Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Emilian58 o Choć złą sprawę szatan po…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  revers o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Panicz Pawełek o Wyniki referendów – za R…
  Yagiel o Wolne tematy (67 – …
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  ! o Bezczelność „dobrej zmiany”
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Emilian58 o Zorganizowany system wyłudzani…
  Józef Bizoń o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Tad o McGregor: Moskwa się nie …
  Józef Bizoń o Zorganizowany system wyłudzani…
  ! o Najgroźniejszy wróg ukraińskie…
  Tad o McGregor: Moskwa się nie …
  Józef Bizoń o Wyniki referendów – za R…
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 621 obserwujących.

Kto naprawdę walczy z LGBT?

Posted by Marucha w dniu 2020-07-18 (Sobota)

Magdalena Ziętek-Wielomska:

Ostatnie dwa tygodnie, czyli okres między I a II turą wyborów prezydenckich, dostarczyły licznego materiału do analizy z zakresu propagandy i wojny informacyjnej.

Skoro obydwaj kandydaci szli łeb w łeb, szefowie obydwu sztabów wyborczych przeprowadzili totalną mobilizację elektoratu.

W przypadku Dudy obiektem ostrych zabiegów propagandowych były środowiska narodowe i katolickie, które w I turze głosowały na Konfederację lub też pomniejszych kandydatów, jak Żółtek i Jakubiak, bądź wcale nie głosowały. Jako główne hasło „mobilizacyjne” wybrano kwestię LGBT. Elektorat prawicowy straszono, że jeśli wygra Trzaskowski to dojdzie do najazdu homoseksualnego na Polskę, natomiast Duda dzielnie będzie bronił tradycji i chrześcijaństwa.

Do walki włączyły się osoby, które do tej pory PiS krytykowały z pozycji rzekomo narodowych, konserwatywnych i katolickich. I tak, przykładowo, kilka dni przed wyborami Ordo Iuris wypuszcza raport nt. warszawskiego Ratusza, a konkretnie wspierania środowisk LGBT przez Trzaskowskiego. Stowarzyszenie im. Piotra Skargi rozsyła link do „Pilnego badania opinii nt. Polacy o ingerencji Komisji Europejskiej w politykę rodzinną samorządów”, którego prawdziwy zamiar jest dość oczywisty.

Żebrowski występuje w spocie „Mimo wszystko Duda”, a kropką nad „i” jest „Apel środowisk niepodległościowych, narodowych i chrześcijańskich do polskich patriotów ws. poparcia kandydatury prezydenta A. Dudy”, który podpisały m.in. takie osoby „robiące za narodowców i konserwatystów”, jak Bartyzel, Barański, Chodakiewicz, P. Górny, Kawalec, Kawęcki, Muszyński, czy „koncesjonowany” narodowiec J. Żaryn.

Słowem, podczas tej totalnej mobilizacji zostały uruchomione wszystkie możliwe kanały wpływu ośrodków, które od 40 lat sterują polską prawicą.

Warto zauważyć, że wymienione ośrodki i osoby NIGDY nie nawoływały, aby w ramach dekomunizacji cofnąć reformy szkolnictwa Bermana, których celem było zniszczenie klasycznego kanonu edukacji, w skład którego wchodziły zajęcia z logiki. Dlaczego? Dlatego, że każdy kto logicznie myśli zada sobie pytanie: jak można połączyć apel o głosowanie na Dudę z postulatami zwalczania LGBT, w sytuacji, gdy USA oficjalnie namaściły męża pani Agaty na „swojego kandydata”? To te same USA, które… w swoich ambasadach na całym świecie wywieszają tęczowe flagi.

Adam Wielomski:

Trzeba postawić szersze pytanie: czy na dłuższą metę można być sojusznikiem USA bez ekstraordynaryjnych praw dla LGBT? Przecież politycy amerykańscy od dłuższego już czasu z „praw LGBT” uczynili esencję praw człowieka, a swoje imperium przedstawiają jako emancypatora mniejszości seksualnych, dbających o ich „prawa” na całym świecie.

Departament Stanu i Pani Mosbacher mogą na pewien czas przymknąć w tej sprawie oko – póki kupujemy ich samoloty i nie zakończono jeszcze rozmów nt. mienia bezspadkowego – ale w końcu LGBT stanie na wokandzie. Gdy politycy PiS usłyszą, że przywileje dla LGBT są warunkiem ochrony Polski przed Putinem, dodatkowej brygady, Fortu Trump etc., to zmienią w tej kwestii zdanie.

Sojusz z USA ma wymiar ideologiczny, od którego nie uciekniemy. Gdy kilka lat temu Wietnam chciał zasygnalizować chęć zbliżenia z USA przeciw Chinom, to parlament tego kraju uchwalił prawa dla LGBT pod „naciskiem” ok. 150 aktywistów manifestujących pod budynkiem.

Prawa gejów w państwie komunistycznym to oczywiste kuriozum i bez zgody służb taka demonstracja nie mogłaby się odbyć. Ale to jest właśnie warunek sojuszu z Waszyngtonem!

Prawda jest taka, że dziś jedynym bliskim nam geograficznie mocarstwem, które nie wymaga od swoich partnerów specjalnych praw dla LGBT jest Rosja. I ci, którzy podpisali „Apel środowisk niepodległościowych, narodowych i chrześcijańskich do polskich patriotów ws. poparcia kandydatury prezydenta A. Dudy” powinni z tego wyciągnąć jakieś wnioski. [Na pewno wyciągną… smarki z nosa- admin]

Myśl Polska, nr 29-30 (19-26.07.2020)
Rubryka: Rozmowy małżeńskie Wielomskich
http://mysl-polska.pl

Komentarzy 19 do “Kto naprawdę walczy z LGBT?”

 1. AlexSailor said

  A to ciekawe, bo sojusznik Stanów – Arabia Saudyjska, jakoś nie bardzo martwi się o prawa LGBT. Raczej czyni martwymi w sposób spektakularny nosicieli LGBT. Podobnie nie narzucono niczego Turcji.

 2. JerzyS said

  Polecam :
  http://wywiad-kontrwywiad.pl/

  recenzje
  i

 3. JerzyS said

  Tomasz Formicki, prof. Zapałowski: Wywiad i kontrwywiad jako kluczowe komponenty walki informacyjnej

 4. Katarzyna T said

  Nie ufam P.P. Wielomskim

 5. Ralal C. said

  Bez chwalenia sie . Ja zrozumialem juz w latach 80…..

 6. JARNO said

  jedyna konkluzja: YANKEE GO HOME
  i to pisanie pp. Wielomskich tylko UDOWADNIA jakimi CEPami albo hipokrytami albo cieniasami są zjednoczone prawiczki aka patrioci po wodzą Jarkacza realizującego testament Lecha ‚melduję wykonanie zadania’ Kaczyńskiego z dudexem jako frontman’em rąsiami Moravera.
  .
  Na szczęście dostaje się też tym ‚naukowcom’ -jak Kurek czy Chodakiewicz – czy tzw. takiemu Ordo Iuris. Mechanizm tego skorumpowania jest ‚prosty jak myśl lenina’ >FOLLOW MONEY
  albo
  Cui bono
  albo
  cui prodest
  i
  jeżeli ja piszę swoją konkluzję –
  YANKEE GO HOME
  bo jak moja mantra>>od post1989 jesteśmy w rąsiach Deep Jewish State: US-Izrael-NATO-UN-WB-IMF-BIS-OECD-WHO-WTO-WIPO
  i wystarczy sobie wyguglać hasło ‚regime change’ i zobaczyć listę wyświetleń.
  Oczywiście to wszystko pikuś co piszą zarówno pp. Wielomscy a przede wszyskim ja, JARNO bo oczywiście Jewish Deep State to te wszyskie obalacze komuny-odzyskiwacze wolności/niepodległości-obrońcy kapitalizmu jak ‚niepodległości’ czy ‚przedmurze chrześcijaństwa’ ver. Drang nach Osten czyli ‚wyssana z mlekiem matek’ rusofobia
  i
  w porównaniu do tego co mówią pp. Wielomscy
  funta kłaków jest to ‚pisanie’ Tomasz Formickiego „Wywiad i kontrwywiad jako kluczowe komponenty walki informacyjnej”
  bo te klocki ‚na zachodzie’ są obecne- mam na myśli publikacje – OD ZAWSZE od kiedy niejaki William Casey – ‚robił’ u Ronniego Reagan’a – a przede wszystkim był szefem CIA i mial powiedzieć:
  „We’ll know our disinformation program is complete when everything the American public believes is false”
  czyli będziemy wiedzieć, że nasz program dezinformacji jest kompletny kiedy każdy Amerykanin uwierzym że jest fałszem.
  i
  tzw. ‚dziennikarze’ są PODSTAWOWYM narzędziem nie na darmo nazywani ‚presstitutes’ = intellectual prostitutes jak miał powiedzieć John Swinton ca 1905>

  PRESSTITUTES: IN THE PAY OF THE CIA- A CONFESSION FROM THE PROFESSION. BOOK INTERVIEW WITH JOHN-PAUL LEONARD AND ANDREW SCHLADEMAN.
  .https://www.greanvillepost.com/2020/02/14/presstitutes-in-the-pay-of-the-cia-a-confession-from-the-profession-book-interview-with-john-paul-leonard-and-andrew-schlademan/
  ALE
  dzieje się na świecie coś co totalnie nie dociera ‚między bugiem a odrą’ i na co nawet ‚corona pandemia’ nie pomoga>>
  tzw. ‚silence majority’ czyli milcząca większość zaczyna nadzierać mordę
  ale u ‚nasz’> wsi spokojna, wsi wesoła.
  .
  BB DZIĘKUJĘ pp. Wielomskim-zrobię to nawet osobiście bo znam
  i
  redakcji mysl-polska.pl
  życzę wytrwałości ABY nie dać się ‚kupić’
  czy CEPom czy Kanaliom.

 7. Marucha said

  Re 6:
  Z upodobaniem używa Pan zwrotu „zjednoczone prawiczki”, podczas gdy nie mają oni nic wspólnego z prawicą ani z prawością.
  Nie są oni bynajmniej cepami ani cieniasami. Przeciwnie, robią oni bez wysiłku w chooya większość tzw. społeczeństwa.
  Są po prostu łajdakami.

 8. . said

  Katarzyna T @

  Bo jako jedyni oprócz Zmiany i Xportalu nie psioczą na Rosję?

 9. Kojak said

  Zjednoczona prawica ? Te syjonistyczne kurwy i gnoje zjednoczona prawica ?! DOBRE SOBIE ! Oni maja tyle z prawica ,co krzeslo elektryczne z normalnym krzeslem !

 10. Boydar said

  Maj z majeniem wiele nie ma; można i w grudniu.

  Wszyscy miętę przez rumianek, tylko jeszcze zdecydować się nie mogą.

 11. Ale dlaczego? said

  AD. 1
  Arabia Saudyjska to ewenement.
  Mają ropę. Mają dużo pieniędzy.
  Kupują w USA dużo złomu, jak i polityków.
  No i są na BW jedynym, na dodatek wpływowym, sojusznikiem bezcennego Izraela…

  Turcja zaś jest zbyt silnym (poważnym) i ważnym krajem, by jej narzucać lgbtqwerty…

  Polska zaś z dużo mniejszym potencjałem została zaorana „reformami” Balcerowicza/Sorosa.
  Nie jest już od tamtego czasu państwem, ale kolonią, tzw. republiką bananową/kartoflaną, z którą nie nie negocjuje, ale eksploatuje.

 12. AlexSailor said

  ad 11 @Ale …

  Polska w 1989r. dysponowała potencjałem kilkukrotnie większym od Turcji. Ba nawet obecnie może Turcję dogonić.
  Sami się zaoraliśmy i dalej to robimy.
  Turcja miała w 1960r. populację niższą o 2 miliony od Polski i jeszcze na dodatek jakość jej do piet naszej nie dorastała.
  A to wszystko po wojnie, w której straciliśmy 1/3 Polaków.
  Ludność Turcji zaś w 1939r. wynosiła 17 milionów w porównaniu do 35 milionów w Polsce.
  W zasadzie nie muszę już chyba pisać dalej … .

  Jeszcze raz, każda kobieta bez szkody dla zdrowia może urodzić co najmniej ośmioro dzieci i je wychować w rodzinie.
  Polki rodzą 1,3 dziecka i to jeszcze w dużej części poza rodziną.

  Tak, że ten, tego z tymi zboczeńcami i ich cywilizacją narzucaną przez sojusznika.
  Poza tym nikt nie zmusza jeszcze na razie Polaków do bycia zboczonym i na dodatek chełpienia się tym publicznie.

  Dziękuje za uwagę.

 13. JerzyS said

  JP2 przygotował grunt dla Wonności, ale zapomniał o Polsce.

  Wynik?

  Uprowadzono miliony Polaków w jasyr,
  gdzie przenieśli się własnym sumptem!
  i na dodatek Państwo Polskie,
  do dziś wypłaca nałożoną na nas,
  przez zwycięzców tej przegranej przez Państwo wojny kontrybucję.

  Czesi Naród bezwyznaniowy, tego uniknęli.

  Na szczęście nie mieli aktora,
  Karola z Wadowic ,
  który kolaborował z innym aktorem,
  Ronaldem z Hollywood!

  Ciekawe dlaczego?

  Recydywa wojny domowej z 1926?

 14. Ludzi trzeba edukować. Jak się tę pracę wykona dobrze, to nie będzie trzeba z LGBT walczyć. LGBT zajmie wtedy należne jej miejsce w życiu społecznym – margines, o którym nikt przyzwoity nie będzie się publicznie wypowiadał.

 15. UZA said

  ad.4) „Nie ufam P.P. Wielomskim”

  Państwo Wielomscy nie wymagają od nikogo zaufania. Odwołują się do rozumu, a nie do emocji, przedstawiając konkretne argumenty. Te argumenty można zbijać, jeśli ktoś potrafi przedstawić inne.

  Najcenniejsze jest to, że Wielomscy nie ograniczają się do utyskiwania na smutne zjawiska, obserwowane w realnym świecie, wskazują także na ich przyczyny. A jedną z najważniejszych przyczyn jest właśnie podkreślana przez Panią Magdalenę zmiana kanonu nauczania , zwłaszcza wyeliminowanie zajęć z logiki. To właśnie brak umiejętności logicznego myślenia odpowiada za takie, czy inne wyniki wyborów, stosunek społeczeństwa do „pandemii”, Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

  To przez brak klasycznego wykształcenia tak trudno jest Polakom ( i nie tylko Polakom) porozumieć się czy dyskutować. Wiele osób ma problemy ze zrozumiałym wyłożeniem swojego stanowiska i przeanalizowaniem stanowiska polemisty. Stąd czepianie się pojedynczych słów , bez odnoszenia się do sensu wypowiedzi, ataki ad personam, wyzwiska zamiast argumentów itp.

 16. Ramirez said

  Prawda jest taka, że i z jednej i z drugiej strony „mamy” protektorów Sekty LGBT. Po prostu Żymianie już jakiś czas temu zorientowali się, że nic tak nie sprowadza ludzi do poziomu bydła roboczego, wykastrowanych mentalnie niewolników, jak propagowanie Praw Człowieków LGBT. Przypomnę badania Izdebskiego i Starowicza: 31% nagabywanych homoseksualnie 12-latków kontynuuje takie zachowania, wśród osiemnastolatków aż 15%. Przy czym dużo częściej dotyczy to dziewcząt. Czyli w rezultacie „mamy” 20% kobiet bezdzietnych lesbijek, i 65% owałaszonych pseudomężczyzn (obowiązkowo z brodą drwala i depilowanej klacie). Dla Żymian – społeczeństwo idealne. Jakby jakimś cudem doszło do buntu, wystarczy dać uchodźcom do łap kije a towarzystwo popłacze się ze strachu.

 17. JARNO said

  #7: Panie Marucha, zwał jak zwał:
  >une same się nazywają ‚zjednoczona prawica’
  >’prawiczek’ ma konotację negatywną
  etc
  >oczywiście z ‚prawością’ nie mają nic do czynienia ale to dotyczy również drugą watahę czyli KANALIE: obie pod czułą opieką Deep Jewish State.
  Wie Pan, mnie ‚koronawirus pandemia’, ‚pozbawila’ luksusu niepodawania ręki CEPom-ŁAJDAKOM i KANALIOM za to stać mnie jedynie na złośliwość+pogardę BEZKOMPROMISOWO
  i próbować walczyć …..korzystając z Pańskiej ‚gościnności’.

 18. Zbigniew Kozioł said

  Jeszcze do „Nie ufam P.P. Wielomskim”…

  Nie tak bardzo to kwestia zaufania do ich myślenia powinna nas zajmować. Oboje są naukowcami i w zasadzie jakoś mocno poza zajmowanie się nauką nie wykraczają [tutaj uwaga 1]. Oboje mają niezrównaną wiedzę i umiejętności jej przekazywania. Do nauki nie podchodzą w sposób instrumentalny.

  [uwaga 1] Pani Ziętek Wielomska była na drodze do kandydowania na prezydenta. Chyba nieco sama uwierzyła w swoje posłanie, ale wszystko z odległości wyglądało dobrze. Dla mnie jest w tej chwili jedną z niewielu osób którym… jestem skłonny ufać 🙂 Odrobinę naiwna, zawsze otwarta, gdy uzna za właściwe – wtedy cięta ogromnie, ale łagodnie. Nic złego. W moim odczuciu jest osobą bezkompromisową, ale w pozytywnym sensie. Zrobiła kilka bardzo krytycznych uwag na temat, powiedzmy, związany z zaangażowaniem Bąkiewicza i przestano ją prosić o wystąpienia (takie moje odczucie).
  Pan Wielomski zaś? Myślę, że czysta naukowość jego prowadzi, bez ambicji angażowania się w polityczne bójki. A skoro w istocie pozostaje z boku, to miałbym mieć pretensje do jego osobistych bardzo preferencji, sądów (uznał za właściwe głosować na Trzaskowskiego; o to mam do niego pretensję, ale… bez przesady, on miał swoje argumenty).

 19. Boydar said

  I właśnie dlatego należę do bandy jednoosobowej.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: