Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
  Marek o Powstał Polski Ruch Antyw…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Żydowski dybuk zawładnął światem

Posted by Marucha w dniu 2020-07-06 (Poniedziałek)

«Tajne stowarzyszenia posiadają zawsze dwa rodzaje „prawd”: jedną dla mas i drugą – zarezerwowaną dla wtajemniczonych. Być może nazwa COVID powinna zostać odczytana z użyciem języka hebrajskiego…»

Bogdan Herzog jest publicystą rumuńskim. Po studiach na kierunku stosunki międzynarodowe w Rumunii (Timișoara) i w Stanach Zjednoczonych (Rutgers), kontynuował 20-letnią karierę w prywatnym doradztwie biznesowym, koncentrując się na postępowaniach upadłościowych.

W roku 2016 Herzog założył think tank o nazwie „Frontiera”, którego celem jest promowanie wielobiegunowości i równowagi w stosunkach międzynarodowych.

Rumun pisze, że tajne stowarzyszenia posiadają zawsze dwa rodzaje „prawd”: jedną dla mas i drugą – zarezerwowaną dla wtajemniczonych, oraz stawia hipotezę, że być może nazwa COVID powinna zostać odczytana z użyciem języka hebrajskiego.

Amerykańscy autorzy Michael Hoffman i jego mentor James Shelby Downard, jako pierwsi zaczęli mówić o”alchemicznym przetwarzaniu ludzkości poprzez użycie psychodramatu rozgrywającego się w przestrzeni publicznej”.

Według tychże badaczy okultyzmu, głównym celem średniowiecznych alchemików i członków tajnych stowarzyszeń (a tych ostatnich, po dzień dzisiejszy) była nie tyle transmutacja metalu, co transformacja ludzkości.

Pogoń za złotem była jedynie przykrywką dla obszernego programu społecznego, który obejmował likwidację monarchii, unicestwienie Kościoła i przebudowę świata, tak by nie podlegał już więcej prawu naturalnemu ale wyłącznie woli człowieka.

«The Alchemical Processing of Humanity Through Public Psychodrama» – Michael Hoffman
>https://soundcloud.com/guns-and-butter-1/the-alchemical-processing-of-humanity-through-public-psychodrama-michael-hoffman-400
>http://gunsandbutter.org/transcript-the-alchemical-processing-of-humanity-through-public-psychodrama.htm

Słuszność tego rodzaju interpretacji podtrzymuje Manly Palmer Hall, mason i mistrz okultystyczny, o czym pisze w swojej książce zatytułowanej „The Adepts in the Western Esoteric Tradition”.

Hall otwarcie stwierdził, że głównym celem pracy alchemików jest działalność na poziomie społeczeństwa. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ, zgodnie z Księgą Rodzaju 1,26, człowiek stworzony został na obraz Boga i jest ukoronowaniem dzieła Stworzenia.
>https://en.wikipedia.org/wiki/Manly_P._Hall
>https://www.amazon.it/Adepts-Western-Esoteric-Tradition-Alchemy/dp/1614274878

Kiedy pojmujemy, że ostatecznym celem tajnych stowarzyszeń i ich członków jest zastąpienie Boga i że metodą stosowaną do osiągnięcia owego celu jest alchemiczne «rozpuszczanie i koagulacja» («solve et coagula»), czyli rozkład świata, po to by zmodyfikować go – trendy i wydarzenia historyczne nabierają zupełnie nowego znaczenia.

Trwający dziś wielki eksperyment społeczny, wykorzystujący medialną egzaltację wirusa stanowi „próbę alchemicznego przetworzenia ludzkości przy użyciu zbiorowego psychodramatu”. Alchemia nie jest więc czymś w rodzaju pseudo-chemii, ale antychrześcijańskim programem reformy ludzkości, realizowanym poprzez wypaczenie rzeczywistości – co uzyskuje się poprzez instalowanie akcesoriów rytualnych w ważnych miejscach kulturowych. Owe miejsca funkcjonują wspólnie, tak w przestrzeni duchowej jak i fizycznej.

Symbole – które mają zwracać się bezpośrednio do naszej podświadomości – używane są do obróbki naszych umysłów, całkowicie nieświadomych procesu, jakiemu są poddawane.

Owa potrzeba (tajnych stowarzyszeń) instalowania określonych symboli w czasie i przestrzeni stwarza możliwość identyfikacji pewnych modeli w działaniach rytualnych. Jeśli zauważamy jakieś działania rytualne, powinniśmy szukać adekwatnych synchroniczności, czyli zbiegów okoliczności (w życiu realnym), które (w owym kontekście) nabierają znaczenia

James Shelby Downard posiadał rzadką umiejętność precyzyjnego wykrywania użycia symboli i emblematów w wydarzeniach historycznych o ogromnym znaczeniu dla ludzkości. Wspólnie z Michael’em Hoffman’em zidentyfikowali użycie toponimii i geografii mistycznej, symboliki alchemicznej i synchroniczności, dotyczących wydarzeń tak ważnych jak pierwsza eksplozja atomowa czy zamach na prezydenta Kennedy’ego.

Pierwsza eksplozja atomowa, czyli stworzenie-zniszczenie materii, miała miejsce w Nowym Meksyku w Jornada del Muerto, na 33° szerokości geograficznej północnej i została zaprogramowana tak, aby zbiegła się w czasie z Tisha B’Av – dniem żydowskiego postu upamiętniającego zniszczenie 2 świątyń: świątyni Salomona oraz tej zlikwidowanej w roku 70.
>https://en.wikipedia.org/wiki/Tisha_B%27Av
>https://www.hebcal.com/hebcal/?year=1945&v=1&month=x&yt=G&nx=on&i=off&vis=0&D=on&d=on&c=off&geo=zip&maj=on&min=on&mod=on

W roku 1945, Tisha B’Av przypadała na 19 lipca; Robert Oppenheimer zaplanował eksperyment na przedział czasowy 18 – 21 lipca. Eksplozja została przeniesiona na 16 lipca, co odbyło się na wyraźne polecenie prezydenta Trumana, który chciał, aby zbiegła się ona w czasie z otwarciem konferencji w Poczdamie, tak, aby mógł zaimponować Stalinowi nową bronią amerykańską.

Sam eksperyment nosił dziwną nazwę, a mianowicie «Trinity».

Skąd się ona wzięła?

Oppenheimer – Żyd o bardzo szerokich horyzontch, znacznie wybiegający poza fizykę – mówił, że zainspirował go «Batter my heart, three-person’d God» – zaskakujący sonet Johna Donne’a (1572-1631), skrytego katolika, któremu brakło sił, by zaakceptować męczeństwo.

«Batter my heart, three-person’d God»
Batter my heart, three-person’d God, for you
As yet but knock, breathe, shine, and seek to mend;
That I may rise and stand, o’erthrow me, and bend
Your force to break, blow, burn, and make me new.
I, like an usurp’d town to another due,
Labor to admit you, but oh, to no end;
Reason, your viceroy in me, me should defend,
But is captiv’d, and proves weak or untrue.
Yet dearly I love you, and would be lov’d fain,
But am betroth’d unto your enemy;
Divorce me, untie or break that knot again,
Take me to you, imprison me, for I,
Except you enthrall me, never shall be free,
Nor ever chaste, except you ravish me».

>https://en.wikipedia.org/wiki/John_Donne

>https://www.britannica.com/topic/Batter-My-Heart

Co Oppenheimer miał na myśli?

Maurizio Blondet, komentując wydarzenie, pisze:

Czyżby chciał zemścić się na Trójcy Świętej, jako że, gdy rozbłysło oślepiające światło wybuchu pierwszej bomby atomowej, Oppenheimer zacytował słowa z Bhagavada Gity: „Teraz jestem Śmiercią, Niszczycielem Światów”.

>https://en.wikipedia.org/wiki/J._Robert_Oppenheimer
>https://en.wikipedia.org/wiki/Trinity_(nuclear_test)
>https://en.wikipedia.org/wiki/Bhagavad_Gita

Zauważmy dziwne zbiegi okoliczności: Oppenheimer był bezpośrednim potomkiem rabina Judy Loew’a z Pragi, twórcy Golema, zaś poeta John Donne posiadał „wszechstronną wiedzę na temat ogólnej teorii alchemicznej”.
>https://ram.neon24.pl/post/148786,od-yeudah-a-loew-a-ben-bezalel-a-do-ratzinger-a

Również zabójstwo Kennedy’ego miało miejsce na 33 równoleżniku, na Dealey Plaza w Dallas (w pobliżu rzeki Trinity River), gdzie znajdowała się świątynia masońska (obecnie zburzona).

Kilkadziesiąt lat wcześniej, car Mikołaj II został zamordowany wraz z rodziną w domu Ipatievów w Jekaterynburgu; mordu dokonano w przeddzień święta Tisha B’Av w 1918 roku.

Na ścianie pomieszczenia, w którym miała miejsce rzeź znaleziono napisy w jidisz i po hebrajsku, zawierające szydercze odniesienia do króla Baltazara, któremu biblijny prorok Daniel oznajmił, iż „zważono go na wadze i okazał się zbyt lekki”.
>https://ram.neon24.pl/post/141261,kazn-romanowow-byla-morderstwem-rytualnym

Makabryczne szczegóły zamachu – takie jak wspomniane napisy – udokumentowane przez brytyjskiego dziennikarza i korespondenta The London Times – Roberta Wiltona w książce „The Last Days of the Romanovs”, skłoniły rosyjskich śledczych do zainicjowania analizy psychologicznej i historycznej, mającej na celu ustalenie, czy aby rozstrzelanie rosyjskiej rodziny królewskiej nie było zabójstwem rytualnym.

Przypadki mają sens, jak nazwa, która została wybrana dla owcy „Dolly” – pierwszego ssaka sklonowanego w roku 1996 z komórki somatycznej; było to kluczowe osiągnięcie „nauki”, ponieważ po raz pierwszy człowiek mógł stwierdzić, że stworzył zwierzę w laboratorium, naśladując Boga, co jest niezwykle ważnym faktem dla dyskursu alchemicznego.

Dziwne było to, że eksperyment nie został przeprowadzony ani w laboratorium amerykańskim, ani w europejskim, lecz w szkockim miasteczku Rosslyn: gdzie znajduje się Kaplica Rosslyn, słynna i tajemnicza, mała gotycka świątynia z roku 1460 (będąca centrum wielu masońskich spekulacji i fantazji), z jej „Filarem Ucznia” i „Filarem Mistrza” – aluzją do zniszczonego wówczas zakonu templariuszy – oraz rzeźbami i witrażami przywołującymi sceny nie z Nowego, ale ze Starego Testamentu.

Jeśli chodzi o imię «Dolly» – oficjalna odpowiedź Instytutu w Roslin jest równie dziwaczna jak ta przedstawiona wcześniej przez Oppenheimera: „Jako że DNA owcy pochodzi z gruczołu sutkowego, otrzymała ona imię piosenkarki country – Dolly Parton”.

Bogdan Herzog odkrył, że zapisane po hebrajsku i dlatego czytane od prawej do lewej imię «Dolly» staje się wyrazem «Ylod» – «ילוד». Termin ten ma bardzo odpowiednie do sytuacji znaczenie: w języku hebrajskim oznacza noworodka lub niemowlę.
>https://en.wikipedia.org/wiki/Dolly_(sheep)
>https://en.wikipedia.org/wiki/Rosslyn_Chapel
>https://en.wikipedia.org/wiki/Roslin_Institute

Zajmijmy się Covid’em.

W dniu 11 lutego 2020, etiopski dyrektor generalny Światowej Organizacji Zdrowia ogłosił, że choroba wywołana przez koronawirus (wcześniej nazywana różnymi nazwami, takimi jak SARS-2 lub pandemia koronawirusa), będzie nosiła nazwę COVID-19.

COVID -19 ma być akronimem pochodzącym od Corona Virus Disease i roku, w którym wirus został po raz pierwszy zauważony, czyli 2019.

Co się stanie, jeśli zbadamy nazwę COVID zgodnie z cytowanym wcześniej algorytmem Dolly/Ylod/ילוד?

Cóż, zgodnie z użytą wcześniej zasadą, COVID staje się wyrazem DIVOC, zapisanym po hebrajsku jako דיבוק, oznaczającym opętanie przez złego ducha (b i v reprezentowane są przez ten sam hebrajski charakter, Bet – ב).

Termin „dybuk”, profesor Yoram Bilu, socjo-antropolog z Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie wyjaśnia w następujący sposób:

„Słowo dybuk było używane w żydowskich kręgach mistycznych na określenie ducha zmarłej osoby (za życia grzesznika), który tymczasowo opanowywał człowieka. Opętanie przez dybuka uważane było zawsze za utrapienie lub chorobę, a on sam za intruza, który powinien zostać wypędzony. Egzorcystą stawał się ceniony rabin, który poddawał ducha różnym aktom (w ustalonej i stopniowej kolejności) o charakterze religijnym”.

“The Dybbuk” – Ephraim Mosh Lilien

Herzog, cytując Bilu, podkreśla, że „dynamizacja lub pobudzenie emocjonalne” są warunkiem wstępnym dla tego rodzaju demonicznego zawładnięcia.

Dybbuk and Maggid: Two Cultural Patterns of Altered Consciousness in Judaism
>https://www.jstor.org/stable/1486699
>https://pdfslide.net/documents/bilu-dybbuk-and-maggid.html

W związku z tym, Blondet przypomina: «COVID-COVID-COVID, ciężarówki wojskowe transportujące zwłoki, terror medialny, COVID-COVID COVID COVID…»
>http://ram.neon24.pl/post/153857,trumny-w-bergamo-i-dywanowe-szczepienia-przeciwgrypowe
(Ponad 52 000 odsłon, jedynie na NEonie!)

Opętanie przez dybuka pozostawiało ofiarę jako obiekt bierny, chwilowo pozbawiony samoświadomości i samokontroli wobec dwóch mocy zewnętrznych: ducha nawiedzającego ofiarę – który pozbawiał ją tożsamości indywidualnej – oraz rabina-egzorcysty, który zmuszał agresora do jej opuszczenia”.

Dybuk pochodzi od hebrajskiego czasownika „przylgnąć” lub „przyczepić się”. Herzog zauważa, że również koronawirus, podobnie jak dybuk „doczepia się” do komórki ludzkiego ciała i bierze ją w posiadanie, po to, by reprodukować się wykorzystując pasożytniczy mechanizm rozmnażania.

Kolce” (po angielsku „spikes”) to wieńcowe wypukłości na powierzchni wirusa (przedstawiane jako kwiatki), w których, według niektórych biochemików molekularnych umieszczono (w sposób sztuczny) „wkładki” zwiększające zakaźność patogenu u człowieka: potwierdzili to niedawno również dwaj norwescy uczeni, którzy jednakże musieli złagodzić swoje stanowisko (zamieszczone w ich raporcie), obawiając się represji.
>https://www.cambridge.org/core/services/aop-cambridge-core/content/view/DBBC0FA6E3763B0067CAAD8F3363E527/S2633289220000083a.pdf/biovacc19_a_candidate_vaccine_for_covid19_sarscov2_developed_from_analysis_of_its_general_method_of_action_for_infectivity.pdf

(Przypomnijmy, że wirus uśmierca schorowane osoby – ponad 80-letnie.)

Wygląda na to, że COVID jest problemem bardziej psychologicznym niż chorobą wirusową. Oznaczałoby to, że poprzez terror – ludzie, znajdujący się w czymś w rodzaju transu, tracą zdolność do samodzielnej reakcji wobec władzy i akceptują bezprecedensowe ograniczenia wolności jednostki.

Czyżby więc stan wzbudzenia ekstremalnego strachu kwalifikował się jako „dynamizacja emocjonalna” – czyli warunek konieczny dla opętania przez dybuka?

Jeśli tak, to czy pewien rodzaj egzorcyzmów nie byłby jedynym możliwym lekarstwem na histerię koronawirusową? Czy to właśnie z tego powodu kościoły stały się głównymi celami podczas lockdown’u?

Według René Girard’a – francuskiego filozofa i historyka, oraz całej tradycji prawosławnej, nieustanna ofiara Eucharystii jest elementem katechonicznym, który podtrzymuje istnienie społeczeństwa. Może więc jest to prawdziwy powód, dla którego podczas lockdown’u Eucharystia została zakazana.
>https://en.wikipedia.org/wiki/Ren%C3%A9_Girard

VIDEO: The Golden Bough: The Killing of The Divine King (René Girard) (1/5)

Maurizio Blondet przypomina z tej okazji wydarzenie z roku 2013, przedstawiające – wg. określenia włoskiego dziennikarza – próbę pozbawienia człowieka odczuć religijnych, czyli usiłowanie „kastracji duchowej” ludzkości.

Zamieszczony poniżej film, trwający 4.15 minut, jest fragmentem konferencji, jaka odbyła się w roku 2013, w Pentagonie, podczas której bliżej niezidentyfikowany pracownik naukowy przedstawił funkcjonariuszom Departamentu Obrony USA, zastosowanie szczepionki w postaci aerozolu, zawierającej substancje będącą w stanie zredukować w ludzkim mózgu ilość genu, określonego przez niego jako «gen fundamentalizmu».

Czynnikami aktywnymi owej szczepionki miały być wirusy układu oddechowego, tj. wirusy grypy oraz rinowirusy, przebudowane w laboratorium tak, by «fanatyków religijnych przekształcić w osoby normalne».

Prowadzący konferencję stwierdza, że wirusy w postaci aerozolu, czyli szczepionka «FANVAX» powinna zostać zaaplikowana jak największej ilości osób na wybranym przez decydentów obszarze.

Raport dowodzi, że użycie owej szczepionki testowane jest od dobrych kilku lat. Prawdopodobnie, program szczepionkowy tego rodzaju wszedł od dawna w fazę jego realizacji praktycznej.

Konferencja, pokazana na filmie miała miejsce w rok od odkrycia tzw. «God Gen», czyli VMAT2.

«God gen» – VMAT2
>https://en.wikipedia.org/wiki/God_gene

VIDEO z Pentagonu na temat «FANVAX» pod linkiem:
>https://m.facebook.com/INGANNATI3/videos/186815222320813/?refsrc=http%3A%2F%2Fwww.google.com%2F&_rdr

Skrót:
>https://bogdanherzog.ro/on-the-occult-meaning-of-the-term-covid-a-succinct-incursion-into-pattern-recognition/
>https://www.maurizioblondet.it/dal-coronavirus-lhomunculus/
>https://www.maurizioblondet.it/covid-cosa-e-in-un-nome-2/

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
https://ram.neon24.pl

Komentarzy 8 do “Żydowski dybuk zawładnął światem”

 1. LeonPlichta said

  zydzi to ODCHODY ludzkosci. Ludzie o wiymaginowanej wyzszoci swojej rasy (rzekomej).Duchowym oszustwie ktory nakazuje Ci byc Goiu poslusznym woli Boskiej czyli zydowi masz byc posluszny.
  Gdyz tylko on jest Bogiem na ziemi Dla wszystkich GOiow zniewolonych .Sam JEZUS powiedzial do nich waszym ojcem jest ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;diabel;;;;;;;;;;;;gdyz on w prawdzie nie wytrwal.I sam sie wybral jako BOG ktoremu wy zydzi poklon oddajecie czyli (( rzekomej wyzszosci swojej rasy milosci do pieniedzy I wszelkich spiskow).
  Jest to nacja bardzo niebezpieczna podstepna I zdradziecka.Czychajaca na twoja dusze by ja polknac .Owladnac zmanipulowac I zneutralizowac.Z tad te nie kanczace sie wojny na ziemi spiski kryzysy wirusy pandemnie wszelkiego rodzaju.Wszechobecny w ludzkich umyslach nie pokoj chaos stress I wszelkie zlo na ziemi.Do tad to wszystko bedzie dopoki zydzi nie uznaja JEZUSAC CHRYSTUSA ZA swojego krola BOGA I zbawce.
  zydostwo to wcielone zlo na ziemi (diabel)

 2. Piskorz said

  re art , w którym wirus został po raz pierwszy zauważony, czyli 2019.” A W ROKU 1981…/sic/ ukazała się na Zachodzie książka „Oczy ciemności”, z lab. wojskowego z ….Wuhan /!!!/ wydostaje się wirus powodujący ostrą niewydolność płuc.!! AKCJA TEJ POWIEŚCI DZIEJE SIĘ….w roku 2020 !!! Co za przypadek..ps Jest ona ponoć w PDF.

 3. Anucha said

  Hagada o Czerwonym kapturku.

  1000 lat temu , do Polskiego lasu , wszedł Czerwony kapturek bez kapturka ( był po bar micwie).

  Po jakimś czasie , usiadł na pniu i postanowił odpocząć.
  I tak odpoczywał do 2020 r.
  W koszyczku Kapturek bez czerwonego kapturka, niesie dla babci covida.
  Babka zbliża się do wieku emerytalnego. Przestanie wpłacać składki.
  Więc już czas na odpoczynek – wieczny
  Dla wilków i Gajowego Maruchy , też w koszyku jest niespodzianka – szczepionka
  Gajowy otrzyma iniekcję domięśniową .
  A Młode Wilki trafią do pierwszego otwartego domu uciech dla zoofilów w Danii. 🤣🤣🤣

 4. . said

  Piskorz @

  Już jakiś chooj z wybiórczej czy podobnego gówna napisał: „fanatycy teorii spiskowych nie potrafią czytać. Dan Koontz pisał, że wirusa wymyślili Rosjanie w Rosji. Nic tam nie ma o Chinach i Wuhan”.
  A z kolei nawet polsat zrobił zrzuty ekranu książki i jest tekst o wirusie z Wuhan.
  Tak samo był koronawirus w Asterixie i zadyma w Simpsonach + ludzie w maskach na freskach w masońskim lotnisku w Denver.
  Nic to.

  Wystarczy powiedzieć teoria spiskowa i już wszystko pozamiatane. Niektórym nawet jak coś zrobisz na ich oczach to mówią „teoria spiskowa”.
  Idę okraść bank. Jak mnie złapią to powiem, że to nie ja i żeby nie wymyślali teorii spiskowych.

  XXI wiek niby epoka postępu. Ale wraz z postępem technologicznym idzie degradacja umysłu człowieka. Jak to możliwe?

 5. . said

  Tych księży i biskupów, którzy potulnie zgodzili się na zamykanie kościołów podczas koronaściemy już dawno opętał jakiś dybuk albo ich „zaszczepiono” w jakiejś loży.

 6. . said

  Bomba zrzucona na katolicką Hiroszimę:

  „Enola gay” czytając od prawej do lewej „Ya g alone” czyli „Yahwe go alone” czyli „Idzie (nadchodzi) sam Jahwe.

  Według Biblii słowa te wypowiedział Eliasz do proroków Baala po czym ogień z nieba spadł na ołatrz Eliasza i wszyscy uwierzyli, że Bóg istnieje.

  Masoneria chciała tutaj zemścić się na katolikach, których uważa za „czcicieli Baala”, bo nie czczą bożka masonów tj. Lucyfera.

  Ile to będzie jeszcze trwało? Bo się nie chce żyć w takim syfie.

 7. Piskorz said

  re 6 Bomba zrzucona na katolicką Hiroszimę:”…a potem na Nagasaki !! Te 2 miasta w czasie wojny nie były w ogóle bombardowane, bo….zostawili je sobie NA POTEM, żeby były nie zniszczone…i zobaczyć jakie skutki miały te 2 atomówki!

 8. UZA said

  Ad.5) ” Tych księży i biskupów, którzy potulnie zgodzili się na zamykanie kościołów podczas koronaściemy już dawno opętał jakiś dybuk albo ich „zaszczepiono” w jakiejś loży”.

  Możliwe, że w przypadku tych panów (także „naszego” Prymasa „Polaka”) szczepienie nie było w ogóle konieczne , a i dybuk nie musiał się fatygować – już wcześniej byli odpowiednio uformowani i zmotywowani do wykonania zadania.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: