Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

Amerykańscy naukowcy odkryli „złowieszcze macki” u koronawirusa

Posted by Marucha w dniu 2020-06-28 (Niedziela)

Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w USA odkryli, że wirus SARS-CoV-2, który powoduje chorobę COVID-19, wykorzystuje do zarażania czułki przypominające macki. Pozwalają mu one szybko rozprzestrzeniać się w organizmie – poinformowała gazeta „Financial Times”.

Według profesora Nevana Krogana, który kieruje projektem, komórki wirusa mają „złowrogie” nici, które przebijają powłokę innych komórek.

– Nasze hipoteza opiera się na tym, że przyśpieszają one zarażenie – podkreślił.

Większość wirusów nie posiada takich „macek”. Odkrycie to pomogło ustalić szereg leków, które można by zastosować w walce z koronawirusem, większość z nich została opracowana do leczenia nowotworów.

COVID-19 dał o sobie znać w 2019 roku.
Pod koniec grudnia chińskie władze poinformowały o epidemii zachorowań na zapalenie płuc nieznanego pochodzenia w Wuhan w prowincji Hubei. Patogenem tej choroby jest nowy typ koronawirusa, który Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) 11 lutego nazwała COVID-19.

11 marca Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podczas konferencji prasowej podała, że epidemię koronawirusa należy już określać mianem pandemii. [Za co zapłacił Bill Gates – admin] 

Nie wiadomo, kiedy powstanie remedium na wirusa, który ogarnął świat i zebrał już krwawe żniwo, paraliżując wszystkie sfery działalności człowieka [!!!! – admin] . W wielu laboratoriach na całym świecie trwają prace nad szczepionką przeciw COVID-19.

Według WHO na świecie koronawirusem zaraziło się 9,6 miliona ludzi, ponad 491 tysięcy zmarło. [Gówno prawda – admin] 

W Rosji od początku epidemii potwierdzono 627 tys. zarażeń. Wyzdrowiało ponad 393 tys. pacjentów. W kraju stopniowo znoszone są wprowadzone z powodu pandemii ograniczenia.

https://pl.sputniknews.com

Zdaniem izraelskich uczonych, koronawirusy posiadają jeszcze trąby, zęby i żądła.
Admin

Komentarzy 11 do “Amerykańscy naukowcy odkryli „złowieszcze macki” u koronawirusa”

 1. Zerohero said

  Gospodarki nie sparaliżowała nawet hiszpanka (100 razy więcej ofiar niż oficjalne/zawyżone dane nt. covid). To musiałoby być coś jak dżuma z XIV wieku. Dopiero coś takiego tnie łańcuchy dostaw, ogranicza życie społeczne itd. Niestety w mediach powtarza się w koło, że „pandemia koronawirusa doprowadziła do…”, „z powodu pandemii…” itd. gdy tymczasem ZAWSZE przyczyną były ograniczenia administracyjne. To one pozamykały zakłady pracy, szkoły itd. Gdyby nie one, nikt by nie zauważył tej „pandemii”. Nie traktuję tego jako skrót myślowy, ale niewybaczalną manipulację.

  To jakby komuś rozbić czaszkę młotkiem w celu zabicia komora. Potem mówić, że „z podowodu komara…”.

 2. ZBOCZEŃCY z żydowskiego Hollywoodu tzn. "CELYBRYCI" teraz PROSZĄ o pomoc policji !!! said

  To LEWACTWO żydowskie czyli „gwiazdy Hollywood” wczoraj dzwonili do przez nich nazywaną „rasistowską policją” gdy RASISTOWSKA organizacja „block live matter(tzw. BLM) wczoraj w piątek 27 czerwca 2020r zaczeło atakować dzielnice pałców i zamków w Beverly Hills w Kaliforni zamieszkałą przez największych ZBOCZEŃCÓW w USA czyli aktorów i gwiazdy filmowe !

  Wczoraj ZBROJNE ramie przestępczego złodziejskiego gangu tzw. „partia demokratyczna” w USA którym jest tzw. „black live matter” (tzw. BLM) zoorganizowało pochód studentów, który zaatakował tych, którzy uwarzają się za CENTRALNA „orkiestrę kultury USA” a faktycznie są animatorami skrajnego komunistycznego trockistowskiego LEWACTWA w USA którymi są największe gwiazdy „kina Hollywoodu” czyli deprawatorzy życia publicznego w USA.

  To te moralne ŚWINIE i WIEPRZE patologiczni kłamcy „gwaiazdy-aktorzy amerykańscy” z Bevery Hills jeszcze parę dni temu w pierwszej kolejności z LEWACKIEGO stanu Kaliforna apelowali o OBCIĘCIE finansowania policji nazywając „rasistowską policją”. . . a dzisiaj ją PROSZĄ o pomoc, gdyż zdziczałe tłumy rzezimieszków z „black live matter” napadli z okrzykami „zjeść bobaczy” na pałace „aktorów” . . .

  To właśnie ci ZBOCZENCY moralni tzw. „gawiazdy filmowe” Hollywoodu/Bevery Hills zawsze wspierali ROZBOJE złodziejo-kłamców z tzw. „partii demokratycznej” oraz WYHODOWALI ten rak społeczny RASISTOWSKĄ organizaje „live black matter” która wczoraj ZAATAKOWAŁA pałace „amerykanskich gwiazd filmowych, zobaczcie tutaj:

  „Hollywood Stars Call The Racist Police as BLM Invades Their Beverly Hills”:

  BOJKOTUJCIE całą tą „produkcję filmową” ŻYDOWSKIEGO Hollywoodu czyli ZBOCZENCÓW w USA, którzy uważają się za najważniejszą „elitę” . . . SIĆ! . . . ameryki i całego Świata, która narzuca przeciętnemu motłochowi wszelkie „WZORCE i trędy” etyczne, nowej mody oraz zachowania pod każdym wzgledem !

  Te „gwaiazdy filmowe i muzyczne” ameryńskiego z Hollywoodu/Beverly Hill to największe BYDŁO i śmierdzący GNÓJ moralny, który NISZCZY kulturę Światową wytworzoną przez CYWILIZACJE łacińską i chrześcijańską !

  Te ŚMIECIE moralne(śmierdzacy GNÓJ !) z Beverly Hills/żydowskiego Hollywoodu uważający się za „elitę światową” i są też „wierhuszką” zakamuflowanych loż i klubów MASONSKICH, którzy też są głównymi animatorami korporacyjnego globalizmu i NWO zajadle zwalczający religie chrześcijanskie !

 3. Adrem said

  No, jak amerykańscy naukowcy….
  To wszystkie szeple będą gorąco w to wierzyć.

 4. Maverick said

  To jest dobrze zaplanowana akcja globalistów.
  Dlatego ja nazywam tego wiruska Fauci-Gates wirusem.

  Ten fresk znajduje się na lotnisku w Denver, globalistyczni lucyferianie często otwarcie ukazują swoje plany. Namalowany w 1994 roku. W centrum osoba w turbanie ale z maseczką izraelską i gdy cały świat patrzy przed siebie to spojrzenie w bok ma sugerować że nikt nie zauważy tego co czynią lucyferianie.

 5. Maverick said

  Duda się im podkłada tzn. Hamerykanom, teraz chce przekazać im za friko polskich programistów dla Microsoft i google i jeszcze im pozwolić kontrolę bazy danych Polaków i nie pobieranie podatków za ich działalność gospodarczą na terenie Polski. Słowem bardzo mundry on jest ma IQ jak na Poliniaka przystało. Cały świat się śmieje. Na dodatek chcą naszej eliminacji niby szczepionkami na wirusa, Ciekawe czy ci głosują na Dudę na ochotnika dadzą się zaszczepić bo tak im ufają?

  Ta biedna Polska jest rozkradana od 1989 roku gdzie trockiści się dogadali przy okrągłym stole jak się podzielą naszym bogactwem. Jak nie ma co sprzedawać to przehandlują ludzi, a niedługo chyba nasze zasoby mineralne.

 6. . said

  Ten fresk nie jest ściemą. Widziałem to w necie około 10 lat temu i zastanawiałem się wtedy co oni knują.

  Ale wszystko jasne, skoro na lotnisku mamy takie coś:

  https://images.app.goo.gl/LEs8Y9NFWfnbgAiL8

 7. wanderer said

  „..koronawirusy posiadają jeszcze trąby, zęby i żądła.”

  10/10 Panie Gajowy.

  A tepi ludzie (90%) uwierza ze tak jest, tak jak w to ze maseczka lapie wirusa. Bo tak powiedzieli w telewizji. I na pejsbuku napisali tez..

  Rece opadaja..

 8. . said

  Koronawirus to przede wszystkim posiada pejsy.
  Nie posiada z kolei napleta.

 9. Piotr Podgórni said

  Mi ten wymyślony covid przypomina crittersa, kosmicznego stworka, który pożerał ludzi.

 10. JARNO said

  podczas gdy co nas czeka na post-pandemia zapowiedział niejaki Kissinger=zbrodniarz wojenny a przypadkiem laureat pokojowej Nagrody Nobla (jak TW Bolek czy Obama) 03.04.2020 w The Wall Street Journal>
  “The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order”.
  .https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005
  .
  a w sensie ‚infrastruktury”
  Techno-Tyranny: US National Security State Using ‚COVID-19 Pandemic’ to ‚Copy China’ And Implement AI-Based ‚Do-Over’ of Western Civilization
  https://www.sott.net/article/433040-Techno-Tyranny-US-National-Security-State-Using-COVID-19-Pandemic-to-Copy-China-And-Implement-AI-Based-Do-Over-of-Western-Civilization
  to musimy mieć jednak świadomość że Covid-19 jest ‚hand-made’ lub ‚man-made’
  Compelling (NIE DO ODPARCIA) Evidence That SARS-CoV-2 Was Man-Made
  .https://www.sott.net/article/437083-Compelling-Evidence-That-SARS-CoV-2-Was-Man-Made
  a co potwierdziły swoim autorytetem służby wywiadowcze tzw. ‚five eyes’
  co potwierdziła fachura-exszef MI 6>>
  Former MI6 Boss Says COVID-19 Manmade, Escaped From Chinese Lab
  .https://www.zerohedge.com/health/former-mi6-boss-says-covid-19-escaped-chinese-lab
  no i winnego mamy -Chinole i oczywiście Ruskie> i Deep Jewish State a my razem z nim jako posłuszny wasal będziemy ścigać-karać-wyzwalać-dekomunizować, etc
  ale chyba coś nie idzie – sądząc po klasycznym ‚zaostrzaniu się walki klasowej w miarę postępów na drodze budowy społeczeństw demokratycznych-wolnych-postpandemia’ etc
  i tylko trzeba zrobić porządek>jak obiecuje Kissinger=DEEP JEWISH STATE czyli chwycić populo pleno ‚za pysk’>a namordniki – to cymes.
  .
  PS.Widziałem jak dudex mianował nowych PANÓW generałów WP i nie było bardziej groteskowego widoku na tych gostków z namordnikami na ryjach no chyba tylko widok warsiawy sparaliżowanej deszczem czy jak Morawer z całym ‚rządem’ ruszyli na pomoc, służby, etc.
  A trzaskover? a ma to w d…..pie i to jest ‚słuszna i jedyna koncepcja’ jak chyba jakiś klasyk mówił.

 11. UZA said

  ad.4. ) „W centrum osoba w turbanie ale z maseczką izraelską i gdy cały świat patrzy przed siebie to spojrzenie w bok ma sugerować że nikt nie zauważy tego co czynią lucyferianie”.

  Bardzo dziwny jest ten mural i trudno dociec, co właściwie oznacza. Na samej górze widzimy ogromną głowę, znacznie większą od pozostałych ( przeważnie dziecięcych) z namordnikiem w kolorach czerwono-biało-czarnym. Wyczytałam, że jest to flaga … wyzwolenia Arabów ( a także Jemenu). Ta głowa patrzy w tym samym kierunku, co tajemniczy Arab w barwach izraelskich.
  Być może lucyferianie odbierają ten przekaz, ale przyznaję, że ja nie daję rady.

  A co do budowy wirusa, to komentarze Admina i Pana/Pani .said są bezkonkurencyjne. 🙂 Model ze zdjęcia też świetny.
  Sądząc po budynkach i urodzie przechodniów, obiekt powstał w jakimś kraju tzw. Trzeciego Świata (Cejlon ? Pakistan ?). Wygląda na to, że Jego mieszkańcy (nie zapominajmy o Tanzańczykach i ich eksperymentach z wymazami od kozy) mają dziś więcej oleju w głowach niż biali sahibowie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: