Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Józef Bizoń o Powstanie nowa formacja, po to…
  Boydar o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Wolne tematy (83 – …
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  errorous o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Boydar o Jak wymyślono naród żydowski?…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Jak długo „Zachód” będzie mógł…
  kontra o Wolne tematy (83 – …
  Emilian58 o Powstanie nowa formacja, po to…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 626 obserwujących.

Co USA i Gruzja „kombinują” w laboratorium biologicznym Lugara?

Posted by Marucha w dniu 2020-07-14 (Wtorek)

Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych skomentowało, że działania USA w laboratorium biologicznym Lugara w Gruzji są sprzeczne ze zobowiązaniami Waszyngtonu i Tbilisi wynikającymi z Konwencji o zakazie broni biologicznej i toksycznej (BTWC).

Departament zauważył, że Moskwa wciąż ma poważne wątpliwości dotyczące działalności wojskowo-biologicznej Departamentu Obrony USA (zarówno bezpośrednio, jak i poprzez struktury stowarzyszone) w różnych regionach świata, w tym w bezpośrednim sąsiedztwie rosyjskich granic.

Wielokrotnie zwracano uwagę na działalność w Gruzji tak zwanego Centrum Badań Zdrowia Publicznego im. R. Lugara, w którym na stałe działa „Dyrekcja Badań Medycznych Armii Lądowej USA – Gruzja”. O badaniach prowadzonych przez tę jednostkę wojskową partnerzy z USA z oczywistych powodów wolą milczeć. Nie dostarczają odpowiednich informacji w ramach środków budujących zaufanie BTWC
– podkreśliło rosyjskie ministerstwo.

Określono jako „oczywiste kłamstwa” twierdzenia, że działalność Pentagonu i powiązanych z nim struktur koncentruje się wyłącznie na kwestiach zdrowotnych.
„Nie musisz być ekspertem w tej dziedzinie, aby zrozumieć, że pomoc Gruzji w dziedzinie opieki zdrowotnej nie wymaga udziału wojska USA. Prawdziwy cel ich pobytu w Centrum Badawczym im. R. Lugara nadal nie został ujawniony. Co więcej, strona amerykańska wyjaśnienia, że jednostka wojskowa zbiera biomateriał i monitoruje sytuację epidemiologiczną w kraju, co tylko wzmacnia nasze obawy w kontekście zgodności z BTWC” – zauważył rosyjski resort spraw zagranicznych.

„Fragment o tym, że same patenty zarejestrowane w USA dotyczące bezzałogowego statku powietrznego do rozprzestrzeniania zainfekowanych owadów w powietrzu jako sposób dostarczania wysoce niebezpiecznych czynników zakaźnych, a także różnego rodzaju amunicja z kapsułkami z biologicznymi preparatami do zakażania ludzi nie mogą stanowić naruszenia BTWC, również nie wytrzymuje krytyki.

Oczywiste jest, że dane dowody nie wzięły się znikąd, ale były wynikiem ukierunkowanych badań i eksperymentów. Warto również zauważyć, że amerykańscy koledzy postanowili zignorować nasze pytania dotyczące eksperymentów przeprowadzonych w Centrum Badawczym im. R. Lugara z bakteriami dżumy, które mogą tworzyć biologiczne biofilmy, chroniące przed wszystkimi rodzajami istniejących antybiotyków” – dodaje rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Moskwa wzywa Waszyngton i Tbilisi do „wykazania się roztropnością i natychmiastowego podjęcia wysiłków na rzecz naprawy sytuacji” – dodało rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Według Moskwy pierwszym krokiem może być organizacja wizyt rosyjskich ekspertów w Centrum Badawczym im. R. Lugara z zapewnieniem gwarancji dostępu do wszystkich budynków laboratoryjnych.

Za: https://pl.sputniknews.com/polityka/2020070512692773-czy-usa-i-gruzja-opracowuja-bron-biologiczna-w-laboratorium-biologicznym-lugara-sputnik/
http://www.wicipolskie.org/

Komentarzy 10 do “Co USA i Gruzja „kombinują” w laboratorium biologicznym Lugara?”

 1. Dziadzius said

  Nie trzeba ani szpiega ani proroka USA robi now utwor Wuhan flu bardziej czuly na ludzkie DNA i na lata ofiar.

 2. Peryskop said

  Jak to co kombinują ?

  Słonią corona grypę m.in. szykują.

  Jeat już w Botswanie, gdzie odnotowano właśnie padnięcie ok. 250 słoni, bo chodziły bez maseczek.

  Podobno słaniały się, chodziły w kółko i upadały na trąbę.

  Ale spoko, bo populacja słoni tylko w Botswanie to jest ok. 130 tys sztuk. Tratują i podjadają plony rolnikom, więc prezydent planował dewizowy odstrzał w tym sezonie, ale chutzpa corona pokrzyżowała te plany.

 3. Kojak said

  No coz ? To juz standardowe zachowanie zydohitlerowcow z Usraela ! Ci zbrodniarze, bandyci i ordynarni kryminalisci nigdy nie znali i nie znaja ,zadnych zasad moralnych ! Niestety te bandziory okupuja Polske i tylko czekac na efekty ich kryminalnej dzialnosci ! To ze nastapia jest bezdyskusyjne ! Tylko kiedy i w jakich rozmiarach ! Obawiam sie ze w wielkich !

 4. ? said

  Onegdaj, gdyby nie Rosja, to po Gruzji ślad by nie został. A teraz ta żydowska dziwka jeszcze knuje. Pomyśleć, że ten kraj ma tak piękną chrześcijańską historię.

 5. Boydar said

  Polska też ma 🙂

  Jedne żydoszkopy nie mają

 6. Carlos said

 7. Peryskop said

  Po Mongolii i Chinach dżuma wiewiórcza zawitała teraz do Colorado. Więc już nie ulega wątpliwości jakie jest źródło :

  https://www.rt.com/news/494760-colorado-squirrel-plague-scare/

 8. revers said

  Fauci i tak swoje nadaje pod Billego i Big Farme o powrocie epidemii, maskach i obostrzeniach, sczepionkowym przymusie.

  WHO juz wirusy znalazl w obiegu pieniadza i zada globalnej likwidacji gotowki pod wielka finasiere pejsow.

  Do tego Chiny juz wczesniej ostrzegly chinska dyplomacja stany tzw. „Chinskim ostrzezeniem” o liwidacje laboratorii wirusow i broni biologicznych od Kahstanu po nie tylko Gruzje, ale Ukraine i Moldawie bo tam tez zbieraja sluzby DNA rosjan, w kazchastanie Chinczykow, Mongolow Iranczykow zeby im pomoc depopulacja inaczej.

  Teraz Chinczycy zawarly z Iranem 400 miliardowe kontrakty na budowe infrastrukrury Iranu, i maja w czterech literach sankcje usraela, czy pogrozki wirusami i Hong Kongiem.

 9. Kłamcy CNN to największe RASISTOWSKIE medsium w USA !!! said

  ULTRA RASISTOWSKA ideologiczna organizaja „Live Black Matter” wspierana przez MEGA RASISTÓW żydowskich mediów tzw. „CNN” to razem z gangiem zalegalizowanych MEGA-złodzeji tzw. „partia demokratyczna” zarzadzana przez ŻYDÓW to GŁÓWNI organizatorzy następnej Wojny Domowej nr 2 w USA !

  Ideologiczna RASISTOWSKA banda o nazwie „Black Live Matter” została zoorganizowana po to, aby zdyskredytować amerykańską Policję, otwarcie OCZERNIAJĄC ją o JAKOBY celowe zabijanie czarnych obywateli w USA, co jest okropnym obrzydliwym kłamstwem oraz próbą PODPALENIA USA oraz całej Ameryki celem wywołania wojny domowej na tle rasowym pomiędzy białymi i czarnymi obywatelami w USA.

  Zobaczcie jak murzynski homuś WYWALENIEC aktywista LGBT i skrajny RASISTA podpalacz Ameryki usiłuje WMÓWIĆ czarnemu Szeryfowi David Clarke z Milwaukee County ze stanu Wisconsin, że amerykanscy BIALI policjanci częsciej zabiją na miejscu murzynów kryminalistów niż białych co jest KŁAMSTWEM:

  „Don Lemon, sheriff spar over police shootings”
  Milwaukee County Sheriff David Clarke and CNN’s Don Lemon get into a heated debate over recent police shootings and the Black Lives Matter movement:

  Znany OSZUST medialny RASISTA Don Lemon prubuje ZMUSIĆ Milwaukee County Sheriff David Clarke, aby przyklasnoł KŁAMLIWEMU twierdzeniu homusia z CNN Don Lemon, a gdy Milwaukee County Sheriff David Clarke jemu CAŁKOWICIE odmawia to zafałszowany homuś wyprasza UCZCIWEGO policjanta ze studia RASISTOWSKIEJ kłamliwej telewizorni CNN.

 10. Zaczoł się WIELKI wysyp KATOWANIA białych ludzi w USA przez murzynów! said

  UWAGA !
  Murzyni PRZECHWYTUJĄ władze w wielkich miastach USA i nastąpił WIELKI wysyp ataków, bicia i mordowania białych ludzi w miejscach publicznych w całej Ameryce, a zwłaszcza w żydowskim śmierdzacym New Yorku, morder field Chicago, sidlisku zboczenców Hollywood i Los Angeles oraz rasistowskiej Atlancie.

  Pomimo, że te ataki są znane policji i zostały zgłoszone w prokuraturze przez poszkodowanych białych ludzi to ŻADEN z nich nie jest ROZPATRYWANY przez sądy, a oskarżeni o przestępstwa z NIENAWIŚCI rasowej NIE są rozliczni . . .

  WATCH: A Rash Of Attacks Against White People — None Are Being Charged As Hate Crimes

  Polscy TURYŚCI !!!

  NIE przyjeżdzajcie do USA, gdyż w USA panuje chaos polityczno-prawny celowo ORGANIZOWANY przez mafiozów z przestępczego gangu złodzeji i bandów tzw. „partia demokratyczna” i jej rasisowskie ideologiczne wspierajace ramie tzw. „Black Live Matter”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: