Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  errorous o Wolne tematy (58 – …
  matirani o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  matirani o Wolne tematy (58 – …
  minka o Jak zmieniało się zatrudnienie…
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Homolka o NATO może się samo rozbroić…
  Bezpartyjna o W rocznicę urodzin Wielkiego…
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Boydar o Wolne tematy (58 – …
  Głos Prawdy o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  NC o Wolne tematy (58 – …
  Bezpartyjna o Wolne tematy (58 – …
  walthemar o Wolne tematy (58 – …
  Marucha o Wolne tematy (58 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

  Dołącz do 616 obserwujących.

Rozwiązanie kwestii imigrantów

Posted by Marucha w dniu 2020-07-18 (Sobota)

Nie ulega wątpliwości, że imigranci to jeden z najważniejszych problemów Europy. I że rozstrzygnie on o przyszłości kontynentu. Z tego powodu należy starannie przemyśleć optymalny sposób jego rozwiązania.

Nie da się uciec od podstawowej prawdy: Europa Zachodnia w swojej obecnej postaci jest martwa i imigracji nie zatrzyma.

Skoro zachodnich Europejczyków nie obudziły ani obce gangi panoszące się na ich ulicach, ani gwałty na ich kobietach, ani ataki terrorystyczne w ich miastach, ani nawet zorganizowana inwazja ze zmasowanym nielegalnym przekraczaniem granic, to znaczy, że nic ich już nie obudzi.

Europa Zachodnia została nieodwołalnie skazana przez historię. Jej kolonizacja jest nieunikniona. Jedyne, co jeszcze może uczynić, to zracjonalizować ten proces: zamiast, jak do tej pory, tolerować żywiołową i bezplanową kolonizację, świadomie pokierować nią tak, by zapewnić przetrwanie dziedzictwu cywilizacji europejskiej.

Myśl o przyszłej zamianie średniowiecznych katedr i starych kościołów Europy w meczety albo o ich zdewastowaniu przez tabuny przypadkowych przybyszów musi rozdzierać serce każdego prawdziwego Europejczyka. Winni zaistnienia takiej groźby są jednak mieszkańcy Zachodu, którzy sami zdradzili Europę i odcięli się od jej korzeni. Wielokrotnie pokazali, że nie zasługują, by te święte miejsca pozostały w ich rękach.

Skoro zachodnich Europejczyków w większości nie obchodzi los ich świątyń, oddajmy je w opiekę innym, którzy będą w nich oddawać chwałę Bogu i sprawować Najświętszą Ofiarę – czyli katolikom z zewnątrz.

Szlaki imigracyjne do Europy Zachodniej w ogromnej większości wiodą z Afryki i z muzułmańskich krajów azjatyckich. W tych częściach świata obszary zamieszkane w sposób zwarty przez katolików występują jedynie w Czarnej Afryce, która jest też najbardziej ekspansywna demograficznie, a więc dotknięta najsilniejszą presją migracyjną.

Skoro i tak odbywa się sprowadzanie imigrantów do państw zachodnioeuropejskich i nie ma nikogo, kto by mu zapobiegł, priorytetem polityki migracyjnej trzeba uczynić ściągnięcie do Europy imigracji z katolickich krajów Czarnej Afryki.

Jednocześnie poprzez odpowiednie działania administracyjne, porozumienia międzyrządowe i regulacje prawne należy zamrozić imigrację z Indii, Czeczenii, Turcji, krajów arabskich, Pakistanu oraz innych państw islamskich. Możliwość imigracji do Europy powinna pozostać otwarta wyłącznie dla chrześcijan pochodzących z tych krajów, w Afryce również dla członków niekatolickich Kościołów wschodnich (z Etiopii, Erytrei, Egiptu), a w Azji np. dla katolików z Filipin, o których w ostatnich latach wspominał w podobnym kontekście polski premier Mateusz Morawiecki.

Polityka migracyjna Europy Zachodniej musi się więc oprzeć na kryteriach wyznaniowych, ponieważ kryteria te mają charakter cywilizacyjny, a nie materialistyczny (jak kryteria etniczne, rasowe czy ekonomiczne). Francja, Belgia, Holandia, Wielka Brytania czy Niemcy to społeczeństwa eunuchów, niezdolnych bić się z imigrantami o to, kto rządzi na ich własnych ulicach. Ostatnie wydarzenia pokazały, że bić się z imigrantami o kontrolę nad ulicą umieją tam tylko inni imigranci.

Niech więc płaszczyzną ulicznego konfliktu stanie się religia. Nie religia kontra świeckość, lecz religia jako taka. Niech państwa zachodnioeuropejskie osiedlają na swoim terytorium imigrantów-chrześcijan (głównie katolików), jak niegdyś upadający Rzym osiedlał na swoim terytorium kolonów i plemiona barbarzyńców.

Taka polityka, jako kompromisowa, zostanie zaakceptowana przez ośrodki wywierające nacisk na utrzymanie otwartych granic. Wyznaniowe kryteria doboru imigrantów nie wzbudzą ich sprzeciwu, bo jest im wszystko jedno, skąd przybywa tania siła robocza, byle w dużych ilościach. Nie sprzeciwią się im również ideolodzy multi-kulti, bo im też nie robi różnicy, z których dokładnie części świata napływają imigranci, byle różnili się od Europejczyków kolorem skóry i językiem.

Znakami rozpoznawczymi imigracji w Europie Zachodniej stały się przestępczość i narkotyki. Dzieje się tak, ponieważ największą mobilność wykazują patologiczne i kryminogenne warstwy każdego społeczeństwa. Jako najbardziej wykorzenione, w najmniejszym stopniu czują się one związane normami społecznymi i kulturą nawet w kraju swojego pochodzenia.

Przyzwolenie na żywiołową imigrację oznacza stały napływ do państw zachodnioeuropejskich najgorszego elementu ludzkiego, dlatego imigrantów należy weryfikować i selekcjonować.

Skoro zaś polityka migracyjna ma się oprzeć na kryteriach wyznaniowych, główną rolę w procedurach weryfikacji i selekcji potencjalnych imigrantów powinien odgrywać Kościół katolicki. W Czarnej Afryce dysponuje on rozbudowaną siecią własnej administracji i placówek misyjnych, mających tam dobre rozeznanie w terenie i w sytuacji. To one muszą objąć kontrolę nad organizacją procesu migracji, od której trzeba odsunąć gangi przemytników ludzi, podobne do nich pod pewnymi względami grupy lewackich aktywistów w Europie (nielegalni imigranci odwdzięczają się im za pomoc gwałtami na ich działaczkach) i podejrzane globalistyczne instytucje w rodzaju Open Society.

Kościół katolicki rozpoznaje imigrację jako jeden z zasadniczych problemów naszej epoki i wyraźnie chce zająć wobec niej stanowisko, z czego wynika jednak tylko bezładne miotanie. Podczas pontyfikatu papieża Franciszka widać to szczególnie mocno. W 2015 r. propozycja Ojca Świętego, by każda parafia w Europie wzięła na utrzymanie (i kwaterę) jedną rodzinę imigrantów została przyjęta przez wiernych ze skrywaną – lub nieskrywaną – odrazą. I nic dziwnego, bo chodziło wówczas o imigrantów muzułmańskich.

Nastawienie europejskich katolików okaże się inne, jeżeli uzyskają gwarancję, że przybysze zza mórz są ich współwyznawcami, co da się osiągnąć, o ile Kościół podejdzie do tej kwestii podmiotowo: świadomie weźmie na siebie rolę kreatora i współwykonawcy zachodnioeuropejskiej polityki migracyjnej, opartej na kryteriach religijnych.

W drodze do Europy imigrantom stale towarzyszyć będą księża pochodzący z ich krajów lub przynajmniej znający je dobrze, podobnie jak ich język i kulturę; pomogą im też urządzić się w nowych miejscach zamieszkania. Ich nieprzerwana opieka duchowa pozwoli złagodzić napięcia związane ze zmianą środowiska życia i zminimalizuje ryzyko ekscesów ze strony ludności napływowej. Zarazem wyeliminuje próby oszustw podobne do tych z roku 2015, kiedy czynniki świeckie pod przykrywką „ratowania syryjskich chrześcijan” usiłowały przemycić do Europy jeszcze jedną partię bliskowschodnich muzułmanów.

W ten sposób pod sztandarem „polityki otwartych drzwi” dokona się ponowna chrystianizacja Europy Zachodniej. W jej świątyniach zobaczymy małe wspólnoty rdzennych Europejczyków celebrujące Mszę świętą w rycie trydenckim obok morza Afrykanów celebrujących ją w rycie zairskim. To perspektywa o wiele radośniejsza od starych kościołów, które stoją puste i niszczeją albo są zamieniane w restauracje i lokale dyskotekowe, jak ma to obecnie miejsce w Niemczech. Oczywiście księża zarówno europejscy, jak i afrykańscy czy azjatyccy nie zaniedbają akcji misyjnej wśród niewierzącej większości białych Europejczyków.

Jeżeli jednak ci pozostaną na nią obojętni, będą stale marginalizowani, aż w końcu wymrą. Kościół ogłosi nową patronką kontynentu św. Józefinę Bakhitę, żywy symbol jedności Afryki i Europy, obok niej zaś św. Piotra Klawera.

Istotną rolę w kształtowaniu nowej pobożności europejskiej odegra również polski katolicyzm, propagując kult „Matki Afryki” – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej (co niewątpliwie przyczyni się do jej kanonizacji) i upowszechniając Obraz Czarnej Madonny, już teraz popularny w niektórych krajach murzyńskich ze względu na ciemny kolor oblicza Matki Bożej na tym wizerunku. [Taki powód… – admin]

Naturalny kierunek docelowy nowego, racjonalnie zaplanowanego strumienia migracji tworzą romańskojęzyczne państwa zachodnioeuropejskie o długiej tradycji kontaktów i więziach historycznych z Afryką: Belgia, Francja, Włochy i Hiszpania. Doprowadzi on do urzeczywistnienia koncepcji „Eurafryki” głoszonej przez generała Karla Haushofera i sir Oswalda Mosley’a, a także gaullistowskiej koncepcji Françafrique, choć nieco inaczej, niż zakładali ich autorzy. Będzie to Europa nie karolińska ani ottońska, lecz neoromańska, śródziemnomorska – Europa św. Maurycego i św. Augustyna.

Zarysowany powyżej program dotyczy wyłącznie Europy Zachodniej. Europa Środkowo-Wschodnia ma jeszcze szansę uniknąć jej losu i wymaga sformułowania odrębnego programu politycznego. Dlatego powinniśmy z zasady przeciwstawiać się integracji europejskiej rozumianej jako ujednolicanie całego kontynentu.

dr Adam Danek
Myśl Polska, nr 29-30 (19-26.07.2020)
http://mysl-polska.pl

Istnieje jeszcze – teoretycznie – jedna opcja: straż graniczna z ostrą amunicją i dpowiednimi instrukcjami.
Admin

Komentarzy 37 do “Rozwiązanie kwestii imigrantów”

 1. Lily said

  Wytyczne architektow od NWO.
  „NISZCZENIE PANSTW NARODOWYCH”.

 2. Birton said

  co się Francy tyczy, żydomasoneria wszystko tam powoli spali w ramach ludobójczego NWO
  https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/francja-pozar-w-katedrze-w-nantes/123f0z1,79cfc278
  Dla tych ludzi nie ma lepszego kaznodziejstwa niż miecz i żelazny pręt.( św. José de Anchieta y Díaz de Clavijo)

 3. Boydar said

  „Nie ulega wątpliwości, że imigranci to jeden z najważniejszych problemów Europy”

  Stara niania mówiła co innego, i miała rację; stara była. Bo Europę wyciupciano bez miłości.

  Nie jest prawdą, że Europa ma problem z imigrantami. Bo wystarczyłoby zabrać tym „inżynierom i lekarzom” socjal i sami by się wyprowadzili. Ktoś każe tą tłuszczę karmić i ogólnie utrzymywać. Gdyby nie mieli pewności że spadną na miękkie, to nikt by ich nie namówił na przyjazd.

  No więc autor łże jak muzułman; chce żebyśmy naprawiali relacje. Czyli zlecenie ma tylko na wypaczenia, nie na judaizm.

  To już się qurwa nudne robi, wymyślcie coś nowego !

 4. revers said

 5. Marcin said

  „Z tego powodu należy starannie przemyśleć optymalny sposób jego rozwiązania”.

  Optymalnym sposobem byłby dół z wapnem dla pajaców zarządzającym tym europejskim burdelem i ich wyborców, którzy są odpowiedzialni za ten syf a potem już by było z górki.
  Jest tylko mały problem – trzebaby było zutylizować jakieś 60 procent populacji Europy.

 6. Boydar said

  covid-20 ?

 7. Yagiel said

  Lubię ten prosty praktycyzm Boydara ! Zutylizować mają plan przecież ci imigranci – spalić katedry, spalić domy – jednakoninie mają planu: co potem? ktoś przecie na nich musi pracować (bo popłyną do USA), a tym bardziej zapewniać logistykę wygodnego życia… Czyli, Boydarze i Marcinie, naszym problemem jest nie być w tych 60%, może 70… Co nie powinno być takie trudne,co nie?

  Oriana Falaci, może nawet Ωrianą Falaci była: opisywała „gości” obsikujących włoskie katedry – teraz kto opisze podpalane we Francji ? Powie ktoś: bez katedr można żyć – można. Bez czego – czego – czego jeszcze ? A potem: bez kogo – kogo – kogo ?
  Ωriana umarła swoją śmiercią – żyła swoim życiem. Więc i nam trzeba żyć swoim życiem:
  siła to jedno – mądrość drugie
  Darwin/darwinizm robiswoje – my swoje
  czy Darwin grał w bridż ?

 8. Siekiera_Motyka said

  Kontrolować granice dla dobra swojego narodu a nie zniszczenia go. Ale puki jest UE tego nie będzie.

 9. Marek said

  Nie sprzeciwią się im również ideolodzy multi-kulti, bo im też nie robi różnicy, z których dokładnie części świata napływają imigranci, byle różnili się od Europejczyków kolorem skóry i językiem.
  ===
  Naiwny autor. Albo łże. Podejrzewać generatorów migracji o to, że nie wiedzą kogo i po co się sprowadzają, to dowód na pierwsze lub drugie.

 10. . said

  Albo jaka jest różnica między murzynem muzułmanem a czarnym w Afryce ochrzczonym? Katolicyzm na czarnym lądzie to takie trochę wooodu. Zlepek Wiary z pogańskimi pierdami plemiennymi. Taki ksiądz Bashobora z Ugandy to ponoć tylu zmarłych wskrzesił, że chyba traci rachubę. Nijak to się nie nadaje na europejską glebę. Ani nawet Filipińce czy latynosi osiedlający się w Hiszpanii. Tak samo migracje białych wewnątrz kontynentu też są błędem. Ukry do siebie, a Polacy do domu nad Wisłę.

  Nie jest to co prawda tak ważne jak pozbycie się muzułmanów. Oni w pierwszej kolejności zuruck, ale sęk w tym, że nie powinno być mieszania ludności w ogóle. Bo robią to po to, żeby świat ujednolicić i wszelkie narody i kultury zniszczyć

  Sęk w tym, że dopóki zydomason ma koryto to możemy najwyżej pokrzyczeć.

  ——
  Pan upraszcza i generalizuje.
  Wielu Murzynów jest lepszymi katolikami, niż 99% Polaków.
  Admin

 11. Piskorz said

  re 4 Dla mnie jej słowa…to nic nowego. Czytałem jej 5 książek ! A polecam tę o jej relacjach z Wietnamu…b. dzielna kobieta! ps Wywiad robiła z Bolkiem, a jakże. A potem..szczerze mówiła co o nim myśli, nie podobał się jej.

 12. . said

  I takie dwa osobniki muzułmańskie co się ożenili z Polkami.

  Pierwszy żali mi się jak baba, że „Polacy rasiści.” Niech powie ile bomb jego kumple podkładają rocznie pod kościoły Koptów i ile białych kobiet zgwałcili nie tyle w egipskich kurortach co w całej białej Europie.
  I gdzie ten rasizm? Bo takim jak on opłacamy ze swoich podatków studia?

  Drugi pyta co wiem o islamie. Wiem coś tam, ale mnie nie obchodzi bo jestem katolikiem.
  Usłyszałem „uważaj! Lepiej, żebyś wiedział!”.
  Bo co? – chciałem dodać? Bo będziecie niedługo nawracać Polaków ucinając głowy?

  Jak bardzo nasrane we łbie mają te dziewuchy, że za takich wychodzą? Polce podoba się Arab czy jakiś z Indii tylko dlatego, że jest ciemny. Będzie obiektem pożądania nawet jakby był zwykłym menelem i klepiebiedą.

  Albo jak można być białym (przeważnie kobietą) w takiej Holandii czy Belgii i przejść na islam!? Bo bo o takich przypadkach też słyszałem.

 13. Dinozaur said

  1.
  Sp. Oriana Fallaci zmarła tydzień przed rozpoczęciem w sądzie w Bergamo (?!!!!) pokazowego procesu przeciwko niej za niedość entuzjastyczny stosunek do islamizacji .

  2.
  Jeszcze mamy szansę na utrzymanie granicy Eurabii na Odrze i Nysie , nawet na Łabie i na Menie- oczywiście nie sami …

 14. AlexSailor said

  Artykuł z cyklu rozmiękczających. Same brednie. Doskonale wiadomo, jak zatrzymać imigrację, ale przecież nikt tego nie chce. Ani władze, ani ludzie.

 15. . said

  „Pan upraszcza i generalizuje.
  Wielu Murzynów jest lepszymi katolikami, niż 99% Polaków.
  Admin”

  Nawet jakby byli to ich miejsce jest u siebie.

  ——
  To swoją drogą.
  Admin

 16. gnago said

  Asd 6 Niegłupie stwierdzić że KE choruje na covid zaordynować intensywną tlenoterapię jak we Włoszech i wyselekcjonowac rozumnych i niezależnych od nikogo poza własnym rozumem. Po tragicznym zgonie poprzedników

 17. lewarek.pl said

  Ten artykuł to jakieś sf. Czekałem na żartobliwą puentę, ale nie było. Wygląda na to, że autor z „dr” przed nazwiskiem tak na poważnie…

 18. Marucha said

  Autor nie skreśla Europy Środkowej i Wschodniej. Ta część kontynentu wciąż ma szanse obronić się przed inwazją troglodytow
  Oczywiście nie ma potrzeby mówić rzeczy oczywistych: nie obroni się.

 19. JARNO said

  autorka w swojej konkluzji myli się zasadniczo jeżeli uważa, że Polska w ramach EU czyli w łapkach Deep Jewish State ma jakąkielwiek szanse i niech wzorem będą chociaż Angole ze swoim brexitem: na tyle mieli ‚dość’ tych ‚europejskich porządków że powiedzieli>ENOUGH.
  Jedno pytanie do autorki>>
  kto z lokalnych ‚elyt’ zainstalowanych post1989 przez Deep Jewish State między Bugiem a Odrą miałby tą ‚szansę’ realizować ?>
  CEPy jak jarkacz+ dudex+moraver +błaszczak+maciarewicz+sakowicz+chodakiewicz+cejrowski etc
  czy
  KANALIE jak trzaskover+Kwachu+Tusk+Balcerowicz+Belka+Hołownia+
  etc
  a może ‚Konfederacja’ jak Braun-Kurwin vel Mikke czy Dziambor czy Michalkiewicz ze swoim już słynnym:
  (Jaki z tego morał?) Ano taki, że jak chcemy przyjaźnić się z Naszym Najważniejszym Sojusznikiem, to nie ma rady – musimy wariować tak samo, jak on.>
  .https://marucha.wordpress.com/2020/06/30/inter-pedes/
  ??
  GIMMIE A BREAK.
  Program minimum> YANKEE GO HOME

 20. Okadwa said

  Ognisko wygasło…
  I ucichły śpiewy gregoriańskie we katedrach.
  A byli wy ostatnio we kościele?… a słyszeli wy te memłanie?
  A przecie „Ojcze nasz” winno być takie coby mury się trzęsły a słodko.
  A taca?… Ha!… winna brzęczeć złotem bądź ta srebrem wydźwiękiem kojącym.
  … plebanie kojącym.

 21. Piskorz said

  re 13 P. 1. B. dziękuję, bo nie wiedziałem o tym. ps W Wietnamie chyba została ranna..

 22. UZA said

  „W ten sposób pod sztandarem „polityki otwartych drzwi” dokona się ponowna chrystianizacja Europy Zachodniej. W jej świątyniach zobaczymy małe wspólnoty rdzennych Europejczyków celebrujące Mszę świętą w rycie trydenckim obok morza Afrykanów celebrujących ją w rycie zairskim”.

  Lubię sobie czasem pomarzyć, ale muszę przyznać, że Autor mnie przebił. To dopiero optymista !

  Ad.3) „Gdyby nie mieli pewności że spadną na miękkie, to nikt by ich nie namówił na przyjazd”.

  Opinia powyższa zakłada racjonalność nachodźców. Tymczasem ogląd tych osobników i słuchanie ich wypowiedzi dowodzi, że myślenie, przynajmniej w naszym rozumieniu, jest im raczej obce. To duże dzieci o wyglądzie mężczyzn. Rozwinęli się fizycznie zachowując umysły kilku- a w najlepszym razie – kilkunastolatków. Takim ludziom można obiecać przysłowiowe gruszki na wierzbie, a oni uwierzą. Przecież wierzą, że po śmierci trafią do raju, stanowiącego burdel z wyszynkiem (hurysy + rzeki wina), dlaczego więc nie mieliby uwierzyć, że w Europie czekają nieprzebrane bogactwa, które im się należą jako wyznawcom Allaha. Inna sprawa, że nie mieli nic do stracenia – u siebie mogli liczyć tylko na smród, brud i ubóstwo, do tego ciągłe wojny oraz całkowity brak perspektyw. Cóż dziwnego, że skorzystali z okazji i przybyli. Teraz tu są i żądają. A kto ma dać, w jakiej formie, na jakiej podstawie oraz skąd na to wszystko weźmie, to już nachodźców nie obchodzi. Być może biali zrobią jakieś czary…

 23. Yagiel said

  Sąd w Bergamo nad Falaci? No to Bergamo teraz… A nie – Atalanta Bergamoto teraz najlepszy futbol w Italii, a może i w Europie.
  Nigdy nie uczyłem, że tzw. epoki w dziejach cywilizacji się wykluczają – dopóki do katedr na msze św. przychodzą ludzie, trwa Średniowiecze, tzn. między-Wiecze, jak wtedy to widzieli moderniści. W W-wie stoi jeden kościół z XVw. z czasu Jagiełły – oryginał,nie rekonstrukcja; są też oryginały piwnice czy podziemia/katakumby średniowieczne, np. Katedry św, Jana:
  dopóki złożone tam zwłoki naszych doznają spokoju i czci… Wisły jest coraz mniej , coraz węziej/płycej płynie – jak religia…

  Lecz źródło wciąż bije! (Zastanawiam się, jakim słowem to opisać… przecież w nas bije pach-pach pach-pach serce,pcha krew – co pcha wodę? Czyje Serce ?)

 24. Boydar said

  Panie Jarno, a gdyby tak „Jude go Home !” ? Proszę zwrócić uwagę, że gdyby, to Yankee też wyjadą; nie będzie kogo bronić przed ruskim niedźwiedziem. Drobny problem jest ewentualnie tylko w tym, że une myślą że ich home to tutaj właśnie jest. Trzeba im delikatnie wytłumaczyć omyłkę …

  Pani Uzi, podejrzewa Pani, że ci którzy już są tu, nie kontaktują się ze swoimi tam ?

 25. Bronisław said

  „Wyznaniowe kryteria doboru imigrantów nie wzbudzą ich sprzeciwu, bo jest im wszystko jedno, skąd przybywa tania siła robocza, byle w dużych ilościach. Nie sprzeciwią się im również ideolodzy multi-kulti, bo im też nie robi różnicy, z których dokładnie części świata napływają imigranci, byle różnili się od Europejczyków kolorem skóry i językiem.”

  Autor tekstu zapomina (albo celowo pomija), że głównym powodem planowej imigracji jest walka z religią katolicką (już nawet nie z Kościołem katolickim, który się poddał).

  Pochwalony Jezus Chrystus!

 26. UZA said

  ad. 24) „Pani Uzi, podejrzewa Pani, że ci którzy już są tu, nie kontaktują się ze swoimi tam ?”

  Podejrzewam. Zarówno ci tu (przynajmniej niektórzy) jak i tamci tam mogą być po prostu niepiśmienni. Listu więc ani nie napiszą, ani nie przeczytają. Poza tym, na pustyni czy w buszu nie ma urzędów pocztowych, nie ma też zasięgu ani gniazdek, do których można by podłączyć ładowarkę. Najczęściej w ogóle nie ma elektryczności. Organizatorzy najazdu „uchodźców” na Europę wyposażyli opalonych młodzieńców w smartfony i pokazali jak używać tych zabawek. Młodzi, jak to młodzi, szybko się nauczyli. W interiorze pozostali starzy i młodsze rodzeństwo – oni pewnie nigdy nawet nie widzieli telefonów, więc niby jak mieliby się kontaktować z synami, wnukami i braćmi ? Dźwięk bębna ani gołąb tak daleko nie doleci, a w telepatię nie wierzę. Ewentualny kontakt jest tylko przez naganiaczy, ci zaś jednym i drugim powiedzą to, co chcą.

 27. Boydar said

  Oni nie są z buszu, tylko z obozów treningowych … większość. Każdy jeden ma wypasionego smartfona, i do uchów go przykłada, nie przyczepia, ani do nosa.

 28. ojojoj said

  zadnych niebialych, nawet chrzescijan, inaczej to otwarcie wrot do podzialow i podanie amunicji tym co dziela by rzadzic

 29. Yagiel said

  Z tego, co wiem, te gromady byczków przybywają do Europa Zachód bynajmniej nie po to, by pracować! (Zaraz się okaże, ile mają sztandarów BLM…) Przybywają na i po socjal – jeśli nie wszyscy w obozów treningowych, to ta masa jest świetną ukrytką dla powiedzmy „tylko” 10% zadaniowanych zbrojnie. NIeważna/?/ reszta po to, by ćpać, bić, modlić się na ulicach albo gwałcić białe dziewczyny/kobiety – a swoje będą mieli wkrótce: łączenie rodzin! – co i tak lepsze/?/ od wyżynania po 3-5 Europejczyków Białych.
  Przy okazji pytanie: czy wśród ofiar tych spontanicznych nożowników czy kierowców s ą B i a l i ?

  Czy możliwe jest – tzn. mam nadzieję – że ten lokdałn to jakaś rozpaczliwa ostateczna próba zablokowania tego tsunami? Jakieś otrzeźwienie np. w BundesDeutschland? (mają już w armii „Szare Wilki” będą mieć i „Czarne”…) Przecięte szlaki a i sami nie chcą wpadać w „pandemię”… Zresztą w głowie mi się nie mieści, jaki zapas kasy ma Europa-Zachód, żeby karmić te 2 mln socjalem powyżej polskiej średniej pensji! Nie tylko polskiej przecież. Że też polactwu to nie przeszkadza w głowach?

  Słowianie w UE – po co my potrzebni: żeby zachód UE wykarmił naszą drugą 1/2 pensji (a może 2/3) następne pokolenia tych nowych: zaraz 2×5=10 mln Ahmedów i Ajsz, a następne 10×5=50mln! dodanych do 50 mln już Europejczyków urodzonych Czarnych… Którym dają za nic tyle, ile nam za pracę – widać przyszłość Europy: albo Czarni nas zastąpią demograficznie /pokojowo?/, albo nas wybiją – Słowian ma w EU nie być? W jakim sensie więc to pyt. rozumieć?

  Marucho Szanowny, pytania w pytaniu:
  czy decydentom UE/NIemcom+NWO/ utrwaliła się tożsamość Słowianie=Krzyż? Katolicyzm i Prawosławie mogą/można traktować – patrząc oczami Afryki czy BliskiegoWschodu – jako to samo zło? Czy jednak – wtedy jakaś szans – Krzyż Rzymu przeszkadza im „tylko” na Zachodzie? To next pytanie do katolików niemieckich: do czego służy UE ? (Czego pragną np. Turcy w NIemczech 3 pokolenie? „Szare Wilki” są/były w reprezentacji piłkarskiej…) Czy Niemców, jak Polaków/Słowian, czeka wybór: Krzyż albo UE ? Podział Niemiec religijny? Nawet nie vieleicht (zresztą czy Niemcy nas czytają?) … Podział Polski na bez-Krzyż UE i Krzyż-Polin? Krzyż-Cerkiew? Bo przecie Żydzi nie odpuszczą… a Rosjanie też postawią warunki… Przecież żyjemy u siebie. I dyszymy…
  Wybór ‚Krzyż czy UE ?’ to nie jest wybór ‚życie czy śmierć?’. Tylko że, hm, pasterze polskich owieczek/baranów…
  „Nowa Normalność” w Polsce? czy… Czy przestrzeń życiowa geograficznie jest pochodną prze. mentalnej/wyobraźni ???
  (pytania – pytania… wyobraźni wspólnej czy…?)

 30. Yagiel said

  korekta!
  czy wśród ofiar tych spontanicznych nożowników i kierowców są n i e – B i a l i ?

 31. JARNO said

  re.24: BOYDAR, ale to byłby ‚antysemityzm’+”mowa nienawiści”, ojojoj.
  podczas gdy hasło
  YANKEE GO HOME
  tylko obala konstytucyjne władze ‚oczyczalni ścieków=Polin’ pod czułym nadzorem DEEP JEWISH STATE.

 32. znający sprawę said

  Czy te facet zna elementarne fakty? Był kiedyś w Czarnej Afryce?
  Pewnie nigdy nie był, a nawet nie zadał sobie trudu obejrzenia o niej filmików na yotube. Nie mówiąc o „kolosalnym” wysiłku przeczytania tego czy tamtego dla minimalnej choćby orientacji przed napisaniem artykułu. Wypadałoby to zrobić, ale co tam, ignorancja ośmiela. Ignorantom pisze się łatwiej, bo nie muszą zważać na fakty.

  W Afryce Południowej, dawnym RPA, jak i w Zimbabwe, dawnej Rodezji, panuje rasizm skierowany przeciwko białym. Biali farmerzy są wypędzani z farm, torturowani i mordowani. Gwałcone są nawet ich 3 i 4 letnie dzieci. Gdyby chociaż murzyni potrafili przejąć ich farmy i na nich gospodarować. Ale nie, dewastują i porzucają. Niedawno została zwolniona z pracy w RPA pani sędzia, bo powiedziała o mordach na białych i o tym, że nie zna przypadku czarnej dziewczynki powyżej 7miu lat, która byłaby dziewicą – taka tam jest silna rodzina. A kobieta przeglądała akta niezliczonych spraw i zna tamtejsze obyczaje na wylot. Można obejrzeć filmik, jak tamtejszy czarny prezydent podskakuje i wyśpiewuje: nienawiść, nienawiść, śmierć Burom (to tamtejsi biali mieszańcy, którzy wieki temu wyemigrowali z Holandii).

  Niechby ten autor choć trochę pożył wśród murzyńskich katolików w Kongo, gdzie trwa rzeź, bo nawet trudno to nazwać wojną domową, i murzyńskich katolików w Rwandzie, gdzie jedno plemię wymordowało na sposób UPA w parę tygodni milion przedstawicieli innego plemienia. Zobaczymy jak mu się będzie wśród tych „katolickich” murzynów żyło i czy w ogóle przeżyje. Za dwie dekady zapraszamy, niech przybędzie, czy o własnych siłach, czy w trumnie.

  Kolejna brednia z „myśli polskiej”. Trzeba by mówić o „polskiej bezmyślności”, której kolejny pomniki znajdujemy w rzeczonym piśmidle.

  ——-
  Przyznam, że pierwsze słyszę o jakichś mordach wśród katolików w Afryce.
  Bo ze katolików się morduje, to wiemy.
  Czy może Pan podać jakieś szczegóły?
  Admin

 33. Znający Problem said

  Obiektem ataku są biali i członkowie innych plemion, niekoniecznie katolicy. Waśnie plemienne w Afryce i towarzyszące im krwawe masakry były chyba od zawsze, ale system kolonialny je zatrzymał, bo „źli” kolonialiści dusili pogromy w zarodku. Murzynom wmówiono, że biali odebrali im farmy, firmy i inne dobra, że więc mają do nich „prawo”. Zrobili to ci, którzy byli za rewolucją w Rosji, a dzisiaj robią rewolucję w USA. Oczywiście, kiedy zrewoltowani murzyni wtargną na farmę, to nie umieją na niej gospodarować i farma niszczeje nic nie produkując.

  Są liczne filmy o zbrodniach rasowych popełnianych na białych mieszkańcach: https://www.yyoutube.com/watch?v=b-Ubvkep0jQ
  WRealu 24 kiedyś zrobiło program z młodym Polakiem z RPA, który troMasakry w Kongo: https://www.youtube.com/watch?v=b-Ubvkep0jQ
  O ludobójstwie w Rwandzie można przeczytać gdziekolwiek.
  W Liberii było chyba najgorzej, popełniano najokrutniejsze zbrodnie, dochodziło do zjawisk kanibalizmu, ale tam panoszyli się protestanci z własną „wykładnią PŚ.
  chę o tamtejszym anty-białym rasizmie i towarzyszących mu zbrodniach opowiadał.

 34. Marucha said

  Re 33:
  Powtarzam pytanie: gdzie miały miejsce mordy ludności przeprowadzone przez katolików, bez względu na ich kolor skóry?
  Odpowie Pan, czy nadal będzie mówił obok tematu?

 35. Boydar said

  Jaka znacząca cisza …

  No i ch.! To było do przewidzenia.

  Wypada jednak „coś” dodać; w planie mentalnym katolika nie mieści się mordowanie kogokolwiek. Katolik może zabić, lecz nie może mordować. Jeżeli dzieje się inaczej, znaczy się nie jest to katolik tylko coś co katolikiem zostało zrobione na siłę lub katolika udaje świadomie i celowo. Proste jak konstrukcja cepa.

  Tu nasuwa misię mgliste skojarzenie z ludnością zamieszkującą tereny na zachód od Odry i Nysy czyli światową wylęgarnią protestantów. Z racji zawartości genów słowiańskich i jakiejś takiej zdegenerowanej ale jednak „uczciwości” nie byli w stanie utrzymać nawet pozorów katolicyzmu, więc wysmażyli protestantyzm – bo u nich Ordnung muß sein !

 36. Marucha said

  Re 35:
  Jasne, że było do przewidzenia.
  Nie miął nawet odwagi by się przyznać że palnął głupotę:

  Niechby ten autor choć trochę pożył wśród murzyńskich katolików w Kongo, gdzie trwa rzeź, bo nawet trudno to nazwać wojną domową, i murzyńskich katolików w Rwandzie, gdzie jedno plemię wymordowało na sposób UPA w parę tygodni milion przedstawicieli innego plemienia. Zobaczymy jak mu się będzie wśród tych „katolickich” murzynów żyło i czy w ogóle przeżyje.

  Głupi i tchórzliwy dupek.

 37. Ad. 34

  Powtarzam pytanie: gdzie miały miejsce mordy ludności przeprowadzone przez katolików, bez względu na ich kolor skóry?

  W katolickiej Kanadzie francuskiej, zanim zjawili się tam Angole, biali z czerwonymi żyli w zgodzie. Zaczęło się dopiero, jak zjawił się tam anglosaski protestantyzm…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: