Dziennik gajowego Maruchy

"Blogi internetowe zagrażają demokracji" – Barack Obama

 • The rainbow symbolizes the Covenant with God, not sodomy Tęcza to symbol Przymierza z Bogiem, a nie sodomii


  Prócz wstrętu budzi jeszcze we mnie gniew fałszywy i nikczemny stosunek Żydów do zagadnień narodowych. Naród ten, narzekający na szowinizm innych ludów, jest sam najbardziej szowinistycznym narodem świata. Żydzi, którzy skarżą się na brak tolerancji u innych, są najmniej tolerancyjni. Naród, który krzyczy o nienawiści, jaką budzi, sam potrafi najsilniej nienawidzić.
  Antoni Słonimski, poeta żydowski

  Dla Polaków [śmierć] to była po prostu kwestia biologiczna, naturalna... śmierć, jak śmierć... A dla Żydów to była tragedia, to było dramatyczne doświadczenie, to była metafizyka, to było spotkanie z Najwyższym
  Prof. Barbara Engelking-Boni, kierownik Centrum Badań nad Zagładą Żydów, TVN 24 "Kropka nad i " 09.02.2011

  Państwo Polskie jest opanowane od wewnątrz przez groźną, obcą strukturę, która toczy go, niczym rak, niczym demon który opętał duszę człowieka. I choć na zewnatrz jest to z pozoru ten sam człowiek, po jego czynach widzimy, że kieruje nim jakaś ukryta siła.
  Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w dupę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.
  Pod tą żółto-błękitną flagą maszerowali żołnierze UPA. To są kolory naszej wolności i niezależności.
  Petro Poroszenko, wpis na Twiterze z okazji Dnia Zwycięstwa, 22 sierpnia 2014
 • Kategorie

 • Archiwum artykułów

 • Kanały RSS na FeedBucket

  Artykuły
  Komentarze
  Po wejściu na żądaną stronę dobrze jest ją odświeżyć

 • Wyszukiwarka artykułów

 • Najnowsze komentarze

  Zbigniew Kozioł o Wolne tematy (11 – …
  revers o Wolne tematy (11 – …
  Dziennik 1925 Andre… o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Krzysztof M o Wolne tematy (11 – …
  Ale dlaczego? o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  Siekiera_Motyka o Walka z wiatrakami – wal…
  revers o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  revers o Jak były rektor KUL ułożył mod…
  Carlos o Wolne tematy (11 – …
  Szczepan Zbigniewski o Kultura przeciw tradycji
  revers o W domu wisielca
  UZA o Walka z wiatrakami – wal…
  Marek o Dymitriada, czyli jak PiS Rosj…
  osoba prywatna o Wolne tematy (10 – …
 • Najnowsze artykuły

 • Najpopularniejsze wpisy

 • Wprowadź swój adres email

Tureccy nacjonaliści w niemieckiej armii

Posted by Marucha w dniu 2020-07-19 (Niedziela)

Niemiecki Urząd Kontrwywiadu Wojskowego prowadzi postępowanie wobec czterech żołnierzy Bundeswehry. Są oni podejrzani o działalność na rzecz ruchu nacjonalistycznego związanego z turecką Partią Ruchu Narodowego. Zdaniem specjalistów wspomniani wojskowi najprawdopodobniej związani są również z funkcjonowaniem tureckiego wywiadu.

Wspomniany Urząd Kontrwywiadu Wojskowego odpowiedzialny jest za ochronę kontrwywiadowczą niemieckiej Bundeswehry.

Na wniosek polityków postkomunistycznej partii Die Linke służba wszczęła postępowanie wobec czterech żołnierzy. Jeden z nich został określony mianem „pozbawionego lojalności wobec niemieckiej konstytucji”, z kolei trzech pozostałych miało prowadzić „radykalne działania”.

[No co za niespodzianka… przecież mieli być zasymilowani… – admin]

Przedstawiciele wspomnianego ugrupowania twierdzą, że od dłuższego czasu w Niemczech funkcjonowała „ekstremistyczna prawicowa grupa bandytów, kontrolowana przez turecki wywiad”.

Pełnomocnik Die Linke ds. wewnętrznych, Ulla Jelpke, uważa tureckie grupy za poważne zagrożenie dla Niemiec. Zwraca w tym kontekście uwagę na organizowane przez nie ataki, a także obozy szkoleniowe połączone choćby z posługiwaniem się bronią palną.

Czterech żołnierzy tureckiego pochodzenia ma mieć związek z nacjonalistycznym i islamistycznym ruchem Ülkücü. Politycznie jest on związany z turecką Partią Ruchu Narodowego (MHP), czyli sojusznika rządzącej Turcją Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP).

Na podstawie: ahvalnews.com, ard.de
http://autonom.pl

Komentarze 3 do “Tureccy nacjonaliści w niemieckiej armii”

 1. Yagiel said

  Czy nie dlatego Merkel/NIemcy liczą tak, starają się tak odzyskać od Polski Prusackie Woiewództwa Herr Trzaskowsky (na mapach powyborczych kolor pomarańczowy), że sami muszą odstąpić Turkom czy innym multi-kulti „Nach Germanija!” kilka landów? Zakładam, że będą to landy pograniczne z Francją: kalifat – źle mówię! Nie ja zakładam, tylko oni zakładają, ci „wierni BRD” Turcy czy inny dżihad… (Pytanie, czy Belgii też coś odetną? Bruxelę?) Zakładam, że właśnie PO TO były te wybory, tak emocjonujące: żeby władze polskie/?/ pokazały Polakom, jak bardzo jesteśmy podzieleni… Z czego wniosek, że władze polskie znają juz scenariusz i pomagają go realizować, choć jeszcze jakiś czas będą „oczywiście na NIE”.
  No ale skoro sami wyborczy Polacy tak emocjonalnie się podzielili – demokracja! cóż premier czy prezydent poradzi?

  Spać mi się już chce – myślę, że jutro obudzę się w Polsce/RzeczyPospolitej – a na pewno na Żoliborzu… Carek Jarek tu mieszka. Dobranoc, Żoliborzanie.

 2. revers said

  Co to tylko w wojsku siedza? a w policji Bundepolitzei? sam takiego spotkalem Turka podczas kontroli dokumentow na granicy z PL i pytalem sie czy to nie jaku przebrany terrorysta.

  Ale widac hodowanie u siebie dywersantow, terrorystow to specjalnosc niemeicka od czadsu 2001 roku i zalozenia w Hamburgu spolki akcyjnej z wkladem min 100 tys euro ISLAM AG, i tak sie ciagnie, z kierunkiem dzialania na wschod europy po Kaukaz.

  W DWonym Miescie Danzig tez maja sie dobrze imanowie.

  Jak tez w partiasch politycznych wide zieloni niemeiccy ktorzy niby robia polityczna alternatywe, a sa daleko dalej idacy w skrajnie prawicowych dzialaniach islamistow, czy chetnie popieraja linie zbrojna Bundewehry, unijnego korpusu, czy eksportu niemeickei broni w rejony zapalne wtym do Syrii, Iraku. Korea Pld.

  Nawet najnowsze czolgi koreanskie Hudaya ludzaco przypomnaja niemieckie leopardy.

 3. Peryskop said

  Spoko.

  Linke robią rejwach, jakby chcieli odwrócić uwagę od faktu, że Germania od starożytności była silnie spleciona z Ottomaństwem w ramach Bizancjum.

  W efekcie tamtych splotów zaistniał sojusz ,Państw Centralnych”, którego silnym elementem była Turcja.

  I w dalszym ciągu jest.

  Lecz poprzez uczestnictwo w NATO, Turcja pełni rolę rozsadzacza tego sojuszu, bo korzystając ze strategicznego położenia Erdogan realizuje swoje ambicje wskrzeszenia muzułmańskiego imperium Levantu. Inwazje na Syrię oraz teraz na Libię są tego przejawem + przejęcie muzeum Hagia Sofia pod meczet.

  Warto poszperać w Gojówce za textem Piotra S. sprzed ok. dekady pt „Pułapka na Rosję”, aby skonfrontować jego przewidywania wzrostu znaczenia Turcji – odnosząc do wydarzeń obecnych.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: