow said

  @27 Klaczka – człowiek pisze sobie na Berdyczów najwyraźniej- a ma pan/pani jakiś argument że np. Bosak nie jest Polakiem albo Żółtek? Pytam poważnie.

  @Boydar – czy Bosak na ten przykład to ów „Eskimos” może jakiś dowód? Bo jak nie to jest to zwykła kalumnia.

  @ zarzuty że Konfederacja „podstawiona” – ja tam nie wiem ale to jedna partia/koalicja od czasów części LPR-u i części Samoobrony która krytykuje UE, państwo w Palestynie i tak dalej. Dla mnie sugerowanie że to jest kolejna wersja PiS czy innego KPN to zwykłe szkalowanie.

  Zastanawiam się kogo co poniektórzy gotowi by byli poprzeć. A rękę dam sobie uciąć, ze najwięksi krytykanci wcześniej głosowali na Dudę albo PiS. Konfa najbardziej uwiera tych przesiąkniętych gazpolami i innym takim gówn….niby już nie czytają , niby juz nie wierzą ale dalej to samo o ruskich agentach, Eskimosach w Konfie itp.

 38. wow said

  @31 Bosak ma 37 lat i się dorobił 10 tys PLN. A Dmowski mieszkał na stare lata u znajomych pod Łomżą, a pochowany został wśród polskiej biedoty i się w życiu niczego nie dorobił. Nawet wdzięczności motłochu, który dał się przecież nabrać na neo-sanację zamiast ndecji.

  Panie Wanderer ja się zastanawiam czy to trolle piszą, czy nasz naród na serio takie kalumnie łyka i powtarza na poważnie….Jeżeli to drugie to znaczy, że z pewnymi ludźmi się niczego nie zbuduję. Znam takich co byli przy każdej organizacji patriotyczno – narodowej i zawsze krzyczą: ten oszukał, ten rzyd, tamten na liście wyborczej na radnego nie umieścił. co im Bosak zawinił to nie wiem? Ja bym wolał Brauna, Tołwińskiego albo Skuteckiego. Były prawybory ogólno dostępne w Konfederacji, każdy mógł się zarejestrować i zagłosować kogo Polacy mają wystawić w wyborach. Nie chciało się nawet zagłosować w prawyborach to teraz chociaż przestańcie szkalować. Powtarzam tak nie postępują świadomi Polacy.

 39. Marek said

  Poproszę o źródło informacji, że Bosak jest żydem.

 40. Marek said

  Ciekawe, kto poda sensowną odpowiedź?
  Jak większość wie, Putin też jest żydem, tylko nie wiadomo, jak to sprawdzić 🙂
  Ja nie wykluczam, ze Bosak jest żydem, ale ponawiam prośbę i proszę o źródło.

 41. Boydar said

  Dlaczego uważacie, że jeśli jest żydem, to jest to nie do przyjęcia ?

  I dlaczego koncentrujecie się wyłącznie na jego genealogii ? Wskażcie raczej jego cechy dające mu kompetencje do reprezentowania trzydziestopięciomilionowego kraju.

  A każdy niech się prywatnie zastanowi, czy pożyczyłby mu dziesięć tysięcy bez świadków i pokwitowania.

 42. Sarmata said

  re. 31 Kazdego said 2020-06-27 (Sobota) @ 10:27:32

  A ja tak sobie myślę: po chuj to napisałeś i kim jesteś „Kazdego”, co?

 43. Adrem said

  A co wam za różnica, którego pejsa wybierzecie ?

 44. bryś said

  A ile nowych spraw przybyło???? I nikt o niczym nie wie?

 45. wow said

  @ 43 pewnie sam masz pe…sy prowokatorze…

 46. Za_granicą_widać_Lepiej said

  wielomski – o czym ty do mnie mówisz? wygrana bosaka? będzie w najlepszym razie 5. ja się długo zastanawiałem ale w końcu stwierdziłem że nie wezmę w tym udziału. na Grzegorza bym wydał te kilka funów – bosy ma za dużo wad (proupadlińskość jest w zasadzie dyskwalifikująca zupełnie), więc zachowam sobie kartę na pamiątkę.

 47. wow said

  Bosak jest przeciw imigracji Ukraińców do Polski to na pewno. Za współpracą gospodarczą z Ukrainą jest jak z każdym sąsiadem – tak mówi. Był przeciwko popieraniu tych wszystkich awantur majdanowych. O możliwej wspólpracy z ukraińskimi nacjonalistami to mówił jeszcze przed majdanem chyba z 15 lat temu jak był jeszcze wyrostkiem. Nie żebym tego bronił ale litości….

 48. rycho08 said

  Panie WOW,
  czy branie ślubu na dwa miesiące przed wyborami, w wieku 38 lat (podobnie jak Tusk) nie jest graniem w chu.ja z wyborcami.
  Człowiek, który niczego nie doprowadził do końca ma być prezydentem???
  Prezydent, który wybiera zbrodniczy nacjonalizm ukraińców a potępia nieistniejący w Rosji – kogo on będzie reprezentował? i nie pitol, że to było dawno bo to jest wciąż.

 49. Ad. 43

  A co wam za różnica, którego pejsa wybierzecie ?

  Powiedział pejs. 🙂

 50. wow said

  @ 48 Poszukałem na youtube. Znalazłem filmy z 2014 i 2015 r. Na jednym K.B mówi, że wojna na Ukrainie to „nie nasza wojna”, na drugim mówi, że rozpad Ukrainy byłby Polsce nie na rękę bo powstanie republika banderowska na naszych granicach. Jakie to wypowiedzi pro-banderowskie? Pamiętam jeden baaardzo stary film w którym dopuścił współpracę z tamtejszymi nacjonalistami ale to było naprawdę bardzo dawno temu, nie znalazłem tego ale wydaje mi się że to było co najmniej dekadę temu. Nie przypominam sobie jakiś pro-banderowskich wypowiedzi polityków Konfederacji, wręcz przeciwnie.

  ps. To już nie są „ruskimi agentami” tylko teraz banderowskimi? :):)

 51. Re: 50 Wow…
  Prosze mi powiedziec: jaka bosak poniesie odpowiedzialnosc karno-finansowa za swoje obietnice wyborcze zlozone wyborcom na urzad Prezydenta RP ktorych nie dotrzyma???
  Tylko tak konkretnie…bez „sciemniania”…
  ========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 52. bryś said

  Czy którakolwiek z tych kreatur wspomniała coś o fałszywej epidemii pod pozorem której nas gnoją i będą dalej zniewalać? Czy bosaczek został w domku? Oczywiście nosi maseczkę żeby nie dostać katarku?

 53. Sarmata said

  re 51. Jasiek Z Toronto said 2020-06-28 (Niedziela) @ 08:03:44

  Ja odpowiem. Jak nie dotrzyma obietnic a jest człowiekiem honorowym to zgodnie z KH Boziewicza strzeli sobie w łeb.

  Mam tylko pytanie: czy Pan coś zrobił ku temu, aby on mógł w ogóle spełniać te swoje obietnice?

 54. wow said

  @sarmata – nie oni wszyscy krytykanci zapewne ani nie wzięli udziału w otwartych prawyborach Konfy, ani nie sprawdzili różnych krażących po sieci fejków. Jest taki jeden popularny zdjęcie: K.B, + Winnicki+ trzeci osobnik i podpisane r np.”Polin”, „wnuk rabina”, mossad”. A Winnicki i K.B zrobili sobie zdjęcie z M.Tyrmandem co prawda wiadomego pochodzenia ale przede wszystkim synem pisarza Leopolda Tyrmanda i przede wszystkim DZIENNIKARZEM TYGODNIKA „DO RZECZY”. No kto by widział, co by kandydat na prezydenta miał prawo udzielić wywaidu prawicowej gazecie – jednej z nielicznych, które w ogóle dopuściły go kiedykolwiek do głosu. Ja się nie dziwię, że niektórzy siedzą w domach, ale Polaków naprawdę łatwo urobić, wystarczy jakieś zdjęcie odpowiednio podpisać puścić do sieci.

 55. Re: 53 Sarmata…

  Podjalem „odpowiednie” kroki ku zbiorce na „olow”…
  =======================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 56. brys said

  Wow – cholera, przekonał mnie Pan. Lece oddać swój głos.

  Pzdr.

 57. seler said

  Re: 39 Marek
  „Poproszę o źródło informacji, że Bosak jest żydem.”
  ————————

  na 100% to masz w drzewie gene_a_logicznym…. no, chyba, że wymachiwał papierami… nie ?

  obecnie panujący w Polsce okupant, z nadania usraela, nie wystawi cudzego konia
  trojańskiego, by zwyciężył w finiszu wyborczym uczciwy Polak
  pseudo opozycja pt. Konfederacja daje złudzenie i pozory
  czy K. Bosak odrzuci akt 447 just ? – …nie obiecał, bo
  rozgrabianie majątku jest już robione po cichu
  czy K. Bosak zapewnił zmianę zapisu, że
  bogactwa mineralne należą do Polaków, a teraz do „państwa” [rządu] – nie pisnął
  czy K. Bosak zatrzyma przymusowe szczepienia ?
  zobaczymy jesienią 2020
  czy K. Bosak wyrzuci wojskowego okupanta armię jankesów ? – powiedział to ? – nie…

  pan poseł Bosak ekumeniczny – chyba, że to fejk, okaże szie…
  https://att.neon24.pl/post/156093,pan-posel-bosak-ekumeniczny

  autor Att:
  „Pan poseł Bosak potrafi łączyć a nie dzielić – co ciekawe, przy tej demonstracji poparcia były wszystkie ważne telewizje i ją nagrały – ale żadna tego materiału nie puściła – a przecież gdyby chciała pana posła kandydata skompromitować – to raczej by puściła. No, ale nie puściła – więc ja puszczam…”

  [63] Puzyna na WT zapodał
  https://marucha.wordpress.com/2020/06/24/wolne-tematy-44-2020/#comments

  nawet gdyby to nie był parch, a Polak, to będzie wykonywał polecenia unii i usraela,
  po Ci Tobie taki „gospodarz” ?

 58. Boydar said

  Ja, jak idę ulicą, i spotykam kaczkę, nawet taką całkiem obcą, to nie proszę najsamprzód o dokumenty tylko mówię – „dzień dobry pani kaczko”.

  I ona się cieszy, bo przecież kaczką być żaden wstyd, i ja mam mniej zachodu z konwenansami.

 59. wow said

  „czy K. Bosak odrzuci akt 447 just ? – …nie obiecał, bo
  rozgrabianie majątku jest już robione po cichu”

  Cóż Pan za bzdury pisze, skoro to środowisko Konfederacji i Marszu Niepodległości organizowało te wszystkie protesty przeciw 447?

  „czy K. Bosak zapewnił zmianę zapisu, że
  bogactwa mineralne należą do Polaków, a teraz do „państwa” [rządu] – nie pisnął”

  Ale Bosak i jego środowisko nie rządzi, ani nawet nie współrządzi. Zdaje się, że to środowisko Konfy kiedyś proponowało aby dywidenda z KGHM i innych spółek skarbu państwa była wypłacana wszystkim obywatelom.

  „czy K. Bosak zatrzyma przymusowe szczepienia ?” A jak ma to zrobić realnie z 10 innymi posłami?

  „czy K. Bosak wyrzuci wojskowego okupanta armię jankesów ?” Mówił wielokrotnie, że jest przeciwko obcym wojskom. Ewentualnie, że mają nam płacić za bazy. Kto chce ten zrozumie o co chodzi.

 60. Kura domowa said

  Ad.23 Pan Kar , może i rośnie kandydat, ale szczerze mówiąc balabym sie zeby kiedyś nie popełnił samobojstwa. Pozdrawiam serdecznie.

 61. Boydar said

  „… „czy K. Bosak zatrzyma przymusowe szczepienia ?” A jak ma to zrobić realnie z 10 innymi posłami? …”

  No właśnie. Mając tak realne wsparcie można zrobić jedynie niezłą bibę. I obiecać wszystko. I to wszystko. Na szczęście.

 62. bryś said

  „czy K. Bosak zatrzyma przymusowe szczepienia ?” A jak ma to zrobić realnie z 10 innymi posłami? – np. pisać zapytania odnośnie wątpliwości każdego ze szczepień do sanepidów, materiałów jest w pip, wspomagać rodziców z NOP ami – aby mogli je swobodnie zgłaszać i żeby sądy wraz z biegłymi lekarzami mogli wywalczać ODSZKODOWANIA i RENTY dla okaleczonych dzieci, pytać w TV i mównicy na jakiej podstawie dodatku do rozporządzenia do ustawy robi się rzeczy sprzeczne z konstytucją (znaczy się przymusowe zabiegi medyczne), itd, itp. 10 posłów i ich pomocnicy to przecież zadyma na pół gówno mediów!!! Tylko trzeba ZAPI….AĆ a nie łagodnie się czesać i pochylać z troską. Jak się jest do czegoś przekonanym, ma się pewność, odpowiednią wiedzę, materiały i pomocników NIE MOŻNA MILCZEĆ na takie tematy, bo to współudział. A nie ja zrobię, wszystko zrobię, tylko mi dajcie. Wszyscy politycy mówią w czasie przyszłym. W każdej robocie mówi się na rozmowie np. kwalifikacyjnej CO SIĘ ZROBIŁO!!!

 63. Boydar said

  Autorowi do sztambucha

  .https://www.youtube.com/watch?v=F8laMm-YyLY

 64. Ad. 61

  Mając tak realne wsparcie można zrobić jedynie niezłą bibę. I obiecać wszystko. I to wszystko. Na szczęście.

  Ma pan Bosakowi za złe, że nie może przeprowadzić w Sejmie tego, co zamierza? 🙂 🙂 Przebija pan logiką wyborców PIS… 🙂

 65. rycho08 said

  Boydar (62),

  Wszystko/wszystkich przebija ten mały rudzielec.

  Krzysztof (63)

  „Przebija pan logiką wyborców PIS…” to po co go wybierać, nawet urodą nie zachęca.

 66. Wow said

  @ panie Bryś w poprzedniej kadencji było kilku posłów w komisji ds przymusu szczepień, tzw. Komisja antyszczepienkowa, na pewno byli tam Winnicki, Wilk i Skutecki. Skutecki startował w prawyborach Konfederacji z program „antyszczepienkowym” ale dostał słaby wynik. Takie są fakty.

 67. Boydar said

  Mam za złe, że ośmiesza Polskę, nawet nie Polaków.

 68. Kura domowa said

  Pamiętam, jak w 2015 wybierało się mniejsze zło.. Które się okazało wiekszym złym. Dziś nie byłam na wyborach, ani nikt z rodziny. Dobranoc.

 69. bryś said

  Panie Wow, tu nie chodzi o wynik a o zwykła PRZYZWOITOŚĆ. Tak jak i teraz żadna z tych mend nie protestuje gdy jest nie zgodnie z prawem wprowadzany stan zagrożenia. Powinni to zaskarżać w 2 dni gdzie się da, a zwykły obywatel powinien dostać bezpłatną opinię prawniczą, z którą mógłby się w każdym sądzie wybronić. Jeżeli chcą działać w ramach tego państwa, jako władza czy ustawodawcza, czy jakaś inna niech robią to porządnie i nie muszą od razu być prezydentami. Przecież jest tyle możliwości wykazania się? Dlaczego oni nic nie robią? Ciągle tylko bredzą co ZROBIĄ?

 70. revers said

  Wyniki sondażowe exit poll:
  Andrzej Duda – 41,8 proc.

  Rafał Trzaskowski – 30,4 proc.

  Szymon Hołownia – 13,3 proc.

  Krzysztof Bosak – 7,4 proc.

  Robert Biedroń – 2,9 proc.

  Władysław Kosiniak – Kamysz – 2,6 proc.

  Marek Jakubiak – 0,5 proc.

  Paweł Tanajno – 0,3 proc.

  Waldemar Witkowski – 0,3 proc.

  Stanisław Żółtek – 0,3 proc.

  Mirosław Piotrowski – 0,2 proc.

  Według wyników sondażowych frekwencja wyborcza wyniosła – 62,9 proc.
  Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Polityka/Wybory-prezydenckie-2020/Wyniki-wyborow-2020-sondaz-exit-poll-Andrzej-Duda-wygrywa-ale-bedzie-druga-tura-NA-ZYWO

  dogrywka 12 lipca

 71. Martusia said

  Durnie zarzucaja profesorowi Wielomskiemu zla analize osobowosci Bosaka. Ano, ze dorobil sie wzyciu majatku – znaczy nie mial lepkich lap, czyli wielka cnota.. Brak wyksztacenia – biorac pod uwage poziom intelektulny Bosaka to czym mogli mu obecni namnozeni profesorowie – zaimponowac? Poziomem inteltulanym? Samouk i pasjonata w interesujacym go przedmiocie jest zazwyczaj bardzie zaznajomiony z wiedza od niejednego edukatora, z tytulem. Jesli chodzi o Bosaka to strata czasu na nasiadowke na wykladach uniwersyteckich. To nie duren. To durnie tylko , wszyscy co kwestionuja opinie prof.Wielomskiego w powyzszym artykule. I jak chca zmienic system? Rozwalaniem jednosci, ciaglym jazgotem? Pozniej narzekaja i bredza, ze im ciagle fart nie sprzyja. Trzeba sie pogodzic z losem i zyc takich warunkach jakie sobie, na wlasne zyczenie – stworzylismy. Nic sie nie zmieni w tym pokoleniu, a moze nastepnym nie?

 72. seler said

  Re: 59 Wow

  „Cóż Pan za bzdury pisze, skoro to środowisko Konfederacji i Marszu Niepodległości organizowało te wszystkie protesty przeciw 447?”

  no, przecież wiem, że organizowało… cały knesejm „szie wystraszył” a obecny rezydent AnŻej Juda poleciał do SZAT
  by za poddaństwo i za zakupy po trzykrotnej cenie szajsu zakupić szczepionki od Trąby… w pierwszej kolejności… [geszeft]

  nie zrozumieliśmy szie:
  czy Krzysztof Bosak – JAKO PREZYDENT – wykona, dokona, porobi TO, o CO pytałem, jako potencjalny wyborca ?!?
  bo PR – [public relation – afiszowanie szie] – to JESZCZE NIE CZYNY i zrozumiałe jest, że jako poseł
  kufno może zrobić, kiedy w polskim „Białym Domu” – a, może Chlewie? – to rzydzi i zdrajcy,
  o ile pamiętam [mogę szie mylić], to była ustawa by Polonia nie mogła głosować…

  jeszcze raz – jeżeli wybrany na Obozowego Polin pan Krzysztof Bosak będzie miał niezłomną WOLĘ
  by dokonać strategicznych ZMIAN, to po OWOCACH go poznamy… a teraz ? to tylko gdybanie
  i kabaret przedwyborczy i robienie nadziei upodlonym Polakom…

  na koniec zacytuję genetycznie „czystego” G. Brauna: – „Szczęść Boże” – [kolejny chwyt marketingowy],

  seler – pozdrawiam

 73. Boydar said

  Bez maski i kombinezonu to ja bym takich pozdrowień jednak nie przyjmował.

 74. Lily. said

  Re 39; Marek
  Najlepiej zapytac,patrzac K.B, prosto w oczy.

 75. seler said

  (73) Boydar

  ale śmieszne, ale śmieszne… czyż nie lepiej przyjmować ode mnie w rycerskiej zbroi ?
  przynajmniej ręki nie odgryzę 😉 …pod warunkiem, że wcześniej będę zaszczepiony
  …na wściekliznę i tylko na wściekliznę

 76. Boydar said

  W takich sprawach jestem wysoce pragmatyczny; więc jednak zdecydowanie nie. Każde lekceważenie zasad BHP grozi śmiercią lub kalectwem.

 77. revers said

  Epilog z Bosakiem w tle, konfederacja liczy na ok. 10% miejsc w parlamencie najasniejszej …

 78. Ad. 62

  Tylko trzeba ZAPI….AĆ a nie łagodnie się czesać i pochylać z troską.

  TAK JEST.

 79. JARNO said

  a wyszło na>kolejka – z zachowaniem social distancing – do klopa publicznego.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: