Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  I*** o Wolne tematy (09 – …
  Irmina Blad o Wolne tematy (09 – …
  francobollo o Judejczykowie falą na nas…
  Olo o Oblicza totalniactwa
  revers o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Piotr B. o Zniewoleni przemocą
  semperparatus o Tajna geoinżynieria – projekt…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  revers o Brak pomysłów na Ukrainę
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  Adrian o Wolne tematy (09 – …
  kolejarz o Oblicza totalniactwa
  I*** o Oblicza totalniactwa
  jasiek z toronto o Rosja wysłała potężny sygnał d…
  Maverick o Wolne tematy (09 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Makaki w awangardzie rewolucji

Posted by Marucha w dniu 2020-07-05 (Niedziela)

Rasizm został już tak radykalnie potępiony, że tylko patrzeć, jak usłyszymy bojowe wezwanie: „Rasiści do gazu!” Chociaż może nie usłyszymy, bo przecież mamy do czynienia z wieloma odmianami rasizmu, a konkretnie – z dwiema. Pierwsza odmiana, to rasizm zły. Druga – to rasizm dobry.

Kiedy rasizm jest zły? Wtedy, gdy jest wymierzony w środowiska, które żydokomuna hołubi jako swój proletariat zastępczy, albo w nią samą. Te środowiska, to „kobiety”, ale oczywiście nie wszystkie, co to, to nie, tylko te „wyzwolone”, albo znajdujące się na drodze do „wyzwolenia” – to Murzyni, którzy od niedawna licytują się z Żydami, kto jest bardziej oprymowany i bardziej z tego powodu nieszczęśliwy.

Gdyby seksualni zboczeńcy odznaczali się jakimiś cechami rasowymi, to pewnie też byliby objęci ochroną – ale, niestety, czy „stety” nie są i dlatego specjalnie dla nich żydokomuna wymyśliła kategorię „,homofobia”. Jest ona od pewnego czasu tak samo potępiona jak zły rasizm – o czym mógł przekonać się pan prezydent Duda podczas swojej ostatniej wizyty w Białym Domu, który – kto wie? – może już wkrótce zostanie przemalowany na Dom Tęczowy?

Skoro bowiem amerykańska ambasada w Warszawie dekoruje się sodomickimi flagami, to widocznie pani Żorżeta coś już musi wiedzieć. Prezydent Trump jeszcze się waha i mruga do obywateli, że to niby jest po ich stronie, ale jego opór jest coraz słabszy, więc tylko patrzeć, jak w pogoni za popularnością i on przejdzie na jasną stronę Mocy, gdzie jego wyborczy konkurent rozparł się już od dawna.

Ale obok rasizmu „złego” istnieje też rasizm „dobry”. A kiedy jest dobry? Ano wtedy, kiedy jest wymierzony w rasę białą, a w ramach rasy białej – w rasę aryjską. Żydzi bowiem teoretycznie zaliczają się do rasy białej, ale nie mają nic przeciwko temu, by Murzyni Białych prześladowali, byle tylko ich samych zostawili w spokoju. „My neutralni, z miasta Łodzi, co ta wojna nas obchodzi?”

Po likwidacji apartheidu, czyli tzw. „oddzielnego rozwoju” w Republice Południowej Afryki, jedynym rasistowskim państwem jest obecnie Izrael – a najlepszym tego dowodem jest niedawna uchwała tamtejszego Knesetu, według której Izrael jest „państwem narodu żydowskiego”.

Warto zwrócić uwagę, że izraelskie prawo wyraźnie definiuje „naród żydowski”. Do tego narodu należą osoby, które miały ortodoksyjną żydowską matkę, a przynajmniej ortodoksyjnego żydowskiego dziadka. Bardzo to przypomina hitlerowskie ustawy norymberskie, podobnie zresztą jak polityka izraelskiego rządu wobec innych narodów, która pod względem instrumentalnego ich traktowania też przypomina politykę Hitlera.

Wynika stąd, że Hitler został obwołany na wcielenie Zła Absolutnego nie ze względu na forsowane przezeń ustawodawstwo, czy uprawianą politykę, tylko wyłącznie z tego powodu, że się pomylił twierdząc, że „rasą panów” są Niemcy, podczas gdy to nie Niemcy, tylko Żydzi.

Tak czy owak, „rasa panów” jednak istnieje i dlatego istnieje też „dobry rasizm”, bo przecież „panowie” muszą czymś się odróżniać od wszystkich innych, którzy „panami” nie są. Dlatego właśnie w Polsce tak tępione jest hasło: „Polska dla Polaków”, zgodnie z przysłowiem, że „co wolno wojewodzie, to nie tobie, smrodzie!”

W takim razie jeśli nawet pojawi się bojowe zawołanie: „rasiści do gazu!”, to będzie się ono odnosiło wyłącznie do przedstawicieli rasizmu „złego”, który też charakteryzuje się płynnością kryteriów. Kiedy bowiem rewolucja komunistyczna zwycięży, to żydokomunie proletariat zastępczy nie będzie już potrzebny, to znaczy – oczywiście będzie – ale tylko jako tzw. „nawóz historii”, a nie żadną „awangarda” rewolucji.

Toteż tylko patrzeć, jak po zwycięstwie rewolucji komunistycznej i „kobiety” i Murzyni i sodomici zostaną zagnani za druty i w dodatku wytłumaczy się im, że to dla ich dobra: „A kiedy znajdziesz się za drutem, opuści troska cię i smutek i radość w sercu twym zagości, żeś do królestwa wszedł wolności! Ubranko w paski, taczka, kilof, niezwykle życie ci umilą…” – i tak dalej. Dlatego też obozy koncentracyjne są tylko chwilowo nieczynne, a w dodatku już teraz tworzone są nowe, na przykład w Gostyninie.

Sprzyja temu duraczenie przez opanowane przez żydokomunę środki masowego przekazu. Oto telewizyjna stacja CNN zatrudnia bardzo wielu Żydów i to na eksponowanych stanowiskach (w grafice przedstawionej przez jegomością oskarżonego w związku z tym o „mowę nienawiści”, a więc rodzaj złego rasizmu, naliczyłem ich 125, a to tylko przecież wierzchołek góry lodowej.)

Nawiasem mówiąc, żydowska Liga Antydefamacyjna uznaje takie informacje za „antysemickie”, stawiając w ten sposób znak równości między antysemityzmem i spostrzegawczością. Najwyraźniej nie chce ona, byśmy byli spostrzegawczy.

Otóż ta stacja twierdzi, że rozruchy i grabieże, wszczęte przez amerykańską łobuzerię w wielu miastach, okazały się prawdziwym błogosławieństwem dla Ameryki, bo ludzie obawiając się rabusiów i bandytów, starali się unikać miejsc publicznych, dzięki czemu nie mieli okazji zarazić się koronawirusem.

Jest to sytuacja podobna, jak w 26-tysięcznym mieście Lopbury w Tajlandii, gdzie ogromne stado makaków przejęło w mieście władzę, to znaczy – opanowało ulice i miejsca publiczne, a mieszkańcy należący do gatunku ludzkiego zabarykadowali się w swoich domach. Wprawdzie makaki, to tylko małpy, ale ja bym tego nie lekceważył, bo te „istoty czujące” też są prześladowane i dyskryminowane, więc nadają się jak najbardziej na proletariat zastępczy, a poza tym rewolucja komunistyczna musi przecież od czegoś się zacząć.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Komentarze 2 do “Makaki w awangardzie rewolucji”

 1. waldens said

  Pora wyzwolić podcierających sobie dupę lewą ręką. Nie wiem co prawda od czego, ale lewactwo z pewnością coś znajdzie.

 2. Yagiel said

  Zabawny felieton, zwłaszcza ku końcowi. Te makaki zostały przyuczone do życia z turystami i z turystów, tj. do żarcia szkodliwego, kradzionego głupim turystom, kt. bawi, że są okradani przez małpy. Że niby mądry głupiemu ustępuje, a głupi się z tego raduje.
  Turyści a makaki: ? Przyzwyczajeni do życia głupiego i żarcia szkodliwego – poza oczami turystów makaki mają hierarchię stadną, tzn. Alfa zarządzają resztą. Choć może łatwość żarcia od turystów rozbiła porządek stadny makaków – gdy braknie durniów i żarcia od nich, szybko makaki uporządkują się od Alfa do… To może być trochę krwawe, może nawet kilka makaków zostanie rozerwanych na strzępy (mniam!), ale tego ludzie w klatkach/domach nie widzą przecież…

  Makaki a ludzie – to samo uporządkowanie. Żydzi są – od bardzo dawna – bacznymi obserwatorami małp i na tej podstawie wiedzą, jak prowadzić hodowlę… HOMO SAPIENS. Są w tym rasistami ale i kastystami: w razie kryzysu nad-Żydzi t. Kain poświęcają pod-Żydów t. Abel – nie było masakr na Żydach t.A, kt. nie wymyśliliby nad-Żydzi t.K, tj. mający się za nad-Ludzi; bo Żydzi wzwyczajeni/wżyci w Niemców, Polaków czy itd. – to już tylko zbędny bagaż zwierzęcy:
  np. Żydzi w Polsce, kt. uważają się za Polaków i lubia mowę naszą, to już tylko Abele dla Kainów/Alfa
  Żydzi w USA, kt. uważają się za Amerykanów, to już tylko Abele/pod-Żydzi… krwi nad-żydowskiej Kainów nie miesza się!

  Owszem więc rację ma Felietonista: makaki-Alfa i Żydzi/Alfa=Kain są awangardą rewolucji.
  Żydom t. Abel przypomnę jednak: jesteście rewolucji mięsem…
  Kto Was zje – jak zawsze zjadał – ten Was zje, ale zawsze na ucztach wydanych przez Braci Waszych i Siostry Wasze Żydów.
  Zresztą ‚Żydów’ od Waszej strony, z dołu, bo oni tam – na topie – są po prostu Alfa. Just like makaks. Just like chimps.

  Ich rewolucje są zawsze anty-ludzkie. To tylko Alfa/małpy.
  Ale i aż!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: