Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  lewarek.pl o Wolne tematy (37 – …
  Marucha o Spotkałam świadka ludobójstwa
  osoba prywatna o Wolne tematy (37 – …
  Maverick o Wolne tematy (37 – …
  Raz o Wolne tematy (37 – …
  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  Swarozyc o Sto pociech z karą śmierc…
  prostopopolsku o Spotkałam świadka ludobójstwa
  revers o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Swarozyc o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Tafor o Spotkałam świadka ludobójstwa
  gnago o Multi-Kulti przejmuje powoli k…
  Mietek o Klęska ukraińskiej Wunderwaffe
  Krzysztof M o Spotkałam świadka ludobójstwa
  tras o Zamieszki w serbskim Koso…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Ani jeden, ani drugi. Tylko Polska!

Posted by Marucha w dniu 2020-07-11 (Sobota)

Naprawdę, po żenującym spektaklu tych solowych występów brzmiących jak z playbacku (nazwanych nie wiedzieć czemu debatami) – komuś się jeszcze chce ruszyć i oddać głos na jednego z tych dwóch dybuków?

Zresztą, przepraszam, ale niech mi ktoś w ogóle wytłumaczy – jak można:

– przez lata widzieć fałszywość, fikcyjność rzekomego sporu POPiSu,

– wzruszać ramionami na grubymi nićmi szyte wrzuty kolejnej żałosnej kampanii pseudo-wyborczej,

…a na koniec radośnie ogłosić coś tak bezgranicznie głupiego, jak „dokonanie cywilizacyjnego wyboru między PiS a PO” i opowiedzieć się po którejś ze stron (?) tego kabaretu „z powodów ideowych”.

Przecież to trzeba chyba było własny mózg lockdownowi poddać!

Formacja Kaczyńskiego i Ziobry nie może być naprawdę przeciw LGBT. Po prostu – nie może…

Przecież nawet kwestia rzekomo tak kluczowa w tej pseudo-kampanii, jak wmawiany nam bój „wartości rodzinnych i chrześcijańskich przeciw gendryzmem” – to fałsz. Zrozummy, wszak ani PiS w jedną, ani PO w drugą nie naruszyły tzw. kompromisu aborcyjnego (tfu…!) – bo sondaże wykazują, że większość społeczeństwa tego nie chce. Analogicznie, na razie nie ma bieżącego zagrożenia bardziej agresywnymi formami gendryzmu – bo zrażają one wyborców.

Gdy natomiast pod wpływem płynącej z Zachodu zmiany świadomościowej (przeciw której ani PiS, ani PO wszak nie oponują) zmieni się nastawienie Polaków – wówczas tak PiS, jak i PO posłusznie wprowadzą choćby i pełnowymiarową agendę LGBT.

Jedynym czynnikiem, który kazałby A. Dudzie nie cieszyć się ze ślubu udzielanego J. Kaczyńskiemu z Z. Ziobro, adoptującym J. Gowina – byłby fakt, że nie lubi Ziobry. Jedyną metodą przeciwdziałania gendryzacji Polski – byłoby więc jej odcięcie od Zachodu, a nie „wybieranie” między Dudą a Trzaskowskim!

Patrząc na kolejne osoby i środowiska wciągane w wir tego bezmyślnego kołowrotka, mimochodem przypominam, że roszczeniowo-wymuszająco-oburzona postawa PiS wobec II tury – nie jest właściwie niczym nowym. Wszak jednym z elementów konstytuujących fałszywy patriotyzm tej partii – jest opowieść o „nocy teczek”, a jednym z najśmieszniejszych elementów legendy 4. czerwca ’92 – jest pomstowanie na KPN za głosowanie przeciw rządowi J. Olszewskiego.

Czyli krytykowano i krytykuje się do dziś rytualnie partię, która była wobec tego rządu w konsekwentnej, PROGRAMOWEJ opozycji, której projekty ustaw były przez rząd i jego zaplecze nieodmiennie odrzucane, która wreszcie i przede wszystkim miała całkowicie odmienną koncepcję polityki gospodarczej niż ci nieudolni naśladowcy L. Balcerowicza.

Furda to wszystko, jak L. Moczulski i jego ludzie mogli nie poprzeć Pana Jana?! No i gadaj z takimi, którzy twardo wierzą (?), że popieranie ich – to najświętszy patriotyczny obowiązek, choćby nie wiadomo jak źle rządzili…

I temu szantażowi na poziomie przedszkola ewidentnie ulegają osoby nawet inteligentne i pozornie niezdziecinniałe.

Głosujmy tylko wtedy, kiedy warto. 12. lipca nie warto…

Ja sam ostatni raz na II turę poszedłem w 1995 r. Od tamtej pory ani razu nie wydarzyło się nic, żebym musiał się fatygować ponownym głosowaniem w tych samych wyborach. Wówczas jednak Polacy faktycznie stawali przed wyborem. Przy wszystkich swoich wadach i słabościach – Lech Wałęsa usiłował przynajmniej formułować alternatywne programy geopolityczne dla Polski, inne niż tylko bezwarunkowe podporządkowanie dyktatowi Zachodu. Umiał pragmatycznie rozmawiać z Rosją, jak i nie spieszył się do NATO.

Stojący przeciw niemu Aleksander Kwaśniewski był kandydatem kompradorów, niedoszłych oligarchów, wykonujących w Polsce zlecenia zachodniego kapitału. Reprezentował program serwilizmu wobec Zachodu, nadgorliwości atlantyckiej i demonstracyjnego zapewniania, że „nowa lewica” nigdy, przenigdy nie chce być już kojarzona z żadnymi rozmowami z Rosjanami, choćby Polsce najpotrzebniejszymi.

Wybór był więc zupełnie prosty, zwłaszcza, że wokół Wałęsy zgromadziło się wówczas to, co najlepsze na polskiej prawicy, bez tej mierzwy Kaczyńskich, Olszewskich i innej agentury – zaś zapleczem Kwaśniewskiego była zgraja liberałów, cynicznie wykorzystujących naiwny, lewicowy elektorat. Dlatego właśnie głosując w I turze na Andrzeja Leppera – 19. listopada 1995 r swój głos oddałem z całym przekonaniem na Lecha Wałęsę.

Obecne wybory w niczym jednak nie przypominają tamtych sprzed ćwierćwiecza. Obecni kandydaci nie różnią się niczym istotnym. Obaj są jednakowo służalczy wobec Zachodu, obaj mierni intelektualnie i żadni osobowościowo, obaj reprezentują siły oszukujące Polaków, bo nie będące tym, czym się im wydają.

Głos na któregokolwiek z nich nie ma żadnego z sensu, w każdym razie nie z programowego i ideowego punktu widzenia. Tak jak nie miało w swoim czasie większego znaczenia czy prezydentem RP zostanie Lech Kaczyński, czy Donald Tusk – tak i dziś nie ma sensy wchodzić między ich żałosne cienie.

Prawdziwy wybór w Polsce pojawi się dopiero wtedy, gdy sami go stworzymy, a ostatni PiS-owiec zadusi własnymi wywleczonymi jelitami ostatniego PO-wca. Polacy zaś, zamiast brać udział w żenujących pseudo-wyborach – będą mogli wreszcie posprzątać we własnym kraju.

Konrad Rękas
https://chart.neon24.pl

Komentarzy 14 do “Ani jeden, ani drugi. Tylko Polska!”

 1. seler said

  to w Polsce są jeszcze jakieś wybory ?
  a gdzie ? – a kiedy ? – a co, a kogo ?
  aaa… prezydenta….

  nie będę bluzgał, bo nie mam tego w zwyczaju…
  znaczy szie, pedał wypiął odbyt i woń
  poszła na tego, co hostię łapie
  pod wiatr w locie i obciąga
  Trumpowi… ?
  znaczy szie oba pedały
  nie obrażając części
  zamiennych

  i czego Polacy szie doczekali ?
  [o cyganach nie wspomnę]
  parchów ratując…

  kabaret jest przynajmniej przyzwoity,
  a w Warszawiwie burdel

  yebać ich wszystkich i tych co pójdą na wybory

  [1] LASKOWIK – szpital
  .https://www.youtube.com/watch?v=B5WzgH-mAjQ

  [2] Waldemar Malicki & Zenon Laskowik Zakład Pogrzebowy
  .https://www.youtube.com/watch?v=y8Wa4zB2H3Y

  [3] #RyszardKowalczyk Kabaret Pod Wyrwigroszem – Kot pogrzebany.
  .https://www.youtube.com/watch?v=dirvDLlSxjo

 2. JW said

  Fikcyjności sporu PoPiSowego można nie dostrzegać, gdy jest się stale przyklejonym do mendiów głównego ścieku, traktujac je jako źródło swoich mądrości życiowych i nie widząc świata poza nimi. Niestety opis ten pasuje do większości Polaków, więc jest jak jest.

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom będę jednak uczestniczył w jutrzejszych wyborach, tyle że jako członek komisji. Zwolniło się miejsce. Głosu nie oddam, a jeszcze na tym zarobię, czyli w sumie dobrze wyszło.

 3. seler said

  dlaczego Godło Polski Orzeł Wolny
  nie ma maseczki ?
  zatem wybory
  są nieważne

  https://demotywatory.pl/1111/Foch

 4. rycho08 said

  https://att.neon24.pl/post/156407,panie-duda-panu-juz-dziekujemy

  „Duda to POLIN i Gates realizowany przez Morawieckiego i Szumowskiego w przyspieszonym tempie – Trzaskowski to zamęt i jakiś czas może na jakieś głębsze zmiany, może podział PISu i coś nowego. Czas wiary w żydowskie baśnie i hologram Dobrej Zmiany – minął i – dla mnie – nie powróci. Podział PISu, to jedyna szansa dla niektórych na próbę zachowania resztek twarzy – wyłączam wierchuszkę – ci nie mają czego zachowywać, wszystko jest jasne -zapomniałem: jeszcze447 wyciszone na czas wyborów, żeby przepchnąć Dudę”

  „….na koniec jedno zdanie tytułem komentarza do wyboru Trzaskowskiego -nie trzeba WIERZYĆ w Rafała Trzaskowskiego – tylko trzeba go WYKORZYSTAĆ – cynicznie i bezwzględnie do obalenia Dudy i złamania monolitycznej władzy PISu i przystawek – a w zamieszaniu, które wtedy powstanie – upiec własną pieczeń: przeorganizować się, grać na zmianę układu sił politycznych, na nowe podziały i nowe koalicje, może nowych ludzi. Po to jest Trzaskowski – a nie po to, by różne Kierwińskie i tym podobne towarzystwo wróciło do władzy.”

  Kopia z W.T. – dla przeciwwagi.

 5. Re: Artykul…
  Polacy NIE WYBIERAJA ZADNYCH zydowskich kurew ani masonskich kreatur…jakie nam Polakom syjonistyczny kartel sehendrynu podstawia… po wsze czasy…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 6. Głos Prawdy said

  Polska JUŻ im PŁACI! Ukraińcy podpięli się pod ROSZCZENIA ŻYDOWSKIE I Dr. L. Kulińska
  .https://www.youtube.com/watch?v=Ne6gxtaCENk&feature=share&fbclid=IwAR0lNpXM9mXDmONIxXkIYYtjbxCVLaxA9zopVeYzkqgVL0n_hKzq7qBpBSI

 7. Regulator said

  Dlatego należy głosować na obu. Postawić krzyżyki na dwóch i zrobić głos nieważny. Tylko w ten sposób unieważnić głosowanie. A jak będzie takich nieważnych głosów bardzo dużo to będzie to podstawa unieważnienia głosowania. Inaczej dupa.

 8. z prowincji said

  -a ja mam nadzieję że Trzaskowski wykorzysta szansę jaka daje mu historia ,tj . bycia wreszcie prawdziwym Prezydentem Polski i Polaków
  Takie szansę zdarzają się tylko niektórym Panie Trzaskowski -niech Pan o tym pamieta i nie zaprzepaści boskiej szansy jaką może da Panu
  Pan Bóg 12.07.2020.
  Niech Pan weźmie przykład z rosyjskiego Prezydenta ,którego interes Rosji i naszych braci słowian jest priorytetem .
  Anglosyjon na pewno Panu nie podziękuje za ewentualną uległość i służbę ,to się nigdy w dziejach nie sprawdziło .
  Mam nadzieję że Pana małżonka i cała rodzina w tym dziele wspomoże .

 9. Czesław Krawczyk said

  -a ja mam nadzieję że Trzaskowski wykorzysta szansę jaka daje mu historia ,tj . bycia wreszcie prawdziwym Prezydentem Polski i Polaków
  Takie szansę zdarzają się tylko niektórym Panie Trzaskowski -niech Pan o tym pamieta i nie zaprzepaści boskiej szansy jaką może da Panu
  Pan Bóg 12.07.2020.
  Niech Pan weźmie przykład z rosyjskiego Prezydenta ,którego interes Rosji i naszych braci słowian jest priorytetem .
  Anglosyjon na pewno Panu nie podziękuje za ewentualną uległość i służbę ,to się nigdy w dziejach nie sprawdziło .
  Mam nadzieję że Pana małżonka i cała rodzina w tym dziele wspomo

 10. Boydar said

  ależ wspomoże, zaraz potem jak tylko kol nidre odmówi

  siedemdziesięcionikowe ch’uje powinno się rzezać tępym szpadlem, z zawiązanymi oczami, do skutku

 11. revers said

  Polska sklonowana , jak juz w punktach wyborczych pojawiaja sie sami Kaczynscy…

 12. Boydar said

  O tym, czy są winni czy nie, zdecyduje Верховна Рада України. I jeśli uzna że tak, to ludobójstwo jest prawomocne. A co dopiero jakieś tam dwie marne szyby.

 13. Lily. said

  RZADY ***a Kaczynskiego w pookraglostolowej.

  Wpisz w wyszukiwarke.
  Rzady (wpisz powyzej podane pelne slowo)
  Jaroslawa Kaczynskiego w Polsce.
  Zrodlo;dr. Zbigniew K(PPP)

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: