Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
  Barbara Chojnacka o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Zagrożenia wynikające z elektronicznej fatamorgany

Posted by Marucha w dniu 2020-07-01 (Środa)

W przeciwieństwie do Dzieci Bożych, istoty będące tworem szatana, cechują się koniecznością nieustannego ładowania elektroniczną fatamorganą w celu zagwarantowania ich całkowitej separacji od otaczającej realnej rzeczywistości.

Globalistów od dawna prześladuje świadomość bolesnego faktu, że kilka miliardów pospólstwa na naszej planecie, nie tylko nie jest im do niczego potrzebne, ale wręcz przeciwnie , stanowi ciągłe zagrożenie potencjalną destabilizacją nowego porządku światowego (NWO).

Alternatywą dla tej sytuacji byłaby wojna światowa z użyciem broni masowego rażenia, która wyniszczyłaby gros populacji. Nikt nie mógłby jednak zagwarantować globalistom ich komfortu w powojennym świecie.

Z tego też powodu zrodził się przed dekadą genialny projekt globalnej mistyfikacji epidemiologicznej. Czysto „medyczny powód” pozwoliłby sterroryzować strachem i zatomizować „społecznym dystansem” niemal całą ludzkość, oraz wprowadzić, jako logiczną terapeutyczną konsekwencję, przymusowe globalne „szczepienia” odpowiednim preparatem depopulacyjnym.

Projekt ten, jakkolwiek genialny, wymagał spełnienia jako warunku sine qua non totalnego wynaturzenia ludzkości. Bowiem, w swojej masie, tylko istoty całkowicie pozbawione umiejętności rozeznawania otaczającej ich rzeczywistości, mogłyby stać się ofiarami takowej mistyfikacji, oraz jej przekupnymi wykonawcami.

Bowiem do wdrożenia takiego projektu w życie, potrzeba w skali globalnej, milionów „polityków”, „dziennikarzy”, informatyków, „medyków”, a także „służb porządkowych”. Ktoś musi 24/7 tumanić motłoch poprzez propagandowe media, kłamać na temat statystyk i „medycznych konsekwencji epidemii”, wymuszać na obywatelach uległość w odniesieniu do drakońskich, pozbawionych sensu i logiki, ale za to niezwykle szkodliwych ograniczeń funkcjonowania społeczeństwa.

Nawet najbardziej podły i sprzedajny człowiek, musi zdać sobie sprawę, jakie konsekwencje wdrożenia tego zamysłu w życie, będą jego udziałem i w naturalnym odruchu instynktu samozachowawczego,  przeciwstawić się temu projektowi ze wszystkich sił.

Niestety takowej reakcji u ŻADNEGO ze „światowych przywódców” i innych wymienionych powyżej „luminarzy”, nie można zauważyć. Kontynuują oni nadal teatrzyk kukiełkowy dla pospólstwa udając konflikty, animozje, oraz różnice poglądów w większości kluczowych problemów świata. Wyjątek stanowi jedynie ich zaskakująca zgodność co do natury „globalnej pandemii”.

W celu weryfikacji powyżej zaobserwowanych faktów, globaliści wyszli wprzódy z pierwszym stadium „pandemii”, jako projektem pilotażowym, bacznie obserwując reakcje społeczne. Spolegliwość i bezmyślność przygniatającej większości populacji globu, wypełniającej zbrodnicze polecenia „władz”, udowodniły ponad wszelką wątpliwość całkowite wynaturzenie tejże większości, a światowych władców w pierwszej kolejności.

Jednakowoż, w przeciwieństwie do Dzieci Bożych, istoty te będące de facto tworem szatana, cechują się koniecznością nieustannego ładowania elektroniczną wirtualną fatamorganą w celu zagwarantowania ich całkowitej separacji od otaczającej realnej rzeczywistości. Wyłączenie, tak jak odcięcie źródła prądu robotowi, spowoduje ich całkowitą bierność. Aliści, w miarę upływu czasu, zaczną do nich wracać naturalne odruchy ludzkie, a co za tym idzie świadomość rzeczywistej sytuacji.

I cóż zobaczą?

 • Nędzę i bezrobocie spotęgowane ostatecznym załamaniem się zbankrutowanego system gospodarczego.
 • Totalne zniewolenie zakazami i nakazami ekonomów zarządzających nimi w imieniu globalnej oligarchii.
 • Pełną atomizację społeczną powodującą ostateczny rozpad tych resztek naturalnych więzi cywilizacyjno-kulturowych, które jeszcze funkcjonowały przed obecną mistyfikacją koronawirusową.
 • Pełne upodlenie w ich własnych oczach, poprzez poddanie się groteskowym i poniżającym godność Dziecka Bożego poleceniom sług szatana: kagańcom, rękawiczkom, pomiarom temperatury, obowiązkowym „szczepieniom”, itd., itd.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że ujrzenie przez nich faktycznej rzeczywistości, może skutkować nie tylko szokiem, ale również gwałtowną reakcją społeczną, niezbyt bezpieczną dla rządzącej oligarchii.

Stąd też wynikają „prognozy” o nieuchronnym nadejściu kolejnej fali pandemii i to już we wrześniu. Unisono tych przepowiedni rozlegających się ze wszystkich zakątków planety, świadczy o poważnym podejściu globalnej oligarchii do drugiego etapu tego imponującego projektu. Jakiekolwiek opóźnienie w jego wdrożeniu mogłoby bowiem skutkować opisanymi powyżej konsekwencjami.

Tym, którzy ciągle jeszcze nie zatracili kontaktu z realiami, pozostaje natomiast jedynie modlitwa o rychłą interwencję Stwórcy w ten szatański projekt!

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskiblog.neon24.pl/

Komentarze 3 do “Zagrożenia wynikające z elektronicznej fatamorgany”

 1. JW said

  Tu nie ma co liczyć na Stwórcę, tylko samemu wziąć się do roboty. Wskazywać tym, którzy chcą słuchać, jak chora jest ta cała sytuacja. Jeżeli nie możemy z jakichś powodów założyć własnego medium demaskującego brednie, zaznajamiajmy ludzi, dla których jest nadzieja, z takimi. Olać natomiast tych, którzy zamykają się na racjonalne argumenty – im już nic nie pomoże i nie powinni stanowić naszego – jak to się dziś mówi po światowemu – targetu. Szkoda czasu na kopanie się z koniem.

 2. Voodoosch said

  Mam nadzieję, że gdzieś tam z dala od wielkich miast zaczną powstawać „normalne miasteczka”, gdzie ludzie będą sami edukować swoje dzieci i żyć prawo. Będą siedzieć cicho i robić swoje. Rządy je oleją, bo to będą zaledwie punkty na mapie, nic nieznaczące w globalnym świecie.
  Płonne moje nadzieje.

 3. Sarmata said

  Jeden z najlepszych tekstów analitycznych na ten temat.
  Krótko, z sensem, treściwie i logicznie.
  Podziękowanie dla Autora i Admina za upowszechnianie tej zwięzłej i jasnej opinii.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: