Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  UZA o Na marginesie dyskusji o Zjedn…
  revers o Wolne tematy (66 – …
  Katarzyna T o Wolne tematy (66 – …
  Kwal o Na marginesie dyskusji o Zjedn…
  Listwa o Wolne tematy (66 – …
  Longinus o Bojowe, wirtualne posiedzenie…
  Listwa o Wolne tematy (66 – …
  Listwa o Wolne tematy (66 – …
  Ralal C. o Na marginesie dyskusji o Zjedn…
  Peryskop o Wolne tematy (66 – …
  Kratka o Wolne tematy (66 – …
  marteczka o Wolne tematy (66 – …
  Kratka o Wolne tematy (66 – …
  romek o Na marginesie dyskusji o Zjedn…
  Kratka o Wolne tematy (66 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 525 obserwujących.

Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? – widziane z USA

Posted by Marucha w dniu 2020-07-16 (Czwartek)

Porównanie oficjalnych danych z poszczególnych stanów z rzeczywistymi danymi z konkretnych placówek medycznych, wskazuje na gigantyczne oszustwo Covid 19.

Ponieważ wiele pojawiających się informacji na temat Covid 19 jest coraz bardziej zafałszowana, więc postanowiłam, troszeczkę wyjaśnić to wielkie oszustwo XXI wieku. Również w świecie liczb dotyczących zachorowań, jak i sposobów diagnozowania Covid 19, zamierzam podawać dane liczbowe z alternatywnych źródeł.

Na początek artykuł Gary Heavina o oszustwie Covid 19, który dotyczy nie tylko USA. Wystarczy podstawić każdą instytucję rządową z danego państwa i osoby odpowiedzialne za politykę zdrowotną i będziemy mieli obraz sytuacji związanej z Covid 19, dla każdego kraju.

Wielkie oszustwo Covid-19 i to, co musisz wiedzieć, aby przeżyć

Rozmawiałem z moimi przyjaciółmi, w tym lekarzami i innymi osobami z wyższym wykształceniem, o metodach leczenia, których szukaliby, gdyby zdiagnozowano u nich Covid 19. Większość z nich nie miała pojęcia, jakiego rodzaju leczenia mogliby szukać oni lub ich rodziny. Ta zagadka jest częściowo spowodowana ogromną ilością informacji, które są nam narzucane. Wiele z tych informacji jest celowo zwodniczych. Piszę ten artykuł, aby przełamać oszustwo, abyś ty i twój lekarz mogli podejmować świadome decyzje, jeśli i kiedy nadejdzie czas.

Ten artykuł ma dwa cele. Po pierwsze, koniecznie musisz zrozumieć wielkie oszustwo, jakie Big Pharma, ich sługi z FDA, CDC, NIH, WHO, MSM i urzędników na wysokich stanowiskach rządowych popełniają na tobie, twojej rodzinie i prawdopodobnie na twoim doktorze.

Drugim celem jest upewnienie się, że jesteś uzbrojony w niezbędne informacje, aby zapewnić, że otrzymasz najlepsze opcje leczenia od swojego dostawcy opieki zdrowotnej. Wiedza to potęga.

Pozwól, że powtórzę, musisz wiedzieć, że zostałeś oszukany i potrzebujesz planu dla siebie i swojej rodziny, jeśli zostaniesz zarażony Covid 19.

Przejdźmy więc do tego. Zacznę od stwierdzenia, że ​​nie jestem lekarzem i nie udzielam porady medycznej. Mam licencjat naukowy w dziedzinie zdrowia, żywienia i poradnictwa. Napisałem dwie bestsellerowe książki NY Times na temat zdrowia i kondycji kobiet i otrzymałem tytuł doktora honoris causa. Będziesz jednak musiał ustalić opcje leczenia z osobistym lekarzem.

Wielkie oszustwo

Jeśli chodzi o bezpieczne, skuteczne i niedrogie terapie dla Covid 19, Big Pharma i jej agenci, tj. Dr Fauci, dr Birx i wielu innych, wydają się mieć program, który okłamuje ciebie i twojego lekarza.

Najbardziej oczywistym przykładem jest ich ciągły wysiłek wyśmiewania opcji leczenia hydroksychlorochiną, azytromycyną i cynkiem. Wszyscy obserwowaliśmy ostrą krytykę, którą spotkał Prezydent Trump, kiedy promował ten sposób leczenia dla Covida 19.

Tak więc hydroksychlorochina istnieje od prawie 70 lat jako leczenie malarii, tocznia i reumatoidalnego zapalenia stawów. WHO określiła go jako bezpieczny i skuteczny lek podobny do przyjmowania aspiryny. Ankieta przeprowadzona wśród 6000 lekarzy potwierdziła, że ​​jest to leczenie skuteczne dla Covid 19.

Leczenie działa w ten sposób: hydroksychlorochina jest jonoforem, co oznacza, że ​​może transportować materiał przez ścianę komórkową. Cynk jest minerałem, który zatrzymuje replikację wirusa Covid 19 w komórce. hydroksychlorochina transportuje cynk do komórki, dzięki czemu może zatrzymać replikację wirusa. Antybiotyk Z-pak podaje się, aby zapobiec oportunistycznym zakażeniom bakteryjnym, takim jak zapalenie płuc, które mogą wystąpić, gdy układ odpornościowy jest zaangażowany w walkę z infekcją wirusową. Kluczem do jego skuteczności jest rozpoczęcie leczenia na początku Covid 19, aby miał czas na działanie.

Ile wysiłku włożyła Big Pharma w obalenie tego schematu leczenia? Oprócz potępienia jego skuteczności przez doktora Fauciego i firmę, ciągłych hitów MSM, cenzury artykułów i filmów lekarzy z Internetu, przeprowadzono także wiele „badań”, które od samego początku były dosłownie sabotowane.

System szpitalny VA poinformował w marcu, że podał hydroksychlorochinę wielu pacjentom. Po opublikowaniu informacji MSM napisał artykuł z nagłówkami: „Szpital VA stwierdził, że hydroksychlorochina nie działa i zwiększa śmiertelność Covid 19.” Jeśli jednak faktycznie przeczytałeś badanie (patrz link) przekonasz się, że tylko najgorsze pacjenci w stanie krytycznym otrzymali lek. Dostali lek dopiero po tym, jak byli już tak daleko zaawansowani w chorobie, że nie mieli już szansy na poprawę i nie dostali cynku. Żaden z tych szczegółów nie zawiera artykułów MSM.

Kolejny przykład Wielkiego Oszustwa pochodzi z brytyjskiego czasopisma medycznego, The Lancet. Lancet poinformował, że meta badanie wykazało, że hydroksychlorochina była nieskuteczna. W wyniku opublikowanych badań Francja, Włochy i inne kraje europejskie natychmiast zabroniły stosowania tej opcji leczenia. W ciągu kilku tygodni stwierdzono, że badanie było bardzo źle zaprojektowane, a wyniki dosłownie sfabrykowane. Lancet został zmuszony do wycofania się z „badania”. Oczywiście w międzyczasie MSM prowadził oryginalną historię Lancet i wprowadzał w błąd miliony ludzi i ich lekarzy.

Więc co może być motywem wielkiego oszustwa Big Pharma? Są trzy odpowiedzi: pieniądze, pieniądze i pieniądze. To wywołuje opcję leczenia promowaną przez Big Pharma, Remdesivir. Ten cudowny eksperymentalny lek, którego koszt przekracza 3000 USD na schemat, musi być podawany dożylnie w szpitalu (pięć dni pobytu około 15 tysięcy), a dowody wskazują, że tak naprawdę nie działa .

Inną opcją leczenia jest obiecana szczepionka Covid 19, o której twierdzą, że wkrótce się pojawi. NHS w Wielkiej Brytanii zobowiązał się do zakupu szczepionki dla całej populacji Wielkiej Brytanii. To zobowiązanie w wysokości 80 000 000 dawek w uzgodnionej cenie około 600 USD za każde szczepienie. To około 50 000 000 000 USD. (50 miliardów) To duża zachęta do wprowadzania ludzi w błąd.

W tym tygodniu amerykańska firma farmaceutyczna otrzymała 1,6 miliarda dolarów na wysiłki zmierzające do wyprodukowania szczepionki, która zdaniem wielu ekspertów nie będzie działać na koronawirusa i będzie testowana i eksperymentalna.

W jaki sposób Big Pharma ma tak dużą kontrolę nad rozpowszechnianiem tych informacji, czy powinienem powiedzieć propagandę? Cóż, znowu pojawia się ta sama odpowiedź: pieniądze. Big Pharma przekazała politykom USA 2 miliardy dolarów podczas ostatniego cyklu wyborczego. Big AG, kompleks wojskowy / bezpieczeństwa i kompanie naftowe dały tylko marne 1,0 miliard dolarów na zakup głosów naszych przywódców politycznych.

MSM liczy przychody reklamowe Big Pharma nawet do 80 procent ich przychodów. Internetowi „panowie wszechświata” również kłaniają się wpływom Big Pharmy i dolarom reklamowym, cenzurując każdego, kto próbuje powiedzieć Amerykanom prawdę o Covidzie 19. Z pewnością wydaje się, że każdy, kto jest współwinny Wielkiego Oszustwa, oszustwa, które jest zaprojektowane tak, by zabijać i przerażać wystarczająco dużo ludzi, by ostatecznie błagać o eksperymentalną szczepionkę, cóż, ci ludzie byliby akcesoriami do morderstwa.

Co musisz wiedzieć, aby przeżyć

teraz, aby uzyskać dobre wieści. Istnieje kilka terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Jednak terapie te muszą być stosowane na wczesnym etapie progresji choroby.

Budezonid

Japonia, Tajwan i inne kraje azjatyckie utrzymały znacznie niższy wskaźnik śmiertelności z Covid 19, niż my mamy tutaj w Ameryce, pomimo faktu, że żyją w gęsto zaludnionych społecznościach. Wiele osób uważa, że ​​wynika to z preferowanej przez nich metody leczenia. Używają sterydów, które są wdychane we mgle przez nebulizator do użytku domowego. Znam to, ponieważ moja 2-letnia wnuczka potrzebowała tego leczenia podobnym lekiem na problemy z górnymi drogami oddechowymi, które ostatnio miała. To przemawia za bezpieczeństwem i powszechnością tego leczenia.

Obejrzyj link do lekarza z Teksasu, który dzieli się doświadczeniami swojego pacjenta z tą metodą leczenia za pomocą leku Budezonid i kuracji antybiotykowej.

Iwermektyna

Kolejne opcje leczenia wydają się być bezpieczne i skuteczne jest stosowanie przeciwpasożytniczego leku Iwermektyna z antybiotykiem Doksycykliną. Tylko jedna tabletka iwermektyny, a następnie przebieg antybiotyków przez dziesięć dni, spowodowały 100-procentowy odsetek wyleczeń dla pacjentów Covid 19, zgodnie z załączonym badaniem.

Iwermektyna od wielu lat jest szeroko stosowana na kontynencie afrykańskim jako środek przeciwpasożytniczy i uważa się, że jest to główny powód, dla którego Covid 19 nie miał znaczącego wpływu na populację afrykańską.

Hydroksychlorochina i cynk

Jak widzieliśmy powyżej, ten schemat terapeutyczny należy rozważyć po prostu ze względu na wysiłki, aby uniemożliwić ci poznanie prawdy na jego temat . Jak napisał Szekspir: „Czy protestujesz za bardzo?”

Wyzwanie związane z tym lekiem polega zarówno na znalezieniu lekarza, który go przepisał, jak i na aptece, która go sprzeda. Powinno to być między tobą a twoim lekarzem. Nie gubernatorami niektórych stanów. Biorąc pod uwagę, że 20 procent wszystkich leków jest przepisywanych „na etykiecie”, co oznacza, że ​​są przepisywane w celu innym niż zamierzony, ty i twój lekarz powinniście mieć swobodę i odpowiedzialność za podjęcie tej decyzji w sprawie opieki zdrowotnej.

Istnieje kilka innych terapii, które wydają się bezpieczne, skuteczne i niedrogie. Możesz zbadać dwutlenek chloru, ozon dożylny, dożylną witaminę C w dużej dawce i inny, glutation, które są popularnymi metodami leczenia w społecznościach homeopatycznych.

Jeśli chodzi o mnie i moją rodzinę, podejmiemy świadome i odpowiedzialne decyzje dotyczące naszej opieki zdrowotnej. Mam nadzieję, że informacje, które wam dzisiaj przekazałem, oraz łącza do dalszych informacji pomogą tobie, twojej rodzinie i lekarzowi w podjęciu najlepszych decyzji.

W poprzedniej notce napisałam, że najpopularniejszą rozrywką w Chicago jest obstawianie, ilu czarnych gangsterów zginie w weekendowych strzelaninach. Można wygrać niezłą sumę pieniędzy, więc jeśli ktoś obstawił liczbę 9 mógł zgarnąć niezłą sumkę. Liczba rannych nikogo w tym hazardzie nie interesuje.

Ponieważ ostatnio na Florydzie, koronawirus zbiera obfite żniwo, więc warto przyjrzeć się statystykom. Według oficjalnych danych urzędników d/s zdrowia, ostatnia niedziela była dla stanu Floryda rekordowa, jeśli idzie o zachorowalność na covid 19, czyli ponad 15 000 nowych przypadków.

Ale wścibscy niezależni dziennikarze zbadali dane z Orlando i okazało się, że wskaźnik coronavirusa wykryty wśród populacji Orlando, wynosi nie 98% wśród przebadanej populacji, co stwierdzili urzędnicy stanowi, a według organizacji Haelth Orlando wynosi rzeczywiście 9,8%. Mała subtelna różnica, prawda?

Szpitale, z którymi skontaktowali się dziennikarze potwierdzili te ekstremalne różnice występujące w raporcie.

Również raport stanowy wykazał w Orlando Veterans Medical Center wskaźnik wykazał 76% zachorowalności, natomiast rzecznik wykazał Centrum medycznego dla weteranów wykazał tylko 6% zachorowalności.

Różnice są szokujące i myślę że tak jest w każdym kraju w tym również w Polsce. Chciałabym zachęcić niezależnych dziennikarzy śledczych w Polsce, by zajęli się prawdziwością danych, które podaje do uwierzenia ministerstwo zdrowia.

Jakie kryteria obowiązują w Polsce do stwierdzenia przypadku Covid 19? Bo jeśli to sa kryteria amerykańskie dr. Fauci, to dane na temat Covid 19 w Polsce są ekstremalnie zawyżone.

Ślepa Mańka
https://slepamanka.neon24.pl/

Komentarzy 27 do “Co dalej z gigantycznym oszustwem Covid 19? – widziane z USA”

 1. wewewe said

  Gdzie w Polsce zniknęła grypa?
  http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

 2. revers said

  No nie takie oszustwo skoro Pompeo oskarza Chiny o wprowadzenie Corovirusa w obieg swiatowy i straty gospodarcze w stanach, innym slowem stal sie narzdziem polityki do tego stopnia ze Biden oficjalnie atakuje w kampanii wyborczej Trumpa ze nie dal rady covidowi.

  A na granicy Arbejdzanu i Armenii trwa wojna miedzy tymi krajami na pln Kaukazie, sa zabici nie wsrod protestujacych z powodu covida a wsrod zolnierzy i pracownikow sluzb bezpieczenstwa obu zwasnionych krain WNP, lacznie z jednym generalem..

 3. bladymamut said

  Potencjalnie śmiertelne dawki hydroksychlorochiny podczas badań, „Solidarity” WHO i brytyjskiego „Recovery” – dr Meryl Nass

  Podsumowując:
  1. W eksperymencie brytyjskim Recovery oraz w eksperymencie Solidarity, hydroksychlorochinę [HCQ] stosuje się w nieterapeutycznej, toksycznej i potencjalnie śmiertelnej dawce.
  2. Ponadto w eksperymentach medycznych, hydroksychlorochinę [HCQ] podaje się zbyt późno w odniesieniu do etapów przebiegu choroby, aby móc określić jej znaczenie w stosunku do SARS-CoV-2.
  3. Gromadzenie ograniczonych danych dotyczących bezpieczeństwa w eksperymentach Solidarity służy ochronie badaczy i sponsorów eksperymentu przed ujawnieniem spodziewanych skutków ubocznych leku, w tym śmierci.
  4. Wygląda na to, że WHO próbowała ukryć informacje o dawkach hydroksychlorochiny używanych w eksperymencie Solidarity. Na szczęście informacje można znaleźć w rejestrach krajowych eksperymentów.

  5. Wnioski, które należy wyciągnąć, są przerażające:
  a) WHO i inne krajowe agencje zdrowia, uniwersytety i organizacje charytatywne przeprowadziły duże eksperymenty medyczne, które zostały zaprojektowane tak, aby hydroksychlorochina nie przyniosła korzyści w leczeniu Covid-19, być może z korzyścią dla znacznie droższych konkurentów i szczepionek w opracowaniu. Eksperymenty były mocno wspierane przez sponsorów badań klinicznych Solidarity i Recovery oraz sponsorów WHO.
  b) Postępując w ten sposób, instytucje i organizacje charytatywne de facto spiskowały w celu zwiększenia liczby zgonów w tych eksperymentach.
  c) Postępując w ten sposób, spiskowali w celu pozbawienia miliardów ludzi możliwości skorzystania z bezpiecznego i niedrogiego leku, o ile jest on właściwie stosowany, podczas poważnej pandemii. Może to przyczynić się do przedłużenia pandemii, ogromnych strat ekonomicznych i zwiększenia liczby zachorowań i zgonów.

  https://pubmedinfo.org/2020/07/16/potencjalnie-smiertelne-dawki-hydroksychlorochiny-podczas-badan/

 4. Lily said

  Prosze posluchac tej wypowiedzi.
  https://wellaware1.com/victory/
  Zrodlo; jak powyzej.
  KOMUS,wiadomo,potrzebny jest KRYZYS.

 5. Yagiel said

  dorzucę 3 grosze:
  1. nie zakładać namordnika i nie unikać ludzi znanych sobie; ruszać się! ćwiczyć! i ŚMIAĆ SIĘ
  2. dość często popijać coś ciepłego, żeby spłukiwać gardło – wirus groźny może być w gardle, nie w żołądku
  3. pić naturalny przecier pomidora, rokitnika i jeść to, co zawiera cynk

 6. Adrem said

  Yagiel ad 5

  Dodam jeszcze:
  1. Syntezuj wit D3 na słońcu. Czyli opalaj się człowieku. Pływaj w jeziorze, leż na leżaczku czy kocyku bez wyrzutów sumienia, bo to dla zdrowia.

  2. Rób kiszonki i je jedz ( ogóreczki, kapustkę, już można kisić na szybkie zużycie).

  3. Pij kwasne mleko z takiego od krowy ( trzeba będzie iść na targ), zregeneruj swoją flore jelitową, bo to Twoje co najmniej 50% odporności ).

  4. Nie kupuj niczego w aluminiowych puszkach. Aluminium to silna neurotoksyna i toksyna metaboliczna.

  5. Bierz dobry magnez, nie unikaj soli ( kłodawskiej). Plotki o szkodliwości soli są fałszywe. Natomiast cukier trzeba ograniczyć i to bardzo.

  Czyli dbaj człowieku o swój organizm, wtedy żadne wirusy i inne pioruny ci niestraszne.

  A na koniec : jak masz okazję, to chodź boso po ziemi. Jak nie, to chodź boso po domu. Boso to nie znaczy, że w skarpetkach. Musi być kontakt z ziemią. Zobaczysz, jak sie po tym poczujesz.

 7. UZA said

  Cały problem to ustalenie, na czym właściwie polega oszustwo. Możliwości są w zasadzie dwie:

  A) pandemię wymyślono od początku do końca i nie ma żadnych dowodów na realne istnienie i szerzenie się zaraźliwej, śmiertelnie niebezpiecznej choroby COVID ;

  B) zakaźna, niebezpieczna choroba COVID istnieje , ale jest źle leczona.

  Opinia europejska zdaje się przychylać do możliwości A (choć niektórzy nie wykluczają istnienia banalnej infekcji, która tylko w powiązaniu z innymi problemami zdrowotnymi albo czynnikiem jatrogennym daje czasem fatalne skutki) , z kolei opinia amerykańska , przedstawiona w artykule, odzwierciedla wariant B.

  Statystyka przemawia raczej za poglądem europejskim (brak znaczącego skoku liczby zgonów w stosunku do lat wcześniejszych ). Potwierdza ją również zdroworozsądkowy sceptycyzm Afrykanów . Skoro testy wykazują zakażenie słynnym COVID-em kozy i owocu, to znaczy, że prawdopodobnie mamy do czynienia ze zwykła lipą. A że ludzie umierają, no cóż – nie jesteśmy i nigdy nie byliśmy nieśmiertelni (przynajmniej gdy chodzi o życie doczesne) . Już Psalmista pisał, że miarą naszego życia jest lat 70, 80 – gdy jesteśmy mocni. Zawsze tak było, że ludzie umierali, zwłaszcza starsi i schorowani.

  W Sieci można znaleźć informacje, że Siły Zła, Illuminati, Sataniści , Globalni Filantropi – jak zwał, tak zwał – mają w rezerwie coś gorszego niż znany wszystkim wirusek – kolczasta kuleczka i zamierzają to wypuścić na jesieni. Może mają, a może nie mają. Gdyby mieli i mogli wypuścić wcześniej, to niby co by ich powstrzymywało, skoro te gady otwarcie głoszą, że jest nas za dużo ? Moim skromnym zdaniem, takie informacje są uwalniane w celu budowania nastroju przed rzuceniem na rynek szczepionki. Jesienią i zimą zaczną się grypy, zapalenia płuc i zgony . Uprzedzona publiczność i personel medyczny będą się w każdym takim przypadku dopatrywać groźnej mutacji COVID-a. Testy oczywiście wykażą, bo w gruncie rzeczy nie wiadomo, na co one reagują. Do szczepień ustawią się kolejki przerażonych ludzi i mało kto będzie pytał o jakieś NOP-y czy próby kliniczne.

 8. Ada said

  Coraz powszechniej znana staje się wiedza o tym, że wirusy chorobotwórcze nie istnieją.
  Cząsteczki białkowe znajdowane w chorym – a dokładnie w zdrowiejącym – miejscu, które nazwano wirusami, nie pochodzą z zewnątrz, tylko są wytwarzane przez sam organizm w celu zregenerowania tkanki, konkretnie nabłonka płaskiego wyściełającego m.in. drogi oddechowe.
  Amerykański lekarz dr Kaufaman nazywa je egzosomami.

  Natomiast symptomy ostrej niewydolności oddechowej, których przyczynę instrumentalnie przypisuje się koronawirusowi powoduje technologia 5G 60GHz.

  Cytat z artykułu: The Dead Game – a do 5G dodajmy – 3G
  https://att.neon24.pl/post/155791,the-dead-game-a-do-5g-dodajmy-3g

  „Doktor Kinkhardt zwraca też uwagę na ZESZŁOROCZNĄ – późnym latem – falę zachorowań na choroby płuc w Seattle. W tym czasie i na tym terenie przeprowadzano próby z 5G związane z działaniem samochodów autonomicznych – i zbiegło się to z poważną epidemią skutkującą śmiercią ok 20 000 ludzi.

  Ludzie, podobnie jak później w Wuhan – padali bez tlenu. Konsultowani specjaliści wskazywali, że fale w częstotliwości 5G ingerują w strukturę molekuł tlenu, czyniąc je niezdatnymi do oddychania.”

  Z tego też powodu w WB w okolicach wież 5G usychają drzewa, o czym ostatnio głośno i padają martwe ptaki.

 9. JARNO said

  no dzieje się na świecie i ślepamańka ‚z usa’ jest ŚLEPA bo:
  What is the real purpose of the Lockdowns?
  .https://www.sott.net/article/438140-What-is-the-real-purpose-of-the-Lockdowns
  i jeżeli o coś chodzi to z całą pewnością chodzi o kasę:
  The World Is Drowning In Debt
  .https://www.zerohedge.com/economics/world-drowning-debt
  ale ci co rzeczywiści rządzą DEEP JEWISH STATE zbierają siły i
  World Economic Forum: The Institution Behind „The Great Reset”
  .https://www.zerohedge.com/geopolitical/world-economic-forum-institution-behind-great-reset
  i sugeruję to przeczytać, żebyśta potem nie mówli: masony-illuminacie-ruskie onuce-Putin-chinole etc.
  i desperacja Deep Jewish State jest tak przemożna, że:
  Tax Us. Tax Us. Tax Us” – Millionaires Pen Open Letter Virtue-Signaling That „Humanity’s More Important Than Money”
  .https://www.zerohedge.com/economics/tax-us-tax-us-tax-us-millionaires-pen-open-letter-virtue-signaling-humanitys-more
  a tam>>
  „Today, we, the undersigned millionaires, ask our governments to raise taxes on people like us. Immediately. Substantially. Permanently,” a letter addressed to global citizens said, signed under the name „Millionaires for Humanity.” 
  i bezpośredni link>
  https://www.millionairesforhumanity.com/
  „Millionaires For Humanity is a project by Bridging Ventures, Club of Rome (!!!!!!), Human Act, Oxfam International, Patriotic Millionaires (!!!!), and Tax Justice UK
  no ale ci co mają kasę, dbają o nią i
  .
  SEC Proposes Raising Form 13F Threshold To $3.5 Billion, Eliminating Nearly 90% Of Filers
  .https://www.zerohedge.com/markets/sec-proposes-raising-form-13f-threshold-35-billion-eliminating-nearly-90-filers
  coś w stylu propozycji Konfederacji – grupa Liberaltarianie ‚róbta co chceta’ Kurwin vel Mikke+Mentzen+Dziambor no i trudno pominąć nczas.pl Sommera (jako media outlet) czy niezależny publicysta tej samej szkoły ekonomicznej czyli Michalkiewicz.

 10. Boydar said

  Jeżeli rządowi oraz niezależni eksperci stwierdzili że 5G jest bezwzględnie bezpieczne, to nic nie ma prawa usychać a tym bardziej padać martwym.

 11. Wielka Kopa Tatry said

  Adrem. Najpiej boso, po kamykach rzecznych. Daje to najlepszy efekt, dobrze byłoby na codzien, Cejrowski nie jest głupi.

 12. Adrem said

  Wielka Kopa Tatry ad 11

  Nie mam takiej możliwości…
  Musi wystarczyć leśna ścieżka.

 13. revers said

  Dalej to paczka zadna nie dojdzie do osob, ni stad ni zowad znajdujacych sie w rejestrze covida z gory placacych haracze za towar, plus koszty wysylki

  „Informujemy, iż Poczta Polska nie doręcza przesyłek kierowanych na adresy objęte kwarantanną. Pierwsza próba doręczenia przesyłki będzie miała miejsce dopiero po zakończeniu okresu kwarantanny.

  Prosimy osoby objęte kwarantanną o pozostanie w domu, zaprzestania prób pozyskania przesyłek i spokojne oczekiwanie na doręczenie przesyłki w najbliższym możliwym terminie.”

  No szkoda, ze i bank pocztowy mozze nie przeprowadzic wyplaty swiadczen lub posiadaczem konta bankowego znaczonego covidem z innych aplikacji.

  Wlascicelem konta bankowego jest juz po przejeciu konta bankowego pan COVID bankowy.

 14. Peryskop said

  Re 7 UZA

  A dlaczego nie A+B ?

  Moim zdaniem taka kombinacja jest grana, a nawet A+B+5G.

  Bo ta technologia daje objawy grypo-podobne.

  A dociekając przyczyn chutzpy corona Ślepa Mańka powinna wiedzieć, że bodaj obie ostatnie w 2019 roku emisje kwartalne obligacji przez FED zostały wykupione w przytłaczającej mierze przez … FED.

  Zaledwie kilka procent kupili Japończycy, jakieś nędzne resztówki SKorea i ktoś tam. No i schluss.

  Czyli świat odmówił dalszego finansowania globalnego hegemona i pasożyta.

  Więc scenariusz corona Covid19 jest próbą zaklajstrowania tego problemu.

  Mańka udaje ślepą, chociaż siedzi na miejscu. Mam ją na oku od dłuższego czasu i teraz mam wrażenie, że świadomie bierze udział w operacji dystrakcji uwagi. Bo głupia nie jest.

 15. revers said

  80% Polakow chce zamordyzm wiruswy, podwyzszonaa karalnsoc do tego …

  https://www.wiadomoscihandlowe.pl/artykuly/polacy-sa-zwolennikami-kar-za-brak-maseczki-w-sklepie,65550?fbclid=IwAR1oO91eN0ATBPvh2H_KvaHbOWnbJ2IEufgSf70GJ9auIbsT2gGodI70o8M

  I z kim tu gadac? kraj niewolnikow, ktorym raz w 1980 roku pozwolono na krootko otworzyc moowiaace usta by teraz w maseczkach skonsumowac wolnosc, niepodleglosc, nezaleznosc myslowaa. do tego w wielkanoc modlic sie do ekranu, zamienic szkole, uczelnie w ekranowe obrazki..

 16. Yagiel said

  Wychodzi mi z realu w W-wie/Żoliborzu i tu, że ten koronuch jest 5% somatyczny a 95% psycho
  a działania ministerstw zdr… tfu! ministerstw FAKEdemii w różnych państwach zmierzają ku terroryzmowi namordnikowców, czyli niestety większości, czyli ku faszyzmowi namordnikowców:
  chora większość – namordniki – dąży do zamknięcia i wyeliminowania zdrowych: Zdrowy – twój wróg! To jest faszyzm namordnikowy i jeśli nie doprowadzi do wojny t. CUIIUS REGIO EIUS RELIGIO, to skończy się pogromem naprawdę 90% ludzi, itd.
  Temu faszyzmowi chorych należy się przeciwstawiać czynnie! Zastraszonej czy „zaopiekowanej” większości trzeba pokazać, że namordniki to inna forma WILKA W OWCZEJ SKÓRZE: to, że władza nosi namordniki, kiedy chce – już powinno otrzeźwić… Dlaczego nie otrzeźwia? Bo większość nienawidzi zdrowych, mądrych, itd. Jak carek Jarek nienawidzi od zawsze wyższych, silniejszych, z niepopier.lona duszą w zdrowym ciele, tak jego wyznawcy! Jego i Rydzyka – każdy rydzyk nienawidzi rydza: mszczą się mali, że nie powyrastali, mszczą się chorzy…
  Qrwa! kto naprodukował tyle chorych, że aż większość demokratyczno-faszystowską? Popier.leńcy z NWO/BLM/anti… tfu! profy!
  rzekoma „antifa/szyzm/” to bojówki faszyzmu – czemu polactfo uwielbia faszyzm?! i to żydowski, nad-żydowski faszyzm!
  Czemu kk w Pl nie postawił tamy faszyzmowi chorych popier.leńców? No właśnie – właśnie bo jest popier.leńcem…
  Nie dostaje od wiernych – dostaje od rządu, czyli od wiernych baranów.
  Ostrzegał Młynarski: chleba jest dosyć, ale wzrasta popyt na igrzyska!
  rozumu jest dosyć, ale ludzi coraz więcej…
  ludzi? owiec/baranów jest dosyć, ale wzrasta apetyt wilków… w miarę jedzenia!
  wilków? chyba qrwa wilkołaków, jakichś pso-ludzi, bo wilki mają watahę i watażą mądrość, gdy ludzkie namordniki mają tylko
  owczy pęd… ewent. psi: sfory jakichś popier.olców – ich ujadanie, ich wysyp – to dopiero pandemia!

 17. Yagiel said

  ad Wielka kopa Tatry@11 – jeszcze 2 lata temu mogłem boso chodzić nawet biegać po trawie, do października – od maja
  ale skończyło się rumakowanie: palce stóp zaczęło mi skręcać boleśnie (coś jak podagra)
  teraz chodzę, biegam, jeżdżę w sandałach wspinaczkowych – jest ok!
  czasem, w ciepły dzień b oso chodzę po żwirze – są takie alejki na Kępie Potockiej – po 20 sek przestają boleć podeszwy i masaż jest cudko! polecam 🙂

  o! ad Adrem@6 – no właśnie! tak!

 18. Peryskop said

  Re 16 Yagiel :

  …Czemu kk w Pl nie postawił tamy faszyzmowi chorych popier.leńców? No właśnie – właśnie bo jest popier.leńcem…

  Racja.

  Ale czuj się ostrzeżony.

  Bo ja za tego typu trzeźwej krytyki błędów i przekrętów KRK dostałem dziś okład ze świeżych pomyj :

  https://marucha.wordpress.com/2020/07/16/wolne-tematy-49-2020/#comment-909066

  ——
  Tak to jest z Peryskopem. Wpuścić go do gajówki, to jakiś czas zachowuje się, dla niepoznaki, poprawnie… ale niedługo potem znów zaczyna mu coś się bełtać.
  Szkoda, bo to skądinąd inteligentny facet.
  Admin

 19. revers said

  re17

  ja tam polecam pileczki jezyki, na dlonie 5. 6 cm srednicy na stopy 9,10 cm srednicy lub profilowane baseniki na stopy, rowniez z jezykowatym podlozem.

  Pilki jezyki ksztaltem przypominaja oslawinaa wydmuszke who i gatesa s-ke, w przeciwienstwie do wirusow covida z niby czulkami sa widoczne i pomagaja w udraznianiu obiegu krwi w konczynach ludzkich, wazne dla cisnieniowcow, czy osob z zatorami w zylach konczyn.

  Do profilowanego w jezyki baseniku na stopy mozna dodawac sole z Bochnii, dostepne w niektorych aptekach, lub inne borowe, magnezowe siedmiowodniany.

 20. Peryskop said

  Re 17 Yagiel : … coś jak podagra …

  Czyli dna moczanowa, albo altretyzm.

  Wg GNM przyczyną podagry jest subiektywnie odbierany psycho-bio-konflikt o treści „utrata własnej wartości”.

  A któż w pewnym wieku jest wolny od tego typu utraty ?

  http://5prawnatury.pl/wybrane-programy-natury/sbs-miesni/

 21. Boydar said

  Ja

 22. Peryskop said

  Nie mów hop! przed zachodem słońca.

  Przecież dziś rano narzekałeś na wrazenie obszczanego bucika. Choć nikt ci go nie naszczywał.

  Tak właśnie zaczynaja się utraty własnej wartości.
  Wspomnisz gorzko me słowa.

 23. revers said

  .. trzymam w reku pojemnik po zuzytym w ilosci 1000 gramow Manezu siarczan 7 hydrat cz.d.a.. wazny do 06-2022 toku, dystrybutor Fa. Chempur z Piekar Slaskich.

  http://www.chempur.pl

  Zapasy na jesien-zima witaminy C w proszku rowniez oddtworzylem w 250 g pojemnikach.

 24. Peryskop said

  Revers, Yagiel ma rację : covid to 5% soma i 95% psyche.

  Więc włącz na reverse, pls.

  Ja od lat nie łyknąłem żadnego suppla, i żadnej witaminy inaczej, niż w formie owoców, warzyw, ryb, no i słońca.

  I jestem zdrów jak moje zodiakalne Ryby 😃😄

  Zdrowia życzę, i dobrego hoomoru !

  ————
  Nie ma żadnego Covida. Nikt go nie widział.
  Admin

 25. Boydar said

  Chciało by się rzec „no jak prosta rura !” Ale przecież zagięta, w dodatku stukrotnie i nieuleczalnie.

  Ażeby gołosłownym nie być – jak Rura Zagięta odróżnia Kościół Katolicki od sprzedawczyków w Jego łonie ? Bo to może tu jest problem, że kryterium zbrakło, albo i nigdy nie było, co najbardziej prawdopodobne.

 26. Ad. 24 (Admin)

  Nie ma dowodów naukowych na istnienie wirusów. To, co jest, to są spekulacje, a nie dowody.

 27. revers said

  Panie Peryskop, moze nie ma covida, ale w chwili podania przez tube TV roskazu COVID jest na wizji, somsiady zaraz nachodzaa mnie i mowia cos o dzieciach. Tu mieskaja w wileorodzinnym domku dzieci.

  Z tego co wiem to wlasnie dzieci najczesciej przynosza z przedszkola, szkoly rozne, grypki, odry, swinki i porazaja swoich dziadkow grypkami, jesli dziadkowie maja obnizony system immunologiczny, to szybciej ich zmaga, obfity katarek, kaszelek bezkowidowy.

  Gdy wnuki nie poszly do przedszkola przez covida z urzedu, to zaraz katareki, kaszelki u seniorow zacnego domu ustawaly, nie bylo objawow kowida.

  Na szczescie jest w rodzinie lekarz co szybko reaguje na takie implikacje 5%, czy 95% somy.

  Lepiej, drogeryjnym markecie w Berlinie ostanio nie mozna bylo dostac sie do polki z witamina C, bo jeden afroludek na zas bral hurtem z najnizszej polki najtansze witaminki od B , C po K, magnez jak leci w pastylkach.

  A jak czegos zabraklo z dwoch rodzajow towaru w pastylkach zaraz wezwal obsluge sklepu i zwrocil sie z rzadaniem poprawy dostaw, ze nie ma potrzebnych pastylek witaminowo-mineralizujacych do zycia afroludka i pewnie calego plemoiona z nim, czy wspolmieskancow.

  Daja sobie rade imigranci z czarnego laadu w przeciwienstwie do zamaskowanych od stop do glow bialasow, coraz czesciej podziarganych czarnijszym jak skora afroludka tatoo, zyjacych z reklam tv i propagandy ARD1 lub odpowiednika polskiego TVP1..

Sorry, the comment form is closed at this time.