Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Leo o Walka z wiatrakami – wal…
  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Przez Morze Czerwone ku Phallusowi Uskrzydlonemu

Posted by Marucha w dniu 2020-07-06 (Poniedziałek)

Potwierdza się opinia, że Żydzi mają bujną wyobraźnię, przynajmniej w dziedzinie religijnej. Swoje szowinistyczne, historyczne sagi narodowe, skąpali w religijnym sosie – że to niby sam Stwórca Wszechświata nie tylko szczególnie sobie w nich upodobał, ale w dodatku żywo interesował się takimi drobiazgami, jakie wymiary powinny mieć drążki u skrzynki zawierającej mannę, przepiórki i kamienne tablice, kutasy u rytualnych szat i inne totemy.

Nic zatem dziwnego, że wykoncypowana przez nich religia jest szalenie kazuistyczna, a tę kazuistykę dodatkowo pogłębiają komentarze rabinów, którzy – każdy po swojemu – interpretują te wszystkie reguły, od których rzeczywiście można dostać zawrotu głowy.

W dodatku, kiedy na fali sekularyzmu, jaka od XVIII wieku zaczęła podmywać Europę, a stamtąd rozlała się również na Amerykę, coraz więcej Żydów zaczęło nabierać wątpliwości, czy aby na pewno powinni wierzyć, że Morze Czerwone rozstąpiło się przez „synami Izraela”, co to wcześniej „złupili Egipcjan” i w inne opowieści, przywódcy żydowskiej diaspory bardzo się zaniepokoili, że w ten sposób przestanie istnieć jedyne spoiwo utrzymujące w żydowską diasporę, która wskutek tego może rozpłynąć się bez reszty wśród narodów swego osiedlenia.

Z pomocą przyszedł wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler, który zainicjował masakrę Żydów europejskich podczas II wojny światowej, stając się w ten sposób, jeśli nie założycielem, to z całą pewnością – akuszerem nowej żydowskiej religii, mianowicie – religii holokaustu.

W odróżnieniu bowiem od starożytnych sag, tkwiących u podstaw dawnej religii żydowskiej, w religię holokaustu nie trzeba wcale „wierzyć”. Wystarczy tylko nadać tej masakrze wymiar metafizyczny, co przybrało postać nazwy” „holokaust” – że to niby naród żydowski został użyty w charakterze ofiary całopalnej, która udelektowała Stwórcę Wszechświata, a w tej sytuacji nie ma On już innego wyjścia, jak tylko poddanie Ziemi władzy „synów Izraela”.

Nie wystarczy jednak zasuflowanie tej historii samym Żydom, toteż cała pomysłowość i wysiłek środowisk żydowskich i wysługujących się im pożytecznych idiotów, co to myślą, że to wszystko naprawdę, skierowane są na narzucenie tego przekonania, a więc – tej religii całej reszcie świata. I świat, a przynajmniej, pozostająca pod kuratelą żydowskich finansowych grandziarzy, jego część, zaczyna pod tym naporem ustępować.

Daj kurze grzędę, a ona – wyżej siędę! Toteż wymuszona konkieta religii holokaustu zachęciła środowiska żydowskie do ekspansji na inne tereny – mianowicie na tereny chrześcijańskie. Chrześcijaństwo bowiem od samego początku było i jest przez środowiska żydowskie znienawidzone z tego powodu, że chrześcijański uniwersalizm podważa, a nawet w pewnym sensie ośmiesza żydowskie pretensje do wyjątkowości.

Na przykład – że Żydzi mają „własną ścieżkę zbawienia”, a skoro tak, to niepodobna wykluczyć, że i w Królestwie Niebieskim będzie jakieś getto, oczywiście uprzywilejowane, do którego zbawieni goje nie będą dopuszczani przez aniołów ustrojonych w czapki gettowej żydowskiej policji, a we razie natarczywości – okładani pałami.

Pierwszy krok zrobił Karol Marks, który wynalazł quasi-religię w postaci „socjalizmu naukowego” dla ubogich duchem, wzbogaconą później przez drugiego elokwentnego Żyda, Włodzimierza Eliaszewicza Lenina. Ci ubodzy duchem absolwenci akademii pierwszomajowych, chętnie łączyli dawne kulty z kultem nowym, co zaowocowało wynalazkiem w postaci Matki Boskiej Marksistowskiej.

Ten kult jeszcze nie zdążył się rozwinąć na większą skalę, ale w ramach postępującej socjalizacji chrześcijaństwa, nie jest wykluczone, że zostanie uznany za oficjalny przez jakiegoś następcę Jego Świątobliwości Franciszka – o czym pisał zresztą red. Paweł Lisicki w wyróżnionej przez Kapitułę Nagrody Literackiej im. Józefa Mackiewicza książce „Epoka Antychrysta”.

Zanim to jednak nastąpi, Judenrat żydowskiej gazety dla Polaków pod kierownictwem red. Adama Michnika już wystartował z nowym kultem w postaci Matki Boskiej Równościowej. Najwyraźniej panu red. Michnikowi musiało przestać wystarczać stanowisko przewodniczącego wspomnianego Judenratu, albo może ponaglił go do działania stary żydowski finansowy grandziarz, który ten cały Judenrat wziął niedawno na swoje utrzymanie, dość, że gazeta zaczęła lansować nowy kult.

Myślę, że ukrytym pragnieniem pana red. Michnika było awansowanie na Odkupiciela Narodu Polskiego, ale kiedy się okazało, że skupieni wokół „Gazety Wyborczej” potomkowie ubeckich dynastii i mikrocefale, nie są w stanie czegoś takiego przeforsować, przypomniał sobie, że jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma i zdecydował się na utworzenie kościoła sodomitów i gomorytów.

Do takiego kościoła potrzebne są trzy rzeczy, jako że omne trinum perfectum, co się wykłada, że doskonałe jest wszystko, co potrójne.

Zatem po pierwsze – przedmiot kultu. Toteż Judenrat Gazety Wyborczej” postanowił przystosować dla potrzeb nowego kultu bardzo w Polsce szanowany wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej w ten sposób, że zamiast złotych aureoli nad głowami Matki i Dzieciątka umieszczone zostały nimby tęczowe, jako że są to kolory sodomitów i gomorytów.

Po drugie – męczennicy. Ooo, tych jest cały Legion, bo nie ma dnia, żebyśmy z żydowskiej gazety dla Polaków nie dowiedzieli się o kolejnym przypadku męczeństwa jak nie lesbijki, to „geja”, jak nie „geja”, to rozpustnika, co to rżnie się z kim popadnie, jak nie rozpustnika, to osobnika z – jak to mówił marszałek Piłsudski – „rozdziwaczoną płcią”. Zatem orszak męczenników już jest i trzeba tylko pilnować, by ich kult nie przyćmił aby kultu ofiar holokaustu, którzy na męczennictwo mają przecież powszechnie respektowany monopol.

Jestem tedy pewien, że odpowiednie proporcje zostaną utrzymane, o co zadba – po trzecie – ścisłe kierownictwo z panem redaktorem Michnikiem, który w ten oto sposób przejdzie do historii jako założyciel i głowa Kościoła Czcicieli Phallusa Uskrzydlonego.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl

Komentarzy 14 do “Przez Morze Czerwone ku Phallusowi Uskrzydlonemu”

 1. waldens said

  Polecam lekturę „Strategii Syjonu” Douglasa Reeda (oba tomy).

 2. https://marucha.wordpress.com/2020/07/06/przez-morze-czerwone-ku-phallusowi-uskrzydlonemu/
  PRZEZ MORZE CZERWONE KU PHALLUSOWI USKRZYDLONEMU

  Panie Stanisławie, niech Pan nie przdrzeźni Żydów i nie Wspiera ich Religii Holokaustu, bo to zostało lepiej powiedziano w książce PRZEZ MORZE CZERWONE KU GETTOM EUROPY. Żydzi to Kapitał Kryminalny, a ci, co siedzą w więzienich, to ŻOŁNIERZE tego kapitału. Główną bronią kapitału kryminlnego jest jednak Kłamstwo i Korupcja czyli przekupywanie Możebnych, zaś mordownie Możebnych i Posażnych dopiero na III miejscu. Przykazanie talmudyczne mówi: Mądry i Uczciwy Goj nie może mieć ani syna, ani ucznia, a ładnej gojce przyglada się 10 Żydów, z których 9 jest tajnych, czyli tylko ze spermą jerozolimską, co się nazywało masonerią czyli wywiadem kapitału kryminalengo, teraz agenturą. Żyd chazarski, mason nowojorski i Wielki Mason Polski Julian Tuwim zaśpiewał w Kwiatach Polskich: CAŁE ZŁOTO ŚWIATA W PIWNICACH SYNAGOG.
  Ma Pan rację, że Hitler jako IKONA Religii Holokaustu był więkrzym mesjaszem żydowskim od Stalina. Mam list z USA, że śledztwo FBI w/s Hitleryzmu i Holokaustu ujawniło, iż Paryski Rotszyld dał 900 milionów dolarów młodemu Żydowi Hitlerowi sto Żydowi Himmlerowi tylko za zmianę wyznania, z Marksizmu na Lasalizm.
  Hitler jako agent brytyjski MUSIAŁ wojnę przegrać, ale Niemcy podniosły się na Satelitarnej Detekcji Złota, którą zlikwidowali Folwark Żydowski ZSRS, co chcą zrobić SMOLEŃSKIEM z USA. O kapitał ANONIMOWY – jako groźniejszy według Faszyzmu Keynesa-Paderewskiego od żydowskiego kapitału kryminalnego – oskarża się USA, ale to Rokefelery uratowały USA przed Pożarciem przez chorych na WŚCIEKLIZNĘ rzymską Rotszyldów.

 3. JADAM said

  Felieton Sz. Pana Michałkiewicza jest opisem aktualnej sytuacji .
  A Sz. P. Waldens poleca coś wspaniałego .
  Przeczytałem pierwszy tom ” Strategii Syjonu ” – historię żydostwa od V wieku p.n.e. do pięciolecia po
  I wojnie światowej . Kto tego dzieła nie przeczytał ( i przetrawił ) , to faktycznie o historii żydów nic , albo
  prawie nic nie wie .
  Drugi tom będzie moim pierwszym nabytkiem na wakacje .
  Sądzę , że książka będzie podobna w tematyce do ” Spotwarzonej przeszłości ” – Pana Romana Kafla ( czasy i bohaterowie ) . Będzie dotyczyła nie tylko Europy i Bliskiego Wschodu oraz , że nie będzie takich zastrzeżeń odnośnie tekstu , jak u P. Kafla .

 4. Carlos said

  https://lesakerfrancophone.fr/la-pravda-americaine-singularites-de-la-religion-juive ciekawa analiza napisana przez pejsa

 5. lewarek.pl said

  Ciekawe czy pan Michalkiewicz wierzy w Boga (katolików)?

 6. Maverick said

  https://www.goniec.net/2020/07/04/producent-z-hollywood-i-przyjaciel-jeffreya-epsteina-steve-bing-rzucil-sie-z-27-pietra-z-powodu-depresji/?fbclid=IwAR3ak1XvI2qhun0oP-Z00Z9qBM16MUjonKlbnSr0aE-6-Jy7Yw9Qlc3aIXA

  Będzie coraz więcej takich samobójstw gdy Ghislaine Maxwell zacznie mówić, ta oskarżycielka z NY jest siostrą niefortunnego szefa FBI Jamesa Comey; zwolnionego poprzez Trumpa. a William Barr jest synem faceta co napisał fikcyjną książkę Khazaria o mitycznym państwie gdzie panowało niewolnictwo seksualne. Ciekawe czy w tym wszystkim chodzi o znalezienie haka na Trumpa? W książce ludzie zachowują się właśnie podobnie do ludzi z otoczenia Epsteina. Czyżby on realizował wytyczne książki Khazarii?

  https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwizq5al1rvqAhXY6Z4KHcBPCy0Q0PADegQIChAN&url=https%3A%2F%2Fwww.cnn.com%2F2020%2F07%2F06%2Fmedia%2Ffox-news-trump-crop-epstein-maxwell%2Findex.html&usg=AOvVaw10ln1mtsQlTiHwLRhdzVSa

  Co ciekawe Epstain był też zatrudniony jako nauczyciel matematyki z polecenia ojca AG (AG znaczy Prokurator Generalny) William Barr-a. Wszystko to nabiera coraz ciekawszego scenariusza, czyżby zaczęła się wojna na noże pomiędzy frakcjami kabały?

 7. revers said

  ad1

  ale ten wielki Syjon podzielony jest na sekty Rotszilda ktory zabezpiecza syjon finansowo i politycznie z prawa oraz sekta Chabadowicza ktora zabezpiecza syjon religijnie, poolitycznie z lewej.

  Sekta Chabadowicza ma duze wplywy w Rosji jak i w bylych demoludach. Prawdopodobnie Soros finasuje sekte Chabadowicza.

  Jeszcze warta by byla analiza sekty wahabickiej syjonu po iran

 8. Maverick said

  Nie wiem czy wiecie co znaczy po hebrajsku Ghislaine? Jej ojciec był wielkim syjonistą, szmuglował czeską broń do Izraela aby zbudować państwo syjonistyczne. Musiało dojść do jakiś nieporozumień pomiędzy nim a MOSSAD bo został poprzez nich zlikwidowany. Wyszło na jaw że splądrował fundusz emerytalny ludzi pracujących dla niego blisko ponad 200 milionów funtów szterlingów.. Nazwał ją tak bo to znaczy Promise czyli po polsku Obietnica. To daje wiele do zrozumienia. Tylko komu była dana ta „Obietnica”?

 9. JARNO said

  #4>CARLOS, rozumiem że jesteś człowiekiem francusko-języcznym i lepiej jest bezpośrednio do autorskiej strony Ron’a Unz>>unz.com
  .https://www.unz.com/
  Ron Unz jest Żydem amerykańskim, z Kalifornii
  tak jak np. Stephen Lendman>
  .https://stephenlendman.org/
  czy blog Philipa Weiss>Mondoweiss (News and Opinion about Palestine, Israel and the United States)
  .https://mondoweiss.net/
  .
  Na unz.com warto zwrócić uwagę – oprócz – zasadniczego pisania Rona Unz’a na:
  Philip Giraldiego
  Gilad Atzmona (Żyd z UK i klasycznie tępiony przez Żydów)
  Israela Shamira (Żyd, prawosławny, żyje w Rosji i Izraelu)
  Jonathan Cook (Our Man from Nazareth)
  prof.Michael M.Jones
  Norman Finkelstein
  Paul Craig Roberts (robił u Reagana ale ma bb. kiepską opinię o nim teraz)
  Ron Paul > libertarianin – ale ODPOWIEDZIALNY za Państwo i obywateli i Kurwin vel Mikke+boska+dziambor przy nim to ‚piaskownica’
  Michael Hudson
  etc, etc i tylko obawiam się, że dla lokalsów wszelkiej maści to albo ‚ruska onuca’, ‚trzecie pokolenie ubeków’, ‚brak dekomunizacji’ i z całą pewnością nie ‚neoliberalizm-globalizacja-washington consens’.
  Korzystajcie póki jeszcze macie okazję.

 10. Carlos said

  nie znam francuskiego- uwazam strone unz.com za jedna z najlepszych politycznych stron

 11. Ad. 6:
  „Oskarżycielka z NY Ghislaine Maxwell jest siostrą niefortunnego szefa FBI Jamesa Comey; zwolnionego poprzez Trumpa.”
  Jeśli GM jest córką Roberta Maxwella to by znaczyło, że James Comey też, tylko z nieprawego łoża? RM dorobił się na szmuglu czechosłowackiej broni do Izraela w I wojnie palestyńskiej a za Solidarności sprzedał Jaruzelskiemu komputery dla wojska i służb mundurowych monitorowane przez Mossad, z których jeden podarowa Milewskiemu w Brukseli. Z komputera WYPAROWAŁO 200 milionów $ z daru CIA dla Solidarności, które Jan Paweł II kazał przesłać NATYCHMIAST Milewskiemu, wobec czego obudzono kardynała Marcinkusa, który dokonałtej tej transakcji komputerowej.

  Pan Jerzy Puchalski, „Chyży” z AK) mówił mi, że z polecnia swej ciotki, kierowniczki szkoły w Kołomyii, która była funkcjonariuszem Dwójki, pilnował ucznia Roberta Maxwella jako IPa. RM wstąpił do RAFu, skąd został zaraz zwolniony, że w Bitwie o Anglię nie uczestniczył. Pan JP w czasie wojny monitorował też Bronisława Geremka, który obsługiwał seksualnie Adolfa Hitlera w pociągu AMERYKA na rytualnej trasie z Warszawy do Krakowa.
  Przy pomocy Gerrmka Abwehra chciała zamordować Hitlera przez zatrucie wody w AMERYCE Polonem, ale ojciec Bronisia zdradził to dla SS, co spowodowało likwidację Abwehry, a ojciec Gerenka, talmudysta i Holokaust Borys Lewartow został za to szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża USA.

 12. Mój ostatni post nie został zamieszczony. Prawdopodobnie z powodu NIEPRAWDOPODOBIEŃSTWA mianowania przez Adolfa Hitlera Szefa Wielkiego Kapitału Zachodniego Wybrzeża USA, talmudysty i Holokausta Borysa Lewartowa? Otóż pisałem kilkakrotnie, że po klęsce nad Sycylią US Air Force z Regia Aeronautica i II flotą Luftwaffe USA skapitulowały w Szwajcarii przed Juden SS, które dokonało okupacji USA jako HOLOKAUŚCI. BL został szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża jak OKUPANT.

  Zamieszczam rzeczony post:
  Ad. 6:
  „Oskarżycielka z NY Ghislaine Maxwell jest siostrą niefortunnego szefa FBI Jamesa Comey; zwolnionego poprzez Trumpa.”

  Jeśli GM jest córką Roberta Maxwella to by znaczyło, że James Comey też, tylko z nieprawego łoża? RM dorobił się na szmuglu czechosłowackiej broni do Izraela w I wojnie palestyńskiej a za Solidarności sprzedał Jaruzelskiemu komputery dla wojska i służb mundurowych monitorowane przez Mossad, z których jeden podarował Milewskiemu w Brukseli. Z komputera ZNIKNĘŁO 200 milionów $ z daru CIA dla Solidarności, które Jan Paweł II kazał przesłać NATYCHMIAST Milewskiemu, wobec czego obudzono kardynała Marcinkusa, który dokonał tej transakcji komputerowej.

  Pan Jerzy Puchalski, „Chyży” z AK) mówił mi, że z polecenia swej ciotki, kierowniczki szkoły w Kołomyii, która była agentem Dwójki, pilnował ucznia Roberta Maxwella jako IP-a. RM wstąpił do RAF-u, skąd został zaraz zwolniony i w Bitwie o Anglię nie uczestniczył. Pan JP w czasie wojny monitorował też Bronisława Geremka, który obsługiwał seksualnie Adolfa Hitlera w pociągu AMERYKA na rytualnej trasie Warszawa-Kraków.
  Przy pomocy Geremka Abwehra chciała zamordować Hitlera przez zatrucie wody w AMERYCE Polonem, ale ojciec Bronisia zdradził to dla SS, co spowodowało likwidację Abwehry, a ojciec Geremka Borys Lewartow został za to szefem wielkiego kapitału Zachodniego Wybrzeża USA.

 13. JARNO said

  #6:MAVERICK: takich bredni dawno nie widziałem>najwyraźniej ‚zjednoczonym prawiczkom’ aka patriotom leje się do tylka na całego co zresztą widać po tym strachu w ich gałach.
  BTW. US AG Barr uchodzi w amerykańskich corpomedia jako ‚ortodoksyjny katolik’ a co wiąże się z tym, że cechuje się klasycznie KATOLICKĄ uczciwością: Ghislaine Maxwell >siostrą >Comey’a (exszefa FBI) >?!? FAKE NEWS by ‚zjednoczone prawiczki’ aka ‚patrioci”
  >>>>>>
  #12: Wandaluzja: czy dostawy samolotów (wersja Me-109) z Czechosłowacji do Izraela były szmuglem?? Szmuglem były też dostawy bombowców B-17 i innych samolotów? Jaja sobie robisz? W tamtych czasach Stalin jeszcze liczył-popierał powstawnie Izraela -że mając u siebie ‚diasporę’ żydowską-chazarską znajdzie tam miejsce dla ZSRR w świecie zdominowanym przez Anglię i Francję. Na tej samej zasadzie II RP popierała+płaciła (przed WWII) np. bojowców żydowskich >gang sterna wyjeżdżających do Palestyny>rzuć se czlowieku hasło ‚haluce’ do bele gugla i się dowiesz kilku ciekawych rzeczy>o IIRP, Żydach etc
  A już konfabulacje że PRL czyli gen. Jaruzelski kupował ‚komputery’ dla WP? Brzmi to tak, jakby Moraver i Duda czy Maciarewicz czy Błaszczak kupowali ‚komputery’ u Chinoli albo Ruskich!!!
  Jedno wyjaśnienia jeszcze i tu jest cytat z
  NASZ DZIENNIK_5-6.02.2011_DZIĘKUJĄC BOGU ZA REAGANA_wizyta MACIAREWICZ-NAIMSKI-TYSZKIEWICZ_REAGAN

  i tam Ronnie Reagan mówi prosto jak drut: pieniądze kazał przekazywać via Mossad a te gostki jak już coś dostaną w rąsie to z całą pewnością przekażą temu komu chce Mossad przekazać.
  Poza tym Milewski (ten z brukseli) to człowiek ‚SOLIDARNOŚCI” założonej przez CIA>
  Tajna historia świata lat osiemdziesiątych CIA i „Solidarność”
  .https://abelikain.blogspot.com/2014/01/victory-czyli-zwyciestwo.html
  +
  CIA i Solidarność
  .https://cia.media.pl/cia_i_solidarnosc
  a w 2018 ukazała się książka
  A Covert Action: Reagan, the CIA, and the Cold War Struggle in Poland by Seth G. Jones >>tu jest recenzja:
  .https://spectator.us/covert-action-reagan-cia-poland/
  a o czym całkiem niedawno napisal onet.pl
  Operacja „QRHELPFUL”, czyli 40 mln dolarów dla „Solidarności” – Wiadomości
  .https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/operacja-qrhelpful-czyli-40-mln-dolarow-dla-solidarnosci/vpej2f4?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
  Piszesz człowieku
  „Z komputera ZNIKNĘŁO 200 milionów $ z daru CIA dla Solidarności, które Jan Paweł II kazał przesłać NATYCHMIAST Milewskiemu, wobec czego obudzono kardynała Marcinkusa, który dokonał tej transakcji komputerowej.”
  Jakim cudem ‚z komputera’ mogło zniknąć 200 mln USD??”
  Jest takie źródło mówiące o ‚200 mln USD’ i że ta kasa ‚zniknęła”
  To publikacja>z kalifornijskiego ‚polishclub’org’
  https://www.polishclub.org/2018/06/23/oglupiac-by-zapanowac-zydowski-podboj-polski
  i proszę CTR+F i wpisać „PIPES” i od razu dojdzie się do miejsca>prof. Pipes (starszy bo jest jeszcz młody prof. Pipes) pyta się Brzezińskiego „co się stało z 200 mln USD” i Zbig….morda w kubeł.
  Kasa w służbach Deep Jewish State zawsze miala dwie cechy:
  – była-jest i będzie ‚poza kontrolą’
  oraz
  – służy agentom Deep Jewish State – tym co płacą – do dorabiania ‚na boku’
  tak jak legalnym sposobem przekupstwa – ‚w biznesia’ – jest tzw. płacenie ‚success fee” bo o pismakach se daruję

  Rola JPII w działaniach CIA – tak jak Wałęsy – czy Czaputowicza>
  .https://www.wprost.pl/galeria/11266/dokumenty-hiszpanskiego-wywiadu-dotyczace-jacka-czaputowicza.html
  jest znana na calym świecie za wyjątkiem ‚oczyszczalni ścieków=Polin’
  tak walczyl z ‚komuną’ że KrK wpadl w czarną dziurę i to JPII na prośbę Reagan ‚załatwil’ tzw. ‚teologię wyzwolenia’ w Ameryce Lacińskiej co się skończyło tym, że KrK musiał tam ustąpić miejsca kościólom protestanckim rodem z USA>>dzisiaj to samo dzieje się w Polsce.
  .
  I zacytuję tylko CK Norwida:
  żebyś swoją nieświadomość nie brał za moją zlość.

 14. https://marucha.wordpress.com/2020/07/06/przez-morze-czerwone-ku-phallusowi-uskrzydlonemu/
  Ad. 13. JARNO said

  Uważam post za ważny. Jest wzmianka o tajnych kontach Watykanu, które NEGOWANO i Rewolucji Solidarnościowej jako – na rozkaz Reagana – kierowanej i obsługiwanej finansowo przez Mossad. Jest potwierdzenie, że Zbig Brzeziński Załatwił sprawę 200 milionów dolarów CIA, które ZNIKNĘŁY z komputera Milewskiego w Brukseli przykazaniem Morda w kubeł, czyli że zostały przejęte przez Mossad, prawdopodobnie na polecenie Reagana, który bogaty nie był i miał się wzbogacić dopiero przy Solidarności i Gorbaczowie.
  To stawia Reagana w podejrzeniu, że Sfinansował Mossad rewolucją korupcyjną nazywaną tajnie ­QRHELPFUL .woocommerce-product-gallery{ opacity: 1 !important; } co nazywano kiedyś Uwłaszczeniem Nomenklatury czyli rozkradzeniem kapitału przez rządzących komunistycznych Żydów poprzez Konstytucję Jaruzelską.
  Konstytucja Jaruzelska i Podbój Polski przez spermę jerozolimską były możliwe przez operację Michnika-Jaruzelskiego, którą UMOŻLIWIŁ Ronald Reagan. W stanie Wojennym wydano 128 tysięcy wariackich papierów dla Niemających spermy jerozolimskiej a możebnych solidarnościowców i 12 tysiącom nacjonalistów, co UMOŻLIWŁO Podbój Polski. Za sprawą Wałęsy żaden tych 128 + 12 do polityki Nie Wrócił a BOLEK groził mi nawet Śmiercią.
  Z tego powodu zwróciłem się po raz ostatni do Urszuli Sipińskiej w sprawie Obalenia Bolka choć Doktor Skonka tłumaczył mi „Niech się pan nie kompromituje Sipińską, bo Etatyzm Pruski WYSTARCZY”. Skonka tłumaczył, że LEPSZY POCZYTALNY KWAS OD NIEPOCZYTALNEGO BOLKA. Ogłoszono Wyraźne zwycięstwo Bolka, ale potem przewaga Malała, Malała…, aż zatoczył się i musiano go stawiać na nogi zastrzykami. W ten sposób przestał mi grozić ŚMIECIĄ.
  Mój Etatyzm Pruski awansując średnią kadrę administracyjną i techniczną dał Kwasowi 3 miliony głosów, który zaraz ZAPOMNIAŁ o Etatyzmie, a Sipińska miała Więcej, co zgnoił później Tomasz Wołek potępieniem antysemityzmu jako KAPITAŁU KRYMINALNEGO – że Antysemici bogacą się na Rabowaniu MĄDRYCH Żydów: Przykład PUCZ FASZYSTOWSKI W USA, który zabrał Żydom ROSYJSKIE złoto. Za Puczem stał Paderewski.
  Ja MUSIAŁEM zostać deklaratywnym antysemitą wobec wybryku w Oświęcimiu Indianiego Jonesa, że antysemitów NALEŻY ROZSTRZELIWAĆ. – Chciałem się strzelać z tym analfabetą archeologicznym.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: