Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Jak rozpętamy trzecią wojnę światową

Posted by Marucha w dniu 2020-07-10 (Piątek)

Parlamentarzyści rodzimego chowu odzwyczaili nas od ponadpartyjnej współpracy. Z tym większym zaciekawieniem prześledziłem treść sejmowego druku 467 z dnia 19 czerwca br.

Przedmiotem druku jest projekt uchwały „w sprawie naruszenia przez rząd Chińskiej Republiki Ludowej autonomii Hongkongu”. Wśród jego sygnatariuszy znajdujemy posłów niemal wszystkich (poza PSL) ugrupowań.

Co połączyło skrajnie lewicową feministkę Magdalenę Biejat i deklarującego się jako ideowy prawicowiec Artura Dziambora? Otóż troska o demokrację… w Hongkongu.

„Obecne działania rządu w Pekinie stanowią najpoważniejsze od roku 1997 zagrożenie dla autonomii Hongkongu i budzą obawy co do przyszłości Hongkongu jako międzynarodowego otwartego miasta Chin. – czytamy w druku.

– Zachowanie władz chińskich łamiące postanowienia układu chińsko-brytyjskiego poddadzą w wątpliwość wiarygodność państwa chińskiego jako partnera na arenie międzynarodowej i wzbudzą uzasadnioną nieufność co do respektowania przez nie także przyszłych potencjalnych zobowiązań. Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wzywa w związku z tym do wycofania się przez władze Chińskiej Republiki Ludowej z prób naruszania autonomii Hongkongu”.

Jaki cel ma rzeczona uchwała? – jeden Bóg raczy wiedzieć. Jeśli mielibyśmy rozpatrywać to w kategoriach rozumowych, prawdopodobnie nasze Lechickie Imperium przygotowuje sobie casus belli przed oczekiwaną inwazją na Chiny. No, w wersji minimalistycznej, czeka nas kilka dziesięcioleci zimnej wojny…

Lata obserwacji nauczyły mnie jednak, że racjonalny charakter motywacji niezbyt często towarzyszy działaniom naszych polityków. Zatem wyjścia są dwa.

Albo motywem do podjęcia inicjatywy było tutaj wazeliniarstwo wobec USA, albo czysta, radosna głupota. Pierwsze rozwiązanie jest mało prawdopodobne. W służalczości wobec Wielkiego Brata prym wiodą zazwyczaj politycy PiS, którzy w tej sytuacji byliby znacznie szerzej reprezentowani w gronie sygnatariuszy druku. Pozostaje więc rozwiązanie drugie.

Jakie racje każą naszym przedstawicielom wtrącać się w wewnętrzne sprawy Chińskiej Republiki Ludowej? – otóż żadne. Jakiż to interes ma Rzeczpospolita Polska w utrzymaniu bądź nieutrzymaniu ustalonego przed ponad trzema dekadami statusu Hongkongu? – żaden. Co możemy na tej fanfaronadzie zyskać? – nic. A co stracić? – całkiem sporo.

Przyznam, że zadziwia mnie konsekwencja, z którą wbrew własnym oczywistym interesom, psujemy sobie relacje z Chinami. Jak dotąd robimy to bezskutecznie, co jest jednak wyłączną zasługą stoickiej cierpliwości strony chińskiej. Kiedyś jednak owa cierpliwość ulegnie wyczerpaniu, a my po raz kolejny sami zapędzimy się w kozi róg.

Przemysław Piasta
9.07.2020
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 16 do “Jak rozpętamy trzecią wojnę światową”

 1. Olo said

  „Jakie racje każą naszym przedstawicielom wtrącać się w wewnętrzne sprawy Chińskiej Republiki Ludowej? ”

  Żyd kazał, to się wtrącają. Polactwo nie posiada żadnych racji. Jadyną racją polactwa jest służenie żydowi. To jedyny sens życia polactwa.

 2. Wysoki Sąd said

  re.1″Jadyną racją polactwa jest służenie żydowi”

  Uściślijmy, że tym polactwem są też żydzi udający Polaków.

 3. Olo said

  Re. 2 Wysoki Sąd

  Nie! To polactwo jest już całkowicie zjudaizowane. Ostatnio rozmawiałem z ultraradykalnym przedstawicielem prawackiego polactwa, uczestnikiem wszystkich tych marszy niepodległości, który powiedział mi – Wiesz stary, jak przyjedą do nas żydzi z ameryki, to przynajmniej przywiozą ze soba pieniądze i będzie się jakoś żyło…

 4. UZA said

  „Przyznam, że zadziwia mnie konsekwencja, z którą wbrew własnym oczywistym interesom, psujemy sobie relacje z Chinami. Jak dotąd robimy to bezskutecznie, co jest jednak wyłączną zasługą stoickiej cierpliwości strony chińskiej. Kiedyś jednak owa cierpliwość ulegnie wyczerpaniu, a my po raz kolejny sami zapędzimy się w kozi róg.”

  Być może Chińczycy rozumieją, że Polską nie rządzą obecnie Polacy i stąd ich cierpliwość. Kiedy odzyskamy kontrolę nad naszym Krajem (trzeba mieć nadzieję) i w Warszawie pojawi się normalny sejm oraz normalny rząd, a Pani Żorżeta M. wróci wreszcie do domu, będzie można rozmawiać o współpracy eurazjatyckiej.

 5. Kojak said

  Glupota ? Kompletna bzdura ! Te ideowi prawicowy rzekomi to tez zydowskie smiecie robiace za prawice a o lewAckim zydowstwie to szkoda slow ! Takim samym lajnem w stosunkach z zydohitlerowcami z Usraela jest PIS jak i koszerne bydlo z PELO ! Trzeba byc nawiedzonym durniem zeby tego nie widziec i mowic ze PELO to jednak bardziej przyzwoici ! Jedni to robia topornie a drudzy w bialych rekawiczkach ale to te same odrazajce syjonistyczne gnoje i smieci !

 6. Maverick said

  Pierwsze to brytyjscy koloniści naruszyli integralność terytorialną Chin, i powinni wypłacić odszkodowania.

  Po drugie USA i Brytole lubią się wtrącać w sprawy wewnętrzne innych krajów. Oczywiście wasale polińskie przy takiej okazji również chcą zostać zauważone w swoim wierno-poddańczym darciu mordy.

  Po trzecie lewackie ugrupowania tam rozrabiające są opłacane z zachodu. o demokracji mają takie pojęcie jak nasi czołobitni przed zachodem obrońcy robotników z KOR.

 7. Boydar said

  Orzeczenie Wysokiego Sądu sprzeciwia się rozumowi, jak zawsze. Jednakże … wreszcie jest słuszne i obiektywne. Rozum trzeba było mieć wcześniej; zapraszam do Lublina.

  Zawsze wierzyłem w Ziobrę 🙂

 8. JARNO said

  nie przejmujcie się: Chinole z całą pewnością zauważą uchwalę, powiedzą ‚żebyśmy się
  NIE WP>>>>>>LI
  w wewnętrzne sprawy Chińskiej Republiki Ludowej’ i elegancko nie powiedzą na czym powinni się skupić ‚posłowie’ w oczyszczalnie ścieków-Polin
  i jak se chcemy walczyć z komuną-bo Chrl to Komunistyczna Partia Chin – to se walczcie u siebie do woli.
  Od kiedy wam piszę, że Wałęsa jedzie ‚wyzwalać HongKong’ czy Ujgurów w Xijiangu?
  OD 25.11 2019,
  kiedy to w The Washington Post>
  He helped end the Soviet empire. Now Lech Walesa wants to help Hong Kong
  .https://www.washingtonpost.com/opinions/2019/11/25/he-helped-end-soviet-empire-now-lech-walesa-wants-help-hong-kong/
  tak jak ‚promował wolność’ razem z Balcerowiczem-Madeleine Albright ‚przestrzegając przed faszyzmem’
  i pytanie>czyim człowiekiem jest Wałęsa? TW czy agent Deep Jewish State jak te robaczki świętojańskie ‚posłowie’
  .
  Nikt nie raczył zauważyć, że 27.09.2019>Juncker (EU) i PM Abe (Japan)>
  Japan signs deal with EU to link Asia to counter China’s OBOR JUNCKER-ABE
  .https://www.sott.net/article/421092-Japan-signs-deal-with-EU-to-link-Asia-to-counter-Chinas-OBOR
  w ramach tej samej ‚polityki’.
  i abs nie powinno dziwić autora z mysl-polska.pl że taki a nie inny jest zestaw autorów tej ‚uchwaly”- to wszystko …….Deep Jewish State a już ta ‚feministka’ to Deep Jewish State do n-tej potęgi.
  Chciałem zwrócić uwagę, że japońskie zbrodnie wojenne -np ludobójstwo 300 000 Chińczyków w Nankinie czy zabójstwo 100 000 tysięcy chińczyków przez nacjonalistów czang kai szek (otwarli tamy przeciwpowodziowe) czy zbrodnicze eksperymenty broni biologicznej w Chinach na Chińczykach NIGDY pod rządami Deep Jewish State NIE ZOSTAŁY osądzone tak jak ‚niemiecki zbrodnie wojenne’.
  Lokalnych anty-komunistów zapewne ucieszy
  Indonesian mass killings of 1965–66
  .https://en.wikipedia.org/wiki/Indonesian_mass_killings_of_1965%E2%80%9366
  ‚The most widely published estimates were that 500,000 to more than one million people were killed,[3]:3[4][5][6] with some more recent estimates going as high as two to three million.’
  bo to chodziło o ‚komunistów’ a ‚Chińczykami’ to une byli ‚przypadkowo’>tak jak dzisiaj chodzi Sorosowi, EU, Pimpkowi-Pompeo i jak widać lokalsom z ‚oczyszczalni ścieków-Polin’.
  .
  ALE:
  SĄ LUDZIE-ŚRODOWISKA które kontestują Deep JEwish State i mówią to otwarcie-tylko elegancko jak mysl-polska.pl>>eksponent NARODOWEJ DEMOKRACJI
  czy choćby Wojciech Olszański (mnie elegancko ale bardziej TREŚCIWIE).
  .
  Ciekaw jestem co powie Michalkiewicz (bo to środowisko Dziambora-antykomunista pełną gębą-‚sponsorowany’ przez Tajwan>vide książka “36 forteli. Chińska sztuka podstępu układania planów i skutecznego działania” – vide wstęp).
  .
  Co więcej> jak Kissinger wytycza ścieżki od 2014>
  The concept that has underpinned the modern geopolitical era is in crisis>>
  .https://www.wsj.com/articles/henry-kissinger-on-the-assembly-of-a-new-world-order-1409328075 Aug. 29, 2014
  a dzisiaj (03.04.2020)
  The Coronavirus Pandemic Will Forever Alter the World Order >>
  .https://www.wsj.com/articles/the-coronavirus-pandemic-will-forever-alter-the-world-order-11585953005

  tak prawie w tym samym okresie Chris Patten (kumpel Kwacha w Yalta European Strategy.org i były Gubernator Hongkongu – KOLONII UK) pisze w The Syndicate Project:
  Dealing with China After COVID-19 Chris Patten Apr 21, 2020
  .https://www.project-syndicate.org/commentary/western-relations-with-china-after-covid19-by-chris-patten-2020-04
  .
  a oto jakie są opinie w USA, np. Stephen Lendman’a:
  > Manufactured Irreconcilable Differences Define US Hostility Toward China
  .https://stephenlendman.org/2020/07/manufactured-irreconcilable-differences-define-us-hostility-toward-china/
  czy
  >US Policy Toward China Wrecking Bilateral Relations
  .https://stephenlendman.org/2020/07/us-policy-toward-china-wrecking-bilateral-relations/
  a tam>
  >’Cold War politics never went away. It aims to marginalize, contain, isolate, and weaken key rivals China and Russia — as well as other nations unwilling to subordinate their sovereign rights to US interests.’
  czy
  >US and UK Sanctions: Weapons of War by Other Means on Targeted Nations and Individuals
  .https://stephenlendman.org/2020/07/us-and-uk-sanctions-weapons-of-war-by-other-means-on-targeted-nations-and-individuals/
  a tam>’Leading global human rights abuser USA is followed by Britain close behind.”
  .
  Chinole powiedziały USA>
  chcecie rozmawiać-będziemy rozmawiać
  chcecie wojować-będziemy się bronić
  czy wobec ‚swoich’
  „wszyscy jedzą-wszyscy pracują” co róznie się od co-nieco od naszego ‚wszyscy jedzą-nikt nie pracuje’
  .
  Moje spojrzenie jest ciut inne bo spędziłem w CHRL (1985-86) 2 lata-lubię i szanuję Chinoli za to co zrobili dla SWOICH obywateli
  i PODZIWIAM I SZANUJĘ to co robią dzisiaj w swojej obronie
  tak jak PODZIWIAM i SZANUJĘ wszystko co robi Putin w FR
  tak totalnie – na poziomie ‚obalanie konstytucyjnego porządku w Polin- oceniam jako wszystko co post1989 – a ta uchwała to tylko GROTESKA
  bo Karol Marks powiedział: historia się powtarza,raz jako dramat a drugim razem jako groteska.
  .
  A wszystko ręcami ‚suwerena’ wg Jarkacza z TV TRWAM>
  .https://tv-trwam.pl/local-vods/vod.46083
  czy cala kolekcja TV TRWAM z Maciarewiczem:
  .https://tv-trwam.pl/wyszukiwanie?search=Maciarewicz
  który to gostek>razem z Naimskim=członkowie KORu=obalali komunę ‚na całego’ za kasę US via Mossad:
  NASZ DZIENNIK_5-6.02.2011_DZIĘKUJĄC BOGU ZA REAGANA (wizyta MACIAREWICZ-NAIMSKI-TYSZKIEWICZ_REAGAN)
  .https://piotrbein.files.wordpress.com/2016/08/nasz-dziennik.jpg
  i tylko lekutka złośliwość wobec jarkacza=TW BALBINA
  .https://img7.demotywatoryfb.pl//uploads/201702/1486593378_sqxzl2_600.jpg
  czy
  Agenci Mossadu w POLSKICH „służbach specjalnych”? G. Braun: Hańba Wam!
  .https://www.youtube.com/watch?v=sOPvKAhL-eo

 9. Bezpartyjna said

  „Kiedy odzyskamy kontrolę nad naszym Krajem (trzeba mieć nadzieję) i w Warszawie pojawi się normalny sejm oraz normalny rząd, a Pani Żorżeta M. wróci wreszcie do domu, będzie można rozmawiać o współpracy eurazjatyckiej.”

  Rozmarzyłam się, fajnie (tego słowa nie lubię) by było.
  Azjaci mają zupełnie odmienną mentalność niż Europejczycy i inne podejście do dyplomacji. Wpływy taoizmu zrobiły/robią swoje.

 10. JW said

  A po co nam relacje z jakimiś Chinami, skoro naszymi dobrymi wujciami są USA + Izrael = USrael i nie potrzebujemy relacji z jakimiś nędzarzami łamiącymi prawa człowieka? A tak serio to w tym momencie Dziambor podpadł mi za tę akcję.

 11. Murzyni w USA rządają $17 trylionów ODSZKODOWAŃ za pracę niewolniczą od BIAŁYCH obywateli ! said

  UWAGA!
  Nastąpił wybuch ROZCZEŃ finansowych murzynów w USA wobec BIAŁYCH obywateli USA !

  Skrzyknięci murzyni zamieszkali w USA nawet ci co WCZORAJ dostali się NIE legalnie do USA przez „zieloną granicę” podpuszczeni przez żydowskich „historyków, prawników” i ŻYDOWSKIE media zorganizowali w 2019r swoją „specjalną KOMISJĘ” która już opracowała w 2019r swój tzw:

  „H.R. 40 – Commission to Study and Develop Reparation Proposals for African-Americans Act”
  [ H.R. 40 – Komisja bada i opracowuje propozycje ODSZKODOWAŃ do Ustawy o Afroamerykanach ]

  https://en.wikipedia.org/wiki/Reparations_for_slavery#See_also

  Teraz w maju 2020r murzyńska „komisja” tzw. :
  „CARICOM Reparations Commission”

  wspieranej przez ich ZBROJNE ramię „Black Live Matter” oraz anty-amerykanski gang tzw. „partia demokratyczna” opublikowali, że oni murzyni nawet ci co wczoraj dostali się NIE legalnie przez „zieloną granicę” USA i za namową żydów się SKRZYKNELI na fali czarnego rasizmu po śmierci murzyna kryminalisty George Floyd z Minneapolis.

  TERAZ murzyńskie „komisje” w USA „wyliczyli”, że wszyscy BIALI obywatele USA są „winni” obecnym murzynom zamieszkałym w USA aż $17 trylionów za „niewolniczą” pracę ich potomków w USA i domagają się ODSZKODOWAŃ w kwocie $17 trylionów za pracę niewolniczą swoich przodków!

  Murzyni w USA opierają na kopiowaniu /małpowaniu TECHNOLOGII holokaustycznych ŻYDOWSKICH klubów z USA, które sfabrykowały rozczenia żydowske wobec Polski.

  W tych sfabrykowanych na prędce AKTACH przez ich murzyńskie „CARICOM Reparations Commission” NIE ma mowy o tym, że to ŻYDZI byli pomysłodawcami, organizatorami, oraz głównymi biznesmenami ZAMAWIAJACYMI wyłapywania oraz worzenia murzynów z Afryki do Ameryki i na Kariby.

  Jest cała masa napisanych książek i zrobionych statystyk przez samych murzynów udowadniających, że faktycznie PIERWSZYM „złotym” biznesem przybyłych pierwszych żydów do Ameryki było właśnie worzenie czarnych niewolników do Ameryki, a potem ich SPRZEDAŻ w Ameryce jako niewolników !

  W średniowiecznej i okresie renesansu w Europie i Azji to właśnie też żydzi trudnili się WYŁAPYWANIEM białych ludzi we wschodniej Europie, a następnie worzenie ich na sprzedaż na rynki handlu niewolnikami na Bliskim Wschodzie i Azji.

  DLACZEGO w 3Rpolin NIKT nie śledzi wybuchu w maju 2020r ROZCZEŃ finansowych murzynów amerykańskich wobec białych obywateli Ameryki ???

 12. Wysoki Sąd said

  Re.4
  „Być może Chińczycy rozumieją, że Polską nie rządzą obecnie Polacy i stąd ich cierpliwość. Kiedy odzyskamy kontrolę nad naszym Krajem (trzeba mieć nadzieję) i w Warszawie pojawi się normalny sejm oraz normalny rząd, a Pani Żorżeta M. wróci wreszcie do domu, będzie można rozmawiać o współpracy eurazjatyckiej.”

  A może stąd ich cierpliwość, że wiedzą, że Polską przestaną niedługo rządzić niepolacy i chcą zostawić po sobie dobre wrażenie. Po hipotetycznej zmianie rządów będą mogli spojrzeć nam w oczy i liczyć na wyjątkowe traktowanie we współpracy. Będą tymi, którzy nie odwrócili się od Polski mimo odgórnych nacisków „mycek”. Może Chińczycy wiedzą to czego My nie wiemy (raczej na pewno)? To bardzo optymistyczne.

  Re.5 – Ostro napisane, ale jakże uczciwie i prosto z serca. To prawda.

 13. gnago said

  Azjaci swój rozum mają. Przykładem II wojna i olanie aktu wojny wypowiedzianej Japonii przez londyńskie pachołki ups rząd londyński. Interesująca jest wypowiedź ówczesnego rządu Japońskiego . Minęło te 80 lat i sytuacja ta sama tylko siedziba pachołków na terenie kraju

 14. Xxxxx said

  Poznałem, wtedy plutonowego Borysiewicza i musze powiedziec ze byl to prawdziwy zolnierz z powolania.
  Niestety tylko miernoty nasze okupowane panstwo obdarza honorami.

 15. Boydar said

  Tu nikt nie poddaje pod wątpliwość jego kompetencji do zabijania.

 16. Dinozaur said

  Ad 12: Tak powstał m. in. koncern Monsanto…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: