Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Boydar o Wolne tematy (09 – …
  revers o Czterech pancernych i Ukr…
  Barbara Chojnacka o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  Szczepan Zbigniewski o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Mamy nominację na supermo…
  Listwa o Wolne tematy (09 – …
  Listwa o Dugin: Obowiązkowo przyjadę do…
  revers o Wolne tematy (09 – …
  maksj o Wolne tematy (09 – …
  matołek o Rosyjska agencja regulacyjna z…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

To jeszcze nie w Polsce… jeszcze nie…

Posted by Marucha w dniu 2020-07-11 (Sobota)

Kierowca ostro ruszył, zostawiając ślady opon na namalowanej fladze LGBT. Teraz ściga go policja za „zbrodnię nienawiści”.

To jak będzie wyglądać Polska, gdy zapanuje w niej terror LGBT, pokazuje sytuacja z Kanady, gdzie policja z West Vancouver marnuje pieniądze podatników na ściganie kierowcy.

Jakiegoż to wykroczenia dopuścił się kierowca?

Otóż jego samochód zostawił ślady opon na… namalowanej tęczowej fladze na jezdni. Policjanci uznali za „przestępstwo z nienawiści”.

Tęczowa flaga została namalowana na skrzyżowaniu na przejściu dla pieszych. „Homofobiczny” kierowca zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Następnie ruszył i skręcając zostawił ślady opon na tęczowym przejściu naprzeciw posterunku policji.

Zdaniem policji, kierowca specjalnie uszkodził oponami namalowaną tęczową flagę, dokonując „zbrodni z nienawiści”.

Ciekawe, kiedy w ramach walki z rasizmem, na żądanie BLM czarne asfaltowe ulice w Kanadzie zostaną przemalowane na biało, szczególnie że idąc tropem refleksji intelektualnej poprawnej politycznie kanadyjskiej policji, wszelkie ślady opon na asfalcie to rasistowska zbrodnia z nienawiści.

Jan Bodakowski
https://prawy.pl/

Komentarzy 10 do “To jeszcze nie w Polsce… jeszcze nie…”

 1. Maverick said

  Poliniakom odbija, malowanie czegoś na drodze co samo przedstawia rasizm wobec normalnych hetero, zakrawa na tresurę i zamordyzm, co powinno być karane. Policjanci zdegradowani ze dopuścili do pomalowania drogi symbolem nienawiści przed ich posterunkiem a przecież mają służyć obywatelom a nie dewiantom i zboczeńcom.
  Jakobińska rewolucja ma miejsce również w Polsce, w tym celu dewianci wprowadzili nawet restrykcje na wierzących pod pozorem zakazów zgromadzeń w kościołach. Bóg się temu przygląda i w końcu z Poliniem zrobi to samo co z Sodomą i Gomorą.

 2. Zbyszko said

  Ten zbrodniczy samochód powinien być przez funkcjonariuszy opałowany i przykładnie powinni mu przebić wszystkie opony łącznie z zapasową…
  Coś… nieprawdopodobnego…

 3. UZA said

  Ad. 1) „Bóg się temu przygląda i w końcu z Poliniem zrobi to samo co z Sodomą i Gomorą”.

  Czemu akurat z Polinem ? Przecież opisana historia dotyczy Kanady. W innych krajach są już tęczowe małżeństwa i adopcja dzieci, aborcja na życzenie oraz eutanazja. A gniew boski ma się wyładować tutaj ?

 4. Anucha said

  Po powyższym zdarzeniu i słynnym bąku.

  Trzeba uważać panowie ,aby przy mieszanym patrolu policyjnym, nie wystąpił wzwód.
  Zostaniemy oskarżeni o myślozbrodnię CHWDP.

  Faceci z priapizmem mają przechlapane 😀

 5. Birton said

  „mowa nienawiści” jak prawnie karalny czyn to wymysł żydomasoński, aby przy pomocy państwowego aparatu siłowego spacyfikować dany naród, albowiem zbrodnia jest metodą działania żydomasonów, synów diabła

 6. AlexSailor said

  @Anucha

  To we Wrocławiu, to radosna twórczość jakiegoś sędziego, chyba nawet baby, której się roi, że jest bogiem i wszystko jej wolno.
  A Polacy przyjmują to i tylko się dziwią.
  Klient powinien odwołać się do wyższej instancji, gdzie prawdopodobnie wyrok zostanie wyśmiany i anulowany.
  Problem w tym, że w normalnym kraju sędzina zostałaby zdegradowana , a może i wyrzucona na zbity pysk po kilkunastu takich radosnych twórczościach.
  Ale jej wina jest tu tak na prawdę minimalna. To wina Polaków wręcz czekających masochistycznie na takie wyroki i nie tylko.

  Podam przykład.
  Od pewnego czasu zaczęto w Polsce mówić Rom zamiast cygan.
  Nie było żadnego nakazu, sankcji, przymusu, itp.
  Rodacy z gorliwością tak zaczęli mówić o cyganach. Jedni dla żartu, inni dla oryginalności, jeszcze inni by być w awangardzie, a tak na prawdę, z głupoty i podlizywania się władzy.
  I tak to działa.

  Już tylko dla porządku napiszę o tęczy w Warszawie, która ktoś bohatersko spalił.
  Przecież po jej zrobieniu powinno pójść z 50 tys. wniosków o ściganie do prokuratury i 200 tys. o odszkodowanie od miasta.
  Pies z kulawą nogą się nie zainteresował.

  Szkoda w ogóle nawet o tym pisać, ale mnie tak wzięło.
  Z nami nie da się zrobić nic, może coś dla nas (Batory, Aleksander I, a nawet przy okazji zbrodniarz Stalin).
  Po prostu nie ma szans.
  Pokazały to wyniki wyborów, gdzie 7% głosowało z sensem, do tego może jest jeszcze ze 3-5% pieczeniarzy i cwaniaków w układzie i mamy sensownych z 10% całości, gdzie normy mówią o 15-25% (badania brytyjskie i niezależne radzieckie).

 7. www said

  To jest właśnie rewolucja bolszewicka.

 8. mate29 said

  To ,że flaga z tęczą jest symbolem LGBT dowiedziałem się od prawaków ,którzy rzekomo walczą z LGBT.
  O gejach słyszałem wiele lat temu ,ale zawsze to było gdzieś daleko. Włos mi się zjeżył gdy prawaki oblepiły całe osiedle „Retkinia-Północ” w Łodzi obscenicznymi ulotkami „Zakaz pedałowania” z sylwetkami osób uprawiającymi seks.

  ——
  Sp…adaj.
  Admin

 9. Lily said

  Re 7;Www
  Calkowita zgoda,wiedzac KTO stal za nia.

 10. mate29 said

  Cytaty z internetu : Tęcza symbolizuje nadzieję i przychylność Boga. Symbol tęczy można spotkać w Starym Testamencie kilkukrotnie, miedzy innymi w Księdze Ezechiela. Symbolizuje ona chwałę Boga i jego obecność w życiu narodu wybranego. Z kolei w nowotestamentowej wizji końca świata tęcza pojawia się dwukrotnie.
  Dlatego też symbol tęczy można spotkać na wielu obrazach prezentujących wizję końca świata. Tęcza nieodzownie wiązała się z Apokalipsą zarówno w średniowieczu, jak i w czasach późniejszych. Znajdzie ją m.in. na jednej z najsłynniejszych wizji Sądu Ostatecznego – na obrazie Hansa Memlinga. Uważny obserwator wypatrzy ją również na dziele Fra Angelico, nie wspominając już o pomniejszych autorach, którzy także uwzględniali tęcze w swoich obrazach.
  Źle się stało, że dla wielu ludzi tęcza jest tylko symbolem zgorszenia. Dla mnie tęcza była, jest i będzie symbolem Miłosierdzia Boga. Między innymi dlatego nie dopuściłbym do jej dewastacji. Fakt, że symbolowi temu nadano znaczenie inne niż pierwotne, powoduje moją irytację. Uważam jednak, że podejmowanie z nim walki w sposób, jaki został wczoraj zaprezentowany przez uczestników Marszu Niepodległości, jest ogromnie szkodliwy. Sądzę, że rozmowa pod niespaloną tęczą o jej znaczeniu w chrześcijaństwie przyniosłaby dużo więcej „konstruktywnego szumu”. To sprowadziłoby dyskusję na zupełnie inne tory.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: