Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Greg o Wolne tematy (67 – …
  Włodek o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Greg o Dr Paul Marik, wyklęty lekarz…
  minka o Włosi odrzucili globalizm, ter…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  OutsiderR o Polska przygotowuje się na „in…
  lewarek.pl o „Złamanie hegemonii jest…
  wewewe o „Złamanie hegemonii jest…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  Emilian58 o Sprawy ważne i ważniejsze
  Ignorant o Polska przygotowuje się na „in…
  osoba prywatna o Wolne tematy (67 – …
  revers o „Złamanie hegemonii jest…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 620 obserwujących.

Chcesz poderwać kobietę? Uważaj jakie zdjęcia udostępniasz!

Posted by Marucha w dniu 2020-07-11 (Sobota)

Przeprowadzone badania wykazały, że mężczyźni, którzy pozują w towarzystwie kota mają mniejsze powodzenie niż ci, którzy pozują z psem.

Statystyki udowadniają, że kobiety zwykle postrzegają mężczyzn posiadających zwierzęta domowe jako bardziej atrakcyjnych i pociągających. Ta zasada miała potwierdzenie w licznych badaniach, natomiast zawsze dotyczyła osób posiadających psy, nigdy zaś „kociarzy”.

Lori Kogan, antropolożka [„antropolożka”… – admin] z Wydziału Weterynarii Colorado State University, oraz Shelly Volshe badaczka z Wydziału Antropologii Boise State University postanowiły sprawdzić, czy mężczyźni, którzy posiadają koty, również cieszą się względami u płci przeciwnej.

Kociarze – neurotycy?

Uczone przeprowadziły badania na dwóch grupach. W pierwszej wzięło udział 708 kobiet, w drugiej 680 pań. Uczestniczki badań były heteroseksualne i miały od 18 do 24 lat. Każdej z grup przedstawiono zdjęcie innego mężczyzny. Raz w wersji z kotem i raz bez kota. Wszyscy mężczyźni byli w podobnym wieku i mieli podobny styl ubioru.

Uczestniczki z pierwszej grupy, widząc zdjęcie samotnego mężczyzny, oceniły, że jest on większym ekstrawertykiem. Na zdjęciu z kotem, ich zdaniem wydawał się być większym neurotykiem, ale również otwartym i miłym.

Druga grupa oceniła mężczyzn bez kotów jako bardziej ekstrawertywnych i samoświadomych oraz bardziej otwartych i sympatycznych na zdjęciu z kotem.

W obu grupach około 50 proc. pań stwierdziło, że z równym prawdopodobieństwem umówiłoby się z mężczyzną ze zdjęcia, bez względu na to, czy trzymał kota czy też nie.

Jednak w pierwszej grupie aż 30 proc. kobiet uznało, że z większym prawdopodobieństwem umówiłoby się z mężczyzną bez kota, a tylko 19 proc. – że z większym prawdopodobieństwem umówi się z mężczyzną z kotem. W drugiej grupie różnica była mniejsza. Tam 23 proc. wolało mężczyznę bez kota, a 19 proc. – mężczyznę z kotem.

Wnioski

Badania przeprowadzone lata temu udowodniły, że „psiarze” są zwykle postrzegani jako osoby bardziej niezależne i otwarte [sic!!! – admin]. Miłośnicy kotów natomiast jako neurotyczne, a mężczyźni mniej męscy.

Obie badaczki teraz przeprowadzą podobny eksperyment ze zdjęciem. Tym razem jednak fotografowanemu będzie towarzyszył pies. Kobiety sprawdzą również, czy wielkość i rasa psa wpływają na ocenę kobiet.

Opracowanie: Kamila Gulbicka
Źródło: kopalniawiedzy.pl
https://dobrewiadomosci.net.pl

Bez specjalnych studiów możemy stwierdzić, iż osoby lubiące koty cenią ich niezależność i indywidualizm – zaś osoby lubiące psy wola istoty sobie ślepo podporządkowane i posłuszne.
Admin

Komentarzy 28 do “Chcesz poderwać kobietę? Uważaj jakie zdjęcia udostępniasz!”

 1. Boydar said

  Co nie zmienia faktu, że większość bab jest głupia. A niektóre z nich kiedy się nudzą zaczynają „robić badania”.

 2. Olo said

  Jeżeli ktoś doprowadzi cywilizację człowieka nad przepaść lub nawet wepchnie ją do czarnej dziury, to nie będą to faceci z kotami, a „antropolożki” lub inne „naukowczynie” oderwane granatem od garów…

 3. Kar said

  ..baby nie lubia/boja sie panicznie kotow..i dlatego nie znosza kociej konkurencji. One same wypisz wymaluj koty w calej krasie (gluche jak pien..)

 4. JW said

  W dцpie mam, co jakaś głupia PiS da myśli o moim kocie. Już pomijając, że nie jestem na tyle stuknięty, by zamieszczać swoje zdjęcia gdziekolwiek w necie, to jak szpara nie lubi kotów, a zwłaszcza mojego, to nie zasługuje na mnie. Rachunek jest prosty.

 5. NyndrO said

  To jest na serio?, czy to jakaś prowokacja artystyczna?

 6. NyndrO said

  Rozumiem, że jak ktoś ma i kota, i psa , to jest osobą niezależną, otwartą oraz neurotyczną i mniej męską.cechuje ją indywidualizm oraz celują w osoby sobie posłuszne. A co, jeśli ma do tego krowę? Spuźcizna po Latającym Cyrku Monty Pythona..

  ——
  Panie NyndrO, nie widzisz Pan, że chodzi o ogólne zasady?
  Admin

 7. Re: 1 Boydar.
  Kobiety same sie zniszczyly dajac wiare tzw. „rowno-uprawnieniu” i „wyemancypowaniu sie”…, a tym samym sprzeniewierzajac sie Samemu Bogu…(a mezczyznie przy „okazji”…)… Czyli kobiety padly ofiara samych „synow lucyfera”… I wciaz kobiety powtarzaja bez opamietania blad Ewy z Raju…
  ====================
  jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

 8. Boydar said

  Panie Jasiek

  Jestem jedną z niewielu znanych mi osób, które uwierzyły … nie mając wcześniej wiedzy. Wprawdzie rzecz dotyczy Boga ale mechanizm jest dokładnie ten sam. A konkretnie, bo zdarza się Panu paraleli nie pojąć, te głupie pisdy najpierw „ktoś” oszwabił. I potem już było z górki.

  „Nie wiem kto tu oszukuje, ale jak je’bnę w ten rudy pysk …”

 9. NyndrO said

  Acha. Nie, bo ja mam i kota, i psa i po prostu się przyjaźnimy, także nie znałem tych zasad.

  ——
  No i dobrze. Tak też bywa. Niektórzy jeszcze mają królika albo świnkę morską.
  Admin

 10. Boydar said

  Że kota to wiedziałem dawno; ma „to” też inne zwyczajowe nazwy 🙂

 11. marteczka said

  Znalezone w sieci – psy myślą, że zwolniiśmy się z pracy, by spędzać z nimi więcej czasu, koty, że nas zwolniono, bo byliśmy debilami, za jakich nas zawsze uważały.

 12. gnago said

  obiło mi się o uszy że gepardy jako jedyne z kotowatych sa ponoć genetycznie zmodyfikowane do polowań, nie wiadomo przez kogo. A le zazwyczaj to pies czy sfora towarzyszyła samcom w zdobywaniu żarcia i obrony . Choć i parę filmików z kotkami domowymi w roli obrońców widziałem

 13. Peryskop said

  Autorka Kamila Gulbicka nieco pokiciała pogrążona w swej „Kopalni Wiedzy”, co częściowo już zakwestionował Admin.

  Bowiem dr Lori Kogan jest licencjonowaną psycholożką, natomiast antropolożką jest Shelly Volshe, która swój doktorat zdobyła w słynnym ośrodku naukowo-kasynowym w Las Vegas.

  Ponadto zauważyć należy, że Kamila Gulbicka wprowadziła dwie odrębne kategorie wśród badanej kohorty genderu żeńskiego. A mianowicie : „Uczone przeprowadziły badania na dwóch grupach. W pierwszej wzięło udział 708 kobiet, w drugiej 680 pań.”

  To rozróżnienie zaowocowało m.in. tym, że „kobiety” były bardziej skłonne spotkać się z byle chłopem – obojętnie z kotem czy bez kota (49%), podczas gdy wśród „pań” – jako z natury bardziej wybrednych, ten odsetek był wyraźnie niższy i wyniósł 42%.

  Rację ma Pan Olo (#2), że tego typu badania czarnych dziur są niebezpieczne, co wynika z oderwania „naukowczyń” od garów granatem.

  Lub grantem – czyli mniej traumatycznie.

 14. Okadwa said

  Za włosy na koń i we step…
  I nawet jeśli to niemożliwe mus trzymać ten obraz we wyobraźni.
  Bo wtenczas we Lori Kogan oraz Shelly Volshe odmiana wstąpi.
  … po zejściu z konia.

 15. Birton said

  potem trzecie zdjęcie – Pana z Żydem oraz psem lub kotem (do wyboru) i wszystkie Panie zachwycone

 16. Boydar said

  Chciał Pan powiedzieć „za kudły i do jaskini” … tylko za kurtularny Pan jest. Niestety, tak trzeba.

 17. Ale dlaczego? said

  Oj tam.
  Ja wolę koty. I znam kobiety też wolące koty niż psy. Choć rzeczywiście są w mniejszości chyba.

 18. Wielka Kopa Tatry said

  Pany popełniają ten błąd, ze za bardzo się przejmują opinią kobiet, nie ma sensu nic udawać, bo to i tak wyjdzie, atrakcyjne, kobiety lubią atrakcyjnych mężczyzn, rozrywkowych, wysportowanych, dobrze wyglądających, opanowanych i bystrych, a nie jakieś tam koty czy psy. W Polsce wielu facetów pyta się swoich BAB, a co byś chciała kochanie, gdzie chcesz iść itp.haha sami robią z siebie pantoflarzy i są te suki jakie są później. Ja nie widzę problemu w tym, żeby BABIE w ostateczności dać z liścia lub skomentować złośliwie jej wygląd, na pewno lepiej to przyjmie niż zbytnia uległość mężczyzny. W kulturze naszej kobiety żyją dużo dłużej niż mężczyźni, w krajach arabskich jest niewielka różnica w długości życia, choć tam mężczyźni mają dosyć wybuchowe charaktery i lubią się napie rdalać(a kto nie lubi od czasu do czasu heh?) Mam znajomego muzułmanina i powiedział, że to co jego polska żona robi, to byłoby nie do pomyślenia w Maroku…

 19. . said

  Na tzw. badoo co trzecia dziołcha ma zdjęcie z psem. Nawet się całują z tymi kundlami.
  Ale to Polki.

  A w Ameryce Łacińskiej kobiety mają w opisie:
  ¡Me gustan los gatos!

  Czy to zależy od kultury i kraju pochodzenia?

 20. lewarek.pl said

  antropo loszka, psycho loszka
  Ale jak z dorobkiem naukawym to chyba locha?

 21. NICK said

  Posłuszne, Gospodarzu, to Kościół wyeliminował.
  1928 cy cuś.

 22. Peryskop said

  Peryskop said
  Twój komentarz oczekuje na moderację.
  2020-07-12 (Niedziela) @ 17:14:30

  po auautokorekcie

  A wydawałoby się, że to tylko błaha ciekawostka na kocią nutę.

  Pan Admin w nagłówku re-kapituluje tak :
  „Bez specjalnych studiów możemy stwierdzić, iż osoby lubiące koty cenią ich niezależność i indywidualizm – zaś osoby lubiące psy wola istoty sobie ślepo podporządkowane i posłuszne.”

  Dziękuję za szczerość

  Deklaracja piękna, ale co tu jednak nie klapuje ?

  No bo Pan Admin ma kota.
  Lecz wygląda na to, że tylko u tego zwierzaka ceni jego niezależność i indywidualizm.

  Natomiast tu w Gojówce traktuje nas wolnych ludzi – zwłaszcza tych niezależnych indywidualistów, jakby jednak wolałby psy, czyli istoty jemu posłuszne i ślepo podporządkowane.

  To jest nie tylko jawna dyskryminacja sapiensów, ale także jakieś bolesne rozdwojenie jaźni u Szanownego Pana Gojowego.

  Czyż właśnie nie trwanie od lat w takim moralnym rozkroku wywołuje te nawrotowe silne bóle ?

  I to nie byle jakie, ale nomen omen – KRZYŻA.

  Pańskiego !
  Panie Gojowy.

 23. Peryskop said

  Re 22

  Panie Marucho, dziękuję za wpust.

  To tylko mała próbka, jak przy odrobinie wiedzy i kapki wysiłku umysłowego, można na kanwie nawet trywialnych badań – w dodatku niedbale zrelacjonowanych – jednak wysnuć całkiem sensowne i użyteczne wnioski.

  A co najśmieszniejsze – w kwestii zawiązanej z przedmiotem owych badań jednak w niewielkim stopniu.

  Ale to są właśnie zaskakujące cechy analiz naukowych, jeśli pociągnięte bez zawężania do wyjściowego meritum.

  Niestety, takich przykładów mamy coraz mniej, zgodnie z panującym trendem w rozwoju badań, który to trend już dobre kilka dekad temu zauważył irlandzki filozof, pisarz, eugenik i kpiarz George Bernard Shaw (1856-1950), i ujął to tak :

  – Skoro naukowcy, ażeby coraz głębiej poznawać rzeczywistość, muszą się specjalizować w coraz węższych dziedzinach, to ideałem naukowca przyszłości będzie uczony, który będzie wiedział WSZYSTKO o … NICZYM.

 24. BK said

  Na Amerykańskie „antropolożki” najbardziej wpływa zdjęcie faceta ze smyczą i obrożą.
  Pies jest opcjonalny.

 25. Boydar said

  W takiej jednej zaprzyjaźnionej placówce ZOZ (Abramowicka 2 czynne całą dobę) dla takich „wolnych, niezależnych indywidualistów” trzeba było uruchomić aż siedem (słownie siedem) oddziałów. A i tak tłok jak cholera.

 26. Peryskop said

  Dobrze, że znasz adres Abramowicka 2.

  Nie mów hop !

  Bo nagle może się i wam tam przydać.

  A nazwa uliczki od Icka Abramowa, czy jeszcze głębiej ?

 27. Boydar said

  A co ja, jakaś zagięta wróżka jestem ? Tfu !

  Trzeba będzie poszperać, jak coś znajdę – zamelduję, fucktycznie może się przydać.

 28. I*** said

  (8) Boydar

  Ależ miś wiedział i dlatego „kurtularnie” powiedział tak: „ktoś tu oszukuje,ja nie powiem kto, ale jak walnę w ten rudy pysk…”. :-)))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: