Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Chasyd o Ukraina na skraju przepaści! M…
  Barbara Chojnacka o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Mykola_Mychalkewycz o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Izolacja Zełenskiego
  ats42 o Są sądy w Waszyngtonie
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  Jebiemy polskość? o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
  Marek o Izolacja Zełenskiego
  misio o Izolacja Zełenskiego
  Bezpartyjna o Wolne tematy (08 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Chłop z chłopem, czyli z Trzaskowskim Duda

Posted by Marucha w dniu 2020-07-09 (Czwartek)

Naprawdę, należałoby już skończyć to targowanie się z A. Dudą i PiS-em. Ono wręcz nie uchodzi!

Przecież oni zawsze byli i przeciw aborcji, i jeszcze bardziej przeciw LGBT, i za niepodległością Polski, i nawet za obniżeniem podatków. I na pewno zawsze będą.

O tym mówić.

Na razie jednak targi ze strony środowiska Konfederacji trwają i trudno ponad wszelką wątpliwość stwierdzić – czy mają dodatkowo uwypuklić fałszywość i złą wolę przymileń ze strony PiS-u, czy też zepsuć całkiem dobre i skądinąd jedynie słuszne posunięcie, jakim było odrzucenie przez Radę Liderów koncepcji popierania kogokolwiek w drugiej turze wyborów.

A przecież wszyscy dzielący włos na czworo i kombinujące jakie to ustawy można by podyktować A. Dudzie za reelekcję, bo jak wiadomo znany on jest jako polityk z własną inicjatywą (ustawodawczą…) – powinni zadać sobie zupełnie fundamentalne pytanie: po co PiS miałby się w ogóle dogadywać z aktywem kierowniczym, skoro i tak liczą się tylko głosy słabo sterowalnego elektoratu Konfederacji?

Głos na A. Dudę – to głos za wypłatą miliardów dla syjonistów

Mimo to jednak czytamy, że prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości jest gotów poprzeć kandydata PiS w wyborach, ale domaga się m.in. przyjęcia przez Sejm obywatelskiego projektu #Stop447. Cóż, to oczywiście ważne, by zwracać uwagę Polaków na sprawę wiszących nad nami roszczeń amerykańsko-syjonistycznych. Sam obywatelski projekt pomógł też wylansować kolejny szyld – Roty MN. Jednak i od strony prawnej, i politycznej – jego przegłosowanie… niczego by Polsce nie przyniosło. 

Tzn. oczywiście, można by pogratulować kolegom maszerującym PR-owego osiągnięcia, ALE…:

– deklaracja polskiego Sejmu (a projekt nie jest w istocie niczym więcej niż deklaracją, udającą pozakodeksowe nakazy i zakazy) w żaden sposób nie byłaby wiążąca dla żadnego podmiotu na świecie, w tym zwłaszcza nie dla Stanów Zjednoczonych,

– czy pomysłodawcy całej akcji nie pamiętają co stało się z nowelizacją ustawy o IPN, z marszu przerobioną pod dyktando delegacji Mossadu?

Jedyną szansą zabezpieczenia Polski przed tragicznymi skutkami egzekucji ustawy 447 – jest zerwanie naszej zależności od USA. Tymczasem postulowane przez p. Bąkiewicza głosowanie na A. Dudę – to pewna gwarancja jeszcze większego podporządkowania III RP „najbardziej pro-izraelskiemu prezydentowi w historii USA”.

Głos na A. Dudę – jest głosem ZA WYPŁATĄ setek miliardów dolarów globalnym organizacjom syjonistycznym. I żadne sejmowe deklaracje, choćby naiwnie najszlachetniejsze – tego nie zmienią.

Utrudnić psucie państwa i gospodarki

W ogóle zresztą, wszyscy marzący o jakimś „dogadaniu z PiS-em” – powinni chyba wrócić do politycznej freblówki. „Układ” zaczynający się od argumentu „bo wy nie macie wyjścia, tylko głosować na naszego” – nie jest bowiem żadnym układem, tylko DYKTATEM.

Zasada taktyczna jest przecież dokładnie przeciwna: jeśli partner (czyli przeciwnik) sądzi, że wie na pewno czego nie zrobisz – zrób to. Niemal na pewno pomieszasz mu szyki. A czyż nie warto byłoby pomieszać szyki Jarosławowi Kaczyńskiemu w sytuacji, gdy będzie miał już może ostatnią okazję zepsuć coś jeszcze w polskim prawie, gospodarce i stosunkach międzynarodowych?

I właśnie tylko w perspektywie tego nieuchronnego dalszego psucia i niszczenia – widzieć należy podsyłane prawicowym wyborcom PiS-owskie fałszywe strachy i ostrzeżenia, w rodzaju „A jeśli będzie Trzaskowski, a w 2023 r. wygra Platforma…!?” Hmm, to może za trzy lata (ani nigdy) NIE GŁOSOWAĆ NA PO?

Suma wszystkich strachów

Używający takich dziwacznych argumentów nie rozumieją (?), że właśnie uzasadniają głosowanie w nieskończoność na PiS, tylko dlatego, że nieco się od Platformy różni (kadrowo głównie). W jaki sposób miałoby to jednak być usprawiedliwienie wyboru A. Dudy dla tych wszystkich, którzy na PiS głosować nie chcą, ani nie zamierzają? Nie wybrać teraz PiS-owskiego prezydenta, następnie nie głosować w kolejnych wyborach parlamentarnych ani na PiS, ani na PO – i już, dylematy rzekomego „mniejszego zła” (z obu stron) same się rozwiążą! A państwo i naród tylko odetchną…

Po prostu: nie można nie głosować na PiS tylko do połowy. Jeśli ktoś (słusznie!) głosował przeciw tej partii w pierwszej turze wyborów – czemu u licha miałby to robić w turze drugiej? Przecież to bez sensu!

A, no tak. Bo PO…

Jest przecież i najważniejsze w pakiecie strachów: „za Trzaskowskiego chłop z chłopem legnie, aborcja też będzie obowiązkowa, a msze będzie po niemiecku odprawiał feldfebel z Bundeswehry na przemian z Sorosem!”

Bez przesady – po pierwsze prezydentami przede wszystkimi kieruje interes partii, a po drugie – starania o reelekcję, od razu, od dnia wyboru. Więc może jednak bez apokaliptyki. W każdym razie tak nagłej, bo zmiany, o których mowa – i tak zachodzą. Co gorsza – także w sferze świadomości i tożsamości. I są nieuchronne, przynajmniej dopóki Polska będzie geopolityczną częścią Zachodu.

[Innymi słowy: po co Trzaskowski – polactwo samo się już domaga „równości” dla zboków – admin]

A tego przecież ani A. Duda, ani PiS naruszać nigdy, przenigdy nie zamierzają.

Nigdy na Unię Wolności

„Tyle mojej rady, towarzyszu Moczar, zrobicie, jak będziecie chcieli…” – jak mawiał pułkownik Kwiatkowski. Mnie samemu ta nieszczęsna druga tura kojarzy ze znanym szmoncesem z dwoma żebrakami: jednym w jarmułce, z pejsami i pustym kapeluszem, a drugim żebrzącym na klęczkach z różańcem, katolickim świętym obrazkiem i pełną datków czapką. Gdy tego w pejsach nagabywali, by może też tak po chrześcijańsku, jak sąsiad – prychnął pogardliwie i tracił kolegę: „Pacz, Mosze, nasz intereszów chczą uczić!”.

I tak Trzaskowski pewnie trąca Dudę…

Ostatni raz na II turę poszedłem w 1995 r. Od tamtej pory ani razu nie wydarzyło się nic, żebym musiał się fatygować ponownym głosowaniem w tych samych wyborach. Tym razem też nic takiego nie zachodzi – 12. lipca zostanę więc we własnym ogródku.

Gdyby ktoś jednak uznał, że iść wypada – podzielę się jeszcze jednym osobistym doświadczeniem. Z różnych względów, tak taktycznych, jak i koleżeńskich zdarzało mi się w przeszłości głosować i na kandydatów PiS, i PO (raz, ale zawsze). Nigdy jednak nie głosowałem i nie zagłosowałbym na nikogo z Unii Wolności, a wyłącznie przeciw takim. Co i Państwa życzliwej uwadze polecam.

Konrad Rękas
Konserwatyzm.pl
https://chart.neon24.pl/

Coraz bardziej skłaniam się do poglądu, iż jednak wybór pedofila Trzaskowskiego byłby mniejszym zlem, niż banderofila i żydofila Dudy.
Admin

 

Komentarzy 55 do “Chłop z chłopem, czyli z Trzaskowskim Duda”

 1. JerzyS said

  Obaj to sieroty po Gieremku.

  Różnica tylko taka , że jeden klęczący i dogolony,
  a drugi nie klęczący i niedogolony.

 2. lewarek.pl said

  Coraz bardziej skłaniam się do poglądu, iż jednak wybór pedofila Trzaskowskiego byłby mniejszym zlem, niż banderofila i żydofila Dudy.
  Admin

  No właśnie, termin-klucz: „mniejsze zło”.
  Dlaczego zawsze musimy zastanawiać się nad wyborem mniejszego, ale jednak zła?
  Poza tym nie ma się co łudzić: Trzaskowski jako prezydent będzie i banderofilem, i żydofilem, a Duda szybko zbrata się z homosiami. Bo to jest warunkiem ich istnienia.

  —————–
  Dlaczego mniejsze zło?
  Bo innego wyboru nie mamy, to chyba oczywiste.
  Admin

 3. Jack Ravenno said

  Nieważne który. Patatajnia będzie identyczna.

 4. Kojak said

  Panie co pan opowiadasz ! Wybor zboczonego bydlaka seksualnego mniejszym zlem /? Zboczeny bydlak seksualny bedzie sie obnosil z jajami na wierzchu, po ulicach,bedzie uczyl dzieci w szkole a wlasciwie je demoralizowal bo czesto te zboczone kurwy seksualne ucza seksedukacji ! W Szkocji tydzien temu wprowdzono obowiazkowo w szkolach historie LGBT czyli w praktyce historie pedalstwa ! Jak kto nie posle kilka tysiecy funtow kary a jak bedzie wierzgac moga mu odebrac dzieci i przekazac pedalom co juz mialo miejsce w roznych krajach ! Za zboczonej kurwy Czaskoskiego bedzie sie dzialo to samo co za DUdy tylko oczywiscie bardziej elegancko i przemyslanie jak za PIS oraz w bialych rekawiczkach ! Zdemoralizowanie ludzi to najbardziej obrzydliwy rozklad panstwa ! Twierdzenie wiec ze wybor zboczonej kurwy Czaskoskiego ocali Polske przed rozkladem jest absurdalne ! TO JEST TOTALNY OBLED , BZDURA ORAZ CHORE UROJENIA !

  —————-
  Jednak Pan jesteś wrzaskliwym idiotą…
  Kto mówił, że wybór pedofila Trzaskowskiego „ocali Polskę”? Kto? Gdzie?
  Ten wybór daje tylko SZANSĘ – powtarzam: SZANSĘ! – na naruszenie władzy PIS.
  Nikogo jednak do niczego nie namawiam.
  Admin

 5. Boydar said

  „… „pacz, Mosze, nasz intereszów chczą uczić! …” – Rękas Konrad, nasz znakomity felietonista, zaraz po Moim Ulubionym Stanisławie

  A jak ja napisałem „Czosnkowski jest podstawiony” to natychmiast pełny nocnik zaliczyłem. Do tej pory śmierdzę.

 6. Adrem said

  „Ten wybór daje tylko SZANSĘ – powtarzam: SZANSĘ! – na naruszenie władzy PIS.
  Nikogo jednak do niczego nie namawiam.
  Admin”

  Niestety, nie ma żadnej szansy a raczej jest to szansa pozorna.
  Rzydy obstawiły jak zawsze obie opcje.

  Możliwe, ze pojawi się szansa jesienią, bo ponoć światowe rzydostwo zaczyna brać po najbolesniejszej dla nich części ciała, czyli po kasie.
  Ale czy to prawda…

  Pożyjemy, zobaczymy.

  Na razie ( mimo ze miałem nie iść ) pójdę zagłosować na bildenberga, żeby choć trochę wyrównać głosy nierobów z różnych ( +).

 7. wywrotowiec said

  do admin: a gdzie pan za przeproszeniem „wyczytal”ze:
  – Czaskoski jest przeciw wyplatom 447 bo skoro Duda bedzie „wyplacal” czego akurat sie zarzekaja,ze nie to Czaskoski lepszy wybor???
  – gdzie pan „wyczytal”,ze Duda dogada sie z homosiami????naprawde komus odbija chyba-caly czas broni i zamierza bronic Rodziny,ale najwidoczniej ktos czyta miedzy wierszami i sie doczytal,ze Duda sie obroci o 180 st dawno wiekszych glupot nie czytalem
  – „szansa na naruszenie wladzy Pis” uskrzydli pojebane lewactwo z PO i bedzie fajnie?
  Male forum ,kilkanascie autorow wpisow i 29 roznych zdan no to sie Polacy dogaduja.
  Amen

  ———
  Zamknij się głupku, spierdalaj stąd i ciesz się, że cię łopatą dosięgnąć nie mogę.
  Admin

 8. Zbigniew Kozioł said

  @5 (Boydar) Też tak mniej więcej o Trzaskowskim. Już w parę dni miał jakoby coś około półtora mln podpisów potrzebnych do rejestracji. Wszyscy są zgodni co do tego, że to fizycznie niemożliwe. Czy PKW zakwestionowała? Raczej to był kant od początku.

  Nie ma czegoś takiego, jak „mniejsze zło”. To talmudyczny wymysł. Mnie bardzo dziwi i zastanawia, że większość tak łatwo daje się powodzić tego rodzaju argumentacji. Że kupowana jest sama zasada.
  Czy można przyjmować reguły gdy dobrowolnie, gdy gra śmierdzi od początku?

  Profesor Bartyzel wypowiedział się jasno:
  Mnie schlebia zaś, że jakby osobiście idę podobnie, ale on to potem wysławia, utwierdza mnie w wyborze. Tak było i z jego wycofaniem poparcia dla Bosaka, już dość sporo czasu temu.

  Jeśli chcecie być samodzielni w myśleniu, to… zacznijcie myśleć, nie przejmując schematów narzuconych.

  Ja mam te całe nielegalne wybory (bo legalne nie odbyły się) w duuupie.

  Głosować zaś na Trzaskowskiego? A ciekawe, Wielomski też, Piskorski też… Ale oni w głebi też przyjęli talmudyczne reguły gry.

 9. Marcin said

  Czy oddanie głosu na Czosnkowskiego zmieniłoby coś w kwestii żydowskich roszczeń? – chyba nie ale na pewno przysporzyłoby trochę bólu głowy Pizdrakom w jakiś małych, mało znaczących sprawach.
  Siedzieć w domu.

 10. nod said

  Ad.9 Marcin
  No i siedzimy w domu i zgodnie z tym co powiedział „świętej lub nie” pamięci Kurtyka czyli „Demontaż państwa już się skończył” rzydy same się wybiorą bo nie ma wymogu frekwencji więc „siedzieć w domu” jest na rękę rzydom.
  Kryptopolin już jest teraz chodzi tylko o jego ujawnienie tak by goim się nie denerwowały, czy lepiej zrobi to „dobry juda” czy „gejdał” czaskoski niech Marcin decyduje.

 11. JerzyS said

  Angielska żelazna zasada polityki zagranicznej w Europie.

  Popierać zawsze drugiego z najmocniejszych graczy

 12. wanderer said

  re 9,

  Panie Marcinie. Oczywiscie moze Pan siedziec w domu. I ja calkowicie takie decyzje rozumie i szanuje, bo sam skadinad tak myslalem.

  Ale moze Pan rowniez wstac, przynajmniej napluc wrogowi w pysk i nasypac cukru do baku maszyny ktora skierowana jest przeciwko nam aby nas zniszczyc.

  To ostatni gest, jak kopniecie w stolik.

 13. Marek said

  Coraz bardziej skłaniam się do poglądu, iż jednak wybór pedofila Trzaskowskiego byłby mniejszym zlem, niż banderofila i żydofila Dudy.
  Admin
  ===
  Jeszcze Pan Gajowy nie poznał miłości Trzaskowskiego do żydów i ukrów?
  Rafałek to przedłużenie Hanki Waltzówny, kukła sorosowa, marionetka masońska [Bilderberg].
  Nie miejmy złudzeń, w miłości do żydów i ukrów nie ustępuje polińskiemu Dudzie.

 14. JerzyS said

  Eunuch i impotent
  z jednej są parafii.
  Obaj wiedzą jak,
  ale żaden nie potrafi.

  Duda miał swój czas.

  Z królestwem niebieskim jest jak z człowiekiem, który wybierając się w daleką podróż przekazał swój majątek służbie.

  Jednemu dał pięć talentów, drugiemu dwa, a trzeciemu jeden.
  Służący, którzy otrzymali pięć i dwa talenty, puścili je w obieg i zyskali drugie tyle.
  Trzeci sługa, który otrzymał jeden talent, zakopał go w ziemi.
  Gdy pan powrócił, zaczął rozliczać się ze wszystkimi.
  Gdy pierwsi dwaj przynieśli mu pomnożone talenty, pochwalił każdego z nich słowami:

  „Dobrze, sługo dobry i wierny! Byłeś wierny w rzeczach niewielu, nad wieloma cię postawię: wejdź do radości swego pana”

  Trzeci sługa przyniósł otrzymany od pana jeden talent i powiedział:

  „Panie, wiedziałem, żeś jest człowiek twardy: żniesz tam, gdzie nie posiałeś, i zbierasz tam, gdzie nie rozsypałeś. Bojąc się więc, poszedłem i ukryłem twój talent w ziemi. Oto masz swoją własność!”

  Pan rozgniewał się na te słowa i kazał odebrać talent trzeciemu słudze i oddać temu, który ma dziesięć talentów.

  „Każdemu bowiem, kto ma, będzie dodane, tak że nadmiar mieć będzie. Temu zaś, kto nie ma, zabiorą nawet to, co ma”

  Rozkazał też trzeciego sługę, jako nieużytecznego, wyrzucić na zewnątrz, w ciemności, gdzie będzie „płacz i zgrzytanie zębów”

  Trzeba również pamiętać , że to
  Duda współuczestniczył w mistyfikacji „pandemi Cooroniowirusa”
  Tolerował bez sądowy areszt domowy nazywany kwarantanną i drakońskie kary!

  Wkrótce szykują nam 500+
  Tzn. mandaty z 500 zł poszybują do 5000 zł

  To Duda trzyma nas jako najbardziej rozbrojony Naród w Europie.
  Niemcy , którzy wywołali II w. św. mają wielokrotnie więcej broni na obywatela niż „Zwycięscy ” -Polacy

 15. Boydar said

  Co Was Marcinie interesują żydowskie roszczenia. Przecież cała historia tego narodu wybranego, nb. z najgorszych szumowin i degeneratów, to jedno pasmo niekończących się roszczeń.

  To nie prezydent, kimkolwiek nim będzie, zdecyduje o dostosowaniu sytuacji prawnej do wishful thinking żydoameryki, tylko ustawa sejmowa w stosownej większości. Prezydent może (ale nie musi) przeszkadzać w takim przedsięwzięciu lub udać że deszcz pada.

 16. Jabo said

  Szanowni Państwo! Czy niektórzy z Was mają pamięć rybek akwariowych? Czy nie jesteście wstanie ogarnąć pamięcią kilkunastu lat, a chociaż kilku? Gdyby tak było, to wiedzielibyście, że ci dwaj pajace, to mogą samodzielnie podjąć jedynie decyzje jaki krawat założyć, chociaż jeden z nich to i o tym nie decyduje, bo krawaty pewnie wybiera mu żona. Te rozbuchane emocje, jakoby wybór Dudy lub Trzaskowskiego miał jakikolwiek wpływ na losy Polski, dla kogoś kto pamięta chociażby historię nowelizacji ustawy o IPN-ie, po prostu śmieszą. Ale te emocje mają swój cel. Podbić frekwencję w wyborach. Wysoka frekwencja legitymizuje istniejący układ polityczny. Daje im do ręki argument, że Polacy akceptują, to co się dzieje. Wychodzi na to, że Polaków różni jedynie to, kto ma to robić: PiS czy PO. Każdy, kto chociaż odrobinę śledzi historię ostatnich lat, powinien dostrzec, że oba ugrupowania mają polski interes narodowy gdzieś czyli, w d…e. Chcą być jedynie nadzorcami na tym terenie, bo jakieś konfitury z tego są. I oto się biją.

 17. JerzyS said

  Będzie rządził PIS przez posłów i Peło przez Trzasakowskiego ,
  to obie partie umoczą doopę
  i skończy się wahadełko!

 18. JerzyS said

  Jabo, świetnie to ująłeś. Szkoda , że nie można na tym forum dawać polubień , bo dostałbyś od mnie serduszko!

 19. Boydar said

  Angielska ideologia w tym (11) zakresie była i jest kompatybilna z ideą rabunku wszystkiego, wszędzie i wszystkich. Czy jest Pan Jerzy pewien, że powinniśmy się przyłączyć ? Z historii pamiętam, że takie próby czyniono; jednak w ’39 się zakończyły.

 20. Carlos said

  obaj korzenie maja w UNII WOLNOSCI wiec o co chodzi?

 21. JerzyS said

  Boydar @

  Kijem tego,
  co nie pilnuje swego!

 22. JerzyS said

  Duda pretendentem do reel „Erekcji”

 23. . said

  Swego czasu mówiono, że Duda to mniejsze zło wobec Komora i prędzej, że Lechu wobec Tuska. Odpowiedzcie sobie sami.

  „to obie partie umoczą doopę
  i skończy się wahadełko!”

  Pewnie przyjdą na ich miejsce Hołotnie z Kosiniakami + Konfa, której widać zaufać nie można.

  Tak w ogóle to niezły cyrk, bo na gajówce wojenka na kogo głosować. Życie umie zaskakiwać.

  —————
  Jaka wojenka? Gdzie?
  Admin

 24. Bezpartyjna said

  Nie ma czegoś takiego jak mniejsze zło. Zło jest złem!

  Jedynie można pomyśleć o wbiciu klina – ale czy gra jest warta świeczki?
  Tak tylko sobie myślę na głos.

  Szulerzy z obu stron grają tymi samymi oznaczonymi kartami. Czuję się jakbym była widzem greckiej tragedii.

  —————-
  Niestety, to takie samo fałszywe powiedzonko, jak to, że „prawda zawsze wypłynie”. Istnieje mniejsze zło, codziennie się z nim spotykamy, nie lubimy go, ale często nie mamy wyjścia.
  Admin

 25. Ralal C. said

  Ad 24
  Wrog napada na nasz kraj: Zlo? Zlo.
  Podejmujemy sie obrony kraju i atakujemy wroga i zabijamy le sie da.Zlo? Zlo ale konieczne.

 26. rycho08 said

  Do wszystkich gajówkowych chu”ów:

  Tutejszy „guru” nic nie ma przeciw takiemu opisaniu delikwenta, to pozostałym nie pozostaje nic innego – a ja się zmusiłem – i przełamałem 🙂

  Dotyczy wszystkich tych, którzy chcą głosować na obecnego lub pozostać w domu (to to samo)
  Jesteście żałośni z tym waszym pierd”leniem (do zrzygania) o tym co z naszym krajem wyprawiają żydzi ale jak jest odrobina szansy aby to ukrócić to pełne gacie – bo co to będzie.

  Wybierając jw.- wybierasz:
  -447
  -panoszenie się danielsa i botoksowej
  -dalsze pogorszenie stosunków z Rosją
  -ośmieszanie kraju przez banderowców
  -wyrzucanie wielkiej kasy na złom wojskowy
  -zwiększanie okupacyjnej armii
  -przymusowe szczepienia na nic
  -uratowanie PO
  -oglądanie farsy – endriu, do nogi

  Wybierając Trzaskowskiego:
  -dajesz szanse Warszawie
  -stawiasz naprzeciwko pisiorów po i spadek poparcia dla obu
  -dajesz szansę na pojawienie się nowej siły politycznej
  -poprawę wizerunku Polski w Europie

  Wszystkie Wasze bajdurzenia o gospodarce zboczkach i co tam jeszcze są bez sensu – prezydent sam NIC nie może w tych sprawach zrobić.

 27. lewarek.pl said

  26. Rycho08
  Przedstawiając atuty Dudy i Trzaskowskiego zachował się Pan jak TVP Info, tylko a rebours. To znaczy po stronie Dudy wypunktował Pan same klęski, a po stronie Trzaskowskiego – same szanse.
  Pozwoli Pan zatem, że gwoli zachowania jakiego takiego obiektywizmu uzupełnię konto Trzaskowskiego o następujące „klęski”, które czekają nas po jego wyborze:
  -447
  -panoszenie się danielsa i botoksowej
  -dalsze pogorszenie stosunków z Rosją
  -ośmieszanie kraju przez banderowców
  -wyrzucanie wielkiej kasy na złom wojskowy
  -zwiększanie okupacyjnej armii
  -przymusowe szczepienia na nic
  -uratowanie PO
  -oglądanie farsy – rafał, do nogi, merkelowa cię woła.

 28. rycho08 said

  No popatrz nic a nic się nie pomyliłem (pierwsza linijka @26) – do kogo piszę 🙂

 29. Trzaskowskim Duda to KÓRESTWO sodoma i gomora ! said

  Wy GUPIE wykołowani EMERYCI w tych LEWACKICH yebalnikach jak „warszawka”, poyebów poznańskich+gdanskich+wrocławskich . . . itp. przez KURWIZJE TVP tych anty-polskich żydów z polskim obywatelstwem gangów ZALEGALIZOWANYCH złodzieji PiS+PO !!!

  Nie głosowaliście na UCZCIWĄ KONFEDERACJE i POLSKIEGO narodowca K.Bosaka wy GŁUPIE wykołowane bydło EMERYCI, to teraz ten syjonistyczny śmierdziel duda & neo-banderowiec kaczor sprowadzą Wam do Polski 4 miliony CHCIWYCH żydów + 3 miliony prostaków murzynów z Afryki + WYDYSZĄ z was razem waszą KRWIĄ + krwią waszych dzieci oraz wnuków te $300 miliardów w ramach tego żydo-amerykańskiego ZŁODZIEJSTWA hucpy 447 wy miejskie GŁUPY z gównianej LEWACKIEJ Warszawy, Poznania, Wrocławia, Gdańska … itp. !

  Teraz w 3 R polin KAŻDY chłop z chłopem spać BĘDZIE, gdyż tak ZARZĄDZĄ sodomici duda z trzaskowskim:

  Wy GŁUPIE śmierdziele EMERYCI w 3 Rpolin przez 30 lat udawaliście, że NIE widzicie jak te ANTY-polskie syjonistyczne QURWY z MSZ „warszawki” z polskimi obywatelstwami na czele z ŻYDAMI gnidami geremkiem . . . bartoszewskim, cimosiewicz-SUPER menda, schetyna, rsikorski, waszczykowskimi, czaputowicze . . . itp. atakowali i ROZBIJALI Polonię Amerykańską i Światową, aby Polonia była SŁABA i nie była w stanie BRONIĆ interesów etnicznych Polaków na arenie międzynarodowej !!!

  Teraz wy GLUPY prostaki z 3 Rpolin będziecie ROBIĆ na ŻYDÓW i murzynów z Afryki za sprawą złodziejskich LEWACKICH ANTY-polskich bandyckich przestępczych gangów PiS+PO+SLD !

  Polonio Amerykańska i Światowa absolutnie NIE pomagajcie finansowo(NIE wysyłać pieniędzy do 3rpolin!!!), nie pomagać politycznie ani w żaden inny sposób tym TĘPYM wykołowanym przekupionym cukierkami DURNIOM EMERYTOM zamieszkałym w 3 R Polin, których dzieci, wnuki i prawnuki będzie „pedałować” lub „lezbijować” ta anty-polska przeklęta QURWA zboczeniec trzaskowski z tej bandy złodzieji MORDERCÓW zalegalizowanego gangu PO !!

  Pies was WSZYSTKICH yebał w tym wykołowanym WARIATKOWIE 3 R „polin” tą telewizorniną KURWIZJI TVP żyda kurskiego i tych syjonistycznych sprzedajnych benkartów squrwysynów gangów PiS+PO+SLD !!!

  Zażydzony syjonistyczny zbankrutowany wykolejony „waszyngton” ma was wszystkich w tej 3 R „polin” GŁĘBOKO w dupie wy OGŁUPIONE poyeby EMERYTY z „warszawki” , zboczonego „poznania” LEWACKIEGO gdańska czy wrocławia. . . itp. !!!

 30. MANIPULATORZY Duda Trzeskowski DELEGATY z mafijnej Brukseli w powicie na bagnach: said

  W Taplarach na bagnach nad Bugiem „wybory” wygrali w 100% zalegalizowani manipulatorzy ZŁODZIEJE mafiozi, żydowskie POLITRUKI z ANTY-polskiego gangu PiS:

  Widzicie jak stary zakłamany „delegat” zawodowy MANIPULATOR „duda” od żydofilskiego MARKIETINGU otrzymał ODPOWIEDZ „pierduna” i całego zebranego elektoratu z bagien . . .

 31. Boydar said

  To już nie jest śmieszne; i w żadnej konwencji się nie mieści.

 32. Anucha said

  A mówili, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki 😀

 33. Boydar said

  Mówili, mówili … mi raz kolesie też pi…dę na płocie namalowali, że niby po pijaku różnicy nie zauważę.

 34. wanderer said

  No, nie przy jedzeniu…

 35. rycho08 said

  Chu”ki, tylko na tyle Was stać

  Gdzie lista zalet i osiągnięć WASZEGO NIEZŁOMNEGO WODZA.

  Ruszcie łepetynami, jeśli coś w nich macie i wymieńcie zagrożenia związane z wyborem przeciwnika.
  Może choćby zarys grożącego nam armagedonika.

 36. Boydar said

  rym do „ostrygi” – „ostatnie podrygi”

 37. Olo said

  „Mimo to jednak czytamy, że prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości jest gotów poprzeć kandydata PiS w wyborach, ale domaga się m.in. przyjęcia przez Sejm obywatelskiego projektu #Stop447”.

  Ten cały „Marsz Niepodległości” w rzeczywistości powinien się nazywać „Marsz Syjonistów” dymający otumanione polactwo.

 38. UZA said

  Czytając niektóre komentarze, już naprawdę nie wiem, czy mam się czuć gajówkowym chujem, czy poznańskim poyebem. Zaznaczam, że nie gniewam się na komentatorów rzucających takimi epitetami. Rozumiem, że jest to rozpacz i poczucie bezsilności. Polska ginie na naszych oczach, a my możemy sobie … powyzywać. Dodam tylko, że tym, którzy nas niszczą , właśnie o to chodzi, żebyśmy skakali jeden drugiemu do gardeł.
  A na wybory i tak nie pójdę , bo myślę jak Pan Ravenno : „Nieważne który. Patatajnia będzie identyczna”. Ta sama siła obstawiła obydwie strony, a konflikt pomiędzy nimi jest tylko przedstawieniem dla ludu. Nie nasypiemy im żadnego piasku w szprychy, bo w sprawach ważnych dla reżysera naszej „sceny politycznej” będą śpiewać jednym głosem. Kruk krukowi oka nie wykole, pies psu zęba nie uje.

 39. lewarek.pl said

  35. Rycho08

  Ty głupi ciulu, z tobą nie da się dyskutować.
  Wypij sobie buteleczkę melisy, a jak ci nie pomoże, to do psychiatry!

 40. Boydar said

  „… czy mam się czuć gajówkowym ch’ujem …”

  No, jeżeli już to tą, no … 🙂

  Idzie Czerwony Kapturek przez las a tu nagle z krzaków wyskakuje wilk i woła – stój, stara głupia cipo !!!
  Na to Kapturek – ależ czemu Ty mnie tak brzydko przezywasz, ja jestem grzecznym Czerwonym Kapturkiem i idę do babci zanieść jej koszyczek z jedzeniem.
  – Tiaaaaa ? A gdzie masz koszyczek?
  – ???!! O ja stara głupia cipa, buuuuuuu … koszyczka zapomniałam !

 41. rycho08 said

  Ad. 38 UZA,

  „dzięki” za wyrozumiałość 🙂

  Zamiast o „laboga” nic nie można, proszę o zrzuty wobec podanych przeze mnie argumentów – może cos pomogę, wyjasnię?
  Z czym Pani się nie zgadza i dlaczego chce Pani zachować stan istniejący?
  A może wymieni Pani argumenty za obecnym, może ja nie dostrzegam pozytywów?

  Proszę spróbować.

 42. Boydar said

  Panie Rychu, niewątpliwie nie jest Pan debilem. Jednakże głupota niejedno ma imię. Pański problem polega na tym właśnie, że stan obecny (istniejący) traktuje Pan jako stały. A on przecież jest wyraźnie przejściowy i dynamicznie zmienny. PiS nie reprezentuje żadnych innych wartości niż NKWD w CCCP za wujka Stalina. Wysiepie co bardziej zawzięte gudłajstwo i .. rozpłynie się w pomroce dziejów. Bo judaizm tak, wypaczenia nie, i tylko w tym celu zostali przywołani z chaosu. Alle, jeśli przyjąć, że normalność nie jest wstanie rozwinąć się w Sodomie i Gomorze, to stan po PiSie jest da nas wysoce pożądany.

  Panu taka zmiana chyba nie pasuje.

 43. rycho08 said

  Pan to niewątpliwie jest;

  każe mi Pan czekać aż zatwierdzą 447 – bo może potem się posypie.

  TO JAKIŚ OBŁĘD!

 44. Boydar said

  Nie zatwierdzą. Może być, że żyd głupszy od najgłupszego goja, ale z czego żyje to dobrze wie, i wie co napisano w talmudzie – „największym wrogiem żyda jest drugi żyd” a później „strzeż się żyda z innego miasta”. Tu – z innego państwa tym bardziej.

 45. Marucha said

  Re 43:
  Stanowisko Polski i jej „władz” w temacie ustawy 447 jest totalnie nieistotne i bez znaczenia. Ta ustawa już jest zatwierdzona. Podejrzewam też, że jest – bez większego rozgłosu – wykonywana.

 46. UZA said

  ad. 40) „No, jeżeli już to tą, no …”.

  Wolałabym, ale cóż robić, kiedy w powietrzu latają tylko chu… a jeśli ci… – to „ciule”.

  ad. 41) „Zamiast o „laboga” nic nie można…”

  Czy ja ograniczam Pańską ekspresję ? Ja tu nie mam nic do gadania – ktoś inny jest tu Gospodarzem.

  „…i dlaczego chce Pani zachować stan istniejący? A może wymieni Pani argumenty za obecnym, może ja nie dostrzegam pozytywów?”

  A co to ja jestem, sztab wyborczy Pana Dudy ? Niby dlaczego miałabym przytaczać jakieś argumenty za Nim ?
  Toć przecie przy każdej okazji powtarzam, że nie będę na Dudę głosować. Na tego drugiego zresztą też nie, bo obaj są dla mnie nie do przyjęcia. Wyznaję zasadę, że PiS, PO – jedno zło. Po prostu nie wierzę, że Trzaskowski będzie bronił polskiego interesu narodowego i sprzeciwiał się PiS-owi w ważnych dla nas Polaków sprawach.

  Być może taki czy inny wynik wyborów będzie miał znaczenie dla Państwa Dudów czy Państwa Trzaskowskich , ale raczej nie dla Państwa Polskiego. Takie jest moje zdanie. Mam do niego prawo, tak samo jak inni bywalcy Gajówki . Może się Pan z tym moim zdaniem nie zgadzać, ale proszę mi nie wmawiać , że chcę zachować stan istniejący i popieram w tym celu obecnego prezydenta.
  Rozumiem, ze Gajówka jest takim forum, na którym wymieniamy poglądy, przedstawiamy argumenty, ale nikt nikogo do niczego nie zmusza. Każdy ma swój rozum i zrobi to, co uważa za słuszne.

 47. Boydar said

  Jak widać z powyższego, ja jestem optymistą; i Pan Gajowy też, tyle że doświadczonym 🙂

 48. rycho08 said

  Ad.46,

  „Czy ja ograniczam Pańską ekspresję ?” – co to jest, do czego się odnosi???

  Nie głosując wybieramy Dudę (twierdzą tzw. znawcy – Duda ma „żelazny” elektorat) – i dlatego zapytałem czemu wybrała Pani tę opcję.
  ..próżny trud,. Bezsilne złorzeczenia! (…myślenia).

  Ad.45,

  mógłby mi Pan wskazać gdzie ją znajdę (tę ustawę) bo pomimo, ze sprawiedliwość jest we właściwych lapach, to puki co państwo jeszcze działa wg. prawa.

 49. Wybuch ROZCZEŃ finansowych murzynów z USA wobec BIAŁYCH obywateli ! said

  UWAGA!
  Nastąpił wybuch ROZCZEŃ finansowych murzynów w USA wobec BIAŁYCH obywateli USA !

  Skrzyknięci murzyni zamieszkali w USA nawet ci co WCZORAJ dostali się NIE legalnie do USA przez „zieloną granicę” podpuszczeni przez żydowskich „historyków, prawników” i ŻYDOWSKIE media zorganizowali w 2019r swoją „specjalną KOMISJĘ” która już opracowała w 2019r swój tzw:

  „H.R. 40 – Commission to Study and Develop Reparation Proposals for African-Americans Act”
  [ H.R. 40 – Komisja bada i opracowuje propozycje ODSZKODOWAŃ do Ustawy o Afroamerykanach ]

  https://en.wikipedia.org/wiki/Reparations_for_slavery#See_also

  Teraz w maju 2020r murzyńska „komisja” tzw. :

  „CARICOM Reparations Commission”

  wspieranej przez ich ZBROJNE ramię „Black Live Matter” oraz anty-amerykanski gang tzw. „partia demokratyczna” opublikowali, że oni murzyni nawet ci co wczoraj dostali się NIE legalnie przez „zieloną granicę” USA i za namową żydów się SKRZYKNELI na fali czarnego rasizmu po śmierci murzyna kryminalisty George Floyd z Minneapolis.

  TERAZ murzyńskie „komisje” w USA „wyliczyli”, że wszyscy BIALI obywatele USA są „winni” obecnym murzynom zamieszkałym w USA aż $17 trylionów za „niewolniczą” pracę ich potomków w USA i domagają się ODSZKODOWAŃ w kwocie $17 trylionów za pracę niewolniczą swoich przodków!
  Murzyni w USA opierają na kopiowaniu /małpowaniu TECHNOLOGII holokaustycznych ŻYDOWSKICH klubów z USA, które sfabrykowały rozczenia żydowskeh wobec Polski.

  W tych sfabrykowanych na prędce AKTACH przez ich murzyńskie „CARICOM Reparations Commission” NIE ma mowy o tym, że to ŻYDZI byli pomysłodawcami, organizatorami, oraz głównymi biznesmenami ZAMAWIAJACYMI wyłapywania oraz worzenia murzynów z Afryki do Ameryki i na Kariby.

  Jest cała masa napisanych książek i zrobionych statystyk przez samych murzynów udowadniających, że faktycznie PIERWSZYM „złotym” biznesem przybyłych pierwszych żydów do Ameryki było właśnie worzenie czarnych niewolników do Ameryki, a potem ich SPRZEDAŻ w Ameryce jako niewolników !

  W średniowiecznej Europie i Azji to właśnie też żydzi trudnili się WYŁAPYWANIEM białych niewolników we wschodniej Europie i worzenie ich na sprzedaż na rynki handlu niewolnikami na Bliskim Wschodzie i Azji.

  DLACZEGO w 3Rpolin NIKT nie śledzi WYBUCHU w maju 2020r ROZCZEŃ finansowych murzynów amerykańskich wobec białych obywateli Ameryki ???

 50. UZA said

  Ad. 48) „Czy ja ograniczam Pańską ekspresję ?” – co to jest, do czego się odnosi???”
  To się odnosi do „zamiast olaboga nic nie można” . Chciałam powiedzieć, że jak o mnie chodzi, to może Pan sobie rzucać mocnymi wyrazami, nigdy nikomu z tego powodu nie zwracałam uwagi i nie zgłaszałam pretensji.

  A co do Dudy, to próbowałam wytłumaczyć, że – moim zdaniem – nie ma najmniejszego znaczenia , który z Panów Kandydatów zasiądzie w prezydenckim fotelu. Jeśli ktoś wierzy, że Trzaskowski PiSom namiesza, to niech sobie wierzy – na zdrowie. Ja uważam, że w tych kwestiach, które są naprawdę ważne dla naprawdę ważnych, to oni wszyscy będą dąć w jedną trąbę i Prezydent Trzaskowski podpisze wszystko równie grzecznie jak Prezydent Duda. Uważając tak nie widzę sensu w głosowaniu i to jest chyba logiczne.

 51. rycho08 said

  „Trzaskowski podpisze wszystko równie grzecznie jak Prezydent Duda” – myli się Pani. Proszę podać wspólne łączące polityków pis i po tematy.

  Jeśli nic nie zmienią wybory to może dać szansę innemu (a może jednak mam trochę racji?) – nic to nie kosztuje i może warto spróbować?
  Pozdrawiam.

 52. Lewica i afro-amerykanie ROZPĘTUJĄ Wojne Domową II w USA said

  Civil War II – America Unraveling – John Mark:
  [ Wojna Domowa II – Rozpętanie Ameryki. wg. John Mark: ]

  https://www.bitchute.com/video/6yCobFwVQDdI/

  America is dead. Long live America.
  What do you do when you wake up to discover that the country you grew up in has slowly, quietly, but steadily been taken away from you?
  The process of demographic and economic change in the United States has been underway for the better part of a century, yet the consequences of minority-majority status and the demolition of middle class jobs and communities has begun to force the hand of the great American middle.

  How the country unravels is uncertain, but the die has been cast, and in the view of John Mark, who joins us tonight to discuss how a breakup of the United States will occur, believes setting the stage for avoiding the mistakes that led to the pernicious problems in the West can be addressed by the implementation of a combination of the principles of Propertarianism and some good old fashioned resolve against the forces of the Left.

  TŁUMACZENIE na j. polski:

  Ameryka nie żyje. Niech żyje Ameryka.
  Co robisz, gdy się budzisz, aby odkryć, że kraj, w którym dorastałeś, powoli, cicho, ale jest ci stale odbierany?

  Proces zmian demograficznych i gospodarczych w Stanach Zjednoczonych trwa już od ponad stu lat, jednak konsekwencje statusu większości mniejszościowej oraz rozbiórki miejsc pracy i społeczności klasy średniej zaczęły wymuszać rękę wielkiego amerykańskiego środkowego .

  To, jak kraj się ROZPADA, jak wszystko jest niepewne, ale kostka została rzucona, a zdaniem Johna Marka, który dołącza do nas dziś wieczorem, aby przedyskutować, jak nastąpi ROZPAD Stanów Zjednoczonych, uważa się za przygotowanie do uniknięcia błędów, które doprowadziły do zgubnych problemów na Zachodzie można rozwiązać poprzez wdrożenie kombinacji zasad:
  Propertarianizmu
  i pewnych staromodnych rozwiązań przeciwko siłom lewicy.

 53. eryk said

  Re. 51
  Komu dać szansę? Trzaskowskiemu? Dać szansę lgbt i pedofilom? Niech sobie sami dadzą szansę. Ręki do tego gówna nie przyłożę. Potem jednemu jak i drugiemu będę mógł zarzucić działanie na szkodę Polaków. Bo jeden jak i drugi to zrobi. Popierając jednego z nich dostanę schizofrenii lub przynajmniej kaca moralnego. A po co mi to?

 54. rycho08 said

  Czytaj chłopie – nie przynoś wiadomości z magla a póki co siedź cicho.

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/09/jak-mozna-byc-tak-naiwnym/#comment-907890

 55. lewarek.pl said

  Polityka zagraniczna dla Polski kształtowana jest w Waszyngtonie, Nowym Jorku i (teraz trochę mniej) Berlinie. Każdy z obecnych kandydatów na prezydenta będzie posłusznie robił co mu zadysponują z tych ośrodków, bo od tego zależy jego zasiadanie pod żyrandolem. Ci, którzy próbowaliby „wybić się na niezależność”, odpadli w pierwszej turze. W sprawach wewnętrznych D i T mogliby prowadzić różną politykę, ale tu akurat nie mają prawie nic do powiedzenia; weto prezydenckie (czyli blokowanie prac rządu i sejmu) i inicjatywa ustawodawcza (którą sejm zawsze może odrzucić) to jedyne ich narzędzia. Zresztą w dużej części i te kwestie są przedmiotem dyktatu z zewnątrz.
  Trzaskowski ze względu na pryncypia odpada jako kandydat katolików – głosowanie na niego dla katolika, zwłaszcza interesującego się polityką i znającego jego poglądy, to po prostu (proszę mi wybaczyć śmieszność) grzech ciężki. Duda już pokazał co potrafi i do czego się nadaje.
  Obietnice wyborcze obu to piramidalne kłamstwa.
  Nie wiem o co toczy się tu bijatyka.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: