Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  W ostanią niedzielę… o Wolne tematy (24 – …
  Boydar o Wolne tematy (24 – …
  Greg o Wolne tematy (24 – …
  Yagiel o Wolne tematy (24 – …
  Znowóż KATASTROFA ko… o Wolne tematy (24 – …
  zagłoba sum o USA nastawiają przeciwko sobie…
  revers o Wolne tematy (24 – …
  zprowincji o Zanim padną salwy
  Liwiusz o Zielone ludziki
  Lily o Wolne tematy (24 – …
  Dang o Chiny, Rosja, świat. Rok …
  miś puchatek o Zielone ludziki
  matirani o Wolne tematy (24 – …
  Leo o Zielone ludziki
  sudbina Srba o Jak rosyjska ropa umknęła…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

W oczekiwaniu na gest

Posted by Marucha w dniu 2020-07-07 (Wtorek)

Biez wodki dieła nie razbieriosz – powiadają Rosjanie – co się wykłada, że żadnej sprawy nie da się wyjaśnić bez wódki. To oczywiście możliwe, choć z drugiej strony ryzykowne, bo spraw do wyjaśnienia jest tak wiele, że przy tej metodzie łatwo popaść w chroniczny alkoholizm.

Czy zatem jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Na szczęście jest, w postaci możliwości odwołania się do teorii spiskowej. Na przykład według mojej ulubionej teorii spiskowej, Polską rotacyjnie rządzą trzy stronnictwa: Ruskie [gajowy Marucha! – admin], Pruskie i Amerykańsko-Żydowskie.

Powstały one w latach 1989-1990 w następstwie asekuracyjnego przewerbowywania się tubylczych ubeckich dynastii na służbę do zagranicznych central wywiadowczych – w Rosji, w Niemczech oraz Stanach Zjednoczonych i Izraelu. Te ówczesne zależności reprodukują się w kolejnych pokoleniach ubeckich dynastii, bo mamy u nas do czynienia ze zjawiskiem dziedziczenia pozycji społecznej, w związku z czym dzieci agentów też zostają agentami, w zasadzie tej samej centrali.

W zasadzie – bo zdarzają się wyjątki. Oto w roku 2013, kiedy to prezydent Obama zresetował swój poprzedni reset w stosunkach amerykańsko-rosyjskich, Polska ponownie przeszła pod kuratelę amerykańską, co w roku 2015 zaowocowało podmianką na pozycji lidera politycznej sceny naszego bantustanu. Wybory prezydenckie wygrał popierany przez PiS Andrzej Duda, a PiS wygrało też wybory parlamentarne i utworzyło rząd.

Ale i bezpieczniacy też zorientowali się, co się dzieje i przynajmniej część z nich schroniła się pod skrzydła służb amerykańskich i izraelskich, gdzie została wciągnięta na listę tzw. „naszych sukinsynów”.

Ale z bezpieczniakami nigdy nic nie wiadomo. Na pewno wiadomo tylko, że nie służą one Polsce – a komu służą – to zależy od koniunktury politycznej, no i oczywiście „haków”, którymi centrale mogą ich dyscyplinować. Tak właśnie było w tym przypadku; stare kiejkuty zostały wciągnięte na listę „naszych sukinsynów”, ale jednocześnie nie przecięły pępowiny z poprzedniego etapu, kiedy to Polska znajdowała się pod kuratelą niemiecką. Toteż z dnia na dzień stworzyły z niczego, to znaczy – z nicości – partię pod nazwą Nowoczesna, z panem Rysiem na fasadzie, którego naród za pośrednictwem konfidentów obdarzył na dzień dobry 11 procentami zaufania.

Nowoczesna, jak przystało, opowiadała się za „Europą”, czyli podległością wobec Niemiec i za „nowoczesnością” pod czym kryje się propaganda sodomizmu, gomoryzmu i wszystkich innych zboczeń, jakie tylko ludzka wyobraźnia sobie wykoncypuje.

Ale Nowoczesna bardzo szybko pozbyła się puszku niewinności, wobec czego została wchłonięta przez tradycyjną ekspozyturę Stronnictwa Pruskiego, czyli Platformę Obywatelską pod kierownictwem Wielce Czcigodnej posła Pupki.

Potem stare kiejkuty w ramach krotochwili wykreowały jeszcze „ruch” z panem Pawłem Kukizem na fasadzie, który bardzo szybko się zaśmierdział i „zlał się” z Polskim Stronnictwem Ludowym i razem z nim idzie właśnie na dno.

Platforma Obywatelska również zdradza objawy uwiądu starczego, czego ilustracją była konieczność podmianki patentowanego kandydata na prezydenta w osobie posągowej pani Małgorzaty, którą trzeba było na gwałt zastąpić patentowanym kandydatem w osobie pana Rafała Trzaskowskiego.

Skoro już teraz tak się dzieje, to czego można będzie spodziewać się w roku 2023, zwłaszcza gdyby Naczelnik Państwa zaczął zdradzać objawy przeziębienia? Toteż musiało dojść do doraźnego porozumienia między BND i CIA w sprawie dalszej przebudowy sceny politycznej naszego bantustanu, czego ilustracją jest fenomen pana Szymona Hołowni, zapowiadającego właśnie utworzenie „ruchu” pod nazwą „Polska 2050”. Razem z tą deklaracją pan Szymon wydał i drugą – że zagłosuje przeciw prezydenturze Andrzeja Dudy.

Czy jego zwolennicy go posłuchają – to wydaje się bardzo prawdopodobne, bo skoro wcześniej posłuchali, by obdarzyć go 13 procentami zaufania, to dlaczego mieliby nie posłuchać i teraz? W służbach dyscyplina to grunt, to „ostoja mocy i trwałości Rzeczypospolitej”. Ach, przepraszam, ostoją mocy i trwałości Rzeczypospolitej jest przecież „sprawiedliwość”, czyli dokazywanie niezawisłych sędziów – ale nawet i tu dyscyplina musi być, bo przecież nie dlatego UOP i ABW przeprowadziły operację „Temida”, czyli akcję werbunku agentury wśród niezawisłych sędziów, żeby teraz każdy z nich postępował według swego widzimisię.

Deklaracja pana Szymona zbiegła się z ożywieniem „samego głównego Srula”, czyli pana red. Adama Michnika, który zapowiedział „pełną mobilizację”, żeby tylko nie wygrał złowrogi Andrzej Duda. A dlaczego? A dlatego, że wygrana pana Rafała oznacza nie tylko przedłużenie, ale i zaognienie wojny politycznej w Polsce. Ciągnie się ona prawie tak długo, jak wojna w Wietnamie i spycha naród Polski w otchłań coraz większego politycznego onieprzytomnienia.

Właśnie ten skutek wychodzi naprzeciw zarówno oczekiwaniom Stronnictwa Pruskiego, jak i Amerykańsko-Żydowskiego. W interesie Stronnictwa Pruskiego leży osłabienie Polski na tyle, by znowu podporządkować ją wpływom niemieckim i wyeliminować w ten sposób ryzyko „Trójmorza”, które w razie realizacji zagroziłoby dwu żywotnym niemieckim interesom: podważyłoby niemiecką hegemonię w Europie i zablokowałoby budowę IV Rzeszy.

Ale nadzieje na „Trójmorze” opierają się na Stanach Zjednoczonych, które do Polski mają cztery interesy: Po pierwsze – żeby Polska udostępniała im swoje terytorium i to bez żadnych warunków wstępnych. Po drugie – żeby Polska zapłaciła haracz Żydom – o czym świadczy ustawa 447 JUST. Po trzecie – żeby Polska kupowała amerykańską broń, płacąc możliwie jak najdrożej i wreszcie po czwarte – żeby Polska kupowała amerykański gaz.

Zatem im bardziej Polacy będą pochłonięci psychologiczną i polityczną wojną domową, to nawet nie zauważą, jak Judejczykowie ściągną im kalesony, a potem do spółki z Niemcami, z którymi już teraz ściśle koordynują politykę historyczną, zrobią z nami co tylko będą chcieli.

Czy prezydent Duda naprawdę chce wygrać te wybory, czy też tylko udaje, by pławiąc się w pierwotnej niewinności trudy borykania się z kryzysem złożyć na barki pana Rafała? Gdyby chciał, to powinien wykonać gest – ale nie wobec oczekujących na darmochę, tylko wobec narodu, którego pozycja jest dziś najbardziej zagrożona przez ustawę 447 JUST. Gest powinien polegać na przeforsowaniu w Sejmie w tempie stachanowskim leżącej w tamtejszej zamrażarce ustawy antyroszczeniowej. Wtedy nie trzeba by używać szantażu moralnego wobec wyborców, bo sami potrafiliby odróżnić dobro od zła.

Stanisław Michalkiewicz
http://michalkiewicz.pl/

Niestety, nadal nie dowiedzieliśmy się, na czym polegała działalność Stronnictwa Ruskiego i jakie były jej skutki (bezobjawowe?). Bo jeśli chodzi o wpływy żydowskie, amerykańskie i niemieckie, to wręcz rzucają się one w oczy.
Admin

Komentarzy 9 do “W oczekiwaniu na gest”

 1. Yagiel said

  Adminie, wygląda nato, że Stronnictwo Ruskie działa w ten sposób, że jest pretekstem dla dwu pozostałych, by z „czystym sumieniem” się sprzedawać – byle Rusek nie był w Polsce!
  Myślę, że w tej sytuacji Rusek nie ma wyjścia innego, niż na Wschód! Odsunąć się od Polski np. aż za Smoleńsk albo i Moskwę!

  Ale, z drugiej strony patrząc, Rusek jest w W-wie w ambasadzie FR, w Krakowie, etc. – a Niemiec nie: ambasa, tj. ambaski BRD nie ma w Polsce! Oczywisty skutek działań/knowań Stronnictwa Ruskiego?
  A na poważnie: myślę, że chodzić o to może, że młodsza-ładniejsza od ambassy Miłościwie nam Panującej…
  Dodam, że ambasa Izraela w Polsce też nie ma – od dłuższego czasu… Woli COVID-19 u siebie? Smacznego.
  Hm, jak na niewspomniane Stronnictwo, to Ruskie mają same sukcesy – za chwilkę powinno dołożyć kolejny: zabraknie w Polsce i ambassy USA…?
  To czyja ta Polska jest/ma być?

 2. Sebastian said

  A mnie się wydaje, że ruskie = ukraińskie
  W innym przypadku byłoby rosyjskie

  Pozdrawiam
  Sebastian

 3. Marucha said

  Re 1:
  Nie rozumiem, co Pan chciał przekazać – szczególnie w temacie ambasad, ambasek i ambasów.

  Re 2:
  Panie Sebastianie…. ale żarty się Pana trzymią…

 4. bryś said

  „na czym polegała działalność Stronnictwa Ruskiego” – wg. mnie Lepper miał od nich dane, np. te które odczytywał o korupcji w sejmie, i może część sił zbrojnych która poginęła w różnych katastrofach lotniczych. A reszta się przebranżowiła zapewne. Nie wydaje się zresztą aby Rosjanie chętnie inwestowali w Polsce. Nie mają mentalności złodziei.

 5. Sebastian said

  Słusznie szanowny Gospodarz zauważył, takie czasy, jak się widzi tyle kundli w kagańcach, nie da się bez przymrużenia oka na wszystko patrzeć, a po za tym zaznaczam swoją obecność, szkoda tylko że tak nieczęstą

 6. UZA said

  Ad. 4) „na czym polegała działalność Stronnictwa Ruskiego” – wg. mnie Lepper miał od nich dane, np. te które odczytywał o korupcji w sejmie, i może część sił zbrojnych która poginęła w różnych katastrofach lotniczych. A reszta się przebranżowiła zapewne. Nie wydaje się zresztą aby Rosjanie chętnie inwestowali w Polsce. Nie mają mentalności złodziei.”

  Pan Bryś może mieć rację co do przeszłości. Dziś Rosjanie mieliby problemy ze znalezieniem u nas partnerów do współpracy – nie tylko agenturalnej. Źle to wróży na przyszłość, bo POPiS nie jest wieczny (trzeba mieć nadzieję), a Rosja była i będzie naszym sąsiadem i ważnym podmiotem w geopolityce. Z Zachodu wionie coraz większym smrodem toteż warto byłoby stworzyć jakąś przeciwwagę w postaci prawdziwego partnerstwa wschodniego (Rosja i Daleki Wschód).

 7. walthemar said

  trzy stronnictwa: Ruskie [gajowy Marucha! – admin],

  Panie Gajowy zapisuje sie do panskiego stronnictwa.
  Prosze wydac mi legitymacje. Skladke oplace kiedys tam

  Swiat sie K.. zmienil,kiedys ruskich [wladze] nie cierpialem
  a teraz sybolicznie w dupe bym pocalowal [wszczegolnosci te piekniejsze- czym starszy tym mniej moge]

 8. Yagiel said

  Przepraszam, Marucho, za żargon szkolny – policzyłem, kto jest w Polsce: ambasadorów i ambasadorki, zwłaszcza Panującą Mosbacher: nie chce w Polsce Niemki, sprawy Izraela gwarantuje sama, z czego wynika, że interesy BRD/Berlina są zablokowane… Izrael nie chce oczywiście konfrontować się wprost z Niemcami – chcą graniczyć pokojowo z nimi tu.

  A Ruś jest dla mnie ponad Rosją czy Polską, bo Ruś jest przyszłością wspólną – jak była wspólną przeszłością… Czy w tym sensie jest w Polsce Jej Stronnictwo? Sronnictwo Ruskie rozumiem jako Stron… jako Wspólnotę Słowian u siebie. Reszta to stronnictwa właśnie, czegoś skąd inąd… W tym sensie dwa są stronnictwa wrogie Wspólnocie Słowian tu.

  Lecz jak nazwać To, Co Nie Upadnie tu ? Co jest ponad stronnictwami…

 9. Boydar said

  Piątkę przybijam (7), bez legitymacji się obejdę.

  Relegowali mnie ze szkoły bo przerobiłem książkę do ruskiego na takie malutkie strzępki (cały dzień mi to zajęło) a potem puściłem z wiatrem na boisko z drugiego piętra.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: