Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  brys o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  bryś o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
  re1truth2 o Wolne tematy (39 – …
  revers o Konstrukcja kłamstw WHO i Komi…
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Wolne tematy (39 – …
  Krzysztoff o Wolne tematy (39 – …
  Zbyszko o Wolne tematy (39 – …
  Boydar o Siedem grzechów głównych …
  Mietek o Urzędnicy USA potwierdzają ogr…
  Sudbina Srba o Znowu Kosowery!
  Crestone o Seniorzy stracą prawo jazdy. U…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Czy po wyborach wróci koronawirusowe terroryzowanie społeczeństwa?

Posted by Marucha w dniu 2020-07-09 (Czwartek)

W kolejnych krajach świata wracają drakońskie obostrzenia na skutek rozprzestrzeniania się koronawirusa. Prawdopodobnie tylko druga tura wyborów prezydenckich powstrzymuje naszych rządzących do powrotu do koronawirusowego zamordyzmu testowanego na polskim społeczeństwie od marca bieżącego roku.

Do restrykcji powróciła już Australia oraz Izrael, a skoro tak, to zapewne wkrótce wróci i Polska, która od początku ogłoszonej przez polityków epidemii, kopiuje rozwiązania z tego „bratniego” kraju.

Wszystko wskazuje na to, że nowa fala pandemii jest już dawno zaplanowana i wkrótce czeka nas ponownie koszmar z zamykaniem ludzi w domach i milicją biegającą za obywatelami i wlepiającą mandaty za to że żyją i oddychają.

Prawdopodobnie już po wyborach dowiemy się, że  rośnie liczba zakażeń SARS-CoV-2, która zależy wyłącznie od tego ile testów się wykonuje. Być może aby to osiągnąć rozpocznie się masowe wymazywanie Polaków celem sprawdzenia infekcji, które było zapowiadane przez schowanego na czas finału kampanii prezydenckiej ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

Przypomnijmy, że kilka dni temu premier Mateusz Morawiecki przekonywał publicznie, że koronawirus jest już prawie pokonany i nie ma się czego bać. Przekaz swój kierował konkretnie w kierunku ludzi starszych, będących w tak zwanej grupie ryzyka. Nie ma wątpliwości, że było to obliczone na zwiększenie szans wyborczych kandydata władzy, który jest chętnie wybierany przez emerytów przekupionych tzw. 13 emeryturą.

Pojawia się zatem pytanie – czy koronawirus jest groźny lub nie w zależności od potrzeb politycznych? Można odnieść takie wrażenie, bo wykorzystano go do pacyfkacji górnośląskich kopalń, które rzekomo opanował śmiercionośny wirus wywołujący bezobjawowe zachorowanie, którego żaden z górników nawet nie zauważał.

Gdy trzeba otworzyć zagraniczne dyskonty lub galerie handlowe to okazuje się, że koronawirus groźny nie jest, ale ten sam wirus w kościołach jest zabójczy i w czasie gdy ludzie potrzebowali pokrzepienia serc mogli iść do Biedronki albo Lidla, ale nie do kościoła.

Zapowiedziany na jesień powrót szalonej dystopii zwanej „nową normalnością” może nastąpić szybciej niż nam się wydaje. Biorąc pod uwagę obserwowane obecnie zamaskowanie się Polaków przestraszonych drakońskimi mandatami, można podejrzewać, że pokornie zegną kark i nadal będą się pozwalali smagać batem przez rząd, wierząc, że te prześladowania są w ich interesie.

W niektórych krajach ludzie mają już dość tego koszmaru. Zamiast przyznać, że przesadzono z reakcją na skutek wirusa grypopodobnego, kolejne rządy, niczym na rozkaz, brną dalej w obostrzenia, straszenie ludzi i narzucanie im nowej nienormalności. Wczoraj przeciwko powrotowi obostrzeń zbuntowali się mieszkańcy Serbii. W Belgradzie doszło nawet do starć manifestantów z policją.

Jaki jest cel tego szaleństwa? Czy jest to rzeczywiście troska o zdrowie ludzi czy też wręcz przeciwnie. Narzucone wszystkim maseczki z pewnością wywołają liczne problemy pulmunologiczne. Przestrzegało przed tym nawet Ministerstwo Zdrowia, a stosowania masek osobiście odradzał sam Łukasz Szumowski.

Czy celem jest zatem pogorszenie zdrowia społeczeństwa poprzez utratę odporności przez siedzenie w areszcie domowym, oraz oddychanie przez zagrzybiałe i pełne bakterii szmatki? Jeśli tak to można się tylko obawiać tego co przygotują nam wszystkim w poszukiwanej gorączkowo szczepionce.

Innym celem może być zniszczenie więzi społecznych i zwrócenie ludzi przeciwko sobie, tak jakby każdy był dla każdego zagrożeniem. To nie może pozostać bez wpływu na zdrowie psychiczne społeczeństwa.

A może komuś właśnie zależy na tym aby ludzie zmienili się w donoszących na siebie nawzajem paranoików? Wszak dzięki temu dla rządzących w poszczególnych krajach otworzy się możliwość implementacji nowych rozwiązań politycznych, które nie miałyby szans na wdrożenie bez takiego bałaganu jak obecnie. Najwyraźniej nowe porządki mają być zaaplikowane wszystkim, na poziomie globalnym.

[Wytłumaczcie to skretyniałemu polactfu… – admin]

https://zmianynaziemi.pl/

Komentarze 23 do “Czy po wyborach wróci koronawirusowe terroryzowanie społeczeństwa?”

 1. Głos Prawdy said

  „Uwaga: LICZBA ZARAŻONYCH LUDZI KORONAWIRUSEM PRZEKROCZYŁA 12 MILIARDÓW!”

  „Zobaczysz jak się podniesie liczba zachorowań po wyborach 😂😝
  Będzie więcej chorych niż ludzi w Polsce😁”

  „Jak tak dalej potrwa ta pandemia to niedługo nie będzie gdzie nogi postawić,..”
  ·

  „To już rodzą się zarażeni?”

  „Może klonują a nie rodzą ? 😜”
  „Może…”

 2. revers said

  A jak walcza z covidowym totalitaryzmem serbowie?

  https://www.rt.com/news/494169-belgrade-protests-coronavirus-vucic/

  z serbami to mozna wejsc w gleboka konspire, szkoda tylko ze maja

 3. maasteer said

  Ad 3 Revers
  Widać że Serbia ma zdradzieckie władze. Ta policja powinna pojechać do kosova i tam zrobić porządek a nie swoich napieda…ć – wstyd i hańba!!!

  Brawo bracia Serbowie!!!

  PSEUDO-ŚWIRUS to globalne oszustwo mające na celu zniewolenie całego świata (oprócz najbogatszych, którzy wymyślili tę paranoję).

 4. Sebastian said

  Polecam wykład dra Huberta Czerniaka z przed 2,5 roku w Sokółce cała prawda o szczepionkach

  > https://www.youtube.com/watch?v=mJYQ_lXu3jI

  Pozdrawiam
  Sebastian

 5. Adrem said

  Wróci, wróci.
  Może nawet wypuszczą jakiś bardziej śmiertelny patogen, bo coś ludzie przestali się bać.
  Co prawda biolodzy molekularni coś mamrocą, że wirusów nie ma, że to co obserwujemy pod mikroskopem elektronowym , to s,a tzw ” cząstki sygnałowe” produkowane przez samą komórkę na wskutek różnego zagrożenia. Ale kto by tam ich słuchał.

  Nawet jak wirusów nie ma, to sa inne, trudno obserwowalne patogeny, mykoplazmy, riteksje, chlamydie i inna pewnie swołocz. Magazyny broni biologicznej sa tego pełne więc mają w czym wybierać.

  Ale najprawdopodobniej będzie jeszcze ciekawiej.
  Zgodnie z kartami iluminanti i freskami lotniska w Denver czeka nas inwazja kosmitów.
  Złych kosmitów.
  Siądźmy więc wygodnie i przygotujmy dużą paczkę czipsów, bo będzie co oglądać.

 6. Re: Artykul…
  „Epidemia” jakakolwiek by nie byla zrobiona, musi doprowadzic (lub ma byc doprowadzona) do upadku (bankructwa) ostatniego niezaleznego przedsiebiorce, a niezaleznie myslacego do calkowitej izolacji…by nie mial mozliwosci dalszego „zarazania”….
  ===========================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 7. UZA said

  Ad.5) . Zgodnie z kartami iluminanti i freskami lotniska w Denver czeka nas inwazja kosmitów”.

  Kilka lat temu, a może kilkanaście (nie potrafię precyzyjnie określić, bo im człowiek starszy, tym mu czas szybciej płynie) czytałam, że w jakiejś amerykańskiej uczelni przeprowadzono ćwiczenia (próbna ewakuacja itp.) na okoliczność inwazji … żywych trupów. Nie wierzyłam własnym oczom, ale zdjęcia stron internetowych potwierdzały, że faktycznie coś takiego zrobiono. Widząc teraz przebieg operacji „COVID’19”, przekonuję się, że współcześni ludzie uwierzą dosłownie we wszystko. Kosmici, oczywiście, też mogą być, jak się już wirus zużyje medialnie. W kolejce czekają jeszcze wampiry i el chupacabra.

 8. Piotr Podgórni said

  Tak jak wymyślono covida z zupy z nietoperza to teraz obiła mi się o uszy dżuma z mięsa ze świstaka. Możliwe więc, że zakażą jeść mięso.

 9. Voodoosch said

  „[Wytłumaczcie to skretyniałemu polactfu… – admin]”

  Wytłumaczcie to skretyniałej populacji tej planety. Tak z 90ciu procentom.

 10. Marucha said

  Re 9:
  Może i tak, choć wątpię czy Mudżiny z Afryku dają się tak nabierać i oszukiwać, jak Poliniacy.
  Ale mnie obchodzi (wciąż!) Polska i Polacy, choć trudno to racjonanie wytłumaczyć….

 11. revers said

  Na 100% bedzie powrot do naracji coronowirusa, do 2020 maja sie rozstrzgnac przymusowe szczepienia, chodzi o 100 mld baksow, a nie o jakies zdrowie, odpornosc na wirusy.

  100 mld zbazpieczenia dla big farmy i wszystkich wspoludailowcow poczwszy od szczpiacego, przez rozne sanepidy, ministerstw zdrowia po who – wszyscy beda zarobieni, odpowiednia od miejsca w strukturze zbytu i hierarchi, marketingu szczepionki.

  W stanach po ankiecie, wyszlo ze po bombardowaniu medialnym covidem, ludzie sami w 33 % przestaja wierzyc w zanik wirusa, dizlania administracji Trumpa i domagaja sie radykalnych srodkow w 67% i stanowczych do poprawy sytuacji, czyli szepionki, zamordniki, regionalne lockdowny.

  Wystarczy ze po wyborach ruszy w rp narracja covida z agresywna propaganda to ludzie sami beda domagac sie podobnych rozwizan zamordnikowych.

 12. Czy juz nie nadszedl czas, by tym „kneSejmitowym” kurwom glosno powiedziec: „wypierdalac???”…
  ==============================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 13. UZA said

  Ad. 11) „W stanach po ankiecie, wyszło że po bombardowaniu medialnym covidem, ludzie sami w 33 % przestają wierzyć w zanik wirusa, działania administracji Trumpa i domagają się radykalnych środków w 67% i stanowczych do poprawy sytuacji, czyli szczepionki, zamordniki, regionalne lockdowny”.

  Chcącemu nie dzieje się krzywda – często powtarza tę prawdę Pan Korwin Mikke, ale to nie On ją wymyślił. Jest to stara, rzymska paremia, której słuszność nie powinna budzić wątpliwości . Jeśli więc ktoś chce się szczepić nieprzebadaną szczepionką przeciwko przeziębieniu, które podobno (bo nie ma na to żadnych mocnych dowodów) zabiło w naszej Polsce ponad 1500 osób, głównie starszych i schorowanych, na ponad trzydzieści osiem milionów mieszkańców, to niech się szczepi. Może też – ze strachu przed tą straszliwą zarazą – zażyć arszenik albo skoczyć z dziesiątego pietra – wolna wola.

  Największym nieszczęściem każdego kraju nie są mikroby ale durnie – w połączeniu z demokracją. Jeżeli ci durnie – całkowicie dobrowolnie – zechcą się poddać samolikwidacji, to tym lepiej dla pozostałych.

  Oczywiście , jako chrześcijanie, powinniśmy napominać i wzywać do opamiętania, ale nic na siłę. Sam Zbawiciel powiedział przecież uczniom, których wysłał z misją nauczania : jeżeli nie zechcą was słuchać, strząśnijcie pył z sandałów i idźcie dalej.

 14. Boydar said

  A co z dziećmi ? Dzieci są przyszłością społeczeństwa; i ono ma patrzeć beznamiętnie jak je mordują/upośledzają ?

  Ten problem musowo rozwiązać.

 15. UZA said

  Ad. 14) „A co z dziećmi ? Dzieci są przyszłością społeczeństwa; i ono ma patrzeć beznamiętnie jak je mordują/upośledzają ?

  Ten problem musowo rozwiązać”.

  Ma Pan rację. Problem trzeba rozwiązać, tylko jak ? Można, oczywiście, głosować na takie osoby jak Pani Justyna Socha i podpisywać petycje. Można uświadamiać krewnych i znajomych. Co jednak robić, jeśli oni nie chcą słuchać, wierzą telewizyjnym ekspertom i twierdzą, że szczepienia chronią nas przed masowym wymieraniem. Nawet gdyby jakimś cudem zniesiono przymus szczepień, to i tak znaleźliby się rodzice, prowadzący swoje pociechy na taki zabieg. Stowarzyszenie STOP NOP robi co może, tłumaczy, pokazuje przypadki chorób, okaleczeń, czy nawet śmierci po szczepieniach, a ludzie twierdzą, że to teorie spiskowe, bo profesor w Telewizji tak powiedział. Nieszczęście polega na tym, że szczepienia stały się dziś kwestią wiary, a nie wiedzy. Poza tym, w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze.

 16. Jack Ravenno said

  @14 BOYDAR Nie da się tego już nikomu wytłumaczyć. Dzieciaki niestety „adaptują się” do sytuacji – co mnie przeraża. One będąc, jak i reszta, celem ataku – nie widzą PRAWDZIWEGO zagrożenia, ponieważ nie mają doświadczenia niezbędnego do odróżnienia prawdy od kłamstwa.

  Niech dobry Bóg ma nas w swojej opiece, bo szatan jak lew ryczący szuka by pożreć wszystko co mu podlezie pod paszczę.

  „Ten problem musowo rozwiązać”. OK to zrozumiałe – ale jak? W pojedynkę? Nie da się bez silnego materialnego wsparcia i dużej siły zdolnej oprzeć się oprawcom. Wyjaśnienie dzieciom, że to co widzą i słyszą to kłamstwo też nie zadziała. Wyjaśnianie tego w ogóle ludziom także nie działa ponieważ ufność pokładają w szatanie a nie w Bogu i tyle na ten temat.

 17. Jack Ravenno said

  @15 UZA koronawirus jest także kwestią wiary, o zgrozo. I oni w to wierzą. Szczerze. W imię tej wiary będą gotowi pozwolić wobec siebie na każdą nawet najokrutniejszą podłość. Po prostu dadzą się zamordować…

 18. Boydar said

  @ Pan Jack (17)

  To zjawisko (to samo ?) można było zaobserwować wśród żydów kiedy ich eksterminowali żydowscy pobratymcy. Godzili się z losem uznając że są nawozem swojej nacji i tak trzeba, pochylali głowy i szli na stracenie. Przykładów jest w ch. i przytaczać nie będę bo żenujące.

 19. Jack Ravenno said

  @18 BOYDAR Też tak uważam. Teraz może być gorzej, bo ludzie zachowują się tak jakby te wszystkie kłamstwa były „słuszne”. Jak kłamstwa mogą być słuszne? No – zupełnie już tego nie rozumiem.

 20. Boydar said

  Tu nie ma nic do rozumienia, Panie Jack’u – po prostu żydów jest u nas pod pokrywkę i tylko ich widać. A unych charakter „narodowy” nie uległ zmianie.

  Nie wiem, może ja mam lubelacką perspektywę.

 21. NICK said

  Wróci.
  Mając niewiadomą postać.
  Tytuł.
  Niewiadomą?

 22. Yah said

  Ja piszę, informuję kogo się da ze znajomych i …….

  – „przeczytałam ze 4 linki, które mi przesłałeś, ale to mnie tak zdołowało, że reszty nie czytałam”;
  – „przesadzasz i panikujesz”;
  – „ale o co w tym wszystkim w ogóle chodzi bo nic z tego nie rozumiem”;
  – „ciekawe to co przysłałeś ale sa sprawy ważniejsze – na kogo będziesz głosował?”;
  – …………. – to odpowiedź księży, do których to wszystko wysyłałem czyli kompletny brak reakcji.

 23. Yah said

  Diagnoza …. ludzie, którzy wyprosili Boga ze swoich serc i pozbawili sie pomocy Ducha Świętego są po prostu głupi i nic nie rozumieją.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: